header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Feketéné Lendvay Katalin által kapott tanítások

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2687 Írta: Margit
FÖLD gyógyító minták bevezetése, személyes gyógyulásunk által

2010. június 15.

Az EREDENDÕ REND visszatérésével, az eredendõ gyógyító, kiegyensúlyozó minták is visszatérnek.
A fájdalom, a félelem, és az ehhez kapcsolódó mintáknak,- a megkötõ energiaként jelenlévõ kódoknak most itt van a teljes mértékû elengedése.
A mostani idõszakban, nagyon mélyre kell ásnunk magunkban és felszínre hozva elengedni azokat a megkötõ mintákat, amelyeket eddig még nem tudtunk, vagy nem volt módunkban teljes mértékig elengedni.
Ezek a minták általában a gyökerekig,- a kezdetekig nyúlnak vissza.

Az Õsbizalom megingásával különbözõ sérült részek keletkeztek, amelynek okaként olyan kapcsolódási pontok jöttek létre,- ami nem a teljes egységet, épséget, teljességet mintázták.
Ebbõl kifolyólag egy sérült minta vette kezdetét.
A sérült mintát korszakokon keresztül cipeltük magunkkal, és többnyire jó mélyen igyekeztük elrejteni magunkban,- hogy ne kelljen ezekkel a hiányosságokkal szembesülnünk.
Most, ahogy a TELJESSÉG, az EGYSÉG RENDJÉBE visszatérünk,- ezeknek a mintáknak már a legkevésbé sincs helye bennünk.
Mélyen magunkba nézve tudjuk felszínre hozni és elengedni ezeket a mintákat.
Hívjuk segítségül ebben a munkában Szellemi Segítõinket, angyali Vezetõinket.

Javaslok egy módszert, hogy kezdjük el a minta feloldását:

Kellemes körülményeket teremtve, kellõen ellazulva, a Szellemi Segítõk, az angyali Vezetõk behívása után,- vegyünk egymás után többször mély lélegzetet, és fújjuk ki.
Az egész testünket fürdessük meg, tisztítsuk át a Levegõ- Elemet segítségül hívva.
Ezután már koncentráltan lélegezzünk. Képzeljük el és érezzük, hogy minden egyes lélegzetvétellel Fényt, Békét, és gyógyító energiákat veszünk magunkhoz,- és ez szétárad az egész testünkben.
Nagyon fontos, hogy most figyeljünk a légzésünkre, mert ezáltal tudjuk a felszínre hozni a testünkben megtapadt, sérült mintákat.
A légzés által egy mélyebb, ellazultabb állapotba kerülünk, így könnyebben megérezzük, hogy hol van jelen testünkben feszültség, félelem, olyan minta, ami még megköti kiteljesedésünket.
Ha megéreztük testünkben azt a pontot ahová koncentrálódott ez a minta, - akkor kérjük újra a Szellemi Segítõinket, hogy nyújtsanak segítséget ennek feloldásában és elengedésében.
Most már tudatosan és az adott helyre összpontosítva lélegezzünk.
Újra tudatosítsuk magunkban, hogy Fényt és gyógyító energiákat lélegzünk be,- és ezt az adott helyre közvetítsük.
Majd a légzésünk által bevitt Fénnyel és gyógyító energiával megfürdetve, átitatva az adott "feltárt" területet, - azonosítsuk be az érzést, ami mintát képezte bennünk, és tudatosan felhozva magunkból, - kilélegezve, tudatosan engedjük el.
(Most nem szükséges mélyebben belemenni a dologba, hogy mitõl is alakult ki bennük az adott sérülés, - csak állapítsuk meg az érzés fogalmát, konstatáljuk, és engedjük el.
Persze ha valaki késztetést érezz mégis a mélyebb megértésre, hogy értelmezni tudja a sérült minta kialakulását, - akkor nyugodtan menjen bele mélyebben a folyamatba, de mindenképpen kérje a Szellemi Segítõktõl a mélyebb irányultságú vezettetést.)
És hogy a FÖLDET a kilégzésnél, az elengedés által ne szennyezzük, - kérjük meg Angyalainkat, hogy a belõlünk kilélegzett energiát alakítsák át Fénnyé, amit a FÖLD gyógyítására felhasználhatunk.
Mielõtt befejeznénk a gyógyítási folyamatot, kérjük meg Krisztust és Földanyát, hogy hozzanak teljes egyensúlyba minket, és helyezzenek vissza a középpontunkba.
Ezután kérjük meg a Szent Elemeket, hogy hassák át testünket és hozzák egyensúlyba bennünk az elemi minõségeket.
Most már csak annyi dolgunk van, hogy átadjuk magunkat a folyamatnak és nyitottak legyünk az energiák befogadására.
Végezetül köszönjük meg Mindenkinek, Aki rész vett és segítségünkre volt a gyógyításban.
Majd a saját tempónkban, ütemes légzésekkel összekötve térjünk vissza a mindennapok világába. Szükség szerint többször megismételhetjük a folyamatot.

Az oldás részeként a gyökerekig hatolunk le és hozzuk felszínre magunkból azokat a mintákat, amelyek még korlátozták kiteljesedésünket.
Ürítsünk ki magunkból minden olyan mintát, ami még a megosztottságban valamilyen szinten fogva tart minket,- hogy aztán a TEREMTÕ FÉNNYEL feltöltekezve,- eggyé válva, kiteljesedett életet élhessünk és így lépjünk a jövõbe.

Isten áldásával további jó munkát kívánok!
Szeretettel: Meríté
Feketéné Lendvai Katalin

lendvaykati.gportal.hu/gindex.php?pg=32765066&nid=5600112

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2699 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvay Katalin által kapott tanítások
Átalakítás a változás alatt
Az illúzió fátylainak lebontása

2010. június 27.

A változás szerves részeként hat, hogy testeteket is átalakítsátok különbözõ szinteken.
Itt nem csak fizikai testre gondolok, hanem az azt körülvevõ energiatestekre is.
Minden olyan mintát ami már nem szolgál bennetek, engedjetek útjára.
A fátylat, amelyet a felejtés fátylaként magatokra húztatok, ideje hogy lebontsátok.
Szellemi lényetek kiteljesedése folyamatban van. Éppen ezért mindent meg kell tennetek annak érdekében, hogy a korlátaitoktól megszabaduljatok.
Isteni Kegyelem és Irgalom által léptek elõre.
Minden egyes alkalommal, amikor kibillentek az egység állapotából, elveszítitek egyensúlyotokat- csak az elérendõ célra összpontosítsatok.
Lássátok amit el akartok érni, és töltsétek fel energiával.
Teremtõ energiáddal összekapcsolódva helyezkedj újra vissza a középpontodba, és tudd, hogy amire vágysz, az meg fog valósulni.
Ne keresd a miérteket, a hogyanokat,- csak tudd, hogy az Isteni Kegyelem és Irgalom megadja mindazt számodra, amire éppen szükséged van.
Kérd meg Istent, hogy gondoskodjon rólad,- és innentõl fogva már nincs miért aggódnod.
Szellemi lényedet úgy tudod a legjobban kiteljesíteni, ha mindennap a Kegyelem és az Irgalom állapotába helyezkedsz.
A Kegyelem és az Irgalom mintái lebontják mindazt, amit mélyen magatokba zártatok, éppen ezért szükséges hogy minél többet ebben az állapotban tartozódjatok.
Sok olyan mintát hordoztok még mélyen magatokban, amelyben megtagadtátok isteni Lényetek, és a megosztottság mintáiba helyezkedtetek.
Eljött az ideje, hogy felismerjétek ezt a mintát, és az abból adódó élethelyzeteket.
Kegyelmi és Irgalmi gyógyítást kérhettek magatokra, amelyben felszínre kerülnek a régi mintához kapcsolódó élethelyzetek.
Nem árt ha tudatosan is végigmentek a folyamaton, feltárjátok azokat az emlékképeket, amelyek a sérülést okozták lélektestetekben.
Tudatos megéléssel és átértékeléssel sokat javíthattok a helyzeten,- mert felismeritek azokat a szituációkat, amelyben igencsak mélyre merültetek.
A Kegyelem és az Irgalom mintái begyógyítják a sebeket, de mindezt kérnetek kell.
Fontos értelmezni azokat az életedben felmerülõ történéseket, amikor az isteni Lényedet megtagadtad egy bizonyos szituáció hatására, és a megosztottságba helyezted.
Ennek azért van jelentõsége, hogy a jövõben ne ess vissza ugyanabba a hibába. Másrészt pedig azért, mert a megosztottság mintái korlátozzák Szellemi Lényed kiteljesedését.
A fátyol a saját kérésed által kerül lebontásra.

Felejtés fátyla: - lelketeket egy mélyebb anyagi síkba zártátok.

Miben gátol a fátyol?

- Abban, hogy emlékezz Önmagadra,- a való, az Eredendõ Lényedre.
- Bizonyos szinteken megosztottságban tart.
- Gátolja a kiteljesedésedet, ezért nem tudsz intergalaktikus dimenziók között mozogni, beszûkíti a teredet.
- „a fától nem látod az erdõt.”
- Nem ismered fel teljességgel ki vagy valójában.
- Bizonyos keretek között tart, és csak e között mozoghatsz.
- Eltávolít való Énedtõl és egy más szegmensbe helyez.

A fátyol lebontásával, új erõteret képviselsz, ezáltal Szellemi Éned kiteljesedik.
Meríté

lendvaykati.gportal.hu/gindex.php?pg=32765066&nid=5615959

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2705 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvay Katalin által kapott tanítások
Tanácsok a változás alatt

2010. június 29.

A változás folyamatában nagyon fontos a bennünk élõ gyermek elfogadása.
Sokan tartanak most ennél a folyamatnál.
Saját gyermeki Énünk elfogadásával tudjuk a legkönnyebben
és a leghatásosabban meggyógyítani magunkat, feloldani
azokat a fájdalomból származó mintákat, amelyeket fogantatásunk óta mélyen elnyomtunk magunkban.
Ennek a folyamatnak a megélésében a szívcsakra tölt be kiemelkedõ szerepet.

A központi elosztó csakrának nagyon jelentõs
szerepe van az átalakulásban.
Éteri testünkön keresztül folyamatosan szállítja az információt. Egy új mintát vesz fel, ami az átváltozásban segít minket.

A szakrális csakra önmagad elfogadására hívja fel a figyelmet.
A létezés minden szintjén tanácsos magadba beolvasztani az elfogadást.

Ajánlatos az átalakítás alatt nagyobb figyelmet fordítani csakráink tisztántartására. Meggyorsíthatjuk vele a tisztulás, az elengedés, és legfõképpen az átállás folyamatát.
Írta:Lendvai Katalin

aranyfeny.freeblog.hu/archives/2010/06/2...ok_a_valtozas_alatt/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #2817 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvay Katalin által kapott tanítások
Az Új Kor új idõszakot jelent az emberek életében. - A lélekgyógyítási módszerek megújulása.


2010. február 02.
A Föld változási ütemével kapcsolatos lélekgyógyítási módszerek megújulásáról szeretnék beszélni.
Minden egyes ciklikus korszakváltás elõtt, az emberek életszemléletében is jelentõs változás következik be. Szellemben felfrissülve, lélekben megújulva várják az Új Kor eljövetelét. Az Új Kor, új idõszakot jelent az emberek életében.
Tartalmi változáson mennek keresztül, amelynek hatására eldönthetik, hogy képesek-e beilleszkedni a megújuló Föld rendjébe, avagy annak ellentmondva, létezésüket egy más síkra helyezik át.
Aki nem tud a változásokkal együtt haladni, az nem tud megújulni, éppen ezért nem tud egységben élni, rezonálni a megújuló, az Új Föld rezgéseivel.
Diszharmóniába kerül önmagával, - nem tudja felvenni azt a rezgést, és vele együtt azt a ritmust, amely a bekövetkezendõ korszak szerves részét képezi. Azok az egyének, akik nem tudnak szervesen illeszkedni, elõbb-utóbb egy átmenetet képeznek e Föld és a másvilág között. Energiáikat egyre inkább kivonják e földi létbõl és a másik világba helyezik át. Ezt javarészt anélkül teszik, hogy tudatában lennének.
A körülöttük élõ emberek számára mindez nem szembetûnõ jelenség, mivel a diszharmóniába került emberek még szimbiózisban élnek a világgal, de már nem szerves létezõként illeszkednek be.
Már nem élik, és nem fogadják el teljességgel az Élet Törvényeit.
Ez az átmenet nem az egyik napról a másikra következik be.
Jelentõs idõszakot ölel át, mire az energiáik súlypontját a másik világba helyezik át. Az emberek nagyobb hányadánál ez nem határozott döntésként jelentkezik, mivel nincs meg a szorosabb kapcsolódási pont a Magosabb Énnel, így valójában nincsenek is tudatában annak, hogy a Magos Énük milyen döntést hozott meg az életük folytatásával kapcsolatban.
Különbözõ emberek újra strukturálják magukat, - ami azt jelenti, hogy egy jelentõs változáson mennek keresztül,- és egy idõ után, hiába döntött a Magos Szellemi Énük a távozás mellett,- õk függõségi viszonyt alakítottak ki az itt lévõ (régi) energiamintázattal.
Ebben az esetben torzulások következnek be az energetikai rendszerben, mint a személyiségben. Az egyén önmagától már eltávolodott, de a másik világ rezgéseit még nem fogadta be, éppen ezért egy meghasonult életformát alakít ki maga körül.
Fõ motivációs rendszert választ ki magának és ez élteti, ebbe kapaszkodik, ebbõl nyeri az életenergiát, anélkül, hogy a tudatában lenne mindennek. Ezekre az emberekre egyfajta fásultság, közöny jellemzõ.
Nem tudnak örülni a világ dolgainak, nem tudnak együtt mozdulni vele,- valójában vegetálnak. Energiájukat nem a Föld szerves rendszerébõl nyerik, hanem saját pótcselekvésükbõl merítik.
Erre az idõszakra, az ilyen egyének száma jelentõsen megszaporodott.
Egy önmagából, középpontból kibillent állapot jellemzõ rájuk, amelyben nem fõ szempontot képez életükben,- a Földön maradó lét.
A legkisebb probléma hatására is elkeserednek, és nem a megoldáson, életük újra strukturálásán gondolkodnak, hanem egy menekülõ pontot, kilépési pontot iktatnak be az életükbe.
Évekig eltarthat míg a megélt hatások és utóhatások következtében a Szellemi Én rádöbbenti õket, hogy szerves létezési formájukat a Földrõl kivonja, nem pedig megerõsíti. Erre az idõszakra már többnyire valamilyen degeneratív betegséget produkál a szervezetük, ami megkönnyíti az átmenetet.
A gyógyítók feladata és felelõssége, hogy ezt felismerjék és az átmenetet megkönnyítsék.
(Feketéné Lendvay Katalin)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #3104 Írta: Margit
.
Jóslatok, próféciák, mondvacsinált elméletek.

2011. május 22.

Az utolsó idõk próféciái különbözõképpen jelennek meg.
Mindenki saját hite és megélése, szellemisége által tudja "lehozni", magán keresztül kibontani és átadni, amit az Égi Világból üzennek nekünk szeretett Tanítóink.
Sokan és sokféle hangzatos csomagolásba burkolják mondanivalójukat, attól függõen milyen személyiséggel rendelkeznek, és milyen minõségû energiát tudnak átengedni magukon.
Mivel a világ egy óriási globális változáson megy keresztül, ezért arra kérlek bennetek,- ne féljetek!
Ne adjatok teret a különbözõ jóslatoknak, próféciáknak, mondvacsinált elméleteknek!
Tudatosan, a saját szûrõtökön keresztül, mely a SZÍVetek,- engedjétek át a most megjelenõ töménytelen mennyiségû kinyilatkoztatásokat, közléseket.

Gondolkodjatok el rajta hol álltok a világban, milyen eszmeiséggel rendelkeztek, és hitetek által elég erõsek vagytok-e ahhoz, hogy a saját belsõ vezetésetekre figyeljetek.
Gondolkodjatok el a közléseken, az útmutatásokon, de mindenképpen a SZÍV szûrõjén átengedve tegyétek meg ezt. Ne engedjétek meg, hogy különbözõ okfejtések, és közlések fél-elemben tartsanak benneteket.
Egyre több kinyilatkoztatás fog terjedni a világhálón. És ahogy az idõ közeleg, ezek a témájú közlések egyre inkább megszaporodnak, sokasodnak.
A SZÍVed az, mely megsúgja melyiknek adjál teret, mi az amit elhihetsz, és azt mennyiben valósítod meg.

A mostani idõszak mindenképpen elgondolkodásra késztet.
A világ óriási lépésekkel halad elõre kijelölt útján. FÖLD Anya visszahelyezkedik az eredendõ RENDbe, és egyre többen veszik magunkhoz, hívják elõ MAGukból eredendõ õsi minõségüket.
Többfajta életszemlélet és hitrendszer létezik. Nem mondom azt, hogy ez a jó, az pedig rossz. Mindenki a saját megélései, az elõzõ életbeli történései által hozott útravalót,- és azt most a jelenben aktiválja, kibontja azt a csomagot mely az õ életszemléletét és minõségét képviseli.
Az a helyes, ha nem akartok senkire semmit ráerõltetni. Mindenkinek saját tapasztalata által kell egy kialakult képet alkotnia, mellyel részt vesz a teremtésben, amellyel megnyilvánítja magát.
Kérlek benneteket, különbözõ katasztrófákat ne jósoljatok, ne teremtsetek meg elõre olyan dolgokat, - melyeket a Fény, a Szeretet és az Irgalom minõségi ereje által túl tudnátok lépni.
Inkább ezt az energiát a Fény, a Szeretet és Béke minõségének lehorgonyzására fordítsátok.
Ne felejtsétek el, magad teremted saját világodat!
Szíved joga, hogy miben hiszel. Egy haragvó Isten ítéletében, vagy pedig egy átrendezési, átváltozási folyamatban, amelynek hatására új tudatossággal rendelkezel. A magad útját járod, és nem mások mondják meg neked mit is tegyél, hogy állj hozzá különbözõ dolgokhoz, történésekhez.

A Szívünk, mely a tudatunkkal együtt rezonál, már képes arra, hogy kiszûrje,- melyik számára az elfogadható álláspont.
Többféle tudatossági szinten állunk, ezért aztán mindenki más és mást enged be az életébe tapasztalásként, megtanulandó feladatként. Csak rajtunk múlik, miben hiszünk, minek engedünk teret,- milyen eszközzel és céllal közelítjük meg az Égieket.
ÖnMAGunk feltárása és megismerése nagyon fontos, sokkal fontosabb mint gondolnánk.
Az átváltozás fázisaiban többféle szakaszon megyünk keresztül.
Régi Énünk folyamatosan veti le magát, megújulunk, új szemlélettel és világnézettel rendelkezünk.
Mindenképpen egy tudatos eszmevállalásra van szükségünk, hogy környezünk és magunk változását megfelelõképpen kezeljük.
Saját magunk tudjuk hozzáadni a teremtés mindazt amik Mi vagyunk, ezért nagyon fontos, hogy mit gondolunk, mondunk és cselekszünk.
Milyen erõt nyilvánítunk meg, és milyen energiával és minõséggel nyilvánulunk meg újjászületõ világunkban.
Hajlandóak vagyunk-e a változásra, a megújulásra, vagy még szükségünk van különbözõ tapasztalási folyamatokra, amelyek által tudatosságunkat egy magasabb szintre emeljük?
Nos ezt mindenki maga dönti el,- hogy, és milyen léptékben képes együtt haladni a változással. Mennyiben képes megújulni, Krisztusban újjászületni és ennek tudatosságával részt venni az új szemlélet megalakításában, és az ÚJ FÖLD megteremtésében.
Áldás!

lendvaykati.gportal.hu/gindex.php?pg=34196563

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 5 hónapja #3294 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvay Katalin által kapott tanítások
.

ARIEL Arkangyal üzenetei a változásokról



A változás útja


2012. január 17.


A 2012-es év bölcsességében mindenkinek magának kell megtalálni az Önmagában meghúzódó Isteni Lényt.
MI Angyalok egyre közelebb húzódunk a Földhöz, így egy olyan energiatöbblettel látjuk el az arra nyitott egyéneket, mely megismerteti velük, a FÖLD részletes átalakulási programját.
Ebben az évben többféle változási rendszeren mentek keresztül.
Sokan ebben az évben kapcsolódnak Soláris Angyalukkal, mely Önmaguk felsõbb identitása.
Az energiák, és a bevitt, a környezetbõl felvett energiaminõségek nagy mértékben módosulnak, a csakrarendszerek átalakulnak, - ennek függvényében az egész emberi testfelépítése energetikai szinten átalakul.
Különbözõ szabályok változnak a spirituális lét terén.
Ezeket a szabályokat Isteni Minõségek és Törvények hatják át, mely konkrét vázát képezik egy jól mûködõ és felépülõ rendszernek.
Az emberi teremtés határokat fog lebontani, és egy teljesen új, merõben az eddigitõl eltérõ emberi minõség kialakulásának ad teret.
Az érzékelésetek egyre inkább felerõsödik, belsõ látásotok is egy intenzív átalakulási folyamaton megy keresztül.
Az érzékelések tárházának már csak TI magatok szabhattok határt.
Egy olyan evolúciós ugrás részesei vagytok, amely teljesen leválasztja a régi rendszert, és merõben új, magas energetikával rendelkezõ társadalomnak adja át a szerepet.
A FÖLD jelentõs átalakulási folyamaton megy keresztül, és ez a folyamat arra készteti az emberiség jelentõs hányadát, hogy õk is a változás részeseivé váljanak.
Egy olyan jól mûködõ rendszert állít fel, mely lehetõvé teszi, hogy a háromdimenziós létbõl kilépj, és új tudattal, megújult látásmóddal indulj el egy olyan úton, amely még számodra is ismeretlen, és nem fedi fel magát.
Ez az ismeretlen út számos csodát rejt magában, mely számotokra egyben telve van szépséggel az ismeretlen iránt, de egyben néhányotokra ijesztõként hat.
A változás, az ismeretlen, általában a legtöbb embert félelemmel vegyes érzéssel tölti el.
A FÖLD Angyalai, a Természet Lények mind szerves segítõi ennek a folyamatnak.
A növény és az állatvilágot olyan eszenciával látják el, mely teljes megújulás kezdetét biztosítja minden egyede számára.
Ez az evolúciós átformálódási szakasz, számos egyed kihalását, genetikai átformálódását jelenti, melybe az ember is beletartozik.
Az állat és a növényvilág is egy tartós átalakulási fázison megy keresztül, a FÖLDÖN élõ élõvilág minden egyedét érinti ez a változás.
A kristályok világa sem maradhat ki ebbõl az átalakulási folyamatból, hisz õk is szerves létezõi, mint minden egyes egyede, ki kellõképpen illeszkedik a megújuló FÖLD energetikájához.

A következõ szakaszban az állatvilág szerves átváltozási ciklusát tárgyaljuk, mely jelentõs változást ró az emberiségre.
Míg egyes fajok kipusztulnak, addig egyes fajok teljesen más formátumot vesznek fel, és a FÖLDÖN, az állatvilágban betöltött szerepük is ennek hatására jelentõsen átalakul.
Merõben más lesz a rétegzõdési folyamat, így a tápláléklánc is jelentõs változáson megy keresztül.
Míg a régi rendszerben a hús, és a hússal történõ feldolgozású ételek töltötték be a fõszerepet, az új rendben, rendszerben, ez egy jelentõs módosuláson megy keresztül.
Az állatvilág elsõ, vezetõ szerepét a növényvilág váltja fel, és a növényi táplálékok kapják az ember életében a fõ szerepet.
Így a táplálékláncolat módosul, illeszkedik a megújuló FÖLD rendjébe, és azokhoz a szerves létezési formákhoz alkalmazkodik, akik a felemelkedésben, a tudatszintváltásban egy empirikus változási folyamaton mennek keresztül.
A világ globális helyzete jelentõsen változik, egy teljes átalakulási cikluson megy keresztül.
Bizonyos emberi fajok teljesen eltûnnek a FÖLD felszínérõl, átadva a helyet egy új, genetikailag merõben más emberi fajnak, aki teljes mértékig illeszkedik az ÚJ FÖLD állat és növényvilágához.
Ez egy bizonyos váltási cikluson megy keresztül, ezért ajánlom jó szívvel minden embernek, hogy ne engedjen teret lelkében a félelemkeltésnek, hanem arra összpontosítsa figyelmét,- hogy milyen formában tudja legjobban kihasználni, ,,meglovagolni" az átváltozási folyamat minden egyes ciklusát és szakaszát.
Az Angyalok segítõként mellettetek állnak. Sokkal több jelenlét van most mint az eddigi idõben.
ÕK egy megújult látásmódra késztetve indítanak el benneteket a változás felé, mely minden ember számára jelentõs szakaszt tölt be az életben.
Vannak olyan létezõk, akik nem vesznek részt ebben a felemelkedési ciklusban.
Õk szabadakaratukból választották ezt az utat.
ÕK egy másik evulóciós ugrás részesei lesznek, amely az ÚJ VILÁG rendjébõl alakulóan egy inkarnációs ciklus rendezõdéseként újra lehetõséget kapnak egy magasabb tudatszint eléréséhez.
A változási folyamatot, és az azzal járó átalakulási folyamatokat egy másik szakaszban tárgyaljuk.
A Béke és a Fény legyen veletek Angyalaitok ölelõ karjaiban.

Áldott a NAP mikor az ÚJ eljõ.
Ámen.

Lejegyezte:ÁhimRé/Csillagfény

Feketéné Lendvay Katalin

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.855 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24