Profil
-
Felhasználótípus:
Felhasználó
-
Rang:
Újonc fórumozó
-
Regisztrált:
2011 márc. 03
-
Utolsó belépés:
15 éve 3 hónapja
-
Időzóna:
UTC +0:00
-
Helyi idő:
06:49
A kegyelem Istene szabadá tett. Jösz velem a csodás világába?
Rólam:
Az Isten egyetlenjeként hivlak légy a testvérm .
Legfrissebb hozzászólások
(0 üzenetek )
Oldalmegjelenítési idő: 0.602 másodperc