header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

A Hold hatása az ermberi szervezetre

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #5197 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.


2019.05.18. - telihold


4 mód arra, hogy átalakítsd a lelked a májusi Skorpió Telihold ideje alatt

Éld át teljes lelkeddel a Skorpió Telihold hatását! Nagy átalakulásokra számíthatsz!


A Skorpió egy igen markáns behatással érkezik a szombati Teliholddal az életünkbe. Erõs késztetést fogunk érezni arra, hogy leássunk a lelkünk legmélyebb bugyraiba, így felszínre kerülhetnek régi elfojtott problémák is. Kellemetlen dolgokkal is szembesülhetünk, de most jobb, ha a menekülés helyett a bátorságot választjuk.

Ha nem vagy hozzászokva a kõkemény igazsághoz, akkor nagyon megviselhet ez az idõszak. Az átalakulás legyen bármennyire is eredményes, sosem könnyû. A májusi Teliholdra 18-án kerül sor.

Így készülhetsz fel a Telihold hatására!

1. Hallasd a hangod!

A Telihold arra szólít fel, hogy ne fojtsd magadba a problémáid, mondd el a véleményed, és bátran állj ki az igazadért. Tedd félre a szélsõséges érzelmeket, hiszen azokkal semmit nem érsz el. Gondold át racionálisan és higgadtan, hogy mit is szeretnél, és mondd ki.

2. Próbáld megérteni önmagad

Az elmúlt idõszakban az uralkodó Plútó hatására igen nehéz volt megtalálnod önmagaddal a közös hangot. Mondhatni azt is, hogy egy csomó idegesítõ tulajdonságot fedeztél fel magadban, melyek már-már utálatot váltottak ki. Most itt az ideje, hogy megértsd és megszeresd önmagad. Jó lélekbúvárkodást!

3. A valódi érzelmek megtalálása


Nem lehetsz mindig önmagad, amikor lobbanékonyságból cselekszel. Próbálj mindig megnyugodni, mielõtt tennél vagy mondanál valamit. Ismerd meg a benned lakó legmélyebb vágyakat, és akkor sokkal jobban fogod szeretni önmagad. Ismerd meg azokat az érzelmeidet is, amelyek a rossz útra irányítanak.

4. Fedezd fel a szeretet hatalmát!

A szeretet csodálatos erõvel rendelkezik, csupán észre kell venni, hogy az egész világot meg lehet változtatni általa. Vedd észre azokat a dolgokat, amelyek igazán a hasznodat és a fejlõdésedet szolgálják az életben. Fordulj szeretettel mások és önmagad felé. Légy óvatos, hogy mit kívánsz, mert idõvel minden kívánságod teljesül.


filantropikum.com/4-mod-arra-hogy-atalak...elihold-ideje-alatt/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #5198 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

2019.május 18-19.: Telihold a Skorpió jegyében! Az erõs érzelmek, belsõ vívódások ideje!


A hétvégi Telihold hatása olyan lesz, mintha a tükörbe néznénk, és egyáltalán nem lesz kellemes, hiszen számos régi problémával, elfojtott dühvel, és rejtett félelemmel fogunk újra szembesülni.

Legfontosabb kapcsolatainkban fognak tükrözõdni a nem kívánatos érzéseink, szinte elviselhetetlenné válik bizonyos emberekkel a találkozás. Elkerülhetetlen belsõ vívódások kerülnek elõtérbe, és olyan kérdésekre kell választ adnunk, amelyeket eddig magunk elõl is rejtegettünk. Nagyon erõs lelki és fizikai tünetekkel szembesülhetünk, ezeket a meg nem emésztett dolgok hozzák ki belõlünk.

A Telihold hatására felerõsödnek a közeli és távoli kapcsolatok, igen intenzív energiák alakulnak ki. Igazán váratlan dolgok is történhetnek, pl. egy nem várt eljegyzés, vagy szakítás, de nagyobb viták és nézeteltérések is kirobbanhatnak. Ha nehézséget okoznak a döntések, hallgass a szívedre, mert a választ ott fogod megtalálni.

A heves viták is jellemzõek lesznek erre a teliholdas idõszakra, leginkább az anyagiak miatt, vagy egy elhallgatott múltbeli esemény miatt alakul ki konfliktus a párkapcsolatokban. Felerõsödik az aggodalom, a frusztráció, a kilátástalanság érzése, viszont a Telihold utáni idõszak megoldásokat kínál majd a problémáinkra.

Egy igazi felszabadulási idõszak következik május 18. után, ha valami lelki nehézséggel küzdöttünk, most megkapjuk a kellõ támogatást, hogy ki tudjunk lépni ebbõl az állapotból. A Skorpióban lévõ Telihold lehetõséget nyújt arra is, hogy csatlakozhassunk az Univerzum által felkínált energiákhoz. Csak rajtunk múlik, hogy észrevesszük-e, és ki tudjuk-e használni ezeket a lehetõségeket.

Ne adjuk át magunk a félelmeinknek, frusztrációknak, tegyük félre a negatív gondolatokat, és adjuk át magunkat a fénynek. Vegyük le a maszkot, és végre legyünk hitelesek, mutassuk meg az igazi arcunk, még akkor is, ha "sérti a fény". Rá fogunk jönni, hogy hiába próbálunk menekülni bizonyos dolgok elõl, elõbb-utóbb úgyis megtalál a sorsunk, és szembesülnünk kell a problémáinkkal.

A május 18-i Telihold arra is lehetõséget ad, hogy megszabaduljunk démonainktól, testi és lelki betegségeinktõl. Tisztuljunk meg a negatív gondolatainktól, és fordítsunk nagyobb hangsúlyt az egészséges életmódra. Most minden támogató energiát megkapunk ahhoz, hogy egy egészségesebb életet éljünk, mindez csak rajtunk múlik.

Ha plusz kilóktól szeretnénk megszabadulni, a Telihold utáni idõszak kiváló lehetõség a fogyókúra elkezdésére. Megszabadulhatunk a régi karmikus hibáinktól, a szenvedélybetegségektõl, és egyensúlyi állapotot hozhatunk létre az életünkben. Itt az ideje egy kicsit ismerkedni az önuralom, és a tudatos életmód fogalmaival.


filantropikum.com/majus-18-19-telihold-a...lso-vivodasok-ideje/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 6 napja #5284 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.


2019.06.17. Telihold van Nyilas jegyében.



A remény az optimizmus magasan szárnyal, de derûlátásunk ne homályosítsa el a józan gondolkodásunkat. Az utazás, a hit, hogy felfedezzünk valami újat, a kulturális kérdések ilyenkor átlag felett foglalkoztatnak bennünket. Erõs kényszer hajt bennünket az intellektuális értelemben vett elõre jutásra. A nyughatatlanság és hogy gyakran félvállról vesszük a dolgokat, az is megfigyelhetõ ez idõ tájt.

Ezen a napon a Mars konjunkciót, azaz együttállást alkot a Merkúrral, ilyenkor hajlamosak vagyunk türelmetlenül sietni úti célunk felé, figyelmetlenebbek, kapkodóbbak lehetünk az úttesten vezetés közben az átlagosnál. Kommunikációban kíváncsiak, lelkesek, energikusak, és versenyképesek vagyunk. Nagyon tudjuk élvezni a mentális játékokat, a vitát és a provokatív szópárbajokat. Néha azonban túl intenzíven, esetleg agresszíven fejezzük ki magunkat és nem adunk semmit mások véleményére, ez megnehezíti a többiek dolgát, hogy egészséges párbeszéd alakuljon ki közöttünk. Elménk ilyenkor nagyon energikus, és villámgyors, de fennáll a veszély, hogy meggondolatlanul cselekedjünk.


forrás:https://www.astronet.hu/asztrologia/bolygok-es-hazak/het-legfontosabb-bolygoallasai-junius-17-23/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #5330 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

Igen erõs energiák lesznek július 2-án. Újhold és Napfogyatkozás hatása lesz érezhetõ! (Dél Amerikában 19.24-kor)

2019.07.02.

Július 2-án Újhold és Teljes Napfogyatkozás is lesz, és ez a két jelenség kissé fel fogja borzolni az energiákat. Egyáltalán nem mondható harmonikusnak ez az idõszak, tele lesz változásokkal, viszont még, ha fel is borul egy kicsit az életed, tudd, hogy a komfortzónából kilépni mindig jó.


A Nap is a Rákban lesz, ezért mindent felforgató döntések fogják jellemezni ezt az idõszakot. Ezek a változások leginkább szakmai téren lesznek jellemzõek, de ha épp most adsz el, vagy veszel valamit, esetleg költözöl, akkor is nagyon jó idõszakot választottál. Ahhoz, hogy elõmozduljon az életed, bizonyos területeken kompromisszumokat kell köss, csak így tudsz megszabadulni az egy helyben toporgástól.

Az Újhold mindig erõs késztetést hoz a változásra, megújulásra, most viszont hatványozottabban fogod érezni, hogy ki kell lépni a mókuskerékbõl. A Rák jegy arra is int, hogy fogyassz minél több vizet, és ne csak akkor, mikor a hõmérõ higanyszála már jóval 30 fok fölé emelkedik.

Igen erõs érzelmi energiák lesznek jellemzõek július 2-ára, állandó szeretethiánnyal, és bizonyítási vággyal fogsz küzdeni. Erre az új holdfázisra megbocsátás, engedékenység, és nagylelkûség lesz jellemzõ, ne próbáld elfojtani az érzéseidet.

Készíts terveket!

Az Újhold a legjobb idõszak arra, hogy listát készíts azokról a dolgokról, amelyeket meg szeretnél valósítani. Fordulj egy kicsit befele, csendesedj el, és koncentrálj azokra a dolgokra, amelyek igazán fontosak számodra. Ha elég jól figyelsz befele, meg fogod érezni, hogy mit kell tenned a célod elérése érdekében.

Próbálj ki valami újat!


A Napfogyatkozás segítségedre lesz abban, hogy kipróbálj valami új és izgalmas dolgot, amirõl eddig csak álmodoztál. Most különösen kreatív és szabad leszel, nagyon könnyen ki tudod fejezni magad. Az új tevékenységek kipróbálása, az új emberek megismerése, és az új élmények fogják jellemezni a július elsõ napjait.

Ne félj!

Az újdonság mindig kíváncsivá tesz, de ezzel egyidõben félelmetes is, de ez természetes. Ne szegje a kedved ez az érzés, légy nyitott az új élményekre, az új lehetõségekre.


filantropikum.com/igen-eros-energiak-les...atasa-lesz-erezheto/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
6 éve 11 hónapja #5371 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.


2019.Július 16 - Holdfogyatkozás és telihold


Az idei nyár próbára tesz mindannyiunkat. Szélsõséges helyzetekkel találjuk szemben magunkat. Természetesen ennek is megvan a maga rendeltetése, de egyre inkább elegük van az embereknek a szenvedésbõl. Az idõjárás folyamatos változása arra késztet bennünket, hogy rugalmasabban kezeljük az életünket.
A napokban különös erõ ébred lelkünkben, és végre aktiválhatjuk magunkban a tetterõt.

Olyan dolgoknak látunk neki, melyet eddig halogattunk, vagy féltünk meglépni. Eljött az idõ! Érezzük, hogy itt a vége, és kényszerbõl elengedjük, ami eddig félelemben vagy betegségben tartott.
Az elengedéstõl aztán még nagyobb erõre kapunk, és hatalmas dolgokat tudunk véghez vinni.

Minden ember a saját blokkjai elengedésén dolgozik, így szemünkben önzõnek tûnhetnek embertársaink. Legyünk türelmesek, és õszintén ismerjük be, hogy mi is leginkább önmagunkkal vagyunk elfoglalva, és ez így van rendjén.

Minél tisztább a lélek, annál könnyebben párjára talál. Annál elõbb megtörténik mindkét részrõl a felismerés.
Ez az energia annak kedvez, aki nagyrészben megszabadult már a múlt láncaitól, terheitõl, és játszmamentesen képes egy kapcsolatban részt venni. Akinek nem a múlt fájdalmai és félelmei irányítják tetteit.

A terhekkel teli lélek elõtt még hosszú az út. Ne feledjük, egy másik ember csak a mi érzéseinkre tud rákapcsolódni. A félelmeid olyan partnert vonzanak, aki tovább erõsíti Benned õket.

Ha feltételek nélkül szereted magad, a másik is ezt tükrözi vissza.
Egyre többen élnek igazi szeretetben, békében, harmóniában, és számtalan gyermekáldás várható.

A felemelkedés úgy lehetséges, ha vállalod magad, és az õszinteség útját járod. Így gyúlik fény a lelkedben. Aki ezzel ellentétesen cselekszik, mind a sötétségbe visz.
Sosem késõ, hogy hátat fordíts ezeknek az embereknek. Nem feladatod, hogy a sárból kiemeld õket, viszont saját magaddal kötelességed ezt megtenni.
Ha benned fény gyúl, azzal meggyújtod a körülötted élõk lángját. Így költözik az Univerzumba fényesség. De bárkinek joga van a sötétségben élni. A döntés a Tiéd!

Csodás nyári napokat kívánok Nektek!

Guzsik-Mohácsi Viktória ( elozoeletek.blogspot.hu

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
6 éve 10 hónapja #5406 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

Július 31-én érkezik a Fekete Hold:


Június 31-én érezni fogod a Fekete Hold energiáit! Eluralkodhatnak az indulatok és a káosz!

A Fekete Hold azt jelenti, amikor egy hónap alatt kétszer van Újhold. Legutóbb 2014 márciusában volt erre példa. Július 31-én ritka égi jelenségnek lehetünk tanúi, úgy tartják ilyenkor a sötét erõk uralkodnak. Az új kezdet a káosz ideje is lehet, oda kell figyelnünk a bennünk lévõ indulatokra.

A jelenség, mivel Hold Föld felöli része teljesen árnyékban van, egyáltalán nem lesz látható, viszont energiái annál inkább érezhetõek lesznek.

A Fekete Hold lelkünk sötét oldalát, a negatív energiákat és gondolatokat testesíti meg, elõtérbe kerülhetnek az elfojtott indulatok, felerõsödnek a hatalmi játszmák, de a családi és párkapcsolati viták is.

Az erõs rezgések lecsendesedése után egy kiegyensúlyozott szakasz veszi kezdetét. Könnyebben tudunk a változásokra összpontosítani, a tervezés és az új iránti vágy fogja uralni egy darabig az életünk. A kezdeti kimerültség után végre újra energikusnak és tettre késznek érezhetjük magunk.

Engedjük el a problémáinkat, próbáljunk lecsendesedni, gyõzzük le a hivalkodó énünk, és keressük meg a legbelül lakozó nyugalmat. Itt az ideje, hogy megmutassuk a valódi énünket a világnak!


filantropikum.com/julius-31-en-erkezik-a...ndulatok-es-a-kaosz/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.643 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24