FÓRUMOT TECHNIKAI OKOK MIATT, OLVASÓ FÓRUMMÁ ALAKÍTOTTUK ÁT.(2012)
NEM LEHET BEJELENTKEZNI ÉS HOZZÁSZÓLNI.
IMRE MARGIT SZERK.
Szeretettel köszöntök minden fórum látogatót a megnyitott új fórumon.
A hozzászólásaitokat csak regisztráció vagy bejelentkezés után tehetitek meg.(Ezek biztonsági okok miatt van, mert a reklámok tömkelegével árasszák el akkor a lapot).
Kérlek benneteket, hogy legyetek bátrak és osszátok meg gondolataitokat velem és másokkal is, ha a szívetek úgy diktálja. Én nagyon örülök, hogy a weblapon és ezen belül a fórumon is megoszthatom a gondolataimat, írásaimat veletek.
Megkérek mindenkit, hogy a fórum szabályzatban leírtakat tartsa be, hogy ez a fórum legyen egy békességes hely, ahol mindenki örömét lelheti, és hogy tudjunk örülni egymásnak, így teljesen ismeretlenül is.
Kívánom, hogy érezze jól magát, aki ide látogatott.
Szeretettel: Margit
2008.08.08.
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 9 éve 11 hónapja Margit által.
Karácsony Szent estjén kivánok minden idelátogató kedves vendégnek nagyon boldog Karácsonyi Ünnepeket, melyben benne ragyog a szeretet és az áldás.
Mninden emberben ma egy kicsit újjászületett a szeretet ereje, mert mindenki arra törekedett, hogy a másiknak tudjon örömet okozni. Ez a szeretet az, ami összeköt bennünket a Mi Megváltónkkal, aki a mai napon született újjá a mi szivünkben azáltal, hogy mindenkinek törekedtünk az ünnepét szebbé tenné. Talán nem is kellene mást tennünk az életünkben, ha a mindennapjainkban ezt a napot tudnánk megélni. Akkor már a lelkünkben az igaz szeretet gyümölcse élne. Bennünk pedig a szeretet ereje által Jézus irányitaná az életünket.
Mindenkinek szeretettel: Imre Margit
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 5 hónapja Margit által.
MINDEN KEDVES LÁTOGATÓNAK KIVÁNOK ÁLDOT BÉKÉS ÚJ ÉVET.
ISTEN KISÉRJE MINDANYIUNK NAPJAIT ÉS LEGYEN ÖRÖM AZ ÉLETÜNKBEN.
A REMÉNY, HOGY NEM VAGYUNK EGYEDÜL. ISTEN VELÜNK VAN ÉS SZÓRJA REÁNK ÁLDÁSÁT.
SZERETETTEL: MARGIT
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 5 hónapja Margit által.