header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Pusztai Orsi által kapott égi üzenetek a dimenzióváltással kapcsolatban

Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2536 Írta: Margit
A Tudás Kamrája

Tanítást kaptam egy angyaltól, ki a Hétszeres Láng angyala.

Elmondta, hogy hamarosan átadják a Földnek a Tudás Kamrájának kulcsát.

Megkérdeztem tõle, mi az?

- A Tudás Kamrája egy olyan hely, ahol azok az Erõk vannak elzárva, melyek felszabadításra várnak, hogy a megfelelõ idõben kifejthessék hatásukat. Most jön el az idõ ezen erõk szabadon bocsátására. Most érnek meg rá az emberek, hogy ezeket az erõket megértsék, s energiájukat befogadják.

- Milyen erõk ezek?

- A tudást, megértést képviselik. Befogadásukkal képesek lesztek elfogadni és megérteni a változásokat. Meglátni szükségüket és segíteni munkájukat. Ezek az erõk megnyitják az erre felkészültekben azokat a csatornákat és energiapályákat melyek segítségével szervesen részt vehetnek a változás folyamatában. Rádöbbentek olyan isteni igazságokra, melyek eddig rejtve voltak elõttetek. Feltárulnak az összefüggések, s ezek megértésével képesek lesztek befogadni, elfogadni. Sokan tudatára ébrednek feladatuknak! Megértik létüket, az isteni elrendelésben! Tömeges ébredések történnek ekkor. Az emberek észreveszik az anyag görcsös szorítását és szellemük határtalanságát. Képesek lesznek az újat, az igazat befogadni. Rádöbbennek, hogy létük egyetlen oka és célja a Szeretet kiteljesedése! Ezért kell a megadott idõben e kaput megnyitni, s az energiákat felszabadítani.

- De ezek az erõk akkor már többezer éve várják, hogy felszabadulhassanak. Azóta sok minden megváltozott. Honnan tudják akkor ezek az energiák, hogy hatásuk jótékony lesz-e, s nem romboló?

- Ezek az Erõ-energiák eredendõen jók. Még az „idõk hajnalán” Isten engedélyével és közremûködésével zárták be õket a beavatottak azokig az idõkig, míg céljukat beteljesítik. Ez rendeltetésük. Ezért nem kerülhetnek felszínre a megadott idõ elõtt. Csak, ha már befogadhatók. Az energia jellege meg nem változik, célja az isteni Akarat beteljesítése! Mi folyamatosan figyeljük, s Isten erre a feladatra kirendelt angyalai fogják körbe e helyet, melyet folyamatosan bezengnek énekükkel. A jó energiák együtt rezegnek az énekkel. Ha lenne köztük nem megfelelõ, arról visszaverõdne. Ezért is vagyunk biztosak, hogy az erõk felszabadítása, az adott idõben helyes. De ezt majd te is érted, ha ott leszel.

Az angyal a kezében egy csodálatos, kristályokkal kirakott aranykulcsot tart...

- Ezzel a kulccsal, mit kezedben tartasz, nyílik az ajtó, mely a Tudás Kamrájához vezet?

- Nem pontosan. Ez egy jelkép, melynek birtokában a beavatottak képesek lesznek elolvasni azokat a jeleket, melyek kimondása nyitja meg a kaput.

- Akkor ez valamiféle kód?

- Egy erõ ez, mely képessé tesz az adott idõben cselekedni. A beavatottak tudni fogják a dolgukat, de mindent idejében tudatunk.

- Hol ez a hely?

- Most még nem mondhatom meg, így ne is kérdezd. Elég ha annyit tudsz, hogy több helyen, de földi hazádban is van.

- Magyarországon?

- Igen.

- Hányan lesznek kik megnyitják a kaput?

- Többen.

- Ismerik egymást?

- Vannak, kik igen, földi értelemben is. De eredendõ Isteni Énjük már régóta készül a feladatra együtt. Így ekképpen mind ismerik egymást. Ha it az idõ, mind tudni fogják! Legyetek ébren s figyeljetek!

Most egy hely tûnik fel elõttem: egy hegyoldal, melyben lejjebb sziklába vájt üregek vannak. Szabályos, téglalap alakú nyílások, sziklaoszlopokkal.

Sok oszlopot látok, s egy nagy termet, mit a szikla belsejébe vájtak...

Itt a kép eltûnik, s egy erõ visszahoz engem.

Igen, ha itt az idõ, ki készen vár, tudni fogja...
Köszönöm a tanítást.
(kristálycsakra.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2543 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsi által kapott üzenetek
DNS kristálykódolás

A hónapban újabb kódállítás történik szellemi DNS-ünk által fizikai szintünkön is. Mi is ez a kódállítás?

Azoktól a szellemi tanítóktól kértem errõl információt, akik most ezt a kódállítást felügyelik.

Mint multidimenziónális létezõknek, megéléseink minden szinten zajlanak. Szellemi, lelki és fizikai síkjainkon is.
Szellemi tudatfrekvenciáink állandó összeköttetésben állnak az univerzális tér-erõ rezgésekkel. Ez érthetõbben fogalmazva azt jelenti, hogy folyamatosan tudatos résztvevõi vagyunk a változásnak és fejlõdésnek. Legfelsõbb Énünk Tudatközpontja a Központi Erõ-térre van kötve, így rezgései szellemi frekvenciákon áramlanak alacsonyabb rezgésû énjeink felé. A változások ezért elõször mindig a felsõ, szellemi szinteken történnek, illetve hangolódnak be, és ezután kezdenek leáramlani lelki és fizikai tereinkbe, hogy mindenhol átíródva segítsék a szükséges és harmonikus változásokat.

Ez a kódfrekvencia folyamatos hangolást eredményez. Ezt úgy képzelhetjük el mint egy állandó rezgést, mely folyamatosan árad és átjár, de idõszakos állítások alatt azokat a Fényjeleket adja le, melyek hatására beindul egy erõteljesebb változás, és újabb szintre hangolódhatunk. Ez többé-kevésbé finoman és fokozatosan történik, nehogy megterhelje túlságosan azon részeinket, melyek a magasabb rezgésekhez csak lassabban idomulnak, de amennyiben nem segítjük tudatosan saját fejlõdésünket, és nem figyelünk arra, hogy megtartsuk a magasabb frekvenciákat, bizony sokszor erõteljes érzetekben nyilvánulhatnak meg az állítások. Addig fognak behangolni, míg hozzá nem tudnak kapcsolódni a megfelelõ frekvencionális terünkhöz.

Hogyan is történik mindez?


Az Univerzum Létspirálja (az isteni DNS), a Dimenzionális Fényközpontban található. Ez egy olyan szellemi tér, mely mindennek a Közepe ebben az Univerzumban. Az itt található, Teremtõ szellemi Információ-Központban történik a behangolás az isteni Terv megvalósulására. Ezek a szellemi Fénykódok megtalálhatók ebben a központi Fényspirálban, melynek 12x12 Fényszála van. Ez a Fényspirál egy Fénymagban van "összetekerve", így minden része kapcsolódik. Itt mindenrõl van információ, ami/aki létezik az Univerzum bármely szegmensében, legyen az térben és idõben, vagy azon túl. Ezek az információk mint elõbb utaltam rá, összekapcsolódnak és Egységes rendszert alkotnak.

Egy olyan szellemi intelligencia által, mely saját rendszerét fenntartja és folyamatosan fejleszti.

Ez a Fényspirál olyan apró teremtõ Fényszikrákból áll, melyben minden teremtmény megtalálható. Olyan, mintha minden szál apró Fénygyöngyökbõl állna. Az egyik ilyen szikra a szálban éppen te vagy, a másik pedig én vagyok, és mindenki Fényszikrája megtalálható benne. Ez maga az isteni tudati szikra! Minden teremtésnél felvillan egy ilyen isteni szikra és a helyére áll! Mivel a Fényszál folyamatosságán állandóan áramlik a teremtõ Fény, ezért mindenki szellemi tudatán keresztül, ami bele van kapcsolva az Õ adott Fényszikrájába, mindenrõl értesül. Tehát tudatos szellemi megélõi vagyunk a fejlõdésnek, mindenrõl tudunk, hiszen ebben a térben minden egyszerre történik az idõntúli dimenzióban.

Így az egységes szellemi Tudat követve az isteni Terv Mintát, mindig azt a Fényt/frekvenciát/erõt árasztja a szellemi tereken át, amire akkor szükség van, hogy a fejlõdés, haladás megvalósulhasson minden szinten. Ezt kisugározva a teremtõ Központból, szétteríti minden irányban, mely berezgi az összes dimenzionális teret és visszaérkezve információt hoz az Univerzum minden szegmensének állapotáról. Így mintegy állóhullámként mûködõ Központ folyamatosan kiegyenlítõ és hangoló Fényeket áraszt a térbe.

Ezek áthatják a lelki, majd fizikai léttereket is, mindig az adott Fényközponton keresztül (pl. az Univerzum központi Napján keresztül). Így jut el az információ minden egyes tudati szintre.

Fizikai szintünkön olyan Fénykristályok találhatók energetikai tereinkben, melyek képesek felfogni és értelmezni ezeket a szellemi, majd lelki terekbõl érkezõ frekvenciákat/kódokat. Ezek a kristályok már akkor bennünk voltak, mikor legelõször nyilvánultunk meg a fizikai létben.

Ezek a kapcsolati pontok a "Vezérléssel".

Ezek a központok most fokozatosan aktiválódnak és fizikai szintünk "vezérlésével", agyunkkal tudatos kapcsolatot alakítanak ki. Ez olyan agyi területek felébresztését jelenti, melyek eddig nem mutattak aktivitást. Eddig is mûködtek, csak fizikai szinten nem észleltük õket, de most már ezek a területek kimutatható frekvenciákat sugároznak, melyek laboratóriumi körülmények között is mérhetõek, csak nagyon hallgatnak róluk, mert nem tudják megmagyarázni.

Ezek az újra aktív területek olyan fizikai változásokat kezdeményeznek, melyek átkódolják sejtjeink strukturális felépítését és lehetõvé teszik, hogy testünk "anyaga" módosuljon. Olyan rezgésekhez idomuljon, ami lehetõvé teszi nemcsak a szellemi és lelki, de testi átlépést is az újabb Létezési Dimenzióba.

"Mint fent, úgy lent"- ismerjük az igazságot. Minden olyan bennünk van itt fizikai síkon is, ami szellemi részeinkben is megtalálható. Hogyan is lehetne másképp, hiszen EGYként létezünk, s nem akarjuk egyik részünket sem magára hagyni, nem igaz?

Tehát fizikai Lét-központunkban is megtalálható minden a fejlõdésünkhöz. Ezek az információk DNS-ünkben kódolt állapotban léteznek. Olyan Fénykristály részek, melyeket fizikai mûszerek kimutatni nem tudnak, csak sejtik, ott lennie kell valaminek a folyamatosság elve alapján.
Ha valaki visszaemlékszik a periódusos rendszer megalkotásakor nem minden elem volt még akkor ismert, de a rendszer alapján a tudósok feltételezték, a hiányzó helyeken is kell lennie valaminek. Ez be is bizonyosodott, ahogy fedezték fel az újabb elemeket (az egyik ilyen pl. a szilícium).
Ha elfogadjuk teremtõ Létünk Felsõbb intelligenciáját és hiszünk Önmagunk EGYségében, akkor csak figyelnünk és lelkünk, szívünk vezetése alapján tennünk kell, amit jónak érzünk. Ha tudatosan figyeljük a bennünk és körülöttünk zajló változásokat, mindezt felfedezhetjük és mi is helyére illeszthetjük a most még feltáratlan elemeket.

Ami velünk történik, az mind a fejlõdést, a tudatosodást szolgálja. Feltárulnak bennünk azok a lezárt részek, melyekkel nem bántunk megfelelõen, és így látszólagosan kiiktattuk õket az egységes mûködésbõl. De nem vesztek el, csak alvó üzemmódban várják a felébredést...

Itt az ideje az ébredésnek, a tudatos és felelõsségteljes létezés felismerésének.

Ha szédülés, álmosság vagy furcsa szétesõ érzésetek van, akkor egy picit üljetek le és kössétek le magatokat Szívetek Szeretete által Földanyához. Õ segít levezetni belõletek a feleslegesen felgyülemlett energiát.

Kérjetek harmonizációt és tartsátok magatokat a Szeretet fénylõ állapotában, meglátjátok mennyivel könnyebben fogadjátok így...

Csodás átalakulást...
(kristálycsakra.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2562 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsi által kapott üzenetek 2012-rõl
Hiranus mester tanítása "2012"-rõl



- Mirõl beszélsz ma nekem, mester?

- A dimenzióváltozásról, mi a Föld életében hamarosan bekövetkezik.

- 2012?


- Ha ti ahhoz a dátumhoz kötitek, akkor igen. Nálunk az erõk éledése a fontos, nem idõben mérünk - Fényben!

- Mi történik akkor, mikor az Erõk már feléledtek?

- Ahogy te is tudod, a Föld rezgésszáma annyira megemelkedik, hogy elhagyja azt a dimenziótartományt, melyet ez a rezgés már meghalad, s belép egy újba, minek ez a kezdete.

- Tehát emelkedünk egy dimenziót?

- A megfogalmazás nem egészen pontos. Átléptek egy másik dimenzió határán. A folyamat itt korántsem fejezõdik be. Ez csak valaminek a kezdete. Egy dimenzió: rezgésszám tartomány. Több rezgés áll benne össze. Mint ahogy a hangsor is hét hangból áll, de az még ugyanaz a hangsor. A dimenzió is több frekvencián keresztül halad. Ha belépsz a kezdõ frekvencián, még egyáltalán nem jártad át e dimenziót. A fokozatnak ez az elsõ lépése. De a fejlõdés nem áll meg. A tökéletesedés tovább folytatódik, az emelkedés folyamatos.

- Akkor további feladatok lesznek?


- Pontosan. Az elsõ: segíteni a dimenzióváltást. A második: megszilárdítani a rezgést, melyrõl majd elindulhat a további emelkedés. Harmadik: elindítani a további emelkedési folyamatot, és ez lesz nehéz, mivel olyan ellenerõk munkálkodnak ez ellen, kik az emelkedéssel létjogosultságukat vesztenék, s befolyásuk csökkenne. Akik másokat félelmeik fenntartásával irányítanak, azoknak az emelkedés megtöri erejüket. Ezért kellenek most a tanítások, ezért kellenek most a lelkek, kik e feladattal születtek le. A Földön már elindult a folyamat, mi csoportba szervezi azokat, kik e változás segítõi, résztvevõi. Vezetõjüket a Földön már régen kijelöltük, s e feladattal le is születtek. Õket, és a csoport tagjait is folyamatosan tanítjuk, és készítjük a változásra, közremûködésük tudatosítására. E csoportok feladata az energiák összehangolása. Elõször a csoporton belül, olyan összhangot kell teremteni a lelkek között, mely szabadon áramoltatja azt az energiát, mi rajtuk keresztül a befogadó lesz. Ha energiáik összehangolódva összekapcsolódtak, fizikai és lelki kontaktusban, egy olyan energiakört képesek létrehozni, melyben az az energianyaláb tud leérkezni a Földre, mely a rezgésszint emelkedést hivatott elõidézni. A Földön sok helyen lesznek ilyen energiakörök. Úgy képzeld el, mint olyan konnektorokat, melyekbe bedugják az energiavezetéket, melybõl nekik kell azt felvenni és továbbítani. Ezzel segítik elõ rezgésszint emelkedést, és így hozzájárulnak a dimenzióváltozáshoz. Ez a folyamat, mint mondtam, nem áll meg, hanem folytatódik a dimenzióugrás után is. Az új rezgéseket meg kell szilárdítani, és újra elindítani az emelkedés útján. Erre a feladatra születtetek, és születnek most is.

Az év, melyet ti 2000-nek neveztek, volt a kezdete azon lelkek eljövetelének, kik fontos energiákkal bírnak. Nekik nem feladatuk a csoportalkotás, azt megteszik azok, kik elõbb érkeztek erre a feladatra. A 2000 után jövõk olyan rezgések befogadására és továbbítására képesek, mellyel kialakítják azt az energiazónát, mely összekapcsolódva behálózza Földeteket. Õk a csomópontok. Lelkük tudja ezt, s eszük tudta nélkül is elvégzik feladatukat, legyenek bármennyire apró és törékeny testben. Ez már így rendeltetett. A feladat elvégzése rajtatok áll! A dimenzióugrást kikerülni nem lehet, de az átmenet lehet idilli, vagy keserves. Attól függõen, milyen energiák szabadulnak fel a változáskor. Ha a csoportok és a harmonizáló lelkek összehangolódnak, a "föntrõl" érkezõ energiák birtokba veszik a Földet, s az átmenet felerõsödik, felgyorsul. Ha ez a harmónia nem valósul meg, a pozitív energiák megrekednek, s lassabban fejtik ki hatásukat. Az átmenet hosszadalmas és nehézkes lesz.

- Mi történik az ugráskor? Mit érzékelünk?

- Az éjszaka nappallá válik, a fény s árnyék összekapcsolódik (hogy újrarendezõdhessen), s bevilágítja a Földet, melyet áthat a magasabb rendû Energia. A Föld megrázkódik, s ledobja magáról, mi visszahúzná. Kilép alacsony árnyékából (ez az mit ti 3 nap sötétnek véltek), s fényesedik.

- Hogy érted azt, hogy megrázkódik?

- Úgy, mint mikor téged átjár a felsõbb energia, s megborzongsz belé. Õ is így tesz. Átjárja a magas rezgésû fényenergia, s megborzong belé. Megrázkódik, s leválik róla, mi már nem képes e rezgésszámot elviselni. Ezért mondom, rajtatok múlik e leválás sikeressége. A magasabb energia jobban taszítja az alacsonyabbat.

Emeljétek a rezgésszámot! Együtt, égi erõk behívásával. Mesterek segítségével. Szeretet energiát sugározzatok szét! Kapcsolódjatok össze általa. A köröknek mûködniük kell! Az energiák szétsugárzása feladatotok. Hangolódjatok össze, legyetek vevõk.


- Érezni fogjuk a változást?

- Ki energiáját megemeli, tudatában lesz a változásnak, hiszen része annak. Szívében egy fénysugár villan, s elindítja a felemelkedés útján. E fénysugár folyamatos összeköttetés velünk, s minden lélekkel e Földön, ki a felemelkedés útjára lép. E fényháló lesz az, min az energia folyamatosan áramolhat, emelvén a Földet, további dimenziók felé.

- S kiknek lelke nem érett meg a változásra?

- Õk dönthetnek. Maradnak anyagi valójukban az emelkedés elõtti rezgésben, s teljesítik feladataikat e körülmények között, kísértések közepette, vagy lelküket felhozzák megpihenni, megtisztulni, s késõbb térnek vissza egy fizikai testben teljesíteni, mit elmulasztottak. Körülményeik nem változnak, de jobban felkészülhetnek rá, s erõsíthetik lelküket, míg pihennek. Isten kegyelme végtelen, s lelket el nem veszejt. A feladat nagy, s az energiák összekapcsolódását sürgeti. Harmonizáljátok hát össze fényeteket, s nyissátok meg szíveteket, hogy áramolhasson a szeretet.

- Most menj, Isten áldásával. A többi tanítást, ha itt az idõ, megkapjátok.

Köszönöm Hiranus mester.

Köszönöm Istenem.

(Pusztai Orsi
kristálycsakra.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete - 16 éve 3 hete #2602 Írta: Margit
Tanítás a mûködõ energiákról...


Meditációmban segítõim elvezettek egy helyre a Földön, valahol a szabadban vagyok, de a táj ismeretlen.

A föld a talpam alatt megremeg, s elõttem egy hatalmas monolit (oszlop) bukkan ki a föld alól, s elindul felfelé. Lassan emelkedik, s olyan 21 méter magasan megáll. Szabályos hasáb alakú, teteje csúcsban végzõdik, mintha az oszlopra rátettek volna egy piramist.

Nem kõbõl van. Kristályból. Felülete sima, de a felszín alatt vibrál benne az energia.


Már hallom a tanítást:

- Ez a "torony" úgy mûködik, mint egy égi villámhárító. A felsõbb dimenziókból sugárzott pozitív energiát veszi és továbbítja a földbe. Hasonlóan, mint a piramisok.

Látom, hogy minden földrészen van egy. A föld alatt rejtõznek, már évezredek óta, s várják azt, mikor mûködésbe lépnek. E hatalmas bolygót, csak még hatalmasabb energia képes megemelni, ahogy mesterem is elmondta. Ezért kell, a lehetõ legtöbb lesugárzott energiát felfogni és hasznosítani. Látom messzirõl a Földet, ahogy megnyílnak az égi Dimenziókapuk, s fénnyalábok formájában árad az energia a kék bolygóra. Látom, ahogy ezek az oszlopok, és a piramisok magukhoz vonzzák az energiákat. Azt is látom, amint azt szétárasztják körben a felszínen.

Lélekcsoportokat mutatnak, kik emberként munkálkodnak most e feladat elvégzésén. Látom, ahogy bekapcsolódnak ebbe az energiahálóba, és saját szeretetenergiájukkal erõsítik azt.

A Földet bevonja egy arany-fehér-rózsás energiaburok. Az Új Föld Szeretetfénye!

Ez az energia most mágnesként vonz magához.

Elindulok a Föld felé, s belerepülök ebbe a fényburokba. Sûrû és meleg. Olyan ereje van, mit még hosszú ideig elviselni nem tudok, úgy érzem szétvet az energia.

Leereszkedem hát, s megállok egy város fölött.

Az utcán emberek sürögnek-forognak. Az embereket láthatatlanul angyalok kísérik. Feltûnik nagy számuk.

Õrangyalomat szólítom, megjelenik mellettem.

Köszöntöm, s megkérdezem tõle, miért van ily sok angyal itt lent?
- Mint tudod, minden ember lépteit õrangyalok kísérik. Akiket most látsz, egy részük õrangyal, a többiek speciális feladattal megbízott angyalok. Ebben az idõben sok angyal van jelen a Földön, hogy segítse a tisztulást, és a változást elõkészítse. Látod, összehangoltan dolgozunk. Mindenkinek megvan a saját feladata mindenhol. Fent is ezért dolgozunk, s ti lent is ezt teszitek, amiért jöttetek.
- De mi a feladata ezeknek a speciális angyaloknak?

- Õk mind azon dolgoznak, hogy az emberek szívében felpattanjon a szikra, mely utat ad a fénynek. Õk letörlik szívetekrõl a sötét szennyet. Minél több szív ragyog, annál magasabbra emelkedtek. Ha rágondolsz, az elmúlt idõkben milyen sok ember gondolkodott el Istenen, keresi a válaszokat felmerülõ kérdéseire. Rengeteg könyvet adunk kezetekbe. Számtalan tanítást teszünk közzé, s olyan emberek élnek át csodákat, kik behunyt szemmel jártak. Ez az ébredés ideje! Ezek az angyalok, kik most itt veletek vannak, mind ezt segítik. Harmonizálják a kapcsolatokat, megtisztítják a szíveket, mik eltakarják magukat a fény elõl. Érdeklõdést keltenek az emberekben a megismerés iránt. Olyan dolgokat tárnak eléjük, melyek megismerésével közeledhetnek Istenhez. Ez mind nagy munka. Az ember nehéz természet, s csak lassan hallgat a szép szóra. Mint tudod, mi erõszakkal senkit nem kényszerítünk szíve megnyitására. De folyamatos kedves szóval, szeretet energiával közelítünk felé.

Látom magam elõtt az egész Földet egyszerre, s az angyalok seregét, kik kísérik az itt lakó lelkeket.

Mind együtt munkálkodunk Egy célért! Szeretettel!

Áldott vagy Istenem!

Köszönöm a tanítást!

E tudás birtokában hálatelt szívvel térek vissza.

(Pusztai Orsi kristálycsakra.hu)

www.kristalycsakra.eoldal.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 3 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #2633 Írta: Margit
2010.06.06

A mai napon lezárul a felkészítés egy szakasza és egy új indul el, melynek kódjai már a befogadás alapján épülnek be és válnak részünkké.

A megnyíló dimenziókapu ma befejezi a behangolódást és elkezdi átalakító energiáinak leárasztását a földi térbe.

Ezek az energiák - behangoló kódok - az Istenember Szívtudatosságán keresztül képesek beépülni és mûködni bennünk.

Aki kaput nyit - az részesül - és közremûködõjévé válik az Új Rend Szövetségének.

Ez az Új Rend az Istenember krisztusi Tudatosságának Világrendje, az Új Föld Szeretetegysége!

A kapukód: Alázatos Felajánlás és Szeretetteljes Elfogadás:

Uram, legyen meg a Te Akaratod!
(Pusztai Orsi)
www.kristalycsakra.eoldal.hu/cikkek/esemenyek/esemenyek

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2753 Írta: Margit

AMALIOAN tanítása

Az aranyvörös lángú atlantiszi angyal tanításai (I.)

Üdvözöllek Benneteket fénytestvérek. Eljött az idõ, mikor egyre többen, kik már régóta veletek vagyunk, felfedhetjük magunkat! Energiáink eddig csak körbeöleltek benneteket, de MOST már képesek vagytok befogadni azokat, ezért fedhetjük fel magunkat, igaz Valónkat elõttetek, hogy lényünk fényét egyesíthessük.

AMALIOAN Vagyok! Atlantiszi angyal. A felkelõ és lenyugvó nap aranyvörös fénye izzik szívemben! Ez lángol belõlem felétek, mint a Nap fénye.
A Nap energiája nagyon fontos most nektek és Földeteknek, Gaia-nak is. A napotokból Isten Fénye sugárzik reátok, a fizikai síkotok szerinti formára átalakítva. Mindig az az isteni fény árad belõle reátok, mi fenntartja a frekvenciát, ami az emelkedésetekhez szükséges. De ezt nektek is segítenetek kell! Nélkületek, a ti befogadó és árasztó akaratotok nélkül, nem valósulhat meg az átalakulás!

Aki képes meglátni, az tudja, hogy a Nap körül gyûrûk vannak. Mindegyik egy-egy olyan korban alakult, melyben ti, földi emberek képesek voltatok fejlõdni. Ezt könnyebben megfigyelhetitek teliholdkor, a tiszta égen, mert a Nap gyûrûi ilyenkor a Hold köré is kivetülnek, s ott nem vakítják el szemeteket, s láthatók. Meggyõzõdhettek róla! Nézzetek az égre! Lássátok Igazságomat.
Most 7 gyûrût láthattok a Nap körül. Hét szintet tudtatok emelkedni, fejlõdni, s a Hétszeres Sugár ezért árasztódik a Földre napotokból és az Univerzumból.

MOST azonban nagyobb lépés következik a tudatosság útján. Angyalok emelnek szárnyaikra titeket, hogy a távot megtehessétek. Isteni Fénysugarak jönnek, mik a Hétszeres Gyûrûket összeolvasztják Egyetlen Pillanatban (pillanatra), mely továbblendít benneteket a Tizenkétszeres Beavatás Útjára!

Felemelkedésetek a Nap 12 gyûrûjében teljesedik ki, ha ti is így akarjátok.
Ezek a gyûrûk, már nemcsak a Földre és rátok, de az egész Univerzumotok, Galaxisotok lényeire is árasztják fényüket, az Energiát.
Ezért fontos hát felemelkedésetek, hogy általatok a Tizenkétszeres Beavatás megtörténhessen! Tegyetek hát érte, segítsetek nekünk, hogy általatok mi is segíthessünk nektek.
Fogadjátok be a Nap energiáját! Sugározzátok szíveteken és talpatokon át Földanyátok szívébe!
Kapcsoljátok össze a 7Gyûrû Sugarát a megfelelõ csakrátokkal, szín és energia szerint. Csakráitok kisugározzák azt aurátokra, így hat ez a folyamat ki fizikai testetekre és környezetetekre is.
Tudatosan éljetek! Akarjatok fejlõdni, emelkedni!
Legyetek irányítói, szerves résztvevõi sorsotoknak! Legyetek részei egy „Új Univerzumnak”!

Tanításom MOST ennyi. Gondolkodjatok, meditáljatok rajta, s lássátok isteni igazságotok fényét!

Az adás és a befogadás erõi most összeforrnak. Az emelkedés órái jönnek el, akaratotok szerint.
Tegyetek érte!
ALOHA

Amalioan szólt
(Pusztai Orsi)

www.kristalycsakra.eoldal.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.880 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24