header ok

Szellemtan

"Magyarsággal is kapcsolatos" szellemtani közlemények

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #1304 Írta: Margit
ÜZENET AZ ÚRTÓL

"Legyen nyitott a füled hívó Szavamra,
És legyen nyitott a szemed a szeretet tennivalóira!
Szeress, tanulj alázattal, és így mutass példát,
Ezzel éld át a Tavasz és a szív Igaz Forradalmát!"


ÚJ-TAVASZRA-HÍVÁS

Szólok mindenkihez, ki szívében magyar!
Emlékezz ember, tetteid mondják el, mit szíved titkolni akar!
Hiába mond szájad hazug szavakat, tetteid beszélnek általad!

Megmutatkozik a hamis szívnek hatalomvágya:
Uralkodni más fölött! ez politikája!
Anyagba kötni a Teremtõ Szellemet!
Ez határozza meg a rohanó, küzdõ anyagi létet!
Elfelejtetni a Szív csendes küldetés-szavát,
Ez uralja csak a harsogó gépek minden médiáját!

Tavasz jön most rátok, tél nélküli tavasz,
Ahol nem volt a földben, csak szívetekben fagy!
A megzavart Természet mindent híven mutat,
emberi fejekben nincs tiszta gondolat!
Szúró tüskeként hat minden hitetlen hazugságotok!
Erre használjátok tehát a Teremtõ Szót?!
Gyötritek magatok, s bennetek Engem,
Anyám könnyeket sír, és jajdul minden sebem!
Országotokban ezeregy baj akad,
Mert nem szeretettel élõ az, aki osztja a parancsokat!
Ki múltat nem tisztel, sem õsz fejeket,
Országot, s jövõt az, vajon hogyan építhet?!

Mondottam egykoron: "Engedjétek Hozzám a gyermekeket!"
S vad pénzkereset váltja fel a családi életet!
Szívetek vérzik, fáj az egyedüllét,
S ÉN most csendben megkérdezem:
Gyermekem!
Így képzeled gyermeked jövõjét?!

Mert se test, se szív, sem értelem nincs ma a helyén!
Hogy gondoljátok így, hogy vagytok Isten tenyerén?!
Hisztek a csábítás romboló tüzének, -
Pedig kicsiny népként:
SZERETETBEN ÉLNI, s az ÉLETET MUTATNI!
EZ VOLNA KÜLDETÉSED!

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 16 éve 11 hónapja #1305 Írta: Margit
folytatása az elõzõnek


Szólok hát mindenkihez, ki szívében magyar!
Tetteid mutassák meg Népem, mit szíved akar!
Új tavaszra hívlak, erre serkenj most fel!
Állj talpra érzékeny szíveddel!

Emlékezz rá, mondtam: "Ki fegyvert fog, fegyver által vész el"!
Ne hagyd harcoltatni magad a gõg fegyverével!
Új kor jött el, Fénytudást hozó,
mellyel Általam, s Velem, a Földön is JÓT Teremtõ a Szó!
Karod erõs, gyõzelemre termett,
De gyõzni csak az fog, ki Édesanyám, s Általam vezetett!
Így szólt egyezségünk minden korokon át,
Nevemmel fémjelzett legyen hát minden csatád!
Fegyelemre intlek, nem heveskedésre,
Mert belül van elrejtve az Istennek minden Kincse!
Légy óvatos az indulatoskodókkal,
Mert az üres buzdításban nincs Isteni óhaj!
Nem elveszíteni, megtartani vágyom
mindazt, ki magában hordja Tanításom!
Kiérlelt Tetterõt, s Bölcsességet, annyit adok, amennyit csak kértek,
Hisz része ez mind az Isteni Erõnek!

Csak szívedbõl kérj, szívedbõl mondj mindent, hogy meghalljalak,
Ne csak ajkad mondja a jól ismert szavakat!

Lelkedhez szólok most Édesanyám Népe!
Ébredj fel végre az Igaz Küldetésre!

Engedj el mindent, mi nem méltó a továbbvitelre,
Hogy eláraszthasson téged Szívem Szeretetfénye!
Legyen ez a Tavasz a megszabadító,
A bánat, az erõszak és a fájdalom helyébe örömöt hozó!
Ne harcos lendület, szíved szeretete gyújtson!
Mert EZ hozza el Kegyelmemet mindenkoron!
Légy fegyelmezett, bölcs, és kitartó a hitben,
Mert nincs más kiút, csakis a belsõ értékben!
Ezen dolgozz mindig, ezt erõsítsd másban,
A dolgos hétköznapok egész sorában.
De tanulj meg szólni, bátran kiállni is,
Ha hívlak, s ha népednek így szükségeltetik!

Legyen nyitott a füled hívó Szavamra,
És legyen nyitott a szemed a szeretet tennivalóira!
Szeress, tanulj alázattal, és így mutass példát,
Ezzel éld át a Tavasz és a szív Igaz Forradalmát!

ISMÉT SZÓLÍTLAK MOST ÉDESANYÁM NÉPE!
SZÍVEMBE HÍVLAK, IGAZ SZERETETRE!
FOGADD EL KEZEM, MIT LENYÚJTOK MOST ÉRTED,
ÍRJUK EGYÜTT TOVÁBB A TÖRTÉNELMED!
ÍGY TÛZZED ZÁSZLÓDRA BOLDOGASSZONY KÉPÉT,
SZENT EGYEZSÉGÜNK GYÕZELMI JELVÉNYÉT!
Ámen.
(M. G. Mária, az Én az Úr vezetem népem c. könyv szerzõjének tollából)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #1400 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: "Magyarsággal kapcsolatos" közlemények
Gondolatok a magyarságról
... s a haza fényre derül!


Aki az önismeret útjának nekivág, elõbb-utóbb szembetalálkozik a nemzethez tartozás kérdéseivel. Mit jelent számomra a magyarságom? Vajon miért születtem éppen magyarnak? Végsõ soron van-e jelentõsége a nemzettudatnak, ha úgyis a Minden és Mindenki Egy-be tartok? Nemzeti ünnepünk jó alkalom arra, hogy merengjünk kicsit a válaszokon.
Az eligazodást némiképp nehezíti, hogy a nemzeti identitás kérdése mifelénk is politikai köntösbe öltöztetett. Elég kinéznünk az utcára, és a nagy magyar igazságok mögött fortyogó indulatokat és a hatalmi ambíció által manipulált embereket látunk. S e ködös zûrzavar nem tesz jót az igazságnak, mert ha attól halljuk, akivel nem tudunk azonosulni, könnyelmûen elvethetjük azt.

Pedig csak a bevett szálka-gerenda jelenségnek vagyunk részesei. Balsorsunkért másokat, a "gazembereket" tesszük felelõssé, és a nemzet megváltását a többieken akarjuk kezdeni. Nincs azzal baj, hogy a disznóságot szóvá tesszük, és az igazságtalanság ellen felemeljük a hangunkat. Hiszen a mai ünnep pont errõl szól: tisztelgünk azok bátorsága elõtt, akik ki mertek állni a szabadságunkért. S az is bizonyos, hogy kollektív indulatkitörések nélkül nincs nemzeti felemelkedés, aki vitte már terápiára saját szeretetlenségét , haragját, irigységét, féltékenységét , jól tudja ezt. A csapda a jó öreg kivetítõsdiben rejlik. Még nem vagyunk elegen, akiknek leesik, hogy a társadalom és a nemzet belõlünk van, az egyéni gondolatok, érzések és tettek összességébõl. És hogy ezt az eredõt egyetlen ponton, egyetlen emberen keresztül tudom csak érdemben megváltoztatni. Weöres Sándorral szólva: Népedet és az emberiséget csak azáltal javíthatod, ha önmagadat javítod. Az igazság sosem az emberiséget, mindig csak az egy-embert válthatja meg.

A szellemtudomány mai állása szerint magyar igazságok - akár megváltó erejûek is - márpedig vannak. E téren, a magyarság történetét és szellemi küldetését illetõen Váradi Tibor tûnik az egyik leghitelesebb forrásnak. Elõadásai és írásai a magyar õsvallástól kezdve a pálos renden át a Szent Korona szellemiségéig felölelik népünk történelmének számos elhallgatott, megmásított, szinte hihetetlen epizódját. És selátó-sehalló legtöbbünk számára e szellemi tények egyelõre tényleg hitkérdések maradnak. Valóban mágikus erejû beavatókoronával büszkélkedhetünk? Meglehet. S igaz volna, hogy lesz még királya Magyarországnak? Elég meredek, de ki tudja. Egy magyar igazságban viszont nagyon lehet hinni, s ez így hangzik: Az a nép, akinek megadatott, hogy a szívcsakra közelében lakjon, éljen, annak van a legfontosabb feladata a Föld szívcsakrájával kapcsolatban. A magyarságnak kellene egyfajta példát mutatnia más népek felé az áldozatkész szeretet megvalósításában. A magyar nép egyik legfontosabb feladata, missziója a szeretet megtanítása.
Nos, kedves olvasó, a lecke világos: szeress, s a haza fényre derül!


forrás :
Váradi Tibor: Isten, áldd meg a magyart 1-3.

MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #1414 Írta: A.M. Timea
Gulyás Mária:
Én az Úr vezetem népem

részlet


Ideje, hogy visszahúzódásotok megszûnjön, és szeretõ szívetek kitárva megkezdjétek valódi népi küldetésetek megvalósítását! Jelen korotokban SOKAN VANNAK a Földön, fajlagosan legtöbben a magyar nép körében, akik A SZELLEMI "MAGBÓL" származnak, és AKIKNEK A GYÓGYÍTÁS, (lelki-szellemi értelemben is!), A TANÍTÁS ÉS AZ INTEGRÁCIÓ A FELADATA! Ezen a ponton azonban kiemelten fontos tisztázni, hogy mi értendõ TUDÁS, és mi értendõ TANÍTÁS alatt!
A JELENLEGI MAGYAR NÉP SZÁMÁRA FONTOS SZELLEMI TUDÁST ÉS TANÍTÁST JELÖLÕ FELADATON AZT A KÉPESSÉGET KELL ÉRTENI, AMELY A LEGMAGASABB FOKÚ SZERETET BÖLCSESSÉGÉT KÉPES CSELEKEDETEK ÁLTAL MEGVALÓSÍTANI, ÉS ÍGY SAJÁT PÉLDÁJÁN KERESZTÜL MUTATJA AZ UTAT HOZZÁM, AZ ÉGI HAZÁBA! TEHÁT SZELLEMI TUDÁSRÓL, SZERETETRÕL, BÖLCSESSÉGRÕL ÉS FEGYELMEZETT AKARATERÕRÕL VAN SZÓ, AMELY SAJÁT ÉLETÉN, ÉLETFELADATÁNAK MEGOLDÁSÁN KERESZTÜL TANÍT!
ÉDESANYÁM ORSZÁGÁRÓL EZ NEM IS KÉPZELHETÕ MÁSKÉPP, CSAKIS PÉLDAMUTATÁSSAL!

EZ A MAGYAR NÉP JELENLEGI FELADATA AZ ÁTALAKULÁSBAN!
EZ AZ, AMIT TELJES SZÍVVEL, TELJES LÉLEKKEL, ÉS HOZZÁM, TEREMTÕTÖKHÖZ VALÓ TELJES HÛSÉGGEL SZÜKSÉGES FELVÁLLALNOTOK A MAI IDÕKBEN IS!(...) Ugyanakkor az is igaz, hogy ezen a ponton a FELADAT már nem csak egy népcsoportot vagy egy nemzetet érint, hanem az egész Földet átfogó programot. A Szellemi Mag különbözõ népekhez születõ egyedeinek ugyanis KÖZÖS FELADATA, hogy BENNEM egymásra találva, egymást elfogadva, SZERETÕ ÖSSZEFOGÁSSAL EGYEZTESSÉK ÉS INTEGRÁLJÁK EGYSÉGBE az egész bolygót érintõ változásokat. (...)

És nézzetek most körül, és lássátok, hogy MILYEN KEVESEN ADTOK SEGÍTSÉGET NEKEM EMBERTÁRSAITOKON KERESZTÜL, a saját SZELLEMI FELADATOTOK FELVÁLLALÁSÁVAL! Pedig írva van: Amit a legkisebbeknek tesztek, azt Nekem teszitek!" És ti, akik PONTOSAN TUDJÁTOK, HOGY MI A "SZOLGASÁG" és az "IGAZI SZOLGÁLAT KÖZÖTT A KÜLÖNBSÉG, ti most figyelmetlen rezignáltságba süllyedtek, vagy sokan közületek hamis, mellveregetõ, magyarkodó gõggel élnek!(...)
ITT AZ IDÕ, HOGY FELÉBREDJETEK!

Ne a lefokozottság, ne a veszteség oldaláról éljétek meg történelmeteket, hanem a tanulság, a kikristályosodott Szellemi Erõ, és Integráló képességetek, vagyis SZELLEMI ÖRÖKSÉGETEK, A BÖLCSESSÉG oldaláról!Vállaljátok fel Önmagatokat!
Vállaljátok fel Hiteteket, Hozzám való hûségeteket, és ENGEDJÉTEK, HOGY VEZESSELEK BENNETEKET!

MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 17 éve 1 hónapja A.M. Timea által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #1779 Írta: Margit
KÖNYÖRGÉS HAZÁNKÉRT

Mindenható Örök Isten, Te szabod meg a nemzetek sorsát, mégis vágysz barátságunkra, az emberek barátságára, arra hogy viszontszeressünk. Kérünk, hallgass meg minket, akik hazánkért, népünk megigazulása érdekében fordulunk Hozzád, szólítunk meg!

Add, hogy mindnyájan, akik itt vagyunk, átérezzük saját felelõsségünket, és segítse Lelked mindazok törekvéseit is, akik nincsenek köztünk, de akik a maguk módján a szívükben hordozzák nemzetünk sorsát. Szítsd fel mindnyájunk lelkiismeretének szavát, hogy mindennapos döntéseink a tetszésed szerintiek legyenek.

Tudjuk, csak Veled egy ütemben, elgondolásaid megvalósítójaként fejlõdhet ez az ország most és a jövõben! Nincs más út, nincs más módszer, nincs más gyakorlat. Adj segítséget a tisztánlátáshoz, ahhoz, hogy tudatosodjék mindtöbbünkben: Szent Fiad mögé felsorakozva vagyunk csak képesek eredményesen elmélyíteni kapcsolatunkat Veled, csak Õt követve vagyunk képesek építeni közösségeinket, egyházunkat és hazánkat.

Áldj meg minden olyan törekvést, mely Hozzád kapcsol, minden utat, mely Hozzád vezet, minden életet, mely a szeretetparancs beteljesítésére tör, és érte fáradozik életmódszerûen. Mert a helyes értékrend ismeretébõl születnek meg a bölcs döntések. A bölcs döntések által valósul meg az emberi élet teljes védelme, a gyermekes családok védelme, a hit és az erkölcs védelme, a magyar és az egyetemes kultúra értékeinek megõrzése, egymás nemesítése és a tudás továbbadása!

Tekints az ország vezetõire is, hogy döntéseik során az olyan értékek, mint az igazságosság, az igaz békesség, a vallásszabadság szempontjait érvényesítsék!

Ha Te megáldasz bennünket, mi pedig nyitott szívvel fogadjuk áldásodat, akkor a remény emberei leszünk. Olyanok, akik hiszik és bíznak benne, hogy a Szentlélek minden pillanatban áthatja a világot. Nem lankadva, mint mi emberek, hanem állandóan szeretetével öleli át, s viseli gondját ennek a Földnek.

Add, hogy megérezzük a Szentháromságból áradó harmóniát, gazdagságot és törõdést.

Ha fel fedezzük tanításod igazságát, ha meghalljuk gyengéden ránk figyelõ hangodat, fény gyúl bennünk, s képesek leszünk hétköznapjainkban veled összhangban tenni dolgainkat, társainkkal együtt, rájuk is figyelve, az õ kedvükben is járva.

Ezt kérjük Krisztus, a mi Urunk által. Ámen!
(Gyorgyovich Miklós)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 6 hónapja #1816 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "Magyarsággal kapcsolatos" közlemények
Názizmus és egyéb gondolatok


Érdekes dolog történt a 2. világháború után, egy amerikai kisvárosban, ami el volt zárva a külvilágtól, ugyanis felütötte a fejét a nácizmus eszméje a fiatalok körében.
Ennek az oka az volt, hogy a világháborúban meghalt náci katonák lelkei születtek le tömegesen egy helyre, és a lelkükben hordozták az elmúlt élet csiráit, emlékeit.

Most a korszakváltás idõszakát éljük, sokan meg lesznek méretve, karma feltorlódások idõszakát éljük, spirituálisan felfokozott világban vagyunk.
Egy Isteni törvény szerint minden fizikai testbe kötelezõ léleknek leszületnie. De a Föld túl van népesedve, és sok testben olyanok vannak, akiknek már nem kellene, vagy még nem kellene itt lenniük. Mit is jelent ez?

Az elsõ testetöltéshez nagyon sok próbán kell átmenni, mire a geológiai szférából kiszabadul a mélyrebukott szellem, és végre elsõ alkalommal testetölthet a Földön.
Sokan utolsó idejüket élik a Földön, vagy már nincsen miért visszaszületniük, mert részükre a Kegyelem ideje lejárt, már nem tudnak olyan életet élni, hogy helyrehozzák hibáikat, így õk már nem születnek vissza, mert nincs miért, ezt egy jó példával illusztrálva:
egy bukott diákot nem iratnak be a következõ tanévre, hogy folytassa az iskolát egy magasabb évfolyamon.

Ellenben annyi fizikai testet "teremtünk", hogy tömegével vannak jelen olyan szellemi lények, akiknek nincs itt a helyük, de mégis el kell foglalniuk egy - egy fizikai testet, fejletlenek, vagy gonoszak, és ez is magyarázat sok olyan történésre, ami sokszor érthetetlen a számunkra.

Németországi barátaim sorban beszámolnak róla, de az egész világon észrevehetõ a nácizmus eszméjének megjelenése. Fellángolt a zsidógyûlölet ezerszeresen Németországban, a cigányság elleni globális gyûlölet már Magyarországon, és még hosszú a sor az európai népeknél is, fõleg a balkáni országokban.

Vizsgáznak a szellemi lények az utolsó órában, és egyszerûen nem veszik észre.
Hordozzák lelkükben régi sérelmeiket, hibáikat, bûnöket, és az ellen harcolnak sok esetben, ami bennük is mint hiba jelen van. Ilyen volt az az eset is, amikor Budapesten megtámadták a meleg felvonulást a "nagy kemény" fiuk, miközben a bennük lévõ rejtett homoszexualitás ellen akartak harcolni, csak ezt nem tudták magukban feloldani, elfogadni. Ez különben a duál törvényben is leírt spirituális fejletlenségnek köszönhetõ, csak ezzel õk maguk nem voltak tisztában.

Szintén fellángolt Magyarország trianoni jogtalan szétdarabolásának sérelme.
Ez jogos felháborodás, csak azóta eltelt majdnem 100 év, és sok minden megváltozott, és azt kell tudomásul venni, hogy csak a szeretet és a türelem az igaz fegyver a kezünkben, az erõszak erõszakot szül. Amikor India angol gyarmat volt azt mondta Gandhi, ha a mi szeretetünk gyengébb az angolok fegyverénél, akkor bennünk van a hiba.
Ez az egyetlen járható út! Sajnos felrémlik bennem az a kép, amikor Magyarországon nyilasok öldöstek büntetlenül, olyan áleszméket loptak az emberek tudatába, hogy azok örömmel mentek gyilkolni a Kárpát medencében lévõ mellettünk élõ népeket, és persze azok között is azokat, akik kiszolgáltatottak voltak, és ártatlanok, mert az igazi gazemberek megmenekültek mindig a népharagtól az esetek nagy többségében. Sokan nem is tudnak a magyar katonák kegyetlenségeirõl, amit elkövettek (pl. Újvidéken), és még ma is szembesülünk vele sok helyen, és ezért is nem szeretik népünket.

Nagyon fontos felismerni, hogy ebben az utolsó idõben a szeretet az egyetlen kulcs, ami átsegít minket a nehézségeken. Ekkor nem kerülünk egy alsóbb geológiai szférába újra több ezer vagy millió évre.

A gonosz szándékosan szabadjára van engedve, amit eddig visszatartottak a szellemi erõk, most már nem tartják béklyó alatt, hogy megtanuljuk, hogy milyen igaziból a rossz, és rájöjjünk a jó ízére.

Már a politikai pártok is kezdik "meglovagolni" önös érdekbõl a magyarság kiemelkedõ szerepét, kihangsúlyozva a kiválasztottságot. Csak egyet felejtünk el, hogy ez komoly lemondással és munkával jár, és sajnos mi is beálltunk a bukott szellemiségek közé.
Észrevehetõ a feszültség, a vibrálás, a kettéválasztottság a népben sajnos, de errõl a mediális közlések is beszámolnak, hogy ami most kicsiben történik a Kárpát medencében, az lesz az egész világon sajnos.

Pedig jó lenne felébredni, amíg nem késõ.

Írta: Karsay István

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24