Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.
A Krisztus tudat, egy magasabb szintû tudatosságot jelent, amikor összekötöd az érzelmet az értelemmel.
A Krisztus tudat benned válik valósággá és bontja ki szárnyait.
A létezés magasabb síkjáról szemléled a dolgokat.
Szíved és értelmed összefüggésében látod a történéseket.
Szíved és értelmed által egyensúlyban élsz önmagaddal és a körülötted lévõ világoddal.
Tudatosságod azon fokán állsz, mikor kiszabadítod magad olyan csapdákból amelybe belesel,- mert tudatod közvetíti, hogy nincs rendben valami.
A zárt rendszereket feloldod,- a múltat átírod és megújítod,- saját tapasztalatod által segítesz másoknak.
A Krisztus tudat a szívben gyökeredzik, de az értelemmel van összekötve.
Ha eléred ezt a tudatosságot,- minõségi változást hoz az életedbe.
A Krisztus tudat a MAGBAN van, szíved közepén a TEREMTÕ FORRÁSBAN.
Itt eggyé válsz a TEREMTÕVEL, és önmagad teremtõjévé válsz.
Létezésed egy magosabb síkját járod be,- az isteni energiákat teljesíted ki magadban és árasztod szét világodban.
Sokan érkeztek el most ennek a tudatosságnak a kiteljesítéséhez.
Az út bejárása nem lesz könnyû.
Nagyon tudatosakká kell válnunk, hinnünk kell a TEREMTÕBEN és önmagunk újjáteremtésében.
Hosszú- hosszú utat járunk be addig, míg Isten Szent Kegyelmébõl adódóan,- itt a Földön Krisztus- emberekké válunk.
Mindenki magában kell, hogy kiteljesítse ezt a minõséget, ezt a tudatosságot. Csak önmaga által haladhat elõre.
Segítséget kaphat, sõt szükséges is,- de saját maga mélységeit kell saját maga magasságaival összekötnie.
Míg ezt az utat bejárja, számos sebet szakít fel magában, és számos sebet ejtenek rajta,- de mindezáltal csak edzettebbé, erõsebbé, még tudatosabbá válik. Mert hibáiból tanult, a tapasztalatot vonta le belõle,
- a jót megtartotta, a hamisat elvetette, - és ez viszi elõre.
Szívében egyre nagyobb késztetést érez, e ÚT bejárására és kiteljesítésére.
A cél, hogy Krisztusban újjászületetté váljon.
Ennek az Útnak a bejárásához kívánok sok erõt, lélekben megerõsödve szárnyalást,- az ÚT tudatos végigjárását. Soha ne felejtsük el,- Krisztus bennünk él, és mi Krisztusért élünk!
2010. március 28.
Írta: Feketéné Lendvai Katalin
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 4 hónapja Margit által.