header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Magyarsággal kapcsolatos égi üzenetek

Több
16 éve 2 hete - 16 éve 2 hete #2631 Írta: Margit

Magyarország sorsa. A jövõ, mely elõttetek áll.
Jézus üzenete a magyarok számára II. rész


2010. április 19.

Gyermekeim!

Kérlek bennetek, a Korona Szentségét adjátok vissza a népnek:
- ÉN már visszaadtam néktek...
Szabad választásotok alapján döntitek el, milyen jogrendszert választatok magatoknak.
Magyarország most ebben a nehéz, erõpróbáló idõben egy történelmi megújuláson megy keresztül.
"Az állami érdek mást kíván mint a "paraszti érdek",a nép érdeke." Ha ezen szemléletek szerint állítjátok fel nézeteiteket, akkor a jogutódlás nem szállhat ágról-ágra, családról,- családra. Egy olyan szervezetnek lesztek kiszolgáltatva hamarosan, amely a nemzeti érdekeket és értékeket sárba tiporva fog meggyõzni arról bennetek,- hogy nemes célt szolgáltok.
Tudatotokat el akarják homályosítani, és egy olyan minõségi változást kívánnak létrehozni, amely mindenképpen az õ érdekeiket szolgálja,- ezáltal egy olyan hatalmi megnyilvánulás veszi (venné) kezdetét, - amelyben a magyar nép újra más népek csatlósaivá válna.
Magyarország sorsa a jövõbe van írva.
Nem történhetnek olyan megmozdulások, amelyek vért kívánnak.
A "magyar vér" már évszázadokon keresztül egy olyan megnyilvánulási formát alkotott,- amelyben csak adott és adott, és a viszonzást a legcsekélyebb mértékben sem tette lehetõvé.

"Az évszázadok lemossák a gyalázatot",
Igen Kedveseim, egy olyan idõszakhoz érkeztetek el történelmetekben,
- amikor egy nemzeti megújhodásnak kell megszületnie.
Tudatos eszmék,- és akár áldozatok árán kell felkészíteni az embereket, hogy ne csak egy irányba lássanak, szélesítsék ki a látókörüket.
A hamisság és a látszat sok mindent körülfont már világotokban. És ennek még nincs itt vége, csak ezután következik a java.
Talán meglepõdtök, hogy ÉN miért beszélek most errõl nektek.

Nos azért Kedveseim, mert itt az idõ, és soha jobbkor mint a mostban, - hogy észrevegyétek azokat az erõket akik a megtévesztés álarcát magukra öltve kívánják Hazátokat egy olyan helyzet elé állítani, - amelyben újra a magyar, a magyar vér ellen megy.

Ne higgyetek a látszatnak,- az összefüggéseket, az összefonódásokat keressétek! Lássátok meg mindazt az Isteni Tervet, amelyet rajtatok keresztül kívánok megvalósítani!

Ne higgyetek a látszatnak, az olyan összeesküvéseknek, amelyek az Ország sorsát és jövõjét akarják megmételyezni.
Gyermekeim, Ti, Akik magyarok vagytok.
Nézzetek mélyen szívetek legmélyére, és onnan válaszoljatok feltett kérdésemre:
- Van számotokra nemzeti megújulás?
Képesek vagytok-e arra, hogy Bennem bízva, sorsotokat az ÉN kezembe helyezve, adjátok át magatokat az Isteni Hatalomnak?
Számos ima elhangzott. Számos sóhaj érkezett meg Hozzánk.
Lássátok és nézzétek,- Mivé lett az Ország?

Lássátok és nézzétek, hogy kik mûködtetik ezt az Országot.

Ima és tettek nélkül nem lesz nemzeti megújulás.

Tiszta értékek, belsõ bölcsességek nélkül nem haladhattok elõre.

Fel kell tárni múltatok, és abból kell megújulva egy Új Jövõt írnotok.

Egy olyan sorsot, amely felszabadítja az Országot, és a látszathatalmat megdöntve a Szent Értékeket hozza vissza. Azt az értékrendszert és megnyilvánulást, amely az Õsiség Törvényét alkotja.

Ha ezt a rendszert visszaállítjátok,- ÚJ Irányt szabtok.

Ez az ÚJ Irány, szabadulásotok óráját jelenti.

Ne fogadjatok el mindenféle jogrendszert, fõleg ne olyat, amit nem tudtok átlátni, mert mélységében nincs olyan mértékû rálátásotok a dologra,- amely által meg tudnátok állapítani,- hogy ez most jó, avagy rossz számotokra.

Gyermekeim. Magyarország jövõje sorsotokba van írva.

Ne feledjétek,- a nemzeti érdeknek, a nemzeti értékeknek össze kell csengenie, egyet kell alkotnia a nép érdekeivel!

Az Örök Fény amely megvilágítja az utat elõttetek, ezt a fényt mindenki MAGában találja meg.

Isten (Íz- TEN) és Ember (EM- BAR) SZÖVETSÉGET alkotott.
Ez a TI SZÖVETSÉGETEK,- amelyet senki el nem vehet Tõletek,- erre jól figyeljetek. Ámen.
Lejegyezte: Meríté
Feketéné Lendvai Katalinhttp://lendvaykati.gportal.hu/portal/lendvaykati/image/gallery/1267724023_94.jpg

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 2 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete - 16 éve 2 hete #2632 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Magyarsággal kapcsolatos égi üzenetek

Magyarok, miért van az, hogy TI mindent elhisztek?


Idõjárási anomáliák.
2010. június 1.

Kedves Olvasóim!

Magyarország meghatározó szerepet tölt be a változásban, 2010. május 17.- i írásomban már írtam az akkori viharok értelmezésérõl. Nem csak én, hanem rajtam kívül sok ember, hasonló megközelítésbõl értelmezte a dolgokat.
Érdekes egybeesés, hogy Országgyûlés alakuló ülése is körülbelül arra az idõpontra esett.
Ami most arra késztet, hogy ismét tollat ragadjak ebben az irányban, az pedig a következõ. Elõször is engedjék meg, hogy a tisztánlátás érdekében idézzek a múltkori írásomból:

- Egy bizonyos folyamat indult el Magyarország terében, amely fokozott intenzitással van most jelen. Mindaz, Aki részt vesz ebben a folyamatban, érzi, hogy most történik valami, és gondolkodóba esik, - mit is jelent ez a szokatlan idõjárás?
A FÖLD változási folyamatán kívül, a NEMZET változási folyamata is benne szerepeltetik. Gyökeres változás indult el a NEMZET TESTÉBEN, és ez a változás az élet minden területérõl visszahat ránk.
Magyarország egy olyan útra lépett, amikor búcsút int a régi bevett mintáknak, és egy ÚJ, lényegében történelmi változás útjára lép.
A természeti elemek ebben segítõként lépnek fel. Kisöpörnek, kimosnak minden olyan energetikai megnyilvánulást, amely még a múlt korlátaként betelepedett, és nem engedte az ÚJ beáramlását. Meghatározva a változás menetét, bizonyos területeket fokozott intenzitással tisztít. Ezek a helyek olyan energetikai rendszerrel rendelkeznek, ahol a múlt hozadékaként feltorlódott a negatív minta.

A fenti értelmezés által napokig magyarázható volt az idõjárás szeszélyessége.
De aztán ahogy egyre inkább tombolt a vihar, szinte ítéletidõvé változva, bennem is megváltozott valami. A nagyfokú pusztítást és károkat látva, egyre erõsödõ érzésként jelentkezett bennem, hogy itt már nincs rendben valami. Valami más kell hogy álljon a háttérben, és már nem csupán egy mélyre ható tisztulási folyamatról van szó.
Aztán hirtelen vége lett az ítéletidõnek, és én az egészet úgy ahogy volt elfeledtem.
De most megint betört légterünkbe a rossz idõ, szinte egyik pillanatról a másikra, s újra feltört belõlem a rossz érzés, egyre erõteljesebben.
Éppen ezért elhatároztam, hogy a végére járok a dolognak. Elmélyedek MAGomban, megpróbálom a felszínre hozni és megérteni mit jelent ez az ítéletidõ, amilyenre több mint negyven éve nem volt példa Országunkban.
Kértem magamra isteni védelmet és vezettetést, s azt, hogy Egy Örök Isteni Igazság csatornáján keresztül kapjam meg választ kérdésemre, a maga egyszerûségében, hogy az mindenki számára érthetõvé váljék.
Úgy gondolom, ha tartogatom magamban egyedül nem sokra megyek vele, ezért inkább megosztom Önökkel, hátha van valami véleményük, hozzászólásuk az egészhez.


Íme a történet:
A következõ gondolatsorokat az én Jó Öreg, Belsõ MAG Vezetõm tárta fel elõttem.
Õ volt az, Aki elvezetett egy magosabb világban lévõ hatalmas hegy tetejére, ahonnan egész Magyarország és a környezõ Országok területére rá lehetett látni.
- Ülj le ide mellém,- intett.
- Itt védett helyen vagyunk.
A távolba meredt, ahogyan Mi mondjuk, révült.
Egy pillanatra megdermedt körülöttünk a csönd. Krákogott egyet, aztán megszólalt.
- Felhõszakadás, jégesõ, szélvihar,- ez mind a sátán mûve,- mondta keserûen az Öreg.
Õ, és a rajta keresztül megnyilvánuló erõk, akarják megbontani a kialakulóban lévõ egységet, Nemzeti Öntudatot. Ez már túlmegy minden tisztulási és elengedési folyamaton.
Manipulált idõjárási anomáliákkal tönkre akarják tenni az Országotokat, és a körülöttetek élõ népek helyzetét is megkeserítik.
S nem csak az Országotokat akarják tönkretenni, hanem benneteket is.
Gyûlölködésre akarnak uszítani, arra, hogy még jobban egymás ellen forduljatok, - és harcoljatok.
Egyre inkább megosztottakká kívánnak benneteket tenni, megmételyezni a lelketeket, szíveteket,- hogy ne lássátok meg az igazságot, csak egy torztükrön keresztül nézzétek az eseményeket.
S neki még ez sem elég, - benneteket is akar, testestül, lelkestül, hogy õt szolgáljátok.
S TI mindennek bedõltök, mert nem jártok nyitott szemmel.
Az Ország tönkretételébe is nagy munkát fektet, hát még a felépítésbe.
Segítõ jobbot nyújtanak majd,- megmentik Országotokat, s ezzel az õ kezükbe kerül a hatalom.
S TI mit sem sejtve figyelitek, sõt még örültök is, hogy megmenekült Országotok.
- Az idõjárás megváltozása egy tisztulási folyamattal kezdõdött,- amely azzal a céllal indult, hogy a gyökerekig kisöpörjön, kimosson minden olyan energetikai megnyilvánulást, amely még a múlt korlátaként betelepedett, és nem engedte az ÚJ beáramlását. Kimossa, kisöpörje az Országból, a régi megkötött mintákat. De ilyen mértékû károkról, rombolásról szó sem volt!

- Hogy akarhatná Isten, hogy az emberek elveszítve otthonukat földönfutóvá váljanak?
- Miért akarná azt, hogy a természetben ilyen jellegû károk keletkezzenek?
- Miért van, hogy TI magyarok mindent elhisztek?
- Miért van az, hogy TI minden botorságnak bedõltök?
Az ítéletidõ,- ítél,- embert és állatot, természetet nem kímél.
A játszma most dõl el, az, hogy ki kerül ki belõle gyõztesen.
Tudóitok, táltosaitok még vannak,- s még nem fedik fel magukat,- csendben vannak.
De itt az idõ,- eljött, hogy tegyenek,- s megmutassák mi az, amit tehetnek.
A víz, az ár, nem moshatja el az Õsök Szellemét,- csak a földi maradványokat viheti tovább.
Az utolsó csapásokat mérik reátok, ebbõl ha felálltok,- újjászülettetek.
Eddig döbbenten hallgattam, de azt éreztem, hogy most kérdeznem kell.
- Mit tudunk tenni Öreg?
- Mit kíván tõlünk az Isten?
- Azt, hogy összefogjatok,- s együtt, együttes erõvel ûzzétek el a gonoszt, az ármányt, ki meg kíván nyomorítani benneteket, és el akarja venni Hazátokat!
Egy magosabb valóságból figyeljétek az eseményeket, ne ragadjatok le a realitások szintjére!
Bízzatok az ÚR végtelen jóságában és kegyelmében,- de ne ölbe tett kézzel üljetek!
Belül, mélyen a szívetekre figyeljetek, s az megsúgja néktek, mit is cselekedjetek.

Lehet, hogy ez az egész történet sokak számára csak egy mesének, kitalációnak tûnik. Ez a legkevésbé sem baj, sõt kérem, aki nem hiszi járjon utána.
Tegye fel magának a kérdést, keresse a megfelelõ választ.
Ne higgyen nekem, hanem saját meggyõzõdésébõl fakadóan induljon el az úton és a saját MAGa szûrõjén keresztül átengedve, érezze meg, tárja fel mi is az IGAZSÁG.
Ott legbelül, mindenki szíve mélyén van egy Isteni MAG, amely megvilágítja számunkra az igazságot.
Megköszönöm az idõt amit rám szántak.
Isten áldása és végtelen szeretete kísérje és védelmezze Önöket útjukon!
Áldás!

Írta: Meríté
Feketéné Lendvai Katalin

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 2 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2732 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Magyarsággal kapcsolatos égi üzenetek

Padre Pio üzenete



"Magyarország egy olyan kalitka, amelybõl egyszer még egy gyönyörû madár fog kirepülni. Sok szenvedés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsõségben lesz részük.
Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberiségre.
Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú õrangyala, mint a magyaroknak és bizony helyes lenne erõsebben kérniük hathatós oltalmát országukra!"
Padre Pio (1887-1968)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #2858 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Magyarsággal kapcsolatos égi üzenetek - Kryon -
KRYON a MAGYAROKRÓL
2010. 09. 16.

Üzenet a Magyar Népnek
Kryon üzenetének közvetítése Mélvin - Maja által

Elhangzott Budapesten, 2010. június 01-én
Az alábbi üzenet egy korábban, ( 2010 április-június között ) három részletben elhangzott, részleteiben konkrét csoportoknak is szóló közvetítés sorozat új, élõ üzenetben átadott összesítése.
Kryon itt összevont információkat foglalt össze a Föld folyamatairól, valamint a magyarság " a Földön élõ minden Magyar " feladatáról.
Mindegy, hol élsz és mióta. Ha õrzöd a magyar nyelvet ( mely egy speciális energiát rejt ) akkor ez az üzenet és a feladat Általad felvállalt módon a Tiéd is, még akkor is, ha errõl mit sem tudsz.( Kryon kiegészítése az írott formában való megjelenéskor: 2010 szeptember 03.)

ELSÕ RÉSZ
Végtelen szeretettel köszöntelek Benneteket. Kryon vagyok a Mágneses Szolgálattól.
Legelõször szeretném mély hálámat és köszönetemet kifejezni mindannyiótoknak, akik engedve a hívásnak, most itt ültök, ezeken a székeken. (vagy olvasod késõbb, bármilyen idõpontban) Ti meghallottátok Lelketek szavát, hívását és azt az energiát, amit szétküldtünk ahhoz, hogy ezt az üzenetet át tudjuk ma adni nektek.
Akármilyen meglepõ, az elõkészítést, az elõkészítõ energiákat befogadtátok, páran még jóval azelõtt, hogy egyáltalán eldöntöttétek, hogy biztosan eljöttök. Érezhetted magad furcsán, kicsit érdekesen a mai napon. Az elõkészítés, az energetikai elõkészítés annyit jelent, hogy felsõbb Önvalóddal, Isteni Éneddel egyeztetve olyan energiákat juttatunk el hozzád, ami nyitottá, befogadóvá teszi energiarendszeredet a mostani energiákra.
Mit jelent ez? Az energiák nem egyszerûen a térben áramlanak, és megtalálnak. Az energiák teljes fénytesteden keresztül, Lelked felügyeletével, különbözõ energia csatornákon érkeznek. A teljes energia frekvenciából mindig csak az, ami számodra megfelelõ. És ez az elõkészítés azért szükséges, mert a most felszíni tudatoddal hallható információk, a szavak, a szavak mögötti energia hordozza azt, amiért ide jöttél. Ha most itt ülnénk egymással szemben 3 órán keresztül egyetlen szó nélkül, te akkor is befogadnád azt az energiát, amire szükséged van. De szavakból értetek, ezért ez a legegyszerûbb forma, és minden idõben szavakon keresztül kapta meg az emberiség az üzeneteket, mert a szavakhoz tudjuk kapcsolni azt az energiát, ami most számotokra a legmegfelelõbb.
És mondok még furcsábbat. Bár te ugyanazt hallod, mindegyikõtök ugyanazokat a szavakat hallja, mégis mindegyikõtöknek személy szerint más az az energia, ami ezeken keresztül a szavakon keresztül hozzád eljut. Ezt nehezen tudom számodra elmagyarázni úgy, hogy értelmed, elméd befogadja. De tudd, hogy azokon a szavakon keresztül, amiket hallasz, a te személyes energiacsomagodat kapod meg.
A mai napon, mint ahogy a kiküldött ismertetõben is szerepelt, azt az információt szeretnénk átadni nektek, hogy mi az a különlegesség, ami kizárólagosan a magyar népet, a magyar ajkú lakosságot érinti.

Azt az információt szeretnénk átadni, ami speciálisan a ti számotokra szükséges, és ebbe nem csak a Magyarországon élõ magyar nyelvûeket értjük bele. Aki jelen inkarnációjában magyar anyanyelvûnek született és beszéli még ezt a nyelvet, éljen bárhol a Földön, számukra mind szól ez az információ.
Egy kicsit vissza kell mennünk a történések sorában egy korább korszakba. Ez a korszak az atlantiszi korszak vége. Mint mindannyian tudjátok, az atlantiszi idõszak legvégén a Föld és rajta az emberiség energetikailag egy alacsonyabb energia szintre került, mint ahogy addig éltetek ezen a bolygón. Ez teljes egészében azt jelentette, hogy a Föld kikerült a Teremtõ mágneses Tudatmezõjébõl, egy alacsonyabb frekvenciájú helyet foglalt el az Univerzumban. És elszakadva a központi kapcsolattól egy teljesen önálló frekvenciát, energia burkot alakított ki maga körül. Ezáltal viszont elvesztette, elvesztette az emberiség a kapcsolatát a Teremtõvel. Ezért éreztétek magatokat végtelenül egyedül, végtelenül magányosnak, és ezt idõvel tudatotok bezárulása is követte.
Felvettetek egy újabb, sûrûbb, a mostaninak megfelelõ fizikai burkot, fizikai testeteket. Korábban testetek sokkal éteribb volt. Ebben az állapotban megkérdõjelezõdött a bolygó helyzete, az egész kísérlet folyamata, amit a Föld képviselt. Megvolt az esélye, hogy a Teremtõ több más, sok más leszakadt bolygóval együtt egy belélegzéssel megszûnteti ezt az állapotot. Hatalmas Fénylények, akik mély felelõsséget vállaltak és szeretetet éreztek a Földért, nagyon sokat dolgoztak azon, hogy földi fénylény társaikkal együtt létrehozzák azokat a lehetõségeket, amik mellett a bolygó megmaradhat.
És ekkor olyasmi történt, ami az egész Univerzumban egyetlen egyszer történt meg csupán. Nem Kozmikus Szülõk által teremtetten, hanem az Isteni Tudatmezõ saját energiájából teremtett egy Lényt. Ennek a Lénynek a feladata kizárólag az volt, hogy a Földre érkezve olyan energetikai egyensúlyt teremtsen a bolygón, mely lehetõvé teszi a fény terjedését, a fény megjelenését, a bolygó rezgésszintjének újra emelkedését, és idõvel a bolygónak az Isteni Tudatmezõbe való visszatérését segítse. Ez a Lény Jézus Krisztus. A teremtõ Szülõk és legmagasabb Fény Entitások az õ energiáját egy Merkabába ágyazták. Ez az élõ, nagyon nagy erejû Merkaba az úgynevezett Prosonodo fény, amit ti Betlehem Csillagának ismertek.
Azok a Fénylények, akik elkötelezetten dolgoztak a bolygóért, egy új korszakban kezdtek el segíteni, ami kevésbé ismert számotokra, és ezt a korszakot Lentosznak hívják.
Ebben a korszakban dolgoztak ezek a fénylények, akiket csak hírhozónak ismerünk. Az volt a legfontosabb feladatuk, hogy bolygó szerte terjesszék a hírt, hogy érkezik egy lény a bolygóra, aki segít, aki elhozza azt az energiát, amit megszabadító, vagy megváltó energiának neveznek. Ezek a lények nagyon nehéz munkát végeztek annakidején, mert nem volt befogadóképes az akkori népesség.
Elõkészítések után a Merkaba megjelent a Föld közelében és Jézus megszületett emberként.
Jézus megszületett, végigélte a dualizmusban ugyanazt, amit ti is végig éltek. Nem tudta, ki õ. Élete során egy felébredési folyamaton, lépésrõl lépésre egy felébredési folyamaton ment végig, míg teljesen felébredve, felismerve, hogy ki õ és miért érkezett, elkezdhette feladatát.
Nagyon sok lény követte. Az õt követõ 12 tanítvány nem volt más, mint a 12 frekvencia, Így képviselték a teljes Univerzumot és ezzel az energiával segítették Jézus munkáját. A történetet, az eseményeket mindannyian ismeritek.
Az egyik frekvencia révén olyan esemény történt, ami Jézust megállította a munkájában. Az õ eredeti feladata az oldó energiák Földön való elterjesztésén kívül eredeti terv szerint az volt, hogy telítve a Földet ezzel az energiával, vissza emeli õt felsõbb rezgésû szintjére, eredeti helyére, eredeti állapotába. Ez a feladat akkor nem volt teljesíthetõ.
Miért hangzott el mindez idáig, hiszen most nem rólatok beszéltem? Mert
a Ti történetetek, a ti vállalásotok itt kezdõdik.
Amikor Jézus visszatért a nélkül, hogy a felemelkedési folyamat befejezõdött volna, és újra bezárultak azok a dimenziókapuk, melyek akkor rendelkezésre álltak, a Föld sok pontján vállaltak csoportok, fénylények, fénymunkások olyan feladatot, olyan kiegészítõ, extra feladatot, amely Jézus munkájának a folytatását, segítését és befejezését célozta meg.
És most térhetünk rá, ennél a pontnál arra, hogy kik vagytok ti?
A Föld egy ugyanolyan élõlény, mint ti mindannyian. Ugyan megjelenési formájában nincs hasonlóság, de energia rendszerét tekintve ugyanúgy csakrákkal rendelkezik, ugyanúgy energetikai szerkezettel rendelkezik. És az a csoport, akit ti képviseltek a Föld történetében, elvállalta a legnehezebb részt, a szív csakra õrzését.
Mit jelent ez? A felemelkedési folyamat lényege, hogy az elme és az értelem vezérelte dualizmus, az az energia, amit az energetikai lesüllyedést követõen elmétek, Egotok átvett és elhatalmasodott, ez az energia helyre billenjen. Mûködésetek egyensúlya helyreálljon. Mûködésetek egyensúlya pedig azt jelenti, hogy az elme, az értelem, mint egy számítógép teljesíti feladatát, azt, amit a szív, a lélek sugalmaz, mond neki.

Korábban is így mûködtetek.

Mai világotokban, mai realitásotokban ez az egyensúly egy kicsit másképp néz ki. Most teljesen "' ti, már ugyan kevésbé " de a Föld lakosságának jó része az elme, az értelem vezetése, döntése, irányítása alatt tevékenykedik. Ez nem rossz, ez nem baj, ez egy állapot. A Föld fejlõdésének következõ lépése és szakasza viszont abban az irányban mozdul el, hogy ez az irányítás visszaáll eredeti egyensúlyába, és a szív, és a lélek veszi át az irányítást, mert egyetlen energia létezik az Univerzumban, egyetlen eredõ energia, és ez a szeretet.
Az Univerzum jó részét a Mindenható által kisugárzott szeretet energia élteti és mûködteti.
Ti mindannyian, egyesével színtiszta szeretet vagytok. Lényetek esszenciája színtiszta szeretet. Ezt az esszenciát magadban hordod, fizikai testeden belül. Ezt nevezitek a Teremtõ lángjának, szikrájának, a Teremtõ magjának. Bárhogy nevezitek, ez ugyanaz.

Lényetek, univerzális multidimenziós lényetek eredete - a tökéletes eredeti energia - ennek a lenyomata, a mintája. A teljes, tökéletes terv, akik vagytok. Ezt mindannyian magatokban hordozzátok. Ennek a tulajdonságai, energiái az úgynevezett Sewaja csakrában találhatóak. Ez testetek egyetlen olyan csakrája, melyet Fénylények õriznek. A Sewaja angyalok. Ez a csakra érinthetetlen, módosíthatatlan. Az eredeti terv, az eredeti tökéletesség, lényetek õs Önvalója megtalálható Bennetek.
És térjünk vissza egy kicsit ahhoz, akik Ti, magyarok vagytok. Miért nevez Benneteket nagyon sok olyan társatok, akik spirituális kérdésekkel foglalkoznak a mag népének?
Mit jelent ez? A Föld életében és az emberiség tagjai között Ti hordozzátok, a magyarok képviselik azt az eredet energiát, aki a Föld terve. Azt az eredet energiát, ami tervezéskor az egész Föld életének, benépesítésének, feladatának megtervezésekor el lett fogadva, jóvá lett hagyva. A magyarok azok, akik ezt a tudást, ezt a tervet õrzik magukban. Egészen pontosan Ti testesítitek meg a földi lények között azt az energiát, azt az energia mintát, mint amit a ti lényetekben a Sewaja csakra tárol. A Föld Lényének esszenciáját õrzitek.
Ennek kapcsán a legtisztább és a legszentebb feladat rátok hárul, a szív csakra õrzése. Mit jelent ez egészen pontosan? Mit jelent ez tevékenységben? Mi a feladatotok?

A felemelkedési folyamat akkor kezdõdött el, amikor Jézus megérkezett a Földre. Azt az energiát Õ hozta magával, és Õ terjesztette el megváltó, megszabadító energiaként, amire a Földnek szüksége volt ahhoz, hogy energetikai mély állapotából újra elindulhasson fölfelé, rezgésszintje emelkedhessen.
A Föld rezgését 25 évenként mérjük évezredek óta. Volt egy pillanat, amikor nem volt biztos, hogy a Föld meg tudja lépni azt az energia emelkedést, azt a folyamatot, ami szükséges ahhoz, hogy visszatérjen eredeti helyére. Rezgésszint emelkedése folyamatos volt, de nem elég gyors mértékû, legalábbis egy ideig úgy tûnt.
Az 1800-as évek végén kérdezte meg az Univerzum Lady Gaiat és a rajta lévõ teljes emberiséget, Isteni Önvalótokat, legfelsõ Lényeteket, hogy mi legyen bolygótok sorsa. Egyöntetûen, szabad akaratból azt választottátok, hogy a Föld életben maradjon.

Csodálatos bolygótok, mely az Univerzum ékköve, tovább éljen, emelkedjen és vállaltátok a feladatot, hogy vele együtt és érte nagyon sokat dolgoztok, hogy energetikailag elérje azt a szintet, ami ehhez szükséges.
1987-ben volt az utolsó mérés. Ezt nevezzük Harmónikus Konvergenciának. Ez volt az a mérés " és ezt mindannyian tudjátok " amikor összeszaladt az Univerzum. Lady Gaia energiája és frekvenciája olyan értéket mutatott a korábbiakhoz képest, ami meglepte a teljes Fény-világot. Nagyon sokat dolgoztatok, végtelenül hálásak vagyunk Nektek ezért a nagyon mélyreható, sok munkáért, amit magatokra vállaltatok az inkarnációitok során.
És ezen a ponton felgyorsultak az események. Elindult a hívás, hogy mágneses mezõtöket meg kell újítani, ami - tudjátok, ismeritek, könyvekben elolvashattátok - megtörtént 2002-ig.

Felül lett írva tervezett sorsotok, az 1999-2000 év fordulójára tervezett bolygó pusztulás " mint tudjátok "elmaradt. Magatoknak köszönjétek. És azóta Ti írjátok a jövõt, magatoknak teremtitek a Földet, magatoknak építitek az Új Földet, magatoknak teremtitek a csodát.
A felemelkedési folyamat legvégsõ stádiumában vagytok. Ez azt jelenti, hogy a 2012-es új méréskor a Föld rezgésszintje egy fantasztikusan magas, új értéket fog mutatni. Lady Gaia tudatosan és a Ti segítségetekkel dolgozik ugyanúgy Önmagán, mint Ti, fénymunkások, emberi testben. Ugyanúgy engedi el az energiákat, ugyanúgy tisztul, ugyanúgy veti le magáról az élete során magába fogadott, de már nem hasznos és nem segítõ energiákat.
A felemelkedés során különbözõ dimenziókapuk nyílnak meg, és amit nemrég említettem, a Lentoszi dimenziókapu ezév elején, januárban megnyílt. Energiái kiáradtak. A lentoszi korszak volt az a korszak, amikor azért voltatok itt a Földön, hogy az energetikai lesüllyedés után az eredeti Tudást, az Isteni Igazságokat, az Univerzum törvényeit, saját életetek tudását, Fénylény tudását elhelyezzétek a Földön. Ez egy hírhagyó korszak volt. Ez azt jelenti, hogy a Föld számtalan pontján, piramisokban, szent helyeken lezárt tárolókban, kristályokban elhelyeztétek azt a tudást, amit magatoknak hagytatok hírül annakidején, mert tökéletesen tisztában voltatok vele, hogy eljön az a korszak amikor ezt a tudást elõ fogjátok venni, amikor tudatállapototok újra olyan rezgésszinten fog mûködni, hogy szükségetek lesz ezekre az információkra.
És ez a kapu januárban megnyílt, minden információ itt van körülöttetek.
Gondolj bele az életedbe. Nagyon sokan éreztétek január, február tájékán azt, hogy valami teljesen más, azt hogy valami megváltozott, azt hogy valami összezavarodott. Ez nem véletlen. A dimenziókapukon keresztül áramlottak be azok az információk, azok az energiák, azok az entitások, akiket lezárva, akár saját én-részetekként megbízva az õrzéssel, itt hagytatok. Ezt most magatokhoz veszitek, vissza engeditek. Ki tudatosan, ki energetikailag. Mindegyikõtök befogadta, még akkor is, ha felszíni tudatod errõl mit sem tud. Hétköznapi életedre mindez az energia mély kihatással van. Lehet, hogy életed összezavarodott, lehet, hogy emberekkel való viszonyod megváltozott, lehet hogy hirtelen nem várt változások köszöntöttek be az életedbe. Lehet, hogy összezavarodott voltál, lehet hogy úgy érezted, hogy minden átcsap a fejed fölött, hogy kihúzták alólad a szõnyeget. Ezek az események jó részt ezeknek az energiáknak volt köszönhetõ. Az energiák beáramlanak, akár elfogadod ezt, akár nem. Akár tudsz róla, akár nem. És miután tisztán energialény vagy, ezek az energiák hatnak rád, akár követed ezeket az eseményeket felszíni tudatoddal, akár nem.
És ezzel most nem azt akarom mondani, hogy akármit csinálsz, determinált az életed. Szó nincs róla. Ezek az energiák úgy épülnek be energia rendszeredbe, hogy eltárolódnak. Szív csakrád közepén van egy energia gyûrû, egy végtelen 8-as jel, az úgynevezett spirituális kerék, ami nagyon lassan áramlik a végtelen jel mentén. Ezen a spirituális keréken 144 ezer úgynevezett kehely van. Ezek a kelyhek tárolják mindazt az energiát, amire neked bármikor szükséged lehet, amit te használsz és Lelked, felsõbb Éned hagyja jóvá ezeknek az energiáknak a kiáramlását a teljes fénytestedbe akkor, amikor ennek eljön az ideje. Amikor letehetsz egy problémát, amikor megszabadulhatsz egy betegségtõl, amikor valami változás áll be az életedbe, amikor tudatosságban lépsz egy lépcsõfokot, amikor felismeréseid vannak, amikor elkezdesz valami olyasmivel foglalkozni, amit eddig nem tettél, vagy elhagysz olyan dolgokat, amivel eddig foglalkoztál.
Egy napod során többször áramlik be az energia, ami hatással van rád, minden élõlényre, minden dimenzióra. Az ásványi, egyes dimenziótól kezdve növényekig, állatokig mindenre hatással van. Ezek az energiák naponta háromszor kerülnek átkalibrálásra. Ezt általában a napod során nem veszed észre. De célszerû – hányszor hallottátok - hogy reggel lépj kapcsolatba Önvalóddal és este kicsit gondold át a napodat és tedd helyre, tedd le azokat a dolgokat, amik nem voltak esetleg olyan nagyon pozitívak az életedben, engedd el õket.
De visszatérve a felemelkedéshez: a Föld energia rendszere és a ti energia rendszeretek napról napra változik, emelkedik és az utolsó stádiumban vagytok. A Föld felemelkedésének harmadik, utolsó stádiumában, ennek is a legvégén.
Mi történik a viszonylag gyors felemelkedési szakaszban? A lentoszi kapu az utolsó energia- és dimenziókapu volt a spirituális fejlõdésetekben. Ezután egyetlen egy kapu maradt hátra és ez a lemúriai kapu. Amikor a Föld eléri azt a rezgésszintet, hogy energiái kiárasztásával egy bizonyos, meghatározott rezgésszint és hangfrekvencia kiárasztásával kiénekli az Univerzumba üzenetét, hogy készen áll, akkor a Teremtõ különleges rezgés sorozatot indít el az egész Univerzumba. Ez a rezgéssorozat elérve a Földet segíteni fog benneteket. A Mindenható energiája beáramlik, hatalmas Fény áramlat, és most ne a fizikai szemeddel érezhetõ fényt vedd alapul. Ez az energia áramlat segíteni fog megnyitni a lemúriai kaput. Amikor ez a kapu megnyílik, akkor a kristály könyvtárak tudása, energiája, a kristály könyvtárakban tárolt utasítások információk, minden, ami lényedbõl és aspektusaidból a kristály könyvtárak tárolnak, kiáramlik és egy egységes, közös tudatmezõt fog létrehozni a Földön.
A Ti feladatotok kapcsolódni ehhez a tudatmezõhöz, és a Föld szív csakrájának energiáját ezen keresztül, ennek segítségével - egymással is összekapcsolódva - a magas Fénylények által egyesített energiákkal összekapcsolva, a szeretet rácshálójához csatlakoztatjátok. Ennek az energiának a megtartása, ennek az egységes energiának õrzése, védelme, megtartása konkrétan a Ti feladatotok. Minderre képesek vagytok. Semmi nem haladja meg képességeiteket. Minden olyan feladat, ami rátok vár, az bennetek van, belétek van kódolva. Õrzitek sejtjeitekben, Õrzitek DNS rendszeretekben. Ezek a kódok oly mértékig nyílnak meg, feladataidat oly mértékig tudatosítod, ahogy ez a mindenkori jelen pillanatnak megfelelõ. Ez a közös feladatotok.
Ezen kívül egyénileg mindenkinek, mindegyikõtöknek külön-külön megvan a saját, személyes feladata, az egyedi, az, ami csak rád vonatkozik. Hiszen folyamatosan, mindig azt kérdezed, ki vagyok én, mit teszek én? Én a nagy egészben egy olyan pici pont vagyok. Mit számít az, hogy én mit csinálok?
Ez, kedvesem a lineáris gondolkozásodnak köszönhetõ. Annak köszönhetõ, hogy teljes egészében beleélted magad ebbe a fizikai testbe. Belenézel a tükörbe és egy arcot látsz. De elmélyedtel-e bármikor már saját szemedben? Elmélyedtél-e saját megérzéseidben? Elmélyedtél-e saját szívedben? Ami felé irányít, amit sugall, amit érzel, amit szeretnél? A feladatod csodálatos, és egy speciális csoportnak a feladata. A Mag népének a feladata.
Légy végtelenségig nagyon büszke.
Ne felejtsd el minden este elmondani: Vagyok, aki vagyok, vagyok, aki vagyok, vagyok, aki vagyok, Isten vagyok.
MÁSODIK RÉSZ ( szünet után )
Újra itt vagyok veletek, eddig is itt voltam, végtelen szeretettel köszöntelek újra.
Mielõtt a konkrét üzenetekre rátérnénk, annyit a mi részünkrõl szeretnék elmondani, hogy végtelenül sok entitás van jelen, itt most veletek együtt. Családtagjaitok, fénycsaládotok tagjai, angyalok nagy közössége tényleg itt ül a lábatoknál. Amelyikõtök tudja érzékelni a színeket, a fényeket, észlelheti, tudja és látja a vibrálást, az áramlást, a jelenlévõ energiákat.
A feladatotoknál tartottunk. Annál a csodálatos és felemelõ feladatnál, amit itt, a fátyolnak ezen az oldalán, a Föld tervezésekor, a teremtéskor meghatároztatok magatoknak, elvállaltatok, melyet teljesíteni megérkeztetek a Földre.
És most vegyük sorra konkrétan inkarnációitok, életetek sorát.
Amikor Jézus nem folytatta már a Földön, konkrét emberi testben élve a Föld energiával való ellátását, akkor azok a bizonyos entitás csoportok a Föld több pontján, köztük ti is, elindultatok, felvállalva alap feladatotok kiegészítéseként azt, hogy Jézus által elindított utat segítitek, kiteljesítitek saját feladatotokat azzal az energetizálással, azzal az energia munkával, amit õ elkezdett.
Konkrétan történelmetek egy adott pontján elindultatok. Elindult egy nép valahonnan Keletrõl. A népvándorlás elõtti idõszakban ti, mint entitások nagyon sok korábbi korszakban szintén inkarnálódva éltetek a Földön. Számos elmélet és számos kutatás vonatkozik arra és foglalkozik azzal, melyik népcsoport, melyik korban kik voltatok, kik lehettetek

Ebbõl a folyamatból mi most azt vesszük sorra, akik magyarokként, népként megérkeztetek a honfoglalás során.

Amikor elindultatok, ahonnan elindultatok, az a földi lét során, keleti területeken egy olyan létezési forma volt amikor, bár emberi testben éltetek a Földön, de egy sokkal magasabb létsíkon. Földi életet éltetek, de nem az akkori fizikai testben a Földön élõ emberek életét.
Amikor a hívás elhangzott, akkor népcsoportként azok az entitások, akik egy emelkedettebb energia mezõben csodálatosan békés életet éltetek a Földön, bevállaltátok, hogy egy mélyebb, egy alacsonyabb rezgésû földi testben csoportként elindultok. Olyan fizikai adottságokkal kellett ezt elvállalnotok, ami lehetõvé tette azt, hogy folyamatos haladásotok során meg is érkezzetek úti célotokhoz. Ennek kapcsán speciális harci eszközökkel, harcmodorral rendelkeztetek vonuló népként. Nem volt véletlen, hogy állandóan helyet változtató, mindig tovább vonuló törzsek formációjában vonultatok hosszú-hosszú ideig. Nem volt cél az, hogy bárhol megálljatok és letelepedjetek.

Amikor megérkeztetek fizikailag erre a területre, a Kárpát medencébe, legendáitok mesélnek a csodaszarvasról, egy arany szarvasról. Ez egy elõre megállapodott energetikai jel volt a számotokra. A szarvas egy leegyszerûsített forma, egy 3D-ben megjelenõ forma. Az az energia, amit beérkezve erre a területre tapasztaltatok, és utatok utolsó részén követtetek, az valóban létezett. Ez jelentette számotokra megállapodás szerint azt, hogy úti célotok felé közeledtek.
Mi vonzott, mi volt a cél? A szív csakra energiája. Azért jöttetek, hogy feladatotokat, az elme világából, az elmét uraló energiák világából a szív csakra energiáját erõsítve, segítsétek Lady Gaiat, a Földet a szív csakra energiájának emelése, õrzése, gyógyítása kapcsán a szív világába való visszatéréshez.
Ami a ti személyes feladatotok életetek során, hogy elmétek uralmát, gondolataitok meghatározó mivoltát lépésrõl lépésre mindig kicsit gyengítsétek és adjátok át a helyet az intuíciónak, szíved szavának, azoknak az instrukcióknak, melyeken keresztül Lelked vezet.
Ebben a folyamatban segítitek a Földet, hogy a Föld, a gondolati sík világából megerõsíthesse saját szív csakrájának energiáit és ennek az energiának nagyon fontos feladata lesz a felemelkedés során. Ez lesz az elsõ energia, mely átkapcsolódik a felsõbb dimenzióba. Mint ahogy a gyermek, amikor megfogan, az elsõ energia csomag, ami az új életet jelenti, az a szív csakra körüli tórusz. A tórusz egy olyan forma, mintha egy csövet meghajlítanál és a két végét egymáshoz illesztenéd. Egy kör alakú csõ és ez forog. Ez az energia életed végéig körülveszi a szívet.
Tehát megérkeztetek ide a Kárpát medencébe. Intuitívan tudtátok, hogy ide tartotok, tehát megtörtént a letelepedés.

És most nézzük meg energetikailag egy kicsit a másik oldalt.
A Föld energiáiban nem csak az a folyamat változik, ami a Földet meglévõ energetikai állapotából emelni, rezgésszintjét emelni, változtatni igyekszik. Létezik egy másik energia a Földön, akinek ez a folyamat nem áll szándékában, nem képviseli az érdekeit. Ez az energia, aki pillanatnyilag a Földön elég jelentõs mértékben irányítja a hatalmat, tökéletesen érzékelte azt, amikor elindultatok Keletrõl. Végig követte utatokat és tökéletesen érzékelte a megérkezéseteket. Tökéletesen tudatában volt annak, hogy miért jöttetek, mi célból és annak, hogy kik vagytok.
Ez az energia hatását jelentõs mértékben elõször akkor fejtette ki, amikor István Királyotok az egyházhoz csatlakozva, megengedte ennek elterjedését. Behívta ezt a folyamatot. Ez annyit jelentett, hogy csatlakoztatok ahhoz a hatalmi struktúrához, ami innentõl kezdve egységeteket erõteljesen szétzilálta és teszi ezt a mai napig.

Kik voltatok? A hét törzs energetikailag a hét Sugárnak felel meg. Egységet, az univerzális egységet jelképezte, hordozta, testesítette meg. A szív csakra körül az univerzális egységnek kellett megjelennie. Ez az egység ma is jelen van.
A történelem eseményei során, ha kicsit behatóbban megvizsgáljátok vezetõiteket, királyaitokat, életüket, intézkedéseiket, az országgal való törõdésüket, vagy éppen nem törõdésüket. Ezek mind-mind azt a célt szolgálták, azok az erõk, melyek országotok vezetõire mindig is hatottak, folyamatosan az egység kialakulásának megnehezítését, az egységes erõ fellépését gátolták.
A Fény egy nagyon erõteljes entitás segítségével tudott megjelenni történelmetek során és ez Mátyás Király volt. Az õ személyében, az õ inkarnációjával egy olyan nagy hatalmú magas Fénylény érkezett hozzátok segítségképpen, aki nagyon mélyre ható energiákat árasztott, és kötött meg ittléte során. Hiszen gondoljatok bele. Visegrád, a szív csakra közvetlen közelében. Az intézkedéseit, ha megnézitek, virágzott az ország, egységes volt az ország. Olyan tulajdonságok kerültek felszínre, mint a szeretet, az igazságosság, az egyenesség. Olyan mélyre ható tiszta energiákat sikerült élete és tevékenységei során árasztani, ami életét követõen is energetikailag nagyon sokáig hatást gyakorolt erre a területre.
Még ma is léteznek a környéken, Visegrád környékén ma élõ emberek, akik azt vallják, akik azt érzik, hogy valamiképpen ehhez a területhez tartoznak, ide kötõdnek. Az õ feladatuk ennek az õrzése. És jól érzik. Ezek az emberek, valamikor, Mátyás korában mind-mind szolgálatot teljesítettek, feladatot láttak el, energetikai feladatot is. Az egyikük konkrétan a szomszéd domboldalon, a Duna túloldalán Mátyás gyümölcsös kertjének volt az õrzõje. Ma is úgy járja útját, hogy megnéz mindenkit, aki kirándul a környéken. Nyomába ered, mintha még mindig felügyelnie kéne. Az energiát hordja, hordozza a szívében.
Következõ ilyen esemény, ami a szabadság irányába tett egy lépést, és ezt energetikai értelemben is értem, ez az 1848-as szabadságharc volt. Újfent létrejött az országban valamilyen fajta egység, cél, törekvés. Új cél, a megszabadulás egysége. Ugyan történelmileg rövid idõn belül megakadt ez a folyamat, de energetikailag fantasztikus hatása volt.
Olyan erõt képviseltek - akár tudtok róla, akár nem - önmagatokban, egyénileg, egyedként is. Két-három ember együttmûködése hatalmas fényt és hatalmas energiát jelent.

Mégis, milyen érdekes vagy milyen furcsa, hogy ezt az egységet népként, tudatosan sose éltétek meg itt, az inkarnációkban. Sõt. Azt valljátok magatokról, hogy ti vagytok az a nép, aki soha nem tud egységes lenni, soha nem tud egységesen fellépni, képviselni az érdekeit, fellépni idegenek ellen. Önmaga törvényeit megalkotva, önmagát erõsítve állni a világban.
Hát.., ez a dualizmus realitása, ez nem a Valóság. Ez csak a ti realitásotok. Így tûnik a lineáris világotokban.

Ha megnézitek a teremtõ Kozmikus Szülõk által teremtett lények tulajdonságait, mit hordoznak õk a Valóságban, és hogy élik meg mindezt a dualizmusban, akkor nagyon jól látjátok. Bármelyik, bármelyik Teremtõ Szülõ teremtményérõl van szó, a valós képességeidnek, a valós tulajdonságaidnak túlnyomó részt az ellentéte az, amit meg tudsz élni a felejtés fátylán túl.

Ti egy csodálatos egységet képeztek. Azon multidimenzionális részeitek, akiknek nem vagytok tudatában egy csodálatos, együttmûködõ, összhangban lévõ, szeretetet képviselõ csoport. Bármilyen nehéz ezt most számotokra elképzelni. De én itt vagyok, és nap, mint nap érzékelem õket, és dolgozom velük. Tehát hidd el nekem, ez így van.
Afelé tartotok, hogy ezt ti is megéljétek. Ennek az energiának a felismerését, a megélését akkor fogjátok tudni tudattal követni, földi, testben lévõ lényként, amikor konkrétan, a felemelkedés során nekikezdetek a feladatotoknak. Tökéletesen fogjátok tudni, hogy hol vagytok, hova tartoztok, hova kell kapcsolódnotok és mit csináltok. Tökéletesen fogjátok érezni részeteket az egységben. Ne félj a feladattól, képes vagy rá. Automatikusan ki fognak nyílni azok a kódok, feloldásra kerülnek azok a tulajdonságaid, azok a képességeid, amiket magadban hordasz.
Addig is, ami segítséget magatoknak ebben a témában, a 3D-ben, saját világotokban meg tudtok tenni, az egy olyan lehetõség, ami mindig is itt volt. A Kárpát medence egy hatalmas vízterületet rejt a mélyben. Ez a vízterület számotokra részben tökéletesen ismert, hiszen az ország területén nagyon sok helyen, ahol lefúrtok, ott hévizek törnek fel, ott vizet találtok. Ez a vízrendszer az egész ország területe alatt, ez egy kristály mezõ.
Amikor dolgoztok egyesével, vagy ketten, vagy csoportban bármikor, meg tudjátok tenni, hogy tudatos energiával tisztítjátok ezt a víz-mezõt. Amikor kezelsz egy beteget, amikor tanácsot adsz valakinek, amikor végzed a munkádat, vagy bármikor, amikor magaddal foglalkozol, amikor elmélyedsz egy meditációban, ha ezt választod és bevállalod, akkor egy pár perc erejéig küldheted tisztító szándékodat és erõdet ennek a víz-mezõnek. Minél többen, minél nagyobb mértékben energetizáljátok ezt a vizet, ezt a teljes vízfelületet. Hiszen talán köztudott, a víz intelligens energiájú memóriája. Emoto könyveiben láthatjátok, különbözõ energiájú szavak által energetizált megfagyott víz képét, a kristályokat. Azokat a kristályokat, amik mutatják a szeretetet, vagy éppen az ellenkezõjét. Tehát köztudott, hogy a víz egy intelligens, kommunikáló energia. Tudattal rendelkezik. Az a lehetõség, ami a mélyben itt van, értetek van itt. És most, az utóbbi idõben elég nagy mértékben feltöltõdtek a víztárolók. Ez sem véletlen.
Tehát tiétek a lehetõség, hogy minden egyes alkalommal, amikor energetikai munkát tudatosan végeztek, akkor szánjatok egy pár percet arra, hogy saját környezeted, akár saját házad, saját kerted alatt lévõ vízfelületet energetizáld. Küldd le szeretetedet, azokat a pozitív gondolatokat, melyet Földanyának szánsz, tárolja a víz, nagyon sokáig tárolja. És tisztítsd. Képzeld el, hogy azok az energiák, amik már nem segítik ezt a területet, a te házad környékét, a te kertedet, vagy ezt a várost, ahol élsz, vagy akár az egész országot egyben nézheted. Küldj energiát ebbe a vízbe és tudatosan kezdd el tisztítani és eltávolítani azt az energiát, amit már jó elengedni. Ennek többrétegû hatása lesz.
Ha ez a víztömeg befogadja mindegyikõtök részérõl azt a legjobb szándékú, csodálatos energiát, amit tudattal le tudsz küldeni, akkor teljes mezõként a Fénymunkások energiájának, tudatának, jóakaratának, szeretetének egy egységes mezõjeként kezd el mûködni.

Vannak területek, ahol ez már mûködik. Vannak területek, ahol ez a rész már csodálatosan tiszta. Egységessé kell tenni.

A fénymunkások erejének, a ti csodálatos csapatotok együttmûködésének nem feltétlenül és kizárólag az a módja, hogy fizikailag találkoztok, megálltok az ország szélén, megfogjátok egymás kezét és gondolatilag békét küldtök az országnak és szeretetet. Ez is egy csodálatos módszer, de nap, mint nap, életed során, saját hétköznapod során, apránként tehetsz rengeteget.

És ez a mezõ összekapcsolódik, mert a víz egységes felület. Ez az a mezõ, ami körbeveszi a Szívcsakrát. Ez vonatkozik a Szlovák területekre is. Nagyon sokban tudja segíteni a feladatotokat, a szív csakra õrzését, tisztítását, energetikai emelését.
Szabad akaratod van, hogy csatlakozol ehhez a folyamathoz, vagy sem. Ez egy lehetõség, amit használni tudsz.
Ennek kapcsán egy következõ lehetõség, amivel viszont nagyon jelentõsen tudod segíteni a saját és a téged, titeket követõ társaitok energetikai fejlõdését.
A Földet körülveszi egyszer a Föld meglévõ kollektív tudatmezõje, valamint egy magasabb régióban körülveszi a szeretet rácshálója. Körülveszi még a mágneses rácsháló és különbözõ energetikai hálók.
Ezek közül, amit a legtöbbször elmondunk, hogy nagyon ideje, hogy nagyon itt az idõ, hogy a kollektív gondolatmezõbõl eltávozz, hogy kivond energiáidat, illetve ne engedd, hogy a kollektív gondolatmezõ energiái tovább befolyásoljanak, manipuláljanak, hassanak rád. Nagyon-nagyon fontos. Évek óta mondjuk, hogy a legfontosabb feladatotok a kollektív gondolkozásból, a kollektív gondolatmezõbõl való kiszakadás.

Hogy tudod te ezt konkrétan megtenni?
Vannak elképzeléseid a felemelkedésrõl, az utána történõ eseményekrõl, az életedrõl. Nagyon konkrétan meg tudod fogalmazni azt, hogy te mit szeretnél. Hogyan szeretnél élni? Mit szeretnél érezni? Békében szeretnél lenni, szeretetben, emberi szeretetben, bõségben, egészségesen, harmóniában és egy csodálatos békés, játszmáktól, manipulációktól, csalásoktól, minden ilyesmitõl mentes világban. Ezt mindannyian, egységesen szeretnétek.
Ezen belül konkrétan te milyennek képzeled a jövõdet, az már a te egyéni utadtól függ. Alkosd meg konkrét képekben, gondolatilag a jövõdet. És erre gondolj minél többet. Erõsítsd gondolatilag ezt az energiát. Minél több gondolatot, minél több energiát adsz hozzá ehhez a képhez, alakíthatod nap, mint nap. Alakíts egy magot, alakíts egy alap elképzelést és ehhez mindig tegyél hozzá valamit, egészítsd ki mindig valamivel, egészítsd ki újabb ötletekkel, de az alap ötletet mindig tartsd észben. És ha minden nap, ha napi rendszerességel adsz hozzá egy kicsi energiát, akkor ez a mezõ, ez a gondolatmezõ, ez az energia egyre több lesz. Egyre nagyobb lesz, egyre jobban gyarapszik.
Ha minden fénymunkás az országotokban nap, mint nap növeli ezt az energiamezõt, akkor a kollektív mezõ és a szeretet rácshálója között létre tudtok hozni egy olyan tudatmezõt, ami tiszta, ami legszentebb, leginkább szívbõl és szeretetbõl megalkotott gondolataitok mezõje.
Tarts igényt saját, szuverén önállóságodra, tarts igényt saját szabadságodra, tarts igényt manipuláció mentes létezésedre, tarts igényt arra, hogy fénylényként, aki vagy ebben a testben tökéletes vagy, harmónia vagy, maga vagy a szeretet. Tarts igényt arra, hogy ezt megéld, hogy lényed, valódi lényed esszenciája át tudja mosni, át tudja járni összes sejtedet, hogy valódi lényed energiája kitáguljon, kiáradjon, betöltse lényedet. Add át neki a stafétát, szólítsd meg minden reggel, beszélj hozzá minden este, kérdezd meg, mit szeretne mondani neked.
Reggel bízd rá magad, engedd meg neki, hogy nap közben õ vezessen. Õ tudja legjobban, hiszen minden életet, minden inkarnációdat veled töltött, hiszen te õ vagy. Õ tudja legjobban, mire van szükséged, õ tudja legjobban, mi felé tartasz, és az õ legfõbb törekvése az, hogy testben megéld a felébredést és a felemelkedést. Itt maradj, ebben a csodálatos testben azzal a tudattal, akivel õ rendelkezik. Azokkal a képességekkel és azzal a hatalommal, tulajdonságokkal és csodákkal.
Azt az utat járjátok, amit Jézus végigjárt. Azon az úton jártok, azon a felébredési úton, ami õt is elvezette saját Önvalójának felismeréséhez. Azt teszitek, pontosan ugyanazt, és nagyon pici lépés van már csak hátra. Engedd meg magadnak, hogy megéld a csodákat, engedd meg magadnak, hogy lényed esszenciája kiáradjon.
Kérd meg minden reggel, hogy aznap vezessen el téged azokhoz a szinkron eseményekhez, amik arra a napra a legjobbak, és amik aznap a legfényesebb jövõd felé vezetnek téged. Ez ilyen egyszerû. Este pedig kérd meg, hogy azokat az energiákat, amit fénytestedbõl, energia rendszeredbõl már el tudsz engedni, amit aznap összegyûjtöttél, vagy amit aznap el tudsz engedni, mert már nincs rá szükséged, azt segítsenek elvinni.

Szólíts meg Fénylényeket, akiben bízol, akivel együtt dolgozol, akivel beszélgetni szoktál, mindegy kit, és kérd meg, de saját Isteni Lényed is lehet, kérd meg hogy segítsen a már nem hasznos energiák eltávolításában.
Nagyon fontos, hogy minden nap tisztítsd fénytestedet. Nagyon fontos, hogy minden nap igényt tarts a saját szuverén szabadságodra. És meglátod, megjelennek a csodák az életedben. Megjelenik az az élmény, amikor már nem azt érzed, hogy kicsi vagy, amikor már nem azt érzed, hogy nem vagy jó, amikor már nem azt érzed, hogy nincs miért szeretni téged.
Csodálatos vagy, a teljes tökéletességet hordozod magadban. És a tökéletességed, a lelked megnyilvánulni vágyik. Eljött az az idõ, amikor már nem képes a fizikai tested, a sejtjeid, a DNS-ed magába fogadni más energiát a fényen kívül. Már nem tudod magadba gyömöszölni a fájdalmadat. Nem tudod magadba gyömöszölni azt, amikor dühös vagy.

Észrevetted? Sokkal többször állsz ki magadért. Sokkal többször mondasz ellent valakinek, amit korábban nem mertél megtenni, és most magad csodálkozol a legjobban: ezt én kimondtam. Igen, kimondod, mert az energiák olyan magas frekvenciájúak, amik nem teszik lehetõvé már, hogy a testedet telerakd alacsonyabb frekvenciájú energiákkal.

Ne engedd meg senkinek, hogy befolyásoljon, hogy félelmet gerjesszen benned. És bárki bármit mond, nem igaz, hogy neked nincs ilyen, vagy olyan képességed és nem igaz, hogy nem vagy képes valamire. Nem igaz, hogy nem vagy szép, nem igaz, hogy nem vagy tökéletesen egészséges. Mindez nem igaz, mindez illúzió. Körülveszed saját lényedet falakkal, hitekkel. Körülveszed saját lényedet olyan elképzelésekkel, amit másoktól vettél át. Gondold el! Fénylényként születtél meg abban a csöpp, kicsi testben és körülvett a jelen világ. És amint megtanultál a 3D-ben járni, beszélni eligazodni. Bármit amit megtanultál, azt valaki mondta neked, valaki megmutatta, valaki segített, és az a valaki mindig egy ember volt. A családod, a barátaid, az ismerõseid, a tanáraid. Mások hatásából, mások által mondott igazságokat vettél át, mások által mondott gondolatokat fogadtál be és ennek az összképeként hiszel magadról valamit. Ezek a hiteid, ezek a szokásaid, ezek a gondolataid, amikkel körülvetted magad, ezek falak.
És közben fogalmad sincs, ki vagy Te valójában, ki az a lény, aki lakik ebben a testben. Fedezd fel! Ott van benned esszenciaként, és üzeneteket küld a saját érzéseiden keresztül. Így tud kommunikálni veled. Üzeneteket küld intuíción keresztül. Így tud kommunikálni veled. Rögtön jelzi, ha az úton vagy, mert jól érzed magad és kiegyensúlyozott vagy, és rögtön jelzi, ha letértél a saját utadról, az elõre megtervezett saját utadról, mert érzed, hogy valami nem jó, mert érzed, hogy nem vagy egyensúlyban. Jelez.

És te egyre finomabban és egyre érzékenyebben tudod venni ezeket a jelzéseket. Hát kezdj el figyelni rá, egyre jobban, egyre mélyebb szinten. Halld meg azt a halk kis belsõ hangot.

Az Egod, a gondolataid nagyon hangosan rohangásznak a fejedben. Nem tudod leállítani gondolataid sorát, ez képtelenség. Nagyon nehéz megvalósítani, hogy gondolattalan légy, ezért ne várj arra, míg erre képessé válsz, figyelj beljebb. Egy picit mélyebbre. Egy halk, kicsi hang mindig megmondja neked, hogy épp hol vagy, hogy õ mit szeretne, és ha megtanulsz hallgatni erre a belsõ hangra, és hajlandó vagy követni, amit kér, akkor õ elvezet téged oda, ahová tartasz. Legfényesebb álmaidban nem tudod elképzelni azt, ahova el tud vezetni.
Egód nem olyan erõs, aki mindent fölülír. Egod fél. Ez az energia is te vagy. Ez az energia nem ellenség. Ez az energia tökéletesen beállítható, megkérhetõ arra, hogy mûködjön együtt. Tökéletesen tudja követni elképzeléseidet. Csak tudatosan, tudatosan szólítsd meg.
Nem könnyû, tudom. Ez így most hirtelen nagyon soknak, összetettnek, sokrétûnek tûnik. Mi mindenre kéne figyelni ahhoz, hogy valami történjen. Ha ezt most mind-mind figyelmen kívül hagyod, csak azt az egyet jegyzed meg, hogy a belsõ hangodra - ami mindig elõjön - figyelsz, akkor már egy hatalmas lépést tettél az energetikai emelkedésed során.
És ami még nagyon fontos: Te egy olyan biológiai lény vagy, akinek egyesével a sejtjei önálló biológiai tudattal rendelkeznek. Amit te saját felszíni tudatoddal nem látsz át, nem értesz meg, nem tudsz, nincs is a felszíni tudatodban, annak a sejtek mind-mind tökéletes tudatában vannak. Sejtjeid mindent tudnak összes inkarnációdról, az összes téged ért hatásról. Mindent tárolnak. Csodálatos információ forrás. Tanulj meg beszélgetni velük.

Tudatosan ha megszólítod sejtjeidet, és megkéred õket, hogy minden nap engedjék el azokat az energiákat, amiket tárolnak. Minden megbántottságod, minden fájdalmad, minden örömöd, minden, ami ér téged, amit érzelmileg átélsz, azt sejtjeid elraktározzák. Ezeket az energiákat, ha nincs rá szükséged, megkérheted õket, hogy engedjék el.

Térjenek vissza abba az eredeti állapotba, abba az õs állapotba. A tökéletes egészség, a tökéletes energetizált állapotba, ahol õk jól érzik magukat. Kérd meg, kérd meg sejtjeidet, hogy jelezzék, mit szeretnének. Figyelj testedre.
Ne kövess elméleteket. A te tested a te egyedi biológiai részed. Õ tudja, mire van szüksége. Te elhiheted azt, hogy ezt nem ehetsz, vagy azt nem ihatsz, vagy ezt nem tehetsz, vagy azt nem.

Ne higgyél ezekben. Kérdezd meg testedet. És amit kívánsz, amit üzen neked, amit szeretne, azt tanuld meg teljesíteni. Nem igaz az, hogy ez, vagy az az étel mérhetetlenül hizlal. Ez van a gondolataidban, ez van a hitrendszeredben. Azért, mert a köztudat ezt így gondolja. De te egy egyedi lény vagy, egy egyedi gondolkodással, és amit a te lelked kér, és amikor a gondolataidat kinyilvánítod, akkor a testi sejtjeid, mint egy jó számítógép ezt végrehajtják. A te hitedet, a gondolataidat valamirõl teljesíti tested.

Tehát ha te mostantól kezdve úgy gondolod, hogy megajándékozod a tested egy nagy tábla csokoládéval, akkor nem kell azt hinni mellé, hogy borzasztót bûnöztél, mert ettõl te most 20 dekával nehezebb leszel. Szó sincs róla. Az történik, amit hiszel. Ha úgy gondolod, hogy ez a tábla csokoládé most ahhoz kellett, hogy egyensúlyba kerüljön az energia rendszered, és ezzel te most leadtál 20 dekát, akkor hidd el, ez fog megtörténni.
A gondolataid egy mezõben, egy energetikai mezõben vájatok, nyomok, bevésõdések.
Amikor egy szituációban találod magad, akkor automatikusan beugranak ezek a bevésõdések. Belelépsz egy olyan barázdába, amin végigfut az automatikus mûködésed. Ha ezt elkezded tudatosan követni és nem tartasz igényt az automatizmusra, ugyanaz az esemény nem az automatikus mondatot váltja ki belõled, nem az automatikus " felhúzom magamat" váltja ki belõled, nem az automatikus reakciót váltja ki belõled, hanem képes vagy megállni egy pillanatra, mielõtt reagálnál, és tudatosan választani azt, hogy mit tesz erre a hatásra a szeretet.
Akkor új barázdát kezdesz el bevésni és abban a pillanatban, amikor nem automatikusan mûködsz, nem a megszokott reagálással reagálsz valamire, akkor teremted saját jövõdet, akkor teremted a holnapi önmagadat.
Kiegyensúlyozott ? Derûs? Békés? Bõségben élõ, egészséges entitás szeretnél lenni? Most kezdd el teremteni. Saját gondolataid nagyon erõs teremtõ energiával rendelkeznek. Ne hagyd, hogy a gondolataid vezessenek, az automatizmusaid, a megszokásaid vezessenek. Tarts igényt a szabadságra, tarts igényt arra, hogy te határozd meg, ki szeretnél lenni. De hiszen mindezt tudod. Annyi helyen olvastad, tudtad, láttad, hallottad. Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy ezt milyen nehéz megvalósítani. Én ezt könnyen mondom neked, aki csak a szépet, a jót, és a harmóniát tapasztalom meg egy csodálatos világban.
De tudd, és ezt nem gyõzöm elégszer hangsúlyozni, hogy te ennek a világnak vagy a része.

Tökéletes Fény vagy, tökéletes, magas rezgésû fény entitás. És te a fizikai testedben ennek a fénynek a tökéletes megtestesítõje vagy.
Ne felejtsd el minden este elmondani hittel, belsõ meggyõzõdéssel, magadnak, hangosan. Nem másnak, hanem Önmagadnak, hogy tudjad, hogy átéld, hogy átérezd: Vagyok aki vagyok, Vagyok aki vagyok, Vagyok aki vagyok, Isten vagyok.
Végtelen szeretettel, az összes jelenlévõ entitás és Fénylény végtelen szeretetével búcsúzunk most tõletek. De tisztában vagytok vele, hogy minden pillanatban itt vagyunk, már nem kell visszahúznunk energiáinkat és távozni a fátyolon túlra.
Oly vékony a fátyol, hogy bármikor, amikor csak szeretnéd bármelyikünk, akit közel érzel magadhoz, itt van veled, része lehet életednek. Mindenki tud segíteni neked. Egyetlen feltétel van, hogy fogalmazd meg kérésed. Csak akkor, és kizárólagosan csak akkor szabad és tudunk segíteni, ha megkérsz, és engedélyezed.
És ez így van.
Kryon

Forrás:naptemplom.eoldal.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #3064 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Magyarsággal kapcsolatos égi üzenetek
.

Mária jelenés
2011. 02. 11.

Egy mennyei jelenetet ábrázoló freskó képe bontakozik ki elõttem, mely fehérre meszelt, egyszerû kápolna oltárrészének kupoláját díszíti. A Szûzanya alakja látható rajta világoskék köpenyben, fehér ruha alatta, kék szalaggal átkötve a derekánál. Felhõkön áll, körülötte angyalok.
Ekkor egy fénysugár tör át a mennyezeten, mely az oltár közepét megvilágítja.
Aranyfehér ragyogás keletkezik, majd növekedni kezd, és fényalakként a Szûzanya jelenik meg benne.


- Gyermekem! - szólít meg a jelenés. Az elkövetkezendõt látod. Országomban
jelenéseim és akaratom kinyilvánítása elkezdõdik. Hazátok, Magyarország,
anyai oltalmam alatt áll. Az elkövetkezendõ események megpróbálják nemzetem. Most kell igazán a Fényre nézni, a jó, a szeretet erejében bízni!
Jelenéseim helyei kicsiny, egyszerû templomok, kápolnák lesznek. Megmutatom Magam a világnak, hogy az Én nemzetem, melyet Fiam bízott Rám, kihez tartozik! A korona ereje életre kel. Látható jelei lesznek mindennek.
Jelenéseimmel egyidõben jelezni fogja, kinek az ereje van benne!
A sötétség démoni szolgái alantas utakon törnek Fiam ellen és Ellenem! Le akarják rombolni a hit erejét a szívekben. A folyamatos csapásokra, nehézségekre terelve az emberek figyelmét, amelyeket õk gerjesztenek.
A Fény és sötétség ütközése elkerülhetetlen! Ez természeti jelenségekben is meg fog nyilvánulni, valamint egy országotok elleni nemzetközi összefogásban.
Álljatok meg szívetekben a magasabb rendû hitben, mert ez fékezi az összeesküvés erejét, melyet hazátok felett alantas emberek szövögetnek!
Ki fogom nyilvánítani akaratomat népem felett! Eljön az óra, hogy találkozhattok Velem! Készüljetek hát, hogy tiszta szívvel álljatok meg a Kegyelem ígéretében, az Én Fiam akaratában!
Példát kell mutatnotok a világnak, és útmutatást az elkövetkezendõre!
Ti lesztek, nemzetem, akik által elküldi utolsó figyelmeztetését Fiam e világnak.
Készüljetek, és álljatok meg hitetekben, mely átsegít benneteket az elkövetkezõ idõszakon! Tudjátok, hogy e káprázatvilág hamis értékei rövidesen széthullanak, darabjaira törnek!
Az Igazság valóságára ébredhet az emberiség. De ehhez el kell jönnie az ébredésnek a lelkekben, és meg kell látni és érteni az Isteni Akarat nagyságát és Kegyelmét!
Szeretõ anyai szívem van veletek, Magyarország!
Szûzanya
-Anael

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #3075 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Magyarsággal kapcsolatos égi üzenetek

KRYON ÜZENETE A MAGYAROKNAK
2011.02.24.


Lee Carroll - aki eredetileg hangmérnök - egy amerikai médium, író és elõadó, egy Kryonnak nevezett entitás üzeneteit kezdte el közvetíteni 1989-ben, egy felsõbb dimenzióból. Úgy írja le Kryont, mint egy szeretõ angyali entitást, aki a Forrásból származik. Egy a Földre "szakosodott" csoport energiáját képviseli, az otthon energiáját. Kryon Itt van a Földdel "a kezdetektõl fogva" és ugyanahhoz a családhoz tartozik mint Mihály Arkangyal. Az információk melyeket közzétesz nyomtatásban és online, azt a célt szolgálja, hogy segítsen az embereknek felemelkedni egy magasabb rezgésszintre.

Az õ magyaroknak szóló üzenetét olvashatjátok az alábbiakban:
Aki jelen inkarnációjában magyarnak anyanyelvûnek született, s beszéli még ezt a nyelvet, él bárhol a Földön, számukra szól ez az információ.
Egy picit vissza kell mennünk az idõben. Mint mindannyian tudjátok az Atlantiszi idõszak legvégén a Föld s rajta az emberiség energetikailag egy alacsonyabb rezgésszintre került, mint ahogyan addig éltetek ezen a bolygón. Ez teljes egészében azt jelentette, hogy a Föld kikerült a Teremtõ mágneses tudatmezejébõl, egy alacsonyabb frekvenciájú helyet foglalt el az univerzumban.
Ezáltal elvesztette az emberiség a kapcsolatát a Teremtõvel. Ezért éreztétek magatokat végtelenül egyedül, végtelenül magányosnak, s ezt idõvel tudatotok bezárulása is követte. Felvettetek egy sûrû, a mostaninak megfelelõ fizikai burkot. Ebben az állapotban megkérdõjelezõdött a bolygó helyzete és jövõje.
S ekkor olyasmi történt, ami az egész Univerzumban egyetlen egyszer történt meg csupán. Nem kozmikus szülõk által teremtetten, hanem az Isteni tudatmezõ saját energiájából teremtett egy lényt. Ennek a lénynek a feladata kizárólagosan az volt a Földre érkezve, hogy olyan energetikai egyensúlyt teremtsen a bolygón, mely lehetõvé teszi a Fény megjelenését és terjedését, a bolygó rezgésszintjének emelését, s idõvel a bolygónak az Isteni tudatmezõbe való visszatérését segítse. Ez a lény Jézus Krisztus volt.

Jézus megszületett emberként. Élete során lépésrõl lépésre egy felébredési folyamaton ment végig. Majd teljesen felébredve, felismerve, hogy ki õ s miért is érkezett, elkezdhette a feladatát. A történetet, az eseményeket mindannyian ismeritek. Miért hangzott most el mindez? Mert a ti történetetek ti vállalásotok itt kezdõdik, amikor Jézus visszatért, anélkül hogy a felemelkedési folyamat befejezõdött volna . S ekkor a Föld sok pontján vállaltak csoportok, fénymunkások olyan kiegészítõ extra feladatot melyek Jézus munkájának befejezését célozták meg. És most térhetünk rá arra hogy kik vagytok ti.
A Föld egy ugyanolyan élõlény mint ti mindannyian, ugyan megjelenési formájában nincs hasonlóság, de energiarendszerét tekintve ugyanúgy csakrákkal, ugyanúgy energia szerkezettel rendelkezik. S az a csoport, akit ti képviseltek a Föld történetében elvállalta a legnehezebb feladatot, a szívcsakra õrzését. Mit jelent ez? A felemelkedési folyamat lényege, hogy a Föld lakosságának nagy része az elme, az értelem vezetése, irányítása és döntései alatt tevékenykedik.
A Föld fejlõdésének következõ lépése , hogy ez az irányítás vissza áll eredeti egyensúlyába. A szív és a lélek veszi át az irányítást. Mert egyetlen energia létezik az univerzumban, egyetlen eredõ energia, s ez a szeretet. Az Univerzumot a Mindenható által kisugárzott szeretet energia élteti és mûködteti. Ti mindannyian tiszta szeretet vagytok, lényetek esszenciája a tiszta szeretet. Ezt az esszenciát magadban hordod fizikai testeden belül. Ezt nevezitek a teremtõ lángjának, isteni szikrának, a teremtõ magjának stb. Ezt mindannyian magatokban hordozzátok a szívcsakrában.

Miért nevez benneteket sok olyan társatok, akik spirituális kérdésekkel foglalkozik a MAG népének, mit jelent ez ? A Föld életében az emberiség tagjai között a magyarok képviselik azt az eredeti energiát, azt a tudást, melyet a szívcsakra tárol.
Mi a feladatotok a felemelkedési folyamatban?
A Föld energia rendszere, s a ti energia rendszeretek napról napra emelkedik, változik, s az utolsó a harmadik stádiumban vagytok. Ennek is a legvégén. Mi történik a viszonylag gyors felemelkedési szakaszon? Amikor a Föld eléri azt a rezgés szintet, hogy készen áll, akkor a Teremtõ különleges rezgés sorozatot indít el az egész Univerzumban. Ez a rezgés sorozat elérve a Földet, segíteni fog benneteket. A Mindenható energiája beáramlik. S minden amit lényedrõl, aspektusaidról a kristály könyvtárak tárolnak kiáramlik és egy egységes közös tudatmezõt fog létrehozni a Földön.
A ti feladatotok kapcsolódni ehhez a tudatmezõhöz és ennek segítségével egymással is összekapcsolódva, a szeretet rácshálójához csatlakoztatni a Föld Szívcsakráját. Ennek az energiának a megtartása, õrzése, védelme konkrétan a ti feladatotok. Mindenre képesek vagytok, semmi nem haladja meg képességeiteket. Minden olyan feladat, ami rátok vár bennetek van. Belétek van kódolva, õrzitek sejtjeitekben, õrzitek DNS rendszeretekben, Ez a KÖZÖS feladatotok, ezenkívül egyénileg mindenkinek külön – külön megvan a saját, személyes feladata is.

Amikor Jézus nem folytatta már a Földön konkrét emberi testben élve a Föld energiával való ellátását, akkor bizonyos entitás csoportok a Föld több pontján, köztük ti is, elindultatok, felvállalva feladatotok kiegészítéseként azt, hogy a Jézus által elindított utat segítitek, kiteljesítitek amit Õ elkezdett. Konkrétan történelmetek egy adott pontján elindult egy nép valahonnan keletrõl. Amikor megérkeztetek fizikailag erre a területre, a Kárpát medencébe, legendáitok mesélnek egy csodáról, egy aranyszarvasról.

Ez egy elõre megállapodott energetikai jel volt számotokra. Ez jelentette számotokra megállapodás szerint azt, hogy úti célotok felé közeledtek. Mi vonzott? Mi volt a cél? A szívcsakra energiája. Azért jöttetek, hogy a szívcsakra energiáját erõsítve segítsétek a Földet. A szív csakra energiájának emelése, õrzése, gyógyítása a ti személyes feladatotok. Életetek során elmétek uralmát, gondolataitok meghatározó mivoltát, lépésrõl lépésre mindig kicsit gyengítsétek, s adjátok át a helyet az intuíciónak a szív szavának, azoknak az instrukcióknak, melyeken keresztül lelketek vezet benneteket. Ebben a folyamatban segítitek a Földet, hogy a Föld megerõsíthesse saját szívcsakrájának energiáit, s ennek az energiának nagyon fontos feladata lesz a felemelkedés során. Ez lesz az elsõ energia, mely átkapcsolódik felsõbb dimenziókba.

Tehát megérkeztetek ide a Kárpát medencébe. Intuitívan tudtátok, hogy ide tartotok, tehát megtörtént a letelepedés. S most nézzük meg energetikailag egy kicsit a másik oldalt. A Föld energiáiban nem csak az a folyamat zajlik, ami a Föld rezgésszintjét emeli. Létezik egy másik energia a Földön, akinek ez nem áll szándékában. Nem képviseli az érdekeit. Ez az energia pillanatnyilag a Földön elég jelentõs mértékben irányítja a hatalmat. Tökéletesen érzékelte amikor elindultatok Keletrõl, végig követte utatokat, s tökéletesen érzékelte a megérkezéseteket. Tökéletesen tudatában volt annak, hogy miért jöttetek, mi célból s annak hogy kik vagytok.
Ez az energia hatását jelentõs mértékben elõször akkor fejtette ki, amikor István királyotok, az egyházhoz csatlakozva, megengedte ennek elterjedését, segítve ezt a folyamatot. Ez annyit jelentett, hogy csatlakoztatok ahhoz a hatalmi struktúrához, ami innentõl kezdve egységeteket erõsen szétzilálta, s veszélyezteti a mai napig.

Ezek azok az erõk, melyek országotok vezetõire mindig is hatottak, folyamatosan az egység kialakulásának megnehezítését az egységes erõk fellépését gátolták. A fény egy nagyon erõteljes entitás segítségével tudott megjelenni történelmetek során s ez Mátyás király volt. Az Õ személyében az Õ inkarnációjában egy olyan nagy hatalmú magas fénylény érkezett hozzátok segítségképpen, aki nagyon mélyre ható energiákat árasztott s kötött meg itt léte során. Virágzott és egységes volt az ország. Olyan tulajdonságok kerültek felszínre, mint a szeretet, az igazságosság, a becsület. Olyan mélyreható, tiszta energiákat sikerült élete és tevékenységei során árasztani, ami életét követõen is energetikailag nagyon sokáig hatást gyakorolt erre a területre. A következõ ilyen esemény, ami a szabadság irányába tett egy lépést, s ezt energetikai értelemben is értem. Ez az 1848-as szabadság harc. Újfent létrejött az országban valamilyenfajta egység, cél, törekvés, a megszabadulás egysége. Ugyan történelmileg rövid idõn belül megakadt ez a folyamat, de energetikailag fantasztikus hatása volt, Mégis milyen érdekes, vagy milyen furcsa, hogy ezt az egységet népként, tudatosan sose éltétek meg itt az inkarnációban. Sõt, azt valljátok magatokról, hogy ti vagytok az a nép aki soha nem tud egységes lenni, egységesen fellépni, képviselni az érdekeit. Fellépni idegenek ellen, Önmaga törvényeit megalkotva, Önmagát megerõsítve állni a világban. Hát, ez a dualizmus realitása, ez nem a valóság. Ez csak a ti realitásotok. Így tûnik a lineáris világotokban. Ti egy csodálatos egységet képeztek, azon multidimenzionális részeitek, akiknek nem vagytok tudatában, egy csodálatos együttmûködõ, összhangban levõ szeretetet képviselõ csoport, bármilyen nehéz ezt most számodra elképzelni. De én itt vagyok, s nap, mint nap érzékelem õket s dolgozom velük, tehát hidd el nekem. Ez így van. Afelé tartotok, hogy ezt ti is megéljétek. Ennek az energiának a felismerését a megélését akkor fogjátok tudni tudattal követni földi testben levõ lényként, amikor konkrétan a felemelkedés során, nekikezdetek a feladatotoknak. Tökéletesen fogjátok tudni, hogy hol vagytok, hova tartoztok, hova kell kapcsolódnotok, és mit kell csináltok. Tökéletesen fogjátok érezni részeteket az egységben.


Ne félj a feladattól, képes vagy, hiszen automatikusan ki fognak nyílni azok a kódok, feloldásra kerülnek azok a képességeid, tulajdonságaid, amiket magadban hordasz. Addig is amit meg tudtok tenni az egy olyan lehetõség ami mindig is itt volt. A Kárpát medence egy hatalmas víz területet rejt a földben. Ez a vízterület számotokra részben tökéletesen ismert, hiszen az ország területén nagyon sok helyen, ahol lefúrtok hévizek, törnek fel. Ez a vízrendszer az ország területe alatt egy kristály mezõ. Amikor dolgoztok egyesével, vagy ketten, vagy csoportban, bármikor meg tudjátok tenni, hogy tudatos energiával tisztítjátok ezt a vízmezõt. Köztudott, hogy a víz egy intelligens, kommunikáló energia. Tudattal rendelkezik. Küldd le szeretetedet, azokat a pozitív gondolatokat, amit Föld anyának szánsz. küldj energiát ebbe a vízbe, s tudatosan kezd el tisztítani, s eltávolítani azt az energiát, amit már jó elengedni. Ennek több rétegû hatása lesz, ha ez a víztömeg befogadja, akkor teljes mezõként a fénymunkások energiájának, tudatának, jó akaratának, szeretetének egy egységes mezõjeként kezd el mûködni. Vannak területek, ahol ez már mûködik, ahol már csodálatosan tiszta. Egységessé kell tenni.
A Földet körülveszi a kollektív tudat mezõje, valamint egy magasabb régióban a szeretet rácshálója. Körülveszi még a mágneses rácsháló, és különbözõ energetikai háló. Évek óta mondjuk, hogy legfontosabb feladatotok a kollektív gondolkodásból a kollektív tudat mezõbõl való kiszakadás. Hogy tudod te ezt konkrétan megtenni? Vannak elképzeléseid a felemelkedésrõl az utána történõ eseményekrõl, az életedrõl. Nagyon konkrétan meg tudod fogalmazni azt, hogy te mit szeretnél. Hogyan szeretnél élni. Mit szeretnél érezni. Békében szeretnél lenni. Szeretetben, bõségben egészségesen, harmóniában, és egy csodálatos békés, játszmáktól, manipulációtól, csalásoktól mentes világban. Ezt mindannyian egységesen szeretnétek.
ALKOSD MEG, KONKRÉT képekben, GONDOLATILAG, a te saját jövõdet. És erre gondolj minél többet, erõsítsd gondolatilag ezt az energiát, minél több gondolatot, minél több energiát adsz hozzá ehhez a képhez annál inkább alakítod nap mint nap.
Alakíts egy magot, alakíts egy alap elképzelést, és ehhez mindig tegyél hozzá valamit, egészítsd ki mindig valamivel, egészítsd ki újabb ötletekkel, de az alapötletet mindig tartsd észben, és ha minden nap, napi rendszerességgel adsz hozzá egy pici energiát, akkor ez a mezõ, ez a gondolat mezõ ez az energia egyre több lesz, egyre nagyobb lesz, egyre jobban gyarapszik.
HA MINDEN FÉNYMUNKÁS AZ ORSZÁGOTOKBAN NAP MINT NAP NÖVELI EZT AZ ENERGIA MEZÕT, AKKOR A KOLLEKTÍV mezõ és a szeretet rácshálója között létre tudtok hozni egy olyan tudatmezõt, ami tiszta, ami legszentebb, leginkább szívbõl és szeretetbõl megalkotott gondolataitok mezeje.
Tarts igényt saját szuverén önállóságodra, saját szabadságodra, tarts igényt saját manipuláció mentes létezésedre. Tarts igényt arra, hogy fénylényként ezt megéld, hogy lényed valódi esszenciája át tudja mosni, át tudja járni összes sejtedet, hogy valódi lényed energiája kitáguljon, kiáradjon, betöltse lényedet. Add át neki a stafétát. S meglátod, hogy megjelennek a csodák az életedben. Megjelenik az az élmény, amikor már nem azt érzed, hogy kicsi vagy, amikor már nem azt érzed, hogy nem vagy jó, amikor már nem azt érzed, hogy nincs miért szeretni téged. Csodálatos vagy! A teljes tökéletességet hordozod magadban. És a tökéletességed, a lelked megnyilvánulni vágyik!
NE ENGEDD MEG SENKINEK, HOGY BEFOLYÁSOLJON, HOGY FÉLELMET GERJESSZEN BENNED. ÉS bárki bármit mond, nem igaz, hogy neked nincs ilyen vagy olyan képességed, nem igaz, hogy nem vagy képes valamire! Nem igaz, hogy nem vagy szép. Nem igaz, hogy nem vagy tökéletesen egészséges. Mindez nem igaz, mindez illúzió! Körülveszed saját lényedet, falakkal, hitekkel. Körülveszed saját lényedet olyan elképzelésekkel, amit mástól vettél át. Gondold el fény lényként születettél meg abban a KICSI TESTBEN, és körülvett a jelen világ, és amint megtanultál a 3 D-ben járni, beszélni, eligazodni, bármit amit megtanultál, AZT VALAKI MONDTA NEKED, VALAKI MEGMUTATTA, VALAKI SEGÍTETT, s ez a valaki mindig ember volt. A családod, a barátaid, az ismerõseid, a tanáraid. Mások által mondott igazságokat vettél át, mások által mondott gondolatokat fogadtál be, s ennek az összképeként HISZEL MAGADRÓL VALAMIT. EZEK FALAK. És közte fogalmad nincs, hogy ki vagy te valójában, Ki az a lény, aki ebben a testben lakik. Fedezd fel, ott van benned, esszenciaként.
És üzeneteket küld a saját érzéseiden keresztül, így tud kommunikálni veled. Üzenteket küld intuíción keresztül. Rögtön jelzi, ha az úton vagy, mert jól érzed magad, és kiegyensúlyozott vagy, és rögtön jelzi, ha letértél a saját utadról, az elõre megtervezett saját utadról, mert érzed, hogy valami nem jó. Mert érzed hogy nem vagy egyensúlyban. Jelez, s te egyre finomabban egyre érzékenyebben tudod venni ezeket a jelzéseket, hát kezdj el figyelni rá! Egyre jobban, egyre mélyebb szinten halld meg azt a halk kis belsõ hangot!.
...harmonia.blogolj.net/.../kryon-uzenete-a-magyaroknak/ -

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.576 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24