header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Metatron üzenete 2012-rõl

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #3236 Írta: Margit
Metatron üzenete 2012-rõl téma létrehozva Margit által
.

METATRON

2012- EGY BEPILLANTÁS AZ ELÕTTÜNK ÁLLÓ MÁGIKUS ÉV ELÉ



Üdvözlet Mesterek!!!

Most körülveszünk bennetek, mindegyikõtöket, egyenként is közületek, gondoskodó szeretet energiával és az önfelhatalmazás mezejével, terével, mindannyitokat azért is, mert Ti Vagytok a Mesterei a Felemelkedésnek. Hivatottak vagyunk abban, hogy ihletet és tisztaságot kínáljunk föl nektek, de valójában egyszer s mind szükséges azt kihangsúlyoznunk, hogy ti mind szent és szuverén lények vagytok, abban hogy hogyan élitek meg ezt a csatornázott üzenetet.

2012-vel kapcsolatban, úgy fogjuk kezdeni ezt az esszét, hogy valóban egy szerencsés év lesz számotokra, bár néhányatok még félelemmel kezeli ezt.

Elõször is, megnyugtatunk bennetek, hogy a Felemelkedés jó úton halad és valóságotokban meg fog történni. Ti teremtették meg így!! Több szempontból is nézve, a Felemelkedés már megtörtént, minden a helyére került. Hogyan is lelhettek rá, ez a Kristály Háló befejezésével egyenértékû, amely végsõ beteljesítõ aktiválása a Kristályos átmenetnek.

A félelmeitekkel kapcsolatosan, halkan mondjuk, és arra kérünk bennetek, nézzétek meg a körülöttetek lévõ világot, mit láttok most?

A médiátokból láthatjátok: a háborús tudósításokat, éhínséget, katasztrófákat és gazdasági összeomlást. a Tv-k, ahogy tálalják nektek, az a 3. dimenzióból látható így. És ez gyakran tele van sötétséggel és végítéletekkel.

Az ítéletnapi próféták különösen magas fordulatszámon pörögnek most azokon az oldalakon, nemde? Néhány végzet spekuláns kiváló termékeny talajra lelt ezeken a küzdõtereken és a különbözõ témákban gerjesztik a félelmeket, úgy mint: a Föld összeütközése egy üstökössel, vagy aszteroidával, a földi sarkok polaritás váltása és a gazdasági összeomlás. Ezeket a füllentõket akár felismeritek, akár nem, öntik magukból a félelemkeltést.

Drága Emberek, újra mondjuk: A FELEMELKEDÉS BE FOG KÖVETKEZNI, MERT AZ EMBERISÉG ÍGY DÖNTÖTT. Éppen ideje annak, hogy hagyjátok elmenni a Félelem régi energiáját. A Sötét próféciák szerinti katasztrófákra nem fog sor kerülni.

Azt mondjuk nektek, 2012-rõl, hogy ez egy új nap hajnala és valóban a Nap változásáé is, amely elhozza az Új Föld varázslatos fényét.

Mesterek, mindig voltak a bolygón vészmadarak, akik a sötétséget és a végzetet prófétálták, és félelmekkel tûzdelték tele, hogy így hívják fel, magukra a figyelmet. Mindez a kettõsség célját szolgálta, és ha gyors pillantást vetnétek a világotokra, akkor meg is láthatnátok, hogyan próbálják igazolni állításaikat. De mi azt mondjuk ismét nektek, ez egy régi energia, és ez nem a Szellem útja, amikor megrögzötten azt próbálják belétek gyömöszölni, hogy nincs remény, vagy hogy azt, hogy adjátok fel szabad akaratotokat. A mi üzenetünk az, hogy beszéljünk Isteniségetekrõl, és lényegre törõen az igazság pontjába állva elmondjuk, hogy a bolygó és az emberiség valójában fel fog emelkedni, és ez teljesen jó úton halad már arra tekintettel, hogy meg is történjen. Ezért is beszélünk 2012-rõl pont most.

Az elõttünk álló évrõl

2012 egy hihetetlenül fontos év. Ez egy lineáris energiaáramlás sorozatot tartalmaz magában, többdimenziós keresztezõdési pontokat és idõkapukat. Lényegében ezek egymást erõsítõ pontok és a rendszerességük teszi lehetõvé a Felemelkedés megvalósulását. Ezeken az idõkapukon keresztül, sokan közületek, mint a jövõbõl jött küldöttek, szíriuszi-plejádi ûrhajósok, fénykódokat hordozó belépõ lelkek jöttetek, hogy itt legyetek a Földön a Felemelkedés idején.

2012., a végsõ ébredés, az utolsó harsona felhívás a fénykódokat hordozóknak, és rengeteg tennivalójuk lesz, 2012-ben. Több szempontból is 2012-ben kezdõdik el valójában a munkátok.

2012 küldöttei

Most sokan közületek, akik részt vesznek a planetáris felemelkedésben, földi idõ egy olyan szakaszában találtátok hirtelen magatokat, melyet nem tudtok magatokénak tekinteni. Ez olyan volt, mintha látogatóba érkeztetek volna az otthonoktól távolra, és az energiáitok valahogy nem illeszkednek össze 2011-gyel és azon túl.. Valójában érezhették azt, hogy elvesztegettétek az elmúlt évtizedeket.

Kedveseink, tudjuk, hogy ezek az érzések még nagyon is erõsen érvényesek rátok nézve, és megérezni azt (kik vagytok), egy kulturális sokkot okoz, ahogy a multidimenzionális virágzásotokba ébredtek fel, és ahogy ez kibontakozik elõttetek, mielõtt 2012-be lépnétek. Sokan közületek a ti kifejezésetekkel élve már a jövõt látjátok valójában.

Rengeteg lélek döntött úgy, választotta azt, hogy ezekben az idõkben a Földre jön, mind az 5. dimenzión túlról, mind a Föld jövõjébõl, a magasabb dimenziós világokból, hogy jobban megértessétek veletek a lineáris idõtök haladását és fejlõdéseteket, különösen 2012-t.

Ti valójában a Kristályos Fény küldöttei, a Szeretet nagykövetei vagytok, akik földi kifejezéssel élve a jövõbõl költöztek ide vissza, hogy segítsetek az emberiségnek eligazodni, utat találni ezekben a viharos idõkben, amelyek az elmúlt 40 évben bontakoztak ki, és amelyek meg fognak jelenni a következõ 20 év folyamán. Látni fogjátok a közületek ébredõket, akik a ti jövõtökbõl a múltatokba vannak még, és a korábbi szerepükbõl a leendõbe ébrednek 2011 és 2012-ben. 2012. idõkapuja egy kozmikus energiákat beindító jelzõpont.

A 2. világháború korszaka után, egy meghatározó tömeggé, egységgé kezdetek válni, akiket a Baby-Boomer generációnak neveztek el, és számotok fokozatosan, egyre nõtt, az úgynevezett X. Generáció, majd az indigó és kristály gyermekek megjelenésével. Ti Vagytok a Kristályos Fény Küldöttei, a Felemelkedés, az Alternatív Föld úttörõi. Sokan közületek már a 7. és 8. hétéves ciklusát éli, azaz 49-tõl 56 éves lineáris életszakaszába került. Egy olyan fizikai testet foglaltatok el, amely saját magatoknak csupán egy része, egy változata, úgy is lehet mondani, egyfajta második szintû állapot. Ez egy fejlettebb változata a jövõbeli önvalótoktól, amikor visszaléptetek az idõben, egy nagyon fontos cél miatt. Ez csak hasonló ahhoz, amit a lélek integrációjának hívnak, mivel ez egy különleges szerepet jelent, amely egy idõkapuhoz kapcsolódik, az esszenciálisan összetömörült jövõbeli önmagatok kapcsolódása a jelenbe tartózkodással (már a nem a múlttal), a Felemelkedés segítésének céljából.

Ti már számos szerepet, feladatot, szolgálatot végeztetek el.

Ti Vagytok a Bölcsesség õrzõi, a Föld Megtartói, a SámánAngyalok, a Tûztáncosok, az Álomjárók, a FényVadászok., az Alakváltók, a CsillagLények, a Vének (az Õsi lelkek), a Fény erejének hordozói, az Idõ Gyógyítók.

Azért jöttetek, hogy mint energia mérnökök helyreállítsátok a földi dualitást, következményeit, különbözõ eredményeit. Azért voltatok/vagytok itt, hogy vezettetést adjatok az emberiségnek, azért hogy megmutassátok, hogyan tudjanak keresztül menni az ismétlõdõ és várható csapásokon, lehetséges katasztrófákon, melyek már annyiszor megtörténtek, mint azok az események, amelyek már mennyi sok állóvizet kavartak fel. Most annak a bizonyságáért vagytok itt, hogy az eddig errõl szóló történelmetek nem fog megismétlõdni. És mi azt mondjuk nektek, igen ez sikerült.

Lássátok azt meg, hogy ti vagytok a hibaelhárítók, a soha meg nem téríthetõk, a régi paradigma eltakarítói. Hasonlatként a tengert használjuk erre most, hogy tisztába legyetek azzal, hogy mi is a Fény küldötteinek tervezetei. A Felemelkedést úgy képzeljétek el, mint egy teherhajót a tengeren, amit a Fény küldöttei navigálnak, mert õk a szakértõk ebben, és pontosan tudják azt, hogy hol vannak a veszélyes örvények, áramlatok, hogy mikor van árapály, és merre rejtõznek sziklák a víz alatt. A Fény Küldöttei tudják, hogyan lehet elkerülni ezeket a veszélyeket, hogyan lehet hajózni a múltban, hogyan tartsák fenn egyensúlyban a terheit cipelõ hajót. Ti Vagytok a Tanítók, a Szakértõk megannyi területen, és amikor összejöttök, akkor, akkor hatalmas erõvel egy kollektív bölcsességet hoztok a Földre, olyat, amely páratlan a bolygó történelmében.

Már megtudhatjátok azt, hogy a többség közületek, már többször is megtapasztalta a Felemelkedést, más bolygókon és világokban, és ismeritek ennek módszereit, azok kihívásaival és veszélyeivel egyetemben.

2011 és 2012.-ben van és lesz is ennek a folyamatnak néhány ismeretlen, sötét foltja, de miután a játék megváltozik, amint a tömegeket átvezetitek 2012-bõl 2013-ba, az lesz az igazi kezdet.

2012-ben a Fény Küldötteinek igazi és legfontosabb szerepe az lesz, hogy saját ragyogásotokkal segítsetek mindenkit keresztülmenni a változásokon, és ne engedjetek a félelmeiteknek és a régi energia fájdalmainak. Ne szegje semmi a kedveteket. Amit mondhatunk még 2012-vel kapcsolatban, az hogy a régi energia ekkor még keményen vissza fog ütni, és megpróbál elkedvetleníteni bennetek a változásokban. Tehát erõsítsétek meg fényetek rezgését, hogy horgonyt vethessen a fény, hozzátok egyensúlyba a kristályos energiát a saját rezgésetekkel.



Mit fog történni 2012-ben?

Mi is történik 2012-ben, az, ami számotokra egy új kezdetet hoz létre, és ez az új kezdet, az Új Föld, új mintáit hozza el nektek. A Föld Felemelkedése lehetõvé teszi a dimenzionalitás eredeti állapotába való visszatéréseteket és kiterjedését a bolygó, a Föld kristályos mezejébe, amely kiterjedt a 4. és 12. dimenziós közötti tartományba.

A Kristályos mátrix a következõ eseményeket és történéseket fogja gerjeszteni:

A Kristályos Naplemezek és a Kristályos Vortex 11-11-11-ben újrakódolódott. MAX (a legfõbb vezetõ kristálykoponya) a 13. paradigmája arra hivatott, hogy az Arkansaban, az eredeti földönkívüli Kristályos Könyvtárat bekódolja a Kristályos Átalakulásba. 11-11-11 és 12-12-12-ben, MAX hivatott ezeket a fényforrás kódokat megadni és beindítani.





12-12-12-ben a Kristályos Háló a teljes rezgéstartományát fogja adni.

A tizenkét vezetõ Naplemez egyesíti rezgéseit, és ez az egyesült rezgés fogja adni majd az új DNS és lenyomat kódjait az Új Föld frekvenciájaként.

A vezetõ Kristályos mezõk bolygószinten egyesülnek rezgéseikben, melyek közül kettõ: Arkansasban és Brazíliában.

A Piramis oktaéder hálózat véglegessé válik, amely magába foglalja a Kristályos Kozmikus átalakulást a piramis hálózaton és a bolygó erõcsomópontjain, a bolygó áramlásvonalain keresztül, úgy ahogy az valójában a Bolygószintû Háló és a Kozmikus Háló kapcsolódik az Orionhoz és az Arcturushoz.

Ezekkel a hozzáigazításokkal befejezõdnek a beharangozott Felemelkedés végsõ kiigazításai, amelyek 2011 és 2012-ben szükségesek. A Felemelkedés más számos pontból nézve is már folyamatban van 1987 óta (Harmonikus Konvergencia – Egyirányba Igazodás lásd: Idõvonal: 1987. augusztus 16-17), de a Naplemezek, a Kristályos Vortex és a piramishálózat teljes összehangolása még folyamatban van, így tovább finomodnak a végsõ beállításig. (2012-12-12-ig)*

Sokan közületek valójában a Fény Hordozói vagytok, kristály-mérnökök és kvantum mûszerészek, és ezzel a tudással segítitek ezeket a folyamatokat beteljesedni. néhányotókat, közületek a jövõtökbõl küldték vissza a Földre. Mások pedig a Sziriuszi-Plejád Szövetség képviselõiként vannak jelen, fõleg azok, akik a hatalmi-politikai struktúrák átalakításaiban nyújtanak segítséget. Különösen a Föld-Õrzõk/Tartók végzik ezt, a kapu örvények központjainak és a Ley vonalak frekvenciájának felemelésével.

És ez, amit szükséges volt kiigazítani, az energiák összehangolása a mega központokban, az Arkansasi kristályos örvényhez és a Naplemezek helyszínein. Ezt a munkát ösztönösen, intuitíven teszitek teljessé és mindannyian, nagyon jól végzitek. Többetek mögött a Plejádi és Sziriuszi hajókban lévõ társaitok állnak és támogatnak ebben ezek befejezésében.

­­Energia- és Aktiválási idõpontok 2012-ben

A 2012-ben elõforduló alapvetõ frekvenciális idõpontokról szólva, ezek konkrét dátumokhoz köthetõk. A Napéjegyenlõségek, Napfordulók és rendkívül erõs Nap és Holdfogyatkozások jellemzik, mind végsõ, utolsó kódolási pontok, melyek jelzik a Felemelkedés beteljesedését.



2012. Idõkulcsai a következõk:


Január 25. Az Újhold után bevezet a Felemelkedés 12. hullámának beavatásába.

Február 3. Neptunusz a Halakba lép. A 12. Felemelkedési hullámon belül, az Emberiség belsõ (intuitív) látása jelentõsen megerõsödik.

Február 8. Chiron a Halakba lép. A személyes szintû felszabadulásra és teljes körû gyógyulásra való hatalmas lehetõség.

Május 20.- Június 20. Egymást-erõsítõ Napfordulós-Négyesfogat energiahullám.

1, Május 20. Napfogyatkozás.

Témája: Az Isteni Férfi egyensúlyával való egységbe rendezõdés.

Az emberiség makroszintû egységbe rendezõdése.

2, Június 4. Holdfogyatkozás.

Témája: Az Isteni Nõ egyensúlyával való egységbe rendezõdés.

Az emberiség mikroszintû egységbe rendezõdése.

3, Június 6. Vénusz tranzit

Témája: A szíriuszi-Plejád Szövetség energiáival való egységbe rendezõdés

Az Arany Delfin energiáinak teljes körû visszatérése.

Az Isteni Férfi és Isteni Nõ energiáinak belsõ egységbe rendezõdése.

4, Június 20. Nyári Napforduló

Rendkívül erõs energiáival, összerendezi és beteljesíti a Napfordulós-Négyesfogat dátumait.

Rendkívül erõs intuitív energiákat foglal magában és végsõ beáramlási kódjaival lehetõvé teszi a Felemelkedés minden akadályának elhárítását.

Szeptember 22. Õszi Napforduló.

A 12 elsõdleges, vezetõ Naplemezek Kristályos Hálózat formájában való megindításának kezdete.

November 13. Teljes Napfogyatkozás

A 12 Naplemez 144 erõcsomópontjának integrálása a vezetõ Naplemezbe (a 12+1-be a 13.-ba).

A Kristályos Háló Isteni Férfi aspektusának végsõ beállítása egyensúlyába.

November 28. Árnyékos Holdfogyatkozás

A Kristály Háló Isteni nõi aspektusának végleges beállítása egyensúlyába.

December 12. 12-12-12 A 12. SZENTHÁRMASSÁG KAPU

A Kristályos háló teljes mûködésének végsõ beállításának, befejezésének pontja, csúcspontja.

Az utolsó Atlantiszi Templom Kristály (a 9 közül) beindítja az új kódokat (az Új Föld és az Új Emberiség lenyomatának kódjait), majd egyesíti rezgését a piramis hálózattal és a Naplemezekkel. Egyensúlyba hozza és egyesíti az isteni Nõi és férfi energiákat, a MAX (a vezetõ, azaz a 12+1.-ik Kristálykoponya) befejezi a kódolást (a Kozmikus könyvtárak és az Új Föld mintáit) a Kristályos Vortexbe (ami Brazíliában és Arkansasban van és ezek egyesülnek rezgésükben).

12-12-12-ben a Kristályos, felemelkedési, Krisztusi Tudatosság Háló újraindítása következik a végsõ beállítások után. Minden földi rendszer teljes mértékben újra kódolttá válik. A Tûz Kristály (Atlantiszi Templom Kristály), Biminiben aktívvá válik és összecseng a Kristályos Vortexxel és a Naplemezekkel. Ezután egy rövid idejû (12-12-12 és 12-12-21 között) újraindítás történik és a teljes Kristályos Háló/Mezõ rendszer mûködni fog 2012. 12. 21.-én.

2012. 12. 21.

A Téli Napfordulón újraindításra kerül a Felemelkedés Háló/Mezõ amely behálózza a Kristályos Kvantum mezõt és ez kiterjed (az Univerzumokra) és még nagyobb hozzáférést biztosít egészen a 12 dimenziós tudatosság eléréséhez.

A JUPITER, SZATURNUSZ, PLÚTÓ ekkor (egymással való rezgés és geometriai viszonyában) AZ ISTEN ÚJJÁT FORMÁZZA.


A Gazdaságról


Többen is látjátok már, azt, hogy a gazdaság hullámvasútra került és az ezekbõl eredõ feszültségek számos válságos területen félelmeket és aggodalmakat keltenek. Vannak olyanok, akik a teljes összeomlást jósolják.

Kedveseink, ahogy a gazdasági rendszerek változnak, mert muszáj nekik változni, nem azt jelentik, hogy egy teljes összeomlásnak kell bekövetkeznie, a globális káoszban, mert ez nem szolgálná az Új Földet. A TELJES GAZDASÁGI, LEBONTÁS NEM TÖRTÉNIK MEG, MERT NINCS ENGEDÉLYEZVE.

A gazdasági átalakulás egy új rendszerben fog bekövetkezni (2012 után) és több évtizedet fog felölelni, mert ez egy fokozatosan bevezetett folyamat lesz.



Az amerikai elnökválasztásról


Mielõtt befejeznénk ezt az esszét, szólni fogunk röviden a 2012 novemberében, az USA-ban megrendezett elnökválasztásról. Nem fogjuk megjósolni azt, hogy ki lesz a gyõztes, csak annyit mondhatunk egyelõre errõl, hogy ez az esemény idõpontja rendkívül fontos lesz számotokra. Azt tudjuk mondani, hogy Obama elnök egy olyan lélek, akik egy magasabb fényrezgésbõl érkezett ide és sokkal jobb lehetõségeket kínál fel az USA-ban élõ emberek számára, mint bárki más. A választás elég keményen fogja érinteni õt és bennetek, de sokkal nagyobb a valószínûsége, hogy õt fogják újra megválasztani nem mást. De teljesen ez sem bizonyos, mert még sok tényezõ van ebben a játékban, ami befolyásolhatja. A jövõ már egy mozgó célpont, és ennek a forgatókönyvének megírása nem a mi feladatunk (hanem az emberiségé), és így az eredményt és a választás kimenetelét nem határozhatjuk meg. Azt mondjuk inkább, Obama egy olyan ember, aki képes gondoskodni minden állampolgár alapvetõ ellátásáról, de az USA még mindig több évtizedes távolságban van attól, hogy egy igazi kormány képviselje a saját társadalmát.

Zárszóként

Azt mondhatjuk nektek, hogy 2012, egy beharangozott idõpontja. Lineáris beteljesedése a bolygó felemelkedési folyamatának.

A BOLYGÓSZINTÛ FELEMELKEDÉS, KITERJEDT (MÁS VALÓSÁGOKRA ÉS TUDATOSSÁG ÁLLAPOTRA NÉZVE) AZ ÚJ FÖLD MINTÁIT HOZZA MAGÁVAL ÉS A TELJESEN MÛKÖDÕ 144-ES KRISTÁLYOS HÁLÓT. Ezek az energiák lehetõvé teszik majd azt a tömegek számára harmonikus átalakulásukkal, azt, hogy az emberiség is elérje a felemelkedést. De azt mondjuk nektek a változásokkal kapcsolatban, hogy azok fokozatosan következnek be az emberiség szempontjából, a lineáris idõ mozgásával

December 22.-én, amikor a legtöbb ember körülnéz (a világon), azt fogja mondani: "Semmi sem történt, mi volt ez a nagy felhajtás?' De közöttetek a megvilágosodtak tudni fogják, hogy valami csodálatos dolog történt, mert ez az igazi kezdete a Felemelkedésnek, valóságos virradata.

Metatron vagyok, és megosztom veletek ezeket az igazságokat.

És ez így van -.és ez így van

James Tyberonn

Forrás: 2012 - A Glimpse Into The Magnificent Year Ahead a message from Metatron channeled by Tyberonn, Friday, 28 October, 2011.

This channel is copyrighted to www.Earth-Keeper.com - Posting on websites is permitted as long as the information is not altered and credit of authorship and website is included. It may not be published in journals, magazines or print without expressed permission from Earth-Keeper. Permissions may be requested at Tyberonn@hotmail.com

www.foldicsillagok.hu/index.php?option=c...id=48:2012&Itemid=77
közreadja: www.foldicsillagok.hu

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #3238 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Metatron üzenete 2012-rõl
.


Máté a Vonzás Törvényérõl összekapcsolódva a FöldAnyával.

Egy részlet a 2011. októberi közvetítésbõl



Képzeld el:

ha nem akarsz háborút, hangsúlyozd a békét.

ha nem szeretnél korrupt kormányokat, hangoztasd a vezetés bölcsességét és igazságosságát.

ha nem szeretnéd az elszegényedést: hangsúlyozd a bõség áramlását az életedben.

Kívánj: Jó életet mindenkinek.

Képzeld el: hogy az emberek mindenféle korosztályából és fajtájából, egészséges megjelenésûek és mosolyogva néznek rád.

Képzeld el: gyönyörû parkokban sétálókat és nevetõ gyermekeket színes játszótereken.

Képzeld el: hangulatos virágokkal feldíszített asztalokat pompás ételekkel megrakva, gyönyörûen bimbózó fákat, virágzó cserjéket, és olyan iskolákat, egyetemeket, melyben a diákok is virágzanak az örömtõl, hogy oda járhatnak.

Képzeld el: kristálytiszta vizû folyókat, tengereket, zöldellõ mezõket, kristálytiszta égboltot, hûsítõ, békés erdõket ott ahol sérült lenne a természet, vagy sivatag terül el.

Képzeld el: az állatokat amint békésen járkálnak az emberek között.

Szeretet, harmónia, kedvesség, együttérzés, egészség, bõség, kölcsönös tisztelet, nagylelkûség, segítõkészség, öröm, együttmûködés, õszinteség, megbocsátás, hála, bátorság.

Mindez vár, reánk vár, azon túl, amikor a Föld kilép a 3. sûrûségbõl a 4.-be 2012 év végén.

Minden meg fog változni:

tiszta biztonságos erõforrások

méltányos és igazságos törvények

stabil globális gazdaság

igazságos elosztás

a könnyû közlekedés új formái

a kommunikáció és építõipar új formái

korlátlan utazás az egyik országból a másikba

egyre több pihenõidõ

igazságos adózás, bérek és fizetés

az egyetemes törvények tanítása

a kultúra elérhetõsége bárki számára korlátoktól mentesen

a technológia ugrásszerû fejlõdése

kollektív tudatváltozás

párbeszéd a földalatti és földöntúli kultúrákkal

telepatikus kommunikáció

a többdimenziós létezés felfedezése

automatikus tudás

a saját lelkünkkel való kapcsolat

univerzális tudat: mindannyian egy család vagyunk

a szeretet és fény hatalma

a test kristályosodása, melyre a méreganyagok és vakcinák nem hatnak majd

egészséges test, lélek, szellem

a test szervei megújulnak,megfiatalodnak, fokozottan gyógyulnak,

a degenerativ és krónikus betegségek, fájdalmak egyre csökkennek

újra kinõhetnek a hiányzó végtagok és a fogak is szakaszosan

a fizikai, szellemi és lelki csúcsába való harmonikus beállítása minden embernek.

Nem lesz része az Aranykornak:

A félelem, környezetszennyezés, vallási dogmák, erõszak, halálbüntetés, férfi felsõbbrendûség, társadalmi kasztok, kegyetlenség, szegénység, elmekontroll, kapzsiság, féltékenység, irigység, csalás, elõítélet, korrupció, káros vegyi anyagok, gyógyszerek, politikai pártok, bürokrácia, öncélú pusztítás, harag, egészségügyi erõszak, becstelenség, katonai erõszak, fegyverek, szenvedélybetegségek, pornográfia, hajléktalanság, rabszolga-kereskedelem,média-szabályozás, vállalati monopóliumok…..

ALACSONY VIBRÁCIÓ NEM LÉTEZHET A 4. SÛRÛSÉGÛ VILÁGOTOKBAN

Megszûnik az alacsony frekvenciával és a technológiával való visszaélés a bolygón.

A nem jó indulatú civilizációk elhagyják a Föld környezetét, mert nem fogják kibírni a vibráció szintjét.

Atlantisz sok egykori lakója visszatér és segíti megelõzni a katasztrófák okozta pusztításokat.

A Naprendszer bolygói újraigazodnak a Naphoz.

A Föld forgása felgyorsul, stabilabb lesz. A Föld nem fog semmilyen égitesttel összeütközni.

Kozmikus és telepatikus kapcsolatok alakulnak ki, amely mindenkinél másképp mûködik majd.

Azt kérjük, hogy fénylényekkel csak akkor vegyétek fel a kapcsolatot addig is, ha nem vagytok betegek, érzelmileg kiegyensúlyozottak vagytok, ha az entitás nem kelt félelmet, és ha nem csökkenti ez az energiaszinteteket.

MINDEN SÖTÉTSÉG ELTÛNIK MAJD A FÖLDRÕL, AMIKOR AZ, A 2012-ES NAPTÁRI ÉV VÉGE FELÉ BELÉP TELJESEN A 4. SÛRÛSÉGBEN, AMIKOR AZ ARANYKOR KÜSZÖBÉRE ÉRTEK!!!

A FöldAnya mondja: ez a sok csoda mind reátok vár és ez a világ már valójában a mi együttes világunk lesz.

közreadja: www.foldicsillagok.hu

forrás:

www.matthewbooks.com/mm/anmviewer.asp?a=141&z=2

Máté/Matthew Ward, 2011. október 10. üzenete, amit a FöldAnyával összekapcsolódva adott át nekünk, édesanyján, Suzy Wardon keresztül.

www.foldicsillagok.hu/index.php?option=c...:2012-utan&Itemid=78

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.402 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24