Tanítás a mûködõ energiákról...
Meditációmban segítõim elvezettek egy helyre a Földön, valahol a szabadban vagyok, de a táj ismeretlen.
A föld a talpam alatt megremeg, s elõttem egy hatalmas monolit (oszlop) bukkan ki a föld alól, s elindul felfelé. Lassan emelkedik, s olyan 21 méter magasan megáll. Szabályos hasáb alakú, teteje csúcsban végzõdik, mintha az oszlopra rátettek volna egy piramist.
Nem kõbõl van. Kristályból. Felülete sima, de a felszín alatt vibrál benne az energia.
Már hallom a tanítást:
- Ez a "torony" úgy mûködik, mint egy égi villámhárító. A felsõbb dimenziókból sugárzott pozitív energiát veszi és továbbítja a földbe. Hasonlóan, mint a piramisok.
Látom, hogy minden földrészen van egy. A föld alatt rejtõznek, már évezredek óta, s várják azt, mikor mûködésbe lépnek. E hatalmas bolygót, csak még hatalmasabb energia képes megemelni, ahogy mesterem is elmondta. Ezért kell, a lehetõ legtöbb lesugárzott energiát felfogni és hasznosítani. Látom messzirõl a Földet, ahogy megnyílnak az égi Dimenziókapuk, s fénnyalábok formájában árad az energia a kék bolygóra. Látom, ahogy ezek az oszlopok, és a piramisok magukhoz vonzzák az energiákat. Azt is látom, amint azt szétárasztják körben a felszínen.
Lélekcsoportokat mutatnak, kik emberként munkálkodnak most e feladat elvégzésén. Látom, ahogy bekapcsolódnak ebbe az energiahálóba, és saját szeretetenergiájukkal erõsítik azt.
A Földet bevonja egy arany-fehér-rózsás energiaburok. Az Új Föld Szeretetfénye!
Ez az energia most mágnesként vonz magához.
Elindulok a Föld felé, s belerepülök ebbe a fényburokba. Sûrû és meleg. Olyan ereje van, mit még hosszú ideig elviselni nem tudok, úgy érzem szétvet az energia.
Leereszkedem hát, s megállok egy város fölött.
Az utcán emberek sürögnek-forognak. Az embereket láthatatlanul angyalok kísérik. Feltûnik nagy számuk.
Õrangyalomat szólítom, megjelenik mellettem.
Köszöntöm, s megkérdezem tõle, miért van ily sok angyal itt lent?
- Mint tudod, minden ember lépteit õrangyalok kísérik. Akiket most látsz, egy részük õrangyal, a többiek speciális feladattal megbízott angyalok. Ebben az idõben sok angyal van jelen a Földön, hogy segítse a tisztulást, és a változást elõkészítse. Látod, összehangoltan dolgozunk. Mindenkinek megvan a saját feladata mindenhol. Fent is ezért dolgozunk, s ti lent is ezt teszitek, amiért jöttetek.
- De mi a feladata ezeknek a speciális angyaloknak?
- Õk mind azon dolgoznak, hogy az emberek szívében felpattanjon a szikra, mely utat ad a fénynek. Õk letörlik szívetekrõl a sötét szennyet. Minél több szív ragyog, annál magasabbra emelkedtek. Ha rágondolsz, az elmúlt idõkben milyen sok ember gondolkodott el Istenen, keresi a válaszokat felmerülõ kérdéseire. Rengeteg könyvet adunk kezetekbe. Számtalan tanítást teszünk közzé, s olyan emberek élnek át csodákat, kik behunyt szemmel jártak. Ez az ébredés ideje! Ezek az angyalok, kik most itt veletek vannak, mind ezt segítik. Harmonizálják a kapcsolatokat, megtisztítják a szíveket, mik eltakarják magukat a fény elõl. Érdeklõdést keltenek az emberekben a megismerés iránt. Olyan dolgokat tárnak eléjük, melyek megismerésével közeledhetnek Istenhez. Ez mind nagy munka. Az ember nehéz természet, s csak lassan hallgat a szép szóra. Mint tudod, mi erõszakkal senkit nem kényszerítünk szíve megnyitására. De folyamatos kedves szóval, szeretet energiával közelítünk felé.
Látom magam elõtt az egész Földet egyszerre, s az angyalok seregét, kik kísérik az itt lakó lelkeket.
Mind együtt munkálkodunk Egy célért! Szeretettel!
Áldott vagy Istenem!
Köszönöm a tanítást!
E tudás birtokában hálatelt szívvel térek vissza.
(Pusztai Orsi kristálycsakra.hu)
www.kristalycsakra.eoldal.hu/