FÖLD gyógyító minták bevezetése, személyes gyógyulásunk által
2010. június 15.
Az EREDENDÕ REND visszatérésével, az eredendõ gyógyító, kiegyensúlyozó minták is visszatérnek.
A fájdalom, a félelem, és az ehhez kapcsolódó mintáknak,- a megkötõ energiaként jelenlévõ kódoknak most itt van a teljes mértékû elengedése.
A mostani idõszakban, nagyon mélyre kell ásnunk magunkban és felszínre hozva elengedni azokat a megkötõ mintákat, amelyeket eddig még nem tudtunk, vagy nem volt módunkban teljes mértékig elengedni.
Ezek a minták általában a gyökerekig,- a kezdetekig nyúlnak vissza.
Az Õsbizalom megingásával különbözõ sérült részek keletkeztek, amelynek okaként olyan kapcsolódási pontok jöttek létre,- ami nem a teljes egységet, épséget, teljességet mintázták.
Ebbõl kifolyólag egy sérült minta vette kezdetét.
A sérült mintát korszakokon keresztül cipeltük magunkkal, és többnyire jó mélyen igyekeztük elrejteni magunkban,- hogy ne kelljen ezekkel a hiányosságokkal szembesülnünk.
Most, ahogy a TELJESSÉG, az EGYSÉG RENDJÉBE visszatérünk,- ezeknek a mintáknak már a legkevésbé sincs helye bennünk.
Mélyen magunkba nézve tudjuk felszínre hozni és elengedni ezeket a mintákat.
Hívjuk segítségül ebben a munkában Szellemi Segítõinket, angyali Vezetõinket.
Javaslok egy módszert, hogy kezdjük el a minta feloldását:
Kellemes körülményeket teremtve, kellõen ellazulva, a Szellemi Segítõk, az angyali Vezetõk behívása után,- vegyünk egymás után többször mély lélegzetet, és fújjuk ki.
Az egész testünket fürdessük meg, tisztítsuk át a Levegõ- Elemet segítségül hívva.
Ezután már koncentráltan lélegezzünk. Képzeljük el és érezzük, hogy minden egyes lélegzetvétellel Fényt, Békét, és gyógyító energiákat veszünk magunkhoz,- és ez szétárad az egész testünkben.
Nagyon fontos, hogy most figyeljünk a légzésünkre, mert ezáltal tudjuk a felszínre hozni a testünkben megtapadt, sérült mintákat.
A légzés által egy mélyebb, ellazultabb állapotba kerülünk, így könnyebben megérezzük, hogy hol van jelen testünkben feszültség, félelem, olyan minta, ami még megköti kiteljesedésünket.
Ha megéreztük testünkben azt a pontot ahová koncentrálódott ez a minta, - akkor kérjük újra a Szellemi Segítõinket, hogy nyújtsanak segítséget ennek feloldásában és elengedésében.
Most már tudatosan és az adott helyre összpontosítva lélegezzünk.
Újra tudatosítsuk magunkban, hogy Fényt és gyógyító energiákat lélegzünk be,- és ezt az adott helyre közvetítsük.
Majd a légzésünk által bevitt Fénnyel és gyógyító energiával megfürdetve, átitatva az adott "feltárt" területet, - azonosítsuk be az érzést, ami mintát képezte bennünk, és tudatosan felhozva magunkból, - kilélegezve, tudatosan engedjük el.
(Most nem szükséges mélyebben belemenni a dologba, hogy mitõl is alakult ki bennük az adott sérülés, - csak állapítsuk meg az érzés fogalmát, konstatáljuk, és engedjük el.
Persze ha valaki késztetést érezz mégis a mélyebb megértésre, hogy értelmezni tudja a sérült minta kialakulását, - akkor nyugodtan menjen bele mélyebben a folyamatba, de mindenképpen kérje a Szellemi Segítõktõl a mélyebb irányultságú vezettetést.)
És hogy a FÖLDET a kilégzésnél, az elengedés által ne szennyezzük, - kérjük meg Angyalainkat, hogy a belõlünk kilélegzett energiát alakítsák át Fénnyé, amit a FÖLD gyógyítására felhasználhatunk.
Mielõtt befejeznénk a gyógyítási folyamatot, kérjük meg Krisztust és Földanyát, hogy hozzanak teljes egyensúlyba minket, és helyezzenek vissza a középpontunkba.
Ezután kérjük meg a Szent Elemeket, hogy hassák át testünket és hozzák egyensúlyba bennünk az elemi minõségeket.
Most már csak annyi dolgunk van, hogy átadjuk magunkat a folyamatnak és nyitottak legyünk az energiák befogadására.
Végezetül köszönjük meg Mindenkinek, Aki rész vett és segítségünkre volt a gyógyításban.
Majd a saját tempónkban, ütemes légzésekkel összekötve térjünk vissza a mindennapok világába. Szükség szerint többször megismételhetjük a folyamatot.
Az oldás részeként a gyökerekig hatolunk le és hozzuk felszínre magunkból azokat a mintákat, amelyek még korlátozták kiteljesedésünket.
Ürítsünk ki magunkból minden olyan mintát, ami még a megosztottságban valamilyen szinten fogva tart minket,- hogy aztán a TEREMTÕ FÉNNYEL feltöltekezve,- eggyé válva, kiteljesedett életet élhessünk és így lépjünk a jövõbe.
Isten áldásával további jó munkát kívánok!
Szeretettel: Meríté
Feketéné Lendvai Katalin
lendvaykati.gportal.hu/gindex.php?pg=32765066&nid=5600112