header ok

Angyalokról, szellemekrõl, szellemvilág fogalmáról, mûködésérõl, a szellemtani tanításokról.

Az angyalok és az emberek kapcsolatai

Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #1559 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
Õrangyal gondoskodása.



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #1667 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: Az angyali kapcsolatteremtés
Szarvas Kitti


Ahhoz, hogy észrevegyük a körülöttünk lévõ angyalokat nincs különösebb képességre szükségünk, csak egy kis odafigyelésre. Van, aki látja õket, van, aki hallja, van aki érzi. Mindenki úgy lép kapcsolatba velük, ahogy a legegyszerûbb, valamint kölcsönösen is így van. Van, akinek természetesen jön, van, akinek tudatosan.
A kapcsolatteremtés módjai a következõk: tisztánlátás, tisztán hallás, tisztárérzékelés, tisztán tudás.

Csak kevesen hallanak angyali hangokat. Amikor valaki hallja az angyali és Isteni üzeneteket, akkor beszélünk tisztán hallásról. Az idetartozók közül azonban sokan nem tudják, hogy a néha hallott szokatlan hangok üzenetek lennének. Az angyalok hangja mindig szeretetteljes, gyengéd, és türelmes. Néha csak egy kis csengõ hangot, vagy halk zenét hallunk. Sokszor az egónk nem hagyja ezeket az üzeneteket érvényesülni, hiszen azt súgja, hogy ez csak képzelõdés, és azt hallasz, amit szeretnél hallani, de ez nem így van. Tudnunk kell megkülönböztetni az Én és az angyalaink hangját. Az angyali hang néha hasonlít a saját hangunkra, de nem feltétlenül olyan. A hang jöhet kívülrõl, a szívedbõl, és az elmédbõl is. Az Ego hangja mindig negatív, és azt próbálja beléd magyarázni, hogy nem vagy elég jó, úgy sem fog sikerülni, ez nem neked való, míg az angyali hang mindig kedves, segítõkész és biztató. Addig ismétli szeretetteljes útmutatásait, amíg el nem kezdesz akként cselekedni, vagy el nem hiszed, hogy tényleg képes vagy valamire.

Lehetséges, hogy vizuálisan üzennek neked, képeket, gyógyító színeket, vagy szimbólumokat látsz, ilyenkor tisztánlátásról van szó. A képek jelentése nem mindig tiszta. Ha kicsit homályos a kép, kérjük, hogy tisztítsák meg õket. A jelentéseket gyakran el kell vonatkoztatni a kép konkrét szemantikájától, ilyenkor próbáljuk meg kapcsolatba hozni a képet a jelenlegi életünkkel, és a szimbólum másodlagos jelentését venni figyelembe. Egy egyszerû példa. Gyakran látsz galambokat; mondjuk az utcán, az ablakon keresztül, ha lecsukod a szemed, vagy gyakran ugrik be e madár képe. Jelentheti többek között, hogy ki kéne lépni jelenlegi állapotodból, változtatni kellene valamit az életmódodon, hogy szabad lehess. Gyakran félünk attól a képtõl, amelyeket meglátunk, vagy láthatunk, például valamelyikünk hozzátartozójának halálát, vagy szerettünk komolyabb megbetegedését. Ilyenkor automatikusan becsukjuk a harmadik szemünket, ezzel elzárva a közvetítõ csatornát, és többé nem vesszük figyelembe a kapott jeleket, egészen addig, amíg akaratunkkal nem nyitjuk ki újra a szemünket. Lehet, hogy egy tollpihe tûnik fel a semmibõl, vagy egy halvány fehér-sárga fényvillanást látunk a szemünk sarkából. Ez mind angyali jelenlétre utal.

A tisztán érzékelés fizikai érzésen, érzelmen keresztül jelentkezik. tisztán érzõk kapják a legtöbb jelet. Mondjuk a gyomor szorulása, a test valamely részének különbözõ ingere, valamilyen illat megérzése, ízlelõ, valamint tapintóérzetként is jelentkezhet Talán csak egy pillanatnyi meleg simogatás az arcodon, a válladon, a kezeden. De lehet, hogy megérzed, hogy éppen átölelnek, a szárnyuk megérinti a bõrödet. A légnyomás is megváltozhat, ha angyal jelenik meg a szobában. Mintha besûrûsödne, a levegõ, vagy egy felhõ süllyedne le hozzád. A szoba lehûlése negatív, míg melegsége pozitív energiákat, erõket jelent. Érezheted, hogy valamerre húz egy erõ, az egyértelmûen azt jelenti, arra kell elindulnod. Ha az angyalok átölelnek, a szívedet melegség és különös szeretet járja át.

A negyedik kommunikációfajtát tisztán tudásnak hívjuk. Gyakran a férfiak rendelkeznek ezzel a csodálatos tudással, de nem vesznek figyelmet róla. Ha érzed, tudod, hogy ott van veled egy angyal, az úgy is van. Gyakorta tapasztalható ez a tudás, amikor megkérdeznek tõled valamit, te alig egy kis gondolkozás után, vagy azonnal rávágod a választ, aztán megkérdezik, ezt te honnan tudod, te pedig csak annyit tudsz mondani: nem tudom, de érzem, hogy így van, néhány perce még én sem tudtam. Érzékelhetõ, amikor valakivel kommunikálunk, és nagyon könnyen ki tudunk bontakozni, vagy tudjuk hogyan kell segíteni a problémáján.
Mindenki számára hozzáférhetõ az összes csatorna, csak ki kell tapasztalni, hogy melyik az, amelyik a legjobban, és legegyszerûbben mûködik. Az is elõfordul, hogy egyszerre több csatornát is használunk egymással párhuzamosan, de ez ritka eset. Általában egy csatorna van, amelyre a legérzékenyebbek vagyunk.


MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 10 hónapja A.M. Timea által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #1693 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #1760 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 3 hónapja #1896 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
Angyal szállt....

Angyal szállt, az éjszaka mellém,
S megsúgta, utamon õ kísér
Hitet adott, álmokat és bátorságot,
Rózsaszín kezében egy arcot, egy jó barátot.
Elvitte lelkemet egy titkos útra,
Megmutatta, milyen kegyetlen az emberek háborúja.
Megtanított látni, ... mindenben a szépet,
Ezt adnám most ajándékul Néked.
Erõt adott elviselni a nehézséget,
Bátorítást, szép szavakat, reménységet.
Emberré, teljessé csak mások által válunk,
Ha fontosabb a miénknél az õ álmuk.
Csendesen, szerényen hallgatom a zenét,
S elküldöm Néked a szívem minden szeretetét ...
(ismeretlen)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #2049 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
2009. július 25-26.


Gábriel Arkangyal vagyok és a következõ kinyilatkoztatást adom át.
Emberek figyeljetek!
Megfújtam a harsonámat!

Eljött az idõ, amikor egy olyan tudatossággal kell kiállnotok, amelyben felvállaljátok önmagatokat, és lelketek legmélyére néztek.
Az ISTENI IRGALMASSÁG RENDjét beiktattuk,- ami azt jelenti, hogy VÉGÍTÉLET alatt álltok.
Ennek a szónak a jelentése nem egyszerû.
A VÉGÍTÉLET jelzõ azt jelenti, hogy saját lelkedet szabadítod fel, vagy taszítod olyan mélységekbe, ahonnan már nem könnyû a kiemelkedés.Most könnyen lehet elbukni, és könnyen lehet felemelkedni, (ezt mind tudatszinten belül értjük, hisz a felemelkedés is ott megy végbe).
Mindezt azért közöltem veletek, hogy óvatosságra intselek benneteket.
Járjátok körbe a szándékot amivel megközelítenek bennetek, inkább válj óvatossá, mint majdan szomorúvá.
A belsõ lényed kitárulkozásra készül,- arra, hogy felfedezze az élet szépségeit és csodáit, és meglássa belõle azokat a tapasztalásokat, amitõl könnyebbé válik, ami javára válik ebben az inkarnációs ciklusban.Most különösen figyeljetek oda a körülöttetek zajló eseményekre!
Nagyobb figyelemmel kísérjétek önmagatok megnyilvánulásait, és semmilyen körülmények között ne az a szándék vezéreljen bennetek, ami abból ered,- hogy ÜDVÖZÜLJ.Az istenit hívd elõ magadból, és akkor meglátod, hogy milyen más szemmel látod a körülötted lévõ világot, és általa mennyi mindent másképp cselekszel.A harsonát megfújtam, utolsó figyelmeztetésem jelét leadtam.
A jóra, a szépre törekedjetek emberek, és egymás megsegítéséért tegyetek!



- Fogy az idõ,- a szándék kevés!
- Cselekedetek által juttok elõre, nem szavak által!
- A látszatvilágot épp ideje, hogy a valóságba helyezzétek át.
- Csak emberi megnyilvánulásokkal, az istenit megtagadva belõle,- nem juthattok elõre!
- Az IRGALOM egy rend is egyben, ami figyelmeztet a hiányosságaidra.
Ha ennek a rendnek nem vagy a részese, akkor itt az idõ, hogy cselekedj és irgalmassá válj!Ez az utolsó lehetõség, hogy megtérj, lelkedet a Fénybe, URADHOZ emeljed.Az ISTENI IRGALMASSÁG utolsó óráját; kihirdettem,
- Ébredjetek emberek!
Kaptatok még egy lehetõséget a szépre, a jóra,- eszerint cselekedjetek!
Ámen.

Forrás: Angyali üzenetek


MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 7 hónapja A.M. Timea által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.810 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24