header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

2011 - elõrejelzések -

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #3001 Írta: Margit
2011 - elõrejelzések - téma létrehozva Margit által
2011 - Elõrejelzések - Uriel Arkangyal
Jennifer Hoffman által

Újra egy következõ év hajnalán vagyunk, ami egy újabb lehetõség számunkra, a leckék beintegrálásának finomabbá hangolására, melyeket több évtizeden, sõt több létidõn át tanultunk. Amit 2011 hoz, az a magasabb szintû tisztánlátás, megértés, átalakulás és növekedés mindaddig, míg a függetlenség, a megfigyelés, a feltétel nélküli szeretet és az elfogadás pontjáról közelítjük meg a történéseket. Ezek lesznek a nagy leckéink ebben az évben, mert bármilyen téren, ahol még ragaszkodunk, ahol még belebonyolódunk, ahol még képtelenek vagyunk a megbocsátásra, ahol még nincs meg az elfogadás és az elengedés, az a hely az, ahol az újabb leckéket kapjuk, amelyek rámutatnak arra, hogy hogyan integráljuk be ezeket a dolgokat az életünkbe. Nem tettethetjük tovább, hogy nem tudjuk, mit csinálunk - mert amikor önmagunk mesterévé válunk itt az ideje, hogy felvállaljuk a vele járó felelõséget is.

2011 Kihívásokkal teli év lesz? Az attól függ, hogy miként határozzuk meg a kihívás jelentését. Kihívásokkal teli év lesz, ha attól rettegünk, hogy mit veszítünk, ahelyett, hogy úgy tekintenénk minden veszteségre, mint elengedésre, hogy valami más foglalhassa el a helyét. Amikor szándékainkat az átalakulásra irányítjuk, mindaz, ami nem rezonál azzal, amivé szeretnénk válni, lekapcsolódik rólunk. Ez érzelmileg nagyon fájdalmas lehet, de a Szellem szintjén ez összhangban van kérelmeinkkel. Itt az ideje, hogy teljes egészében szemléljük önmagunkat, összes aspektusainkkal, testünkkel, elménkkel, érzéseinkkel és Szellemünkkel együtt, hogy minden lépésre, mint, az elengedés és a régi helyébe lépõ új, folyamatára tekinthessünk. A régi elengedése 2011 legnagyobb témája lesz, akár csak az új beintegrálásának a képessége.

Befogadókká kell válnunk annak érdekében, hogy magunkénak tudjuk jutalmainkat, amikor önmagunk mesterévé válunk. Ebben az évben fel kell ismernünk fenségünket, hogy úgy tekintsünk önmagunkra, mint csodálatos, erõteljes, áldott, Isteni lényekre, akik megérdemlik az összes áldást, amelyeket visszautasítottunk, mert erõtlennek és érdemtelennek éreztük magunkat. Minden amit kívánunk, az lehetõségeink mezejének a része és hozzánk tartozik. Az egyetlen módja, hogy mindazt megkapjuk és beintegráljuk életünkbe, az, hogy tudatában vagyunk annak, hogy megérdemeljük.

2011 egyvelege lesz az áldásoknak azok számára, akik eddig még nem fedezték fel gyógyulási lehetõségeiket, mások számára viszont ez az év olyan sokat fog hozni a régen dédelgetett álmok megnyilvánításában és az eddig zárt kapuk megnyitásában. Tudni fogjuk ki gyógyította meg önmagát és ki nem, azáltal, hogy mi történik az életében. Akiknek még gyógyulniuk kell, az általuk választott fájdalom és kihívásokon keresztül tanulják meg leckéiket. A mi kihívásaink, pedig abban rejlenek majd, hogy segítsük õket anélkül, hogy a szolgáikká váljunk, meg kell tanulnunk adni anélkül, hogy valaki fájdalmának a mártírjává válnánk. Együttérzõ tanítóként példát mutatva tehetünk arról, hogy hogyan engedjük be az áldások áramlását, s nem azáltal, hogy lekorlátozzuk növekedésünket mások fájdalma elõtt.

És itt van néhány általános téma erre az évre vonatkozóan:

A Szívek Megnyitása

Bár 2010-ben elkezdõdött, mégis ebben az évben válunk tudatosabbá arra, hogy miként tört össze az emberek szíve a létidõk fájdalma alatt. Sok lehetõség nyiluk majd az emberek számára, hogy megnyissák szívüket akár az együttérzés energia örvényeiben, egy új kapcsolatokban, hatalmi pozícióban vagy Istenségünk megértésével és önmagunk mesterévé válásunk elfogadásával. Minden fájdalmas tapasztalat egy lehetõség, hogy mégtöbb szeretetnek nyissuk meg magunkat. Hogy kinek adjuk szeretetünket az kevésbé fontos kérdés "a kérdés amire igaz, õszinte választ kell adnunk az, az, hogy mit is akarunk és mire van szükségünk másoktól, hol keressük a szeretetet külsõleg ahelyett, hogy kapcsolódnánk a bennünk lévõ szeretet forrásához. Maga a szeretetté válás, amit keresünk, a globális méretû lecke és ez kiterjed életünk összes területére.

Az Energia Átjárók és Örvények

Tanúi leszünk sok új energia átjáró megnyílásának, míg néhány régi bezárul majd az elkövetkezõ 2 évben. Ez a folyamat 2001-ben kezdõdött. Három õsi energia örvény zárul be az év végéig Közel Keleten, Ázsiában és Afrikában, ami azt jelenti, hogy még több erõszakot, vérontást, háborút, természeti és ember által kiváltott csapást meg nyugtalanságot látunk majd ezeken a területeken, mivel azok, akik az említett örvényeket nyitva szeretnék tartani, ellenállnak bezárásuknak. Mi mindannyian az Új Örvények hordozói vagyunk, és ha az átalakulásra irányítjuk fókuszunkat az említett területeken, akkor segítséget nyújthatunk az Új Energiák behozatalában, amelyek lehetõvé teszik végre, a romboló energiákat behozó örvények végleges lezárását.
FöldAnya Változásai

Félünk FöldAnya változásaitól, mert azok sok traumát és széthullást hozhatnak életünkbe. 2011-ben kevesebb lesz a vihar, a földrengés, tûzhányó kitörés és FöldAnya azon változásai, amit mi katasztrófának nevezünk, mint 2010-ben, de kettõ a 2011-es mozgások közül veszélyesebb és pusztítóbb lehet, mint amilyeneket eddig tapasztaltunk. FöldAnya is a saját felemelkedési folyamatán megy keresztül és 2011-ben "nagytakarítás"lesz, emlékeztetve bennünket, hogy mi társteremtõk vagyunk a Földdel és õrzõi FöldAnya kincseinek. FöldAnya érzõ lény, akárcsak bármi vagy bárki más a bolygón, és idõrõl idõre szükségünk van, hogy emlékeztessen bennünket erre. Amikor szeretetünket és megbecsülésünket fejezzük ki FöldAnya irányában, akkor erõsítjük öt felemelkedése útján. Ez az év sok tisztítást és energetikai változást hoz a Föld bizonyos részeire, fõleg oda, ahol az örvények zárulnak.

A Folyamatos Felemelkedés

A felemelkedés az nem egy misztikus esemény, ami 2012-ben és utána fog megtörténni, hanem most TÖRTÉNIK. Minden nap egy új nap felemelkedésünk útján és minden pillanat tartalmazza Istenségünkbe való felemelkedésünk áldását, tapasztaljuk ennek örömét és tanuljuk az öröm állapotába létezést. Amikor a jelen pillanatra összpontosítunk, akkor tapasztaljuk felemelkedésünket. Nem teremthetjük a jövõt anélkül, hogy mögöttünk hagynánk a múltat, és 2011-ben sok alkalmunk és választási lehetõségünk nyílik, hogy elengedjük a múltat. El tudjuk engedni a csalódásokat és mindazt, amirõl azt gondoljuk, hogy elveszítettük és erõteljesen a jelenbe legyünk? Ez az, amit meg kell tanulnunk, mert az egyetlen hely ahol bármilyen hatalmunk van az a jelen.

Szerelem és Kapcsolatok

Olyan régen volt már, hogy többségünk romantikus kapcsolatban élt, már azon tûnõdtünk, megtörténik az valaha is? 2011 megnyitja ezt az ajtót, de egy fordulattal. Választanunk kell majd, és nagyon fontos, hogy szándékunkban legyen a kapcsolatban élés. Gyógyító leszel vagy hajlandó vagy, egy olyan valakivel élni, akinek nincs szüksége a gyógyításodra? Nyitott vagy befogadni a szerelmet, amelyet annyira készen állsz valakinek adni? Még akkor is, ha nem látod, miként jöhet egyáltalán valaki az életedbe, készülj fel azáltal, hogy tudod, mit akarsz, illetve szándékodat irányíts rá, mert ez meg fog történni, amikor a legkevésbé várod. Az év végéig, de jóllehet augusztus végéig sok új, hosszútáv potenciálokkal rendelkezõ kapcsolat fog létrejönni.

Energetikailag jelentõs Idõszakok

Ezek azok az idõszakok, amikor olyan energia hullámok érkeznek a Földre melyek nagyon különböznek a számunkra ismertektõl. Ezek gyakran ütköznek a saját energetikai vibrációinkkal miáltal kényelmetlenül, érezhetjük magunkat, de még fizikailag betegnek is. Ezt mi felemelkedési tüneteknek nevezzük, és ezek részei a felemelkedés útjának, mert szükségünk van az új energiák behozatalára a Földre, mivel az része a küldetésünknek a Földi Mennyország megteremtésében. Ezekben az energetikailag jelentõs idõszakokban láthatjuk a FöldAnya változásait, erõs viharokat, áradásokat, földrengéseket vagy szokatlan idõjárási viszonyokat. Saját életünkben váratlan befejezõdéseket, széthullást, szívbéli és elmebéli változásokat de még fizikai betegséget is tapasztalhatunk.

2011-ben hét Energetikailag Jelentõs Idõszak lesz:

Január 15 és 20 között: Ebben az idõszakban egy tsunami-szerû energia lezúdulást tapasztalunk majd, ami az új ráeszméléseket, megértéseket hozza el mint megannyi momentumot. Egyesek számára ez azonnali váltás lesz az 5-ik dimenzióba az érzelmi és az elmebeli szinteken. Mások dönthetnek úgy, hogy befejezik itteni idejüket, és csak utána jönnek át.

Március: A Tavaszi Napéjegyenlõség még több békés energiát fog hozni, amint elkezdjük tapasztalni valóságunk új lehetõségeit. Az azonnali megnyilvánulást egyre többször fogjuk tapasztalni, amikor alkalom nyílik rá, hogy megtapasztaljuk milyen erõteljesen vagyunk képesek az energiákat mozgatni. Bánjatok óvatosan szavaitokkal és gondolataitokkal ebben az idõszakban.

Júniustól augusztus végéig: Ez a három energetikailag jelentõs idõszak egybe lett csoportosítva, mert az egész idõszakon át folyamatosan fog történni az energia hullámok beáramlása, az átalakulás, a fizikai-érzelmi-tudati felfordulás, mert ezek az új energiákba és a növekedés folyamatába vezetõ lépcsõ kövek, és minden egyes elõre lépés akkor fog megtörténni, amikor hajlandók vagyunk elengedni az elõzõt. Sok ember fogja elveszíteni a munkáját, sok kapcsolat fog széthullani, sokan költözni fognak egyik helyrõl a másikra, de erõteljes változásokat fogtok tapasztalni gondolkodásmódotokban is ebben az idõszakban.

Október: Ez már 2012 döntési pontja lesz a Föld és az emberiség számára. "Merre, hová szeretnénk menni errõl a pontról tovább?" - lesz a kérdés, amire válaszolnunk kell majd. Hajlandóak vagyunk-e tartani a változások energiáit függetlenül a mi elképzeléseinktõl, hogy minek kellene történnie? Ebben az idõszakban fel leszünk kérve, hogy társteremtõi legyünk a Földi Mennyországnak és tartsuk fókuszpontunkat ennek látomásán, tekintet nélkül arra, hogy mi történik az illúzió világában.

November 21 és 30 között: Ez az utolsó energetikailag jelentõs idõszak 2011-ben, és csalóka módon könnyûnek fog tûnni, ám a valóságban az energia áramlását fogjuk megtapasztalni és azt, hogy az valójában mennyire könnyû. Fel kell dolgoznunk az év folyamán összegyûjtött tapasztalatokat, és megértenünk miként mûködik az Isteni rend. Ez kulcs fontosságú idõszak lesz 2012 energiáinak a megállapításában, illetve, hogy mi történjék ebben az idõszakban, s ez sokak számára egy újabb döntési pont lesz. Sok halálhírt fogunk hallani, mert sokan fognak úgy dönteni, hogy itteni idejük lejárt. Azonban szokatlanul nagy lesz a születések száma is, drámai életmódváltozások lesznek meg hirtelen történõ kormányváltások, a politikai és gazdasági körülmények hirtelen megváltozása.

Az Év Kulcs Témája

Az év kulcs témája: a legcsodásabb és legjobb kimenetelt várjuk minden teremtésünkhöz, a reménykedés állapotából a tudás állapotába lépünk, amikor már tudjátok, hogy amit kívántok az megnyilvánul, illetve valami még jobbat kaptok. Szándékaitokat úgy irányítsátok, hogy "ez vagy valami még ettõl is jobb" így felkészülhettek az összes kimenetelre. És legyetek készek a befogadásra, mert az a megnyilvánulás másik fele, amirõl gyakran megfeledkeztek. Meg kell tanulnunk kérni azt, amit szeretnénk, s akkor a befogadás állapotába lennünk, mert az teszi lehetõvé, hogy a megnyilvánulás megtörténjék. Tehát, kérjetek, és utána tudjátok, hogy vagy az amit kértetek, vagy valami még attól is jobb eljõ hozzátok.

A Fenség és a Hála éve

Uriel Arkangyal 2011-et A Fenség és a Hála évnek nevezi, amikor felismerjük fenségünket és hálásakká válunk, nem olyan értelemben, hogy különbnek érezzük magunkat bárki másnál (egyébként is mindannyian össze vagyunk kötve, tehát az lehetetlen), hanem, hogy felismerjük önmagunkat és, hogy kik vagyunk a világban. Mi Isteni Lények vagyunk, nem kisebbek vagy kevesebbek, mint bárki más az Univerzumban. Mi Isten és a Fény Gyermekei vagyunk, hatalmunk messze meghaladja az emberi felfogó képesség határait, valóságunk társteremtõi vagyunk de ugyanakkor a világ és az Univerzum társteremtõi is. Hogy miként fejezzük ki ezt a fenséget az életeinkben, ez teljes mértékben tõlünk függ. Angyalok légiói vannak körülöttünk a támogatásunkra, de õk addig nem segíthetnek, míg nem kérjük meg õket erre, és nem adhatnak többet, mint amennyit hajlandóak vagyunk elfogadni és befogadni. Amikor emlékezünk rá, hogy hatalmasak és valóságunk összes " belsõ és külsõ " aspektusának irányítói vagyunk, akkor válunk mesterévé önmagunknak és lépünk a csodák vibrációjába.

Boldog 2011-et, és kívánom mindannyiatoknak szívetek vágyainak az áldását, bõséget, örömteli és csodás évet.

Sok-sok Áldást,

Jennifer Hoffman és Uriel Arkangyal

Szerzõjogi közlemény:

Copyright - 2010 by Jennifer Hoffman and Enlightening Life OmniMedia, Inc. Ez a cikk az USA és a nemzetközi szerzõi jog által védett, teljességében szabadon terjeszthetõ, de kötelezõ feltüntetni a szerzõ nevét és web cimét www.urielheals.com

Forditotta: Sári Izabella
www.fluidemerald.com

2011. január 07.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #3022 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: 2011 - elõrejelzések -
Miben lehet része az embereknek 2011 és 2012-ben és milyen lesz a felemelkedés?

A Szeretet ünnepe, a téli napforduló, az új év, a januári napfogyatkozás éppen újholdkor, jó alkalmak voltak az elmélyülésre, a meditálásra, a 2011 és 2012-es évekkel kapcsolatos kérdések feltevésére.

Megpróbálom összefoglalni a kapott válaszokat, amelyeket meditációimban kaptam és amelyeket csak akkor akartam továbbadni, miután legalább három megerõsítést kaptam megvilágosodott lélektársaimtól.

Nagy örömömre szolgál, hogy a felemelkedés elkezdõdött. Az elõjeleket, a készülõdést már évek óta láthatta mindenki, akinek van szeme a szellemi-lelki látásra, de 2011-ben már az is látni fogja ezt a csodálatos átalakulást, aki eddig hallani sem akart róla. Sok millió ember aki szívbõl vágyik a megvilágosodásra és tett is érte, az most a Központi Nap (Forrás) sugarainak ereje és segítsége által megvilágosodhat és Isten-tudatossága felemeli õt a következõ rezgésszintre, és egy magasabb dimenzióba.

2011-ben Földünk és az emberi lélek a csillagok fényébõl és a Forrás éltetõ sugaraiból olyan erõt kap, amely átalakítja a Föld szerkezetét is és az emberi tudatosságot is. Minden ember, aki ma itt lehet ezen a bolygón, kiváltságos helyzetben van. Eddigi szellemi fejlõdésének, szeretni tudásának eredményeként kapta ezt a lehetõséget. Ez az utolsó próba és a legnehezebb, mert minél szebb eredményeket ért el az élet struktúrájának megteremtésében, annál jobban eltompította emlékezõ képességét, szellemiségét. Teremtõképességét, bölcsességét nem a
természettel, és az egymás közötti egység magvalósítására használta, hanem az anyagi világ és a túlélés nehézségei miatt, figyelmét a testiségre összpontosította. Így is szép eredményt ért el szellemi fejlõdésében is, csak a megélése vált nehezebbé e dimenzióban.

Most a magasabb rezgésû fénysugarak amelyek érik Földünket, felemelik testünk rezgésszámát. Ennek eredményeként tágul látókörünk, felerõsödik harmadikszem képességünk (telepátia, bensõ hang, auralátásunk és az öngyógyító képességünk), mert aktiválódnak az új impulzusok hatására a DNS-ünkbe kódolt isteni tulajdonságaink. Ez teljesen megváltoztatja minden ember gondolkodásmódját és életét.

Amikor mindenki látni fogja a másik ember auráját és érti a másik ember gondolatait is, akkor megszûnik a hazugság és vele együtt egy csomó dolog, ami ebbõl fakad életünkben. Már ez szebbé tenné a világot! De sokkal többet hoz magával a harmadikszem aktiválás, hiszen megszûnik a halálfélelmünk, ami minden félelem forrása. Ha nincs félelem, akkor a bizalom és a szeretet fog irányítani döntéseink meghozatalában. Az önbizalom, az õszinteség és a tiszta szeretet igaz szerelmeket és örömteli mindennapokat teremt. Minden ember a saját bölcsességét, alkotóképességét szabadon, korlátok nélkül érvényesítheti és ez már elég is a lelki béke és a világbéke valósággá válásához.

2012.12.21.-ét már így fogjuk megérni, valódi önvalónkra ébredve, tisztán látva, hogy többek vagyunk, mint amit képzeltünk magunkról, valódi fénylények vagyunk (hiszen látni is fogjuk
fénytestünket, az auránkat), akik testet öltöttünk szellemi fejlõdésünk érdekében e Föld bolygón.

Persze a következõ kérdése mindenkinek az, hogy mi történik velünk 2012.12.21. után? Erre összpontosítva meditáltam többször is, kihasználva a legerõsebb csillagállásokat és energiákat az elmúlt harminc napban.

Nagyon jó hírem van! 2012 örömünnep lesz minden ember számára, mert senki nem veszíti el azt, amit már elért szellemi fejlõdése útján! (a többmillió év alatt).

Minden emberi lélek felemelkedik egy magasabb tudatossági szintre, mint ahol most tart, illetve ahol 2012.12.21-én tartani fog.

Azért kiváltságos lehetõség ez a két év, ami mostantól még hátra van, mert ez alatt az év alatt annyi lehetõséget kap minden ember a megvilágosodásra, mint még soha ilyen rövid idõn belül.

Tisztán láthatja az egész fejlõdési folyamatot, a teremtés és a világmindenség kibontakozásának értelmét, és ezen belül saját létének értelmét is.

Azt hiszem ez elég lesz az örök élet, a létezés megértéséhez és a szeretet tudatos megéléséhez.

De még ennél is nagyobb jelentõséggel bír a mostani fejlõdési ciklus vége, mégpedig azért, mert nemcsak a Földön lévõ és nemcsak a mi Galaxisunkban, de az összes létezõ Univerzumban megvilágosodott lények együttes felemelkedése valósul meg, egy olyan egységet alkotva, aminek energiája egy új Univerzumot hívhat létre!

Ez az igazi ünnep! Ez az, ami nagyon ritka esemény, és ennek részesei lehetünk mi is, mindannyian! Ezért igazán érdemes megvilágosodni!

Sok ember van, aki nem tudja elhinni, hogy neki sikerül megvilágosodni, mert évek óta mindent megtesz ennek érdekében, de mégsem halad.

Kedveseim, bízzatok Istenben! Nem elég hinni, de bízni és cselekedni kell! Az önbizalom a legfontosabb egyéni utunkon, mert jó döntéseket az élet minden pillanatában csak így hozhatunk.

A jó cselekedetekhez pedig, jó döntések kellenek. Jó cselekedetek nélkül a szeretet semmit nem ér, mert nem tud megnyilvánulni, valósággá válni.

Örömhírem van! Már az magas szellemi tudatosságra vall, hogy emberként létezhet valaki most a Földön. Ez már olyan szint, amit sosem veszíthet el. Visszafejlõdni lehetetlen és a továbbfejlõdéshez rengeteg lehetõséget kap még, annyit és annyiszor, amennyi csak kell, hogy tovább tudjon lépni a következõ szintre.

Itt ebben a testi létformában, a szeretni tudásunkon alapszik a rezgésszámunk emelkedése, máshol más lehet a mozgatórugó.

Ha nehéznek bizonyult ez a lehetõség, (e földi élet), a létezés kínál majd másikat, máshol. Csak bízni kell! Soha nem feladni!

Most felsorolok néhányat a lehetõségek közül, ahol folytathatja szellemi fejlõdési útját az ember a felemelkedés (dimenzióugrás) után, a saját maga által elért rezgésszint alapján.

1.) A megvilágosodott emberek aurája erõs fényt áraszt és rezgésszintje lehetõvé teszi az anyagi testének teljes átalakulását fénytestté anélkül, hogy át kellene menjen a halál kapuján. Õk lesznek azok, akik kapcsolatba lépnek az Univerzum összes felemelkedett Isten-tudatosságú lény lelkével és együtt, és a Teremtõvel eggyé válva, egy hatalmas fénykitörés formájában új Univerzumokat hívnak létre.

Lesznek olyan megvilágosodott emberek is , akik mások szeme láttára alakulnak át egy fényvillanással fénylényekké, lebontva egy szempillantás alatt anyagi testüket. Ez hirtelen történik, minden figyelmeztetés nélkül.

2.) Azok, akik még nem világosodtak meg, azoknak is felemelkedésben lesz részük, de a saját rezgésszintjüknek megfelelõen. Egyesek a halál kapuján lépnek ki e világból és e testbõl, mások igénybe vehetik az angyalok és más magasabb szintrõl érkezõ lények segítségét, akik mind a
Teremtõ szolgálatában egyesítik azokat, akik szívbõl csatlakoznak hozzájuk a magasabb világok örök fényében.

Rengeteg anyahajó és merkaba (fényjármû) várakozik arra, hogy megnyíljon a lehetõség, hogy az emberiség segítségére legyenek, amikor elhangzik a Teremtõ jelszava, kezüket nyújtsák és felemeljenek ûrhajóikba és magukkal vigyenek embereket (de csakis az ember beleegyezése és rezgésszintje alapján).

Amikor a Forrás, tehát Isten hangja megszólal, minden egyes létezõ szívében egy idõben, és jelzi azt,
hogy "Eljött az idõ", az isteni terv beteljesülésének ideje, akkor, mivel Õ a Központi Nap, a fénye beragyog minden lelket és aktiválja az emberi DNS/RNS-t is, és képesek leszünk látni mindazt, ami van körülöttünk a valóság teljes megnyilvánulásaként.

Itt jegyzem meg, hogy több millió lélek van most emberi testet öltve a Földön (Isten kegyelmébõl), hogy tanúja és részese lehessen ennek a ritka lehetõségnek, mely által magasabb dimenzióba léphetnek, (de akinek nem sikerült emelni rezgési frekvenciáját az itt szerzett tapasztalással, azt szeretettel hazaviszik, oda ahonnan érkezett).

Félni senki nem fog , látva az ûrhajókat és merkabákat, mert már tudomása lesz arról, hogy ki kicsoda és hogy senki nem mehet máshova, mint amit a rezgésszintje megenged.

Sokan várják ezt a pillanatot és érzik szívük mélyén, hogy nem e bolygó az eredeti otthonuk. Most végre hazatérhetnek. Számukra ez lesz az ünnep!

Azok akik már kiléptek (meghaltak), vagy még a jelszó elõtt meghalnak bármilyen okból kifolyólag, azok asztrál síkon várakozhatnak és a jelszó elhangzása után õk is lehetõséget kapnak a választásra. Õket az angyalok segítik majd.

3.) Azok, akik maradnak még ezután is a Földön (mert nem megfelelõ a rezgésszintjük), azok is nagy átalakuláson mennek keresztül, ahogy a Föld is, de szenvedni többé nem fognak. Álomba merülnek (még a pólusváltás elõtt) és egy új Földön fognak felébredni, ahol a szeretet lesz az irányadó erõ.

Sok megvilágosodott mester marad (saját döntése alapján) tanítóként az új Földön, de mivel már sok mindent láttak és megéltek, már sokkal nagyobb szeretetben és egységben élnek együtt az emberek. Békében és egy teljesen új struktúrát felépítve folytatják szellemi fejlõdésük útját.

Képesek lesznek az öngyógyításra, tehát az öregséget sem kell többé
megtapasztalniuk. Használni fogják harmadikszem képességeiket, telepátiával kommunikálnak majd, képesek lesznek teleportálással a helyváltoztatásra, sõt még az idõutazás titkai is feltárulnak elõttük. Hidakat építenek a dimenziók közt, kapukat nyitnak a Galaxis minden arra alkalmas bolygójára.

Ilyen világban, még a test korlátaival együtt is, örömteli életet lehet élni!
Mindenki egyként törekszik majd a mûvészetek és lelki kapcsolatokon keresztül, hogy örömöt szerezzenek a lélek számára. Ez is egy sokkal szebb jövõ!

A felemelkedésre való felkészülést már most el lehet kezdeni. El kell dönteni, hogy milyen folytatást szeretnénk és aszerint kell élni a jelent!
Ilyen tudatos gondolkodásmóddal már a mostani jelenben, és a mindenkori jelenben is örömteli életet élhetünk !

Szeretõ szívvel Lehner Ella
canadahun.com/forum/showpost.php?p=2710503&postcount=132

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #3026 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: 2011 - elõrejelzések -
.


Metatron Arkangyal
Az Elöttünk álló év

2011- A Hármasság Triádjának a középpontja
Metatron Arkangyal 2011.01.24.

James Tyberonn által
Forditotta: Sári Izabella

Üdvözlet Mestereim, Metatron vagyok a Fény Ura, és mindannyiatokat külön-külön köszöntelek szeretettel az idötlen tér vektorában. Ezeket a szavakat olvasva a jelen MOSTba ölellek benneteket és mindannyiatokat a Feltétel Nélküli Szeretet Energiáival veszem körül.

Kedveseim, amint már elmondtuk néktek, a világ most átalakitja önmagát, és az emberiség kicsiben vagy nagyban akár támogatja a táguló változást akár ellene foglal állást, igazánból a vita tárgya az, hogy az idö-kronológia tehetetlenségi nyomatéka ma jobban felgyorsitja a múltat mint tette volt azt tegnap, a lineáris folytonosságban. Ennek megfelelöen 2011 rá fog élbreszteni a fény felerösödés elöretörésére és a tudatosság általatok tiszta értelmezésére. Ezzel az áradattal arányosan fog az érzékelö élet kifejezödésetek gyorsabb ütemre váltani. Látjátok, minden gyorsul, az idö is felgyorsul ahogy a Felemelkedés közeledik. Amint az idö átformálódik, az átformálja az emberiség tapasztalását, a természet látható és láthatatlan eröit és önmagát a Föld arculatát is.

Minden Pillanat Számit

Mesterek, olyan nagyon fontos, hogy mindannyian értsétek és teljes mértékben tudatában legyetek, hogy igazán mennyire fontos minden egyes megélt pillanat ezekben a felerösödött energiákban a Kozmosz és az Új Föld számára meg számotokra is. Természtesen az új energia itt van a bolygón, s ez az energia most keresi az utat, hogy tovább aktiválja tudatosságotok és fény hányadosotok. És kedveseim a képességetek a nagyobb mennyiségü Fény befogadására ékesebbé teszi a szeretetet kifejezö adottságaitokat. Mert a Szeretet nem csupán az elfogadással, hanem az Isteni Én igaz szeretetével kezdödik.
Kezditek megérteni, hogy milyen gyönyörüek is vagytok valójában, és ez Kedves Emberek, annyira fontos most a Felemelkedés idején. Mindannyian magatokban hordozzátok az Isteni eröt, és mi azt kérjük most töletek, hogy adjatok engedélyt magatoknak ennek a felismerésére, megújult énetek elfogadására, hogy a bennetek lévö szeplötelen SZERETET átmossa lényetek. Ez hiteles születési jogotok, és ez gyönyörü. Újra felfedezitek a Szeplötelen Szeretet extázisát meditációitokban, mert az átalakulási kiterjedés ebben az új energiában történik. Most nyiltok meg arra, hogy tisztábban lássátok mennyire fontos az életetek nemcsak a Föld, de az egész Világür számára is. Oh igen, ez az igazság!

Látjátok, e mély meditativ kiterjedés vibrációi átáradnak a fizikai valóságokba amelyekben éltek- és ennek megtörténését Ti tettétek lehetövé. A dimenziók közötti fátyol elvékonyodott, és a fátyol "túl oldalán" lévö részetek gyengéden nyúl át a fátylon, hogy megérintse szivetek. És a magasabb dimenziókban lévö részetek az a quantum énetek, az igazi "TI", aki álmodja nektek az élet e mélységes tapasztalását. Ez a Felsöbb Én szeretné tudatni veletek, akárcsak mi az Angyali Birodalmakból, hogy mennyire szeretve vagytok, hogy milyen fontosak és csodálatosak vagytok valójában. Kedves Emberek fel tudjátok mérni ezt?

A Helyes Úton Jártok


Olyan gyakran kételkedtetek önmagatokban. Olyan gyakran éreztétek úgy, hogy életetek nem vezet sehová. Oh Kedveseim, bárcsak tudnátok és elfogadnátok annak igaz voltát, hogy mekkora változásokat hoztatok létre és teszitek azt folyamatosan. Mindég is voltak kételkedök, nemet mondók akik azt hangoztatták, hogy a Felemelkedés soha nem fog megtörténni, hogy az emberiség soha sem fogja véghezvinni a magasabb tudatosságba való szent érettségi vizsgát. De ti megvalósitottátok ezt a vivmányt, a Felemelkedés már teljes mértékben bizonyos. Megnyilvánul! Persze már két évtizede munkálkodtok ezen, és többségetek nem adózik elismeréssel önmagának, a Felemelkedés valóságba való behozataláért.

Sokan közületek még mindég nincsennek tudatában annak, hogy az elmúlt 25 év alatt elvégzett munka a fátyol mindkét oldalán, a Földet ahol születtetek, egy teljesen más frekvenciára és paradigmára változtatta át.
Ti felelöséget vállaltatok ezért, de az emberiség még nem fogta fel, hogy mit tettek meg és, hogy az elismerés az elért eredményekért a tiétek. Mesterek, éppen azért amit megtettetek, olvassák most sokan közületek ezeket a másik dimenzióból hozzátok küldött szavakat.
És ezért, engedjétek meg nekem, hogy megbecsülésem fejezzem ki irántatok mig a következö évröl beszélün, mert sokkal erösebbé nöttetek mint annak tudatában volnátok. Megtettétek a quantum ugrást .és tekintet nélkül 2011 naptári napjaira az elöttetek álló év az "ugrás" éve! Ez a Quantum-Ugrás éve!

2011 Az Elöttünk Álló Év


És essék szó 2011-röl. Természetesen, ez az év, a felpezsdült idö izgalmas éve lesz, a felgyorsulás idöszaka.
Azt is elmondjuk Kedveseim, hogy az energiák 2011-ben sem lesznek kevésbé hevesek mint 2010-ben voltak, ténylegesen, egy-két fokot még emelkedik is majd erösségük. De ne féljetek, mert nem csak néhányan, hanem a többség közületek akik "az úton vagytok", könnyebben kezelhetönek fogja találni ezeket az energiákat. Nem tanúbizonysága ez frekvenciális növekedésteknek?
Namár most, a 2011-es év 12 szélsöségesen eröteljes energia felerösödési idöszakot tartalmaz, amint egyre jobban hozzászoktok ehhez, és értsétek meg, hogy ezek a felnagyulások részei és szerves alkotói felgyorsult növekedési folyamatotoknak.
Persze, meg kell tanulnotok magasabb frekvenciákon müködni, és a Háromság Triádjának az évei a 2010-es, a 2011-es és a 2012-es év ebben az értelemben szigorú kiképzö programnak minösithetö, amely lehetövé teszi számotokra aura mezötök felerösödését és nagyobbodását amint a Felemelkedés “talaj közelbe" ér.

Háromság Triád - Jákob Létrája

Az az igazság, hogy a Háromság Triád energiái egy programba egyesültek, és igy a mi szemszögünkböl nézve 2010, 2011 és 2012 eseményei a Felemelkedés egységes folyamatának a részei. Most 2011 aszpektusaira összpontositjuk figyelmünket, hiszen annak kibontakozása karnyújtásnyira van töletek.
Mesterek, a beharangozott Felemelkedés az nem a prófétikus bibliai irások nehezen érthetö, bonyolult együttese, hanem a felgyorsuló planetáris tudatosság természetes és szükségszerü kifejezödése.

Ez a Jákob Létrája, és Kedveseim, ez olyant mint amikor a létrán vagytok: vagy felemelkedtek, vagy alá szálltok, vagy egy helyben álltok. A három egyikét tehetitek. Ez mindég igy van. És én Metatron azt mondom néktek, hogy felfelé haladtok, akár látjátok ezt akár nem, az emberiség emelkedik.
Ennek következtében, most mindannyian a Föld-sikon egy csodálatos kristály energia mezöben vagytok. Eredményképpen aura mezötök és Mer-Ka-Na Fény Testetek a kristály energia mezö inditéka által, rendkivüli, mozgásban lévö energiává válik. Ez az az energia, ahogy szivetek vágya kifejezi önmagát és ezáltal munkálkodásotok egy még finomabb frekvenciát kelt életre. Képzeljétek el, hogy ha vitaminokat visztek fizikai testetekbe, akkor azoknak a vitaminoknak olyanoknak kell lennie, hogy testetekbe felszivódva jóllétet és jobb egészséget eredményezzenek. És ez ugyanigy van a Kristály Átalakulással is, a kristály frekvenciák és energiák valójában, a fény test fény kiterjedésének a vitaminjai.
A kristály rezonancia most oly módon ölel körül benneteket, mely az eredeti kristály szimmetriák energia mezötökbe való felszivódását, átalakitását és átváltását teszi lehetövé számotokra, hogy a saját munkátokban, vágyaitokban illetve beteljesedésetekben erösödjék fel, és mindenben ami a földet és az emberiséget érinti.

Alpha & Omega

Ezeket a szavakat az alphaból és omegaból hoztuk el hozzátok, új lényetek középpontjába. A koherens kristály fény eredeti szimmetriái kifejezödnek számotokra, lényem középpontjából sugározom ki rátok és energetikailag fognak megérinteni benneteket, de eröteljesen fogják újra teremteni önmagukat az elkövetkezö napokban, hetekben 2011-ben és 2012-ben. Valójában minden a tökéletes úton halad.
Ezen idö-szekvencia alatt a 144-Háló teljes tudatosságú sugárzássá teljesedik és ez a kisugárzás teszi lehetövé és válik eszközötökké saját kiterjedésetekben. És ugyanez a helyzet a Kristály Hálóval, az szintén az a rendszer amely lehetövé teszi számotokra a magasabb rezonanciába, a beteljesitöbb kifejezödésbe való felnövekedésetek.

Mert az, amit ti Felemelkedésnek neveztek, már a nyakatokban van és egy kozmikus szempillantás alatt már meg is történik! Ebben a birodalomban, ahol én vagyok már megtörtént, és természetesen ez egy csodás esemény. Hirül vittük Univerzum szerte és nagyon sokan figyelik ebben és más birodalmakban is.
A Felemelkedés Mozgásba Lenditöi azaz Triggerei
Ami pedig még hátra van a Felemelkedési programból 2011-ben és 2012-ben, azok a specifikus asztrológiai és gravitációs finomitások meg frekvencia fokozások amelyek a Kristály Háló befejezéséhez & csiszolásához szükségesek, illetve a Föld Kristály Átalakulását nemesitik, amint FöldAnya visszaállitja az emberiség egyre terjedö és kiterjedettebb dimenzionális tudatosságba való haladását, és valójában, ez a Kristály Tudatosság.
Ezért most ezekröl a frekvenciális eseményekröl lesz szó és azok 2011-beli kibontakozásáról.

2011 NAPÉJEGYENLÖSÉGEI

2011 Napéjegyenlöségei és Napfordulói kivételesen eröteljesek és sok célúak. Ténylegesen, ök a Felemelkedés katalizálói és mozgásba lenditöi azaz triggerei. Ezeket az eröteljes napokat csoport imákkal és meditációkkal, valamint mélyen önmagunkba tekintéssel kell tölteni. Az elkövetkezö két év Napfordulói és Napéjegyenlöségei összetettek és többszörös hologram betétekkel vannak átragyogva az emberiség és a bolygó Felemelkedésének érdekében. Biztosak lehettek abban, hogy ezek az asztrológiai események összehasonlithatatlanul eröteljesebbek mint az elmúlt néhány évezred Napéjegyenlöségei és Napfordulói. Arra kérünk mindannyiatokat, hogy vegyétek észre és használjátok ezen energiákat amint sugalmazzuk néktek. Jöjjetek össze ezeken a napokon, és a Csoport Tudatosság hatalma exponenciálisan virágba borul.

2011 Fogyatkozásai

Azonkivül, 2011-ben az összetett kódolású fogyatkozások rendkivül ritkán elöforduló együttesei lesznek. Összesen 6 fogyatkozás lesz 2011-ben, ebböl 3 egy 30 napos idöszakban gog megtörténni május 30-a és július 1-e között. Ezt az idöszakot a júniusi Napforduló hangsúlyozza ki. A nap és hold fogyatkozások 4:2 kombinációja egy év leforgása alatt igen ritka, általában egyszer történik meg egy-egy generáció életében. Felhivjuk figyelmeteket, hogy a fogyatkozások, a változások energiával való feltöltésének a lehetöségei. Mesterek, 2011 fogyatkozásai ajándékok, hogy megtehessétek a szükséges váltásokat, amelyeket egyéni és kollektiv életetek áramában helyénvalónak véltek. Ez legkönnyebben akkor válik elérhetövé, amikor a napéjegyenlöségek és napfordulók alkalmával rendelkezésetekre álló kontempláció és áttekintés által együttmüködtetitek ezeket a lehetöségeket.

2011 január 4 - Részleges Napfogyatkozás
2011 június 1 - Részleges Napfogyatkozás
2011 június 15 - Teljes Holdfogyatkozás
2011 július 1 - Részleges Napfogyatkozás
2011 november 25 - Részleges Napfogyatkozás
2011 december 10 - Teljes Holdfogyatkozás

Öseink tudói a megvilágosult korszakokban mindég is felismerték ezeket az erö-töltött eseményeket és ezeket a napokat imával, meditációval és belsö kutatással töltötték, illetve mozgósitották a fogyatkozások energiáit, hogy turbo-feltöltsék a legfelsöbb jóért kivánt változásokat.
November 25 és december 21 közötti idöszakban napfogyatkozás, teljes holdfogyatkozás és a decemberi Napforduló lesz. Ez rendkivül eröteljes lesz.

Tavaszi Napéjegyenlöség 2011 március 21 23:31 EI
Nyári Napforduló 2011 június 21 17:16 EI
Öszi Napéjegyenlöség 2011 szeptember 23 09:04 EI
Téli Napforduló 2011 december 22 05:30 EI

2011-ben a márciusi Napéjegyenlöség
hihetetlenül eröteljes energiát fog teremteni, olyannyira érezhetö lesz ez, mint az X10 erösségü telihold.
A kristály átjárókon keresztül fog belépni és az Omni-Föld "háló pontjain" épült Piramisok alapjaira irányul majd.
Ebben az energiában lesz a "Kozmikus Trigger"-nek nevezett kódolt aktiválás folyamatossága.
A bolygó Felemelkedése a bolygó Kristály Átalakulásáról szól. A kristályosság alatt pedig az értrelmezés -kristály tisztaságát és az eredeti, koherens frekvenciális rendet értjük. Ez a makulátlanság frekvenciája. Ez a kristály átalakulás, mely lehetöséget ad a bolygó számára a dimenzionális kiterjedésre a harmadik dimenzió szintjei fölé. A kristály Átalakulás igazánból csak az 5-ik dimenzió alap szintjein kezdödik és folyamatosan történik a 12-ik dimenzióig.

2011 március 20-án a Napéjegyenlöséggel történö, a 144-Kristály Hálóból kiáramló Kozmikus Trigger tovább viszi a bolygó átalakulását, azonkivül tovább aktiválja a Kristály Fény Test rendeltetésének a müködését.
A Kozmikus Trigger "leg összekapcsoltabb" befogadó pontja a kristály pontok millárdjainak aktiválására az Amerikai kontinensen, Galveston sziget Moody Piramis komplexumában van. A Moody Piramisok Gizahoz kapcsolódnak, az az eredendö befogadó pont a keleti féltekén. Mindkettö, Giza is, és a Moody is három piramis komplexuma, és mindkét komplexum azonos szélességi körön, az északi szélesség 29-ik fokán van. Mindkettö háromszögelésben igazodik az északi mágneses pólushoz. A piramis hármas helyzetbeli kombinációja, a három-harmkónikus igazodás együttese nyújtja nagyobb erö befogadó képességüket. Az Atlantisziak és az Orioni Mesterek tudták, hogy a piramisok meghatározott háromszögelésben rendkivül eröteljesek amikor celesztiális (mennyei) igazodásuak, ezért nagy figyelmet forditottak a piramisok elhelyezésénél az egymás közötti igazodásukra.

2011- A Szent Helyek mint Hangvillák

2011 Napéjegyenlöségeikor meghatározott pontjai a Földnek Átvezetö portálokká válnak, valójában ezek a helyek válnak a fény nagyobb sebességének átvezetö eszközeivé a felgyorsuló idöbe a Földön. A Háló Pontjai, az erö csomópontok, a szent helyek, a phi komplexumok és átjárók specifikus mintázattal hálózzák be a bolygót, és meghatározott célt szolgálnak mint elosztó mechanizmusai a szükséges magasabb energiának, bolygótok rezonáló frekvencia pulzálásának a felemeléséhez.
Ezek a helyek hangvillák, a Forrás tökéletessége által ihletettek. Az "OTTHON" jóllétének energiáit árasszák, és azok akik magasztos szándékkal lépnek be ezekre a helyekre, nyomban érzik ezt. Ennek értelmében ezeken a helyeken mást nem is tudtok tenni, csak ott akartok lenni, magatokba szivni a területet átható mintázatot annak érdekében, hogy felnöjjetek hozzá és osztozzatok a tökéletesség kiterjedésében.

Akik elkötelezik magukat ennek a ráhangolódásnak, megtapasztalhatják a Forrás közelségét, amit itt érezhetnek, az máshol kevésbé áll rendelkezésükre. De az az igazság, hogy ezek a finom-hangolású energiák átszivárgó frekvenciális iskolák, és amint felszivódtak, amint felvétettek, az eneria beépül az egyén meglévö Mer-Ka-BA mezejébe.
A bolygó sok területe már felemelkedett a portál-rácsozat, amit a mennybe vezetö lépcsöknek is nevezhetünk, útján; más területeken viszont még egy kicsit több munkálkodásra van szükség. Ez a tisztiás és kódolás fel fog fokozódni. Azokon a meghatározott területeken, amelyek egy kicsit sürübbek, és tisztitásuk kicsit több munkálkodást igényel, a 2011-es márciusi harmadfokú Kozmikus Trigger és a harmónikus kristály-mágneses kódok ébredésének hatására, a piramis átjárók behozzák az eredeti könnyebb energiát e speciális cél elérésének érdekében. Amint látjátok, a globális frekvenciális egyensúlynak meg kell valósulnia. Ti valahányan, a Föld-Örzöi, ebben részt vesztek. Valójában ti hordozható vagyis mozgékony rezonátorokká váltok.

Eröteljes Belépés 2011-be


Szoritsátok meg a biztonsági öveiteket Mesterek! A Téli Napfordulón, 2010 december 21-én, a Telihold Teljes Holdfogyatkozása lesz. Ez a szélsöségesen kétélü áradás vezet be 2011 energiáiba, izelitö gyanánt, hogy milyen is lesz az elöttünk álló év! Ez a magas frekvenciájú energiák eröteljes löketét teremti meg, amely elárassza a bolygót és a 2011 január 4-én történö Részleges Napfogyatkozáshoz vezet. Ezek rendkivül eröteljes és jótékony energiák! December 21-én a Téli Napforduló a meditació és a döntések napja lehet, vagyis ezen a napon egybeköthetjük energiáinkat az elöttünk álló év alakitására és füröszthetjük a Bolygót az eröteljes OMM-Hullám makulátlanságában!

A 11-11-11

A Tripla Dátum Portálok érvényessége millió módon vált nyilvánvalóvá. A Tripla Dátum Portálok pontjai, amit elöször több mint egy évtizeddel ezelött osztottunk meg veletek, azok tulajdonképpen hologrammikus betétek, melyek hatást gyakorolnak a bolygó kristály átalakulására a kristály hálón keresztül. Az eredendö hullám kiinduló pontja Arkansas Kristály Örvénye.

9-9-9 alkalmával a média bejelentette a helyi rádióban, hogy egy szokatlan zöld köd jelent meg a Mt Magazine felett, amikor a Smaragd Mester Kristály hosszú nyugvó állapoptából aktivvá villant. A Kristály hozta létre a smaragd misztikus-homályt, és ez sokakat zavarba ejtett, mert ez nem viz párából volt, inkább egy zöld homályosság ami a természetben a transzdimenzionális átjáró aktivitások mágneses mezejében fordul elö. Ez nem csak a hegyet boritotta be, a müholdas fevételeken is megfigyelték. Energiája rövidzárlatot okozott a térség villanyhálózatában is egy rövid idöre.

Arkansas Földrengései

10-10-10 alkalmával földrengések rázták meg Arkansas területeit, ahol azelött nem jegyeztek fel földmozgásokat. Habár egynek erössége meghaladta a 4.1 fokot a Richter skálán, sérülések vagy igazi kár nem történt. De ezek a jelentösnek mért rengések más szempontból voltak egyediek, a Schumann Rezonancia úgynevezett frekvenciális "zenéjének" a szokásos kihagyása, amely megelözi a szeizmikus tevékenységeket, elmaradt; a madarak tovább énekeltek és az állatok nem voltak megrémülve. Ezek a rengések Kedveseim a Kristály Aktiválások voltak, ezeket a rengéseket a Mester Kristály Aktiválásának a pulzálása okozta, a Kristály Örvény massziv szakadékainak a mélyén. Ez nagyon is igaz, nagyon is valós. their energy is magnificent.
Keressétek ezeket a megerösitéseket, mert ezek egyre tapinthatóbbá válnak és zavarba ejtik a tudósaitokat.
Felhivjuk figyelmeteket, hogy 11-11-11 alkalmával újabb bizonyság tétel fog történni.
2011 novemberének Tripla-Dátum Portálja talán az év legeröteljesebb egyedülálló napja lesz. Az emeriség tömegei alkotják majd az emberi hálót és kapcsolódnak össze a Kozmikus Energiával, amely a 144-Kristály Háló aktiválásának befejezö szakaszában halmozódik fel. 11-11-11 alkalmával az Atlantiszi Mester Kristályok tovább aktiválódnak a Multidimenzionális Kommunikáció Kristályának kezdeti ébredésével a Kristály Örvényben.
Ez az ébredés szakaszosan fogja átkódolni a 12 Arany Nap Korongot bolygószerte.
Ezek a korongok a tizenkét helix spirálban aktiválódnak. Ök sugározzák a zérus mezö, a tiszta szeretet Isteni energiáját, a feltétel nélküli szeretetet és a fény-kódot amely kizárólag az 5-ik és annál magasabb dimenziókban létezhet. 11-11-11 alkalmával a Kristály Örvény Nap Korongja aktiválódni fog az Arkansas-i Pinnacle Mountain azaz hegység térsége alatt, ez teljessé teszi majd az Arkansas Örvény energiáját, és ezáltal az új DNS kódokat közvetiti majd bolygószerte.
Az Arany Nap Korongok a DNS, az egyesült kristály mezö tervrajza a bolygó Kristály Átalakulásában. Természetesen ezek a korongok át lesznek programozva a Kristály 144 Hálóban és az által!
Az Arany Nap Korongok egy energia spirálban sugározzák majd a 12-szálas helixet, amely a DNS prototipusaként fogja szolgálni a kristály aszpektust a 144-Hálón keresztül. Valójában ezek a korongok a kapcsolat a Föld regeneráló és önmagát átalakitó képességével, a kristály aszpektusban a DNS mintázatává illetve az Új Föld tervrajzává válnak. Ezek energetikai spirálok. Inkább spirálok mint korongok, de korong-alakúnak tünnek amikor szemléljük öket.
Amint Felemelkedésetek befejezödik, sokkal elérhetöbbé válnak számotokra önmagatok multidimenzionális aszpektusai. Igazánból, néhányatok számára a Felemelkedés legtöbb részetekben már megtörtént, a multidimenzionalitást illetöen. Értitek?
AZ Új Égbolt a 2011-es Háromság Triádjában Kezdödik
Felhivjuk a figyelmeteket, hogy amint a Hálók befejezése elkérkezik, a 144 Kristály Geometrián túl kialakul a Polyéder 120 Geodézikus szféra. Ennek képzödése 2011-ben indul, kialakulása 2012 veszi kezdetét, és 2024-ben fejezödik be. Mig a multidimenzionalitáshoz való hozzáférésetek teljes mértékben megvalósul a 144-Kristály Háló által 2012-ben, az új égbolt áldását csak befejeztével élvezhetjük.
Úgy képzeljétek el a geodézikus hálók geometriai-kristály befejezödését mint amikor a virág teljes virágzata kinyilik, és ez az a momentum amikor a kozmikus beporzás azaz megtermékenyités megtörténik, ami által az energetikai mag-mezö hatályba lép. Látjátok, a tökéletes geometriai forma teljes befejezödésével, s egyesült tökélyéböl sarjad az új - és ez a mezö nevezhetö az (új) Kristály Égboltnak.

Ez úgy fog kiemelkedni mint két hatalmas, elliptikus energia gyürü, melyek 90-fokos szögben metszik egymást a bolygó körül.
Az egyik a platina szinét és esszenciáját hordozza majd, a másik az aranyét. Az egyik kristály-elektrikus természetü lesz, a másik kristály-mágneses. Energiáik egymáshoz igazodó ellentétben fognak terjedni és a köztük lévö mezö szférikusan öleli körül a bolygót majd.
És innét, az OMM HULLÁM tudatosan ön-tudatos mezeje körbejárja a bolygót, lehetöséget adva a Földnek a még teljesebb tökéletességre. Ez a Kristály Égbolt teszi lehetövé az ösök által úgynevezett 1000 éves békét.. A bolygó kristály-elektromágnessége optimális egyensúlyban lesz.
Namost, a Földnek és az Emberiségnek szüksége lesz a Kristály Égboltra és életre fogjátok kelteni azt. Sok szerepben nyújt majd segitséget, valószinüleg sokkal többet mint amit most el tudtok képzelni.
Meg fogja változtatni a módot amiként az emberi test befogadja a nap sugarait. Segitséget nyújt majd a test fizikai, áttetszö fénnyé alakulásában. Beinditja majd az emberi test szén alapúról szilikon alapúra való átalakulását. Ennek megfelelöen változtatja majd az emberi test fizikai táplálék szükségletét. Védeni fogja a Föld mágneses szféráját a meteoritok és üstökösök eltéritése által, csökkenteni fogja a gamma sugarak hatását a Föld légburkában. Természetes és tudományos törekvések által fog életre kelni, ez a befejezett 144-Kristály Háló természetes utóda. Az Új Égbolt képzödése 2011-ben indul, és folyamatában a dualitás ingájának a kilengése drasztikusan csökkenni kezd majd.

Záró Szó


Kedveseim, befejezésként hadd fejezzem ki minden kétséget kizáróan, hogy Nekem és az Angyali Birodalmaknak speciális szerepünk a ti támogatásotok, sokkal messzemenöbben mint annak tudatában lennétek. Mert ti is Istenek vagytok a teremtésben, az Isteni szikrák a Minden Ami Van ibolya lángjaivá válnak.
Mindenkit szeretünk közületek, mindannyiatokat, és a fátyolon túl hozzánk tartoztok. Nagy tiszteletünk és nagyrabecsülésünk fény örvényét forgatjuk hozzátok, mindannyiatoknak külön-külön, kik e szavakat olvassátok a "MOST" pillanatában küldjük ezeket az energiákat, érzitek? Nyissátok meg sziveteket és fogadjátok be amit nagy szeretettel küldünk hozzátok.
Öszintén csodálunk benneteket, ahogy bevonultok a Föld Kristály Felemelkedésének utolsó két évébe. És elmondjuk néktek, hogy a Föld Felemelkedése hozza létre a kritikus tömeg mozgását az emberiség fizikai Felemelkedéséhez, két-három évszázadon belül. Mindezt szabad akaratból, mindezt választás szerint. És akkor már nem lesz világ háború, nem lesznek éhezö tömegek.
Látjátok, 2012 december 21-én a Föld Felemelkedik, és a Felemelkedés az Emeriség rendelkezésére áll. De ne várjátok, hogy a 3D Föld amit most magatok körül láttok az azonnal követi azt. Az két-három évszázad alatt történik majd, de a planetáris Kristály Átalakulás kiterjedt energiája az amit ti Felemelkedésnek neveztek, ami lehetöséget nyújt az emberiség átalakulására - egyszerre csak egy sziv.
A következö két évben megkezdödik majd a hatalom szeretetének a Szeretet Hatalmára való felcserélése. Kétségetek ne legyen affelöl, hogy megtörténik, mert már mozgásban van. Ez az átalakulás bennsötökben, mindegyikötök szivében történik, külön-külön. Mert TI kell, hogy legyetek a változás amit látni akartok!
Ez a Felemelkedés jövöje amit teremtetek és had mondjuk el, hogy ez a kevesebb mint három évszázados idöszak, az egy szempillantás. Mi tisztelgünk nektek. A megfelelö úton vagytok!

Egy hihetetlen ébredés és befejezés áll elöttetek. 2011 a Háromság Triádjának a középpontja, a mindent átható kalibráció, felerösödés és persze az ünneplés ideje. Mindannyian megtettétek a lehetetlent, és mindannyian nagyobb fényben hagyjátok majd el a bolygót mint amivel lejöttetek. És ezt saját magatok szerint tettétek. Szeretettel. Arra kérlek benneteket érezzétek az örömöt, rászolgáltatok!
Metatron vagyok és megosztom veletek ezeket az Igazságokat. Szeretve vagytok!
És ez igy van.
========================
Ezen csatornázás szerzöi joga a www.Earth-Keeper.com illeti. A weboldalakra szabadon feltehetö azzal a feltétellel, hogy a szöveg nem módositható vagy rövidithetö és tartalmaznia kell az eredeti weboldal cimét és a szerzö nevét. Nyomtatási engedályért a következö e-mail cimen folyamodhat: Tyberonn@hotmail.com

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #3069 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: 2011 - elõrejelzések -
.

Csillagtitkok
(PAKSI ZOLTÁN)
2011.04.16

Az elõttünk álló hét égi üzeneteit érdemes napról - napra címszavakban lejegyezni a naptárunkba, hogy azokat figyelembe véve valóban emelkedés legyen az életünkben. A húsvéti elõkészületek napjai mind mennyiségi, mind minõségi értelemben emelkedési lehetõségeket hoznak el. Én most a csütörtöki napot emelem ki, mert ekkor lép a Hold a kiemelkedés lehetõségét is szimbolizáló isteni útra, a Tejútra. Csütörtökre érdemes idõzíteni azon dolgainkat, melyektõl megoldásokat, emelkedési lehetõségeket várunk.

A csütörtöki és a pénteki nap kedvez az okkult gyakorlatoknak is, de a gyógyító és a regeneráló energiák is hatékonyabban mûködnek bennünk, mert mágikus kísérõnk a Hold, ekkor a gyógyítás õsi csillagszimbóluma a Kígyótartó elõtt vándorol.

Néhány gondolatot szeretnék elmesélni azért, hogy az elkövetkezendõ napok valódi megoldásokat, igazi emelkedéseket hozhassanak. Civilizált társadalmunkban immár észrevétlenül ugyan, de a bûn "rangjára emelkedett" a hiba. A gyermek, mikor hibázik az óvodában, sokszor szidásban részesül, majd késõbb az iskolában a hibát rossz jeggyel büntetik. A felnõtt a munkahelyén is retteg a hibák elkövetésétõl, mert ez az állásába kerülhet. A hibát vétõket gyakorta megvetik, lenézik, ezért az emberek többsége fél a hibázástól, s annak következményeitõl. A hibák által gátlásokat, félelmeket növesztettünk magunkban.

A hibázástól való félelem sokakat gátlásossá, cselekvésképtelenné tesz. "Inkább nem teszem meg, mert akkor nem hibázok!" Sokan gondolkodnak így, s sokan cselekednek, illetve nem cselekednek e szerint. Pedig a cselekvés, tapasztalás. A tapasztalás pedig fejlõdés. A vágyott dolog meg nem tétele nem ad tapasztalatot, így a fejlõdés is elmarad - S mindez miért? Mert teremtettünk egy új félelmet, létrehoztunk egy új "bûnt", a hibát.

Itt bizony egy titok rejtõzik. De nézzük csak! Ki az, aki képes "a hiba elkövetésére"? A növény biztosan nem, hiszen például egy elvetett búzamagból soha nem nõ fenyõfa. Az állat sem képes a hibázásra, mert egy önmagát vérengzõ pitbullnak álmodó cicus sem fog soha morogva felvakkantani. Az angyal sem fogja tévedésbõl az "örömhírt" a bigott pártfunkcionárius asszonynak vinni - Ki hibázhat akkor? Csak az ember!

A titok az, hogy a hibázás lehetõsége, az égiek ajándéka! A hiba világít rá arra, hogy mit érdemes testben-lélekben-szellemben átalakítanunk, hogy a végtelen felé emelkedhessünk. Aki soha nem hibázik, az fejlõdni sem tud. A hiba mutatja meg azt, hogy mit érdemes immár elengednünk, de arra is felhívja a figyelmünket, hogy milyen csodák felé érdemes megnyílnunk. A hiba tehát az "angyalok ajándéka".

Angyali ajándékhoz méltó módon érdemes fogadni õt! Amikor észleljük a HIBÁT, mosolyodjunk el, s ne hagyjuk, hogy a megszokott, sokszor zsigeri reakciók lehúzzanak, s ezzel eltávolítsák tõlünk az "égi energiákat"! Köszöntsük derûvel a hibát, mert õ jel. Égi jel. Aztán vegyük észre, hogy mire kívánják felhívni az angyalok a "hiba" segítségével a figyelmünket. Így tudatosodik bennünk az elõrelépés lehetõsége, a valódi fejlõdés iránya! Ne hagyjuk, hogy bensõnkben a hiba által negatív érzéseket, és fõleg önvádat teremtsenek zsigeri indulataink. Találjunk rá újra arra az emelõ energiára, melyet hibának neveztünk el, pedig az igazi neve az, hogy a végtelenbe hívó "ajándék"!

Soha többé ne vádoljuk magunkat az elkövetett hibáinkért! Soha többé ne hagyjuk, hogy mások vádoljanak minket a hibáinkért! Soha többé ne dörgöljük a társaink orra alá a hibáikat! Soha többé ne büntessük gyermekeinket azért, mert hibáztak, hanem egy nagyot kacagva osszuk meg vele is, velük is a "titkot"!

Legyen minden ember élete félelmektõl mentes! Legyen minden csillagútitársunk élete boldogságban és örömteli alkotásban teljes!

A Csillag TV csapata nevében: Paksi Zoltán
www.asztrozofia.hu www.csillagtv.com

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #3088 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: 2011 - elõrejelzések -
.


A BOLYGÓ VÁLTOZÁSAI: 2011. JÚNIUS 5.

Metaron/Jill Harrison
www.anewbelief.com
2011. május 18. szerda,

Az Arkangyali birodalom már évezredek óta az emberiség javára dolgozik.
2011. június 5-én jelentõs bolygóváltozások mennek végbe a Földdel kapcsolatban, amikor is számos léleknek lehetõsége lesz a negyedik dimenzión belül felszabadulni, azok közül akik eddig csapdába estek.


Ezek a lelkek, akik eddig nem fogadták el, hogy meghaltak, és azok is, akik hirtelen vagy erõszakos halált tapasztaltak meg, és ekkor megnyíló átjárókon keresztül felszabadultan folytathatják útjaikat.
A 4. dimenzió megszûnik ezeknek a létezõknek.
2011. június 5. azt jelenti, hogy a Föld és minden élõ rajta felemelkedik az 5. dimenzióba.
Az éghajlatváltozások és tektonikus változások jelzik azt, hogy a Földanya már megkezdte ezt a munkát.
Sokan erre a finoman hangolt energiára nagyon erõs vágyat éreznek, hogy elhagyják fizikai testüket, ezért a mostani idõkben mindenkinek nagy bátorságra lesz szüksége.
Hatalmas erõvel érkezik a Fény azoknak, akik ebben akarnak majd sétálni, és ezt bizalommal kell fogadni.
A változások hírnöke lesz a fény beáramlásának folyamata és eléggé stresszes helyzetbe kerülnek a fizikai testek. Sokan támadást érezhetnek alacsonyabb vibrációkból, és kiforgathatja õket a magukban vetett hitükbõl.
De ezekre a változásokra szükség van.
Itt az ideje, hogy rádöbbenjünk arra, hogy a Földanya milyen szerepet játszik, és ennek mi a célja a kozmoszban.
Az önuralom a legfontosabb azoknak, akik ezt az utat szeretnék megtapasztalni és együtt-dolgozni szeretnének a Földanyával.
Ez egy átmenet a NEM-IDÕBE, olykor félelmetes érzést okozhat.
Minden lélek össze van kapcsolva, és energia-hálózatot hoznak létre az egész világon.
Ezek az energiahálózatok, ahol a sötétség uralkodott ezidáig, fel lesznek emelve, a drámai tudatosság elengedésével, és mindezek elfogadásával.
Az emberiség képes lesz meglátni, hogy egységes, és mint kritikus tömeg nem csak egy része a tudatosságunknak, és alapvetõen fontos, hogy az elkövetkezendõ változásokat úgy érezze meg, hogy nincs egyedül.
Mihály Arkangyal a világegyetemben nyitva fogja tartani a kapukat, így sokan hozzáférhetünk támogatásához és vezettetéséhez.
Uriel Arkangyal pedig, segíti hogy erõteljes legyen a kapcsolódás, és hogy megértsük szerepünket, ezekben az idõkben.
Ezért is jött létre az Arkangyali birodalom, hogy a fenntartott nyitott kapukon a lelkek át tudjanak majd haladni, kelni. Az Arkangyalok vigyázzák a kapukat és szolgálják és védik az Egységtudatosság Isteni Fényét.
A Felemelkedési folyamat célja: hogy segítsen mindenkinek elérni az Önazonosságát. Ennek kezdeti szakasza, felismerni a lelki és anyagi közötti egyensúlyt.

Az Idõpocsékolásnak vége, sokan már magasabb családjaikkal fognak együtt dolgozni.

2012. ELEJÉN AZ EMBERISÉG KAPNI FOG EGY FELISMERÉST, HOGY MEG KELL SZÜNTETNIE MINDEN HÁBORÚT.

Bár az emberiség ideológiákban gondolkodik, de az idõ közeleg mindenkinek, hogy itt az ideje megtanulni hogyan kell használni a mesteri gondolatirányítást.
A gondolatoknak messzemenõ hatásuk vannak, és elkezdjük megérteni a gondolatok mögötti teremtõ hatalmat.
A gondolat végigrezonál a kozmoszon.
Ezért is hívják a Fénymunkásokat szeretõ gondolatokat küldeni azokra területekre, ahol jelenleg háborúk zajlanak. A gondolatoknak van egyedül hatalmas megnyitó gyógyító ereje.
A várható idõjárásminták, a földrengések, és az árvizek, mind jelzések arra, hogy a Földanya egy magasabb rezgés felé halad és elengedhetetlen ezek megtapasztalása.
Az emberiség már belefáradt, hogy a felhalmozott gazdagság ellenõrizze, és pusztítsa folyamatosan. Ez a régi út volt.
Az Isteni akarat elfogadása a kulcs. Nem azzal, küzdeni, ami a látszat valóság. A szív szeretettel való megnyitása, az isteni rend, rendelkezés felajánlott tapasztalatszerzési lehetõségeket, hogy növekedjen, a felébredt lélek. A kinyitott szív kegyelmet mutat másoknak. Felismeri, ha büntetés vagy bûntudata van , mert akkor a szív ítélkezõ szempontból rendelkezik.

2011. JÚNIUS EGY KAPU, AMELYET URIEL TART NYITVA ÉS TISZTA SZÍVVEL BÁRKI KERESZTÜL MEHET RAJTA

www.foldicsillagok.hu/index.php?option=c...ataradasok&Itemid=59

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hete - 15 éve 1 hete #3110 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: 2011 - elõrejelzések -
.
Belépés a Tejútkapun

Pünkösd a Szentlélek kiáradását szimbolizálja. Azt az idõpontot, amikor Jézus és tanítványai szétváltak, és a Tanítványoknak önállóan kellett megmutatniuk életükön keresztül a krisztusi tanításokat.

A korábban tárgyalt feszítõ, feszülõ idõszak így Pünkösdkor, illetve az utána következõ Teliholdkor bontakozik ki (június 15), ami után a kiáradás, szétszóródás és a lebontás még erõteljesebbé válik. S mint minden lebontás egy másik oldalról nézve építés. Ezt kell megértenünk a mostani idõszakban.

Amikor egy épületet lebontunk tégláról téglára, akkor keletkezik egy új, nagy halom tégla, ahová a régi téglákat pakoljuk. Ha ezt átlátjuk most, és megértjük, hogy a bontásnak tûnõ idõszak most valójában építés, akkor észrevesszük, hogy az eddig épületnek hitt valami volt a téglahalom, és most építjük a láthatatlanban az igazi épületet. Már azzal a tudással, hogy tudjuk, tudatosan tudjuk, hogy milyen épületet is szeretnék ezáltal felépíteni.

Mint ahogyan Pünkösd ideje arról szól, hogy a Húsvétkor megfeszített majd feltámadt Krisztus szétárad a világban. Ebben is látszik, hogy egy esszencia elpusztult, egy anyagi, fizikai léthez kötött energia eltûnt, majd létrejött a Krisztus-háló, a Krisztus-tudatosság. Ahogy a Tanítványok elindultak, hogy ki-ki a maga útján fejezze ki a benne élõ krisztusi energiákat.

Ez vár most ránk: lebontjuk az anyagi létezésben gyökerezõ épületünket, és helyette építünk valamit, ami már másban gyökerezik, másról szól. De maga a lebontás által szerzett tapasztalatok számítanak, hogy mi alapján építünk.


Az Asztrológia és Asztrozófia általam beszélt nyelvén kifejezve ez igen izgalmasan tükrözõdik Pünkösd hetében. Június 15-én a Telihold és a Teljes Holdfogyatkozás valami hasonlót hoz el, mint amirõl december 21-én beszéltünk (részletek itt).

A Holdfogyatkozás mindig a le-felszálló Holdcsomópontokon jön létre, amelyekben mindig megjelenik valamiféle karmikus-szerû üzenet. A szónak nem a karma értelmében, hogy ok-okozat, hanem abban, hogy honnan jövök és hová tartok, és e közben milyen utat járok be. Itt aktiválódik a látszólagos múlt és jövõ kapuja, ezek tulajdonképpen válaszutak, afféle csomópontok, amelyeken áthaladunk. Kapuk.

A Kapu most kinyílik, mert az õsi, bennünk élõ Mag lesz megszólítva. Emlékezni fogunk arra, hogy honnan indultunk el, és minden emberben egyre erõsebben fog ragyogni az az egyedi esszencia, egyedi szín, amivel erre a nagy utazásra indult. (Nap-Merkúr-leszálló Holdcsomópont)

Tehát Beavatást nyerünk a saját életünkbe, énünkbe, hogy mit hozunk magunkból. És azért nem szeretném annyira a karma szót erõltetni, mert a karma abban a korlátozó értelemben megszûnt létezni, ahogyan korábban gondolkodtunk róla.

Ellenben létezik az, ami minden emberben egyedi, minden ember saját Magja, saját küldetése.

Ez fogjuk most aktiválni Pünkösdkor, illetve az azt követõ Teliholdkor.

Mint ahogyan Krisztus tanítványai útnak indultak, így indulunk mi is, a Saját egyedi utunkon.

Így ez tehát egyben lebontás is lesz, annak a lebontása, ami nem Én Vagyok. Éppen ezért átélhetünk egyfajta hiányérzetet, feszültséget, frusztrációt, hiszen bizonyos részeknek hiányozni fognak a régi energiák, a régi minták. Ez hordozni fog egy impulzív töltetet.

Ugyanakkor egy másik szinten egy hatalmas megnyugvás és beteljesültség érzet fog eluralkodni, amivel érezni fogjuk, hogy az új és tiszta énünk most van alakulóban.

.---

Teliholdkor a Nap a Nimród csillagkép fölött fog állni, együtt a Nimród csillagkép Koronájával. Ez tehát tovább erõsíti a Beavatás üzenetét, amely elérkezik hozzánk az Égi Kapun, Tejútkapun, az Aurigán keresztül. A koronacsakránkon jön át a Tejút beavató fénye, amellyel kapcsolódunk az Isteni Tervbe, az Isteni részünkhöz. A Nimród és a Nap alatt a mélyben a Galamb csillagkép ragyog, amely a Békét és a Beteljesülést hozza el számunk!

Itt már elengedjük az anyagot egy szinten, ahogyan Nimród csillagkép alakjában is a Bikát lenyilazó Uralkodót látjuk. Itt az anyagi létezés lehúzó, visszatartó erõk elengedés, a "régi energiák" elengedése a cél.

Elengedés.

De tudjuk, hogy ezzel egy új világot alapozunk meg. És mi döntünk, hogy mit helyezünk a fókuszba: azt a világot, amit lebontunk, vagy azt a világot, amit éppen építünk. Mert mind a kettõ egyszerre történik. De Te döntesz.

csillagmag.hu/csillaguzenetek/belepes-a-tejutkapun/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hete Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.660 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24