Távoli vasútállomás Te Zsiga, én nem értem, hogy a mi vasútállomásunk miért van félórányira a falutól? Mert azt akarták, hogy közel legyen a sínekhez! Előző cikk: Rokon szakma Előző Következő cikk: A jobbik rossz Következő