header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

A Hold hatása az ermberi szervezetre

Több
6 éve 9 hónapja #5549 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.


2019. Szeptember 14. Telihold: Beteljesíteni egy küldetést.


A héten különleges energiájú napok követik egymást, így bõven van okunk, hogy idõt teremtsünk önmagunkkal foglalkozni.
Péntek 13 mindig a nagy változás lehetõségét hordozza magában. A tizanhármas szám szinte mindig a döntésre bíztat. Mindenki életében van egy olyan terület, amivel nagyon nehezen boldogul. De hidd el, Rajtad múlik minden. Az Önmagadon való munka hosszú út. Azonban ha nem mész rajta végig, mindig egyhelyben maradsz. Tudom, hogy fáj, és legszívesebben elmenekülnél. Úgy érzed, már nem bírod, minden energiád felemészti, ahogy harcolsz önmagaddal.

Arra kérlek, ha valahol fáj, ha megaláznak, büntetnek, bántanak, onnan állj fel, és sétálj tovább. Minden Érted történik. Kérlek, tanulj belõle és lépj elõre. Szeretettel zárd le a múltat, ne szenvedj tovább. Küldj szeretet azok felé, akik bántottak, megaláztak, becsaptak, és még mindig támadnak Téged. Ne támadj vissza, mert a harcnak sosem lesz vége! Ugyanakkor arra bíztatlak, hogy állj ki magadért! Itt az idõ! Az eddigi életedrõl is csak Te döntöttél. Bármikor, bárhol felálhattál volna, ahol ülve maradtál, és fordítva. Senkit nem hibáztathatsz, hiszen minden a Te döntéseden múlt. Ne érezd áldozatnak magad, hiszen embertársaid csak megmutatják, hol van munka magadon.

Hidd el, ennek az idõszaknak a rendeltetése az, hogy megismerd Önmagad. Hogy felfedezd, ki is vagy valójában, honnan jöttél, és hová tartasz. Hogy kiegyenlíts minden számlát, és megtanulj igazán élni.
A fájdalom mindig segít a jelenben maradni. Az utóbbi idõben elfelejtettük az igazán fontos dolgokat. Ha állandóan a múlton rágódunk, vagy a jövõ miatt aggódunk, akkor elszalasztjuk a jelent. Ezért érzékeljük olyan gyorsnak az idõ haladtát. Fontos most megtanulni a jelenben élni.
Ha dolgozol, légy ott teljes figyelmeddel. Ha a pároddal töltöd az idõd, semmi másra ne figyelj. Ha sportolsz, koncentrálj magadra. Ha mosogatsz, ha autót vezetsz, ha az erdõben sétálsz, ne azon gondolkodj, másnap vajon mi fog történni Veled. Az aggódás felemészti az energiakészleted.

Ugyanakkor arra kérlek, ne söpörd a szõnyeg alá az érzéseidet. Ha bántottak, éld meg a fájdalmat. Vállald fel a szenvedést. Ha nem teszed, esélyed sincs megfejteni, mit akar tanítani Neked a helyzet. Ne játszd el, hogy minden rendben, ha a lelked ezer sebbõl vérzik. Ha nem veszel tudomást érzéseidrõl, újra meg újra bevonzod azokat a helyzeteket, melyek elõhozzák ezt a fájdalmat.

Attól még a másik ember nem rossz, hogy másként érez vagy gondolkodik. Tükörként mutatjátok egymásnak a palástolni vágyott igazságot. De hidd el, ha értékrendeket különbözõ, és szenvedtek egymástól, nincs értelme a folytatásnak.
Tudom, hogy félelmetesnek tûnik az egyedüllét, de sokkal fájdalmasabb leélni az életedet egy olyan helyzetben, ami méltatlan Hozzád. Sokkal fájdalmasabb valaki mellett lenni, akihez nem tartozol.

És hidd el, nem az egyedüllét rémít meg. Attól félsz, hogy nem vagy elég szerethetõ. Attól félsz, hogy nem leszel fontos. Attól rettegsz, hogy pótolható vagy. Pedig nem így van. Ez egy sérülés lelked mélyén, melyet társaid csak erõsítettek Benned. Megaláztak, megcsaltak, bántottak azért, hogy végre meggyógyítsd az érzéseidet önmagad felé. Valójában arra kapcsolódtak rá, ami lelked legmélyén lapul. Az igazság az, hogy Te nem szereted magad és hiszed, hogy nem jár Neked a boldogság. A karmikus kapcsolatoknak ez a lényege. Szembesítjük egymást, és kiegyenlítjük, amit a múltból magunkkal hoztunk.

Egyetlen feladatod az, hogy saját érzéseid meggyógyítsd, és önmagadban is kerek, egész légy. Ne hiányból kelljen melléd valaki. Addig nem fogod azt a társat bevonzani, aki önmagadért szeret. Addig csupán a játszmák világában létezel. Ez fordítva nem mûködik.

És hidd el, nagy kiváltság egyedül lenni. A mai világban egy rendkívül gyors fejlõdést tesz lehetõvé. Ez nem egyenlõ a magánnyal. Sokkal gyorsabb a tisztulás, elõbb megjárjuk a mélyégeket, és kerülünk harmóniába az Univerzummal.

Rájövünk, hogy egyedül vagyunk a világban, minden látszólagos "problémánk" és örömünk forrása mi magunk vagyunk, így a megoldás is Rajtunk áll. Megtapasztaljuk a határainkat, rájövünk, milyen erõsek vagyunk valójában. Megérezzük azt, hogy milyen szeretettel a szívükben létezni. S észrevesszük, hogy amint "bent", úgy "kint" is. A világ visszatükrözi érzéseinket. Ha szeretet van bennünk, a szeretetet vesszük észre a külvilágban. Ha tele vagyunk félelmekkel, ha csatázunk, csak a harcot látjuk magunk körül.

Hidd el, minden jár Neked, amire vágysz. Amint megtalálod önmagad a világban, a világ is Rád talál. Felbukkannak azok az emberek, akik segítenek tovább. Ráérzel majd, merre kell menned, mit kell csinálnod. Nem okoz majd gondot abból keresni a kenyered, ami örömmel tölti meg szíved.

Megkapod a családot, a párt, akire mindig vágytál. És hidd el, nem mese, hogy létezik. Ugyanúgy vár Rád, ahogy Te vágyakozol utána. De míg telve vagy keserûséggel, nincs hely a szívedben a szeretetnek. El kell engedned a múltat ahhoz, hogy a jövõ be tudjon lépni. Megérdemled a legjobbat mindenbõl.

Péntek 13 legyen a Te napod! Legyen az a nap, amire ha visszatekintesz, el tudd mondani, hogy pont ekkor indultál el azon az úton, amely végül elvezetett önmagadhoz.

Majd a 14-i telihold fényében engedd el, amire nincs szükséged. Mondd ki, mely félelmeidet szeretnéd szélnek ereszteni, hogy elég bátor lehess a küldetésed beteljesítéséhez. Most nem az életfeladatodról beszélek, hanem a jelen idõszak karmikus feladatairól. Szerintem pontosan tudod, mi a jelened küldetése. Amire készülsz jóideje. Talán régóta tervezed, hogy rálépsz az útra. De eddig visszatartott a Benned lévõ sok fájdalom, és a múlt sérülései. Leláncolt a sok önbüntetés. Hiszen ha beteljesíted ezt a küldetést, beléphetsz a boldogság kapuján. Ezt tisztán tudod. Eddig mégsem léptél.

Hogy mindenki megjárja-e az utat? NEM! Mindenki megkapja, amire vágyik? NEM! Amíg nem vagy tudatos, nem azt kapod, amit akarsz, hanem amire szükséged van. Minden akkor fog megérkezni, amikor megértél rá, és értékelni, becsülni tudod olyannyira, hogy megtartsd hosszú távon. Már nem fogod elveszíteni, hiszen elõtte megtapasztaltad, milyen nélküle élni. Becsülöd, mert megtapasztaltad az ellenpólust. Ezért van szükség a látszólag rossz élményekre.

Nem fogja mindenki az utat megjárni, de a jó hír, hogy ezt Te döntöd el. Vállalod a fájdalmakat és szembenézel a félelmeiddel, vagy hagyod, hogy tovább sodorjon az ár. Nincs messze a fény, de végig kell menni a sötét alagúton. Hidd el, hogy megéri, hiszen a végén ott vár boldog és tökéletes önmagad, a harmonikus és békés életed!

Még ha rendkívül fájdalmas és leterhelõ is az elsõ pár nap, biztos vagyok abban, hogy rövidesen sokkal jobban érezzük magnunkat. Óriási hitet és erõt merítünk Önmagunkból, amivel a hegyeket is meg tudjuk mozgatni.
Érezz rá és indulj meg a jelen küldetésed felé! Hidd el végre, hogy megérdemled a jutalmát! Én tudom!

Guzsik-Mohácsi Viktória ( elozoeletek.blogspot.hu )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #5552 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.
Péntek 13-án érkezik a Telihold: ritka ezoterikus jelenségnek lehetünk tanúi.


Hamarosan ritka ezoterikus jelenségnek lehetünk tanúi: szeptemberben péntek 13-ára esik a holdtölte, melynek energiái segítségünkre lesznek abban, hogy leszámoljunk félelmeinkkel!

Míg a legtöbb helyen szeptember 14-én érkezik meg a holdtölte, addig ugyebár az idõzónák, és az idõeltolódás miatt néhány ember számára már 13-án észlelhetõ lesz. Ez a fajta eltolódás nem csak az idõérzékünket tréfálhatja meg, de sok más érdekességet is tartogat.

A babonásak, most különösen izgalmas idõszak elé néznek, ugyanis nem elég, hogy 13-a péntekre esik (ami már önmagában is sok emberben feszültséget kelt), hanem még a holdtölte energiái is ekkorra csúcsosodnak ki. Utoljára 2014. június 13-án volt példa arra, hogy a holdtölte és a péntek 13. egybeesett, de nem kell megijedni, mondjuk is, hogy ez a két esemény hogyan befolyásolja egymást, és bennünket is.

Ez a holdtölte különös energiákkal bír, ugyanis most a szeptember végi holdtölte fog lejátszódni, ami messzemenõleg a legjelentõségteljesebb holdtölte az év során. Ez a telihold van a legszorosabb kapcsolatban az õszi nap-éj egyenlõséggel, ugyanis régen az õszpont és a holdtölte közötti periódusban szüretelték és gyûjtötték be a kész terményeket.

Most különösen kedvezõ idõszaknak örvendhetnek a gazdák, hiszen a közelgõ telihold energiái és fénye lehetõséget kínál, hogy a betakarítást és a termények begyûjtése elõtti nagyobb feladatokat kellõ kitartással végezzék el.

A Hold rögtön napnyugta után jön fel, ami akár 50 perccel is kitolhatja a szürkületet, így több idejük jut a feladatok elvégzésére. Például szeptember 12-14 között miután a Nap lenyugodott, a Hold átlagosan 27 perccel képes tovább világosságot biztosítani.

Mivel ennek a holdtöltének az energiái meglehetõsen intenzívek lesznek, elsõ hallásra rossznak tûnhet, hogy pont péntek 13.-ra esik, de nem kell aggódni. Igaz, hogy félelmetesnek tûnik, de ez a titokzatos idõpont pozitív változásra serkent. Erõt ad, hogy leszámoljunk az év eddigi folyamán felgyülemlett problémákkal, és segít, hogy kicsit közelebb kerüljünk önmagunkhoz és a természethez.


filantropikum.com/pentek-13-an-erkezik-a...gnek-lehetunk-tanui/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #5596 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

2019.Szeptember 28-án a Újhold alakul a Mérleg jegyében! Készülj fel a karmikus változásokra!


Magyar idõ szerint 20 óra 30 perckor, szeptember 28-án a Mérleg jegyében Újhold alakul ki, ezzel megnyitva egy sor olyan utat, amelyek elvezetnek azokhoz a lehetõségekhez, amelyekkel ha élünk, sokkal gazdagabbak, boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak lehetünk.

Apropó kiegyensúlyozottság: azért olyan fontos idõszak, mert ez az Újhold a Mérleg jegyében jön létre, amely csillagjegy nagyon híres arról, hogy életét képes egyensúlyban tartani, így most lehetõségünk nyílik nekünk is, hogy összhangba hozzuk a szakmai, illetve a magánéletünket.

Ez az Újhold viszont változásokat idézhet elõ a karmánkban azzal, hogy új dolgok felfedezésére, megélésére ösztönöz, ezáltal segítve abban, hogy megismerjük a korlátainkat, és túl tudjunk lépni rajtuk. Fontos viszont kihangsúlyozni, hogy nem szabad semmit erõltetni, hanem hagyni kell, hogy a dolgok egy ideig maguktól rendezõdjenek, így könnyebben elkerülhetõek a munkahelyi, magánéleti konfliktusok.

Az Univerzum keze mindent irányít, ezért nem kell semmitõl megijedni, pánikba esni, mert az élet a normális kerékvágásban halad, és csodás pillanatok várnak mindenkire.

Most a Mérleg hatására mindenki önbizalma megerõsödik, javul a kommunikáció színvonala, türelmesebbek megértõbbek leszünk, és könnyebben rálelünk a lelki békénkre, belsõ nyugalmunkra is.

Ez a mostani égi jelenség kedvez a meghitt, õszinte beszélgetéseknek, így most mindenki átbeszélheti a párjával, gyerekével a problémákat, és egy közös megoldás is körvonalazódni fog, mert az Univerzum minden lehetõséget biztosít a sikerre. Fordítsunk hátat a múltnak, bocsássunk meg önmagunknak, az általunk elkövetett hibák miatt, mert az életben csodaszép dolgok is vannak, és ezekre érdemes hangsúlyt fektetni.

Ha valaki szingli, és még nem talált párra, ez a mostani Újhold felerõsíti azokat az energiákat, amelyek kedveznek a romantikus pillanatoknak, a meghitt együttléteknek, ismerkedéseknek, így az is megtörténhet, hogy egy mostani randevú annyira jól sikerül, hogy jövõben akár lagzira is sor kerülhet.


forrás:https://filantropikum.com/szeptember-28-an-a-ujhold-alakul-a-merleg-jegyeben-keszulj-fel-a-karmikus-valtozasokra/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #5640 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

2019.Október 13. Telihold a Kosban! Rejtett érzelmek törnek a felszínre!


Az október 13-i Telihold nagyon sok új energiát hoz felszínre, olyanokat, amelyekkel eddig nem szembesültünk még. Egyszerre lehetnek meglepõek és ijesztõek, de bármilyen hatást is váltsanak ki, szembe kell nézünk a kihívásokkal, és el kell fogadnunk a változásokat.

A Telihold a Kosban lehetõséget kínál arra, hogy keményebben dolgozzunk, az ebben az idõszakban elkezdett munka pedig igen eredményes lesz. Ez a Telihold sok változást fog hozni az életünkbe, egyesek számára nagyon pozitív lesz ez az idõszak, de vannak, akik negatív érzésekkel kell megküzdjenek elõbb a kiteljesedés elõtt.

Sokkal érzelmesebbek leszünk, mint általában véve eddig, erõs belsõ konfliktusokkal kell megküzdenünk, és ez kívülrõl is meglátszik rajtunk. Lehetséges, hogy nagyon kellemetlenül fogjuk érezni magunkat ebben az idõszakban, de érdemes összeszorított foggal kibírni, hiszen minden küzdelem a siker felé vezet. Elõtérbe kerül intuitív oldalunk, a nagy drámák végeztével pedig mindannyian sokkal erõsebbek leszünk.

Olyan érzelmek kerülnek felszínre, melyeket inkább el szerettünk volna eddig rejteni, de most bizonyos felsõ erõk arra fognak kényszeríteni, hogy megbirkózzunk a démonainkkal. Nagyon fontos a kitartás ebben az idõszakban!

A Telihold hatására egy teljesen új arcát ismerhetjük meg az embereknek, fény derül arra, hogy ki az, aki eddig manipulált, aki féltékeny sikereinkre, vagy ki az, aki rosszindulatú pletykákat terjeszt.

Ha engedjük, hogy a dolgok maguktól alakuljanak, és nem akarunk mindent irányítani, akkor a lehetõ legjobb fordulatok fognak bekövetkezni az életünkben. Használjuk ki a nagy esélyeket! Most megszabadulhatunk a rossz szokásainktól, érzelmeink pozitív irányba alakulhatnak, a párkapcsolatban a legfontosabb a nyitottság és az õszinteség. A kölcsönös tisztelet és megértés sikeres üzleti partnerséget eredményezhet.

A színfalak mögött igen erõteljes energiák hatnak most, de értsük meg, hogy mindez a saját fejlõdésünk érdekében történik.


filantropikum.com/oktober-13-telihold-a-...-tornek-a-felszinre/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #5706 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

2019. November 12. Telihold a Bika csillagjegyben!
Megnyílik a bõség kapuja, a rejtett vágyak beteljesülhetnek!


A novemberi Telihold a Bika csillagjegyben különleges energiákat tartogat mindenki számára! Megújul a belsõ erõnk, ezáltal pedig lehetõségünk lesz arra, hogy minden eddigi vágyunkat teljesítsük! Meg fogjuk érezni azt az erõt, amely által egy új világot teremthetünk, olyat, amelyre mindig is vágytunk!

Ez a Telihold olyan lesz, mint egy asztrális lengéscsillapító, célja, hogy kiegyensúlyozza a negatív rezgéseket és elakadásokat. A november 11. (11:11) amúgy egy igen különleges nap ebben a hónapban, utat kapunk a saját kreatív, teremtõ erõnk felszabadításához, és ezt a november 12-i Telihold csak még inkább felerõsíti. Végre ismét átvehetjük az irányítást a saját életünk felett, végre megmutathatjuk azt, amiben a legjobbak vagyunk. Ez a Telihold bõséget vonz az életünkbe, és rátalálunk arra a motivációra, amely segítségével lépni fogunk, és megnyílnak a cselekvõ energiák.

Megérezzük a korlátainkat, rá fogunk jönni, hogy mi az a pont, ameddig még nyugodtan elmehetünk, de a korlátok által egyben a lehetõségek útja is megnyílik. Érzelmileg sokkal kiegyensúlyozottabbak leszünk, és könnyebben elfogadjuk azokat a dolgokat, amelyektõl eddig kiborultunk.

Hajlandóak leszünk az együttmûködésre, türelmesebbek leszünk, ezekben a napokban a kommunikáció is gördülékenyebb lesz. A váratlan helyzetekben könnyedén feltaláljuk magunkat, nem esünk kétségbe a nehezebb pillanatokban sem.

Fontos döntések elõtt mindig bízzunk az ösztöneinkben, lehetséges, hogy a családdal vagy párkapcsolatos problémákkal kell megküzdenünk. Késztetést fogunk érezni arra, hogy meglátogassuk a rég nem látott rokonainkat, több idõt töltsünk a szeretteinkkel.

Hajlamosabbak leszünk az érzelmek kimutatására, rá fogunk jönni, hogy az igazi feltöltõdést csak a szeretteink körében kaphatjuk meg. Most könnyedén megszabadulhatunk a káros szokásainktól, de ha egy nem kívánatos kapcsolatot szeretnénk megszakítani, most azt is zökkenõmentesebben megtehetjük!

Figyeljünk jobban az egészségünkre, fõleg a nyaki területtel kapcsolatos betegségektõl óvjuk magunkat. Mozogjunk, táplálkozzunk egészségesen, védjük szervezetünket a stressztõl, hiszen ez a pajzsmirigyünk egészségét is kockáztatja!


filantropikum.com/november-12-telihold-a...ak-beteljesulhetnek/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #5708 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.


2019. NOVEMBER 12. TELIHOLD - ELENGEDNI AZ ELMÚLÁS FÉLELMÉT


A novemberi telihold már kissé nyugodtabb az októberinél, de még így ébredhet bennünk bõven feszültség.
Az õszi és téli teliholdak környékén jóval többen távoznak a Földrõl, mert ilyenkor felerõsödik az igény a befelé fordulásra, és szembesülünk nagyon régi, feldolgozatlan vagy elfojtott sérüléseinkkel. Vannak, akiknek ez túl sok, és feladják. A körülöttük élõk pedig szembesülnek az elfogadás és elengedés leckéjével, ami szintúgy az õsz és a tél "feladatai".

Ha elengedésrõl beszélünk, akkor az embereknek rögtön összeszorul a gyomruk, és az elmúlás jut eszükbe. Pedig az elengedés az egyik legjobb dolog, ami "történhet" velünk. Az elengedés egy természetes folyamat, amivel együtt megszûnik bennünk a görcsösség, a feszültség.

Az elengedés maga a nyugalom. A béke. A harmónia.
Elengedni nem csak a szeretteinket lehet, hanem a ragaszkodást, a káros szokásokat, a fájdalmakat, vagy akár az elmúlás félelmét.
Azon gondolkodtam, hogy célszerû lenne elengedni az elengedéstõl való félelmet is. :)
Tudod, minél többször csinálsz valamit, annál inkább az életed részévé válik, annál könnyebbé válik.

Minél többet gyakorolod az elengedést, annál rutinszerûbb lesz majd. Kezdd kicsiben! Engedd el azokat a dolgokat, amikre nincs szükséged. Dobd ki/ajándékozd el a feleslegessé vált holmikat. Ha még ehhez is ragaszkodsz, akkor lehet, hogy kapaszkodsz mindenhez, ami köt a múlthoz. De vajon miért??

Írd le egy papírra, mi minden van, amit szeretnél elengedni. Ezek lehetnek tárgyak, események, emberek, helyzetek, függõségek, félelmek.
Majd írd le, milyen elõnyei vannak Számodra annak, hogy ragaszkodsz hozzá. Utána pedig írd le, milyen hátrányai vannak, hogy ez a valami jelen van az életedben.

Este pedig gyújts egy gyertyát, figyelj egy kicsit befelé.Indítsd el ezt a zenét:


Figyelj szívedre és lélegezz jó mélyen. Lásd magad elõször csecsemõként, ahogy óriási szeretet ölel körbe.
Tudom, lehet, hogy nincsenek emlékképeid. Lehet, hogy sosem volt részed feltétel nélküli szeretetben.

Most akkor is lásd, hogy szeretõ család vesz körbe. Ott van Veled édesanyád és édesapád. Nem vagy egyedül. Vigyáznak Rád! Ölelnek Téged, mosolyognak Rád! A telihold fénye világít Rátok, és ez a fény beburkolja az egész családot.

A függõségek legtöbbször a szeretet iránti vágyadat mutatják. A benned élõ sérült kisgyermek elfogadásra vágyik.

Érezd, ahogy a szíveteken át összekapcsolódsz a szüleiddel és tökéletes biztonságban vagy. TÖKÉLETES BIZTONSÁGBAN VAGY. Nem bánthat senki! Csak fürdõzöl a szeretet ölelésében.

Majd mondd ki akár többször:
Ma elengedem az elengedéstõl való félelmeimet. Az elengedés egy természetes folyamat. Béke van a szívemben, a lelkemben. Biztonságban vagyok. Biztonságban vagyok. Elengedem az elmúlás félelmét. Hiszek az isteni gondviselésben. Bízom magamban, bízom az érzéseimben. Elengedem a függõségeimet (sorold fel, mik azok), nincs tovább szükségem az ajándékaikra. Vállalom, aki vagyok! Szeretem magam. Biztonságban vagyok. Biztonságban vagyok.

Lásd, hogy a gyermekkori ÉNed boldog. Lásd felnõni magad. Cseperedsz és egyre boldogabb vagy. Egy egészséges lelkû, boldog felnõtté válsz. Nincs szükséged függõségekre, hiszen szereted magad.
Gondolatban öleld át magad kérlek. Küldj szeretetet önmagad felé.

Érezni fogod, hogy magadra bármikor számíthatsz! Teljesen mindegy, hogy merre sodor az élet, képes vagy megállni a lábadon. Erõs vagy, ezt ne feledd! Képes vagy bármire!
Végezd ezt a gyakorlatot, ameddig jól esik, és hagyd, hogy a szíved vezessen!

Doreen Virtue imája is sokat segíthet: "Szeretett Istenem, Szent Lélek és Angyalok!
Tudom, hogy a függõségi vágyak valójában az Isteni szeretet utáni vágyat mutatják. Kérlek, segíts, hogy érezzem, amint betölt a Te örökké jelenlevõ szereteted. Kész vagyok elengedni minden félelmet, ami meggátol abban, hogy tudatosan átéljem szeretetedet. Kérlek, tisztíts ki belõlem minden hiedelmet, mintát, érzést, és gondolatot, ami függõségemet okozza. Kérlek, vezess el olyan emberekhez, helyzetekhez, és tapasztalatokhoz, amelyek támogatják azt a vágyamat, hogy függõség nélkül, szabadon éljek. Átnyújtom neked minden függõségemet, és kérek külön Angyalokat, hogy körülvegyenek engem az egészség és béke fehér fényével. Kérlek, segíts nekem most, és mindig. Áldás."

Jó munkát- és kellemes teliholdas estét kívánok!

Facebook oldalunk: www.facebook.com/utmutatoaleleknek1/?fref=ts

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.870 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24