George Kavassilas jövendölése - avagy mi várható 2011 és 2013 között
2011. szeptember 19.
George Kavassilas Ausztráliából származik, aki az élete során nem mindennapi megpróbáltatásokon és élményeken keresztül tett szert fontos tapasztalatokra. A természetének és tapasztalatainak köszönhetõen felelõsséget és kötelességet érez az iránt, hogy fontos információkat osszon meg másokkal, akik ezek alapján eldönthetik a közel jövõben, hogy melyik utat választják. Elmondásaiban csakis a saját élményeire, tapasztalataira és bölcsességére támaszkodik. Azt mondja, hogy jelenleg a Földön több olyan ember is van, akik saját szemléletük és tapasztalataik alapján informálják az emberiséget a jelenlévõ történésekrõl, mint pl. David Icke, Gregg Braden vagy Drunvalo Melchizedek, akiket Kavassilas nagyon tisztel.
Lehet, hogy mindegyiküknek más a nézete, de lényegében azonos helyrõl kapják az információt. Az ösztönzi õket, hogy feleleteket találjanak saját kérdéseikre, miközben a szívük hangjára és a fény energiájára támaszkodnak. George Kavassilas azt mondja: "Ha létezik valami vagy valaki, aki arra buzdít minket, hogy adjuk át saját energiánkat vagy hogy hagyatkozzunk más valaki energiájára (ezek hamis próféták vagy mesterek ), akkor ilyen esetben csalásról és
mások manipulálásáról van szó."
George Kavassilas 1966-ban született és mint gyermek már rengeteg tapasztalatra tett szert, amikor többféle földönkívüli lény vitte el -
baráti és kevésbé baráti szándékkal. Az elsõ emlékei a találkozásról a negatív (ellenséges) lényekkel 5 éves korára nyúlnak vissza.
Emlékszik, hogy milyen módon tették mozgásképtelenné, s mikor visszahozták õt, akkor hidegrázás töltötte el. Ilyenkor odament
édesanyja ágyához, aki felébredt és nem értette, hogy a gyermeke miért van átfagyva. A fiú ekkor hiába mondta, hogy elvitték a
földönkívüliek, édesanyja úgy reagált erre, hogy biztosan rosszat álmodott. Más lehetõség nála fel sem merülhetett, még akkor sem,
amikor fiának eltûnt a takarója vagy a vánkosa az elrablását követõ napon.
Hasonló meg nem értéssel találkozott késõbb többször is, de megértette azt, hogy olyan tapasztalatokra tett szert, amelyekre még más nem. Az ezzel kapcsolatos problémákkal saját magának kellett megküzdenie.
Elmondta, hogy voltak olyan hetek gyermek és serdülõ korában, amikor háromszor is elvitték õt. Ilyenkor az iskolában nem tudta leküzdeni
álmosságát, mivel egész éjszaka fent volt. Az ilyen találkozások után implantátumok voltak a finomanyagi és a fizikai testében. Azt gondolja, hogy ez mind azért történt, mert elõre tudták a sötét erõk, hogy felnõtt korában fontos információkat fog majd átadni az
emberiségnek ( melyeket épp jelenleg ad át ), s ezzel akarták befolyásolni. Hasonló események máig megtörténnek vele, de már
ritkábban. Megtanulta, hogy a tudat és a belsõ fény ereje mindenféle manipulációs törekvést megsemmisít, így már nem tudnak ártani neki.
A legértékesebb tapasztalatot 2003-ban szerezte, amikor az "igaz fény" Galaktikus képviselõi meglátogatták õt és megismertették vele a lélek tudatos testbõl való kilépését és annak tudatos visszatérésének a technikáját. Meglátogatta ennek az Univerzumnak összes dimenzióját, utána meglátogatott más Univerzumokat is, melyek felépítése teljesen
eltér a mienktõl. A mi világunk a fénybõl van építve ( több Univerzum = Omniverzum ). Kavassilas szerinte minden élõlény : egy bolygó
élõlény, egy galaxis élõlény, egy univerzum élõlény, stb. A mi univerzumunknak 13 dimenziója van, és ez is elõlény.
A jelenlegi univerzumunkba tapasztalatokért jöttünk - megélni, megismerni és megérteni azt, amely a fényhullám/fényvibráció alapjaira
épül. Az utazása alatt Kavassilas megértette, hogy az inkarnációnk folyamán azért léptünk ebbe az Univerzumba, hogy személyes tapasztalatokra tegyünk szert, hogy az összes szint lehetõségeinek kiaknázása után saját fény-Univerzumunk teremtõjévé válhassunk. Az
egész Univerzumunkban a dualitás törvénye uralkodik, Isteni Anya és Isteni Atya tudatának formájában, amely több szintbõl áll.
Itt a mi galaxisunk, a Tejútrendszer az Isteni Anya és az Androméda galaxis pedig az Isteni Atya. A Naprendszer szintjén az Isteni Anya a
Föld, még a Nap képviseli az Isteni Atyát. A Földön reinkarnáció szintjén ugyanezt jelképezi Jézus és Mária Magdaléna. Mindez számunkra a 13. dimenzióban kezdõdött, amikor is lelkünk belépett ebbe az Univerzumba. De a 9. dimenzióban még nem létezik test, csak energia.
A mi életutunk az Univerzum megismerésénél a 9. dimenzióban kezdõdött, és minden lehetõség tanulmányozás után egy dimenzióval lejjebb
folytatódott, amíg el nem értük a 3. dimenziót. A 7-8. dimenzióban található egy védõréteg (membrán), a 7-tõl az 5. dimenzióig már megtalálhatóak a fizikai testek, de a miénktõl kevésbé sûrûbbek és alakjukban általában különböznek tõlünk. Ezekre a dimenziókra úgy tekintünk, mint a mennyországra. Itt nincsenek negatív entitások, csak harmónia van, semmilyen betegség nincs, és azonnali a lélek vezetõ
szerepe. A 5-tõl 4. dimenzióig lefelé ismét megtalálható egy védõréteg, s a 4. dimenziótól lefelé találhatók meg a negatív entitások. Viszont az egész Univerzumban fellelhetõ a dualitás, mivel ez az Univerzum a fény hullámmozgásának a hatására jött létre. Mindenhol, ahol megtalálható ez a hullámmozgás, ott a dualitás törvénye érvényesül. Minél alacsonyabb dimenziókban járunk, annál erõsebb a dualitás ereje, annál nagyobb a sûrítettség, és az arra való
késztetés, hogy az ember megismerést és tapasztalatokat szerezzen. Az emberiség most a 3. dimenzióban él, vagyis egy olyan térben, ahol igen magas a dualitás ereje. A Föld az Univerzum tükre, de nagyon koncentrált állapotban. Ez az alsó határ, a mélypont , ahonnan már csak felfelé haladhatunk. (Igaz van még a 1. és a 2. dimenzió, de az a tér máson alapul, ezért George Kavassilas nem foglalkozik vele). A 4. dimenzió a legterjedelmesebb, amelyben sok szint és oktáv található.
Minden entitás a 3. és a 4. dimenzióban a mi korlátolt dualitás-értelmezésünk miatt negatív vagy pozitív besorolást kap. A 4. dimenzióban a negatív entitások már fejlett technikával és erõs manipuláló tehetséggel rendelkeznek - képesek holografikus képeket kivetíteni, szintetikus fénylényeket létrehozni, lebénítani az energia centrumjainkat ( paralízis ), a gondolatainkba belépni, érzéseinket befolyásolni stb.. A gyógyítás vagy a csakrák, mint energiacentrumok a 4. dimenzióban, nekünk még itt a 3. dimenzióban csak paradigmák. Az 5. dimenzióban csak egy energiacentrum található a mell tájékán. A 3.
dimenzióban kapcsolatba léphetünk a 4. dimenzióval, ha gyógyításról vagy telepátiáról van szó. Ha viszont a feltétel nélküli szeretetrõl beszélünk, akkor az 5. és más magasabb dimenzióval vagyunk kapcsolatban.
George Kavassilas figyelmeztet minket a 4. dimenzió negatív entitásainak tevékenységére a mostani idõszakban, mivel számunkra nagyon fontos a 2011-2012 év. ( A drogok és más halucinogének használata csak a 4. dimenzióba engedik az embert, azért használata
nem ajánlatos. )
Van-e szabad akaratunk vagy a jövõnk már adott?
George Kavassilas szerint megfelelõ nézõpontból szemlélve a jövõ már meg is történt, ezért akik a jövõbe látnak, tudják, hogy a Földön az elkövetkezõ idõkben minden rendben lesz. Hogyan lehetséges ez?
Létezik-e szabad akarat a mi korlátolt 3. dimenziónkban? A valóság viszont az, hogy a mi felsõbb Énünk elõre eldöntötte, hogy milyen
eseményeket szeretne megélni és milyen feladatokat szeretne felvállalni ebben életünkben. Kavassilas következõ példákon tudja ezt elmagyarázni:
1. ez olyan, mintha a Földet egy lapos éremnek látnánk, de ha feljebb mennénk, ha nagyobb látószöggel rendelkeznénk, akkor látnánk, hogy aFöldünk gömb alakú, vagy 2. mintha egy szerepet játszanánk egy filmben. Tudjuk, hogyan végzõdik az esemény, mégis az eseményt reálisan átéljük. Ha szeretnénk, hogy a
film jó sikerüljön, akkor tudnunk kell, hogy minden szereplõnek hitelesen kell eljátszania az elõre megírt forgatókönyv alapján a szerepét. Nem lehet semmit sem kihagyni abban a hitben, hogy nincs értelme, mivel már minden adott. Ez így mûködik mindkét példát
beleértve!
Ha tudatosan kapcsolatban vagyunk magasabb Énünkkel, akkor betekinhetünk a jövõnk eseményeibe, mivel a magasabb Én szintjén a
térnek és a idõnek más az "érzékelése", mint a 3.dimenzióban. Evvel kapcsolatban George Kavassilas két dolgot hangsúlyoz ki : vannak
események, amelyekrõl tudja, hogy nem muszáj, hogy megtörténjenek; s vannak olyanok, amelyekrõl tudja, hogy biztosan meg fognak
megtörténni. Többször is meggyõzõdött ezekrõl a dolgokról, s most már ki meri jelenti, hogy biztosan fel tudja ismerni a két esemény közötti különbséget. Tehát azok az információk, melyeket most közzé tesz, a második csoportba tartoznak, vagyis biztosan meg fognak történni!
Mi várható a közeljövõben?
George Kavassilas szerint 2011-2013 között a Földön kulcsfontosságú
események fognak lejátszódni, azaz : a Föld az 5. dimenzióba való
felemelkedésének folyamata és az ehhez szükséges fénytest-aktiválás
fog megtörténni. Ehhez a folyamathoz sok ember fog kapcsolódni.
A maja naptár George Kavassilas szerint nem 2012. december 21-én ér
véget, hanem a valójában 2013. március 21-én. Figyelmeztet mindenkit,
hogy ez az utóbbi dátum csillagászati szempontból a napéjegyenlõséggel
és nem a napfordulóval van kapcsolatban, és mivel 2013. március 21-én
napéjegyenlõség van, ekkor aktiválódik a Föld fényteste. Sokan viszont
ismeretebbnek és fontosabbnak tartják a 2012. december 21-i napot, de
ezzel a nappal kapcsolatban G.Kavassilas annyit említ meg, hogy a 3.
dimenzióban a Földön ( a Gáián ) már senki nem lesz, s ezen a napon
kezdõdik el a Föld átalakulása, vagyis a pólusváltás. Ekkor már a 3.
dimenzióban semmilyen élõlénynek nem lesz esélye ezeket a változásokat
túlélni.
Az Földanya 2012. december 21 és 2013. március 21. között megtalálja
saját magját (középpontját) és csillaggá - fénylénnyé - alakul át. Az
Univerzum számára ez az átalakulás egy természetes jelenség.
A földrengés pedig addig arra szolgálnak, hogy a Föld fokozatosan
közelebb jusson a középpontjához. ( Kavassilas még megemlíti, hogy tud
a HAARP-technológiáról is, amely mesterséges földrengést idézhet elõ).
Kérdés: Hol leszünk mi, ha 2012. december 21-én a Földön nem lesz senki?
George Kavassilas szerint a forgatókönyv nem mindenki számára
egyforma. Jelenleg az entitások az Univerzumok különbözõ részeibõl
inkarnálódtak a Földre, különbözõ fejlettségi fokkal. Mindenki
kiválasztotta saját maga számára - a Felsõbb Énjén keresztül - azt az
utat, amely a legkívánatosabb számára a fejlõdése szempontjából. Az
emberiség egy része, kb. 2 milliárd ember ugyanolyan folyamaton fog
átmenni, mint a Földanya, azaz : felemelkedés a 3. dimenzióból az 5.
dimenzióba 2012.december 21-ig. Késõbb, 2013. március 21-ig pedig
aktiválódik a Föld fényteste. A populáció egy része ehhez a naphoz
közeledve elhagyja a Földet - Kavassilas szerint itt a jelenlegi
emberiség felérõl van szó. És hogy hová mennek? Ennek egyes útjait,
forgatókönyveinek részletes leírását a következõekben meg is adja :
1. forgatókönyv - Az 5. dimenzióba való átmenet, avagy a dimenziókapuk kinyílása
George Kavassilas szerint a 2011-es év vége felé ( október végén és
november elején ) egészen 2012. december 21-ig a Földön kinyílnak az
úgynevezett dimenziókapuk, amelyeken keresztül az emberek átmehetnek
az 5. dimenzióba ( ezeket a kapukat Kavassilas természetes kapuknak
nevezi ). Eleinte csak néhány ember fog tudni átmenni ezeken a
kapukon, akiknek többsége aztán visszatér is a 3. dimenzióba, a
Földre, mivel itt még feladatuk lesz - õk lesznek a földi emberiség
asszisztensei vagy a segítõi. Kavassilas tudja, hogy ez a feladat vár
rá is. A dimenziókapuk 2012 év második felétõl válnak átjárhatóvá a
többség számára. Ez mind attól függ, hogy a helyzet a Földön mennyire
élezõdik ki. A dimenziókapuk 2012. december 21-én teljesen bezárulnak,
s azok, akiknek át kellett menniük, már a másik oldalon lesznek. A
kapuk nem egy adott helyhez lesznek kötve, így nem történhet meg az,
hogy nem tudunk megfelelõ idõben odaérni. Lehetséges, hogy egyes
egyéneket intuíciójuk vonzza majd egy konkrét helyre, de ez nem
feltétele annak, hogy sikeresen átkeljen a kapun - minden egyes
átmenetel egyedi lesz. Egyszerûen megmondva : mindenhol lesz
dimenziókapu, ahol arra szükség lesz - lehet akár kórházakban,
fegyintézetekben vagy háborús övezetben is.
Egyesek számára a kapuk láthatatlanok lesznek, mivel nincsenek fizikai
helyhez kötve, s inkább az ember rezgésével van kapcsolatban ( mintha
mindenkinél található volna egy kapu ). Az 5. dimenzióba való
átkelésnél az ember nem hagyja el a Földet, de egy párhuzamos világba
kerül a Földön, egy magasabb rezgésû szintre, amelyre már a 3.
dimenzióban levõ Föld átalakulása ( kataklizmája ) nem lesz hatással.
George Kavassilas kb. 2 milliárd embert említ, amely átfog kelni a
dimenziókapun. Megemlíti, hogy az 5. dimenzióba, amely a védõréteg
(burok) mögött található, nem tudnak áthatolni a 3. dimenzió negatív
energiái, de az 5. dimenzió már a mennyország elsõ szintjéhez
tartozik. Ezzel kapcsolatosan Kavassilas figyelmeztet a mesterséges
kapuk meglétére is, az úgynevezett csillagkapukra ( stargates ),
melyeket az idõben és térben való utazásra használják ( a negatív
földönkívüliek és a földi háttérhatalmi elit ). Ezek nem természetes
dimenziókapuk, nem az 5. dimenzióba való átmenetelre valók. Senkinek
se ajánlja, hogy ezekbe belépjen vagy használja õket.
Bevezetés a 2. forgatókönyvbe - Az emberiség manipulációja és annak
következményei
Sok ember számára nem titok, hogy a jelenlegi világ valóságos
realitása messze van a igazságtól, mivel egy olyan világban élünk,
ahol természetes dolog az olyan fokú globális hazugság, csalás és
manipuláció, amiben az igazság ténye számunkra szinte
felismerhetetlen! A fizikai világunkat az igazságot megmutató
szemléleten keresztül nyugodtan nevezhetjük rabszolgatartó
társadalomnak. Azoknak, akik ebben a "mátrix" kiismerésében még csak
kezdõk, nyugodtan megmondhatjuk, hogy vannak olyan emberek, akik
fantasztikus munkát végeznek az igazság napvilágra hozatala érdekében,
mint amilyen David Icke vagy N. Lesanov meg még sokan mások is. Az
információ tengerében viszont nehezen lehet felismerni az igazságot,
de aki keresi, az meg is találja. Számunkra fontos megemlíteni, hogy a
háttérben álló "a szürke eminenciások" itt a Földön azok, akik dróton
rángatják az embereket. De õk is csak gyalogosok a sötét erõk
hierarchiájában és csak kis részét alkotják annak a "polipnak",
amelynek bázisai a Holdon, a Marson, az Orion csillagképen át egészen
a galaxisunkig vezet. Ennek a "polipnak" a kommunikációja hasonlít
"maffia" által alkalmazott módszerre, ami azt jelenti, hogy a Földön
uralkodó erõknek nincs annyi információja, hogy az egészet átlássák. A
Földön lévõ felsõ körök is még magasabb körökbõl vannak manipulálva és
megtévesztve! Ezen kívül nem egységesek, és széthúzóak, mint ahogy
negatív lényeknél ez természetes.
Miért manipulálnak minket?
A negatív entitásoknak ( parazitáknak ) csak egy fontos céljuk van,
hogy uralkodhassanak másokon, mivel csak így tudnak energiát szerezni
vagy inkább lopni. Az emberi fajt is azért igázták le és azért
manipulálták, hogy egy agymosott csordát hozzanak létre, amelybõl csak
negatív csoportoknak származott hasznuk. Milyen haszonról van itt szó?
Az energialopást már említettük ( az univerzumban ugyanis léteznek
olyan lények, amelyek a negatív érzelmek energiáiból élnek), de a
legfontosabb számukra a mi GÉNÁLLOMÁNYUNK! Mert tudják, hogy mi,
emberek nagyon értékes áru vagyunk az univerzumban, mivel a Földön élõ
faj egyedi genetikai kóddal rendelkezik ( éppen ezzel a céllal lett
megteremtve), amely kulcs mindenhez, ami az Univerzumunkban létezik -
és kulcs az összes életformához és energiához. A mi Univerzumunkban
ebben a pillanatban nincs más bolygó, amely ilyen univerzális
génállománnyal rendelkezne. Vegyük ezt ténynek. A gyakorlatban ez az
univerzális géntartomány azt is jelenti, hogy a Földre akárki
inkarnálódhat a mi Univerzumunkból.
Ebben a pillanatban ezért számunkra az a fontos ( földönkívülieknek
meg azért érdekes ) , hogy az embernek, mint isteni lénynek
hozzáférése van minden teremtéshez, ami ebben az Univerzumban
megtalálható (mivel a Föld az Univerzumunk kicsinyített mása). A
negatív entitások épp ezért nehézen tudnak ellenállni az olyan a
kísértésnek, hogy az emberi faj befolyásolásával különleges
információkhoz ne juthassanak. Ezért élünk most egy ilyen világban,
amelyben elterjedt a legmagasabb fokú manipuláció.
De az egész "játékban" tudatosítanunk kell, hogy a 3. dimenzióban
azért vagyunk itt, mert mi ezt így akartuk és mi ezt választottuk! Nem
érdemes keresni a vétkeseket és eljátszani az áldozat szerepét. Az
életért lévõ felelõsség a mi oldalunkon van, s ezért hálásak lehetünk
az összes tapasztalatért, amit itt szereztünk az életünk folyamán.
Minden a terv szerint megy. Ha az életünkben nem volnának kihívások,
akkor nem lehetnénk azok, akik most vagyunk. Azért vagyunk itt, hogy
ezt mind megtanuljuk, hogy leküzdjük a haragot és megértsük a
jelenlegi létezésünket. Tanuljuk meg elfogadni magunk és a körülöttünk
lévõk árnyoldalát, s így már többet nem lesz hatalmuk a negatív
entitásoknak felettünk - nem fognak tudni ránk hatni.
2. forgatókönyv - Az emberek elcsábítása a Földrõl
Milyen forgatókönyv vár azokra, akik nem a Földanya felemelkedésének
az útját járják? George Kavassilas a következõ módon magyarázza. A
negatív entitásoknak az érdeke az, hogy az agymosott emberi csordákat
elzárják és átvigyék egy másik helyre, mielõtt még megszûnik a 3.
dimenzió létezése a Földön. A vezetõ negatív lények pontosan tudják a
jövõ eseményeinek az eljövetelét és felemelkedés folyamatát a Földön.
Kavassilas megemlíti, hogy különbözõ negatív információk vannak a Föld
felemelkedésével kapcsolatban, amelyek nem tájékoztatják eléggé az
embereket és illúzióban ringatják õket. Az emberekhez a médiákon
keresztül pedig sok spekulatív információ is eljut, mint pl. a
világháború kitörése, különbözõ betegségek elterjesztése, az
idõjárással való manipuláció, mûvileg elõállított földrengések stb.
Ezek a "rémhírek" nem öltöttek globális méreteket, de nem is fognak,
mivel a vezetõ negatív entitásoknak sincs érdekükben.
Létezik egy forgatókönyv, ami arra készült, hogy minél több embert
csábítsanak el a Földrõl az ûrhajóikba, amelyek aztán elviszik õket
egy másik helyre ( elõ van készítve néhány 3. dimenziós bolygó ), hogy
megóvják az eddig mûködõ manipulációs mintát. ( Kavassilas ezeket az
ûrhajókat taxiknak nevezi, és láthatók lesznek, de az Univerzum
magasabb lényei hatalmas fogdáknak hívják õket).
Az egyik bolygó, amelyre az emberek ki lesznek telepítve, az a Mars.
Ez a jövendölés saját tapasztalatra támaszkodik, mivel a Marsnak
önálló atmoszférája van, s most is a felszíne alatt több, mint 1
millió ember él. ( Ez már egy régebben futó titkos háttérhatalmi terv
része, melynek neve Project Genesis - célja a Marsnak az újra
betelepítése). Viszont mielõtt az emberek a Marsra jutnának, elõször a
Nibiru bolygót fogják meglátogatni. George Kavassilas szerint a Nibiru
egy mûvileg elõállított bolygó, amelynek saját meghajtása van.
Jelenleg a Nap mögött van elrejtve, ezért nem látható. Ha eljön az
idõ, akkor a Nibiru elõ fog jönni. Úgy fogjuk látni, mint most a
Holdat és ugyanolyan nagynak is. Persze a valóságban a Nibiru a
Holdnál nagyobb, csak messzebb lesz és vöröses lesz a színárnyalata. A
negatív entitásoknak azonban vannak tartalékban még más evakuációs
helyei is.
Kavassilas szerint ez mind azért van, hogy az emberek önkéntesen
hagyják el a Földet, mivel az Univerzum törvényei alapján erre senkit
nem lehet kényszeríteni. Viszont befolyásolni, manipulálni lehetséges
az embereket, hogy "saját" akaratukból határozzanak úgy, ahogy azt
mások akarják. S mind ez akkor történik, amikor a globális helyzet
kezd kiélezõdni. Várható a világ gazdaságának és politikájának
összeomlása, s ezzel együtt pedig beindulnak a szociális segítõ
programok is. Nem lehet kizárni a helyi fegyveres összecsapásokat sem.
G. Kavassilas szerint legfontosabb az, hogy a Föld felemelkedjen. A
Földanyáról azt mondják, hogy még mindig visszatartja magát, mivel
várhatók, hogy fokozódni fognak a természeti katasztrófák világunk
különbözõ részein.
George Kavassilas nem tartozik azon emberek közé, akik a pusztulás és
reménytelenség elméletét hirdetik. Épp ellenkezõleg, tudja, hogy a
pozitív tapasztalatok és reményteljes jövõ az, ami ránk vár.
Felkészíti az embereket azokra az eseményekre, amelyek a 2012-ben (kb.
az év felétõl) még jobban ki fognak élezõdni. A világ más-más részein
különbözõ intenzitással fog lezajlani. Az embereknél is minden út
egyedi, mivel a tapasztalatok elsajátításához mindenkinek a saját
útját kell járnia. És földrészekre vagy államokra is úgy kell
tekinteni, mint a lényekre, akiknek saját útjuk van.
A helyzet helyenként drámaira is fordulhat, de az embereket G.
Kavassilas arra próbálja rávenni, hogy a 2012-es eseményekre úgy
tekintsenek, mint egy új emberi faj megszületésére. Erre a szülésre
úgy tekintsünk, mint egy új élet megszületésére. Ez nem csak a
fájdalomról szól, ezért ne úgy összpontosítsunk rá, mintha az egész
eseménynek ez lenne a legfontosabb része.
A fent említettek alapján G. Kavassilas nem zárja ki, hogy olyan
pillanatok is bekövetkezhetnek, ahol az egyes területeken az
áttekinthetetlen helyzetben akármilyen segítség jól fog majd jönni. Ha
valaki segíteni fog krízishelyzetben lévõkön, akkor ezzel a tettel
sokaknak segíthet, fõleg ha ezt feltétel és elvárás nélkül fogja
elvégezni. Ekkor avatkozhat közbe a sötét oldal is, amely számukra a
legmegfelelõbb helyzet. A döntés pillanatában fontos lesz a tudatunk
és a szívünk hangjára hallgatni (fontos a lelki jelenlét). Az emberek
nagyon fifikusak, s ezért az emberiség többsége biztosan át fogja majd
gondolni a nekik nyújtott segítség lényegét és a segítõk szándékát. Ez
egy olyan helyzet lesz egyesek számra, amikor nem lesz sok idõ a
gondolkodásra vagy a helyzet mérlegelésére.
G. Kavassilas nehezen határozta el magát arra, hogy ezeket az
információkat közzé tegye. Tudatában van annak, hogy az említett
információk szinte hihetetlenek, s addig még nem kezdõdnek el, addig
nehezen lehet ezeket megerõsíteni. Tudja, hogy a Föld felsõ
vezetésének ( az elitnek ) az akarata az, hogy fenntartsák mindenáron
a valóságosnak látszó illúzióvilágot, de az események fel fognak
gyorsulni. Fontos, hogy az ember fel legyen készülve és ne hagyja
magát meggondolatlan döntéseket hozzon az adott pillanatban. Mert nem
segíthetünk addig magunknak, amíg nem a szívünkre hallgatunk. George
Kavassilas azt mondja : "Az egónk (fejünk) mindig talál okot arra,
hogy miképpen lehet valamiben kételkedni, de a személyes tapasztalatok
és az új ismeretek felismerése egyértelmûen olyan információkhoz
juttatnak, amelyeket nem lehet megcáfolni".
Az információkból mindenki annyit fog fel, ami számára a
leglényegesebb. De tény az, hogy a jelenlegi földi realitás szétesõben
van a kozmikus asztrológiai ciklusok befejezése miatt. Ez nem
cáfolható meg és ez a földi vezetõi elit számára sem ismeretlen tény.
A Montauk-kísérletek alatt a 20. században ( az idõben és a térben
való utazásnál ) megállapították, hogy egy pontban az "utazók"
rátaláltak egy úgynevezett fény-falra, ahol a 3. dimenzió realitásának
a vége van. Tehát a különbözõ titkos kísérletek is bizonyítják a 3.
dimenzió realitásának teljes szétesését a Földön - de George
Kavassilas szerint ez 2013 március 21-én fog bekövetkezni.
Mivel a dimenziókapuk címû írásról kaptam személyes kérdéseket, az alábbiakban válaszolok.Kérem azokat akik tovább küldik ezzel a kiegészítéssel tegyék, amiért vállalom a felelõsséget, hogy ez így van!!!!!! köszönöm Szelei Magdi Jézus Ház
Minden elõre eltervezett volt, és azért teleportáltuk magunkat ide fizikai testbe, mert be akarjuk építeni az itt szerzett tapasztalatainkat a saját teremtett világunkba , ( õs-egy Isten hit) ahol szükségünk van ezekre az energiákra és ismeretekre az emberi faj fejlõdésének lépcsõjében. Mivel mint mondtam itt a földön van az emberré válás , a fejlõdés központja (azért érdeklõdik minden faj , ennyire az emberi gének mûködésének rendszerérõl, ahogy erre az írásban is hivatkozik) csak innen, ebbõl a birodalomból tudnak tovább menni a szellemek-lelkek, az arany kapun túlra az isteni birodalmak felé. Azért van kitalálva a sûrû krisztusi háló rendszere, hogy ne keveredjen a "pelyva", mert az abszolút világokban nincs szükség tomboló lényekre, akik az alapvetõi értékeket sem hordozzák még a génjeikben. Még nem jutottak túl az emberré válás küszöbén. ( Ezt hivatott ellenõrizni a küszöb õre) A szellemi világok is tervezettt rendszerekben mûködnek, hierarchikus rendek irányítják és mûködtetik azokat. Az arany kort együtt álmodtuk meg sok-sok lénnyel, voltak akik megrészegültek a hatalomtól és nem akarják azt elengedni, miattuk csúszott le ilyen sûrûségbe a teremtés, nem ér el ide a fény szeretete, hanem nyitunk számára kapukat. Ezek a kapuk pedig csak akkor nyílnak meg, ( sokszor EONOK) telnek el, ha a fejlõdés felér arra a szintre, hogy képes a tiszta fény és szeretet befogadására. Egyébként minek jönne el a Krisztusi Fény és szeretet, (nincs kiért és miért) ha a fejlõdési szintjük nem éri el ezt a rezgést. A Nibiru (MARDUK) pont azért segít nekünk Magyaroknak (minden korban), mert meg van a bolygó testében hermetikusan lezárva az összes tér-idõ sík, ami arra szolgál, hogy begyûjtse az összes lényt azokra a szintekre ahova való, és utána pillanatok alatt oda szállítja õket tér-ugrással ahova a pecsétjeik szerint utaltatnak. Erre a kódjuk szerinti bolygók ki vannak elõre jelölve , ( külön teremtés által) oda szállítják õket és ott folytatják további lénységük fejlõdését. Ami Földanyát illeti én is azt gondolom, hogy még ilyen nem volt, a földdel együtt lépünk tér-idõt, ez a legnagyobb fejlõdést fogja biztosítani, ami még soha nem volt a teremtés óta. Intergalaktikus testet-öltés lesz, ami a legmagasabb formavilág a megtestesülésben a teremtés kezdete óta. A fényhajók és a mi szellem- soraink pedig itt vannak, szívünkben tudni fogjuk hol a helyünk. Ezt olyan lény aki nem magyar lélek nem tudja , hogy hogyan mûködik a mi jelzõ rendszerünk, hisz más a kapcsolatunk ISTENNEL. A Magyarok Nagyasszonyának rendszere speciális a Világfenntartásában, azért akarnak minket elpusztítani, azt remélve, hogy elhárul az akadály a TOTÁLIS Hatalom megszerzése elõtt. A Magyar Lélek csoport a Fõistenség Teremtõ Fény-koordinátája minden térben és idõben. Összeköti a Világmindenséget, ezért kellene nekik a Szent-korona!!!!! Most egy edzés folyik, a szellemek kiképzést vállaltak az új TEREMTÉSBEN ! Azért írja, hogy elõre eltervezett volt, mert tudtuk miben kell erõsödnünk. Az ellen oldal pedig tudja, ha tettszik , ha nem, hamarosan át kell adja a fénynek az irányítást és ez hosszú idõre megszabja a teremtés új fejezetét! Az energiák kiegyenlítõdése lehetõvé teszi a szeretet behatolását a fizikai és szellemi terekbe, újra megnyilvánul a feltétel nélküli isteni szeretet ereje. Értelmet kap a Királyság intézménye, a Krisztus-ság Újjá születése, ahol az emberiség a szeretet alaptörvényét megteremti önnönmaga számára, így biztosítja az emberi léthez való alapvetõ jogokat, társadalmi egysége által. Ez az út vezet az ARANYKORHOZ!!!!!!!! Azért fontos most a tömeges ébresztés, mert a bolygók állása azt segíti elõ, hogy a NEMZET aki kereszthalált vállalt önmaga és Krisztusa feltámasztására , elinduljon az igazság útján, megtagadja a gazságot, fényt gyújtson a lelkekben, a Népeknek és Nemzeteknek megmutassa a FÉNY-HAZÁBA vezetõ utat.Azoktól akik ezt a rezgést nem tudják befogadni természetesen elbúcsúzunk, tiszteletben tartva , hogy Õk ezt az utat vállalták szellemeikkel, további fejlõdés vár rájuk az Univerzumban.
espavo.hu/kozosseg/blogbejegyzes/8611