header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Asztrológia - Asztrozófia

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #4280 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Asztrológia - Asztrozófia
.



Mi a karmád a csillagjegyed szerint?




Nem a sorsunk, hanem a kiteljesedés útja olvasható ki a csillagokból. Ismerd meg az életfeladatodat, hogy közelebb kerülhess önmagadhoz!

Az asztrológia szerint a csillagok állása döntõ módon befolyásolja az életünk alakulását, ugyanakkor nem vagyunk azonosak a horoszkópunkkal. Ha felismerjük és teljesítjük az életfeladatunkat, akkor túl tudunk lépni önmagunkon, a személyiségjegyeink jelentette korlátokon, és szabadon tudunk dönteni a sorsunkról.


KOS



Egy Kos azért jön a világra, hogy családjának becsületére váljon, hogy büszkék lehessenek rá. Ez a legfontosabb feladata életének elsõ 40-50 évében. Ez sok erejébe kerül, ennek a tüzes jegynek azonban hatalmas energiái vannak, így mindig és mindenütt az elsõk egyike lehet. Egyszer azonban minden Kos életében eljön a pillanat, amikor felébred benne a vágy a szabadság iránt. Elege lesz abból, hogy mindenütt és mindig csak harcoljon. Ekkor áll készen arra, hogy kiteljesedjen, és hogy békét kössön végre a világgal.

BIKA


Minden Bika számára fontos a birtoklás, halmozza az anyagi javakat, gyûjtöget, kuporgat. Ez a sorsa, mert valamikor a családja múltjában elveszett valami, és az õ feladata, hogy kiegyenlítse a veszteséget. Ez azonban hozzá is láncolja ahhoz, amije van. Egyszer eljön a pillanat, amikor megkérdezi magától: minek ez az egész? Magammal úgyse vihetem! Ekkor készen áll arra, hogy kiteljesedjen, túllépjen a horoszkópja által kijelölt ösvényen. Megtanulja, mi az az elengedés, és ráébred, mi az, ami igazán fontos.

IKREK

Egy Ikrek akkor boldog, ha kapcsolatot tud létesíteni másokkal, ha sokan veszik körül. Nincs meg beszéd, kommunikáció nélkül, ebben vezeti le az energiáit. Talán az õsei magányosan éltek, és azért kapta életfeladatul azt, hogy minél több emberhez kapcsolódjon. Bárhogyan is történt, egyszer eljön a pillanat, amikor rájön, át kell élnie az egyedüllétet. Ha ezt megtapasztalja, kiteljesedhet, és ráébred, hogy önmagában is értékes egész.

RÁK

A Rák fõ jellemvonása a gondoskodó hajlam. Mindenki bújával-bajával törõdik, saját magát háttérbe szorítva. Állandóan "gondban" van, ez az életfeladata. Egyszer azonban felébred benne a vágy, hogy letegye ezt a terhet, amit a mindig, mindenkivel való törõdés jelent - ekkor kiteljesedhet a személyisége, és végre rátalálhat önmagára. Felismeri a saját vágyait, és aszerint kezd el élni.

OROSZLÁN

Az Oroszlánok csodálatos emberek. Az asztrológia azt mondja, hogy a Nappal vannak összekötve, és ezt a Napot a szívükben hordozzák. Ez a sorsuk is, hogy világítsanak, sugározzanak, hogy mások életébe fényt és örömöt vigyenek. Tüzes jegyként rendelkeznek is az ehhez szükséges erõvel. Mégis, egyszer minden Oroszlánban felvetõdik a kérdés: ki vagyok én valójában? Az elengedés az Oroszlán számára azt jelenti, hogy felismeri, szerepet játszik: szépet, fontosat, de mégiscsak szerepet. Elkezdi kívülrõl nézni önmagát, és ráébred, sokkal boldogabb lehet, ha "lelép a színpadról", és többé nem akar megfelelni annak az ideálnak, amit magáról kialakított.


SZÛZ

A Szûz különleges életfeladatot vett át a szüleitõl és azok õseitõl: megbízhatónak és mûködõképesnek kell lennie. Talán a felmenõi életében sok volt a káosz és a tehetetlenség, és ezért rögzült benne mélyen, hogy nem szabad egy percre sem elengedni magát, mindig gyakorlatiasnak kell maradnia, és uralni az élet alakulását. Egyszer azonban felébred benne a vágy az elengedésre: hogy merjen kicsit sodródni az árral, anélkül, hogy elhagyná önmagát. Ekkor megtapasztalja, hogy semmiféle baj nem származik ebbõl, és ez még inkább megerõsíti abban, hogy fel kell adni az állandó kontrollt. Ezután kiteljesedhet a személyisége, boldogabbá, vidámabbá, könnyedebbé válik.

MÉRLEG

A Mérleg hihetetlenül érzékeny, azonnal megérzi, ha a környezetében valakik között felborult az egyensúly. Õ a békéltetõ, ez talán még gyerekkorából ered, amikor a szülei nézeteltéréseit próbálta elsimítani. Nagyon rosszul viseli a konfliktusokat " ezek nélkül azonban nem tudja képviselni a saját érdekeit" Eljön az életében egyszer a pillanat, amikor kiáll önmagáért, és megtapasztalja, semmi baj nem történik, ha egy idõre kibillennek a dolgok a harmóniából. Ekkor kiteljesedhet a személyisége, és innentõl kezdve válik igazán kiegyensúlyozottá.

SKORPIÓ

A Skorpió azért jön a világra, hogy összetartsa, ami összetartozik, hogy szövetségesre találjon valakiben. Talán az õsei múltját a széthúzás és széthullás jellemezte, és azért kapta ezt a feladatot. A Skorpió sokszor a múltban él, nem tudja elengedni a történteket. Egyszer azonban eljön a pillanat, amikor ki tudja jelenteni: "Ami volt, elmúlt. Én itt és most élek!" Megszabadulva a múlt terheitõl a Skorpióból fõnix lesz, szárnyalni kezd...

NYILAS

A Nyilasoknak különleges életfeladatuk van: azért jönnek a világra, hogy gyógyítsanak és áldást hozzanak. Ez egy csodálatos sors, ezért a legtöbb Nyilas boldog. Mégis eljön a pillanat, amikor a Nyilasban kétségek támadnak, kérdések vetõdnek fel, amelyekre választ keres: "Ki vagyok valójában? Miért születtem a földre?" Ekkor ráébred, hogy miután felfedezte a világot, van még egy feladata: megismerni önmagát.

BAK

A Bak erõs szikla a hullámtörésben. Szilárd, megingathatatlan, meg lehet bízni benne. Ez a feladata, élete során szembeszáll a káosszal, a megbízhatatlansággal és a tökéletlenséggel. Ez sok energiába kerül. Bár a Baknak látszólag végtelen sok ereje van, egyszer elfárad, és felteszi a kérdést: Miért kell minden terhet a vállára vennie, még azt is, ami nem is az övé? Ez az elsõ lépés az elengedéshez, és ahhoz, hogy ráleljen igazi önvalójára.

VÍZÖNTÕ

A Vízöntõ az egyformaság ellen küzd, az egyéniségért, az egyediségért áll ki. Szabadságvágya hatalmas, ki akar törni a béklyóból, amit a társadalmi kötöttségek jelentenek. Ennek oka is a múltban keresendõ, valamikor a családjában talán elfojtottak minden kísérletet az újdonságra, minden vágyat a szabad életre. A Vízöntõ mindig ugrásra kész, folyton retteg, hogy elveszti a szabadságát. Egyszer azonban maga mögött hagyja a múltat, és ráébred, hogy nincs veszélyben. Ekkor képes kiteljesíteni a személyiségét.

HALAK

A Halak már úgy jön a világra, hogy tudja, mi az az elengedés. Igazi bölcs, nem ragaszkodik a múlandó dolgokhoz, javakhoz, szerepekhez, státuszhoz. Életfeladata, hogy a szeretet révén kapcsolódjon másokhoz, és nekik is példát mutasson ebben. Ha ez sikerül, igazán boldoggá válhat.

www.nemethagi.com

www.astronet.hu/asztrologia/bolygok-es-h...egyed-szerint-104263

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #4728 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Asztrológia - Adventi Holdkalendárium
.




Adventi Holdkalendárium

Varju Beáta
grafológus


Az adventi koszorú gyertyáinak meggyújtása régmúlt idõkre visszanyúló hagyomány. A körforma a folytonosságot, a végtelent jelképezi, az örökzöld fenyõ az örök életet.

A gyertyák színe eredetileg három lila - ami az ihletet, és az emelkedettséget - valamint egy rózsaszín, amely a szeretetet szimbolizálja. A toboz és a dió - termésként - a bõséget jelképezik.

Akkor kezdõdik az Advent négy hetes idõszaka, amikor a legnagyobb a sötétség, mert a legrövidebbek a nappalok. A Téli Napfordulóig tart ez az idõszak, és onnan kezdve minden egyes nap egy "jóakaratnyit" világosabb lesz. A gyertyák lángjának meggyújtása négy vasárnapon keresztül tartja bennünk a hitet és a reményt a Fény visszatéréséig.


Mit jelképez a négy gyertya Advent idõszakában?



Útmutatásképpen kövessük nyomon Advent négy vasárnapjának holdállásait:

Elsõ vasárnap (December 2.)

Fogyó Hold a Mérlegben

Advent elsõ hete - Igazságosság

Az elsõ lila gyertya meggyújtása a következõ hétre azt az üzenetet hordozza, hogy érdemes mindig alaposan mérlegre tennünk a dolgokat. Az igazság mindenki számára mást jelenthet, de mégis fontos, hogy törekedjünk a külsõ- és belsõ egyensúlyra mind a magunk, mind pedig a környezetünk harmóniája érdekében! Fogyó fázisban ezekben a törekvésekben gyakran kell próbákat kiállnunk. Kihívásokkal kezdõdik tehát az Advent idõszaka.

Második vasárnap (December 9.)


Újhold lesz 7.-én a Nyilas jegyében, majd vasárnap a Bakban növekszik a Hold.

Advent második hete - Mértékletesség

A második lila gyertya meggyújtását megelõzõ Újhold megnyitja a Karácsony hittel teli idõszakát. A Bak jegyében pedig a felelõsségteljes és céltudatos hozzáállást gyakorolhatjuk, amikor fontossá válik a megfelelõ mérték megtalálása. Gondolhatunk ilyenkor például az ajándékok-, illetve az ünnepi elõkészületek nagyságára. Legyen benne minden, ami fontos, de ügyeljünk a mértékre is!

Harmadik vasárnap (December 16.)

Növekvõ Hold a Kosban

Advent harmadik hete - Bátorság és Öröm

A rózsaszínû gyertya szeretetteljes fénye nyitja meg a harmadik hetet. A Kos marsikus jegye felpörgetheti az eseményeket, bennünket is dinamikus cselekvésekre sarkallva. Arra szólít fel, hogy legyen bátorságunk megnyílni az örömre, megtenni azt, amit szívbõl szeretnénk!

Negyedik vasárnap (December 23.)


Telihold lesz 22.-én a Rák jegyében, majd még vasárnap is itt tartózkodik a Hold, de már fogyó fázisban. Saját jegyében a Hold szépen tükrözi a számunkra az otthon melegét és a család fontosságát. Ez az idõszak bõven telített érzelmekkel.

Advent negyedik hete - Bölcsesség


A negyedik lila gyertya a bennünk élõ "Bölcset" szeretné megszólítani: Tudunk-e jól szeretni? Fel tudtunk-e nõni mostanra ahhoz a felelõsségteljes feladathoz, hogy elfogadjuk önmagunkat, környezetünket és a világunkat? Hozzá tudunk-e adni " a gyertyákhoz hasonlóan " a létezéshez, az Élethez mindennap egy kicsiny fényt önmagunkból? Akár csupán egy "jóakaratnyit"...

Békés és szeretetben teljes Adventet kívánok Mindenkinek!



Varju Beáta

www.grafomuhely.hu


forrás:https://www.astronet.hu/asztrologia/bolygok-es-hazak/adventi-holdkalendarium/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #5512 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Asztrológia
.

2019. Szeptember asztrológiai jellemzése: ez vár rád az õsz elsõ hónapjában!


A Szeptember az a hónap, amikor akarjuk vagy sem, de kénytelenek vagyunk visszatérni a munka mezejére, és folytatni mindazt, amit a szabadság kezdetével abbahagytunk. Vannak, akik visszatérnek a munkahelyükre, míg mások most keresik maguknak a megélhetésüknek megfelelõ munkahelyet.

Ezen hónap asztrális légköre az egészség megtartására, a környezettel való kapcsolatokra és a partneri kapcsolatra fókuszál. Ezt az idõszakot a Szûz és a Mérleg aktivitása jellemzi: a hónap elsõ felében a munka és az egészség, míg a második felében az emberi kapcsolatok kerülnek elõtérbe.

Szeptember 14-ig a Merkúr, a Vénusz, míg 23-ig a Nap lesz a társaságunk. Erre az idõszakra a kihangsúlyozott és heves viták lesznek jellemzõek. A Mars, a Vénusz és a Nap mindenkibõl a legjobbat hozza ki mentális téren: sor kerül építõ jellegû vitákra és az eddigi morál átértékelésére. 14-ig kitûnõ idõszak mutatkozik szakmai téren a beteljesülésre, és sor kerül számos észszerû döntés meghozatalára. Ugyanakkor vigyáznunk kell a kommunikációra, és gondoljuk meg jól, mielõtt kimondanánk, amit szeretnénk.

Szeptember 14-tõl, a Merkúr és a Vénusz a Mérleg jegyébe lép, mely jó alkalmat nyújt majd a test és a lélek szépítésére. Míg a Szûz jegyében való Vénuszra az igényesség, a visszafogottság és az egyedüllét volt jellemzõ, a Mérleget a környezet és a partner felé irányuló nyitottság fogja jellemezni.

A Mérleg jegyében lévõ Merkúr mentális szinten instabilitást mutat, döntéseink nyomán az egyszer fent egyszer lent állapot fog beállni. Ezért nagyobb fokú megértésre, toleranciára lesz szükség úgy önmagunk irányába, mint környezetünk felé.

Szeptember 14-én 7:30-kor a Teli hold fog bekövetkezni a Halak jegyében, ami szakmai és egészségügyi téren megoldásokat fog jelenti. Ugyanakkor ez egy különleges idõszak lesz, úgy a személyes, mint a szakmai kapcsolatok terén, hiszen kör vonalozódik mindaz, amit a munkánk és a magánéletünk terén el szeretnénk elérni.

23-án 10:30-kor a Nap a Mérleg jegyébe kerül, ami a téli nap-éj egyenlõséget is jelenti, és ettõl számítjuk az õsz beálltát, még akkor is, ha az idõjárás rácáfol erre, és tovább tart a nyári meleg.

A 2019-es év õszére jellemzõ lesz a mondás, miszerint: „Semmi nem az, aminek látszik!” Szakmai téren kihívásokkal kell szembenéznünk, amelyek során jelen lesznek a fények és az árnyak egyaránt. Ezért szükség lesz kellõ elõvigyázatosságra, és diszkrécióra, hogy elkerüljük a konfliktusokat.

Az Új Hold a Mérleg jegyében szeptember 28-án fog bekövetkezni. Ez egy új kezdetet jelent és sok szó esik majd a fiatal generációról, az õk terveikrõl és álmaikról. A Nyilas csillagjegy szülöttei számára a Vénusz jelenti a vezetõt, ami azt jelenti, hogy jó idõszak következik a személyiségük fejlõdése terén. A Halak továbbra is érzékenyek és sebezhetõek, számukra szükség van a törõdésre és a pihenésre. A Bak csillagjegy szülöttei számára egy nyugodt periódus következik 18-tól a Szaturnusz hatásának köszönhetõen. A többi csillagjegy számára is olyan idõszak érkezik, melyet a javulás jellemez majd minden téren.

Összegezve, szeptember asztrális energiái arra ösztönöznek bennünket, hogy egyre jobban belemélyedjünk az élet dolgaiba úgy szakmai, mint párkapcsolati téren, melynek eredményei rövid idõn belül megmutatkoznak majd számunkra.


filantropikum.com/szeptember-asztrologia...osz-elso-honapjaban/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #5548 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Asztrológia
.

Ez vár ránk asztrológiai szempontból az év hátralevõ részében!


Lassacskán már a szeptemberi hónapnak is a közepét tapossuk, ami azt jelenti, hogy egyre kevesebb marad hátra az idei évbõl. Viszont annak ellenére, hogy már 2019-bõl kevés van hátra, nagyon érdekes és eseménydús idõszak elé nézünk.

2019. szeptember 14-én telihold lesz, és a Vénusz a Mérleg jegyébe lépik, ami már önmagában is nagy energiahullámokkal jár. Ezek az energiaáramlatok egyeseket arra késztet, hogy egy sokkal szenvedélyesebb idõszakba lépjenek, míg másokat arra ösztökél, hogy a romantika felé nyissanak inkább.

18-ától egészen október elejéig rengeteg dolgunk és elintéznivalónk lesz, de nem kell aggódni, különösebben semmi nem nehezíti ezt meg. A Szaturnusz egyenes pályára lép, a Nap belépik a Mérleg csillagjegyébe, újholdnak is tanúi lehetünk, sõt még a Plútó mozgása is bekeveredik ebbe az eseménydús idõszakba.

Az októberi hónap arra fog bennünket megtanítani, hogy hogyan kezeljük helyén az érzelmeinket, olyan pillanatok várnak ránk, amelyek rendkívül nagy intenzitású energiákat fognak tartalmazni, de ezek által fejlõdhetünk.

Minél közelebb kerülünk 2019 végéhez, annál inkább rájövünk, hogy az utolsó hónapok különbözõ módon hatottak reánk. Az októberi telihold egyeseknek óriási mérföldköveket tartogat, míg másoknak egy kisebb kapaszkodót biztosít ahhoz, hogy jobban megláthassák a nagyobb kép közötti összefüggéseket. Október végén a Merkúr teljes mértékben visszavonul, ami kommunikációs félreértéseket szülhet.

A november és a december viszonylag gyorsan el fog telni, ezért sokszor azon kaphatod magad, hogy teljes mértékben belefeledkeztél a napi teendõidbe. Azért November sem fog események nélkül telni: ott lesz például nekünk a Bika jegyébe lépett telihold, a Nyilas jegyében lévõ újhold, amihez csataklozik a Merkúr bolygónk is, illetve még egy Ikrek jegyébe lépõ telihold is vár reánk az év vége felé. Habár lehet, kissé zsúfoltnak tûnik, de jó dolgok várnak ránk, így készüljünk örömmel az év végére.

A felsõbb energiák mozgásai, akármilyenek is legyenek azok, hatással vannak ránk, és bár most még úgy tûnhet, hogy különösebben nem vár ránk pozitív idõszak, ne csüggedjünk, ugyanis végre idõnk lesz értékelni az állandóságot és a nyugalmat.

Ha az elkövetkezendõ hónapokban elfáradnál, vagy úgy éreznéd, hogy nem vagy képes végigcsinálni a szürke hétköznapokat, tarts szünetet, és pár napra tedd töltõre magad, pihenj és lazíts. Mindenkinek szüksége van olykor a felfrissülésre, pláne így, az év vége felé.


filantropikum.com/ez-var-rank-asztrologi...-hatralevo-reszeben/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #5556 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Asztrológia
.

Hold - a lélek ragyogása


A cselekvésekhez Fényt adó Nap elnyugvásával a Szeretet ragyogását már a Hold közvetíti nekünk. A nappal és az éjszaka váltakozásából érezhetõ, hogy a teljességhez egyszerre kell jelen lennünk a tetteknek, és az érzéseknek.


Éjszakáink a pihenés és megújulás jegyében telnek. Az éjjeli sötétség üzenete, hogy most olyan dolgokra kell figyelnünk, ami a szemnek láthatatlan. Az alvás ideje alatt, a Hold felügyelete mellett megkapjuk az útmutató, életünk alakítását segítõ álmokat, álomüzeneteket.

A Hold a lélek-energiák, a lelki erõk közvetítõje. Látszólagos változékonysága a lélek sokféle hangulatát mutatja, ám e látszat-változatosság mögött, mégis egy kerek egész rejlik! A külvilág hatásaira hol így, hol úgy reagál a lelkünk, ezért a felszín mögött szükséges egy biztos, stabil alapot teremtenünk. Meg kell alkotnunk saját belsõ otthonunkat! Azt a belsõ templomot, ahova bármikor elvonulhatunk, függetlenítve magunkat a külvilágban történõ eseményektõl.

A Hold tehát lelkünk felszíne: általa érzékelünk, magunkba fogadunk dolgokat. Õ az édesanyák szimbóluma is, tõle kapjuk az anyai ösztönöket (és ez nemtõl függetlenül így vagy úgy, minden emberben mûködik). Nem csak a Nõ, de a Férfi is mûködteti ezeket, amikor a lelke befogad, táplál, gondoz, és elenged dolgokat, érzéseket, gondolatokat. A Hold energiáit használjuk, amikor megnyílunk egy érzésnek, magunkévá tesszük, éltetjük azt, és amikor megválunk attól, ami már nem visz elõre. A Hold a Rák jelet uralja, így ez a Rák minõségre fokozottan érvényes. Vannak idõszakok életünkben, amikor eljön az ideje elgondolkodni azon, hogy mi az, amit érdemes magunkba fogadnunk, mi az, amit táplálnunk, éltetnünk kell, és mi az, amit szeretettel el kell engednünk magunkból. Nem csak az anya-gyermek kapcsolat mûködik így, hanem minden kapcsolatunkkal, gondolatunkkal, véleményünkkel, eszerint kell bánnunk.

A Hold energiáit használhatom tehát arra, hogy saját lelkivilágomat kutatom, megismerem és ezáltal otthonra lelek önmagamban. A "lelki szemek" használata, a megérzésekre való figyelem, az intuíció egyre erõsebb mûködését eredményezi.
Akinek hatalmas a lelke, az tudja: szeretetét bátran osztogathatja, hiszen nem kevesebb, csak több lesz általa.


A Hold analógiái tehát: lélek, hangulat, álom, intuíció, változékonyság, együttérzés, befogadás, táplálás, gondoskodás, elengedés, anya, anyaság, otthon, család, a belsõ otthon.

(forrás:csillagtitok.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #6162 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Asztrológia
.
Július asztrológiai elõrejelzés: erre számíthatsz ebben a hónapban!


Kisebb konfliktusokkal kell megküzdenünk ebben a hónapban, személyes és szakmai kapcsolataink is próbatételeken mennek keresztül.


Feszült hangulat, agresszió és vitás helyzetek jellemzik a következõ idõszakot, de jobb, ha nem adjuk át magunkat ezeknek a helyzeteknek. Amennyire csak lehet, kerüljük a konfliktusokat, a legkisebb probléma is óriásira duzzadhat, ha nem vagyunk hajlandóak kompromisszumot kötni.

Állítsuk fel a fontossági sorrendet, és csak azokra a dolgokra fordítsunk energiát, amelyek elengedhetetlenek. Próbáljuk féken tartani a hangulatunkat és az indulatainkat, ne döntsünk ösztönösen, fontoljuk jól meg a dolgokat!


A Kos, a Bak és a Rák csillagjegyhez tartozó személyek nagyobb támogatottságot élveznek ebben a hónapban, könnyen megszabadulnak a kellemetlenségektõl, és túl tudnak lépni azokon a nehézségeken, amelyekkel már egy ideje küzdenek. Ez a három csillagjegy fõként, de az összes többi is segítséget kap a júliusi hónapban, hogy közelebb kerülhessen a kitûzött célja felé. Nem lesz egy egyszerû dolog, de idõvel minden erõfeszítés beérik.

A retrográd mozgásban lévõ Vízöntõnek köszönhetõen a szakmai kapcsolatok teljesen megváltoznak, akár tetszik, akár nem a fõnök-beosztotti viszony át fog alakulni. Eltolódik a hangsúly, és már nem azok lesznek a lényeges dolgok, mint eddig. Július 11-e után nyugodtabb idõszak köszönt be, letisztulnak a gondolatok, és a szubjektív energiák érvényesülnek, viszont nem törnek egyeduralomra.

Figyeljünk a környezetünkre, próbáljuk a lehetõ legtudatosabban irányítani a gondolatainkat, reakcióinkat, haladjunk célirányosan, ne akarjuk túlbonyolítani a helyzetet.

A július 20-i Újholdnak köszönhetõen elõtérbe kerülnek a társadalmi és a szakmai kapcsolatok, sokkal megértõbbek és figyelmesebbek leszünk, mint eddig.

A hónap utolsó felében, július 22-tõl az Oroszlán hatására sokkal optimistábbak leszünk, telve új energiákkal, ötletekkel és kalandvággyal, viszont vigyáznunk kell arra, hogy ne billenjünk át az egoizmus és beképzeltség oldalára.

Júliusban próbáljuk megõrizni az egyensúlyt, legyünk határozottak és cselekvõek, de vegyük figyelembe, hogy nem mi vagyunk a bolygón az egyetlen élõlény. Az új tervek most könnyen szárba szökkennek, de gondoljuk jól meg, hogy mit is akarunk megvalósítani. Ne adjuk fel az elsõ akadály láttán, bízzunk benne, hogy, amit meg kell kapnunk, azt el is fogjuk érni.


filantropikum.com/julius-asztrologiai-el...sz-ebben-a-honapban/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.416 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24