Szeretettel küldöm ezt a képet mindenkinek.Egy nagyon kedves blogismerõsömtõl kaptam, aki ellátogatott a weboldalamra és nagyon megtetszett neki ez az idézet, ami minden bejegyzésem alatt megjelenik, elvitte és visszaküldte nekem képre írva.
Én megörültem neki, mert én nem tudok képre írni, én inkább szöveges írásokkal foglalkozom bõvebben.
Nagyon megköszönöm neki a kedvességét.
Margit
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 9 hónapja Margit által.