header ok

Angyalokról, szellemekrõl, szellemvilág fogalmáról, mûködésérõl, a szellemtani tanításokról.

Angyalokkal kapcsolatos énekek, PPS. és egyéb

Több
17 éve 2 hónapja - 5 éve 5 hónapja #1267 Írta: Margit

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja - 12 éve 3 hete #2899 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Angyalokkal kapcsolatos énekek, PPS. és egyéb
.



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
11 éve 4 hónapja #3949 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Angyalokkal kapcsolatos énekek, PPS. és egyéb
.


Angyalaim....


Hiszem, vagytok....
Tudom, léteztek...
Lépteim vigyázzátok..
Lelkemet simítjátok..
Életem megáldjátok....
Tudom, vagytok...
Hiszem, léteztek....
Gyarló földi botlásaim
Jó irányba terelitek
Õrzitek szeretteimet..
S bár nem tudom nevetek,
De már minden nap
Száll az égbe
KÖSZÖNETEM felétek....
Angyalaim...
Szívembe szeretet költözött
Lelkem bársonyba öltözött
Mert tudom, vagytok..
S ez az én örök
HÁLA-IMÁM most hozzátok...
Ámen..
szerzõje ismeretlen

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4849 Írta: Margit
.

Angyal



Ha úgy látná az ember önmagát, ahogyan a Jóisten gyönyörködik "gyermekeiben" - nem lenne értelme többé az önpusztításnak, csak a csodálat fénye ragyogna létezésünkbõl.

Aki másokat kritizál, bírál, bánt, megaláz - saját magát bünteti, mert fél lángra lobbantani lényében az isteni fényt. Miközben gyilkos pillantása a másikat sebzi, saját fájdalma egyre mélyül: szakadékokat tágít, karmikusan önbüntetésre ítélve önmagát. Rosszindulatával, öngyûlöletével olyan jövõt hív meg magához, amely fájdalommal és szenvedéssel körített események, kapcsolatok láncolatát sorakoztatja. Míg egy nap végre ráébred: a másik emberen keresztül csak saját lényén kívánt bosszút állni.

Amit a másiknak adsz, kifelé " azt valójában befelé szánod, mérgezett nyílvesszõként."
Nincs szomorúbb megnyilvánulása az önbizalomhiánynak, mint a másik gyengítésének tudatos vágya: az Egység sötétítésének kábulata.
Angyalszépségû fényedet miért rombolod, amikor a szívedben van a Megváltás kulcsa?


Írta: Cs. Szabó Virág

Forrás: fenyhordozok.hu

elozoeletek.blogspot.com/2015/07/angyal.html




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #5202 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Angyalokkal kapcsolatos énekek, PPS. és egyéb
.



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 5 hónapja #6466 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Angyalokkal kapcsolatos énekek, PPS. és egyéb
.


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.717 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24