header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Plejádi üzenetek

Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2573 Írta: Margit
Plejádi üzenetek téma létrehozva Margit által
PLEJÁDI MESTEREK: A FELMELKEDÉS 8 KULCSA

Írta: Mesterek/Dr. Meg Blackburn Losey
2010. május 14.
(részletek)

Üdvözletek mindenkinek!

2006. decemberében a Mesterek megosztották velünk a továbblépésünkhöz nélkülözhetetlen kulcsokat, hogy egyensúlyban tudjunk maradni, amikor ezt választjuk. Itt az ideje ezeket átadni mindenki számára, használatára. Örömmel tesszük, nagy becsben tartva bennetek, és szolgálva ugyanúgy szeretetünkkel.


A továbblépés 8 kulcsa


A Mesterek most azt mondják:

Akik a Felemelkedõ Tudatosságot választották maguknak, azok számára vannak bizonyos követelmények, hogy elérkezzenek ebbe az isteni érzésbe. Ezek olyan, Univerzális Törvények szerinti követelmények, melyeket nem lehet kikerülni, és csak szívbõl áradva lehet megtenni, mert ha elmébõl tesszük, akkor elferdülhetnek eredeti rendeltetésükben, olyanokká válhatnak, mintha hazugságot ötvöznénk egy harcos igazságával. Bár õk is elérkezhetnek majd a felemelkedési folyamatba, de ha nem szívbõl valóan teremtenek, akkor nem fejezõdnek ki a teremtéseik úgy, ahogy azt szeretnék, csak egy megszokássá lesz számukra, és majd egy újabb megvilágosodás kérdése, hogy elérkezhetnek az új valóságba.


A kulcsok a következõk:


A Felemelkedési Kulcsok alapját a szent geometria csillag tetraédere képezi, mindegyik kulcs a csillag egy pontjára mutat rá. A nyolc örök igazság, mindegyik része az egésznek és magába foglalja a másikat, mindegyik a másik nélkül csak része az egésznek, ahogy te része voltál/vagy, minden ami valaha voltál, vagy leszel a mindenségben örökkön-örökké.


1. AZ ISTENI FORRÁSBÓL SZÁRMAZUNK ÉS ÍGY ÖNMAGUNKBAN TÖKÉLETESEK VAGYUNK


El kell ismerni azt, hogy TÖKÉLETESEK Önmagunkban Tökéletesek VAGYUNK,

El kell ismerni ISTENI TÖKÉLETESSÉGÜNKET, HOGY A SZELLEM EGYFORRÁSÁBÓL áradunk ki mindannyian végtelen UTAZÁSAINKBA, mind az Egy forrásából valók vagyunk, az Egybõl valók örökké.

2, FOGADD EL AZ UTADAT, AZT AMIÉRT IDE JÖTTÉL!!!

Nem valami nagy dologért kell küzdened, nem azért jöttél, hogy a küzdelem legyen a tanulságod, hanem azért, hogy tapasztalj.

3, EGYEDISÉGED SÉRTHETETLENSÉGE AZ ISTENI INTEGRÁCIÓ!!!



Megõrizni és képviselni, fenntartani a Személyes megbecsülésed, tisztességed.

Annak az igazsága, hogy, minden lehetõség, amelyet megadunk magunknak, az meg van magunkon belül, felismeri azt, hogy van személyes igazságunk, és az nem az, amelyet már készen kaphatunk másoktól.

4, AZ VAGYOK, AKI VAGYOK, AZ LÉGY AKI VAGY!!!

Az Légy Aki Vagy, ne olyanná, mint amilyennek mások feltételeznek!!!

Te alkotod meg a kegyelem, a megbocsátás fényét, és az nem lehet tökéletlenség, amit Isten alkot, olyanná légy amilyen a szellemedbõl vagy.

Neked nem kell megjavítani magadat, csak elismerni saját istenségetek teljes isteni létezésed.

5, SAJÁT ÉRTÉKESSÜNK ELFOGADÁSA/ÖNBECSÜLÉS!!!

El kell ismerned, hogy értékes vagy, és az értékességed hogyan illeszkedik, jelenik meg a külsõ és belsõ világodban. És felismerni azt, ha értékesebbnek tartod magadat másnál, vagy kevesebbnek, az azt jelenti, hogy még az önmagad felismerése hiányos.

6, ELISMERNI SAJÁT ERÕFESZÍTÉSEIDET, CSELEKEDETEIDET, SAJÁT NAGYSÁGODAT ÉS MEGHATALMASODÁSODAT!!!

Az igazság erõforrása nem az egóból származik, hanem a Szellem egységébõl az EgyLélekbõl árad ki. Az igazság ereje, a szelídség ereje. Fénybõl való vagy és minden teremtés, mégha megfoghatatlan is számodra onnan származik.

A félelem, egy olyan belsõ erõ, amely az egóból származik, és azt sugallja, hogy kevesebb vagy minden más dolognál. Az Igazságodban a jóságod kegyelme az Erõ, a Hatalom, a feltétel-nélküliség ereje, amelyet nem használhatsz mások megsértésére vagy negativitásra.

Az igazi hatalom, a Szeretet Hatalma, az élõ társ-teremtõd minden szándékodban, amely megad, felkínál minden lehetõséget számodra.

7, ELFOGADNI HOGY MINDEN VÁLTOZÁSBAN VAN!!!

Legyen Önbecsülésed, Teljes Vagy, Te vagy a Hatalom, Te vagy a Kegyelem saját világodon belül!!!

A Most Mindig Van, a változások a gyakorlásból jönnek, csak akkor jönnek. Ez azt jelenti, hogy a nézõpontokon kell változtatni. Ki kell fejezned magadból amit tudsz, nem elrejteni azokat a kincseket. Történelmi példával élve, legyél eretnek az elfogadott normák tekintetében. Változtasd meg a normákat, alkosd át egy új szempont szerint, a Kegyelem, a Jóság tisztaságának segítségével, és sétálj vele könnyedén lelkedben fényesedve, mert te alkottad meg ezeket.

8.MEGTANULNI SZERETNI ÖNMAGUNKAT, MERT SZERETETT ÖNMAGADAT NAGYON SOKAKAT MEGÉRINT!!!

Megtanulni, szeretni magatokat, beleszerelmesedni magatokba. És ez szeretet/szerelem megérint megszámlálhatatlanul másokat is. Minden energiának hatása van másokra, vagy energiacsere által, vagy amit magatok mögött hagytok, mint lenyomatot, ahogy adjátok, úgy fogadja a másik. Másokat tükörként láthatjátok meg magatokban, ahogy fájdalom van vagy öröm lakik a szívükben.

Ó hányszor is mondtátok már ezt: Minden az Isteni Kegyelembõl árad. És ez az Igazság!!!

Mindig is így van!!!

(Megjegyzés: A kulcsok használatához, emlékezni kell arra, hogy milyen a természetes lélegzés. Minden lélegzet tisztít, megvilágosít, és oxigénnel lát el, energetizálja, táplálja a testet. Minden lélegzet takarít, és a megtisztított energetikai rendszerrel egyértelmûbbé, könnyedebbé válik a kapcsolódás az egyetemes tudathoz, segíti a tapasztalásainkat. Amikor nem lélegzünk természetesen az, feszültebbé teszi az embert, a teremtéseink, megnyilvánulásait lelassítja, vagy akár meg is akadályozhatja.)
(forrás:fenyegyseg.netii.net.)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #2575 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek
Plejád Üzenet 2010-rõl


Új Tudatosság a Plejád kollektívától - Wendy Kennedy közvetítésében

Szervusztok kedveseink, itt a Plejád Kollektíva a 9. dimenzióból. Mint mindig, most is nagyon boldogok vagyunk, hogy összekapcsolódhatunk veletek.
Elõször szeretnénk 2010-rõl beszélni, amely a megvalósítás éve, hogy mit is jelent ez mindannyiótok számára. Ez egy lehetõség arra, hogy elkezdjétek valóban gyakorolni mindazt, amirõl eddig prédikáltatok, amirõl tanultatok, és finomítsatok a megvalósítási képességeiteken.
Rengeteg alkalmatok lesz nagyon-nagyon gyorsan megvalósítani dolgokat önmagatok számára, azokat a dolgokat, amelyekre koncentráltok. Ha a negatívra irányítjátok figyelmeteket, nos, mit gondoltok? Nagyon gyorsan láthatjátok majd a megvalósulását, és ez természetesen a pozitív dolgokra is igaz. Amikor látjátok a negatívat megvalósulni, valójában csak arról van szó, hogy felismerhetitek a rezgést, amelyben tartózkodtok, és dönthettek úgy, hogy nem akartok ezen a frekvencián maradni, és ezáltal elkezdtek egy másik rezgésspektrumban vibrálni, hogy önmagatok számára a valóság egy másik változatát teremtsétek meg.

Ez tényleg ennyire egyszerû. Nem bonyolult. Ami mégis megnehezíti mindannyiotok számára a dolgot az a mentális zavar, amit teremtettetek, az illúziótok, amely az elmétekben fut, a hiedelmeitek a társadalomról, a hiedelmeitek önmagatokkal kapcsolatosan, és arról, hogy milyen nagy kihívást jelent megteremteni vagy megváltoztatni a valóságotokat. Pedig tényleg igen egyszerû, csak meg kell változtatni a rezgéseteket és azt, hogy mire irányítjátok a figyelmeteket.
Mindez, pedig azt kívánja majd tõletek, hogy nagyon a jelenre összpontosítsatok. Egy dolgot ajánlhatunk számotokra az elkövetkezõ évre, hogy próbáljatok meg annyira jelen lenni, amennyire csak képesek vagytok. Hiszen, amikor jelen vagytok, be tudjátok lõni, hogy hol tartotok, hogyan érzitek magatokat, ott ahol tartotok, és ha nem vagytok elégedettek, végezhettek kiigazításokat. Ám, ha a múltra összpontosítotok, vagy épp a jövõre, akkor az energiáid széttöredeznek, és nem használjátok ki a teljes erõtöket és az összes potenciálotokat. Ha a múltbéli történések miatt aggódtok, akkor az energiáitok elnyelõdök, és a megvalósítási képességetek legyengül, mert nem teszitek oda a teljes nyomatékot és intenzitást mögé, és ugyanez történik akkor is, amikor a jövõn aggódtok. A jövõ nem létezik, csupán egy illúzió, amely a jelenben meghozott döntéseken alapul. Szóval, ha valóban hatni akarsz a jövõdre, akkor figyelj a jelenre, és változtass azon, amit teremtesz magadnak. Hogy valóban olyan jövõt teremts, amilyenre vágysz.
Így 2010 a megvalósítás éve, míg 2011 az aktiválás éve, amely azt jelenti, hogy elkezditek gyakorolni a megvalósítást, miközben a DNS-eteket aktiváljátok.

Megváltoztathatjátok a genetikai adottságaitokat, a kódjaitokat is, újra és újra, ennek eredményeképp a 2012 következik majd, a 2012-es év, amely az átalakulás éve lesz. Ebben az évben keresztülmentek majd egy olyan átalakuláson, amely megváltoztatja majd a bolygótokat, a stabilitásotokat a bolygótokon, átváltozik majd a járgányotok - a testetek - egy újfajta testet fogtok teremteni magatoknak, amely egy új rezgésrendszerre épül majd, amelyet ti teremtetek magatoknak a megvalósításaitokon keresztül.
Miközben egyre tökéletesebben értitek, hogy megvalósítók vagytok, a Forrással együtt Társteremtõk, és aktiváljátok a genetikai programjaitokat. Ennek van egy hatása, amely kibontakozik majd. Mi nagyon kíváncsian várjuk, hogy hogyan teszitek majd mindezt. Van esély egy nagy adag ragacsra, körbevesz benneteket, tehát mindig is itt van a potenciálja, de ugyanakkor ugyanennyi esély van arra, hogy csodálatos dolgok történjenek. Nos, hol lesz a figyelmetek? A megsemmisülésen, vagy a felemelõ ötletek kiterjedésén, a kreativitáson, és az emberiségen, úgy általában. Az emberiség emelkedésén? Szóval, arra bíztatunk benneteket, hogy merjetek egyet ugrani teljes hittel. Bízzatok abban, hogy valóban ti ültök a vezetõ ülésen - és errõl nagyon-nagyon gyorsan meg is kapjátok a megerõsítést, hogy ez tényleg így igaz. Tehát kedveseink, mi figyelünk Benneteket, várunk, és mindehhez sok jó kívánságot küldünk nektek!
(Forrás: www.higherfrequencies.net/media/2012-Manifestation.mp3 )
Magyar fordítás: Szénási Kata

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2733 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek

Kik a Plejádok Fényküldöttei?



Minden alkalommal, amikor egy nagyobb fejlõdési ciklus végéhez érünk, felbukkannak a Plejádok Fényküldöttei - akiket mi többnyire angyalokként ismerünk. Közéjük tartoznak Földünk és Naprendszerünk védelmezõi is.
Õrzõinkként azért keresnek fel minket, hogy ráébresszenek aktuális fejlettségi szintünkre, és megmutassák, milyen lépéseket kell megtennünk a következõ szint elérése érdekében. Tudásuk nemcsak Földünk egészére vonatkozik, hanem azokra az egyénekre is, akik személyes kapcsolatban állnak velük.
A Plejádok Fényküldöttei között több különbözõ lény található, mindegyiküknek megvan a maga egyedi szerepel így igen széles körben tudnak segítséget nyújtani. Ra, aki filozofikus útmutatásokban szokott beszélni a beavatottakhoz, egyike azon lényeknek, akikbõl a Plejádok Arkangyalainak Fénytestvérisége áll. Ezek az arkangyali lények Földünk és Naprendszerünk szellemi õrzõi. A Fénytestvériség 4 csoportra osztható aszerint, hogy ki milyen színû fényt sugároz magából: aranysárgát, skarlátvöröset, égszínkéket vagy smaragdzöldet. Egy-egy színhez rengeteg fénylény tartozik, de az egy színhez tartozók mind ugyanazt a nevet viselik.

A Plejádok Arkangyali Fénytestvériségének ragyogó aranysárga fényt sugárzó tagjait egyenesen Ra névvel illetik, õk a minden tapasztalásból fakadó isteni bölcsesség megtartói. Az égszínkék fénylények neve Ptah, õk az élet örökös természetének védelmezõi és fenntartói. A vörös színû lények neve Ma-at, õk a szellem harcosai, az isteni bátorság félelmen túli energiájának õrei. A másik három arkangyali csoporthoz képest napjainkban a Ma-at lények közül vannak a Földünkön inkarnált állapotban a legtöbben. Végül a smaragdzöld fénylények neve An-Ra, akik az isteni együttérzés és megértés energiájának hordozói.
A Plejádok arkangyali lényeinek némelyike tudatos kapcsolatot létesít emberekkel. Mások a Plejádok központi napja, az Alcyone körül csoportosuló csillaghalmazok bolygóközi kapcsolatainak fenntartásáért felelõsek, megint mások pedig tudatosan álmodó emberi lényekkel dolgoznak együtt, olyan lehetõségeket tárva fel elõttünk, amelyeknek észrevétele amúgy fizikai korlátokba ütközne. Néha elõfordul, speciális, gyógyító álmokat bocsátanak ránk, elõsegítve ezzel a múlt elengedését és a fejlõdésben való továbblépést, vagy az önkifejezés olyan újfajta módozatainak a megtalálását, amelyek sokkal jobban illenek valódi, majdan kibontakozó önmagunkhoz. Mostanában leginkább azzal vannak elfoglalva, hogy emlékeztessenek, és olyan õsi alapokon nyugvó gyógymódokat tanítsanak nekünk, mint amilyen a Plejád Fénymunka is.
Az emberiség és a Föld életébe való beavatkozásuk egyik konkrét példáját 1992 telén figyelhettük meg. Ekkor a Plejádok Fényküldöttei jelenleg emberi létformát magukra öltött társaikat (így engem is) testen kívüli ûrutazásra vitték - egy szempillantás alatt megtettük a Föld és a Plejádok csillagkép közötti távolságot. Ünnepet ültünk, nagy sokaság verõdött össze emberi fénymunkásokból és a Galaktikus Tanács tagjaiból, köztük természetesen a Plejádok Fényküldötteivel.
Maga az idegen bolygó hihetetlen meglepetésekkel szolgált. Az ott lakó Plejádokbeliek az egész bolygót múzeumnak rendezték be, ahol a galaxisban valaha létezett valamennyi faj példányaiból õriztek néhányat, olyanokat is, amelyek a Földünkön réges-rég kihaltak. Õsidõk elõtti fafajták alkottak például erdõségeket, a Plejádokbeliek pedig a legnagyobb elragadtatással ápolták és gondozták múzeumuk kincseit.

Az Arkangyali Fénytestvériségbe tartozó csoportok nevei - Ra, An-Ra, Ma-at, Ptah - sokaknak ismerõsen hangozhatnak, mivel ezeket a neveket az õsi Egyiptomban is rendszeresen használták, különösen az uralkodói címekben. Az akkori egyiptomiak spirituálisan jóval fejlettebbek voltak a mai utódaiknál. A Plejádokbeliek általános szokása volt az õsi egyiptomiakkal való kommunikáció, akik a maguk akkori szellemi fejlettségi szintjén képesek voltak válaszolni és engedelmeskedni a felsõbb akaratnak. A Plejádokbeliek szellemi bölcsességük legjavát átadták nekik: gyógyító módszereiket, a teljes körû érzékelés képességének kifejlesztésének módját, valamint a Földnek - a Naprendszerünk, a Galaxisunk és a legtávolabbi univerzumok fejlõdésében betöltött - célját és szerepét illetõ ismereteket.
Az õsi Egyiptomban sok Plejádokbeli öltött emberi testet, míg mások a magasabb dimenziókban dolgoztak együtt a látókkal, a templomi álmodókkal, a gyógyítókkal, a papokkal és papnõkkel, illetve magukkal a fáraókkal. Mindannyiukat egy közös cél vezérelte: bolygónk és az emberi faj fejlõdésének átfogó elõmozdítása: olyan mértékû tudásanyag felhalmozása és elraktározása itt, a Földön, hogy amikor elérkezik majd a Nagy Felébredés ideje, akkor minden szükséges dolog rendelkezésre álljon.
(forrás:astronet.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2740 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek
Üdvözöllek!


Alaje vagyok a Plejádok csillagrendszerböl. Ez az üzenet gondolati úton jut el hozzátok egy médium közvetítésével. Nos akkor folytassuk. Légy óvatos a dohányzókkal és az alkohol fogyasztókkal szemben.Õk sokszor negatív asztrális lények befolyása alatt vannak, akik néha az auramezejükbõl az energiájukat falják. Mindenki aki szellemi erõvel rendelkezik láthatja ezt. Ha valami magasabban rezeg mint te, az láthatatlan a számodra. Ez nem egy természetfeletti dolog. Egyszerûen magasabb szellemi tudomány, amelyet a legtöbb ember nem ismer. A negatív emberek próbálnak veszekedni veletek, hogy dühössé és erõtlenné tegyenek benneteket. A pozitív emberek szeretetet és erõt adnak nektek. Mindig rajtatok múlik a választás, hogy kit akartok az oldalatokon. Hogy Fényt vagy sötétséget, Szeretetet vagy gyûlöletet. Ne hagyjátok õket, hogy megtévesszenek benneteket, amikor azt mondják, hogy õk spirituálisak és valláskövetõk. A spirituális ember törõdik az egészségével, mert ismeri az Önszeretetet és nem hódol semminek, mert felelõsséget vállal az életéért. Csak ha szereted magadat vagy képes másokat is szeretni. A dohányos aki önmagát tönkreteszi, nem szereti magát és elõszór ezt kell neki megtanulnia. Mindenkinek meg kell hoznia a döntést, mégpedig most, ha a pozitívért vagy a negatívért akar élni. Ne pocsékold az életed a buta TV mûsorokra, hamis médiákra, gyors ételekre, kábítószerekre, az alkoholra és szeretet nélküli szexre. Amikor a Földre érkeztél a terved az volt, hogy valami magasabbá fejlõdj, nem pedig valami alacsonyabba. Gondolkozz el ezen. A negatív gondolatok, amit az emberek milliói sugároznak ki már több ezer év óta, arra kényszeríti a Földet, hogy megszabaduljon tõlük. Ezért vannak a szokatlan természeti csapások, a szélsõséges idõjárás, a földrengések, árvizek és tûzhányó kitörések. A Föld nem csak a gázszennyezõdésektõl szenved, hanem a gondolati szennytõl is. A gondolatok energiák és az energiák mindig hatással vannak az Univerzumra, mert az Univerzumban minden mindennel összeköttetésben áll. Ezek szellemi törvények. Próbáld feltölteni gondolataidat mindig pozitív energiával, bármikor csak tudod. Összpontosíts a szeretetre és ne a gyûlöletre. Képes vagy ezt megtenni? Több ezer magas rezgésû lény van most itt a Földön, akik azon dolgoznak, hogy segítsenek neked ezt elérni. Õk a Fény munkásai, akik a lét magasabb valóságának a fényét használják a negatív megszüntetésére. Mindenki, aki a Fénynek dolgozik, keményen támadva van a sötét oldalról. Emiatt még inkább fontos, hogy tevékenyen dolgozzanak és segítsenek nektek. Ne hagyjátok magatokat elbátortalanítani a negatív emberekkel vagy problémákkal, melyekkel szemben álltok. Figyelj a célra és segíteni ezt a bolygót belemerülni a szellemi fénybe, ahol azután semmi negatív energia nem tud majd létezni. A földön egy kísérletet hajtotok végre, hogy tudjátok-e a fényeteket ebben a negatív környezetben tartani. Ez a kísérlet lassan a végéhez közeledik. Hogy sikerrel járjatok, a sötét oldal meg akarja ezt akadályozni. Ne hagyd, hogy a kétkedõk, az arrogáns emberek vagy a hamis pénzekkel megfizetett pszichológusok elbátorítsanak benneteket. Õk félnek a szeretettõl és azoktól az emberektõl, akiknek több a tudásuk, mint nekik. Nekik még sok életre lesz szükségük, amíg készen lesznek a magasabb bölcsességre. Ez az ö szabad akaratuk. Minél több fényt küldesz ki a szívedbõl, annál gyengébbé válik a sötét oldal. Minél jobban támadnak téged, annál jobban bebizonyosodik, hogy jól végzed a munkádat. A harc a gonosz ellen inkább belül folyik és nem kívül. A szívedben és a gondolataidban. Az energia amit küldesz, az a fontos. Ha negatívan gondolkodsz, növelni fogod magad körül a káoszt, mert táplálod azt. Ha meg akarod ezen a bolygón a káoszt szüntetni, küld szét a szeretet gondolatait. Ez az energiákon keresztül eljut az egész bolygóra. Ezzel elronthatod a sötét oldal terveit. Õk zûrzavart terveznek ezen a bolygón. Megengedhetjük ezt? A sötét oldal arra használja a televíziót, hogy hazudjon nektek. A TV mûsorok kilencven százalékának az a feladata, hogy butítson benneteket. Nem akarják, hogy az élet értelmérõl gondolkodjatok. Azt akarják, hogy elhiggyétek, hogy minden rendben van. A legnagyobb hazugságok azok, amik a politikusokkal kapcsolatosak. A politikusokkal és a manipulált választásokkal azt akarjak nektek elhitetni, hogy megvan a jogotok a választásra. A valóban hatalmon levõ emberek sohasem láthatok, sem a tv-ben sem a médiákban. Õk saját magukat választják meg. Ameddig hagyod hogy ilyen emberek uralkodjanak, a rabszolgájuk maradsz. Pénzeled az adóidból a háborúikat és a nyereségeiket. Ebben a világban akarsz élni? Képzelj el egy világot erõszak nélkül, háborúk nélkül, éhség nélkül, politikusok nélkül, hazugságok nélkül. Képzeld el a világot, ahol csak a szeretet uralkodik. Ahol mindenkinek mindene megvan, amire neki szüksége van. Ahol a tudás mindenki számára rendelkezésre áll. És ahol a kapcsolat a magasabban fejlett bolygókkal természetes dolog. Fel kell egy erõs vágyat magadban építened, hogy ilyen világban élj. Minél több ember képes ezeket a gondolatokat kisugározni, annál egyszerûbben tudjátok a bolygó fejlõdését pozitív irányban terelni. Kezdj el hallgatni a lelked szavára és ne azokra a szavakra, amelyeket a televízión és a rádión keresztül küldenek neked. Csak akkor fogod a lelked szavát meghallani, amikor csendben vagy stressz és zaj nélkül. A legtöbb ember csak a gyûlöletre, irigységre, vitákra és arroganciára koncentrál. Öntudatlanul, nem tudatosan élnek és ezzel elpocsékolják az életüket. Tégy elhatározást most! Miféle világban akarsz élni? Küldj gondolatokat a szeretet erejével az egész bolygónak. Ez jobban megzavarja a sötét oldalt, mint bármi más. Képzeld el, hogy az egész bolygó a szeretet fényével van feltöltve és ez a fény minden gonoszt eléget. Most érkezett el az ideje, hogy bizonyíts magadnak, hogy valóban felnõttél a tudatodban vagy sem. Ha valaki csak a gyûlöletet és az erõszakot szereti, kevésbé fejlett, mint egy állat vagy egy növény. Az élet értelme a tudatod és a szívedben levõ szeretet fejlõdése. És nem az autód, a mobiltelefonod, a bankszámlád, a vagyonod, a horrorfilmek, a zsíros ételeid, és az erõszak mások felett. Ami számít az egyszerûen csak a szeretet, amit magaddal hordozol. És ez sokkal nagyobb érték, mint minden más a világban. Csak ha a szíveddel gondolkozol, kapod meg azt a lehetõséget, hogy szellemi tudásra tegyél szert. A döntés csak rajtad múlik.
(forrás:tudatszintváltás. lapunk.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2742 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek
Alaje vagyok a Plejádok csillagrendszerböl. Nos akkor folytassuk tovább. Most szeretnék nektek röviden a közeljövõrõl beszélni. A Föld egy átváltozás folyamatában van, annak érdekében, hogy magasabb frekvenciába kerüljön.Minden bolygó a csillagrendszeretekben átmegy ilyen átalakuláson. Ez a fejlõdés természetes útja. Az Univerzumban minden fejlõdik. Semmi sem mozdulatlan. A Föld frekvenciája lassan emelkedik és ma már sokkal magasabb, mint évtizedekkel ezelõtt. Ezért talán néhányotoknak az az érzése, hogy az idõ gyorsabban múlik. Ez a rezgés emelkedés arra ad nektek lehetõséget, hogy tudatotokat még gyorsabban fejlesszétek. Több dolog játszódik le rövidebb idõ alatt és gondolataitok gyorsabban válnak láthatóvá. Ilyen magas frekvenciákban a gonosz nem tud érvényesülni. Ez az oka annak, hogy a sötét földi irányítok, amelyek a földi emberekbõl és a rájuk hatással bíró földönkívüli erõkbõl állnak, mindent megtesznek, hogy ezt a földi frekvenciát, rezgést, alacsonyan tartsák. Különbözõ energetikai befolyásokkal, mint például a levegõ szennyezésével, atomerõmûvek mûködtetésével, atomkísérletekkel, a környezet rongálásával, megpróbálják a Föld mágneses terét megzavarni.
Terjesztik a háború energiáját, a gyûlöletet, a médián keresztül a sok idiótaságot és versengést, a gazdaság és a politika manipulálásával félelmet teremtenek.Készakarva gazdasági és pénzügyi válságokat idéznek elõ, hogy ezzel is bizonytalanná tegyék az embereket.Vizsgálják az emberi viselkedést és kihasználva a tömegek primitív ösztöneit és vágyait, tudatlanokká és ébertelenekké próbálják õket tenni.Vegyi anyagokkal és elõregyártott betegségekkel, mint pl. a vírus megbetegedések vagy az AIDS próbálják a lakosságot megbetegíteni. Teljes felügyeletet akarnak minden felett. De van egy erõ, ami képes megállítani õket. Ez az erõ a Szellemi Erõ.
Minél több ember használja a valódi szeretet szellemi erejét, annál könnyebb megszüntetni ezt a fenyegetést. Ameddig a földet, mint különálló országokat látod, melyek nem kedvelik egymást és versengésben állnak egymással, ezzel nagyon megkönnyíted a negatív energiák befolyását. Ha változtatni akarsz az alacsony energiádon, akkor a magasabb energiákat kell használnod. Bizonyos esetekben ez magától is bekövetkezhet, mert minél több ember szenved, annál többen fogják a megoldásokat keresni, hogy a problémáikon túljussanak. Elfogják kezdeni keresni az igazságot és a lét szellemi erejét. Keresni fogják a szellemi tudat által a kivezetõ utat.
Így hát nézd ezeket a problémákat úgy, mint egy kihívást, egy lehetõséget, egy tapasztalatot, hogy túllépj a belsõ és a külsõ negativitáson. Kezdj el dolgozni a belsõ gyógyulásodon és fejlõdéseden.A magasabb rezgések, amelyek a fény forrásából erednek, felszínre fogják hozni az összes belsõ megrekedést, a kigyógyulatlan érzelmi mintákat és beidegzõdéséket.Így dolgozhatsz rajtuk és gyógyíthatod õket. A magasabb tudati rezgés elérése nem lehetséges, ha blokkoló energiák, megoldatlan dolgok, gyûlölet, agresszivitás és negatív gondolatok vannak benned. Viszálykodó emberek gyûlölettel, arroganciával, egoval és kapzsisággal, nem tudják ezeket a magasabb rezgésû energiákat magukba engedni, mint pl. a szeretet, segítségnyújtás, megértés, áldozatvállalás, hit és bizalom. Utálják mindazokat az embereket, akik ezekkel a tulajdonságokkal rendelkeznek és támadják õket.. Utálnak mindent, amiben a szeretet energiája rejtõzik, mint pl. a harmonikus zene vagy a természet gyönyörû színei. Szeretik a diszharmonikus, buta, primitív dolgokat, ami tele van agresszióval és negatív energiákkal, mint pl. a Technó, Rapp, horrorfilmek, pornográfia, nevetséges tv mûsorok és a politikai témájú hülyítések.

Õk legfõbb képen azokat az embereket utálják, akik az igazat megmondják, mert álarcaik lehullanak. A lehetõség megadatott nekik is, hogy vagy túllépjenek az egojukon, vagy negatívak maradjanak és a leckét a következõ életeikben tanulják meg. Fontos gyógyítani a személyiségi hibákat. Gyógyítani az összes karmikus problémát és fájó élményeket, amelyeket ebbõl vagy az elõzõ életeitekbõl hordoztok magatokkal. Megválni a társadalom negatív hatásaitól, mint pl. a pénz hajszolása, a versengés gondolata, önzés, irigység, gyûlölet másokkal szemben, az arrogancia, a médiák és politikusok hitegetése és hamis hitrendszerek befolyása. Ez a felismerés szabaddá teszi az utat a szellemi éberség fejlesztésére. Ha magasabb tudattal rendelkezel, megérted, hogy életed célja egészen más. A cél a szeretet, a hit és a bizalom.Gondolataiddal és érzéseiddel ennek a célnak kell élned. Cselekedeteid ezt a célt kell, hogy szolgálják. Rá kell jönnöd arra, hogy minden mindennel összefüggésben áll. A spirituális energia, Isten, egyenlõ a tudattal, a léttel, a teremtéssel, a Forrással, az Egységgel és a Fénnyel. És ez a felismerés a tudatodban többféleképpen jelenhet meg. Vagy fizikai formában vagy nem fizikai formában, mindig a tudatod frekvenciájának a fokától függõen. Ez az Isteni Energia a forrása mindennek és ezt az energiát felhasználhatod a valóságod megteremtésére. Sokszor megpróbálod nem tudatosan ezt az energiát felhasználni, de még kevered a negatív tudatmintákkal, mint a félelem és a gyûlölet. El tudnád képzelni, mi történne, ha elegendõ ember használná ezt a kozmikus energiát egy tudatos összpontosítással a mindent átfogó szeretetre? Ez az energia felkeltené a tudatosságodat és javítaná az életminõségedet. A valódi színtiszta univerzális szeretet a szellemi fény energiáját hordozza magában. Ez tisztítja a testi energiákat és megváltoztatja a test és a lélek struktúráját. Vágyad lesz a testedet tisztán tartani, nemcsak fizikai értelemben, hanem szellemi értelemben is, hogy megtarthasd ezeket a magasabb energiákat. Vágyad lesz a harmóniára, kerülni fogod az erõszakosságot és a negatív szavakat. Az erõszak, a gyûlölet, a félelem, a szomorúság, a szeretet hiánya, a negatív gondolatok, a hitetlenség és a bizalmatlanság az energiádat alacsonyan tartja. Ezek mind befolyásolják a test energiáját, a testet gyengévé teszik és így betegségek okozói lehetnek. Szívrohamot, rákot, keringési problémákat, gyomorbeli fájdalmakat, gyulladásokat , depressziót, pánikbetegségeket és más megbetegedéseket okozhatnak.
Kerüld a gonosz embereket, a stresszt, a drogokat, az alkoholt, a cigarettát és az egészségtelen ételeket. Találd meg a kapcsolatot a Forrással. Járj gyakran a természetbe és így próbáld megtisztítani a tested a negatív energiáktól. A betegségek a negatív energiáktól vagy a visszatartott érzelmekbõl fakadnak. Vannak betegségek, amiknek az oka karmikus jellegû. De vannak betegségek, amiket a földön tudatosan terjesztenek, mint például több vírusbetegséget. A magas frekvenciájú energiákkal, amelyekkel hatással lehetsz magadra, átalakíthatod ezeket a negatív energiákat magadban.

A szeretet energiájával növelni tudod a bölcsességedet. A bölcsességgel tudatos teremtõje lehetsz az életednek, mert így együtt mûködhetsz a szellemi és Isteni Törvényekkel. A bölcsességet az összes elõzõ életeid tapasztalatai által már magadban hordozod, csak meg kell tanulnod megint emlékezni rájuk. És ehhez az emlékezéshez ad segítséget a magasabb energiák befogadása és megtartása. Ezzel az emlékezéssel eljutsz a felismeréshez, ami emeli a tudati energiádat és rezgésedet.

Mielõtt a földre inkarnálodtál, kiválasztottál bizonyos leckéket, amiket megtapasztalni és tökéletesíteni akartál azért, hogy ezáltal szellemileg nõj és fejlõdjön a lelked. Más bolygókról származó jó indulatú emberek is segíteni fognak ebben a munkában téged. Mi is segítséget adunk ezen üzenetek közvetítésével a szellemi fejlõdésedhez. Megmutatjuk az utat nektek, hogyan tudtok fejlõdni a magatok erejébõl. Sokan közülünk leinkarnálodtak a földre, de nem csak a mi csillagrendszerünkbõl, hanem magasabb síkokról is, hogy nektek segítséget nyújtsuk.És az sem véletlen, hogy most van a legnagyobb szükségetek a segítségre. Az idõ sürget benneteket. Hamarosan eljön a Nagy Változás ideje. Készüljetek a változásra. Még semmi sem késõ. Még mindig van idõtök, hogy energiáitokat átalakítsátok és ezzel egy magasabb tudati rezgésbe kerüljetek. Mi Plejádok már régebben is erõs kapcsolatot tartottunk a Földel és sokat segítettünk nektek. Más bolygókon is tevékenykedtünk, így sok tapasztalattal rendelkezünk. Az Isteni Energia és a Fény munkásai vagyunk, akik szeretik a harmóniát. Néhányan közülünk nagyon magas dimenziókból jövünk, ahol minden színtiszta fény. Minden amit teszünk összhangban van a lét törvényeivel, a karmával, a megfelelõ idõben való cselekvéssel. Mi több csoportban dolgozunk.Több mint 2000 bolygó van a pléjádi csillagrendszerben. És mindegyikük eltérõén fejlett a különbözõ dimenziókban.Vannak akik a Galaktikus Szövetség részei és vannak akik nem. Ha információkat olvasol a Plejádokról, használnod kell a magasabb énedet, hogy meg tud különböztetni, hogy ezek az információk tõlünk jönnek és nem más negatív energiáktól, akik a nevünket felhasználva, téves információkat terjesztenek.Vagy egyszerûen egoista emberektõl, akik megpróbálják a figyelmüket magukra irányítani.Mi kapcsolatban állunk veletek az asztrális szinten is, mivel csak így vagyunk képesek a gondolati energián keresztül a veletek közvetlenül kommunikálni. De vannak médiumok és segítõk is itt a földön, akik az üzeneteinket eljuttatják hozzátok, különbözõ formában. De ha már egy magasabb tudattal rendelkeztek, akkor már a kapcsolat felvétele is könnyebbé fog válni. Csak ha együtt mûködsz a léttel és a magasabb Éneddel, tudsz eljutni egy magasabb tudati szintre. Csak ha a szívenergiádat használod, tudsz értékes szolgálatot tenni ennek a bolygónak. Minden egyes negatív vagy pozitív gondolat, érzés vagy tett változtatja a jövõ irányát. A jövõ nem egy megszabott, meghatározott dolog. Te munkálkodsz a jövõn. Te határozod meg a te és a mások jövõjét, a gondolataiddal és a cselekedeteiddel. Így a jövõnek sok lehetõsége van. Éljél vele, hogy a jövõt szebbé tedd, hogy te és mások is boldogabban élhessenek, háborúk, önzés, gyûlölet és félelem nélkül.
(forrás:tudatszintváltozás.lapunk.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #2769 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek
Üdvözöllek, Aleja vagyok, a Galaktikus Föderáció tagja!


A Plejádok csillagrendszerbõl jöttem. A Galaktikus Föderáció tagja vagyok, amelyben ezen univerzumnak többezer jóindulat faja dolgozik együtt. Ez nem tudományos fantasztikum. Ha intelligens vagy, megvizsgálod ezt az információt, mielõtt kritizálnál. Sok elõadást adtam a tudat fejlesztésérõl Németországban, Svájcban és Ausztriában. Sokan közülünk itt élnek, mint önkéntesek azon célból, hogy megszüntessék a negativitást a Földön. Mindenkinek megvannak a saját képességei és feladatai. Az univerzumok természetszerûen tele vannak élõ lényekkel, különbözõ dimenziókban. De ez titokban van tartva bolygótokon.

A sötét kormányaitok elnevetségesítik a földönkívüliekrõl és a tudat fejlesztésérõl szóló témákat, hogy ne legyen érdeklõdésetek ezek iránt, és hogy nevessetek rajtuk. A hatalmon lévõ, emberek ezredek óta hazudnak nektek a földönkívüliekrõl és a kozmikus törvényekrõl. Nem akarják, hogy tudjátok, mert félnek elveszíteni hatalmukat felettetek. Ha ezt nem hiszed el, próbáld megtalálni az igazságot, hogy tudhass. A bizonyíték létezik, de magadtól kell megtalálnod. Csak azután fogsz hinni és tudni. Azt akarják, hogy negatív energiákat teremtsetek és dolgozzatok nekik, mint rabszolgák, a háborúik, adótokból való pénzelésével és mindennek a kigúnyolásával, aminek valami köze van a spiritualitáshoz és a földönkívüliekhez. Meghamisított képeket mutatnak nektek az ûrbõl, hogy azt gondoljátok, hogy ott kint nincs semmi. Járjatok magatok utána. Nagyon mérgesek lesztek, hogy õk mindig hazudtak nektek. Más bolygóról származó elõbbre haladott emberek, ki akarnak szabadítani titeket ebbõl a rendszerbõl. Az igazság az, hogy az összes univerzum lakott. Ez természetes dolog és semmi köze a tudományos fantasztikumhoz. Több földönkívüli, akik a múltban a Földre látogattak, a primitív földlakók által úgy voltak tisztelve, mint angyalok, vagy istenek. Ez az oka, hogy miért vannak vallásaitok és hitrendszereitek a Földön. Azokhoz a földönkívüliekhez imádkoztok, akik évezredekkel ezelõtt éltek a Földön. Pozitív és negatív földönkívüliek. Az igazságon nem változtat, hogy elhiszed-e, vagy sem, ez mindig valóság volt. Próbálj utána járni. Földi emberek ezrei tudják ezt már, de pár éven belül, mindenki fogja látni, hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban. Ne légy sokkolva, amikor hajók ezreit fogod látni az égen. Jöjj rá, melyik küld szeretetet. Ezek a spirituálisak. Néhány negatív földönkívüli azt tetteti, hogy õk is plejádiak. Néhány embernek kapcsolata van velük és dezinformációt terjesztenek.

Ne legyetek elvakítva, valódi ufó képekkel. Fontosabb, hogy ki van azokban a hajókban. Háború folyik a sötétség és a fény között, a ti hátatok mögött. Hogy felszabaduljatok a tudat rabszolgaságából, amiben már 12000 éve éltek. Nem vagytok szabadok a Földön. Elfeledtétek, hogy mi a szabadság. Az egyedüli dolog, amit ismertek az a gyûlölet, erõszak, terror, cigarettadrogok, adók, hamis kormányok a TV-nek, félelem, hitrendszerek és babonák. A Titkos Kormány teremti ezeket a dolgokat, ezért, hogy irányíthasson benneteket. Õk maguk teremtik a terrort, hogy így legálisan, több hatalmat tudjanak adni a hadseregnek és kontrolltechnológiáknak.

A céljuk a negatív energia felerõsítése. Akartok ilyen világban élni? Tudjuk, hogy sokan közületek nem hiszik ezt el, így ismét járjatok magatok utána. A bizonyíték ott van, de nektek kell erõfeszítést tenni, hogy megtaláljátok. Próbáljátok törölni a mesterséges negatívitást a tudatotokból. Összpontosítsatok pozitív energiára. Ez az erõtõk, a gonosz ellen. Õk erõtlenek ezzel az energiával szemben.
Ezért akarnak titeket kifordítani az erõtõkbõl. Ne hagyjátok, hogy a sötét kormány, manipuláljon titeket. Õk erre a televíziót, rádiót, újságokat, cigarettadrogokat, vallásokat, TV politikusokat, hadseregeket, elektromágneses hullámokat és öncsinálta háborúkat használnak, azon célból, hogy titeket, negatív módban tartsanak.

Mindenki, aki ezeken az információkon nevet, már manipulálva van, és több tanulnivalója van, mint másoknak. Az intelligens ember, elõször utána nyomoz a témának, mielõtt róla véleményt alkot.

A világmindenség sokféle lénnyel van belakva. Emberszerûekkel és nem emberszerûekkel. A kormányaitok már kapcsolatban voltak és ezt titokban tartják. - ezért fejlõdött a technológiátok az utolsó 50 évben, oly rohamosan. Azért éltek ezen a bolygón, hogy megtanuljatok pozitívak maradni, még ily negatív világban is. Az élet értelme, a tudat fejlesztése, a szív, az elme és a karakter fejlesztése, egy nemesebb szinten. Spirituálisnak lenni, még akkor is, ha negatív energiák vesznek körül. Ez több életen keresztül történik és több bolygón, mert a lélek mindent meg akar tanulni. Minden bolygó iskola, amelyben egy lépéssel magasabbra tudsz jutni. Minden lélek célja, hogy feljebb fejlõdjön, vissza a forráshoz, kozmikus központi tudatállapothoz. Nevezhetitek "Isten"-nek, de ez nem személy. Ez energia, amelybõl minden létezik. Nincs tudásotok az univerzumról, mert dezinformációk voltak nektek adva, kormányaitoktól és papjaitoktól. Még a Föld történelmének könyveit is a középkorban átírták, vagy törölték. A földönkívüliek településeirõl történt felfedezések, vagy titokban tartva, vagy törölve lettek. Helyettük valamely állatcsontok felfedezését mutogatják és szenzációként adják el nektek. Butának és tudatlannak akarnak tartani benneteket, hogy így csak nekik legyen tudásuk és hatalmuk. Tisztességesnek tûnik ez nektek? A bizonyíték még most is ott van, de magatoknak kell megtalálnotok. Õk nem fogják nektek ezt elmondani a nyilvános TV-n. Ha valóban meg akarod szerezni a tudást, a lét mindig fog utakat mutatni, hogy megtaláld. A legtöbb ember a Földön elfelejtette, hogyan hallgasson a lelkére. Szándékosan szét vannak zilálva, a környezõ negatív társadalomban. Barátaim, ezt ideje megváltoztatni! (Akarnotok kell!) Ti rémálomban éltek. Töröljetek ki minden negatív érzelmet magatokban. Más civilizációhoz hasonlítva az univerzumban, még fiatalok vagytok és az óvodában.

Összpontosítsatok pozitív érzelmekre. Legalább próbáljátok meg. Teremtsétek meg a belsõ vágyat, megkapni a tudást, a világmindenségrõl. Ne hagyjátok a negatív embereket, hogy megzavarjanak. Õk lopják az energiákat és primitívnek akarnak tartani benneteket, amilyenek õk maguk. Légy óvatos a dohányzókkal és alkoholfogyasztókkal. Õk negatív asztrális lények befolyása alatt vannak, akik az auramezejükben élnek és falják az életenergiátokat. Mindenki, aki szellemi erõvel rendelkezik, láthatja ezt. Ha valami magasabban rezeg, mint te, láthatatlan számodra. Ez semmi természetfeletti. Ebben nincs semmi természetfeletti dolog. Ez egyszerûen magasabb szellemi tudomány, amelyet a legtöbb ember nem ismer. A negatív emberek próbálnak veszekedni veletek, hogy dühössé és erõtlenné tegyenek benneteket. A pozitív emberek, szeretetet és erõt adnak nektek. Mindig a tiétek a választás, kit akartok az oldalatokon. Hogy a FÉNYT, vagy a sötétséget, SZERETETET, vagy gyûlöletet. Ne hagyjátok õket, hogy megtévesszenek, mikor azt mondják, hogy spirituálisak és ugyanakkor, dohányoznak és valláskövetõk. A spirituális ember, törõdik az egészségével, mert ismeri az ÖNSZERETET, és nem hódol senkinek, mert felelõsséget vállal az életéért. Csak ha szereted magadat, vagy képes szeretni másokat.

A dohányos, aki önmagát tönkreteszi, nem szereti magát, és elõször ezt kell megtanulnia. Mindenkinek meg kell hoznia a döntését most, ha pozitívvért, vagy negatívért akar élni. Ne pocsékold az életed hülye TV mûsorokra, gyorsételekkel, vagy vallásokkal, akik a múltban, több millió embert megöltek. Amikor a Földre érkeztél, a terved az volt, hogy valami magasabbá fejlõdj – nem valami alacsonyabbá. Gondolkodj rajta.

A negatív gondolatok, az emberek millióitól, többezer év óta, kényszerítik a Földet, hogy szabaduljon meg tõlük. Ezért van kaotikus idõjárástok, földrengések, árvizek és tûzhányókitörések. A Föld, nem csak a gázszennyezõdésektõl szenved, hanem a Gondolati-szennytõl is. A gondolatok energia, és az energiának mindig hatása van az univerzumra, mert az univerzumban minden összeköttetésben van. Ez magasabb tudomány. Próbáld feltölteni gondolataidat pozitív energiával, bármikor csak tudod. Összpontosíts a barátságosságra - nem a gyûlöletre! Képes vagy ezt megtenni? Többezer ember van itt a Földön, mint én, akik segíteni tudnak neked ezt elérni. Mi vagyunk a Fény munkásai, akik a lét magasabb valóságainak fényét használjuk a negatív megszüntetésére. A múltatokban angyaloknak hívtatok bennünket.

Mindenki, aki a FÉNYNEK dolgozik, keményen támadva van a sötét oldalról. Emiatt még inkább fontos, hogy a Fénymunkások továbbá növeljék fényüket. Ne hagyjátok magatokat elbátortalanítani a negatív emberekkel, vagy a problémákkal, melyekkel szemben álltok. Tartsd figyelmed a célon: segíteni ezt a bolygót belemerülni a szellemi fénybe, ahol semmi negatív nem tud létezni. A Föld- kísérlet, amelyben látni akartuk, tudjuk-e tartani fényünket, negatív környezetben, lassan a végéhez közeledik. A sötét oldal ezt meg akarja akadályozni. Ne hagyd a kétkedõket, arrogáns embereket, vagy a hamis fizetett pszichológusokat, hogy elbátortalanítsanak. Õk félnek a szeretettõl és azoktól az emberektõl, akiknek több tudásuk van, mint nekik. Sok életre van szükségük, amíg készek lesznek a magasabb bölcsességre. Ez az õ szabad akaratuk. Minden virágnak megvan a maga virágzási ideje. Minél több fényt küldesz ki a szívedbõl, annál gyengébbé válik a sötét oldal. Minél többet támad téged ezért a sötét oldal, annál inkább bók ez számodra, hogy jól végzed a dolgodat. A harc a gonosz ellen, inkább belül foglal helyet, mint kívül. A szívedben és a gondolataidban. Az energia, amit küldesz, fontos. Ha magadban negatívan gondolkodsz, növelni fogod magad körül a káoszt, mert táplálod.

Ha meg akarod szüntetni a káoszt bolygódon, a szeretet gondolatait küld szét. Ezek a morfogenikus mezõn keresztül, eljutnak az egész bolygóra. Ez az, ahogyan a sötét oldal tervét, elronthatod. Zûrzavart terveznek, nem csak ezen a bolygón, hanem az egész galaxisban. Megengedjük ezt? A sötét oldal arra használja a televíziót, hogy hazudjon nektek. A TV mûsorok 90%-ának az a feladata, hogy megbutítson benneteket. Nem akarják, hogy az élet értelmérõl gondolkodjatok. Azt akarják, hogy azt higgyétek, hogy minden rendben van. A legnagyobb hazugság showok, azok, amelyek a politikusokkal kapcsolatosak. TV politikusokat és kamuválasztásokat mutatnak, hogy azt gondoljátok, megvan a jogotok a választásra. A valódi hatalmon lévõ emberek, sosincsenek a TV-ben és saját családtagjaik által vannak megválasztva. Ameddig hagyod, hogy olyan emberek uralkodjanak neked, a rabszolgájuk maradsz, hogy a háborúikat pénzeld az adóidból. Képzeld el magadban, miféle világban akarsz élni. Képzeld el a világot, erõszak nélkül, hadseregek nélkül, politikusok nélkül, vagy képmutató papok nélkül, babonák nélkül, hitrendszerek nélkül, hazugságok nélkül.
Képzeld el a világot, ahol csak a szeretet uralkodik, ahol mindenkinek mindene megvan, ami szükséges, ahol a tudás rendelkezésére áll mindenki számára, és ahol a kapcsolat a magasabban fejlett bolygókkal természetes dolog. Fel kell építened az erõs belsõ vágyat, hogy ilyen világban élj. Minél több ember képes elképzelni és küldeni ezeket a gondolatokat, annál egyszerûbben tudjátok a bolygó fejlõdését pozitív irányba terelni. Kezdj el hallgatni a lelked szavaira, nem azokra a szavakra, amelyeket a televízión és rádión keresztül küldenek neked. Csak akkor tudod hallani a lelked hangját, amikor csendben vagy, stressz és zaj nélkül. A legtöbb ember naponta koncentrál a gyûlöletre, irigységre, vitákra és arroganciára. Öntudatlanul, nem tudatosan élnek és elpocsékolják az életüket. Tégy elhatározást MOST! Miféle világban akarsz élni?

Küldj gondolatokat a szeretet erejével az egész bolygónak. Ez jobban megzavarja a sötét oldalt, mint bármi más. Képzeld el, hogy az egész bolygó a szeretet fényével van feltöltve és ez a fény miden gonoszt eléget. Most van az idõ, hogy bizonyítsd magadnak, hogy valóban felnõtt vagy-e tudatban, vagy sem. Ha valaki szereti a gyûlöletet és az erõszakot, kevésbé fejlett, mint az állat, vagy a növény. Az élet értelme a tudatod és a szívedben lévõ szeretet fejlõdése. Nem az autód, a mobiltelefonod, a bankszámlád, a vallások, sportok, horrorfilmek és az erõszak mások felett. Egyszerûen, csak a szereteted a szívedben. Csakis ha a szíveddel gondolkozol, vagy a gyõztes oldalon. Ez a kulcs a magasabb léthez. Használni fogod ezt a kulcsot, vagy elhajítod? Tiéd a döntés.
(forrás? Karsay hirlevele)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.924 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24