header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

George Kavassilas jövendölése

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #3204 Írta: Margit
George Kavassilas jövendölése téma létrehozva Margit által
George Kavassilas jövendölése - avagy mi várható 2011 és 2013 között
2011. szeptember 19.

George Kavassilas Ausztráliából származik, aki az élete során nem mindennapi megpróbáltatásokon és élményeken keresztül tett szert fontos tapasztalatokra. A természetének és tapasztalatainak köszönhetõen felelõsséget és kötelességet érez az iránt, hogy fontos információkat osszon meg másokkal, akik ezek alapján eldönthetik a közel jövõben, hogy melyik utat választják. Elmondásaiban csakis a saját élményeire, tapasztalataira és bölcsességére támaszkodik. Azt mondja, hogy jelenleg a Földön több olyan ember is van, akik saját szemléletük és tapasztalataik alapján informálják az emberiséget a jelenlévõ történésekrõl, mint pl. David Icke, Gregg Braden vagy Drunvalo Melchizedek, akiket Kavassilas nagyon tisztel.
Lehet, hogy mindegyiküknek más a nézete, de lényegében azonos helyrõl kapják az információt. Az ösztönzi õket, hogy feleleteket találjanak saját kérdéseikre, miközben a szívük hangjára és a fény energiájára támaszkodnak. George Kavassilas azt mondja: "Ha létezik valami vagy valaki, aki arra buzdít minket, hogy adjuk át saját energiánkat vagy hogy hagyatkozzunk más valaki energiájára (ezek hamis próféták vagy mesterek ), akkor ilyen esetben csalásról és
mások manipulálásáról van szó."

George Kavassilas 1966-ban született és mint gyermek már rengeteg tapasztalatra tett szert, amikor többféle földönkívüli lény vitte el -
baráti és kevésbé baráti szándékkal. Az elsõ emlékei a találkozásról a negatív (ellenséges) lényekkel 5 éves korára nyúlnak vissza.
Emlékszik, hogy milyen módon tették mozgásképtelenné, s mikor visszahozták õt, akkor hidegrázás töltötte el. Ilyenkor odament
édesanyja ágyához, aki felébredt és nem értette, hogy a gyermeke miért van átfagyva. A fiú ekkor hiába mondta, hogy elvitték a
földönkívüliek, édesanyja úgy reagált erre, hogy biztosan rosszat álmodott. Más lehetõség nála fel sem merülhetett, még akkor sem,
amikor fiának eltûnt a takarója vagy a vánkosa az elrablását követõ napon.
Hasonló meg nem értéssel találkozott késõbb többször is, de megértette azt, hogy olyan tapasztalatokra tett szert, amelyekre még más nem. Az ezzel kapcsolatos problémákkal saját magának kellett megküzdenie.

Elmondta, hogy voltak olyan hetek gyermek és serdülõ korában, amikor háromszor is elvitték õt. Ilyenkor az iskolában nem tudta leküzdeni
álmosságát, mivel egész éjszaka fent volt. Az ilyen találkozások után implantátumok voltak a finomanyagi és a fizikai testében. Azt gondolja, hogy ez mind azért történt, mert elõre tudták a sötét erõk, hogy felnõtt korában fontos információkat fog majd átadni az
emberiségnek ( melyeket épp jelenleg ad át ), s ezzel akarták befolyásolni. Hasonló események máig megtörténnek vele, de már
ritkábban. Megtanulta, hogy a tudat és a belsõ fény ereje mindenféle manipulációs törekvést megsemmisít, így már nem tudnak ártani neki.
A legértékesebb tapasztalatot 2003-ban szerezte, amikor az "igaz fény" Galaktikus képviselõi meglátogatták õt és megismertették vele a lélek tudatos testbõl való kilépését és annak tudatos visszatérésének a technikáját. Meglátogatta ennek az Univerzumnak összes dimenzióját, utána meglátogatott más Univerzumokat is, melyek felépítése teljesen
eltér a mienktõl. A mi világunk a fénybõl van építve ( több Univerzum = Omniverzum ). Kavassilas szerinte minden élõlény : egy bolygó
élõlény, egy galaxis élõlény, egy univerzum élõlény, stb. A mi univerzumunknak 13 dimenziója van, és ez is elõlény.
A jelenlegi univerzumunkba tapasztalatokért jöttünk - megélni, megismerni és megérteni azt, amely a fényhullám/fényvibráció alapjaira
épül. Az utazása alatt Kavassilas megértette, hogy az inkarnációnk folyamán azért léptünk ebbe az Univerzumba, hogy személyes tapasztalatokra tegyünk szert, hogy az összes szint lehetõségeinek kiaknázása után saját fény-Univerzumunk teremtõjévé válhassunk. Az
egész Univerzumunkban a dualitás törvénye uralkodik, Isteni Anya és Isteni Atya tudatának formájában, amely több szintbõl áll.
Itt a mi galaxisunk, a Tejútrendszer az Isteni Anya és az Androméda galaxis pedig az Isteni Atya. A Naprendszer szintjén az Isteni Anya a
Föld, még a Nap képviseli az Isteni Atyát. A Földön reinkarnáció szintjén ugyanezt jelképezi Jézus és Mária Magdaléna. Mindez számunkra a 13. dimenzióban kezdõdött, amikor is lelkünk belépett ebbe az Univerzumba. De a 9. dimenzióban még nem létezik test, csak energia.

A mi életutunk az Univerzum megismerésénél a 9. dimenzióban kezdõdött, és minden lehetõség tanulmányozás után egy dimenzióval lejjebb
folytatódott, amíg el nem értük a 3. dimenziót. A 7-8. dimenzióban található egy védõréteg (membrán), a 7-tõl az 5. dimenzióig már megtalálhatóak a fizikai testek, de a miénktõl kevésbé sûrûbbek és alakjukban általában különböznek tõlünk. Ezekre a dimenziókra úgy tekintünk, mint a mennyországra. Itt nincsenek negatív entitások, csak harmónia van, semmilyen betegség nincs, és azonnali a lélek vezetõ
szerepe. A 5-tõl 4. dimenzióig lefelé ismét megtalálható egy védõréteg, s a 4. dimenziótól lefelé találhatók meg a negatív entitások. Viszont az egész Univerzumban fellelhetõ a dualitás, mivel ez az Univerzum a fény hullámmozgásának a hatására jött létre. Mindenhol, ahol megtalálható ez a hullámmozgás, ott a dualitás törvénye érvényesül. Minél alacsonyabb dimenziókban járunk, annál erõsebb a dualitás ereje, annál nagyobb a sûrítettség, és az arra való
késztetés, hogy az ember megismerést és tapasztalatokat szerezzen. Az emberiség most a 3. dimenzióban él, vagyis egy olyan térben, ahol igen magas a dualitás ereje. A Föld az Univerzum tükre, de nagyon koncentrált állapotban. Ez az alsó határ, a mélypont , ahonnan már csak felfelé haladhatunk. (Igaz van még a 1. és a 2. dimenzió, de az a tér máson alapul, ezért George Kavassilas nem foglalkozik vele). A 4. dimenzió a legterjedelmesebb, amelyben sok szint és oktáv található.
Minden entitás a 3. és a 4. dimenzióban a mi korlátolt dualitás-értelmezésünk miatt negatív vagy pozitív besorolást kap. A 4. dimenzióban a negatív entitások már fejlett technikával és erõs manipuláló tehetséggel rendelkeznek - képesek holografikus képeket kivetíteni, szintetikus fénylényeket létrehozni, lebénítani az energia centrumjainkat ( paralízis ), a gondolatainkba belépni, érzéseinket befolyásolni stb.. A gyógyítás vagy a csakrák, mint energiacentrumok a 4. dimenzióban, nekünk még itt a 3. dimenzióban csak paradigmák. Az 5. dimenzióban csak egy energiacentrum található a mell tájékán. A 3.
dimenzióban kapcsolatba léphetünk a 4. dimenzióval, ha gyógyításról vagy telepátiáról van szó. Ha viszont a feltétel nélküli szeretetrõl beszélünk, akkor az 5. és más magasabb dimenzióval vagyunk kapcsolatban.
George Kavassilas figyelmeztet minket a 4. dimenzió negatív entitásainak tevékenységére a mostani idõszakban, mivel számunkra nagyon fontos a 2011-2012 év. ( A drogok és más halucinogének használata csak a 4. dimenzióba engedik az embert, azért használata
nem ajánlatos. )
Van-e szabad akaratunk vagy a jövõnk már adott?
George Kavassilas szerint megfelelõ nézõpontból szemlélve a jövõ már meg is történt, ezért akik a jövõbe látnak, tudják, hogy a Földön az elkövetkezõ idõkben minden rendben lesz. Hogyan lehetséges ez?
Létezik-e szabad akarat a mi korlátolt 3. dimenziónkban? A valóság viszont az, hogy a mi felsõbb Énünk elõre eldöntötte, hogy milyen
eseményeket szeretne megélni és milyen feladatokat szeretne felvállalni ebben életünkben. Kavassilas következõ példákon tudja ezt elmagyarázni:
1. ez olyan, mintha a Földet egy lapos éremnek látnánk, de ha feljebb mennénk, ha nagyobb látószöggel rendelkeznénk, akkor látnánk, hogy aFöldünk gömb alakú, vagy 2. mintha egy szerepet játszanánk egy filmben. Tudjuk, hogyan végzõdik az esemény, mégis az eseményt reálisan átéljük. Ha szeretnénk, hogy a
film jó sikerüljön, akkor tudnunk kell, hogy minden szereplõnek hitelesen kell eljátszania az elõre megírt forgatókönyv alapján a szerepét. Nem lehet semmit sem kihagyni abban a hitben, hogy nincs értelme, mivel már minden adott. Ez így mûködik mindkét példát
beleértve!
Ha tudatosan kapcsolatban vagyunk magasabb Énünkkel, akkor betekinhetünk a jövõnk eseményeibe, mivel a magasabb Én szintjén a
térnek és a idõnek más az "érzékelése", mint a 3.dimenzióban. Evvel kapcsolatban George Kavassilas két dolgot hangsúlyoz ki : vannak
események, amelyekrõl tudja, hogy nem muszáj, hogy megtörténjenek; s vannak olyanok, amelyekrõl tudja, hogy biztosan meg fognak
megtörténni. Többször is meggyõzõdött ezekrõl a dolgokról, s most már ki meri jelenti, hogy biztosan fel tudja ismerni a két esemény közötti különbséget. Tehát azok az információk, melyeket most közzé tesz, a második csoportba tartoznak, vagyis biztosan meg fognak történni!

Mi várható a közeljövõben?

George Kavassilas szerint 2011-2013 között a Földön kulcsfontosságú
események fognak lejátszódni, azaz : a Föld az 5. dimenzióba való
felemelkedésének folyamata és az ehhez szükséges fénytest-aktiválás
fog megtörténni. Ehhez a folyamathoz sok ember fog kapcsolódni.
A maja naptár George Kavassilas szerint nem 2012. december 21-én ér
véget, hanem a valójában 2013. március 21-én. Figyelmeztet mindenkit,
hogy ez az utóbbi dátum csillagászati szempontból a napéjegyenlõséggel
és nem a napfordulóval van kapcsolatban, és mivel 2013. március 21-én
napéjegyenlõség van, ekkor aktiválódik a Föld fényteste. Sokan viszont
ismeretebbnek és fontosabbnak tartják a 2012. december 21-i napot, de
ezzel a nappal kapcsolatban G.Kavassilas annyit említ meg, hogy a 3.
dimenzióban a Földön ( a Gáián ) már senki nem lesz, s ezen a napon
kezdõdik el a Föld átalakulása, vagyis a pólusváltás. Ekkor már a 3.
dimenzióban semmilyen élõlénynek nem lesz esélye ezeket a változásokat
túlélni.
Az Földanya 2012. december 21 és 2013. március 21. között megtalálja
saját magját (középpontját) és csillaggá - fénylénnyé - alakul át. Az
Univerzum számára ez az átalakulás egy természetes jelenség.
A földrengés pedig addig arra szolgálnak, hogy a Föld fokozatosan
közelebb jusson a középpontjához. ( Kavassilas még megemlíti, hogy tud
a HAARP-technológiáról is, amely mesterséges földrengést idézhet elõ).
Kérdés: Hol leszünk mi, ha 2012. december 21-én a Földön nem lesz senki?
George Kavassilas szerint a forgatókönyv nem mindenki számára
egyforma. Jelenleg az entitások az Univerzumok különbözõ részeibõl
inkarnálódtak a Földre, különbözõ fejlettségi fokkal. Mindenki
kiválasztotta saját maga számára - a Felsõbb Énjén keresztül - azt az
utat, amely a legkívánatosabb számára a fejlõdése szempontjából. Az
emberiség egy része, kb. 2 milliárd ember ugyanolyan folyamaton fog
átmenni, mint a Földanya, azaz : felemelkedés a 3. dimenzióból az 5.
dimenzióba 2012.december 21-ig. Késõbb, 2013. március 21-ig pedig
aktiválódik a Föld fényteste. A populáció egy része ehhez a naphoz
közeledve elhagyja a Földet - Kavassilas szerint itt a jelenlegi
emberiség felérõl van szó. És hogy hová mennek? Ennek egyes útjait,
forgatókönyveinek részletes leírását a következõekben meg is adja :
1. forgatókönyv - Az 5. dimenzióba való átmenet, avagy a dimenziókapuk kinyílása
George Kavassilas szerint a 2011-es év vége felé ( október végén és
november elején ) egészen 2012. december 21-ig a Földön kinyílnak az
úgynevezett dimenziókapuk, amelyeken keresztül az emberek átmehetnek
az 5. dimenzióba ( ezeket a kapukat Kavassilas természetes kapuknak
nevezi ). Eleinte csak néhány ember fog tudni átmenni ezeken a
kapukon, akiknek többsége aztán visszatér is a 3. dimenzióba, a
Földre, mivel itt még feladatuk lesz - õk lesznek a földi emberiség
asszisztensei vagy a segítõi. Kavassilas tudja, hogy ez a feladat vár
rá is. A dimenziókapuk 2012 év második felétõl válnak átjárhatóvá a
többség számára. Ez mind attól függ, hogy a helyzet a Földön mennyire
élezõdik ki. A dimenziókapuk 2012. december 21-én teljesen bezárulnak,
s azok, akiknek át kellett menniük, már a másik oldalon lesznek. A
kapuk nem egy adott helyhez lesznek kötve, így nem történhet meg az,
hogy nem tudunk megfelelõ idõben odaérni. Lehetséges, hogy egyes
egyéneket intuíciójuk vonzza majd egy konkrét helyre, de ez nem
feltétele annak, hogy sikeresen átkeljen a kapun - minden egyes
átmenetel egyedi lesz. Egyszerûen megmondva : mindenhol lesz
dimenziókapu, ahol arra szükség lesz - lehet akár kórházakban,
fegyintézetekben vagy háborús övezetben is.
Egyesek számára a kapuk láthatatlanok lesznek, mivel nincsenek fizikai
helyhez kötve, s inkább az ember rezgésével van kapcsolatban ( mintha
mindenkinél található volna egy kapu ). Az 5. dimenzióba való
átkelésnél az ember nem hagyja el a Földet, de egy párhuzamos világba
kerül a Földön, egy magasabb rezgésû szintre, amelyre már a 3.
dimenzióban levõ Föld átalakulása ( kataklizmája ) nem lesz hatással.
George Kavassilas kb. 2 milliárd embert említ, amely átfog kelni a
dimenziókapun. Megemlíti, hogy az 5. dimenzióba, amely a védõréteg
(burok) mögött található, nem tudnak áthatolni a 3. dimenzió negatív
energiái, de az 5. dimenzió már a mennyország elsõ szintjéhez
tartozik. Ezzel kapcsolatosan Kavassilas figyelmeztet a mesterséges
kapuk meglétére is, az úgynevezett csillagkapukra ( stargates ),
melyeket az idõben és térben való utazásra használják ( a negatív
földönkívüliek és a földi háttérhatalmi elit ). Ezek nem természetes
dimenziókapuk, nem az 5. dimenzióba való átmenetelre valók. Senkinek
se ajánlja, hogy ezekbe belépjen vagy használja õket.
Bevezetés a 2. forgatókönyvbe - Az emberiség manipulációja és annak
következményei
Sok ember számára nem titok, hogy a jelenlegi világ valóságos
realitása messze van a igazságtól, mivel egy olyan világban élünk,
ahol természetes dolog az olyan fokú globális hazugság, csalás és
manipuláció, amiben az igazság ténye számunkra szinte
felismerhetetlen! A fizikai világunkat az igazságot megmutató
szemléleten keresztül nyugodtan nevezhetjük rabszolgatartó
társadalomnak. Azoknak, akik ebben a "mátrix" kiismerésében még csak
kezdõk, nyugodtan megmondhatjuk, hogy vannak olyan emberek, akik
fantasztikus munkát végeznek az igazság napvilágra hozatala érdekében,
mint amilyen David Icke vagy N. Lesanov meg még sokan mások is. Az
információ tengerében viszont nehezen lehet felismerni az igazságot,
de aki keresi, az meg is találja. Számunkra fontos megemlíteni, hogy a
háttérben álló "a szürke eminenciások" itt a Földön azok, akik dróton
rángatják az embereket. De õk is csak gyalogosok a sötét erõk
hierarchiájában és csak kis részét alkotják annak a "polipnak",
amelynek bázisai a Holdon, a Marson, az Orion csillagképen át egészen
a galaxisunkig vezet. Ennek a "polipnak" a kommunikációja hasonlít
"maffia" által alkalmazott módszerre, ami azt jelenti, hogy a Földön
uralkodó erõknek nincs annyi információja, hogy az egészet átlássák. A
Földön lévõ felsõ körök is még magasabb körökbõl vannak manipulálva és
megtévesztve! Ezen kívül nem egységesek, és széthúzóak, mint ahogy
negatív lényeknél ez természetes.
Miért manipulálnak minket?
A negatív entitásoknak ( parazitáknak ) csak egy fontos céljuk van,
hogy uralkodhassanak másokon, mivel csak így tudnak energiát szerezni
vagy inkább lopni. Az emberi fajt is azért igázták le és azért
manipulálták, hogy egy agymosott csordát hozzanak létre, amelybõl csak
negatív csoportoknak származott hasznuk. Milyen haszonról van itt szó?
Az energialopást már említettük ( az univerzumban ugyanis léteznek
olyan lények, amelyek a negatív érzelmek energiáiból élnek), de a
legfontosabb számukra a mi GÉNÁLLOMÁNYUNK! Mert tudják, hogy mi,
emberek nagyon értékes áru vagyunk az univerzumban, mivel a Földön élõ
faj egyedi genetikai kóddal rendelkezik ( éppen ezzel a céllal lett
megteremtve), amely kulcs mindenhez, ami az Univerzumunkban létezik -
és kulcs az összes életformához és energiához. A mi Univerzumunkban
ebben a pillanatban nincs más bolygó, amely ilyen univerzális
génállománnyal rendelkezne. Vegyük ezt ténynek. A gyakorlatban ez az
univerzális géntartomány azt is jelenti, hogy a Földre akárki
inkarnálódhat a mi Univerzumunkból.
Ebben a pillanatban ezért számunkra az a fontos ( földönkívülieknek
meg azért érdekes ) , hogy az embernek, mint isteni lénynek
hozzáférése van minden teremtéshez, ami ebben az Univerzumban
megtalálható (mivel a Föld az Univerzumunk kicsinyített mása). A
negatív entitások épp ezért nehézen tudnak ellenállni az olyan a
kísértésnek, hogy az emberi faj befolyásolásával különleges
információkhoz ne juthassanak. Ezért élünk most egy ilyen világban,
amelyben elterjedt a legmagasabb fokú manipuláció.
De az egész "játékban" tudatosítanunk kell, hogy a 3. dimenzióban
azért vagyunk itt, mert mi ezt így akartuk és mi ezt választottuk! Nem
érdemes keresni a vétkeseket és eljátszani az áldozat szerepét. Az
életért lévõ felelõsség a mi oldalunkon van, s ezért hálásak lehetünk
az összes tapasztalatért, amit itt szereztünk az életünk folyamán.
Minden a terv szerint megy. Ha az életünkben nem volnának kihívások,
akkor nem lehetnénk azok, akik most vagyunk. Azért vagyunk itt, hogy
ezt mind megtanuljuk, hogy leküzdjük a haragot és megértsük a
jelenlegi létezésünket. Tanuljuk meg elfogadni magunk és a körülöttünk
lévõk árnyoldalát, s így már többet nem lesz hatalmuk a negatív
entitásoknak felettünk - nem fognak tudni ránk hatni.
2. forgatókönyv - Az emberek elcsábítása a Földrõl
Milyen forgatókönyv vár azokra, akik nem a Földanya felemelkedésének
az útját járják? George Kavassilas a következõ módon magyarázza. A
negatív entitásoknak az érdeke az, hogy az agymosott emberi csordákat
elzárják és átvigyék egy másik helyre, mielõtt még megszûnik a 3.
dimenzió létezése a Földön. A vezetõ negatív lények pontosan tudják a
jövõ eseményeinek az eljövetelét és felemelkedés folyamatát a Földön.
Kavassilas megemlíti, hogy különbözõ negatív információk vannak a Föld
felemelkedésével kapcsolatban, amelyek nem tájékoztatják eléggé az
embereket és illúzióban ringatják õket. Az emberekhez a médiákon
keresztül pedig sok spekulatív információ is eljut, mint pl. a
világháború kitörése, különbözõ betegségek elterjesztése, az
idõjárással való manipuláció, mûvileg elõállított földrengések stb.
Ezek a "rémhírek" nem öltöttek globális méreteket, de nem is fognak,
mivel a vezetõ negatív entitásoknak sincs érdekükben.
Létezik egy forgatókönyv, ami arra készült, hogy minél több embert
csábítsanak el a Földrõl az ûrhajóikba, amelyek aztán elviszik õket
egy másik helyre ( elõ van készítve néhány 3. dimenziós bolygó ), hogy
megóvják az eddig mûködõ manipulációs mintát. ( Kavassilas ezeket az
ûrhajókat taxiknak nevezi, és láthatók lesznek, de az Univerzum
magasabb lényei hatalmas fogdáknak hívják õket).
Az egyik bolygó, amelyre az emberek ki lesznek telepítve, az a Mars.
Ez a jövendölés saját tapasztalatra támaszkodik, mivel a Marsnak
önálló atmoszférája van, s most is a felszíne alatt több, mint 1
millió ember él. ( Ez már egy régebben futó titkos háttérhatalmi terv
része, melynek neve Project Genesis - célja a Marsnak az újra
betelepítése). Viszont mielõtt az emberek a Marsra jutnának, elõször a
Nibiru bolygót fogják meglátogatni. George Kavassilas szerint a Nibiru
egy mûvileg elõállított bolygó, amelynek saját meghajtása van.
Jelenleg a Nap mögött van elrejtve, ezért nem látható. Ha eljön az
idõ, akkor a Nibiru elõ fog jönni. Úgy fogjuk látni, mint most a
Holdat és ugyanolyan nagynak is. Persze a valóságban a Nibiru a
Holdnál nagyobb, csak messzebb lesz és vöröses lesz a színárnyalata. A
negatív entitásoknak azonban vannak tartalékban még más evakuációs
helyei is.
Kavassilas szerint ez mind azért van, hogy az emberek önkéntesen
hagyják el a Földet, mivel az Univerzum törvényei alapján erre senkit
nem lehet kényszeríteni. Viszont befolyásolni, manipulálni lehetséges
az embereket, hogy "saját" akaratukból határozzanak úgy, ahogy azt
mások akarják. S mind ez akkor történik, amikor a globális helyzet
kezd kiélezõdni. Várható a világ gazdaságának és politikájának
összeomlása, s ezzel együtt pedig beindulnak a szociális segítõ
programok is. Nem lehet kizárni a helyi fegyveres összecsapásokat sem.
G. Kavassilas szerint legfontosabb az, hogy a Föld felemelkedjen. A
Földanyáról azt mondják, hogy még mindig visszatartja magát, mivel
várhatók, hogy fokozódni fognak a természeti katasztrófák világunk
különbözõ részein.
George Kavassilas nem tartozik azon emberek közé, akik a pusztulás és
reménytelenség elméletét hirdetik. Épp ellenkezõleg, tudja, hogy a
pozitív tapasztalatok és reményteljes jövõ az, ami ránk vár.
Felkészíti az embereket azokra az eseményekre, amelyek a 2012-ben (kb.
az év felétõl) még jobban ki fognak élezõdni. A világ más-más részein
különbözõ intenzitással fog lezajlani. Az embereknél is minden út
egyedi, mivel a tapasztalatok elsajátításához mindenkinek a saját
útját kell járnia. És földrészekre vagy államokra is úgy kell
tekinteni, mint a lényekre, akiknek saját útjuk van.
A helyzet helyenként drámaira is fordulhat, de az embereket G.
Kavassilas arra próbálja rávenni, hogy a 2012-es eseményekre úgy
tekintsenek, mint egy új emberi faj megszületésére. Erre a szülésre
úgy tekintsünk, mint egy új élet megszületésére. Ez nem csak a
fájdalomról szól, ezért ne úgy összpontosítsunk rá, mintha az egész
eseménynek ez lenne a legfontosabb része.
A fent említettek alapján G. Kavassilas nem zárja ki, hogy olyan
pillanatok is bekövetkezhetnek, ahol az egyes területeken az
áttekinthetetlen helyzetben akármilyen segítség jól fog majd jönni. Ha
valaki segíteni fog krízishelyzetben lévõkön, akkor ezzel a tettel
sokaknak segíthet, fõleg ha ezt feltétel és elvárás nélkül fogja
elvégezni. Ekkor avatkozhat közbe a sötét oldal is, amely számukra a
legmegfelelõbb helyzet. A döntés pillanatában fontos lesz a tudatunk
és a szívünk hangjára hallgatni (fontos a lelki jelenlét). Az emberek
nagyon fifikusak, s ezért az emberiség többsége biztosan át fogja majd
gondolni a nekik nyújtott segítség lényegét és a segítõk szándékát. Ez
egy olyan helyzet lesz egyesek számra, amikor nem lesz sok idõ a
gondolkodásra vagy a helyzet mérlegelésére.
G. Kavassilas nehezen határozta el magát arra, hogy ezeket az
információkat közzé tegye. Tudatában van annak, hogy az említett
információk szinte hihetetlenek, s addig még nem kezdõdnek el, addig
nehezen lehet ezeket megerõsíteni. Tudja, hogy a Föld felsõ
vezetésének ( az elitnek ) az akarata az, hogy fenntartsák mindenáron
a valóságosnak látszó illúzióvilágot, de az események fel fognak
gyorsulni. Fontos, hogy az ember fel legyen készülve és ne hagyja
magát meggondolatlan döntéseket hozzon az adott pillanatban. Mert nem
segíthetünk addig magunknak, amíg nem a szívünkre hallgatunk. George
Kavassilas azt mondja : "Az egónk (fejünk) mindig talál okot arra,
hogy miképpen lehet valamiben kételkedni, de a személyes tapasztalatok
és az új ismeretek felismerése egyértelmûen olyan információkhoz
juttatnak, amelyeket nem lehet megcáfolni".
Az információkból mindenki annyit fog fel, ami számára a
leglényegesebb. De tény az, hogy a jelenlegi földi realitás szétesõben
van a kozmikus asztrológiai ciklusok befejezése miatt. Ez nem
cáfolható meg és ez a földi vezetõi elit számára sem ismeretlen tény.
A Montauk-kísérletek alatt a 20. században ( az idõben és a térben
való utazásnál ) megállapították, hogy egy pontban az "utazók"
rátaláltak egy úgynevezett fény-falra, ahol a 3. dimenzió realitásának
a vége van. Tehát a különbözõ titkos kísérletek is bizonyítják a 3.
dimenzió realitásának teljes szétesését a Földön - de George
Kavassilas szerint ez 2013 március 21-én fog bekövetkezni.
Mivel a dimenziókapuk címû írásról kaptam személyes kérdéseket, az alábbiakban válaszolok.Kérem azokat akik tovább küldik ezzel a kiegészítéssel tegyék, amiért vállalom a felelõsséget, hogy ez így van!!!!!! köszönöm Szelei Magdi Jézus Ház
Minden elõre eltervezett volt, és azért teleportáltuk magunkat ide fizikai testbe, mert be akarjuk építeni az itt szerzett tapasztalatainkat a saját teremtett világunkba , ( õs-egy Isten hit) ahol szükségünk van ezekre az energiákra és ismeretekre az emberi faj fejlõdésének lépcsõjében. Mivel mint mondtam itt a földön van az emberré válás , a fejlõdés központja (azért érdeklõdik minden faj , ennyire az emberi gének mûködésének rendszerérõl, ahogy erre az írásban is hivatkozik) csak innen, ebbõl a birodalomból tudnak tovább menni a szellemek-lelkek, az arany kapun túlra az isteni birodalmak felé. Azért van kitalálva a sûrû krisztusi háló rendszere, hogy ne keveredjen a "pelyva", mert az abszolút világokban nincs szükség tomboló lényekre, akik az alapvetõi értékeket sem hordozzák még a génjeikben. Még nem jutottak túl az emberré válás küszöbén. ( Ezt hivatott ellenõrizni a küszöb õre) A szellemi világok is tervezettt rendszerekben mûködnek, hierarchikus rendek irányítják és mûködtetik azokat. Az arany kort együtt álmodtuk meg sok-sok lénnyel, voltak akik megrészegültek a hatalomtól és nem akarják azt elengedni, miattuk csúszott le ilyen sûrûségbe a teremtés, nem ér el ide a fény szeretete, hanem nyitunk számára kapukat. Ezek a kapuk pedig csak akkor nyílnak meg, ( sokszor EONOK) telnek el, ha a fejlõdés felér arra a szintre, hogy képes a tiszta fény és szeretet befogadására. Egyébként minek jönne el a Krisztusi Fény és szeretet, (nincs kiért és miért) ha a fejlõdési szintjük nem éri el ezt a rezgést. A Nibiru (MARDUK) pont azért segít nekünk Magyaroknak (minden korban), mert meg van a bolygó testében hermetikusan lezárva az összes tér-idõ sík, ami arra szolgál, hogy begyûjtse az összes lényt azokra a szintekre ahova való, és utána pillanatok alatt oda szállítja õket tér-ugrással ahova a pecsétjeik szerint utaltatnak. Erre a kódjuk szerinti bolygók ki vannak elõre jelölve , ( külön teremtés által) oda szállítják õket és ott folytatják további lénységük fejlõdését. Ami Földanyát illeti én is azt gondolom, hogy még ilyen nem volt, a földdel együtt lépünk tér-idõt, ez a legnagyobb fejlõdést fogja biztosítani, ami még soha nem volt a teremtés óta. Intergalaktikus testet-öltés lesz, ami a legmagasabb formavilág a megtestesülésben a teremtés kezdete óta. A fényhajók és a mi szellem- soraink pedig itt vannak, szívünkben tudni fogjuk hol a helyünk. Ezt olyan lény aki nem magyar lélek nem tudja , hogy hogyan mûködik a mi jelzõ rendszerünk, hisz más a kapcsolatunk ISTENNEL. A Magyarok Nagyasszonyának rendszere speciális a Világfenntartásában, azért akarnak minket elpusztítani, azt remélve, hogy elhárul az akadály a TOTÁLIS Hatalom megszerzése elõtt. A Magyar Lélek csoport a Fõistenség Teremtõ Fény-koordinátája minden térben és idõben. Összeköti a Világmindenséget, ezért kellene nekik a Szent-korona!!!!! Most egy edzés folyik, a szellemek kiképzést vállaltak az új TEREMTÉSBEN ! Azért írja, hogy elõre eltervezett volt, mert tudtuk miben kell erõsödnünk. Az ellen oldal pedig tudja, ha tettszik , ha nem, hamarosan át kell adja a fénynek az irányítást és ez hosszú idõre megszabja a teremtés új fejezetét! Az energiák kiegyenlítõdése lehetõvé teszi a szeretet behatolását a fizikai és szellemi terekbe, újra megnyilvánul a feltétel nélküli isteni szeretet ereje. Értelmet kap a Királyság intézménye, a Krisztus-ság Újjá születése, ahol az emberiség a szeretet alaptörvényét megteremti önnönmaga számára, így biztosítja az emberi léthez való alapvetõ jogokat, társadalmi egysége által. Ez az út vezet az ARANYKORHOZ!!!!!!!! Azért fontos most a tömeges ébresztés, mert a bolygók állása azt segíti elõ, hogy a NEMZET aki kereszthalált vállalt önmaga és Krisztusa feltámasztására , elinduljon az igazság útján, megtagadja a gazságot, fényt gyújtson a lelkekben, a Népeknek és Nemzeteknek megmutassa a FÉNY-HAZÁBA vezetõ utat.Azoktól akik ezt a rezgést nem tudják befogadni természetesen elbúcsúzunk, tiszteletben tartva , hogy Õk ezt az utat vállalták szellemeikkel, további fejlõdés vár rájuk az Univerzumban.
espavo.hu/kozosseg/blogbejegyzes/8611

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja - 14 éve 1 hónapja #3355 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: George Kavassilas jövendölése
.

A 2012-es Felemelkedés - a folyamatban lévõ forgatókönyv

2011. szeptember 27.
:
Forrás:
www.stankovuniversallaw.com/ascension-20...cension-2012---the-o ...

A felemelkedés: a búza elválasztása az ocsútól
Georgi Stankov, Copyright 2011

Az emberiség utóbbi néhány évtizedes történelmét a 4., 5. és magasabb dimenziós csaták jelezték, melyeket egyik oldalról a sötét erõk, a mindenkori hatalom, a Szentségtelen Hatok (a szürkék, a reptiliánok, a zeta reticuliak stb.), azaz a föld jelenlegi uralkodói, illetve a másik oldalról a Fény erõi (a Galaktikus Föderáció, a Fehér Testvériség stb.) vívtak.
Noha e csaták a Föld 3. dimenziós valóságában is tükrözõdtek, az emberi lények igen nagy tömegei tudatához ez nem jutott el. Az emberi lények alvó többsége a Létezõ Hatalmak öntudatlan rabszolgája, amelyek megbízottaik útján gyakorolják felettük a hatalmat. Ez utóbbiaknak titkos menetrendjük van az Új Világrend megteremtésére, ahogyan ezt egyik fõ szóvivõjük, az egykori USA államtitkár, Henry Kissinger, mostanában hangosan szorgalmazta a televízióban is.
Az elmúlt pár évtizedben a végsõkig megrontották a világ pénzügyi rendszerét azáltal, hogy azt egy óriási Ponzi sémává alakították át, amely különösen azon alapult, hogy a levegõbõl új pénzt és adósságot állítottak elõ (ford. megj.: Amerikában Ponzi-sémának nevezik azt, a piramisjáték elve alapján mûködõ, a befektetõk naivitását kihasználó csalási szisztémát, amikor hatalmas profitot ígérnek a befektetõknek, de a pénzeket valójában nem fektetik be, és a szédületes haszon által vonzott újabb befektetõk pénzébõl mindig az elõzõ kör befektetõit fizetik ki. A rendszer egy idõ után összeomlik a saját súlya alatt. Az olasz születésû Charles Ponziról nevezték el, aki a 20. század elején óriási méretû csalást hajtott végre e séma alapján). Mindebben a fõbûnös a FED (Amerikai Jegybank) és az abban tulajdonos amerikai és angolszász magánbankok, õket követik az ECB (Európai Központi Bank) és más jegybankok. E pénzügyi szervezetek vezetõi közül sokan olyan klónok, akiket a Szentségtelen Hatok, ezen belül elsõsorban a szürkék alkottak meg genetikai mérnöki tevékenységük révén. Az idei év õszén bekövetkezõ kinyilatkoztatások és megpróbáltatások szempontjából az errõl szóló tudás központi információnak fog bizonyulni.
Ennek következtében arról, hogy mi fog történni a végidõkben, pontos tudással a sötét erõk, más néven illuminátusok, a titkos kormány, az Új Világrend erõi, a 13 uralkodócsalád stb. rendelkeznek, és a szupertitkos szolgálatok, amelyek a titkos, javarészt földalatti szervezeteket alapították a Szentségtelen Hatokkal egyetemben. Ezek egyfelõl megalkottak sok új technológiát, ideértve az UFO-kat és más jármûveket, másfelõl ezzel egyidõben szisztematikusan eltüntettek a széles népesség hozzáférése elõl számos szabadalmat és találmányt. Példa erre, hogy a robbanómotorok minden fajtájának hajtására felhasználható, a vízbõl hidrogén és oxigén elõállítására szolgáló tiszta technológia már évtizedek óta ki van találva, ám a sötét erõk kezén lévõ olajtársaságok ezt szándékosan elnyomták.
Mindezeknek az alávaló praktikáknak a végsõ célja az emberiség rabszolgasorba taszítása. Ugyanakkor most nem ez az emberiség számára készült terv, hiszen a Fény erõinek mindehhez szintén megvan a maga hozzátennivalója.
Léteznek fénymunkások, akik szintén tudomással bírnak arról, hogy mi történik a színfalak mögött. Ugyanakkor sok csillagmag (fénymunkás) szinte teljesen tudatlan atekintetben, hogy a sötét erõk milyen szerepet játszanak az emberiség átformálásában, illetve jobb szeretnek szemet hunyni efelett, hiszen ezek a tények valóban igen félelemkeltõk, és a félelmek nem segítenek a felemelkedésben és fénytest kialakításának folyamatában.
Mindazonáltal e tények némelyike hamarosan nyilvánosság elé fog kerülni. Az információ nem más, mint fény, és ahol fény van, ott nem lehetséges az ördög jelenléte. Az idei évben a sötét erõk tevékenységét teljesen meg kell állítani, így a felemelkedést megelõzõen nem fejthetik ki nyomorúságot okozó befolyásukat az emberiségre.
*
Míg a sötét erõk a jelenlegi status quo konzerválását kívánják, addig a fény erõi a bolygónkat és az emberiség többségét az 5. dimenzióba való felemelkedésre készítik fel. A Föld végsõ felemelkedése " ami a Bibliában mint mennybe ragadtatás szerepel "2012. december 21-én fog bekövetkezni. Bolygónk ekkor megkettõzõdik:
1) az "A bolygó" felemelkedik az 5. dimenzióba, míg
2) a "B bolygó" a jelenlegi 3. dimenzióban marad, hatalmas anyagi és természeti csapásokat fog elszenvedni a felemelkedés alatt és azt követõen, valamint lassan az Egésztõl való elkülönülésnek egy még nagyobb sûrûségére fog süllyedni.
A "B bolygó" maga lesz az élõ pokol. Azok az inkarnálódott lények, akik a további elkülönülésben való létezés mellett döntenek, a B bolygón fognak élni, vagy pedig elhagyják a Földet a felemelkedést megelõzõen. E bolygót a jelenlegi hatalmak fogják totálisan ellenõrzésük alatt tartani. Ennek az eseménynek a bekövetkeztére már régóta készülnek. Teljesen tudatában vannak a ténynek, hogy a kinyilatkoztatások és megpróbáltatások utolsó két évében az emberiség és a Föld kicsúszik a szorításukból. Mindannyian arra törekszenek, hogy valahogy túléljék a felemelkedést, és ördögi üzelmeiket a szokásos módon folytathassák a B bolygón. Ezalatt minden lehetségest megtesznek annak érdekében, hogy annyi alvó emberi lényt tartsanak magukkal a B bolygón, amennyit csak "le tudnak aratni" a megpróbáltatások ezen idõszakában.
A fény erõi és a magasan fejlett földi lelkek is mindent megtesznek, hogy annyi inkarnálódott lényt ébresszenek fel, amennyit csak lehetséges, hogy ezek a szabad akaratukból és személyes tudásuk alapján legyenek képesek a döntéshozatalra. Dönthetnek úgy, hogy
1) felébrednek és felemelkednek a Földdel együtt az 5. dimenzióba,
2) elhagyják a Földet és visszatérnek minden lélek eredeti birodalmaiba, vagy
3) ott maradnak a visszafejlõdõ, katasztrófákkal sújtott bolygón, még többet tapasztalva mindebbõl, és ennél sokkal rosszabb dolgokból.
*
Minden fejlett lélek fel fog emelkedni. Ide értendõ minden csillagmag (fénymunkás), indigó, kristály és szivárvány gyermek (az öreg lelkek), és sokan az érett lelkek közül. A lélek életkoraira vonatkozó elmélet szerint (melyet a szerzõ dolgozott ki) minden érett és öreg lélek felemelkedésére sor kerül. Becslései szerint pillanatnyilag a Föld lakosságának 4-8 %-a öreg lélek, és kb. 25-30 %-a érett lélek.
A végidõk alatt az érett lelkek csoportja átalakul öreg lélekké, a legtöbb öreg lélek (csillagmag) pedig még a felemelkedés végsõ tömegeit megelõzõen fel fog emelkedni az 5. dimenzióba. Egyik lélek-életkori ciklusból a következõbe való átlépést mélységes zavarodottság kísér, aminek eredete a megtestesült lények - új lélek-életkoruk követelményrendszerének való megfeleléséhez szükséges - új lelki és mentális, illetve energetikai irányultsága.
Az érett lelkek az utóbbi 3-4000 évet belsõ dimenzióik felfedezésével töltötték, mialatt számos inkarnációjuk volt a Földön, változatos kulturális környezetben, fajon belül, társadalmi pozícióban és drámai sorsokban. Elég gyakran választották a mártírszerepet, egyeztek bele, hogy azoknak a fiatal lelkeknek az áldozataivá válnak, akiknek lélek-életkoruk szerint az elkövetõi, emberi élet kioltói tapasztalatot kell megszerezniük.
Ez része a "Kegyelembõl való kiesésüknek", annak a tapasztalatnak, amelyen minden egyes léleknek át kell menni. Az ilyen intenzív emberi tapasztalás és részvétel hozza létre a szükséges karmát, amelyet aztán lépésrõl lépésre kell ledolgozni az egymást követõ inkarnációk során át, hogy kialakuljon a részvét, szeretet mutatásának képessége, és a fájdalmas tapasztalatokon keresztül kialakuljon a megértés. Ez a fõ célja az érett lélek-életkornak.
Ennek következtében az ebbe a lélek-életkorba lépett megtestesült lényeknek le kell dolgozniuk a karmájukat akár úgy, hogy a fiatalabb lelkek áldozataivá válnak, akár úgy, hogy nagy áldozatokat vállalnak más lelkekért. Ezen életkor-ciklus folyamán az érett lelkek ritkán tapasztalnak meg beteljesítõ és boldog pillanatokat. Sok stresszen kell átmenniük és sok könnyet kell ejteniük. Így szemeik tiszták és fénylõk lesznek.
Az alacsonyabb fejlõdési szinten lévõ fiatalabb lelkek szemei ezzel ellentétben sötétek, szikra nélküliek. Legalább a fénymunkások között általánosan tudottnak kellene lenni, hogy a megtestesült lények szeme a lelkük tükre. Épp ezért egy fiatal lélek képtelen az érett vagy öreg lelkek pillantását kiállni, mivel ez emlékezteti õt a lélek létezésére és ez halálra rémíti õt. Sok ilyen lélek a sötét erõk genetikai mérnöki tevékenységének terméke és könnyen felismerhetõ élettelen, sötét pillantásáról.
Jelenleg a Földre inkarnálódott lelkek legnagyobb része (45-50 %-a) fiatal lélek. Legtöbbjük annak határán van, hogy az érett lélekciklusba lépjen át. Ez az átmenet egy totális zavarodottsággal kezdõdik, a korábbi hiedelmek és társadalmi szokások drámai átalakulásával.
A fiatal lélekciklussal a maximális amnézia asszociálható, mivel ebben a ciklusban a léleknek saját szándékaira, valamint a külvilág manipulálására, megváltoztatására irányuló képességeire kell koncentrálnia. Ebbe beletartozik mind a fizikai anyag, mind a többi lény különféle módokon való manipulációja egyaránt. Ezek a fajta tapasztalatok tipikusak a fiatal lélek-életkorban.
A kisbaba és gyermek lelkek szintén el vannak választva a Forrástól. Ugyanakkor, mivel mentális képességeik még kezdetlegesek, lelkük ösztönös, tudatalatti módon vezeti õket az életükön keresztül. Mivel képtelenek bármiféle hatást kifejteni a társadalomra, testi létezésük be van ágyazva szilárd családi struktúrákba vagy biztosítva van számukra, hogy még a felnõttkor elõtt elhagyják a testüket abban az esetben, ha nem tudnak megbirkózni a kemény földi feltételekkel.
A kisbaba- és gyermeklelkek gyakran a harmadik világ országaiban inkarnálódnak, ahol a halálozási ráta a betegségeknek és a szegényes életkörülményeknek köszönhetõen igen magas, és az életkilátások alacsonyak. Az iparosodott országokban e lelkek általában a mezõgazdasági területeken találhatók, ahol a családi struktúrák stabilak. Ilyen környezetben nincs szükség olyan szintû mobilitásra és individualitásra, mint a városi környezetben, ahol viszont elsõsorban a fiatal lelkeket találjuk.
Mivel a fiatal lelkek a magasabb éntõl és a Minden Ami Van-tól való maximális elszakítottságban élnek, pszichológiai tulajdonságaik meglehetõsen hasonlóak azoknak a sötét erõknek a tulajdonságaihoz, akik eónok óta a Forrástól való teljes elkülönültségben léteznek. Ennélfogva hajlanak arra, hogy ezekkel együttmûködjenek, illetve, hogy megadják magukat a 4. dimenziós sötét behatásoknak. A jelenlegi elit nagy része fiatal lelkekbõl áll.
*
A 4. dimenziós sötét erõket az ezoterikus irodalom démoninak, luciferinek, sátáninak stb. nevezi. Régebbi korokban, például az antik Görögországban és a hellenizmus idõszakában a sötét erõket és az emberi viselkedésre gyakorolt alávaló befolyásukat jobban ismerték. Plotinus, a neoplatonizmus alapítója, a nyugati civilizáció történetének legkifinomultabb gnosztikus tanítója e démoni erõket igen pontosan és részletesen leírta Enneád-jaiban.
A kereszténység a sötét erõkrõl való tudását tõle és más neoplatonistáktól vette át, ám eltorzította tanításaikat, létrehozva ezáltal az ördög vagy sátán, mint önálló entitás primitív és romlott ideáját. Ezt a torzítást az orionbeli annunakik és reptoidok (hüllõk) a sötét korokban, amikor földi királyságuk korlátlan volt, elõre megfontoltan követték el.
Az ördög koncepciója, mint például a Bush-féle "sátán tengelye", vagy a Reagan-féle "ördög birodalma" (a Szovjetunió), folyton használatban volt, amikor egy ördögi lény úgy döntött, hogy bûncselekményt követ el az emberiség ellen, és ehhez szüksége volt egy hamis indokolásra illetve a tett súlyának elkenésére. A történelemben ez a minta számos variánsban elõfordult.
Kimutatható, hogy az amerikai nemzet kollektív viselkedésében a fiatal lelkek paradigmája tükrözõdik. Ez egy klasszikus fiatal lélek nemzet a földön, amely uralja és meghatározza az emberiség nagy részének viselkedését. A hollywood-i filmek történetvezetése és fõalakjai a végsõkig meghatározták a fiatal amerikai lelkek negatív, perverz, ténylegesen sötét tulajdonságait. Ilyen a mai emberiség pszichomentális állapota, és a szerzõ véleménye szerint nem kell sok szót vesztegetni az olvasó meggyõzésére arról, hogy a Földünk felemelkedést megelõzõ helyzete milyen siralmas.
*
Az idei (2011-es) évben a fiatal lelkeknek egy igen nagy része lépett be az érett lélek ciklusba. Az átmenetre jellemzõ a külvilág manipulálásával kapcsolatos mániájuk felváltása a belsõ lélek multidimenzionalitásával. Ez a folyamat e megtestesült lelkek totális megzavarodásával veszi kezdetét, amikor is a maximális elkülönüléssel kapcsolatos, fiatal lélekre jellemzõ egyetlen hiedelmük sem bizonyul valósnak az energetikai átalakulásukat követõen.
Az igen hamarosan jelentkezõ események mintegy kirántják a lábuk alól a szõnyeget, és bele kell pillantaniuk "rothadt" lelkük feneketlen szakadékaiba. Ez igen fájdalmas tapasztalás lesz, és ekkori reakcióik, mentális tévelygésük minden eddig ismert szintet túl fog haladni. A fénymunkások számára ajánlható, hogy lazán és humorral vegyék ezeket az eseményeket, ne engedjék magukat bevonódni a környezetük pszichopata és skizofrén viselkedésébe és a világ színpadára.
Az egyik lélek-életkorból a másikba való áttörés egyike a lelkek elé az inkarnációs ciklusuk során állított legnagyobb kihívásoknak. Ezért vannak lelkek, akik ezt az átalakulást inkarnáción kívül, az 5. dimenzióban létezve kívánják végrehajtani, mivel így kevésbé drámai. Ám más, bátrabb lelkek ezen a 3. dimenziós valóságban mennek keresztül. Nincs elõre meghatározott szabálya ennek a dolognak. A lélek-életkorok közötti átmenetelt az energetikai blokkok nagymértékû elengedése kíséri, amely kiterjed az inkarnálódott lény mind a négy testére vagy mezõjére: a fizikaira, az érzelmire, a mentálisra és a kauzálisra egyaránt.
Ezen idõszak alatt a hét testi csakra szintén átmegy egy nagy energetikai átalakuláson, melyet fénytesti folyamatként ismerünk. Ez úgy kezdõdik, hogy a 4. vagy szívcsakra megnyílik, ahogy ez most a legtöbb fénymunkással mostanában éppen megesik. Amikor a szívcsakra teljesen nyitott, akkor jelentõsen megnagyobbodik, és magába olvasztja a három alsóbb csakrát, majd egyesíti ezeket a három felsõbb csakrával. Az így újonnan létrejött csakra az emberi test egységes csakrája. Ez lehetõvé teszi, hogy a felsõbb éntõl, illetve a felsõbb birodalmakból érkezõ energiákból a fizikai test sokkal többet vegyen fel.
A fizikai test nagyarányú átalakulása most magas sebességen indul be. A cél az, hogy az organikus test frekvenciáját az étertesti frekvenciára emelje fel. Ekkor az organikus testnek a fénytestté való átalakulása azonnal bekövetkezhet. Ez a leírás vonatkozik az egyéni felemelkedési folyamatra, amit az érintett lény anélkül hajt végre, hogy a Föld felemelkedése, illetve a 2012. év végén ideérõ kozmikus cunami ebben támogatná.
Az ilyen magasan fejlett lények 6. és 7. csakrájának teljesen nyitottnak, és a felsõ lélek 8-14-ik csakrájához kapcsoltnak kell lennie. Normális esetben a megtestesült lények 6. és 7. csakrája zárva van. Ez a magyarázata annak, hogy a Földre inkarnálódott lények legnagyobb része miért nem rendelkezik semmilyen médiumi adottsággal.
A 10:10:10 csillagportál megnyitásakor a fénymunkások e magasabb csakrái szintén elkezdtek kinyílni, és mostanra kapcsolatban állnak a magasabb énjükkel. A megtestesült lények közül kizárólag azok, akik ezt a fénytesti átalakulásnak ezt a szintjét elérték, fognak megfelelni a tömegek felemelkedését megelõzõ felemelkedés feltételeinek, ami valószínûleg a 11:11:11, az idei késõ õszi, utolsó, ám egyetlen csillagportál megnyitását követõen fog bekövetkezni.
Ennek az évnek az elején az emberiség teljességgel belépett a lélek-életkorok közötti átlépés folyamatába. A fénymunkások többsége nem érti teljesen ezt a folyamatot, az emberiség teljes spirituális álomban leledzõ maradéka számára pedig nemlétezõnek tûnik.
Ez idén radikálisan meg fog változni. A jelen esszé fõ célja az, hogy kiterjessze az emberi tudatosságot, hogy ráébressze az embereket erre az asztrális folyamatra, mely mostanáig a színfalak mögött zajlott, ám nemsokára teljes erejével rászabadul a tömegek viselkedésére és pszichológiájára.
Egyes fiatal lelkek a végidõkben sikeresen le fogják vezényelni érett lelkekké való átalakulásukat, és ezáltal meg fognak felelni a felemelkedésnek. Mások testüket elvesztve fognak visszatérni az 5. dimenzióba, a maradék pedig a B bolygón fog maradni. E lelkek közül némelyek, akik a jelenlegi elithez tartoznak, a B bolygó elitjének is része maradnak, túlélve a felemelkedést és az azt követõ zûrzavart.
A csillagmagok felemelkedésének kisebb hullámaira is sor fog kerülni, azokéra, akik eredményesen felfejlesztik a fénytestüket még 2012 decembere elõtt. Ezen esemény a legtöbb ember elméjére forradalmi és fejlesztõ hatást fog gyakorolni. Sürgetni fogja az embereket, hogy mielõbb készítsék fel elméjüket a Földdel együttes felemelkedésre, 2012 végén. Ugyanakkor nem fognak mind készen állni a felemelkedésre december 21-ére, amikor bolygónk a galaxis központi napjával illetve a Galaktikus Föderáció más bolygóival együttállásba kerül, és egy óriási fotonhullám fogja elárasztani a Földet.
Néhányuk a B bolygón fog maradni egy darabig, de meglesz a lehetõségük, hogy egy késõbbi fázisban felemelkedjenek az 5. dimenzióba. Idõközben földi katasztrófák között kell élniük. E körülmények nyilvánvalóan meg fogják könnyíteni számukra a döntéshozatalt.
A felemelkedést követõ 3-4 éves periódusban a két bolygó, az A és a B között még létezni fognak energetikai összeköttetések, melyek megengedik olyan portálok létesítését, melyeken még át lehet kerülni az 5. dimenzióba. Az érintett lelkek e nehéz idõszakban sok segítséget fognak kapni a fény erõitõl és néhány magasan fejlett, már felemelkedett megtestesült lénytõl.
Mindezek után a két Föld visszafordíthatatlanul elválik egymástól, az A bolygó egyértelmûen az 5. dimenzióba mozdul el, a B bolygó pedig folytatja útját a Minden Ami Van-tól való még mélyebb elkülönültségbe. Ez lesz az a tapasztalat, amelyet bizonyos igen fiatal lelkek preferálni fognak az inkarnációs ciklusuk folyamán. E döntésüket hamis erkölcsi elõítéletek kifejezése nélkül indokolt elfogadnunk.
*
A Földnek és az emberiségnek a végidõk során e két létezési irányba való elkülönülését foglalja össze a búza ocsútól való elválasztására vonatkozó híres mondás. Az emberiségnek az a része, amely a B bolygón való maradást választja, hosszú ideig úgy fog létezni, hogy semmiféle ideája nem lesz sem Istenrõl, sem a vallásról, és e bolygón nem lesznek többé világítótoronyként funkcionáló magasan fejlett lelkek, mint manapság a fénymunkások többsége. Nem lesznek olyan testben létezõ lelkek sem, akik hajlandónak mutatkoznának eljátszani a mártír szerepét, megadva a fiatal lelkek számára a lehetõséget, hogy elkövessenek mindenféle atrocitást, miközben karmikus leckéiket tanulják. A B bolygón minden lélek egyenlõen gonosz lesz.
A B bolygó társadalmát teljességgel olyan létezõk fogják alkotni, akiknek viselkedését az egymástól és az Egésztõl való totális elkülönültség egoisztikus, félelemteli szemlélete fogja motiválni. Önmagukon kívül mindenki mást ellenségnek fognak tekinteni, nem lesznek képesek arra, hogy bármiféle erkölcsi elvet kövessenek. Az emberi életnek ezen a bolygón többé nem lesz értéke, és ebben a lealacsonyodott társadalomban az élet normális módjába bele fog tartozni mindenféle förtelmes bûn elkövetése. E lényeknek újra fel kell majd fedezniük a fényt saját természetükben, mielõtt elkezdhetnének fejlõdni, és eónok elteltével, felemelkedhetnének majd. Ez a megtestesülések normális ciklusa a Földön és sok más 3. dimenziós téridõbeli naprendszer bolygóin.
Az A bolygóra került felemelkedett lények még 2000 évig fognak az 5. dimenzióban maradni. Minden egyénnek meglesz a lehetõsége, hogy a saját tempójában fejlõdjön. A halálra nem lesz többé szükség, ha el kívánják hagyni a létezés testi formáját – minden lény képes lesz dematerializálni fénytestét, saját akaratából. Sokan hamarosan képessé válnak arra, hogy fénytestüket olyanra alakítsák át, amilyenre csak szeretnék. A fénycsaládok tagjaival vagy régi barátokkal való lélekszintû kapcsolatok bármikor létrehozhatók leszek. Az anyag sokkal folyékonyabbá válik, és a képzeleten alapuló azonnali teremtés hamarosan elérhetõ lesz sok felemelkedett lény számára. A karma többé nem fog létezni. Minden kapcsolat a szíven fog alapulni és a Krisztus-tudatosságot fogja kifejezni. Minden létezõ számára garantált lesz az önfenntartás, a bõség lesz a létezés természetes állapota, ahogyan az azonnali teremtés lehetõvé válik mindenkinek. Az 5. dimenziós élet, amit Celestriá-nak is neveznek, maga lesz valóban a mennyország.
Ennélfogva tehát, a választás, amelyet a következõ két év során minden egyénnek és az emberiségnek is meg kell hoznia, a következõ: felemelkedni a mennyországba, vagy maradni a Földön és a pokolban élni. Micsoda választás! Ám ahogy az események kibontakoznak, jelentõs számú emberi lény fog a jelenlegi urai követése mellett dönteni, a B bolygón maradni, ahol ezek folytathatják az emberiség leigázására vonatkozó aljas terveik élvezetét, anélkül, hogy ebbe egyes csillagmagok közbeavatkoznának.
( espavo.hu/kozosseg/blogbejegyzes/863 )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24