.
.
2010. - A Belsõ Csodák Éve
Ez az üzenet Jézus Urunktól érkezett, és az elkövetkezendõ év beavatásairól szól.
Szavait most saját lényemen keresztül tolmácsolom, mert krisztusi valóm teljes részemmé vált így az üzenet energiája belõlem árad. Ebben az évben némiképp megváltoznak a médiumitás módjai. Mindenki saját lényén át csatornája a szellemi világoknak, így sejtszinten hordozza az üzenetek ki-kódolásához szükséges képességet. (Ez fõleg saját szavak általi üzenetátadásban fejezõdik ki.)
Természetesen lehet ugyanúgy szó szerinti, általam "átengedõ"-nek elnevezett üzeneteket is tolmácsolni, ha a szellemi világok kérése ez, de a fejlõdés útján az érint meg igazán, ha mindenki saját részeként érti és adja tovább az információt. Ami saját isteni tudatunkon át érkezik és részünkké válik, az beépül és nem csak szavak halmaza marad, melyet a kifejezésmódból adódóan vagy rögtön megértünk, vagy idõ kell hozzá, míg átkonvertáljuk saját lényünknek megfelelõ tudássá. Ez egy felsõ intuíció, más szóval krisztusi-Énünk bennünk!
Így bátran bíztatok mindenkit, beszélgessen folyamatosan angyalaival, lelkével és a szellemi világokkal. Szívünk, ha tudatosan figyelünk, mindig jelzi mi az, mi javunkra válik és nekünk szól.
2010 csodákkal teli év, melyben nagyon sokat fejlõdhetünk.
Jézus így nevezte: a Belsõ Csodák Éve.
Alapja a bizalom. Bízni abban, hogy képesek vagyunk. Képesek mindarra, amiért idejöttünk. Nem más a feladatunk, csak amit elvállaltunk. Mindegyikünk azt, amire képes.
Ezért is csodás ez az év, mert képesek vagyunk ezeket felismerni önmagunkban. Számtalan beavatás és állítás történt fejlõdésünkben. Az utóbbi idõkben csak kapkodtuk a fejünket a számolatlanul zajló események láttán és éreztük, végérvényesen változunk. Ahogy mi változunk, változik világunk is. Bármilyen nehézségek is adódnak fizikai életünkben, s bárhogy bomlik is le körülöttünk minden, ha magunkban megtaláljuk a biztos pontot mely összeköt Istennel, a régi helyén új Élet fakad, mert ez az Élet mi magunk Vagyunk! Amerre fordulunk, az a szellõ fújja arcunk és az a Fény mutat irányt. Választásunk hitünk bizonyítéka.
De miben is hihetünk? A Fényben, mi Magunk vagyunk! A Fényben, mi Krisztus bennünk. A Fényben mi maga a Szeretet! Ez maga Isten. A Feltétlen krisztusi Szeretet megnyilvánulása Bennünk!
Legyünk hát a Fény és mutassunk utat Önmagunkon át!
Lássuk, hogyan is segít nekünk ebben a következõ évben érkezõ energiahangolások sora.
Urunk elmondta, hogy az év 12 hónapjának mindegyikére fontos beavatás érkezik. Mindenki megválasztotta már saját útját, és idén azon halad megerõsödött tudatossággal és hittel.
Minden hónapban feltárhatunk magunkban egy belsõ csodát, melyet elõhívva, újra tudatos részünkké tehetjük mindazt, amihez kapcsolódik. Felszabadíthatjuk isteni tudásunk azon részét, mely ezzel a képességgel újra elérhetõvé válik számunkra. Így építjük fel teljesen Istenember valónk részeit Egységgé. Ezek a képességek megerõsítenek minket, hogy bármikor szeretettel helyt álljunk.
Minden beavatást megkaptunk már az itt és most terében létezõ az idõntúliság dimenzióját tudatosan elfogadó Istenember megszületésére. Most már Istenemberként gondolkodóvá kell válnunk, hogy az istenit vegyük észre elsõsorban magunkban, ezáltal mindenben és mindenkiben.
Át kell hangolnunk eddigi beidegzõdéseinket és tudatunkat is meg kell nyitnunk szellemünk felé. Istenemberré teljesen csak ezáltal válhatunk. 2009 az Istenemberré válás éve volt. 2010 pedig az Istenember kiteljesedésének éve! Amivé váltunk, azt most meg kell mutatnunk, ki kell teljesítenünk és képességeit használva kell fejlõdnünk és segítenünk.
folytatása a következõben