.
Közel az éghez - a gyerekek pszi-képességei
Sok történetet ismerhetünk gyermekekrõl, akik képesek érzékelni a szellemek jelenlétét, vagy emlékeznek a születésük elõtti idõkre. Vajon a kicsik még valóban birtokában vannak e késõbb elhalványuló, különleges képességeknek?
Dr. Dankó Szilvia spirituális tanácsadó szerint a gyerekek valóban nyitottabban képesek befogadni a transzcendens élményeket.
- Szívügyem a téma! Nagyon fontosnak tartom, hogy beszéljünk róla, és minél többen megértsük a mai kor gyermekeit. Én a saját bõrömön tapasztaltam a meg nem értettség és a másság fájdalmát " meséli szakértõnk. " Nekem is voltak gyerekkoromban spirituális tapasztalataim, de harminc évembe telt, hogy rájöjjek és megértsem: minden rendben van velem, nincs semmi bajom, csak másképpen mûködöm, és másoknál érzékenyebb vagyok az energiákra. Sosem felejtem el, hogy ötévesen érzékeltem nagypapám jelenlétét a halála utáni napokban. A testvéremmel éjjelente gyakran hallottuk lépések "halk zaját", pedig látszólag senki sem járt ott.
Dr. Dankó Szilvia
Két élet között
- Tudom, és ma már spirituális tanácsadóként, reinkarnációs utaztatóként a vendégeim által is tapasztalom, mennyi nehézséget okoz mind a szülõnek, mind a gyereknek, hogy nem értik, mi történik bennük és körülöttük " meséli Szilvia. " Az "utazók" mélyebb tudatállapotban természetes módon érzékelik a leszületni szándékozó lelkeket, már akár évekkel a nagy esemény elõtt is. Én szintén érzékelem a saját leendõ gyermekemet, és egyfajta telepatikus kommunikáció is elõfordul köztünk.
A gyerekek spirituális képességei gyakran intenzívebbek, mint a felnõtteké.
Új generáció
Szilvia az utóbbi években a meditációk során egyre gyakrabban találkozik olyan kis lelkekkel, akik azt mesélik, még soha nem éltek a Földön: új teremtmények vagy magasabb tudatosságú világokból, létformákból érkeztek.
- Az ezoterikus irodalomban indigó-, kristály- és szivárványgyerekeknek nevezik õket, ha már megszülettek, tudományosabban Y, Z, és " generációnak " folytatja a szakértõ. - A témával foglalkozó szakirodalomban is olvasható, hogy a kristálygyerekek születésük elõtt gyakran bejelentkeznek a szüleiknél telepatikusan vagy az álmukban, majd a várandósság ideje alatt tanítanak és kommunikálnak velük. Egyre több anyuka számol be nekem is hasonlókról. Õk csaknem teljesen felébredettként születnek, nyugodtak, éberek, és a szemükben mintha évezredek bölcsessége tükrözõdne.
Tanuljunk tõlük!
A spirituális tanácsadó szerint a ma nemzedéke mindenképpen egy fejlettebb generáció, és különleges adottságokkal érkezett.
- Ezek a csodálatos képességek mindannyiunkban ott rejlenek, és az indigógyermekek feladata emlékeztetni minket erre " magyarázza Szilvia. " Õk gyakran képesek beszámolni arról is, hogy hol voltak a földi leszületésük elõtt. Épphogy megtanulnak beszélni, máris gyakran mesélnek egy otthonról, ahol béke és szeretet van, ahol értelmét veszti az idõ, és minden "most" van, minden "egy" - Érzékelik, látják a szellemeket, angyalokat, és kommunikálnak velük. A képzeletbeli barát is nagy eséllyel létezik, érdemes figyelni, mi mindent beszélnek, ami elsõre fantáziálásnak, képzelõdésnek, mesének tûnhet. Az õ éber tudatállapotuk olyasmi lehet, mint amit mi meditációval vagy hipnózissal érzékelnénk. Rengeteget tanulhatunk ezektõl a gyerekektõl, és jobbá tehetjük a segítségükkel a világunkat, boldogabbá az életünket. Figyeljünk oda rájuk, gondoskodjunk róluk, bátorítsuk õket!
www.astronet.hu/ezoteria/auralatas/kozel...kek-pszi-kepessegei/