header ok

Angyalokról, szellemekrõl, szellemvilág fogalmáról, mûködésérõl, a szellemtani tanításokról.

Az angyalok és az emberek kapcsolatai

Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #2134 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
Szeretném továbbítani mindenkinek ezt az írást megnyugtatásúl, mert én is kaptam ilyen emaileket és levelet is, hogy ezeket cselekedjem. De én nem tettem semmit, mert azt éreztem, hogy erre nincs szükség.
És most találtam meg egyik kedves ismerõsöm honlapján ezt az írást, amit õ írt.
Margit

Kedves mindenki!

Elérkezettnek látom az idõt, hogy néhány gondolatot megosszak veletek. Az apropója ennek a gondolatmenetnek az, hogy hetek óta keresnek meg emberek azügyben, hogy elindult egy angyal továbbküldözgetõs játék vagy nem is tudom, minek nevezzem.

A mai nap épp kaptunk egy ilyen érdeklõdõ telefont, s már tényleg felháborít, amiket hallok.

Aki egy kicsit is járatos az angyalok világában, aki olvasott róluk, volt tanfolyamon vagy bármilyen módon kommunikál velük, az tudja a következõket:

- Õk egy másik dimenzió lényei, fénylények, energiák. Bármikor melletted vannak és lesznek, ahogyan kéred a segítségüket! Ez korántsem olyan misztikus dolog, ahogyan ezt elõadják az üzenet küldözgetõi. Ezek hozzátartoznak a mindennapokhoz.

- Bármikor, bármennyi angyalt, bármilyen kérdésben magad mellé hívhatsz, õk mindig készen állnak és segítenek.

- Egy angyal, akármelyik is, egyszerre NEM CSAK egy ember mellett lehet, õk energiák, egy angyali energia akár több millió ember mellett is lehet UGYANAZON IDÕBEN!

- Az õ világukban nincs tér és idõ, ha ebben a pillanatban rágondolsz és hívod valamelyiküket, ott lesz azonnal nálad! Nincs semmi idõhöz kötve!

- SOHA egy angyal sem VÁRJA EL, hogy te mindenféle szertartást megcsinálj, beállj az ajtóba, ezzel vagy azzal várd!

- Nyisd ki az ajtót nekik!-mondják.minek?-kérdem én. Náluk nincs fizikai akadály, az õ energiáik bármin áthatolnak, nekik nem probléma egy ajtó vagy ablak.

- Ami igazán felháborít, az az, hogy egyesek azt mondják annak, akinek küldik az angyalokat, hogyha nem csinálod meg azt , ami az üzenetben van, akkor szerencsétlenség éri, valami baja lesz!!!!!! Az angyalok SOHA, hangsúlyozom, SOHA nem büntetnek, soha nem köteleznek semmire!!!!! Mindig szeretettel közelítenek feléd és hozzád, mindig segítõ szándékkal, ez az õ feladatuk!

- Van olyan, akinek már sokszor küldik az angyalokat és már nem tud velük mit kezdeni, mert fél, hogy ha nem teszi meg a dolgokat, akkor problémája lesz belõle!

Mit is tegyetek akkor?

Két javaslatom van:

- Aki úgy érzi, õ szívesen megcsinálja azt a szertartást, amit üzenetben kap, van rá módja és lehetõsége, úgy érzi, neki ez fontos, akkor tegye meg szívbõl!

- Aki hozzám hasonlóan túlzásnak véli ezt az egészet, és egy valakinek hasznot hozó dolognak/ gondoljunk a továbbküldõs netes üzenetekre, vagy most az sms üzenetekre/ tartják, vagy ettõl függetlenül is együtt dolgoznak az angyalokkal, életük részévé tették már, azok BÁRMIKOR egy gyertyát meggyújtva, akár egy füstölõt is, gondolatban hívjanak maguk mellé angyalokat, kérjék a segítségüket és legyenek hálásak mindezért!

KELL-E ENNÉL TÖBB?????
Az angyaloknak nem..

Hangsúlyozni szeretném, hogy mindez a saját véleményem és meglátásom, mindenki másét tiszteletben tartom!

Szécsi Ildikó--angyalterapeuta
(forrás: angyalszárny.hu)




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja - 15 éve 10 hónapja #2206 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
2009.12.24. Szenteste - Jézus születése -


Angyalok serege tér vissza a Földre.

Ma este benépesül újra a Fény dimenziója körülöttetek.

Tárd ki Önmagad ennek a Fénynek és engedd, hogy megérintsen.

Ez a Születés Fénye, mely mindent átalakít és olyanná tesz, mint Isten!

Légy részese és hidd el, neked, érted van, mert méltó rá szíved.
Áldott vagy.
(forrás: kristálycskra.hu Pusztai Orsi)




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2395 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai


Áldás befogadása


- Az áldás angyalai szólunk most hozzátok, hogy igaz szívetekkel lássátok, halljátok! Isteni Áldást közvetítünk néktek, hogy befogadjátok, nyissátok a Szívet!

Az áldás energiái rezegnek bennünk, mit fényszubsztanciánk erejével közvetítünk. Az áldás éltetõ Fény, Energia!

Olyan nektek ez lelki szinten, mint fizikai világotokban a növényeknek a napfény és az esõ. Éltetõ!

Enélkül "elhervadnátok", elsorvadnátok! Az áldás feltölt benneteket isteni erõvel, és segít, hogy lelketek erejét kivetítsétek fizikai szintetekre. Az áldás hozzátok Isten Szívébõl érkezik általunk. Mi folyton köztetek vagyunk, s átpásztázzuk testetek, lelketek, felmérve benne az áldás erejét.

Mindig, mindenkire sugározzuk, mindenkinek közvetítjük, aki befogadja. Ti sokszor nem is tudtok róla, hogy lelketek kérését, mely az áldásenergiákat hívja, teljesítjük.

Mindig, mindenki részesül Atyánk áldásából, mert minden lélek áldásban született! Az élteti, az segíti fejlõdése útján!

Az áldás, Atyánk szeretetenergiája, mely "speciálisan" a lélek fejlõdését hivatott segíteni. Atyánk központi Fényében kavargó Szeretetenergiát, mi áldássá alakítjuk mesterek és arkangyalok segítségével és felügyeletével, majd ezzel az áldással feltöltekezve jövünk hozzátok le a földi síkra, hogy szétszórjuk köztetek.

Ki kér, s befogadó, eszerint kap. Ki elutasít, csak annyiban részesül, mi útja, s feladata elvégzéséhez mindenképpen szükséges, s lelke befogadja. Õ az, kire azt mondjátok: nincs rajta áldás!

De van! Csak nem fogadja be. Körbeöleli, védelmezi, csak nem tudja átjárni.
Ezért kérjetek! Magatoknak és másnak is! Segíthettek vele. Ha kértek, az már a befogadás elsõ lépése. Ha átengeditek magatokat az áldásnak és elfogadjátok, mit rátok sugárzunk, feltöltekezhettek isteni energiával, Atyai Áldással!

Másnak is kérhettek és küldhettek áldást. Segíthetitek ezzel megnyílását, a befogadást.

Ha ti kértek neki, az olyan, mintha õ kérne magának. Nincs különbség! A kérés az kérés! Mind teljesül!
Küldjetek hát áldást mindenkire! Legyen éltetõ energia minden lélekben és testben!
Ti is sugározhatjátok az áldást magatokból, mert a csatornát megnyitva, folyamatos áldásenergia sugárzik rátok Atyátok Szívébõl. Akkor ti is közvetítõkké váltok! Az áldásenergia árasztóivá lesztek.
A csatorna megnyitásához kérjetek minket, az áldás angyalait, hogy aranyfény fonállal kössük be szívetekbe Isten Erejét! (Ez már sokatoknak régóta aktivált állapotban van!)

Ezután, ha kértek, már sugározhattok is! Közvetlen lecsatolói lesztek az Áldásnak!

Küldjetek Gaia-nak is!

Sugározzátok, bármerre jártok! Bárkinek, kire napotok folyamán gondoltok, küldjetek áldást!
Így gyarapodik ez Isteni Energia Bennetek és körülöttetek, áldott lelkek!
Kérjetek, s összekötünk az Áldással! Fogadjátok be és szórjátok szét! Legyen áldott minden, mi Istenben ÉL!

Az áldás angyalai szóltunk!

Kérjetek!
Áldassatok és áldjatok.
Ámen
(forrás: Pusztai Orsi. kristálycsakra.hu)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 14 éve 7 hónapja #2561 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
Angyali üzenet mára:
2010.05.13.


Õrangyalod csak arra vár, hogy szereteteddel megsimogasd õt!

Tudd, hogy mindig melletted áll, óv és segít téged.

Ha tudatos, hálatelt szívvel szereteted felé küldöd, azzal gyógyítod és tisztítod õt.

Õrangyalod mindent megtesz érted, mert Fényével megtiszteli Fényedet!

Mosolyogj hát rá, és küldd gondolatod fénylõ mosolyát neki. Azonnal megérzed az Egységet vele mert ebben az õ mosolya is benne van!
(forrás:kristálycsakra.hu)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2686 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai

Angyali útmutatás


Bizonyára olvastál már csodálatos esetekrõl, sõt, olykor talán már személyesen is átéltél hasonlót. Olyasfajta történetek ezek, amelyek hallatán libabõrös lesz az ember, ugyanis valakit meggyógyít, sokszor az életét menti meg egy titokzatos erõ, hang vagy személy. Az átlagember azt mondja ilyenkor: az õrangyala vigyázott rá.

Az õsi spirituális iratokban, a Tórában vagy az Ótestamentumban sok olyan angyali tanács olvasható, amely segíti a családi és egyéb konfliktusok megoldását, a házasság harmóniájának megõrzését, de még az egyszerûbb hétköznapi gondok rendezését is.

Napjainkban milliókra rúg az önsegítõ könyvek, terápiák száma, és ezekbõl kiderül, hogy az emberiség évezredek után is ugyanazokkal a gondokkal küzd, mint amikor a pszichológia önsegítõ válfaja megszületett: boldogtalan házasság, depresszió, pénzügyi nehézségek, idõs szülõkkel adódó problémák.

Aki végigolvassa dr. Doreen Virtue Angyali útmutatás címû könyvét, könnyen rálel arra a receptre, amivel saját baját orvosolhatja. A szerzõ pszichológusként kezdetben gyakorlatias gyógyító volt, hagyományos képzéssel, klinikai tapasztalatokkal, ám egyre több olyan élményben volt része, hogy végül egyre inkább odafigyelt az égi üzenetekre. Õ is azok közé tartozik, akik ha valami újról hallanak, az elsõ kérdésük az: mûködik? Aztán egyre gyakrabban szembesült azzal, hogy a titokzatos erõ valami módon mindig hozott eredményt, messze túlmutatva az általa tanult, kipróbált pszichológiai módszereken.

"Az az igazság, hogy soha nem gondoltam volna, hogy valaha az angyali birodalom szószólója leszek" vallja meg õszintén könyve elõszavában a pszichológusnõ, aki Dél-Kaliforniában a Chapman Egyetemen szerezte diplomáját és a helyi kórház pszichiátriáján dolgozott, elsõsorban a függõségekre specializálódott.
"Évekkel ezelõtt, ha a pácienseim arról számoltak be, hogy vízióik vannak, vagy hangokat hallanak, akkor bennem már kész is volt a diagnózis a lehetséges skizofréniáról. Ma viszont arra buzdítok mindenkit, hogy próbáljanak meg kommunikálni az égiekkel."

Emberek százaival foglalkozott, akik beszámoltak az általuk látott vagy hallott dolgokról, amelyeket mind hallucinációnak véltek. Nagy valószínûséggel e látomások nagy része valóban az illetõk rossz tudati állapotából következõ képzelgés volt, de azért szép számmal voltak olyanok, akik égi üzeneteket hallottak. Minél több ilyen "beteggel" találkozott, annál erõsebb lett a meggyõzõdése, hogy ez nem betegség, hanem valami más. Különösen, amikor olyan esetekkel szembesült, ahol az "égi hang", vagy a hatodik érzék tragédiától mentette meg az érintetteket, esetleg csodás gyógyulást hozott. Minél több emberrel beszélt, annál jobban megerõsödött benne a hit: ezek nem lehetnek véletlenek.

"A segítségkérés vagy ima alapvetõen szükséges ahhoz, hogy segítségben részesüljünk - írja a szerzõ, s hozzáteszi: nem számít, hogy ez az ima formális, ahogy azt a templomokban vezetik, vagy csak a lélekben születõ segélykiáltás Istenhez. Nem számít, hogy az imádkozó milyen vallási háttérrel rendelkezik, lehet akár ateista is. És még az sem számít, hogy önzetlen szolgálatban, vagy õszintétlenül, manipulációkkal töltötte az addigi életét" Az ima segít, mert e téren nincs diszkrimináció. Persze, aki nem hisz az ima erejében, az nem is kapja meg a várt segítséget.

A baj azonban nem az imában van, hanem abban, hogy az emberek többsége lezárja a hatodik érzékét, és ezzel elzárja magától az éteri javító, gyógyító megoldásokat.
(forrás:astronet)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #2853 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Az angyalok és az emberek kapcsolatai
Angyali üzenet mára:
2010.09.11.

Ismerd fel Önmagad a hármas egységben, hogy beengedhesd Magadba a szellemi tanításokat.

Ha hited képes összekapcsolódni lelki és szellemi Valóddal, tested is fejlõdhet, gyógyulhat.

Szólítsd meg lelked és szellemed szíveden át és kérd, vezessenek, segítsenek téged.

Így kerülsz harmóniába a kapcsolat által.
(Pusztai Orsi kristálycsakra.hu)


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.471 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24