header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Plejádi üzenetek

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #2774 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek
A plejádiak bölcsessége felkészíthet 2012-re?

2010. július 29.
Hogy kik azok a plejádiak? Nyomukat több õsi kultúrában is megtaláljuk. Bizonyos források szerint a Canis Major (Nagy Kutya) csillagképbõl származnak, az idõ és a dimenziók vándorai, akik figyelemmel kísérik az emberi kultúra fejlõdését a Földön.

Hogy kik azok a plejádiak? Nyomukat több õsi kultúrában is megtaláljuk. Bizonyos források szerint a Canis Major (Nagy Kutya) csillagképbõl származnak, az idõ és a dimenziók vándorai, akik figyelemmel kísérik az emberi kultúra fejlõdését a Földön.

A világ különbözõ kultúráiban fel-felbukkannak a titokzatos idegenek, akik megpróbálják átsegíteni a földlakókat egy-egy korszakváltáson. Mindig akkor tûnnek fel, amikor jelentõs korszakváltozás következik be a Földön. Õk a plejádiak, az idõ és a dimenziók vándorai.

Jelenleg azért figyelnek ismét a Földre, mert dimenzióváltás készülõdik, az 1987-ben elkezdõdött és 2012-ig tartó 25 éves idõszak - a nanoszekond, amely a 2012-es téli napfogyatkozással éri el a csúcspontját. Ez egy olyan periódus, amilyen csak ritkán, az emberi elme által felfoghatatlan méretû idõintervallumok elteltével manifesztálódik. Ilyen mértékben azonban még nem valósult meg soha.
Ebben a periódusban olyan diadalmas megvalósulás lehetõségét hordozza magában a földi lét, ami által feltárulhat és megvalósulhat az élet néhány nagyszerû misztériuma.
Az emberiség elérkezett a kozmikus erõ újfajta értelmezéséhez. A Földön a tudat viharos gyorsasággal alakul át, olyan sebességgel, amilyenre eddig nem volt példa az írott történelemben. Az emberiség sejtszintû emlékezetében azonban sok kép ismerõsnek tûnik. (Hogy volt a mostani emberiség elõtt is fejlett kultúra, hogy az atlantiszi és talán az azt megelõzõ világok is léteztek, annak itt-ott még tárgyi nyomai is elõkerültek a föld vagy a tengerek mélyébõl.)
Tehát hasonló korszakokat már élt át a földi élet, az elõzõ emberiség, csak alighanem rosszul értelmezték, rosszul használták, és ez kikerülhetetlenül önpusztításhoz vezetett.

Viszont az élet végtelen ciklusai, a tanulás szakadatlan folyamata újra felkínálja a lehetõséget és azokat a leckéket, amiket annakidején nem tanultak meg elõdeink. Bár az élet elpusztítható, a tudat örökké létezõ, és csak formájában változik.
Minden ember személyes és kollektív krízist él meg jelenleg, aminek egyszerû oka, hogy fél ráébredni saját teremtõ erejére.

Ami most történik, az nem más, mint hogy hatalmas intenzitású kozmikus energia érkezik a Föld felé. Rezgése és erõssége egyre nõ, célja pedig az, hogy alapvetõ változást hozzon létre az emberi tudatban, amely eltörli a félelmet az emberek sejtjeibõl, s így mindenki ráébredhet valódi kilétére. Ez most történik, itt, a szemünk elõtt Milliók és milliók ismerik fel, hogy az orruknál fogva vezették õket, hogy a vezetõk és a hírek manipulálják a tömegeket, hogy semmi nem az, aminek látszik. Elindult a tudatosságnak és a spiritualitásnak egy olyan hulláma, ami 2012-ben fogja elérni a kritikus tömeget.

Sokan azt mondják erre: 2012 - a világ végét hozza. Ez igaz. De nem feltétlenül kell együtt járnia a világ pusztulásával. Hiszen lehetõség van arra, hogy 2012-ben a mostani hazug, rossz világot sikerül eltörölni, ennek lesz vége, hogy végre egy jobb, emberibb, bölcsebb életet élhessen az emberiség.
(forrás:astronet.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #3038 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek - 2012-2013
Ra, Plejád-arkangyal próféciája 2012-rõl és a Kozmosz átalakulásáról
2011. január 06.

Ra szól


"Emberek, ti és a bolygótok - szellemi fejlõdéseteket illetõen - kivételes és csodálatos átalakulásnak néztek elébe. Olyan kvantumugrásra készültök, amilyenre nem volt még példa történelmetek folyamán. Ahhoz, hogy ezt jobban megérthessétek, elõször is az egész világmindenség kozmológiai felépítésérõl kell szólnom néhány szót, arról, hogyan kering minden a Vagyok Aki Vagyok Nagy Központi Napja körül.

Ahogyan a ti szoláris gyûrûtök - mi ezt a kifejezést használjuk Naprendszer helyett - a Galaktikus Középpont körül kering, úgy maga a galaxis egymásba kapcsolódó körök mentén halad az ûrben; tulajdonképpen egy nagy, kozmikus spirálpályát ír le. A Nagy Központi Nap körül egy teljes kör megtétele több milliárd évet vesz igénybe; ezután a galaxis átlósan elmozdul, és bekapcsolódik a kozmikus spirál következõ gyûrûjébe. Amikor ez a rézsútos átkapcsolódás megtörténik egyik gyûrûbõl a másikba, a galaxis minden bolygója és naprendszere, valamint azok lakói egy új fejlõdési ciklusba lépnek. Ebben a pillanatban is ennek az elõkészületei zajlanak. Ráadásul a földi emberiség életében ezúttal nemcsak egy 26 000 éves Föld-Nap-Plejádok ciklus ér véget, hanem a Galaktikus Középpont körüli keringés 230 millió éves periódusa is lezárul, továbbá a Nagy Központi Nap körüli, végtelen hosszúságú körpálya két végpontja is most záródik. A három ciklus szinkronban van egymással, és a spirális körtáncban hamarosan egy hármas eltolódás fog bekövetkezni, ami kifejezetten kritikus átmeneti idõszakot eredményez. Az eddigi "tánc" véget ér, és új veszi kezdetét. A cél az, hogy a váltás közben "senki ne taposson a másik lábára", s akkor azon nyomban egy még felemelõbb, még kifinomultabb "lépéskombinációjú" tánc kezdõdhet.

S hogy mindez milyen összetett hatással van a Föld planetáris fejlõdésére? Nos, amikor hovatovább 150. 000 évvel ezelõtt véget ért az utolsó, 100 000 évig húzódó jégkorszak, a földi Tejútrendszer akkor tartott a nagy kozmikus spirál következõ gyûrûjébe való átlós elmozdulás középidejénél. Hogy képletesen mondjam: a régi tánc zenéje attól fogva kezdett lecsengeni, és a zenekar hangolni kezdett egy új ütemre. Annak érdekében, hogy a spirálban következõ evolúciós lépcsõfokot meg tudja lépni, a galaxisban egy tisztulási periódus vette kezdetét - a múltbéli karmikus terhek törlesztése 2012-ig fog beteljesedni.

A nagyobb ciklusok végén mindig történik egy efféle karmikus tisztulás. Minden, ami az elõzõ evolúciós spirálban addig megoldatlan maradt, most felszínre tör, és még egyszer lehetõség adatik a megoldás megkeresésére, a sors átalakítására és felülírására. Amikor ez a nagytakarítás véget ér, egy új fejlõdési folyamat indul be, természetesen az Isten/lstennõ/Vagyok Aki Vagyok terveivel és akaratával összhangban. A földi nagytakarítás pedig éppen mostanában ér véget.
Az efféle átmeneti idõkben megszaporodnak az újjászületések, és nõ a spirituális beavatások száma. A tudatosság kiteljesedése elõtt új távlatok, új lehetõségek nyílnak, és ha tudattalanul is, de ilyenkor sokat tanulhat az ember az elõzõ spirálkör tanulságaiból. Hogy újra a tánclépéses hasonlattal éljek: olyan ez, mint amikor a táncosok már minden mozdulatot megtanultak, és most feltörlik a padlóról a lépésnyomokat, hogy ezután szabadon mozoghassanak, s majd újabb, az eddigieknél is izgalmasabb, nagyobb kihívást jelentõ lépéseket iktassanak be repertoárjukba. Eközben a zene üteme is felgyorsul, lendületesebb tempóra ösztökélve a táncosokat.

A galaxisnak a nagy kozmikus spirál következõ gyûrûjébe való átcsúszása és a Föld 26 000 éves keringési ciklusváltása egy idõben, 2013-ban fog bekövetkezni. Addigra a következõ események fognak lezajlani a világban:


(1) A Földön pólusváltás történik, ezáltal megváltozik a bolygónak a Naphoz viszonyított helyzete.

(2) Ezzel egy idõben a Napban is hasonló pólusváltás történik, minek következtében megváltozik a Plejádokhoz viszonyított helyzete.

(3) A Plejádokon is bezárul az aktuális spirálkör, tehát az egész csillagrendszer Orionhoz viszonyított helyzete is átalakul.

(4) Az Orion ettõl teljesen felbolydul majd, és lezajlik rajta egy nagytakarítás. Földi idõben mérve huszonnégy órára, az egész Orion-öv elsötétül, s ez idõ alatt a rendszer minden bolygóján és csillagán pólusváltás megy végbe. Számtalan égitest el fog párologni, és az Orion, amely a mi tejútrendszerünk Galaktikus Középpontja és a más galaxisok közötti átjáró szerepét tölti be, felszentelten újra megnyílik majd. Az elmúlt (körülbelül) 300 000 évben ugyanis, mióta a Lant csillagkép lényei megszállták az Orion-övet, és lehetetlenné tették az átjárást, a galaxisok közötti kozmikus kapu szerepét a Szíriusz töltötte be.

(5) A Szíriusz, amely eddig kizárólag ennek a szoláris gyûrûnek és a galaxis ezen karjának szellemi központjául szolgált, most az egész világmindenség misztériumiskolájává lép elõ.

(6) A földi szoláris gyûrû keringési pályaképe - amelynek középpontja eddig a Plejádok központi napja, az Alcyone volt - megváltozik, és az egész Plejádok-rendszerrel együtt a Szíriusz körül kezd el keringeni. A galaxis ezen karjának a Szíriusz lesz az új központi napja, a Plejádok pedig be fog olvadni a Szíriusz csillagrendszerébe.

2013 elején, mire ezek az elõkészítõ változások lezajlanak, az egész Plejádok-rendszere, amelybe nyolcadik csillagként a ti Napotok is be- letartozik, magasabb iskolai osztályba lép, és a csillaghalmaz a Fényvárosoknak fog otthont adni. A Fényvárosok olyan lakóhelyek, ahol a népesség minden egyes tagja tisztában van a fejlõdés szellemi törvényeivel, és tiszteletben tartja minden dolog szentségét. A Fényvárosok lakosai felismerik életcéljukat, és önmaguk, közösségeik és az egész létezés fejlõdése és növekedése érdekeinek alávetve élik életüket. Más szavakkal, az Isteni Terv megvalósulásának szolgálatába állítják életüket, és elérik legalább a Krisztus-tudat szintjét.

A Plejád-rendszeren belül a ti Föld bolygótok és szoláris gyûrûtök az utolsó, amely ennek a változásnak a meglépése elõtt áll. A másik hét plejádbeli gyûrûrendszer - a Hét Nõvér - már jelenleg is spirituális misztériumközpontoknak és Fényvárosoknak ad otthont; 2013-ban, amikor beköszönt a Fény Korszaka, és kezdetét veszi az új tánc, természetesen ez a hét szoláris gyûrû is felemelkedik majd, hogy betöltse magasabb evolúciós funkcióját.

A 2012-es év végén és a 2013-as év elején bekövetkezõ szintváltást megelõzõen a Föld testi-szellemi tisztuláson fog átmenni - az ezzel járó változásokat összefoglaló néven "bolygószintû módosulásoknak" nevezhetjük. Ezek a változások már elkezdõdtek, jelenleg is folyamatban vannak, de ahogy Földetek szoláris gyûrûje egyre mélyebben hatol be a Galaktikus Középpont magas rezgéstartományú kozmikus kisugárzásába, az úgynevezett fotonövezetbe, úgy mind külsõleg, mind belsõleg ezek fokozatosan felerõsödnek majd.

Az elmúlt idõszakban ennek a fotonövezetnek a peremén haladtatok, hol kifelé, hol befelé sodródtatok, de 2000-re teljesen beléptek majd ebbe a rezgéstartományba, hogy a következõ 2000 évet ebben töltsétek el. Szoláris gyûrûtök szellemi felébredését és az evolúciós robbanást elõsegítendõ, Napotokra és Földetekre szent kódokat továbbítanak majd a Galaktikus Középponton, a Szíriuszon, az Alcyone-on és a Mayán keresztül (ez utóbbi csillag szintén a Plejádok rendszerébe tartozik). Amint a kezdeti kódolások megtörténtek, Napotok tovább fogja sugározni ezeket a szent bevésõdéseket a hozzá tartozó szoláris gyûrûbe. Ezek a fotonkilövellések és kódolások olyan magas rezgésszinten zajlanak majd, hogy azok elviselésére külön fel kell készíteni, rá kell hangolni emberi idegrendszereteket, érzelmi és elektromos testeiteket.

Sokan közületek már most is tapasztalják a változásokat: szellemi fejlõdésetek és tisztulásotok jelei egyre erõsebbek, ahogy Földetek ide-oda táncol a fotonövezet peremén. Az elkövetkezõ tizenhét évben ( megj : 1995-tõl számítva ) a rezgésszint-növekedés megállás nélkül gyorsul majd, mígnem a teljes Galaxis rááll új keringési pályájára, és a Föld megkapja beavatását, hogy misztériumiskolává legyen, és Fényvárosoknak adhasson otthont.

A 2013-ig hátralévõ idõben, amikor is megtörténik majd a Föld galaktikus Nap-beavatása, egyre több áradás, földrengés és vulkánkitörés fog bekövetkezni, a kontinensek arculata át- meg átrendezõdik, végül pedig megtörténik a pólusváltás. Ti, akik ebben a pillanatban a Földön éltek, választás elõtt álltok: eldönthetitek, hogy emberi lényekként készen vagytok-e a spirituális felelõsségvállalásra, és így a Földön maradtok-e a 2013-as változásokat követõ idõkben is, vagy sem!

Mindazok, akik nem kívánnak a Földön maradni, a galaxis egy másik részében található bolygóra vitetnek majd, ahol folytatódni fognak karmikus leckéik, és az a háromdimenziós evolúciós folyamat, amelynek most is részesei. Azoknak viszont, akik maradni szándékoznak, el kell sajátítaniuk a Fény Korszakának új tánclépéseit, ehhez pedig a Ka-csatornák megnyitására és az isteni Ka-energia aktiválására van szükség. Viszont ha a Ka áramlása nem lesz tökéletes, akkor a testetek nem lesz képes kiállni azt a rezgésszintváltást, amely a fotonövezet folyamatosan erõsödõ sugárzásával együtt jár.

Ez a sugárzás fokozatosan kitölti majd a Föld atmoszféráját és az itt maradottak testét. A felkészülés megfelelõ és egyedül járható útja tehát az, ha az ember egy, az új tánchoz szükséges színpadi jelmezt, Ka-sztümöt ölt magára.

Az 1987-ben megtapasztalt Harmonikus Konvergenciát úgy is felfoghatjátok, mint planetáris ébresztõóra-csörgést, amely minden bolygólakónak arra hívta fel a figyelmét, hogy tanulja meg az új tánclépéseket, és hozzáállásában tegye magáévá a "nyertes-nyertes" filozófiai eszméjét, amely a 2013-as szintváltást követõen az egész bolygón érvényre jut majd. A jelzés arra szolgált, hogy az emberek ráeszméljenek a társteremtõ szerepvállalás kölcsönös elõnyökkel járó mikéntjére, és megértsék a magasabb szintû kollektív tudatossághoz való kapcsolódás szükségét. A Harmonikus Egységesülés persze nem csupán egy kétnapos történés volt; egy huszonöt éves folyamatról van szó, amelyben még számos lehetõség adódik majd az arra éretteknek, hogy elhivatottságukat megerõsítve a Föld és lakói szellemi fejlõdésének szolgálatába álljanak.

Amikor egy ember elér egy bizonyos tudati fejlettségi szintet, éljen akár olyan területen, ahol hatalmas földrengések temetnek mindenkit maguk alá, vagy sodró árvizek pusztítanak el minden útjukba kerülõt, õ mégis túléli az eseményeket. Egyszerûen feljebb rezeg a következõ dimenzióba, és halál helyett egyfajta szellemi emelkedettséget tapasztal meg. Az ilyen képességû ember akár segíthet is másoknak, hogy azok is befogadhassák szívükbe a Fényt, és kellõképpen megemelhessék a maguk rezgésszintjét. Nagy földrengés, szökõár, tûzvész és egy bolygószintû módosulás helyszínén, ahol a felhalmozódott félelem, elutasítás. gyûlölet, mohóság és harag miatt besûrûsödik az asztrális világ. és eltorzulnak az energetikai körgyûrûk, a halálba térõk nemegyszer abba a csapdába esnek, hogy ezen negatívumokat illuzórikus módon valóságosnak fogják fel. Holott a fénylények minden esetben segítséget nyújtanak azoknak, akik készek a megszabadulásra.

Azok az emberek akik ilyenkor a halál helyett a felemelkedést választják, magukkal együtt egész területeket rezegtethetnek át a magasabb világokba - ezeken a fénymezõkön menedéket találhatnak a fejlõdni szándékozók, és õk is zökkenõmentesen léphetnek át a Fény honába. Azok, akik efféle szolgálatot tesznek embertársaiknak, még leszületésük elõtt vállalják magukra ezt a feladatot, és többnyire elõzõ életekbõl származó emlékeik vannak arról, hogy haldoklók lelkét segítik át a másvilágra.

Nincs mitõl félnetek! Azok, akik a Fény szolgálatának elkötelezettjei és maguk is Fényben élnek, egyszerûen átrezegnek a fejlettségükig megfelelõ következõ fokozatba. Mindenki másnak lépésenként lehetõség adatik a választásra: tapasztalataik alapján felmerülhet bennük a szellemi fejlõdés igénye, avagy megmaradhatnak félelmeik és illúzióik rabságában. Nagyon fontos, hogy az ezekben a bolygószintû módosulásokban elhunytakról ne alkossatok elhamarkodott ítéletet!

Egyesek választják a természeti „katasztrófák" általi halált, mert magasabb tudatuk felismeri, hogy emberi megtestesülésük már túlságosan mélyre süllyedt a látszatok világába, és képtelen egyéb módon kitörni onnan. Mások azért hagyják el ily módon a földi árnyékvilágot, hogy a fény honába segítsék a halálon velük együtt átmenõket, és követendõ példával járjanak elöl a felemelkedés terén, mint arról korábban már beszéltem. Megint mások azért választják a halálnak ezt a módját, mert készen állnak a Föld elhagyására, hogy ezután egy másik bolygón folytassák evolúciós pályafutásukat. És megint mások egyszerûen azért halnak meg ilyenkor, mert fizikai szervezetük - akár genetikai elváltozások , akár sejtszintû mutációk miatt - a fennmaradó idõben már nem képes arra, hogy az átlépéshez szükséges változásokat meg tudja valósítani a Földön.

Függetlenül attól tehát, hogy ténylegesen, avagy a felemelkedésre készek esetében látszólagosan ki miért leli halálát ilyenkor, a magasabb kollektív tudatnak mindenképpen van akkora befolyása az események alakulására, hogy véletlenekrõl szó sem lehet. Mindazok, akik elhagyják a fizikai síkot, maguk döntenek errõl. Mindazok pedig, akik a Földön maradnak, felelõsek azért, hogy támogassák egymást a fizikai túlélésben és a szellemi fejlõdésben."

2013-ra a Földön maradóknak négy evolúciós alapelvet kell megérteniük és magukévá tenniük:

(1) A földi ember létének célja a fizikai, érzelmi, mentális és spirituális fejlõdés.

(2) Minden emberi lény magában hordozza a fénybõl és szeretetbõl álló Isteni Lényeget, amelynek alaptermészete a jóság.

(3) A szabad akarat abszolút érvényû, univerzális joga mindeneknek, ám a tökéletesedés lehetõsége abban rejlik, hogy saját szabad akaratunkat hittel és bizalommal alárendeljük az isteni akaratnak.

(4) Minden természeti létezõ szent és sérthetetlen, függetlenül attól, hogy egyéni szinten mennyire szolgálja a Magasabb Én szükségleteit.

A mai idõkben közvetve vagy közvetlenül minden emberi lény szembesül ezzel a négy alapelvvel. Az erre vonatkozó planetáris törvény értelmében minden nagyobb idõciklus lezárulását megelõzõen - mint amilyennek ezúttal is elébe néztek -, minden egyes egyedet emlékeztetni kell arra a négy evolúciós elvre, amelyeket magáévá kell tennie. Lesznek, akik ehhez könyvekbõl kapják meg az üzenetet. Mások filmekbõl értesülnek majd róluk. Megint másoknak halálközeli élményük lesz, és megváltozva térnek vissza fizikai testükbe, hogy szeretteiknél is elõsegítsék a szükséges változást. Sokakat angyalok. Felemelkedett Mesterek vagy maga Szûz Mária látogatnak majd meg; a 20. század már eddig is bõvelkedett efféle jelenésekben. A fejlõdésre és nemesedésre való késztetés üzenete tudat alatt is továbbítódhat olyanoknak, akik testükön viselnek vagy maguknál hordanak, esetleg otthonukban õriznek és csodálnak különbözõ kristályokat vagy drágaköveket, illetve belõlük készült ékszereket. Mindezek persze csak példák arra, hogy a négy szellemi igazság hány meg hányféle módon kerül majd közlésre.

A ti dolgotok ebben a folyamatban az, hogy éljetek igazul, tanuljatok és törekedjetek a tökéletesedésre, imádkozzatok, hogy megismerjétek az Isteni Tervet és az abban betöltött szerepeteket, gyógyítsátok és tisztítsátok magatokat minden szinten, amennyire csak tõletek telik. Kollektív szinten hét karmikus fõbûn van, amelyek megtisztításra és átformálásra várnak, ezek a következõk: gõg, függõség, elõítélet, gyûlölet, kegyetlenség, feláldozás és szégyen. A mai idõkben ezek felerõsödve jelentkeznek, hogy mindenki felfigyelhessen rájuk, és tudatosítva õket, dolgozhasson rajtuk. Ez a hét negatív viselkedési minta a forrása minden félelemnek, illúziónak és elkülönültségnek. A felsorolásban aszerint következnek egymás után, amilyen sorrendben szoláris gyûrûtökben kialakultak - kezdve a Vénusztól, a Marson és a Maldeken át egészen a Földig. Az, hogy bolygótokon miként léptek elõtérbe ezek a negatívumok, olyannyira nyilvánvaló, hogy értelmetlen lenne túl sok szót fecsérelni rá.

Mindegy, hogy az Egyesült Államok világuralmi törekvéseirõl van-e szó vagy egy New Age-es megszállottról, aki felsõbbrendûnek képzeli magát kevésbé tudatos, kevésbé szellemi beállítottságú embertársaihoz képest - ennek a magatartásnak a hátterében mindkét esetben a gõg áll. Mindegy, hogy egy Los Angeles nyomornegyedében részegen fetrengõ alkoholistáról van-e szó, vagy valakirõl, akinek csak az alakformáláson jár az esze, mert a testi kinézet a rögeszméje - ennek a viselkedésmintának a neve függõség. Ha Ku-Klux-Klan-tagok keresztet égetnek a feketék udvarán, vagy egy spirituális beállítottságú egyén lenézi a "vidéki bunkókat", az egy és ugyanaz: elõítélet. Akár a kapitalisták gyûlölik a kommunistákat, akár a "politikailag korrektek" utálkoznak a kétkezi munkásokon, akkor is csak gyûlöletrõl van szó. Hadat üzen az Egyesült Államok Vietnamnak vagy Közép-Amerikának - avagy a szülõ megvert, megalázza saját gyermekét - kicsiben vagy nagyban ugyanaz a helyzet: kegyetlenség. Amerikai, Ausztrál vagy más bennszülötteket megölni és földjeiket elvenni, ahogyan ezt a fehér ember teszi, ugyanaz, mint mókust vagy szarvast gázolni el az úton, ahogyan azt a figyelmetlen gyorshajtó mûveli - egyrõl van szó ebben az esetben is, nevezetesen a feláldozásról. Ha a németek továbbra is Hitler okozta sebeiket nyalogatják, vagy ha a szegények azért érzik értéktelennek magukat, mert nem dúskálnak az anyagi javakban, ugyanarról a szégyenrõl van szó. Legyen a karmikus minta látványos vagy kevésbé feltûnõ, minden embernek kötelessége felismernie magában a rá esõ részt, és mindent elkövetnie annak érdekében, hogy magatartását pozitívvá formálja. E hét karmikus fõbûn egyénenként változó mértékben keveredik, és a legkülönfélébb variációkban van jelen mindenkiben. De ha közelebbrõl szemügyre veszitek õket, beláthatjátok, hogy minden probléma, amellyel a Földön manapság küzdõtök, szoláris gyûrûtök ezen hét karmikus bûnének egyikére-másikára vagy keverékére vezethetõ vissza. Ráadásul a helyzetet tovább súlyosbítja az a tény, hogy ti, emberek, elvesztettétek a négy evolúciós alapelvrõl szóló tudásotokat, így azt sürgõsen újra kell tanulnotok!

Azok számára, akik fejlõdésükben már elsajátították a megfelelõ viselkedésmintákat, vagy õszintén törekszenek a pozitív szellemi alapelvek betartására, a következõ lépés a Magasabb Énjükre való tudatos ráhangolódás, az emberiség magasabb szintû kollektív tudatával való összhang, az Isteni Egység megteremtése. Ez a kézikönyv is ebben kíván segíteni az olvasóknak. A Plejádok Fényküldötteinek leghõbb vágya, hogy a bolygószintû módosulások elviselésére készülõknek segítsék életük megváltoztatását, fejlõdésüket és felemelkedésüket. A szoláris gyûrû lényei a nagy fejlõdési ciklusváltások idején tudatosan mindig is elérhettek minket (Plejádbelieket), és ez alól a mostani idõk sem számítanak kivételnek. Amikor a 20. század elején - 100 évvel a mostani, 26 000 éves ciklus lezárultát megelõzõen - bizonyos egyedeken vagy csoportokon keresztül hatni kezdtünk, a Föld emberisége lehetõséget kért, hogy magától felébredjen, még mielõtt a szellemi hierarchiák - a Plejádbeliek, a Szíriusz fénylényei, az Androméda Fényküldöttei, a Legfelsõbb Lény, a Tizenkettek Legfelsõbb Tanácsa, a Nagy Fehér Testvériség és más, kisebb társaságok - igazán széles körben hívták volna fel magukra a figyelmet.

Mi, Plejádokbeliek mind testi, mind éteri szinten ott vagyunk köztetek. Írásaikon keresztül Amorah Quan Yin, Barbara Hand Clow és számos más szerzõ közvetíti üzeneteinket, ahogyan más Plejádbeliekkel karöltve tették azt korábban is, a mostanit megelõzõ legfontosabb földi evolúciós ciklusok végidõiben.

A legutóbbi 26 000 éves ciklus végén alig másfél millió ember maradt életben a Földön, akkora pusztítást vitt végbe az akkori pólusváltás és az azzal járó összes bolygószintû módosulás. Ez elég nagy számnak tûnhet, ha belegondolsz, hogy ez a másfél millió túlélõ az egész Földön nagyjából egyenletesen oszlott el, s azt megelõzõen pedig a földlakók száma megközelítette a kétmilliárdot.

Az emberiség magasabb szintû kollektív tudata akkoriban még nem állt a maihoz hasonló fejlettségi fokon, de természetesen már akkor is létezett, és az volt a kérése, hogy a bolygó minden nagy kultúrbölcsõjében jöjjenek létre misztériumiskolák, hogy minden embernek egyenlõ esélye legyen a tanulásra és a szellemiekben való gyarapodásra. A kollektív tudat azt szerette volna elérni, hogy amikorra a fiatalabb lelkek, akik a bolygószintû módosulások következtében halálukat lelték, elkezdenek majd visszaszületni a Földre, és emiatt hirtelen gyarapodni kezd a népesség, addigra ezek a szellemi tanító központok erõsödjenek meg, gyakorlataik váljanak közismertté, a tudatos fejlõdés igénye és a szellemi úton járás pedig váljon mindenki által követett életformává. A mai napig léteznek olyan bennszülött amerikai indián és maja csoportok, amelyek szellemi gyakorlatai a becslések szerint megközelítõleg 25. 000 év távolába nyúlnak vissza. Mindez korántsem véletlen! Plejádbeli, szíriuszi és andromédabeli tanítók öltöttek ekkor magukra emberi testet, és mûködtek közre olyan jelentõs kultúrák megteremtésében, mint Machu Picchu, az õsi Egyiptom vagy maga Atlantisz. Lemúria szárazföldi tömegének és népességének java része odaveszett, de beavató templomaik és a bennük õrzött tanítások megmaradtak, és hajdani elhelyezkedési területük nyomai mindmáig láthatók Hawaiin és a kaliforniai Shasta-hegyen.

A nagy kultúrközpontokban különbözõ misztériumiskolák honosodtak meg, bár a tanítások és a rájuk épülõ szellemi gyakorlatok gyakran átfedték egymást. Atlantiszon megalakult a Melkizédek Rendje, és felépültek Alorah Templomai. Itt a kristályok használata fejlõdött a legintenzívebben, s bár késõbb vesztett jelentõségébõl, a kristálygyógyászat és a dimenziók közötti kommunikáció kristályokkal való elõsegítésének technikája máig megmaradt. Egyiptomban Toth megismertette a népességgel a Nap-beavatásokat, és olyan fejlett spirituális gyakorlati ismereteket adott át. mint a teleportálás, a telekinézis vagy a tér és idõ korlátain túlnyúló, dimenziók közötti merkaba-utazás. A nagy piramisok is ez idõ tájt épültek, hogy fogadják és továbbítsák a Napról érkezõ kódokat, amelyek egyrészt az egyiptomi nép, másrészt a Föld bolygó beavatását szolgálták. A szakrális álmodás mûvészete valamennyi kultúrkörben ismert volt; idõvel hol sámánista gyakorlattá, hol álomgyógyászattá, hol pedig a dimenziók közötti utazás és kommunikáció egyik lehetséges eszközévé alakult át.

A plejádbeliek, a szíriusziak és az andromédabeliek, akik megalapították a misztériumiskolákat, és tanították az akkori emberiséget, gyakran utaztak ide-oda a különbözõ dimenziók világai között. Sokan közülük arra specializálták magukat, hogy fénytestüket materializálják és dematerializálják, majd közvetítõkként szolgáljanak saját fajtársaik és az emberek, valamint a föld alatti civilizációk és a számtalan, a Föld körül akkoriban elhelyezkedõ fényjármû között. Amikor 25. 000 évvel ezelõtt a fiatalabb, kevésbé fejlett lelkek elkezdtek visszaszületni a Földre, a magasabb dimenziókból érkezett tanítók még körülbelül 250 évig szoros kapcsolatban maradtak az emberekkel, hogy a szellemi fejlettség különbözõ fokain álló, galaktikus eredetük tekintetében is igen vegyes népességbõl itt is, ott is egységes, összekovácsolódott civilizációk formálódjanak. Akkoriban az emberek közt nem volt ritka az olyan, aki alig valamivel haladta meg az ösztönös viselkedés tudati szintjét, és csak önnön puszta túlélése érdekében folytatott harcot az elemekkel. Az ilyenek következõ evolúciós fázisa az volt, hogy náluk jóval fejlettebb családokba születtek le, vagy jóval fejlettebbekkel házasodtak össze, így fokozták tudatosságukat és éberségüket. Amikor az efféle keveredések megkezdõdtek, a plejádokbeliek közül többek elvállalták ezeknek a fejletlenebb lelkeknek a tartós felügyeletét és vezetését. Néhányuk a fizikai testet öltést is vállalta - õk, hogy elõsegítsék a genetikai minták megtisztulását, és felgyorsítsák a szellemi fejlõdés szükségszerûségére való ráébredés folyamatát, emberekkel párosodtak: ezt nevezik „csillagmagvetésnek".

Mint mondtam, mindezek kifejezetten a földlakók magasabb szintû kollektív tudatának kérésére vagy beleegyezésükkel történtek. Bizonyos földi lények azt kérték, hadd fejlõdhessenek odáig, hogy a megvilágosodást elérve kialakíthassák saját misztériumiskoláikat és magasabb dimenziójú beavatási központjaikat, majd a Föld körül a szellemi síkokon maradva, föntrõl segíthessék embertársaikat. A Nagy Fehér Testvériség már korábban is létezett, körülbelül 15. 000 éven át. amikor is a Földön végbement egy csoportos megvilágosodás: különbözõ kultúrákból származó ezer ember vált egyszerre felébredetté. Õk ezren, egyhangúlag, megállapodtak, hogy megalapítják a Nagy Fehér Testvériséget, amelyet abban a korban a Nagy Fehér Fény Rendjének neveztek, ezzel is példát mutatva, hogy a spirituális felébredés és a felemelkedés a Földön is megvalósítható.

Néhányan ennek a bódhiszattva-rendnek a tagjai közül idõrõl idõre bevállaltak egy-egy reinkarnációt, mint Felemelkedett Mester-tanítók. Spirituális beállítottságú szülõk gyermekeiként megtapasztalták a fizikai születést, és általában huszonegy éves korukra újra elérték a
megvilágosodást, visszaemlékeztek elõzõ életeikre, felemelkedésükre és szellemi céljukra. Ezek a reinkarnálódott bódhiszattvák csodálatos és hatalmas erejû tanítók voltak, annál is inkább, mivel sokkal természetesebb módon meg tudták értetni magukat embertársaikkal, mint azok a földön kívüli fénylények, akik nem rendelkeztek az emberi testet öltés tapasztalatával. Olykor ezek a Felemelkedett Mesterek fiatalabb lélekéves szülõkhöz születtek, ezáltal különbözõ genetikai károsodásokat és karmikus megterheléseket szenvedve el, mindez a mai napig elõfordul. Ezek a bódhiszattvák azt a felelõsségteljes feladatot vállalták magukra, hogy - miután "örökletes" alacsonyabb energiáikat átalakítják. megtisztítják és megfinomítják, éteri szinten létrehozzák azokat a tudati "térképeket", amelyek mentén haladva bárki követheti õket. Õk voltak, és ma is õk, az emberiség szellemi elõfutárai, a fejlõdés úttörõi.

A hierarchiák beleegyeztek, hogy ezekkel a felemelkedett és megvilágosodott emberekkel kibõvítsék a Nagy Fehér Fény Rendjét, hogy õk töltsék be Krisztus Hivatalának tisztségét: belõlük legyenek a buddhák; a Merlin Rend tagjai; Szûzanya-istennõk, mint amilyen Quan Yin és Szûz Mária; kacsinák, illetve helyi tanítómesterek és népvezérek. A jelenlegi 26. 000 éves ciklus kezdetét megelõzõen az efféle magasabb világokból a Földet kormányzó hivatalnoki, vezetõi, tanítói és spirituális inspirátori tiszteket többnyire plejádokbeli, szíriuszi és andromédai származású fénylények töltötték be. Addigra azonban a földi emberek soraiból is kiválasztódtak azok a megvilágosodott és felemelkedett egyedek, akikbõl megalakulhatott a föld saját vezetõ és misztériumkultusz-alapító rétege.

A mostani 26. 000 éves ciklus kezdetén az emberiség magasabb kollektív tudatának egy olyan kérése is volt, hogy a kritikus ciklusváltások fejlõdési fordulópontok kivételével a felsõbb szellemi tanításokat és vezetést a földi emberiség azoktól a megvilágosodottaktól kapja, akik maguk is átestek fizikai megtestesüléseken. A Föld népei ugyanis szerettek volna odáig fejlõdni, hogy képessé váljanak maguk kommunikálni magasabb dimenziókkal és csillagrendszerekkel. Ekkor lépett fel az igény elõször a Ka-energiákról szóló tanítások lehozatalára. Az emberek ugyanis meg akarták érteni, hogyan remélhetik betölteni szellemi életfeladatukat, és hogyan válhat belõlük földi mesterfajta. A plejádokbeliek erre tanítani kezdték õket a Magasabb Énrõl, a Ka-energiáról, amelynek segítségével felvehetik és állandó jelleggel fenntarthatják a kapcsolatot Magasabb Énjükkel, de szóltak a magasabb világokról és más csillagrendszerekrõl is. Tanításaik értelmében a helyes, igaz életvitel, a szellemi fejlõdésre törekvés, a meditáció, az ima és a tudatosság fejlesztése az, ami elvezet a Magasabb Énnel való összhang megteremtéséhez. Az isteni Ka felélesztése révén lehetõvé válik a Magasabb Én és a fizikai test teljes egybeolvasztása, azaz az Isteni Jelenvaló vagy Krisztusi Én tökéletes befogadása. A teljes megvilágosodást közvetlenül megelõzõen a Ka-csatornákban és az asztráltest finom-keringési rendszerében, valamint a fizikai idegrendszerben, a mirigyrendszerben és az akupunktúrás gyógyászatban vagy a shiatsu masszázsban is aktivált elektromos meridiánhálózatban megfelelõen áramló Ka-energia hatására pedig rövid idõ alatt bekövetkezik majd a szükséges genetikai átalakulás.

A ciklus elsõ 5200 évében az egyiptomi vagy atlantiszi Ka-templomokban beavatást nyert emberek közül több ezren érték el a megvilágosodást. és közülük is sokan jutottak a következõ, magasabb fokozatra, azaz valósították meg a Krisztus-tudatot. Néhányuk úgy döntött, itt marad a Földön; õk akár 2000 évig is éltek ugyanabban a fizikai testben. amelyet a Ka-energia áramoltatásával és szellemi gyakorlataikkal tartottak fiatalon és egészségesen. Ez alatt az 5200 év alatt újabb, megvilágosodásra vezetõ ösvények is kialakultak a bolygó fejlettebb tudatszintû egyedei számára.

Az elsõ 5200 év végén hatalmas földrengés rázta meg a Földet, amely az addig fennmaradt lemúriai templomok többségét romba döntötte, és elpusztította Atlantisz szigetének a felét. A lemúriai faj maradéka, akik a további földi életet választották, a Shasta-hegy alatt alkották meg új, föld alatti kolóniájukat. Néhány lemúriai beolvadt az amerikai indián, hawaii és tibeti törzsek õslakói közé - ezekbõl a népekbõl nõtt ki aztán a maja, az inka és az elsõ buddhista kultúra, amelyeknek élén a valamikori lemúriaiak álltak szellemi vezetõkként és tanítókként. A földrengés atlantiszi túlélõi még mindig elegen voltak ahhoz, hogy kultúrájuk fennmaradjon. Csoporttudatuk ahhoz a szellemi lényhez fordult, akit földi síkon Tóthnak neveznek, és arra kérték õt, hogy inkarnálódjon közéjük, és élessze fel azokat az õsi tanításokat, amelyek a földrengés következtében veszendõbe mentek. Toth, aki a Plejádok Arkangyali Testvériségének Ra-csoportjába tartozott, eleget tett kérésüknek, és sûrített magának egy testet, amelyben alakot öltve Atlantisz szellemi vezetõje lett.

Röviddel Toth Atlantiszra érkezését követõen szakadás következett be a Föld téridõ-folytonosságában, s a résen keresztül a Lant csillagképbõl származó lények - akik korábban az Oriont szállták meg - érkeztek a Földre. Csoportjuk vezetõje Lucifer volt, aki elõsegítette a téridõ folytonosságának megbomlását és a behatolást: a szoláris gyûrûn kívülrõl intenzív, magas frekvenciájú rezgéshullámokat sugároztak a Föld légterébe, és amint rés keletkezett a védõburkon, egy fényjármûvel betörtek rajta. Ezek az orioni Lant-lények Lucifer segítségével elsajátították a "nemtér-nemidõ" utazás technikáját, így a rés keletkezésének pillanatában másodpercek alatt keresztül tudtak hatolni a védõpajzson, megállíthatatlanok voltak. Földre jövetelük a Lant csillagkép lényei, Lucifer és bizonyos emberek karmikus összeköttetésébõl kifolyólag tulajdonképpen elkerülhetetlen volt. Elõzetes terveik értelmében az Atlantiszon landoltak, mert ez volt az a földterület, amely leginkább megfelelt céljaik valóra váltásához. Felsõbbrendû technikai tudásukkal azon nyomban hozzá is láttak az atlantisziak "beoltásához", akiket elöntött a büszkeség, hogy az adott korban õk lehetnek a legfejlettebb faj a Földön. Egyre újabb és újabb mesterfogásokat akartak ellesni, a Lant-lények pedig hitegetve manipulálták õket: korlátlan hatalmat, technológiát és tudati befolyást ígértek, felsõbbrendû technikai, gondolatirányító és intelligenciabeli képességeiket csillogtatták. Azt hangoztatták, hogy az atlantisziak is szert tehetnek ezekre a képességekre, ha szívélyesen fogadják a Lant-lényeket, és hagyják, hogy beleszólhassanak kultúrájuk alakításába. Sok atlantiszi volt, aki nyomban átlátta a felállított szellemi csapdát, és bizalmatlan maradt a Lant csillagkép lényeivel szemben, de még többen voltak a gyanútlanok, a rászedhetõk, akik hatalomra és felsõbbrendûségre éhesen bedõltek a kísértésnek. és befogadták maguk közé a betolakodókat.

A következõ tízezer évben Atlantisz lakossága két jól elkülönült részre oszlott: a népesség egyik felébe beépültek a Lant-lények, ez a populáció gyors technológiai fellendülésen esett át, míg a népesség másik fele érintetlen maradt befolyásuktól, megõrizte szellemi tisztaságát és elkötelezettségét. Melkizédek templomai a megszállók manipulatív tevékenységének következtében súlyosan beszennyezõdtek; a papi körökbõl elõbb megalakultak a Szürke, majd a Fekete Csuhások rendjei. Céljuk az volt, hogy minél nagyobb pszichikai befolyásra tegyenek szert, és fejlesszék a fekete mágiát. Melkizédek papjai közül alig néhányan maradtak meg eredeti, tiszta hitük mellett. Atlantiszon akkoriban Alorah istennõnek szentelt templomok is álltak, ahol az istennõt szolgáló papnõrendek a kilencedik dimenzióból kapták tanításaikat, a Kilencek Tanácsa nevû hierarchiától. Ezek a tanítások érintetlenek maradtak, a papnõk nyíltan megtagadták a közösséget Luciferrel és a Lant-lényekkel, és másokat is arra buzdítottak, hogy ne keveredjenek bele az általuk Sötét Testvéreknek is nevezett csoportok kétes ügyleteibe. Azokat az atlantisziakat, akik annak idején a mágia mûvészetével vagy az alkímiával szerettek volna foglalkozni, elõször szellemileg iskolázták, hogy morálisan legyenek felkészülve a birtokukba kerülõ erõ megfelelõ használatára. Csakhogy idõközben ez a protokolláris rend felborult, és a tudati befolyásolás és a fekete mágia tanításai széles körökben elterjedtek. Lucifer az emberek számára mindig is láthatatlan maradt, de tudat alatti befolyása annál erõsebb volt. Õ irányította a Lant-lények Sötét Testvériségét, és a tagok bármelyikének testébe bejárása volt, hogy ezáltal kommunikálni tudjon velük vagy rajtuk keresztül más atlantisziakkal. Lucifer gyakran kihasználta ezt a lehetõséget, hogy az emberekkel érintkezzen. Arra törekedett, hogy megtörje az atlantisziaknak a Fény Birodalmának szolgálatában álló, a Földet és az egész szoláris gyûrût kormányzó rendekbe vetett bizalmát. Végeredményként azt szerette volna elérni, hogy Legfelsõbb Lényként magához ragadja a Föld irányítását.

Lucifer és a Sötét Testvériség sok földi ember tudatát beszennyezte, elsõsorban férfiakét, akik önnön árnyékszemélyiségük hatalomvágya és különösen a nõi nem feletti dominanciaigénye miatt fogékonyabbak voltak a pszichikai befolyásra. Létrejött egy földalatti asztrális sík, szintén földalatti szertartásterekkel és lakhelyekkel, ahová befészkelte magát a Sötét Testvériség alacsonyabb szintû kollektív tudata, és ahonnan energiahullámokat és tudat alatti Üzeneteket küldtek a Föld felszínén lakó emberiségnek. Ez az a kollektív tudat, amit azóta Sátán néven ismertek, s ami a Sötét Testvériség valamennyi tagjának alacsony tudati rezgéseinek összességébõl tevõdik össze. Ez a sátáni erõ rendelkezik azzal a képességgel, hogy hatalmas, egységes lényként jelenjen meg. Minél nagyobbra nõtt ez a kollektív tudat, annál nagyobb ereje volt önmaga növekedésének folytonos fenntartásához és ahhoz, hogy felsõbbrendû befolyását rákényszerítse a Földanya istennõre, szoláris gyûrûtökre és a Legfelsõbb Istenségre. Ettõl kezdve, ahogy az emberiség tudatalattiját egyre nagyobb erejû negatív gondolati támadások érték a föld alatti szférákból, a Sötétség és a Fény polarizálódásának üteme hihetetlenül felgyorsult a Földön. Az emberek elvesztették hitüket Istenben, megfeledkeztek az Isteni Tervrõl és annak betöltésérõl, alacsonyabb rendû sorba taszították a nõi nemet, és az érzelmi és szellemi megnyilvánulások felett eluralkodott a puszta tudat.

A technikai fejlettség és a fekete mágia használata földi keretek között korábban soha nem tapasztalt méreteket öltött. A nõk egyre inkább visszahúzódtak a Fény templomaiba, a Sötétség templomai pedig egyre inkább a férfiak birodalmává lettek. Természetesen ez a kettõsség nem volt abszolút érvényû, de azért javarészt így állt a helyzet. Az atlantiszi kor végére - 10 000 évvel azután, hogy Lucifer és a Lant csillagkép lényei a Földre érkeztek - a földi civilizáción úrrá lett a káosz és a félelem. Atlantiszon általánossá vált a hatalomért és a vezetõ pozíciókért folytatott harc, és a rettegés még Alorah istennõ templomaiba is befészkelte magát.

Atlantisz végnapjaiban a Fényhez még hûséges templomok és rendek vezetõi figyelmeztetõ üzenetet kaptak, hogy bolygó szerte szórják szét tanításaikat. Az egy helyben összpontosuló magasabb tudás az embereket érõ sátáni befolyás miatt ugyanis nem sokáig maradhatott volna fenn tovább. A különbözõ spirituális képzésben részesült emberek ezért kis csoportokban kezdték elhagyni Atlantiszt, és magukkal vitték azokat a kristályokat, amelyekbe az Igazak Tanácsa az Akása-krónika feljegyzéseit kódolta bele. Az egyik ilyen kristály, amelyet Alorah istennõ templomának elöljáró papnõi vitték magukkal az akkori Görögország területére, Tóth koponyáját formázta, aki közel 9000 évvel korábban hagyta el Atlantiszt A kristálykoponyát a delphoi jósda alatt temették el - a kultikus helyet maguk az atlantiszi papnõk alakították -, és azt a célt szolgálta. hogy megvédje a templomot a Föld alól érkezõ negatív energiahullámoktól és tudat alatti Üzenetek káros hatásától. Minekutána a Sötét Testvériség belátta, hogy ezt a templomot nem képes erõnek erejével pszichikai úton beszennyezni,,Zeusz harcosaiként" fizikai támadást intéztek a jósda ellen, a papnõket megölték vagy börtönbe vetették, és patriarchális istenük tiszteletének szentelték a helyet.

Más atlantiszi csoportok Közép-Amerikába, Nyugat-Európába, a Himalája területére, Dél-Afrikába, Kelet-Ázsiába, Ausztrália, Dél- Amerika és Egyiptom vidékeire menekítették ki kristályaikat és a szent tanításokat. (Észak-Amerika bennszülött törzsei akkoriban a maguk sajátos evolúciós fázisuknál tartottak, így atlantisziakkal való keveredésük nem lett volna tanácsos.) A legnagyobb atlantiszi csoport, amely egyaránt állt férfiakból és nõkbõl, a Kilencek Tanácsa utasításait követve Egyiptomba menekült. A különbözõ csoportok tagjai mind elkötelezett hívei voltak az isteni igazság, azaz a Fény megõrzésének, és életük hátralévõ részét azzal töltötték, hogy szerte a Földön beavatóközpontokat állítottak fel és templomokat emeltek, ahol tanaik tovább virágozhattak. A legnépesebb tábor azért vonult éppen Egyiptomba, mert ott már álltak a nagy piramisok, amelyek akkor is és ma is az isteni igazság és a szoláris fejlõdésmenet kódjainak rezonátoraiként mûködtek.

Hasonló célból Egyiptomban és a Föld más pontjain több piramis is épült azóta. Ezeket általában olyan óriáskristályok fölé emelték, amelyekbe az Akása-krónika információit kódolták. A kristályok speciális alakzatokban történt elhelyezése révén biztosították, hogy az adott szent hely megtartsa a fényt, és ellenálljon az alacsonyabb rezgésû energiáknak. Atlantiszon a Lant csillagkép lényei szintén emeltettek piramisokat rabszolgasorba hajtott emberekkel, hogy azokkal eltorzítsák a Napról érkezõ kódolt üzeneteket, de ezek a piramisok Atlantisz pusztulásakor mind elenyésztek: vagy a levegõbe röpültek, vagy az Atlanti-óceán fenekére süllyedtek.

Atlantisz végsõ katasztrófáját tulajdonképpen egy túl erõsre sikeredett föld alatti rengéshullám okozta, minek következtében hangrobbanás történt a Föld kérge alatt. A Sötét Testvériség ezzel a "lökettel" próbálta feltörni az akkor fekete mágiájuknak és sátáni befolyásuknak még ellenálló fénytemplomok magasabb rezgésû védelmi rendszerét, csakhogy a hangrobbanás olyan erõteljesre sikerült, hogy visszhangot generált, amely saját forrását semmisítette meg. A hanggenerátort energiával ellátó nukleáris és kristályenergia-központok berezonáltak, és robbanásuk láncreakciót idézett elõ a többi föld alatti energiaközpontban - a Földet olyan erejû rengések sorozata rázta meg, amilyet még nem látott a világ (és azóta sem történtek.) Az atlantiszi piramisok többsége szó szerint a levegõbe repült, és kõ kövön nem maradt. Bár egynéhány kiállta ugyan a rengéseket, de a beindult és még több mint két hónapig folyamatosan fennálló bolygószintû módosulások következtében végül az óceán fenekére süllyedtek.

Addigra mindazok, akik elhagyták Atlantiszt, hogy máshol építsék újjá szellemi rendjüket, többnyire már elég távolra jutottak ahhoz, hogy kívül essenek a veszélyzónán, és eléljék rendeltetési helyüket. A távozó csoportok egy kisebb hányada ugyanakkor még nem jutott elég messzire; õket elsodorta a robbanássorozatot követõ óriási árhullám. Atlantisz végsõ pusztulása körülbelül 10.400 évvel ezelõtt következett be.

Lucifer ekkor asztrálsíkon maga köré gyûjtötte a Lant csillagképbõl vele együtt a Földre érkezett lényeket, és elkezdte tervezni következõ csapását. A Lant-lények úgy határoztak, hogy vagy a Föld légterét átszövõ asztrális síkokon maradnak, vagy a föld alatti sátáni birodalomban, hogy egyre erõteljesebb hatást tudjanak kifejteni az emberiség tudatalattijára. Ennek hatására bolygószerte megszaporodtak a törzsi villongások és viszálykodások; sok amerikai, afrikai, európai, közép- és dél-amerikai bennszülött népcsoport hasadt kisebb törzsszövetségekre annak ellenére, hogy a régmúltban mindannyian egy nagy, testvéri nemzet részét képezték. Összetûzések harapóztak el, akár földterületekrõl, akár bányajogokról vagy ivóvízkészletek feletti hatalomról volt szó, vallási nézetkülönbségek és az egymás iránt érzett megmagyarázhatatlan bizalmatlanság váltak a faji megkülönböztetés kiváltó okaivá. Más vidékeken, ahová szellemileg képzett atlantisziak érkeztek, a népesség együtt maradt, így ezek a kultúrterületek hamarosan felvirágzottak. Idõközben a férfinem felsõbbrendûségének tudatot befolyásoló üzenete egyre inkább beszennyezte az emberiség kollektív tudatalattiját. a hazugságok és negatív gondolatformák nyomásának csak néhány - atlantisziak által támogatott vagy saját, magasan fejlett szellemiségeik vezetése alatt álló - népcsoport tudott ellenállni. A romboló asztrális energiák kivédésére olyan kultikus helyeket hoztak létre, mint amilyen például Stonehenge, gyógyköröket állítottak fel, ahol az emberek biztonságban gyûlhettek össze, hogy szakrális rituáléikat gyakorolják.

Az atlantisziak által újonnan benépesített területek többségén közel 3000 éven át szilárdan álltak az Istennõ templomai. Férfi- és nõi templomok egyaránt tovább õrizték Melkizédek, Toth és Alorah tanításait, sõt mi több, magukba olvasztották a helyi archetípusos istenségek tiszteletét és az õslakosok szellemi gyakorlatait. Az õsi Egyiptomban, Görögországban. valamint Közép- és Dél-Amerika országaiban termékeny talajra hullottak a férfi- és nõi szerepekrõl, a szellemi beavatásról, a Ka-templomokról és a bennük folytatott gyógyításokról, illetve magáról a spirituális fejlõdés menetérõl szóló tanítások magvai. Az asztrális szennyezés természetesen más területeken élõ törzseket sem feltétlenül érintett; voltak, akik tiszták és alázatos szívûek maradtak. Ugyanakkor a Fény és a Sötétség közötti poláris ellentét tagadhatatlanul egyre nagyobb méreteket öltött.

Körülbelül 5000 évvel ezelõtt a Lant-lények és a Sötét Testvériség oldalára átállt emberek a Föld különbözõ pontjain kezdtek reinkarnálódni. Fõ célkitûzésük az volt, hogy háborúk és összetûzések szításával beszennyezzék a spirituálisán fejlett kultúrákat. S bár tevékenységük csak fokozatosan fejtette ki káros hatását, a bolygón mégis rengeteg uralkodóváltás következett be a legkülönbözõbb népeknél. A Fény és a Sötét korszakai váltogatták egymást Egyiptomban, Görögországban, Európában és Közép-Amerikában. A Sötét Testvériség gyilkolt, rombolt, erõszakoskodott, és kiépítette a maga hatalmi rendszerét, erre a Fény erõi fellázadtak és elûzték õket. Majd megint a Sötétség erõi próbálkoztak, aztán a Fény szolgálatában állók, és ez így ment újra meg újra, körbe-körbe.

A Föld egésze eközben mindvégig fenntartotta összhangját a Fénnyel, a Legfelsõbb Lénnyel, vagy más néven az Egység Szellemével, és a Tizenkettek Legfelsõbb Tanácsával. A bolygóra születõ népesség száma aszerint hullámzott, hogy az erõviszonyok mindig kiegyenlítettek maradjanak. Különös módon az emberiség nagy része mindig is hitt a szeretetben és a jóságban, csakhogy túl gyengék és magatehetetlenek voltak ahhoz, hogy szembeszegüljenek a kormányok és egyházak által rájuk kényszerített elnyomó hatalommal. A Föld népeinek többsége hosszú idõn keresztül nem érezte magában az erõt, hogy befolyással legyen az uralkodó osztályokra; bolygótokon ez az egyik legnagyobb paradoxon. A félelem és a gyengeség érzése ugyanis a negyedik és az ötödik dimenzióból árad az emberekre arról az asztrálsíkról, ahol Lucifer, a Lant csillagkép, valamint a Nibiru bolygó és az Anunnaki lényei uralkodnak. A legfontosabb, amit rögtön ebben a percben tudnotok kell, hogy minden erõtök és képességetek megvan ahhoz, hogy kitörjetek ezeknek az asztrális lényeknek a pszichikai irányítása alól. A teendõk hogyanját-mikéntjét pontosan megtaláljátok majd ennek a kézikönyvnek a második felében.

Amikor 150. 000 évvel ezelõtt bizonyos csoportok elõször érkeztek a Földre, hogy benépesítsék azt, a kollektív kozmikus tudat nagygyûlést tartott, amire hivatalosak voltak a Plejádok- és andromédabeliek csakúgy, mint az éteri síkok és a déva-királyságok vezetõi. Akkor az a döntés született, hogy felállítanak egy olyan hierarchikus rendszert, amely a lehetõ legnagyobb bizalomra épül, ugyanakkor széles körû biztonságnak ad teret. Minderre egyrészt azért volt szükség, mert az újonnan a Földre érkezettekben ott gyökerezett a kellemetlen múltbeli emlék, hogy egyszer már csalódtak a magasabb világok lényeiben, másrészt önnön kétségeik és önbizalomhiányuk is azt diktálta nekik, hogy mások uralma alá hajtsák a fejüket. Az új földlakóknak egyszerûen nem volt elég önbizalmuk ahhoz, hogy saját maguk hozzanak felelõs döntéseket, és ennek révén megõrizzék szuverenitásukat. Kérésükre a hierarchiák beleegyeztek, hogy amikor majd elérkezik az ideje egy Legfelsõbb Lény kinevezésének a Föld irányítására, akkor az alatta álló szellemi vezetõrétegeknek minden esetben a hatalmában álljon ennek a Legfelsõbb Lénynek a döntéseit felülbírálni. A közvetlenül a Legfelsõbb Lény alatt álló hierarchia a Tizenkettek Tanácsa lett, tagjainak sorában négy-négy plejádokbeli, szíriuszi és a szomszédos Androméda-galaxisból származó lénnyel. E tagok valamennyien igen magasan fejlett fénylények, akik, ha mint Tizenkettek Tanácsa nem értenek egyhangúan egyet a Legfelsõbb Lény határozatával, akkor a javaslatot elvetik. Ezáltal a földi emberiségnek megadatott az a megnyugtató tudat, hogy a szellemi hierarchiák nem élhetnek vissza a rájuk ruházott hatalommal. A Legfelsõbb Tanács mûködésébe még egy dupla védelmi rendszert is beépítettek: nevezetesen, az eggyel alacsonyabb szintekre vonatkozó minden instrukciót legalább két különbözõ származású fénylénynek kell jóváhagynia. Például a gyógyító angyalok mindenkori utasításának és munkájuk felügyeletének felelõsségén egy plejádok, és egy andromédabeli tanácstag osztozik oly módon, hogy a másik beleegyezése nélkül egyikük sem tehet semmit. Ez a fajta hierarchikus szervezeti felépítés a magasabb világokban azóta is fennáll.

A Földön bolygó szerte elterjedt hitrendszert, miszerint hatóságokra van szükség ahhoz, hogy õk uralkodjanak és hozzanak fontos döntéseket a fejetek felett, egyszer s mindenkorra fel kellene végre számolnotok! Készen álltok arra, hogy felelõsségteljes, szuverén lényekké váljatok. A kormányaitokban máig megmutatkozó mértéktelen korrupció a bizalmatlanság és az önbizalomhiány szülötte. Ahogy a Fény, vagy ha úgy tetszik, a Megvilágosodás Kora fokozatosan kiteljesedik, egyre fontosabbá válik majd, hogy felszámoljátok patriarchálisan tagozódott kormányzati rendszereiteket, és a valódi hatalmat visszajuttassátok a tömegek, a nép kezébe. Azok számára, akik nem képesek ekkora felelõsséget elviselni, mert hatalmukkal visszaélve még kárt okoznának másoknak, meg kell szervezni a csoportos döntéshozatal lehetõségét, de azt is úgy, hogy egyetlen választott tisztségviselõ se elnököljön a többiek felett. Ha a tagok folyamatosan váltogatják a csoportban betöltött szerepüket - gyûlésvezetõ, jegyzõkönyvíró stb., kinek mihez van tehetsége, kedve akkor sem egyének, sem kisebb érdekszövetségek nem ragadhatják magukhoz az irányítást.

A földi emberiségnek ebben a percben arra van szüksége, hogy összeszedje minden bátorságát, és kiálljon az akarata mellett. Persze való igaz, hogy a lakosság jóhiszemû hányadát felõrölte a mindennapos túlélésért folytatott küzdelem, és már réges-rég megfeledkeztek holmi szellemi szintû vezérelvekrõl. Ugyanakkor a legtöbb emberbõl még nem veszett ki teljesen a moralitás, és mindenkiben ott él a szeretet iránti vágy. A Földnek a mai idõkben óriási lehetõsége van arra, hogy robbanásszerû spirituális fejlõdésen menjen keresztül. Az emberiség magasabb szintû kollektív tudata olyan kéréssel fordult hozzánk, amilyenre még nem volt példa: a bolygószintû felemelkedés lehetõségének megteremtését kérte. Ha ez a kívánsága teljesül, akkor a Föld és minden rajta élõ nép tudata feljebb rezeg a negyedik és ötödik dimenzióba, és teljesen különválik a most még rájuk nehezedõ sátáni és asztrális befolyástól. A pusztító hatalmak folyamatos uralma két téveszmén alapul, de be kell látnotok végre a következõket:

(1) a gyûlölet és a félelem felsõbbrendûsége a szeretet felett csupán illuzórikus, és

(2) a Sötét oldal egyáltalán nem hatalmasabb a Fénynél.

Amennyiben 2013-ra a Föld akkori maradék lakossága képes lesz felfogni ezeket a tényeket, és a korábban említett négy evolúciós szellemi alapelv szerint élni az életet, akkor a Föld lehet az elsõ bolygó, amely eleddig soha nem látott méretû kvantumugrást tehet a szellemi fejlõdés terén.

Ahhoz, hogy egy ekkora elõrelépésnek egyáltalán meglegyen az esélye, mostantól 2013-ig legalább 144 000 embernek el kell érnie a megvilágosodást, és meg kell valósítania a Krisztus-tudatot. Ha a fel- ébredettek száma eléri a kritikus tömeget, azzal tulajdonképpen Krisztus tömeges szintû második eljövetele valósul meg. Bekövetkezik a "századik majom" effektus: egy, a megvilágosodás rezgésszintjének megfelelõ energiahullám fog végigsöpörni az egész bolygón és annak lakosságán, amely megsemmisíti az összes alacsonyabb szintû asztrális gondolatformát és birodalmat, és széjjeltépi azt a fátylat, amely jelenleg elválasztja az embereket saját isteni lényegük és az igazság belsõ megtapasztalásától. A Föld minden népe megérzi majd, ahogy a megvilágosodás hulláma minden létezõn keresztülrezeg, és abban a pillanatban bekövetkezik a bolygószintû megvilágosodás: a lelkekben rejlõ szellemi fejlõdésre törekvés azonnal aktiválódni fog. Ha a Lant és az Anunnaki lényei, Lucifer, a Sötét Testvériség tagjai, illetve azok az emberek, akik elcsábultak kísértéseiknek ekkor szellemileg alávetik magukat a történéseknek, egyszerûen csatlakozni fognak a bolygószintû felemelkedéshez, és múltbeli hibáik eltöröltetnek. Azok azonban, akik nem lesznek hajlandóak a Fényt választani, meg fogják tapasztalni a bolygó teljes pusztulását, és bizony egy galaktikus gyógyközpontban találják majd magukat. Ott minden kényszerítõ körülmény nélkül meg fog adatni nekik a fejlõdés lehetõsége, hogy megtalálják magukban az isteni összhangot. Ha egy bizonyos idõ után még mindig ahhoz ragaszkodnának majd, hogy a sötétséget kutathassák tovább szabadon, akkor átküldetnek egy másik galaxisba ahol ez a lehetõség még fennáll.

Ha olyan szélsõséges dolog következne is be, mint például a teljes bolygó felrobbanása, a 144.000 vagy még több, énjét átkrisztusított földlakó egyszerûen átlépne átszellemített, magasabb testébe, és magával vinné az akkor újonnan felébredetteket is. Ha sikerülne elérni a 144 000 fõs kritikus tömeget, ezeknek az énjüket átkrisztusított lényeknek akkora hatásuk lenne a népesség maradékára hogy egyenként további 144 000 embert tudnának magukkal rántani a tudatosság magasabb fokaira. Más szóval, 144.000 megvilágosodott. Krisztus-tudatú egyén 20 736 000 000 ember számára tenné lehetõvé a szellemi kvantumugrást. A sötét fátyol vagy más néven "térháló", amely jelenleg körbeveszi a Föld külsõ légkörét, szertefoszlana így a Napról áradó teljes galaktikus kódskála elérné és áthatná a Földet. Ennek következtében egyetlen negatív töltetû asztrálsík sem maradna fenn, és minden ember megtapasztalná a "fehér fény", vagyis a shaktiput élményét. Ez-után valamennyien egy új, a hátrahagyottnál sokkal szebb és tisztább Földön találnák magukat, ez is a Föld lenne, csakhogy a negyedik dimenzióban. Mindazok, akik már korábbi életeik során emelkedtek fel ide, ezúttal szintén továbblépnének, egyenesen az ötödik dimenzióba vagy akár még feljebb.

A negyedik dimenzió új, szellemi lakói számára már jó elõre kiképzõ iskolák alakulnak majd, hogy azokban elsajátítsák teremtésük múltbeli történetét, megismerhessék lelkük eredetét és céljait, illetve az adott szellemi síkra mint fejlõdési állomásra vonatkozó valamennyi tanítást. Ezeréves kegyelmi idõszak köszönt a Földre, általános lesz a béke és a szellemi fejlõdésre fordított figyelem. Más szavakkal: ezer éven át minden tevékenységnek a misztériumiskolák lesznek a központjai. Az ezer év lejártával a Föld hivatalosan is elõlép, hogy betöltse galaktikus szerepét mint a Fény Városainak otthont adó bolygó, és mint misztériumiskola más, háromdimenziós planéták lakói számára.

Az új Föld emberisége védelmezni és tanítani fogja a háromdimenziós életformákat, hasonlóan ahhoz, ahogyan mi, plejádokbeliek foglakozunk most veletek. Ha mûködésetek sikeres lesz, márpedig mi ebben bízunk, akkor a magasabb kollektív tudat a három- és négydimenziós tudattal együtt egy hatalmas szeretet- és örömhullámot fog kisugározni magából, amely az egész univerzumra kihat majd. Ez a megvilágosodást hullám szoláris gyûrûtök minden fennmaradó karmikus törleszteni valóját és alacsonyabb szintû, negatív töltetû asztrális energiáját azonnali jelleggel át fogja alakítani tiszta szeretetté, hasonlóan ahhoz a bolygószintû megvilágosodást hullámhoz, amely a Földet és a rajta élõ emberiséget fogja áthatni. Az elõbbi hullám erejét az egész univerzum megérzi majd, befolyása minden létezõre kiterjed. Miért?

Amint arról már szóltam, a Vagyok Aki Vagyok Nagy Központi Napjához viszonyítva a ti galaxisotok éppen egy ciklusváltáson ment keresztül. Annak a galaktikus ciklusnak, amely újonnan kezdetét vette, fejlõdéstani szempontból a következõ nevet adhatjuk: „az uralomra jutás evolúciós spirálja". Ezzel együtt ennek a galaxisnak minden szoláris gyûrûje fejlõdésének következõ, eggyel magasabb fázisába kell hogy lépjen. Földetek és szoláris gyûrûtök számára a magasabb fokozatot az jelenti majd, hogy otthont adtok a Fény Városainak, ahol olyan fénylények élhetnek, akik valamikor fizikai megtestesüléseken mentek keresztül, és elérték a megvilágosodást. Az ezeréves béke periódusának lezárultával az új Föld valamennyi lakója egy fajhoz fog tartozni: addigra kivétel nélkül mindannyian átkrisztusított énnel rendelkezõ lényekké lesztek.

A Plejád-Fénymunka és annak Ka-energetizáló aspektusa egyike azoknak a gyógyító és felébresztõ utaknak, amelyeket mi, plejádokbeliek a jelen pillanatban feltárunk elõttetek. Annak érdekében, hogy Krisztusi Jelenlétetek beleáramolhasson az anyagi világba, hogy lehorgonyozhasson fizikai testetekben, feltétlenül meg kell tisztítanotok Ka-csatornáitokat és a Ka-mintázatot minden karmikusan hozott szennyezõdéstõl és blokkolt energiától. Belõletek válik majd ki az a 144.000 vagy még több ember, akik elhozzák a Megvilágosodás Korát, vagy ha úgy tetszik, a Fény Korát, az Aranykort - ti lesztek azok, akik megteremtik az Új Földet. A kézikönyv anyaga segíti majd átalakulásotokat, hogy megnyíljatok a magasabb rezgésû Ka-energiáknak, és ezáltal képesek legyetek befogadni testetekbe a Mesteri Jelenlétet, Krisztust.

Mi, plejádokbeliek hiszünk bennetek és bolygótok magasabb tudatában. S bár a jövõ jó kilátásokkal kecsegtet, azért egy percre sem szabad lazítanotok vagy pökhendi módon, dölyfösen lázadnotok a felemelkedés folyamata ellen. Mindaddig, amíg törekedtek arra, hogy kihozzátok magatokból a legjobbat, mi is ott leszünk, hogy minden lehetséges módon támogassuk elõmeneteleteket. Tanulni és növekedni persze nem tudunk és nem is akarunk helyettetek. Azért vagytok itt, hogy Mesterekké legyetek; ne képzeljétek hát magatokat rokkantaknak, akiknek mi leszünk a mankói. Ne is hallgassatok azokra, akik azt mondják, hogy majd megcsinálják helyettetek a munka nehezét, vagy hogy megmentenek titeket. Itt az idõ, hogy saját magatok megmentõivé váljatok, s ehhez semmi másra nincs szükségetek, mint kitartó és eltökélt öngyógyításra nemesedésre és folyamatos szellemi éberségre. Csak akarnotok kell, elszántan akarni, és minden isteni csodára képesekké váltok!

So-la-re-en-lo"
(mélységes szeretettel és hódolattal)

Ra, a Plejádok Fényküldötteinek sorába tartozó Plejádok Arkangyali Testvériségének szószólója akik szoláris gyûrûtök felügyelõi, és a Nagy Központi Nap Galaktikus Fényszövetségének tagjai.
(forrás:http://www.spiritufo.ditro.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=49:ra-plejad-arkangyal-profeciaja-2012-rl-es-a-kozmosz-atalakulasarol&catid=17:kuelfoeldi-fenykontaktak&Itemid=4

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja - 13 éve 10 hónapja #3395 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Plejádi üzenetek
Alaje rövid meditációja
Forrás: alaje.hu/4.php

Alaje a Plejádokról - 4. rész

( Forrás:
)

Magad vonzod be az embereket és a szituációkat, amikor megteremted hozzá a megfelelõ energiát. Szívenergia használatával és meditációval gyorsabban fejlõdsz, mert ekkor összhangban vagy a Forrással, a Kozmikus Központi Tudattal. Minden egyfajta meditáció, ami nyugodttá és feszültségmentessé tehet. Ez nem csak csendben ülést jelenthet, hanem amikor pl.: olvasol, festesz, énekelsz, sétálsz a természetben, vagy szeretetet adsz valakinek. Minden, ami az agyadnak alfa és théta hullámsugárzást okoz. Ennek tudatában végezzünk egy rövid meditációt, hogy aktiváljuk az energiát és megtisztítsuk a bolygót a gonosz energiáktól.
Ülj le és lazíts. Fontos könnyednek lenni, hogy az energia könnyen tudjon folyni. Csukd be a szemed, hogy ne zavarjon meg semmi. Lazítsd el a tested minden részét. Kezd az arcoddal, lazítsd el a homlokodat, az arcodat és közben ügyelj arra, hogy ne szorítsd össze a fogaidat. Lazítsd el a nyakadat, a karjaidat, az ujjaidat, ne tartsd ökölbe a kezed. Érezd a lazulást a lábaidban és a talpadban.
Vegyél 3 mély lélegzetet. Mindannyiszor amikor belélegzel, szívd be a testedbe a kozmikus fényenergiát, amely mindenhol körülvesz. Ahogy kilélegzel, lásd ahogy az energia kitisztít minden negatív energiát a testedbõl, amelyre nincs szükséged. Fújj ki minden negatívumot és hagyd eltûnni.
Minden alkalommal amikor ezt csinálod, egyre fényesebbé és fényesebbé válsz. Emlékezz! A gondolatok energia, amelyek az éteri szinten kezdõdnek és hatással vannak a fizikai testedre is. Így minden alkalommal amikor be és kilélegzel, egyre fényesebbé és fényesebbé válsz. A testedet tiszta és szeretõ fénnyel töltöd meg. Ez a Forrás ragyogó fénye, a lét tudata. A fény egyre nagyobbodik és egy izzó fénygömb burkol be téged.
Érezd a békét, a bölcsességet és a lét szeretetét. Engedd ezt a fényt, hogy harmonizáljon és gyógyítson ahol szükséges. Lásd, ahogy az összes csakraenergia pontod aktiválódik és harmonizálódik. Mind összekapcsolódnak és találkoznak középen a szívedben. Érezd, ahogy a szíved forróvá és erõteljessé válik.
Mond magadnak:
"Kész vagyok a bölcsességre, kész vagyok a szeretetre. Tudatom és kreativitásom folyamatosan növekszik. Egészséges vagyok és mentes a gátló programoktól és energiáktól. Mentes vagyok a hitrendszerektõl és felelõsséget vállalok az életemért. Indítékaim összhangban vannak a léttel. Barátságos és együttérzõ vagyok. Szeretetet adok és fogadok. A szeretet életét élem. Most lásd, ahogyan a fénygömb most olyan naggyá válik, hogy körülöleli az egész Földet. A szeretetfrekvencia megtisztítja az egész bolygót az összes negatív energiától. Lásd, ahogy a sötét energiák elégnek, amint egy fényörvény elsöpri õket."
Az asztrális mezõben tényleg ez történik, ami hatással lesz a fizikai mezõre is.
Ezt a meditációt, elvégezheted bármikor amikor akarod. Ez felerõsíti a szellemi energiát a Földön, így mindenkinek lehetõsége lesz fejlõdni. Emlékezz, minden energia és az idõ a magasabb valóságokban nem létezik. Az idõ csak földi 3D-s elképzelés. Az idõ és a tér rugalmas.
Gondolkozz sokoldalúan, szeretettel. A szeretet a kulcs!
Adonai

Az én módszerem, amit használok, az a ho'oponopononak( hooponopono.eliveport.com ) egy változata. Ha valakitõl negatív, lehúzó energiát érzek, akkor azt szoktam csinálni, hogy még lehetõleg aznap elvégzek vele egy szeretet-meditációt. Lehunyt szemmel magam elé képzelem azt, akinek energiát szeretnék küldeni, majd elmondom neki, hogy:

1.) Köszönöm a tapasztalást és a tanítást, amit általad vonzottam be az életembe.
2.) Bocsáss meg, ha bármilyen negatív energiát küldtem feléd.
3.) Szeretlek!

Végül elképzelem, hogy a koronacsakrámon keresztül kozmikus energiát veszek magamhoz, amit a szívcsakrámon keresztül átadok az illetõnek. Elképzem, hogy átölelem õt, és a meditáció végén békében elválunk.

Tényleg hihetetlen ereje van egy ilyen szeretet-meditációnak, sokszor érzem közben, hogy folyamatosan tisztulok én is a negatív energiáktól. És, ami a legfontosabb: minél gyakrabban csinálod, egy idõ után teljesen más szemmel nézed az embereket. Mindenkinek meglátod a jó, pozitív, szeretetteljes oldalát, és nem mész bele az egók pitiáner, lehúzó, hatalmi harcába. :)
Agenor

2012felemelkedes.blog.hu/2012/06/23/fris..._csillagpor_a_fatyol

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.916 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24