.
Javítás alatt!!!
Interjú az Isten irgalmasságról nevezett Máriával
2011. november 6.
Szinkronizálva, Selymes atya szerkesztésében, Róma
Mária (továbbiakban M): Csodálatos út volt, szeretné, hogy elmondjam miként történt?
Riporternõ (továbbiakban R): Igen, nagyon érdekelne. Hirtelen történt ez önnel, vagy fokozatosan?
M:- Elõször is lanyha katolikus voltam, nem igazán érdekelt a vallás, és õszintén elmondhatom, afelé tartottam, hogy hitetlenné váljak. Nem járultam szentségekhez évek óta, beleértve a szengyónást is, nem érdekelt az egész, mert az életem egészen másról szólt, mint templomba járni, vagy szentmisére járni. sikeres üzletasszony voltam.
Mindemellet, azt gondolom szentmisére készültem, akkor még nem jöttem rá, mi is történik. - de, ami igazából történt az volt, hogy meglátogattam valakit a kórházban és bementem a templomba, és imádkoztam a Szûzanya szobra elõtt " ez az elõtte való év volt " nem imádkoztam nagyon hosszú ideje. Amint imádkoztam, a Szûzanya megjelent az oltáron. Akkor, nem is tudom, hogy mondjam el " egészen kiakadtam."
R: Egyedül volt akkor a templomban?
M: Igen - Jaj nem, volt velem még egy másik személy.
R: Õ is látta?
M: Igen, és ez nagy segítség volt, mert legalább tudtam, hogy nemcsak én láttam. Amikor megláttam a Szûzanyát mozdulni sem tudtam, annyira erõteljes volt és láttam, hogy sírt " le voltam döbbenve" kiszaladtam a templomból remegve, nem tudtam mit kezdeni. Aztán néhány nap múlva visszamentem meglátogatni azt a bizonyos személyt a kórházban, többször visszamentem, és minden alkalommal bementem a templomba. És minden egyes alkalommal - ekkor már csak magam voltam, különbözõ emberi alakokat láttam a Szûzanya szobra felõl felém közeledni, nem tudtam kik voltak. - láttam egy sálat viselõ kislányt, egy sötét színû sapkaszerû valamit viselõ, rövid szakállú férfit, nem tudtam kicsoda, még mindig nem tudom.
R: Vajon Pio atya lehetett?
M: Lehetett õ is - azóta már láttam õ - lehetett õ is fiatal korában. aztán láttam egy apácát, akinek szögletes keményítékes fátyol volt a fején, egy olyan különleges habitusa volt.. Kik ezek, akiket látok, mondtam magamban. Sokkoló volt, igazán sokkoló. Ez így folytatódott, és hogy rövidre fogjam a történetet, ezek a látomások már jó ideje folyatatódtak volt, és akkor végre novemberben elmentem egy grottóhoz, a lakásomtól nem messze, néhány barátommal voltam, akiktõl hallottam volt, hogy létezik ott egy rózsafüzér csoport, és valami arra késztetett, hogy menjek le oda, és amikor lementem minden megváltozott, mert amikor rátekintettem a szoborra, a Szûzanya újból élõvé vált. És mindjárt láttam II János Pál pápát, aztán újból láttam a szögletes fejfedõs apácát, akirõl most tudom, hogy Fausztina nõvér.
R. Jéé, Fausztina nõvér.
M: Több személyt is láttam, de nem tudtam kicsodák . de azóta azt mondták nekem, hogy az egyik Szent Benedek volt. vagy Benedeki..?
R: Szent Benedek? Szent Benedek egy nagyon nagyon erõteljes szent..
M: a másik szent Ágoston volt . Én soha nem hallottam róluk, nem jelentettek semmit számomra. Tudtam, hogy valami történik velem, mert ebben az idõben még néhány furcsa dolog kezdett el történni velem. Elkezdtem a keresztrefeszítésre gondolni, és lassan, fokozatosan kezdett nagyon felkavarni, amikor a keresztrefeszítésre gondolkodtam. És vegül kezdtem felébredni hajnali 3 órakor, és csorogtak a könnyeim, amikor a keresztrefeszített Jézusra gondoltam. Nem tudtam mi baj van velem, de mégis tudtam, hogy a józan eszem birtokában vagyok, mert egy nagyon elfoglalt, karierrjének élõ nõ vagyok. Szóval nagyon komoly munkahelyem van…és tudtam, hogy nem mehetek be másnap az irodámba, mintha semmi sem történt volna, mert dolgoznom kellett, és élnem kellett az életemet, amilyen normálisan csak lehetett, de belül remegetem, de nem féltem…aztán november 8-án indíttatást éreztem arra, hogy délután 3 órakor imádkozzam a rózsafüzért, nem tudom miért, valami arra idított, hogy elõkészítsem a szobát, és elkezdtem imádkozni… és akkor kaptam meg az elsõ üzenetet a Szûzanyától.
R: Látta a Szûzanyát? Eljött önhöz, hallotta õt?
M: Igen..nem volt semmi hang, semmi lyen, a szája mozgott..Volt nálam toll és papír, nem tudom miért voltam ennyire felkészülve, de éreztem, hogy valami történik. És ez volt az az alkalom, amikor elmondta nekem elsõ üzenetét. Halvány fogalmam nem volt, mit jelent..felolvasok egy részletet abból az üzenetbõl:
- Gyermekem, ez a feladat, amit rád bíztam nagy felelõsséggel bír, nem hagyhatod, hogy bárki is megakadályozzon feladatod végrehajtásában. Hirdetni kell az igazságot. Kiválasztott vagy arra, hogy ezt tedd. Gyermekem, légy erõs. Nézz fel az Istenre, és kérd, hogy vezessen, hogy elvégezd a feladatot, amit rád bíztam. Az összes szentek melletted vannak, és segítenek neked a munkában. -
És akkor megálltam és figyeltem, és újból láttam mindannyiukat.
R: Ugyanazokat a szenteket, akiket korában látott?
M: Igen. Mindannyiukat! És ekkor megálltam és megkérdeztem: "tényleg te beszélsz velem?" Letettem a tollat, és mondtam: "tényleg te beszélsz velem, vagy mi történik?" - Úgy van. Vedd a tollat a kezedbe és hírdesd az igazságot mielõtt túl késõ volna. Ezek az üzenetek isteni eredetüek és tisztelni kell õket. Bízom benne, hogy mindent megteszel azért, hogy hatékonyan továbbítsd õket egy hitetlen világnak. Fontos, hogy erõs maradjál az én szeretett Fiamért. Tudom, hogy szenvedsz érte, vele és általa. Örülj, mert ez jó dolog, áldott vagy te gyermekem, hogy kiválasztattál, hogy elvégezd ezt a munkát. Légy erõs - és az üzenet folytatódott. Egyáltalán nem értettem mit jelent az üzenet. Ez délután fél négy óra volt november 8-án. Aztán aznap éjszaka mélyen aludtam, és hajnali 3 órakor hírtelen felébredtem, és azt éreztem, mintha kiemeltek volna a testembõl, nem tudom ezt másként leírni - felkapcsoltam a villanyt és rápillantottam az órámra, és véletlenül ott volt egy Jézus képe mellettem, mert meg vagyok most gyõzõdve, hogy ekkorra lassan kezdtem már megtérni, és valaki adott nekem egy Jézus képet. Egy régi kép volt. Csak úgy fel volt oda állítva, és ahogy ránéztem, nagy csodálkozásomra az arca élõvé vált és a szája kezdett mozogni, tudtam, hogy beszél, de nem hallottam semmit. Volt egy régi boríték az ágyam mellett, kezembe vettem és találtam egy tollat, tudtam, hogy mondani akar valamit. Az volt az elsõ üzenet, azt hiszem hajnali 3 óra volt, mély álomba merülve, és a következõ pillanatban ezt az üzenetet kaptam, rendkívüli volt, nem tudtam volna kitalálni. Felolvasom az elsõ bekezdést.
R: Ó, persze, kérlek.
M: - Íme, közel van az idõ, amikor elmondod a világnak, hogy igazságosságom eléri azokat, akik eltaszítanak engem. Határtalanul irgalmas vagyok azokhoz, akik a kereszten elszenvedett fájdalmaim igazságát követik.
Örülhetnek azok a követõim, akik ellenállnak a mindennapi kísértéseknek. Mások, akik hátat fordítottak az én tanításaimnak, nem látják azokat az ígéreteket, amelyeket tettem nekik, amikor a bûneikért meghaltam a kereszten.
Annyira mély a fájdalmam és a szomorúságom, az elhagyatottság miatt, ami az én szeretett bûnöseim részérõl ér, akikért odaadtam földi életemet.
És folytatja..
R: Hogy érezte magát abban a pillanatban, amikor megkapta ezt az üzenetet, és ilyen szolgálatra kapott meghívást? Megosztotta valakivel vagy akkor még hallgatott róla?
M: Mindjárt másnap reggel felhívtam legjobb barátomat, és mondtam neki, hogy vagy megõrültem, vagy valami történik. Egyrészt reméltem, hogy az õrültség jelei ezek, és mondtam, hogy ha ez valamilyen összeomlás, inkább azt akarom, mint ezt. Nem tudtam mit kezdeni azzal, ami velem éppen történt. És nem is akartam semmit sem kezdeni vele. Mégis volt egy olyan sürgetõ érzésem, mintha valami vonzott vissza aztán felhívtam a papot is, aki 2o éve ismert, aki elkezdett nevetni, mert én voltam az utolsó személy, akirõl ilyent el tudott volna képzelni.
R: Igen, hát pontosan ez teszi olyen meglepõvé azt, hogy Isten önt kiválasztotta, gondolom, ön is így érezte, mert azt mondta ugye, hogy majdnem hitetlen volt, és mégis a Szûzanya megjelent önnek és megkapta ezeket az ajándékokat. Tehát igazából egy teljes szívbeli megtérésen ment át ezek által. És Isten mindannyiunat erre a szívbeli megtérésre hív, nem?
M: Igen, azóta 25o üzenetet kaptam, amelyekbõl jó néhányat nem tettem közzé.
R: Ezek az üzenetek mindenkinek szólnak, vagy a legtöbb csak személyes üzenet?
M: Nem, meghatározott okkal történik ez, a világnak szólnak, mert sok minden fog történni soha nem mondott nekem dátumot. de azt mondta nekem – most, hogy megerõsödtem, mert majdnem egy éve minden fajta traumán átmentem már: én nem tudok ezzel mit kezdeni, nem akarom ezt, vedd el ezt tõlem. Minden hajnalban 3 órakor felébresztett, de aztán megkértem az ötödik nap után, hogy ne ébresszen fel többet 3 órakor.
R: Még mindig felkelti reggel 3 órakor?
M. Nem. Csak egyszer, kétszer, amikor egy nagyon fontos üzenetet akart közölni. Az egyik ilyen üzenetben azt mondta, hogy a világ meg fog változni. Na, de ne felejtsék el " szégyenlem is bevallani " hogy soha nem olvastam a Bibiliát, nem tudok semmit róla. Gyermekkoromban nem volt otthon Bibliánk, nem tanítottak nekünk sokat a Bibliáról, és azt gondolom, a legtöbb katolikus ugyanezt elmondhatja. Valahogy ez nem volt fontos, ne kérdezze miért. Azt mondta nekem (Jézus), hogy az õ irgalma készteti arra, hogy ezeket az üzeneteket közölje a világgal. Nem azért jön vissza, hogy mindjárt elítéljen, mert ha ezt tenné, mondta, nagyon kevés ember lenne a Menyországban, az egy üres hely volna. Aztán azt mondta nekem, hogy "azért adom neked ezeket az üzeneteket, hogy megtérést hozzál a világon létezõ minden vallásnak, hogy (ezek az üzenetek) megszólítsanak minden vallást a világon, hogy figyeljenek, és hogy hallják a Mennyei Atya szavát is. Mert visszajön, hogy újból megmentsen, és ezzel az alkalommal egy figyelmeztetést fog adni." Na, most nekem halvány tudásom sem volt arról, hogy ez a figyelmeztetés mit jelent. Azt mondta nekem, hogy vissza fog jönni és mindenkinek esélyt fog adni arra, hogy megváltsák magukat az õ szemében. Nem gondoltad, hogy újra vissza fogok jönni, hogy újból megmentselek? Azért, ami a világban történik annyi század óta, az õ irgalma õ mindenkit szeret és visszajön, és ami történni fog - én nem tudtam semmit a Garabandáli jelenésekrõl úgy tûnik, hogy ott voltak látnokok, akik hasonló üzeneteket kaptak.
R: Igen, voltak régi idõk óta még LaSalettõl kezdve.
M: Mindenki a világon látni fogja õt, meg fogja érinteni õket a szeretetével. Kivétel nélkül, mindenki érezni fogja ezt az érintést. Fel fogsz ébredni reggel, egy keresztet fogsz látni az égen, azt mondta nekem (Jézus), hogy két üstököst vagy két csillagot fogsz látni, egy robbanásszerû valami lesz az égben, nem fog fizikailag ártani neked, de nagyon sokan meg fognak rémülni gondolván, hogy ez a világ vége, de nem az.
Meg fogod látni a bûneidet és a bántásokat, ahogyan õ látja õket. Sajnos egyeseknek, a megrögzött bûnösöknek nagyon nehéz lesz, szenvedni fognak ez alatt, a pokol kínjait fogját átélni, mások pedig, akiknek kevésbé súlyos bûneik vannak a tisztítótûz kínjait fogják elszenvedni, és azt mondta, hogy ez rövid ideig fog tartani, de enélkül a figyelmeztetés nélkül nem üdvözölnének.
R: Akkor ezt mindenki egyidõben fogja látni?
M: Nem tudom ezt meghatározni, mert nem mond nekem idõpontokat. Az a benyomásom, hogy reggel fog történni, de nem tudom, nem mond nekem dátumot. Azt mondja, hogy hamarosan, azt vettem észre, hogy az üzenetek nagyon sûrgetõkké váltak.
R: Amikor azt mondja, hogy hamarosan és ezeket az üzeneteket közli önnel, ugye gyakran halljuk, hogy ez a megtisztulás ideje és utána fog következni a megpróbáltatások ideje. Ez a benyomása önnek, ezt mondja Jézus?
M: Mivel nem értettem sok üzenetnek az értelmét, amikor leírtam õket, nem értettem meg pontosan, de úgy értettem, hogy hamarosan be fog következni. Január közepén mondta nekem (Jézus), hogy 2o11 a megtisztulás éve. Nem tudtam mit jelent. Azt gondoltam, hogy szenvedni fogunk a gazdasági összeomlás miatt, nem igazán értettem, hogy ez mit jelent, de azt mondta, hogy ez hamarosan meg fog történni. Azt a hibát követtem el, amikor egyes üzeneteket leírtam, hogy . bár helyesen leírtam az õket, el kezdtem értelmezni. például: Ha az Úr azt mondja, hogy hónapok, akkor az lehet akár egy év is. Ez az én problémám volt. Nemsokára be fog következni, azt tudom.
R: Ha 2o11 a megtisztulás éve, akkor ez azt jelenti, hogy közeledünk ahhoz az idõhöz, amikor a figyelmeztetés be fog következni.
M. Úgy van!
R. Mondta Jézus önnek, hogy miben fog állni ez a nagy figyelmeztetés? Az egész világot érinteni fogja?
M: Minden egyes személyt érinteni fog, aki értelmileg ezt már fel tudja fogni. Gondolom, 6-7 éves kortól felfelé, minden egyes személyt.
R: Annyira erõteljes esemény lesz.
M: Igen, meg fogja rázni a világot. Mindenkit meg fog érinteni.
R: És mi fog történni az ateistákkal? Beszélt róluk Jézus? Õket is meg fogja érinteni?
M: Mindenkit. Nem számít kicsodák, beleértve az ateistákat is. Nem ítéli el õket ekkor, hanem idõt fognak kapni, hogy megváltsák magukat az õ szemében. Egy ideig szenvedni fognak, de csak a legmegátalkodottabb bûnösök nem fognak visszatérni. Azt kérte tõlem, hogy mindennap imádkozzam értük.
R: Mondta önnek mi okozza neki a legnagyobb fájdalmat?
M: Igen!
R: És micsoda az?
M: Óóóó, ami a legjobban megbántja õt - és van egy üzenet az amerikai nép számára, mindjárt fel fogom olvasni -
R: Jól van, remek, örülnék neki!
M: Az abortusz. Nem igazán értek ehhez, azt sem tudom melyik a hét fõbûn. De az abortuszt gyakran emlegette.
R: Igazából, Mária, ebben teljesen egyetértünk, mert a világ egészen a visszájára fordult, Isten bármelyik parancsát illetõen, és amikor a szexuális szabadosságról beszélünk ebben a világban, a televízióban, a médiában, ennek ki kell hatnia Jézusra ilyen módon. Nem csoda, hogy a Szûzanya könnyezik.
M: Én láttam rajta, Jézuson, hogy borzasztóan szenved, látomásokban láttam õt sírni, láttam, hogy annyira szomorú, hogy elszorul az embernek a szíve.
R: Látta az édesanyjával együtt?
M: Soha együtt. Egyenként láttam õket. Most már minden oldalukat láttam, ennyi idõ alatt nagyon jól megismertem õket. Még ha nem is telt el még egy év sem, kezdtem megszokni ezt. De még mindig elborít, mert a jelenlétében egy olyan fény, egy olyan energia árad belõle, ami kimerít. De érzem a fájdalmát, többféle módon. Azt kérte tõlem, hogy ajánljam fel magam áldozatul a lelkekért. Nem tudtam mit jelent ez. Igent mondtam, aztán nemet, kértem, hogy várjon. Felhívtam a lelkivezetõmet és megkérdeztem, mit jelent ez? És õ megmagyarázta nekem. Aztán idõt adtam magamnak mielõtt eldöntöttem volna. Aztán elmentem a templomba a lelkivezetõmmel és felajánlottam magam Neki, és így most vele egyesülve szenvedek.
R: Ez azt jelenti, hogy nehéz keresztet hordoz?
M: Ó, nem, nincs semmi gond.
R: Meg tudná osztani az üzenetet, amit Jézus mondott Amerika számára?
M: Igen. De megérti ugye, hogy nem volt még idõm számítógépre vinni…
R: Ó, ezt ma kapta?
M: Igen, délután 3,3o órakor.
Akkor felolvasom az üzenetet, jó?
R: Ühüm.
M: Drága, szeretett leányom, szeretnék az amerikai emberekhez szólni. Üzenetem számukra a következõ. Ti, drága gyermekeim ezekben az idõkben nagyon szenvedtek. Ti egy tisztításnak vagytok alávetve, mely lelketek megtisztulásához szükséges.
Az óriási bûnök Amerikában, amelyek kínoznak engem, az abortusz és a testi erkölcstelenség bûnei. Sokan gyermekeim közül fertõzöttek a csaló által, aki elrejtõzve, a zárt ajtók mögül irányítja pénzügyi és politikai rendszereteket. Oly sokan feledkeznek meg közületek errõl a tényrõl. Most sürgõsen imára szólítalak fel benneteket, hogy megszabaduljatok attól a fondorlatos tervtõl, mellyel el akarják pusztítani országotokat.
Az ima, Gyermekeim, segíteni fog mérsékelni azt a bûntetést, melyet az Én Atyám fog a világra szabadítani, az abortusz bûne miatt. Imádkozzatok, imádkozzatok és egyesüljetek az Én Atyám iránti hódolatban, mert csak összefogva az összes vallással, amelyek az Atyát, a teremtõ Istent imádja segíthettek országotokon.
Imádkoznotok kell a megbocsátásért, és bíznotok kell abban, hogy imáitok meghallgatásra találnak Atyám isteni idõzítésének megfelelõen.
A kézírásomat olvasom, ezért idõnkét akadozok.
R: Ó, semmi gond.
M: Öleljétek át minden felekezethez tartozó testvéreiteket, akik hisznek Istenben, az Atyában, és egyként imádkozzatok országotok bûneinek megváltásáért. Gyermekeim, országotok olyan hatalmas, hogy fontos annyi lelket megmentenem, ahányat csak lehetséges. Ezt Én csak a nagyfigyelmeztetés során bekövetkezõ megtéréseken keresztül tehetem meg, valamint imáitok és áhítatos odaadásotok által.
Forduljatok most Hozzám mindannyian. Ne közösítsétek ki egymást vallásaitok miatt, csak bízzatok Istenben, az Atyában, és Õ válaszolni fog imáitokra.
Ti, drága gyermekeim el vagytok veszve. Olyan sok összezavarodottsággal találkoztatok, és elferdített igazságokkal az Isten, az Atya létezését illetõen. A vallást használjátok álcaként, hogy mérget fröcsköljetek azokra, akik szerencsétlenebbek, mint ti. Itt az idõ, hogy elfogadjátok az igazságot, mert csak a felebarátaitok iránti szeretet által térhettek vissza egy nemzetként Teremtõtök, Isten, az Atya karjaiba.
Teljes Lényem égõ együttérzésével szeretlek benneteket. Azon fáradozom, hogy megmentselek és bevezethesselek benneteket az új és csodálatos béke korszakába, amely ezen a földön vár rátok. Ahhoz, hogy ebbe az új paradicsomba bemehessetek, lelketeknek meg kell szabadulnia a bûntõl. Imádkozzatok a kegyelemért, hogy a saját és kormányaitok által elkövetett bûneitek bocsánatot nyerjenek.
Békével és szeretettel válok el tõletek,
Szeretett Megváltótok, Jézus Krisztus”
R: Jéé, és õ ezt az üzenetet Amerikának szánta… Amikor Jézus azt mondja, hogy „égõ együttérzéssel szeretlek benneteket,” milyen csodálatos kifejezésmód…!! Még soha nem hallottam ezt így kifejezve…
M: Ezek az üzenetek, bár némelyik kemény, vagy némelyik meglepõ, mindegyik tele van szeretettel. Bár idõnként remegek, amikor lejegyzem ezeket az üzeneteket, érzem azt a nagy szeretetet, amely belõlük árad, egyszerûen hihetetlen…
R: Mondta önnek (Jézus) miben fog állni a megpróbáltatás, amely a megtisztulást fogja követni?
M: Igen! De nem mondok túl sokat errõl, mert tudom, hogy pillanatnyilag sok minden enyhült már, ami nagyon jó hír. Jézus nagyon örül a világszerte végzett sok imának, azt mondja, hogy máris milliók térnek meg. És a sok embernek az imája, akik követik a weboldalt fantasztikus eredményt hoztak, amint Jézus mondta nekem néhány személyes üzenetben.
De igazából a figyelmeztetés fog elõször megtörténni, és utána valamennyit idõt fogunk kapni..azt gondolom, hogy néhány hónapról van szó, de nem több, mint egy év. És akkor, abban a fázisban csak azok, akik a Mennyei Atyához fordultak haladhatnak tovább vele. Ekkor fog bekövetkezni a megpróbáltatás, de remélem, hogy ima által enyhíthetõ.
R: Szóval azt mondja, hogy a figyelmeztetés fog elõször megtörténni, és ez hamarosan be fog következni, nem tud dátumot…
M: Jézus közölte velem a hónapot, amikor ez meg fog történni, de semmi többet. Nem tudok pontos dátumot, soha nem közölt velem pontos dátumot semmire vonatkozóan.
R: Jézus közölte önnel a hónapot, amikor ez be fog következni?
M: Igen.
R: És megoszthatja ezt velünk?
M: Nem!
R: Ó, nem teheti meg rendben van. Tudom, hogy a Mennyei Atyát gyakran emlegette, de a legtöbb ember nem imádkozik a Mennyei Atyához, hanem inkább Jézushoz imádkozik, a Szûzanyához, a Szentlélekhez. Ön azt mondja, hogy az emberek inkább a Mennyei Ayához forduljanak, és tõle kérjék a megkülönböztetés és a bölcsesség ajándékát?
M: Alig kezdtem megszokni azt, hogy üzeneteket kapok Jézustól, amikor a Szentlélek bejelentette a Mennyei Atyát. Remegtem, annyira megrémültem, amikor az elsõ üzenetet megkaptam tõle. Megpróbálom elõkeresni… Nagyon szeretõ…
R: Látta a Mennyei Atyát?
M: Igen! Igen!
R: Ó, látta…le tudná írni milyennek látta a Mennyei Atyát, vagy milyennek látta a Szûzanyát?
M: Megpróbálom leírni úgy, hogy összehasonlítom azzal, ahogy Jézust látom. Én mindig Istenre úgy gondoltam, mint egy személyre, soha három személyre, mint Szentháromságra, ez nem jutott el hozzám, tehát, amikor egy másik arcot is kezdtem látni, nem tudtam kicsoda. Jézus elég vékony, sötétebb bõrû, nagyon gyöngéd, hullámos vöröses barna haja van, de a Mennyei Atyáé sokkal sötétebb, neki nagyon göndör haja van, vastagabb ajkai, nagyon szeretõ de – nem is tudom jól leírni – fönségességet áraszt.
R: Festõk általában hosszú, õsz hajjal ábrázolják.
M: Nem, nem olyan! Egyáltalán nem, ez lepett meg engem is. Most próbálom megtalálni az elsõ üzenetet, amit tõle kaptam. Az elsõ üzenetkor meg voltam rémülve, remegtem, mert éreztem a haragját. Az emberek azt mondják, hogy Isten nem haragszik, de én azt éreztem azon a napon, hogy nagyon haragszik. De mégis éreztem a szeretetét, bár kézzelfogható volt a haragja. Ez nagyon meglepett, mert soha nem gondoltam volna, hogy Isten haragudhat, hogy Jézus haragudhat, de bizony tudnak haragosak lenni.
R: Igen, gondolom, hogy ez igazságos harag, mert annyi kegyelmet árasztott ki mindegyikõnkre, és mégis kitartóan nem akarunk tudomást venni róla, és kizárjuk mindenbõl, különösképpen itt Amerikában, de el tudom képzelni, hogy mindenhol a világon.
M: Olyan furcsa, amikor hallom magamat ilyeneket mondani, és gondolom magamban: „el tudod képzelni, ha három évvel ezelõtt hallottam volna valakit így beszélni, egyszerûen számba sem vettem volna és azt gondoltam volna, hogy holdkórosok” ezért, ami nehéz volt nekem abban, hogy üzenetek kapok az a semmibevétel, a hitetlenség, ez nem lehet igaz, de most persze megváltoztam, megerõsödtem, már nem borítanak el ezek a dolgok.
R: El tudom képzelni, de azt gondolom, hogy ezek a dolgok céllal történtek, azok között, akik most bennünket hallgatnak, talán sokan vannak olyanok, akik azt érezhetik most, hogy soha nem fogadták be Istent a szívükbe, és lehet, hogy olyan módon vétkeztek, vagy olyan istenellenes életet éltek, hogy azt érzik, semmi esély nincs arra, hogy Isten valaha átölelje õket.
M: Jézus azt mondta nekem errõl, hogy õ minden bûnöst szeret, utálja a bûnt, de szeret minden bûnöst, még a legmegátalkodottabb bûnöst is. Nem utasít el, ha kérsz tõle, mindenkit meghallgat, nem fog elítélni, hanem meg fog hallgatni. Nyisd meg a szívedet, ha azt akarod, hogy Jézus valóban meghallgasson, ha tényeg el vagy keresedve, imádkozz a Mennyei Atyához az Õ Fia, Jézus Krisztus nevében, és kéred a Mennyei Atyát, hogy az õ Fiára való tekintettel hallgassa meg imádat, mert soha nem tud megtagadni valamit, amikor a Fiú nevében kéred.
R: Ez olyan, mint az Isten Irgalmasság imája: az Õ fájdalmas kínszenvedéséért, Mennyei Atya, felajánlom neked az testét és vérét.
M: Azt mondta nekem, hogy az üzenetek, amelyeket velem közöl az isteni irgalmasságának a megnyilvánulása, az Isteni irgalmasság imája egy prófécia volt, nemcsak egy ima, azt jelentette, hogy ki fogja árasztani az irgalmasság sugarait az egész világra. Azt jelentette, hogy visszajön utoljára megmenteni bennünket.
R: Tehát lehetõségünk van, hogy megváltoztassuk életünket, a szívünket, családjainkat, hogy békét hozzunk ebbe a világba, és ezt mindenkinek magán kell elkezdeni, hogy egy lépést tegyen elõre.
M: És õ megadja nekünk most a kegyelmet, hogy megtegyük ezt egy sokkal egyszerûbb módon.
R.: Amikor megkapja ezeket az üzeneteket, és tudom, hogy 25o-et kapott eddig a tavalytól kezdõdõen. Majdnem minden nap kapott üzenetet.
M: Mindennap kaptam, és van, amikor nem mondhatom el, Jézus oktatott engem az elsõ naptól kezdve. Sokminden van, amit meg kell tennem: mindennap el kell mennem a szentmisére és szentáldozáshoz járulnom, hetente háromszor, négyszer szentségimádáson kell részt vennem, megvan, hogy mennyi idõt kell imában töltenem minden nap. Engedelmesnek kell lennem iránta, mert engedelmességem által lelkeket menthetek meg.
R: Mondta, hogy az üzleti szférában dolgozik, még mindig dolgozik?
M: Igen.
R: Hogyan tud mindezeknek eleget tenni, mert gyakran az emberek azt mondják, hogy ”nincs idõm imádkozni”.
M: Ez különös, nem?
R: Igen, de ha Istent elsõ helyre tesszük az életünkben, mindenrõl gondoskodik, nem igaz?
M: Úgy van, bár bizonyos értelemben nagyon nehéz, mert két arcot visel az ember. De másrészt azt gondolom, hogy jó, ha megvan az egyensúly, nem menekülhetünk el a világból, a világban kell élnünk, fontos az emberekkel kommunikálnunk, fontosak a kapcsolatok. Isten nem akarja, hogy mindenkit ott hagyjunk és bezárkózzunk egy templomba, és egész napunkat ott töltsük. Jézus azt mondta nekem, hogy az is ima, amikor a saját szavainkkal szólunk hozzá a nap folyamán. Az is nagyon erõteljes.
R: Hát igen, mert amikor a barátainkkal találkozunk, beszélgetünk velük, és gondolom, Õ azt akarja, hogy a barátai legyünk, õ a mi barátunk, ezért fontos, hogy beszélgessünk vele, és hogy idõt szánjunk erre.
M: Igen, Jézus a felebaráti szeretetrõl beszél, ami abban áll, hogy jóságosak legyünk mindenkihez, ne csaljunk meg senkit, ne bánjunk rosszul senkivel, ne mondjunk rosszat másokról. Mélyen megsebzi Jézust, amikor látja, hogy valaki rosszul bánik az embertársával. Jézus maga annyira gyengéd, de azért mégis van benne erõ, határozottság.
R: Amikor ön a figyelmeztetésrõl beszél, ami be fog következni, és a szívében érzi, hogy nincs messze, tehát fel kell készülnunk, mert ön szerint 2o11 a megtisztulás éve. És igazából, Mária, láttunk földrengéseket, szökõárakat, hurrikánokat, és sokmindent, ami elárasztott bennünket, nemcsak itt Amerikában, hanem az egész világon. Mit gondol, ezek a „szûlési fájdalmak”?
M: Igen, a szülési fájdalmak, már három és fél éve a megpróbáltatások idõszakában vagyunk.
R: Igazán??? És mit gondol, mi fog történni, ez fokozódni fog?
M: Tudja, én nem hiszek az ijesztgetésben. Nem tudom, mi van a Jelenések könyvében, bár többen mondták már nekem, igyekszem nem belemenni azokba a dolgokba, mert attól tartok, hogy befolyásolná az üzeneteket, amelyeket kapok. De amit tényleg mondani szeretnék az az, hogy Isten irgalmassága határtalan, õ megmenteni akar bennünket, nem akar elpusztítani, de a türelme kezdett elfogyni. Ez lehetõséget ad az embereknek, hogy megtérjenek, hogy imádkozzanak, mert az ima megkönnyítheti a megpróbáltatások erejét és hatását, ebben biztos vagyok. Nehéz idõszak lesz az, de nem fog hosszasan tartani.
R: Nem fog sokáig tartani, de mindenki tudni fogja, mi is történik.
M: Igen, mindenki..és ami azután fog történi az az, hogy két üstökös össze fog ütközni, amit tudományosan meg fognak nevezni, és tudományosan ki fognak vizsgálni.
R: És az kereszt formájában fog megmutatkozni?
M: Nem, elõször meg fog jelenni a kereszt az égen.
R: Óóó, elõször a kereszt fog megjelenni, és az egy világító kereszt lesz, ragyogó kereszt?
M: Ezt igazából nem tudom, Jézus azt mondta, hogy ez az idõ az elmélkedés, a reflektálás ideje kell hogy legyen, amikor önmagunkért, barátainkért, családjainkért imádkozunk és kérjük a bûneink megváltásának kegyelmét. Ez meg fogja könnyíteni a szenvedést, amelyet a figyelmeztetés alatt el fogunk viselni. A figyelmeztetés alatt az emberek nem fognak fizikailag szenvedni, de szenvedni fognak a bûneik miatt. Sajnos, sokan nem fogják tudni túlélni azt a sokkot, és szörnyet fognak halni az ijedségtõl. Bár nincs amitõl félni, õk nagyon fognak félni. Jézus azt akarja, hogy imádkozzunk ezekért a lelkekért, mert értük aggódik a legjobban.
R: Mondhatjuk azt, hogy ha Isten közelségében élünk, ha megteszünk minden tölünk telhetõt, hogy úgy éljünk, ahogyan azt Jézus mondja nekünk, ha idõt szánunk az imára, ha imádkozunk országunkért, a politikusokért, azokért, akik bármilyen gonoszság elõsegítésén dolgoznak a világban, akkor nem kell félnünk, igaz?
M: Nemcsak, hogy nem kell félnünk, de az egy örömteles pillanat lesz. Jézus azt mondta, hogy hihetetlen lesz, szemtõl szembe fogsz találkozni Jézussal, csak ti ketten, az egy hihetetlen találkozás lesz. Látni fogod õt, meg fog érinteni, csodálatos nap lesz az, egy örömteljes, csodálatos alkalom lesz a hívõk számára.
R: Izgalmas idõben élünk, lehetõségünk van megváltoztatni az életünket, és Isten felé fordítani a szívünket.
M: Nagyon szerencsések vagyunk, hogy ezekben az idõkben élhetünk, mert – ahogy Jézus maga mondta – „az elmúlt századok során élõ emberek nem kapták meg az isteni irgalmasságnak ezt az ajándékát, hanem meghaltak bûneikben anélkül, hogy megkapták volna ezt a csodálatos ajándékot. Nagyon szerencsések vagytok, hogy ezekben az idõkben élhettek.”
R: Tehát, még a legmegátalkodottabb szívnek is lehetõsége van megváltozni?
M: Igen.
R: Mária, Neil atya vonalban van most és szeretne önnel beszélni, beszélne vele?
M: Természetesen..
R: Neil Atya, Isten hozta „Ahogy a Lélek Vezet” címû mûsorunkba.
Fr. Neil: Köszönöm, hogy lehetõséget kaptam erre!
R: Az Isten Irgalmasságról nevezett Máriával beszélgetünk ebben a mûsorban, lenne valami kérdése, amit fel szeretne neki tenni?
Fr. Neil: Igen. Hello, Mária! Öröm volt önt hallgatni. Pap lévén, arra gondoltam, vajon meg tudná osztani velünk, hogy nehéz volt-e találni egy olyan lelkivezetõt, aki kész volt önnel együttmûködni, önt vezetni.
M: Az elsõ dolog, amit tettem az volt, hogy papot kerestem. Elsõ naptól kezdve lelkivezetõt kerestem. Találtam egyet, aki vonakodva egy másikhoz irányított, aki vonakodva egy harmadikhoz irányított, és így folytatódott az ötödikig. Az ötödik pap könnyekre fakadt és azt mondta, hogy nem tudja vállalni, mert nincs ereje hozzá. A következõ pap az érsek tudomására hozta a dolgot, aki beleegyezett abba, hogy megvizsgálja az üzeneteket. Ez az idõs érsek, eldöntötte, hogy egy olyan személy, mint én, nem kaphat üzeneteket Jézustól, nem vagyok egy tipikus vizionárius, és néhány hónapon belül elvetette az üzeneteket, mert talált egy ellentmondást az elsõ üzenetben. Az elsõ üzenetben Jézus használta a „kétségbeesés” szót, és õ azt mondta, hogy Jézus soha nem használná azt a szót, hogy kétségbeesés. Megkérdeztem ezt Jézustól, és õ azt válaszolta nekem, hogy az egy kifejezés, ami azt jelenti, hogy erõs aggodalom. De a pap azt mondta, hogy nem tér vissza az üzenetekhez, amíg a nagy figyelmeztetés be nem következett, akkor majd újra indítjuk a kivizsgálást. Most van egy lelkivezetõm, egy remek pap, akit bármikor kereshetek, mindig rendelkezésemre áll.
Fr. Neil: A 25o üzenet közül, amelyeket a kezdettõl fogva kapott, ugye naponta kap üzeneteket, voltak olyanok, amelyek csak önnek szóltak, amelyeket nem osztott meg?
M: Igen, vannak olyen üzenetek, amelyeket nem hozok nyilvánosságra.
R: Vannak olyan üzenetek, amelyek a papokra vonatkoznak? Van olyan üzenet, amelyet esetleg megoszthat velünk ezek közül, olyan papok számára, akik most hallgatnak bennünket?
M: Vannak olyan kifejezések, amelyeket Jézus rájuk vonatkozóan használ, amelyek különlegesek: szent szolgáknak nevezi õket. Jézus tudja, hogy nehéz idõk állnak elõttük, hogy a hitük olyan módon lesz próbára téve, amilyent soha el sem tudtak volna képzelni.
R: Ez a sötétség birodalmának a papok ellen indított támadása elõtt volt, a szexuális botrányok elõtt.?
M: Ez már történik, nem lesz egy könnyû idõszak, mert lesz egy olyan próbálkozás, hogy minden fajta vallást betiltsanak, nemcsak a keresztény vallást, meg fogják kísérelni, hogy megtiltság Isten igéjének a nyilvános hirdetését. De errõl nem mondhatok többet, mert ezek olyan dolgok, amelyeket nem hozhatok nyilvánosságra. És ez az a kihívás, amellyel a keresztények szembesülni fognak mindenhol, de nemcsak keresztények, hanem a hinduk, a muzulmánok, a zsidók, mindegyik vallás, a vallást nem fogják megtûrni.
Fr. Neil: Ez akkor az egy világvallás felé halad, amelyrõl egyesek írnak?
M: Igen, úgy van!
M: Én Európában élek, és az európai elkotmány szerint nem lehet vallást tanítani az iskolában.
R: Európában nem lehet vallást tanítani az iskolában?
M: Nem.
R: Elképesztõ ezt hallani.
M: Ó, nem, Írországban, ahol élek – nem félek bevallani, hogy itt élek – fizetni kell azért, hogy keresztény vallást tanítsanak a gyermeknek.
R: Az állami iskolákban.
M: Az állami iskolákban sok szülõ tiltakozik az ellen, hogy vallást tanítsanak a gyermekének, bármilyen vallást.
R: Ha meggondoljuk, itt Amerikában is Istent mindenbõl elûzték. Az állami iskoláinkban a gyermekeknek többé nem szabad karácsonyi énekeket énekelniük.
M: Írországban eltávolították a szobrokat a templomból.
R. A szobrokat, a katolikus templomokból?
M: Igen, sok szobor eltûnt, sötét idõszakban élünk.
R: Ki távolította el a szobrokat?
M: Nem tudom, de a papok, akik ott vannak, keményen dolgoznak, de lelki sötétség van Európában most. Politikailag nem korrekt Jézust, Isten emlegetni.
R: Írország egy vallásos ország volt.
M: Igen, Írország egy vallásos ország volt Európában, de attól tartok, hogy már nem az.
R: Amikor Jézus látja mindezt, nem csoda, hogy olyan szörnyû üzeneteket ad a megpróbáltatásra vontkozóan, és hogy az emberek minek néznek elébe.
M. Igen.
Fr. Neil: Ön gyakran van kitéve szellemi támadásoknak? Vannak sötét idõszakai?
M: Vártam már ezt a kérdést. Hát persze, most, hogy több mindent megértek, persze, hogy érnek ilyen támadások.
R: Állandóan támadás alatt van? El tudom képzelni, hogy igen.
M. Igen, persze, csakhogy most képes vagyok ellenállni, most nagyon erõs vagyok, sok oltalmat kapok. Ez nem jelenti azt, hogy most nem érnek ezek a támadások, hanem, most ellen tudok állni ezeknek, jobban, mint az elején, az elején elég borzasztó volt, de most erõsebb vagyok.
R: Ön tudja, mikor van támadás alatt, a miatt a meghívás miatt, amelyet Istentõl kapott, hogy megvalósítson?
M: Most örülni tudok ezek miatt, régebben terrorizáltak, most a vicc kedvéért elmondom, hogy kb. két héttel ezelõtt egy kegyetlen támadásban volt részem, és egyik este Jézusra tekintettem, õ is rám nézett és én mondtam – félig nevetve- hogy miért történik mindez velem, miért vagyok mindig én a célpont, és akkor Jézus elkezdett nevetni, és én is nevettem.
R: Ez bizonyíték arra, hogy harcban vagyunk, igaz? Mária, Neil Bockline atya velünk van, és van még 3 percünk mielõtt be kell fejeznünk a mûsort. Megadhatnánk most a hallgatóknak a weboldal címét, ahol az összes üzenet rajta van?
M: Igen. thewarningsecondcoming.com
R: Buzdítok mindenkit önök közül, aki most hallgatják ezt a mûsort, hogy menjenek rá erre a weboldalra és olvassák el azokat az üzeneteket, mert fontosak. Atya, két percünk van még hátra, és szeretném, ha imádkoznánk most. Tudna egy különleges áldást mondani az Isteni Irgalomról elnevezett Mária felett. Amint szó volt már, viselnie kell a keresztjét, és nem könnyû mindaz, amivel szembetalálja magát. Sokan mondják, hogy én is szeretném látni a Szûzanyát, én is szeretnék a Mennyei Atyával beszélni, de õ most egy kifejezett küldetést kapott az életében, ami nem könnyû. És Mária nagyon örülök, hogy velünk volt ma.
M: Én is örültem neki, jóságosak voltak hozzám, köszönöm szépen! Tudom, hogy nehéz lehet, de köszönöm!
R: Szívesen! Neil atya, tudom, hogy ön egy különleges pap, ezért megkérem, hogy mondjon érte egy különleges áldást ma. Jó?
Fr. Neil: Persze. Uram Jézus, alázatosan kérlek, hogy továbbra is erõsítsd és áraszd ki a szereteted, az irgalom, az ihlet, a bölcsesség, a kitartás kegyelmét Mária szolgálódra, akire egy nagyon nehéz küldetést bíztál. Továbbra is szeresd õt, vigasztald õt, hogy mindig tudatában legyen annak, hogy a te akaratodat cselekszi, és hogy te szeretetbõl szenvedtél értünk, és azáltal, hogy igent mond erre a küldetésre, legyen neki is ereje szenvedni veled együtt, és a kételkedés sötétsége ne ingassa meg a hitét, hogy a szentségekbõl áradó kegyelmek és a te szereteted által továbbra is megmaradjon ezen az ösvényen, és továbbra is nyitott legyen arra, hogy megossza ezeket az üzeneteket, hogy mindannyian megnyissuk a szívünket, a fülünket, és felmérjük, hogy az idõ tényleg rövid, de nem kell félnünk, hanem újra vissza kell térnünk hozzád egész értelmünkkel, testünkkel, és lelkünkkel. És áldjon meg mindannyiunkat a Mindenható Isten, az Atya, a Fiú, és a Szentlélek. Ámen.
R: Köszönjük Mária, köszönjük atya, hogy velünk voltak, Isten áldja meg mindannyiukat.
www.nagyfigyelmeztetes.com/index.php/201...l-nevezett-mariaval/