header ok

Szellemtan

"Magyarsággal is kapcsolatos" szellemtani közlemények

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 6 hónapja #2054 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: "Magyarsággal kapcsolatos" közlemények
Fohász


Boldogasszony Anyánk,
Fényes tekinteteddel nézzél le reánk.
Hozzád könyörgünk, Téged kérünk,
Magyar nemzetünk megmentésében,
Adj segítséget nékünk.

Boldogasszony Anyánk nézzél le reánk
Magyarokra,
Kik, Hozzád könyörögnek,
Benned remélnek.
Adj jobb sorsot e Nemzetnek!

Add, hogy feltámadjon ez az Ország
és újra visszataláljon Hozzád!
Adj nekünk Reményt, Békességet
és soha el nem fogyó bizalmat Benned.
Boldogasszony Anyánk, tekintsél le reánk.

Áldott kezeidet nyújtsd segítségül nékünk,
Hogy sorsunkat ne szenvedjük,
Hanem örömödben leljük.
Boldogasszony Anyánk,
add nékünk vissza Koronánk Szentségét!
Engedd, hogy újra felragyogjon,
s minket Fényével beborítson!

Kárpátok bércein felcsendül az ének,
Vigad a bús magyar...
Lesz-e áldás, áldomás,
vagy részünként már csak a nyomor marad?

Sírva vigad a magyar;
Könnyei végig peregnek arcán,
Lelke sajog, fájdalom járja át;
Így tudni, ki az Igaz Magyar,
Ki menté és nem veszejté Hazáját.
Boldogasszony Anyánk, nézzél le reánk.

Hallgasd meg bús könyörgésünket;
Minket Magyarokat, soha ne hagyjál el!
Álld meg ezt a Hazát,
Segíts, hogy Újjászülethessen!
Népednek add vissza e Szentséget.
Add, hogy újra EGY legyen az Ország,
és a MAGYAROK ISTENE kormányozza Országát!
Ámen.


Írta: Feketéné Lendvai Katalin

MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #2095 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: "Magyarsággal kapcsolatos" közlemények
A KÁRPÁT MEDENCE


Szülõföldünk, a Kárpát-medence a Föld bolygó egyik, de inkább a leggazdagabb területe az élet minden vonatkozásában. Egyes kutatók szerint, ha a bolygón kipusztulna minden élet, ez a kis bárka akkor is tudná biztosítani minimum 25 millió ember és a szükséges állat és növényállomány túlélését. Édesvíz készletünk 200 millió embert képes eltartani (ehhez hozzá kell tenni, hogy minden vizünk a trianoni határokon kívülrõl származik, ami alapján az egyik legveszélyeztetettebb ország vagyunk ma)! Itt van a legvastagabb termõtalaj, és a legtermékenyebb. Hatalmas gázmezõk vannak alattunk (Makó, Hajdúság, Somogy, stb.) Itt megtalálható szinte mindenféle kõzet-típus, ásványok (arany, bauxit, stb.), itt terem a legtöbb féle növényzet a mediterrántól a tûlevelûekig, itt a legváltozatosabb zöldség-gyümölcstermés, itt a leggazdagabb a gyógynövény flóra, gyógyvíz, itt található a legváltozatosabb táj a pusztától a magas hegyekig, itt található a világ legjobban elérhetõ padlófûtése: a geotermikus hõenergiák és a termálvíz. Kitûnõ adottságokkal rendelkezik a napsütötte órák számát tekintve (se nem kevés, se nem sok). Zárt hegyláncokkal körülvett ökológiai csoda ahol élünk! Egy teremtett Szentföld, egy valóságos földi paradicsom a Kárpát-medence! És nem véletlenül fáj
a foguk erre bizonyos köröknek!

Ezek után tudnunk kell, hogy a magyar
nép õshonos a Kárpát-medencében. A legelsõ honfoglalást nyugodtan visszatehetjük a vízözönt követõ idõszakra, bár elképzelhetõ hogy pont itt élte át õsnépünk a vízözönt, és menekítette át
a tudását, ami még régebbi eredetû. Anyaföldünk egyértelmûen bárka tulajdonságokkal rendelkezik, ami lehetõvé tette, hogy a civilizáció akár többszöri kihalása esetén is az emberiség túlélte és innen kiindulva újra kezdhette. Egyes elméletek szerint ez már többször megtörtént a bolygón (gondoljunk az atlantiszi legendára).

A tibetiek szerint itt található a Föld szívcsakrája a Pilisben, Dobogókõn. Az egész Pilis egyébként is egy szív alakú terület, de aki járt már ott tudja, hogy micsoda megtisztító energiák áramlanak
az emberbe ezen a vidéken.
Egy távoli-keleti ország, a Himalájában elterülõ Nepál Királyi Fehér Kolostorának vezetõje hozzánk intézett szavai: "Önök, magyarok elképzelni sem tudják, milyen büszkék lehetnek nemzetükre. Mi biztosan tudjuk, hogy a világ szellemi, lelki és spirituális megújhodása az Önök országából fog elindulni. A világ szívcsakrája az Önök országában, a Pilisben (Dobogókõ) található. Ez a spirituális megújhodás már megindult Önöknél!... Most vajúdik a Föld és a Kárpát-medencében szüli a jövõt."
Trianon sok mindent elvett tõlünk, de a legfontosabbat szerencsére nem tudták. Azt, hogy a magyarságnak elsõrendû küldetése a Föld szívének védelme!
Azt is meg kell akadályoznunk, hogy lakóparkokat, szórakozó központokat építsenek ide külföldi kegyes befektetõk!

Forrás:Átutazóban
Szakirodalom: Géczy Gábor, Aradi Lajos, Lajdi Péter


MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #2100 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: "Magyarsággal kapcsolatos" közlemények
TÖRTÉNELEM


Az egész mai tanított történelem iszonyatos hazugságokra épül. A csúsztatásokkal és hamisításokkal leginkább a magyar történelem van átszõve. Nyugodtan elfelejthetjük a tankönyvekben szereplõ egész õstörténet elméleteket, ezeket mára teljes mértékben megcáfolta több tudományág is (nyelvészet, régészet, genetika, stb.)
Az, hogy a magyar nép az orosz sztyeppekrõl származó finnugor eredetû primitív nép és megveretve menekült be a Kárpát-medencébe a legnagyobb történelemhamisítások egyike, mellyel sikerült teljesen elvágni a magyar nemzetet a gyökereitõl. A hivatalos "magyar" álláspont azonban még mindig ezt a nézetet erõsíti, és a tankönyvekben is ez szerepel! A látványosan magyarellenes történettudósok, még ma is egy keletrõl érkezõ népvándorlás következtében ide sodródott barbár pogány hordának tartja a magyar népet. Más vélemények szerint a magyarok eredetét belsõ-Ázsiában kell keresnünk. Tulajdonképpen mindenkinek igaza van és egyiküknek sem. A magyar nép õshonos a Kárpát-medencében, és innen rajzott ki több irányban. Ezért található meg maghar nevû nép Kazahsztánban, ezért találtak magyar eredetû népcsoportot Afrikában, ezért találtak Dél-Amerikában magyar nevû településeket, ezért vannak rokonaink szerte a világon.

A "legfrissebb" nagy történelemhamisítást, azaz a finnugor elmélet kidolgozását a Habsburg dinasztia kezdeményezte, hogy teljes mértékben lerombolja a magyar nemzet hõsi múltját, ezáltal büszkeségétõl megfosztva, kiszolgáltatottá tegye. A Habsburg-háznak annak idején nagyon jól jött finnugor rokonságunk elmélete, mert az alapján hangsúlyozhatták, hogy a mi rokonaink gyûjtögetõ, halászó, vadászó primitív népek voltak, és örüljünk neki, hogy befogadott bennünket a fejlett Európa.
Elõtte Szent István korától találhatunk egy hamisítás réteget, amikor is eltörölni igyekeztek a hon(vissza)foglalás elõtti idõszak tényeit, a szkíta-hun õskeresztény (!) múltat.

A magyarság õstörténete felfoghatatlanul messzire nyúlik vissza az idõben. Nem csoda, hogy ahány tudós, annyi féle eredet elmélet létezik ránk nézve. A történelemmel foglalkozó embereket, ha megkérdezik, mi érdekli leginkább õket, mindegyik azt feleli, hogy a honfoglalás elõtti idõszak, a magyarok õseredete.
Ebbõl is látszik, hogy ez még nem egy eldöntött kérdés. Mindenesetre mindegyik kutatásnak van valami alapja, és valószínûleg azért nem találják a közös nevezõt, mert fenti népek mindegyikével kapcsolatba került az az õsi, és sok néven illetett nép, melyet ma magyarnak neveznek.
A finnugor elmélet a legnagyobb kitaláció, semmi alapja nincs, a finnek 2004-ben kivették történelemkönyveikbõl. Semmilyen kulturális közünk nincs nekünk, a Turul és a Csodaszarvas népének a medvekultuszú északiakhoz.

Létezik egy "kitalált középkor" nevezetû elmélet, ami szépen bebizonyítja, hogy szándékosan betoldottak mintegy 300 évet a középkori történelembe, melynek két oka volt: 1. Annak érdekében hamisították az idõszámítást, hogy az indoeurópai népek létrehozhassák a Nagy Károly féle nem létezõ õsi hõsi múltjukat, amire az egész fejlett nyugati világ épül.
2. Ezáltal sikerült egy akkora szakadékot képezzenek az Atilla féle hun birodalom és a hon-visszafoglaló Árpád magyarjai közé, amivel meg tudták cáfolni a magyar krónikákat, és a legfontosabb, hogy így el lehetett szakítani az õsi szkíta-hun folytonosságtól a magyart.

A magyar Képes Krónikáink szerint az Árpád-ház visszavezethetõ Atilla királyig mindössze öt generáció révén, és onnan vissza lehet vezetni a családfát egészen Nimródig, onnan meg csak két lépés Noé.
Na, ez az a családfa, amit nagyon el akar feledtetni egy bizonyos népcsoport!

Folytatódik:

MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #2101 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: "Magyarsággal kapcsolatos" közlemények
Elõzõ folytatása


A történelmet ma már a régészet, nyelvészet, népzenekutatás, genetika társtudományok szépen alá tudják támasztani. Ez alapján kimondhatóak a tények:
- Az emberi test genetikai állományában szereplõ úgynevezett jelzõgén a magyar emberekben található meg a legnagyobb mértékben ~60%-ban. A többi népcsoportban sokkal elenyészõbb ez az arány .
- A székely-magyar rovásírás szinte teljes mértékben megegyezik az õsi mezopotámiai sumér írással. Bármennyire is próbálnak minket "elfinnugorosítani", vagy "eltürkösíteni" a magyar nyelv 60%-át ismeretlen eredetûnek tartja a hivatalos nyelvészet-tudomány. A mi nyelvünk írja le egyedül a környezetét ahogy megéli, tapasztalja. Az angol nem angolozza, a francia nem franciázza, a magyar viszont magyarázza! Ez a képleíró nyelvképzés a többi nyelvben nincs meg. A teljes szókincsünk több mint 2 millió szó!
- Régészeti leletek sokasága bizonyítja, hogy az eddig megtalált nyelvi emlékek közül a magyar a legrégebbi eredetû. Pld. a Tatárlaki leletek, a kb. 7000 éves rovással írott táblák, amik 1.500 évvel régebbiek, mint az eddig talált legrégebbi Mezopotámiai agyagtáblák, a magyar rovásírás ismeretében szinte egyértelmûen megfejthetõek. A Francia Tudományos Akadémia ennek alapján kimondja, hogy az emberiség bölcsõje és az emberi írásbeliség és kultúra NEM Mezopotámiában, hanem Európában, Erdélyben, kezdõdött! Ezt késõbb a Párizsi Nemzetközi Orientalista Kongresszus is elfogadta, ami igazi világszenzáció volt. S amit csak a nevében magyar sajtó, óriási egyöntetû lelkesedéssel ELHALLGATOTT. A Tigris és Eufrátesz völgyében végzett ásatások során napvilágra került szobrocskák tanúsága szerint a sumir nép állatai - racka juh, pulikutya, kuvasz, komondor, ridegmarha kísértetiesen egyeznek a magyar nép állataival, rajtunk, magyarokon kívül SENKI másnak nincsenek ilyen állatai a világon. A sírfeltárások szerint a szkíta nép bizonyítottan a legrégebbi nép a Földön, régebbi, mint az egyiptomi. Krónikáink pedig egyértelmûen szkíta õsöktõl eredeztetik a magyart.
- A Boszniában talált piramisok 35.000 évesek, és székely rovásírást tartalmaznak!
- Számítógépes kutatásokkal, összevetésekkel alátámasztották, hogy az összes eurázsiai népi zenék alapja megtalálható a magyar népzenében.
- A TAMANA kutatás bebizonyította, hogy magyar eredetû nevekkel (helységek, folyók, hegyek, nevek, stb.) hemzseg a bolygónk összes kontinense. A magyar szó több névalakja (magor, madjar, maghar, stb.) szinte minden kontinensen megtalálható. A MAYA szó sem véletlenül hasonlít ennyire. A pártus maniteista õsvallás alapítójának neve, Mani, kísértetiesen hasonlít a Manitu indián istenre. Egyes elméletek szerint az özönvíz vagy a jégkorszak utáni kirajzás és népvándorlás okozza ezeket a feltûnõen hasonló elnevezéseket, csak az a különös, hogy mindegyiknek van magyar megfelelõje! Akkor honnan is indult ez az õskirajzás ki?
- A sumér nyelv 56 nyelvtani sajátosságából a magyar nyelvben 53 szerepel. A Párizsi Sorbonne egyetem kutatói állapították meg azt is, hogy a világ mai nyelvei közül a magyar az Egyetlen nyelv mely szavaiban 68 % -ot õrzött meg az ÕS-ETIMONOKBÓL, azaz az emberiség õsnyelvének õselemeibõl. Érdemes megemlíteni hogy:
Az angol nyelv 4 % -ot
A latin 5 % -ot
A tibeti 12 % -ot
Az õstörök 26 % -ot õrzött meg ezekbõl.

A magyar nyelv mondhatni az ÕSNYELV. Ezért van az, hogy a világ összes nyelvében feltalálhatóak magyar szavak, de nem mi vettük ezeket kölcsön, hanem mivel a mienk az emberiség õsnyelve, világos, hogy minden nyelv örökölt belõle.

A történelmünket folyamatosan hamisítják, hogy még véletlenül se ébredjen öntudatára ez az õsi nép, akit a tudás és a mag népének is neveznek. A Habsburgok után jött a zsidók által kitalált bolsevik-kommunizmus, ami szinte teljesen kiirtotta a gondolkodás szabadságát. Szerencsére az internet segítségével szinte bárki megismerheti ma már az igazságot, napról napra derülnek ki az iszonyatos hazugságok, amivel etetik a magyart ki tudja mióta már.
A jelenlegi alkotmányunk is az 1949-es kommunista alkotmány jogfolytonossága, amelyik teljesen kizárja az ezeréves Szent Korona jogkörét.
Történelmünk során a "nyugati fejlett államok" tulajdonképpen mindig cserbenhagytak minket. Mohács, Trianon, 1956. Nem kell kommentár.

Forrás: Átutazóban

MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #2136 Írta: A.M. Timea
A szellemi felemelkedés és a szellemi rabszolgaság.



Egy Zen bölcsesség így gondolkodik :
"A társadalom fél, nagyon fél azoktól, akik ismerik önmagukat. Nekik ugyanis van egyfajta hatalmuk, egyfajta aurájuk és vonzerejük, azaz karizmájuk, ami képes a fiatal, még életteli embereket kiemelni a hagyományos rabságból...

Egy megvilágosodott embert nem lehet rabszolgává tenni. Ez a probléma: õt nem lehet bebörtönözi...

Mindenképpen nehéz befogadni egy olyan géniuszt, aki tud valamit a bensõrõl, hiszen belõle elkerülhetetlenül felforgató erõ lesz. A tömegek nem akarják, hogy háborgassák õket, még akkor sem, ha épp boldogtalanok: mert boldogtalanok ugyan, de hozzá vannak szokva a boldogtalanságukhoz. És így mindenki, aki nem boldogtalan, idegennek tûnik számukra. A megvilágosodott ember a legnagyobb idegen a világon: úgy tûnik, õ senkihez nem tartozik. Nincs az a szervezet, nincs az a közösség, nincs az a társadalom vagy nemzet, mely korlátok közé szorítaná."
Az a felemelkedési folyamat amiben jelenleg a világ halad - igazán egy újfajta polarizációnak a folyamata.

Eddig a :
FÉNY és a SÖTÉTSÉG dualitását kellett megtapasztalni, most a
SZERETET és a SZERETETLENSÉG érzését kell majd megtapasztalni.

Aki nemfél, és MER- szeretni, - (merít a szeretetbõl!) az megtalálja a belsõ BOLDOGSÁGOT, de aki nem ismeri fel a szeretet mindent átható erejét, az belesüllyed a
SZELLEMI RABSZOLGASÁG mocsarába.

Ha figyelik a politika háttér tevékenységét, minden az emberek butításáról szól, - olyan gondolkodásminták elültetésérõl, amikor megszûnik az
ÖN - saját MAGában álló ÁLLÓ vélemény a gyermekkortól, de közben a ;demokráciára" hivatkozva egy folyamatos presszió van, hogy minél többen adjanak hangot az elültetett véleményeknek!A média, a sajtó a reklámok mind ezt a célt szolgálják.Olyan szekták, kisegyházak kerülnek a politika közelébe amelyek profi manipulációs technikákat alkalmaznak, Sehol semmi nem szól a SZERETETRÕL, csak a PROFITRÓL!
Meg kell itt jegyezni, hogy ;technológiájukhoz" hozzátartozik a MÁGIA is, ami komoly energetikai kötéseket hoz létre , amik olyan ;tömegtudatot" generálnak ami egy ;áll" boldogságérzet érzését keltik.

De - senkit nem lehet önMAGától megmenteni, az Isteni törvények senkivel sem kivételeznek, mindenki arrafelé halad, amerre saját MAGa jelölte, itt a Kárpátmedencében több ezeréves önálló kultúrával most egy válaszút elõtt állunk de már nem a nemzet, a nép - hanem az EGYÉN! Gondolj bele!
Az egyéni karma csak a csoport karmán belül létezhet, de ebben az idõszakban amikor kezdenek oldódni az egyéni karmák, mi dolguk lenne a csoport karmával.
-Szerinted miért van roma, vagy zsidó kérdés?
- Szerinted miért érzelmi szinten manipulálják a különbözõ rasszokat egymással szemben?
- Szerinted miért kerülnek ki a sajtó látókörébõl bizonyos hírek, amik elõzõ nap még a csapból is folytak?
- Mert a különbözõ csoportkarmák feszülnek egymással szembe!

Az egyéni lélek csak akkor tud azonosulni a csoportkarmával, ha még dolga van vele, ha már nem, - akkor gyõzködheted!
Az olló nyílik, és egyre távolabb kerül a felemelkedõk rétege az alászállók rétegétõl.Az Új Honfoglalásnak az Elmében kell létrejönnie az egyén lelke diktálta szükségletek szerint.
A MAGyarság csoportkarmája már nem ugyan az, ami több száz, vagy ezer éve volt!


Mivel lehet valakinek az elméjét rabszolgává tenni?
-Vallási dogmával
-Ateista okoskodással (Az elfogadott tudományos irányzatok kizárnak minden abba nemillõ irányzatot!)
-Vágyak és hamis illúziók keltésével. (Reklám, média, vágyipar...)
-Túlzott és manipulált információ és szabály dömpinggel (Polgári, és vallási jogszabályokkal, rendszabályokkal.)
-Lényegtelen, de negatív érzelmeket generáló információkkal - (Folyamatos negatív hírek amiben zéró információ van - szajkózása a médiában.)

Ha mindezeket észrevesszük, és kizárjuk életünkbõl, már teljesen más szemszögbõl láthatjuk az eseményeket.
Kezdjük a vallási dogmákkal:
;A vallásokban csupán tanítók vannak, akik olyan dolgokat tanítanak neked, amikrõl semmit nem tudsz, és azt kérik, hogy higgy nekik, mert azokat a tapasztalatokat lehetetlen az objektív valóságban megmutatni. De a tanító maga sem ismeri, amirõl beszél; õ is csupán elhitte, amit hallott, és most átadja a hitét másoknak.
Ez igazi alkímia: rozsdás vaslényedbõl aranyat varázsol. De nyelvezetét nem érvekkel és intellektuális elmével, hanem szeretõ szívvel kell megértened. Vagy egyszerûen csak hallgasd úgy, mint a madarak énekét, nem törõdve azzal, hogy vajon igaz-e vagy sem. És egyszer csak elérkezik a pillanat, amikor hirtelen meglátod azt, ami egész életed során elkerülte a figyelmedet. Amit Buddha "nyolcvannégyezer ajtó"-nak nevezett - hirtelen feltárul." mondja Osho - és ehhez már nem lehet - mit hozzátenni.
Mai korunk több egyháza, pedig már nyíltan felvállalja ezt a szerepet, és a mágia eszközeivel manipulálja ;hívõit". A mágia pedig az az energia amivel a tudat alattit lehet manipulálni úgy, hogy az elme már nem veszi észre a manipulációt, teljesen azonosul a ;felkínált menüvel", pedig ha az jól megnézzük a valóságban csak lerágott csont díszes tányéron. Az Emberek ha megérzik a BOLDOGSÁG energiájának a legkisebb rezdülését akkor máris oda csoportosulnak. Ha azt mondják, hogy most ezért le kell mondanod valamirõl, szívesen megteszik.

Nagyra tisztelt politikusaink most kiemelve ezeket a szisztémákat a vallási keretek közül pontosan ezt szeretnék lenyomni az emberek torkán, de csak azokén sikerül, akik még nem jutottak el egy bizonyos tudatszintre - de ezért nem szabad rájuk haragudni.
Mint elõzõleg már írtam: SENKIT NEM LEHET ÖNMAGÁTÓL MEGMENTENI!
Az ÚJ HONFOGLALÁS mint minden - az ELMÉBEN kezdõdik.

Forrás: Átutazóban, részletek

MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja A.M. Timea által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #2139 Írta: Margit
Add áldásod Uram!

Áldd meg Uram, kérlek szárnyaszegett Népem
Hogy reptébe visszatérve elérhessen Téged!
Legyen dicsõséged, mely vezeti Országunk
Nálunk Örök Békességed otthonra találjon!
Szent Fiadnak vére hullott miérettünk
2000 év múltán immár megértettük
Teveled van Uram Egységben a Nemzet

Szent Koronánk minket csak Veled vezethet!

Krisztus Szíve Fénye ami felébreszti
És Szent arcod mifelénk emígy engeszteli:
Atyám, mert Te tudod, hogyan rendeltetett
A lehúzó sok teher miként keletkezett
Itt az idõ, hogy a csillag, mi Engem hirdetett
Felemelje a sötétbõl jó magyar Szíveket!
Mit felvállalt és végigélt több ezer éve
Szabaduljon kötöttségbõl Édesanyám Népe!
Nevemmel már õket emígy Keresztelem

Ki elfogad engem, azt Magamra veszem!

Lágy könyörgésével Anyai szó hallik
S egy fénylõ alak, mi érettünk meghajlik.
Koronánk kezében, felemelve, szépen
Urunk lába elé helyezi ekképpen:
Halld meg Legfõbb Uram igaz, tiszta szómat
Add meg jó Népemnek, mit Kegyelmed hozhat
Szent Fiadért kérem, kit hoztam világra
Fejére helyezem most Fénykoronámat!
Isteni Fényben ragyogjon e Nemzet
Hozza a világra mit Õsatyja nemzett
Hit és Összetartás, Büszkeség, Szeretet

Akaratod vezesse a Magyar Népeket!
Ámen
(forrás: kristálycsakra.hu)

www.kristalycsakra.eoldal.hu/




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.595 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24