header ok

Gyógyulások

Több
17 éve 3 hónapja - 16 éve 1 hete #992 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Gyógyulások
folytatása az elõzõnek


Aztán egyszer csak felpattant a fotelból, nagyon izgatott lett:
- Te Zsuzsi! Emlékszel még a Csodatévõ imára? Az imára!
- Emlékszem - szipogta Zsuzsi.
- Most segíts meg, Mária - súgták szinte egyszerre. Mert így kezdõdik az ima.
- Jól van. Akkor most tegyük le a kagylót - mondta anya -, és kezdjünk hozzá. Te ott, én itt. Nem baj, hogy száz kilométerre vagy tõlem, a Szûzanya tudni fogja, hogy mindketten ugyanazért szólunk hozzá.

Imádkozni kezdtek. A legszebb, legvarázsosabb imát mondták, ami létezik a világon. A Szûzanyához szól, és a Szûzanya mindig meghallgatja. És soha nem fordul el attól, aki ezekkel a szavakkal fordul hozzá.

Másnap reggel Mari szokásával ellentétben korán ébredt, mosolygott, nevetgélt, viccelõdött az orvossal. Enni kért, de nem adtak neki, mert ki volt írva mûtétre. Az orvos nem értette. Ott az a nagy gennygóc a homlokában, láztól kéne vergõdnie, két óra múlva megmûtik, mitõl van ilyen jól?
Megmérték a lázát, semmi. Megmérték a pulzusát, a vérnyomását, a légzését, semmi. Minden a legnagyobb rendben.
Az orvos vakargatta az állát, és összevonta a szemöldökét.

- Biztos, ami biztos, csináljunk még egy röntgent, mielõtt felnyitjuk - mondta.
Ott állt vagy négy orvos a röntgenfelvétel elõtt, és nem értettek semmit. Nézték az elõzõ napi felvételt, és nézték az aznap reggelit. Az egyiken ott éktelenkedett a nagy fehér folt, a másikon nem volt semmi. Semmi. A sok genny, ami már az életét veszélyeztette, eltûnt. Egyetlen éjszaka alatt. Nem maradt nyoma sem.

A mûtét elmaradt.
Mari készülhetett a premierre.
Soha többé nem volt homloküreg gyulladása.
(forrás:hagenandi.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #1429 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: Gyógyulások
Bach-virágterápia
részlet


"A gyógyító növények azok, amelyeknek megadatott az erõ, hogy segítsenek minket önmagunk megõrzésében." Amennyiben elfogadjuk a test-lélek-szellem hármasságát, és azt, hogy a test a lélek tükre, felmerülhet a kérdés, hogy a lélek betegségeit hogyan orvosolhatjuk testi szinten. Ez a téma már régóta foglalkoztatja az embereket, és az õsi gyógymódok mindegyike az ember és a természet kapcsolatának megfigyelésébõl alakult ki.
Bármilyen társadalmi, családi helyzetbe születtünk, legyünk szegények, gazdagok, elkényeztetettek vagy nem szeretettek, életünknek egy feladata van, szellemünk fejlesztése, az öntudatra ébredés. Különbözõ személyiséggel, hajlamokkal, feladatokkal jövünk a világra, de valahol, tudatosan vagy tudat alatt mind egy irányba törekszünk, bár errõl sokszor megfeledkezünk. Abban a pillanatban, hogy nem a szellemünk útmutatásait követjük, a lelkiállapotunk és késõbb a testünk is elkezd jeleket küldeni. Amit betegségnek hívunk, nem más, mint lelkünk és szellemünk segélykiáltása, hogy figyeljünk oda, nem a megfelelõ irányba megyünk. Ha megismerjük testünk jelbeszédét, könnyen megfejthetjük, mit akar a lélek üzenni. Szerencsére nem kell megvárni, amíg fizikai tüneteket produkálunk, elég, ha odafigyelünk lelkiállapotunkra nap mint nap. Ha negatív érzéseket találunk magunkban, jól tesszük, ha alaposan megvizsgáljuk. Dr. Bach a természet gyökereihez nyúlt vissza és talált megoldást a különbözõ kedélyállapotok orvoslására.

"Ha egyszer felismerjük isteni mivoltunkat, a többi már gyerekjáték."A betegség célja, hogy figyelmeztessen a test-lélek-szellem megbomlott egyensúlyára. Igyekszik visszaterelni minket a helyes mederbe. Dr. Bach szerint elõször a lelket, azután a testet kell meggyógyítani, bár célszerûbb, ha mindkettõvel egyszerre foglalkozunk.
A gyógyító szereket több csoportba sorolta: fém, növényi és állati eredetû készítményeket különböztetett meg. Mivel a fémek ember alatti szintet képviselnek, az állatok felhasználása pedig kegyetlenséget szülne, ami nem egyezik a gyógyítás mûvészetével, így forrásként maradtak a növények. Ezeket három csoportba osztotta:
- az emberi szervezetre káros növények, ezek az ember fejlettségi szintje alatt vannak,
- az emberrel egy szinten álló növények, ezeket táplálékul használjuk,
- az emberi szintet meghaladó növények, melyek gyógyító erõvel vannak megáldva. Ezek hatása növeli a lélek rezgésszintjét, elõsegítve a gyógyulást.
Dr. Bach szerint a betegségek sokszor a tévedések miatt is kialakulhatnak, melyeknek két fajtáját figyelte meg:
- a mulasztásokból elkövetett tévedések, amikor egy értékünket nem fejlesztjük, amirõl tudunk, ezzel a hibával a rejtõzködõ betegségek függnek össze,
- és a tevékenyen elkövetett hibák, melyek az aktív betegségekkel állnak kapcsolatban, ezeknél lelkiismeretünk ellenében cselekszünk.

Napfényes Élet Alapítvány
Folytatása következik


MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 17 éve 1 hónapja A.M. Timea által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 3 napja #1430 Írta: A.M. Timea
A.M. Timea válaszolt a következő témában: Gyógyulások
Bach-virágterápia
elõzõ folytatása


"Ha hallgatunk megérzéseinkre, kívánságainkra, gondolatainkra és vágyainkra, akkor csak örömmel és egészséggel találkozhatunk az életben."
Dr. Bach tizenkét alapeszenciát fedezett fel, melyhez tizenkét alapnövényt és tizenkét lelkiállapotot társított. A tizenkét személyiségtípust a Hold állásához kötötte a születési horoszkópban. Ennek alapján következtetett a személyiség típusára, céljára az életben és az õt leginkább támogató gyógyírra. Nem kell azonban túl nagy jelentõséget tulajdonítani a bolygóknak; ha hûek maradunk önmagunkhoz, akkor nem kell tartanunk a bolygók, vagy más egyéb hatásoktól - állítja dr Bach. Egyetlen dolgot kell megtennünk az életben, a szeretet útjára lépnünk, és így önmagunk irányíthatjuk sorsunkat. Szerinte a gyógyulásnak hét fokozata van: a békesség, a remény, az öröm, a hit, a bizonyosság, a bölcsesség és a szeretet.
Fontosnak tartja azonban a fokozatosság elvét, nem szabad elhamarkodottan cselekedni, a személyiségben találni kell egy kimagasló erényt (legalább egy mindenkinek van) és a gyógyírral ezt erõsíteni, hogy az ember a hibákat kisöpörhesse magából.


"Egyetlen dolgunk, hogy megõrizzük személyiségünket, éljük a saját életünket, és életünk hajóját magunk kormányozzuk - s minden rendben lesz." Dr. Bach szerint az alapbetegségek olyan jellemhibákból eredhetnek, mint tudatlanság, egoizmus, gyûlölet, büszkeség, és ezek, ha jobban megvizsgáljuk, mind az egység ellen irányulnak. A büszkeségnél nem ismerjük fel személyiségünk kicsiségét és függését a lélektõl, a szerénység hiányát figyelhetjük meg. A gonoszság az egység tagadását és hibás megértését vonja maga után. A gyûlölet tagadja a Teremtõt, és ellentétes a szeretettel. A tudatlanság vonakodás az igazság meglátásától. A bizonytalanságnál a személyiség vonakodik a Szellem követésétõl, és végül a birtoklás tagadja a lélek szabadságát és egyéniségét.
A betegség feletti gyõzelem minden esetben lényünk isteni mivoltának felfedezésétõl függ. Ehhez segítenek, vagy segíthetnek hozzá a virágeszenciák. Senki nem kívánja tõlünk, hogy szentté vagy mártírokká váljunk, egyszerûen csak tanuljuk meg élvezni az élet szépségét, találjuk meg örömeit, kalandjait . "Ha arra a tizenkét tulajdonságra gondolunk, amelyeket Krisztus tanított, és amelyek elérésére törekszünk, megtaláljuk az élet tizenkét nagy leckéjét. Noha mind a tizenkét leckét meg kell tanulnunk, egyszerre csak egyre kell összpontosítanunk."
Ha valóban mélyen, alaposan magunkba nézünk, megtaláljuk a megfelelõ szert, gondolatot, érzést, ami a megoldást kínálhatja problémáinkra, de soha ne feledjük, nem a tökéletesség, hanem a törekvés, nem a kapkodás, hanem a saját tempónkban való haladás a cél.

Pfeffer Zita

MEGISMERITEK AZ IGAZSÁGOT, ÉS AZ MEGSZABADÍT TITEKET.
Utolsó szerkesztés: 17 éve 3 napja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #1809 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Gyógyulások
Lélekgyógyítás


A lélek kiáltását legtöbbször nem halljuk meg, nem figyelünk oda, egésznap zajt keltünk magunk körül, beszélünk, zenét hallgatunk, felhangosítjuk a TV-t. De a lélek további figyelmeztetéseket küld, apróbb balesetek, betegségek formájában. Rohanó életedben, megállításra kényszerít. Állj meg, csendesedj el és figyelj...figyelj befelé, önmagadba és halld meg, hogy mit szeretne a lelked!
Egy igazi gyógyító, ezt a kérdést teszi fel:

Mi bánt? Hol a probléma?

Fordulj befelé! Fordulj a lelked felé!
Figyeld meg mit látsz, és alaposan gondolkodj el azon, hogy miért pont most, és miért pont ezzel a problémával kell szembesülnöd!
Én nem tudlak meggyógyítani, csak magadat gyógyíthatod meg.
Én segíteni tudok neked, hogy megtaláld önmagadban a válaszokat és az útat, amely az egészség felé vezet, testben, lélekben és szellemben.
(forrás: angyalszárny.hu Nagy Erika)




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 15 éve 10 hónapja #1878 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Gyógyulások
Gyógyulás angyalterápiával


Angyalok a gyógyulásért

Képzeljük, amint állandóan tele vagyunk energiával, lelkesedéssel, és szépnek látjuk az élet minden egyes részét. Ugye, jó lenne így élni? Õrangyalunk segítségével mindezt könnyedén elérhetjük. Segítségünkre lehet ugyanis testünk, lelkünk, szellemünk meggyógyításában

Nem is gondolnánk, hogy mások gyógyulását is elõsegíthetjük angyalunk segítségével. Ha pl. egy kedves barátunk megbetegszik, kérhetjük Rafaelt, és a többi gyógyító angyalt, hogy siessenek a segítségére. Ezzel támogatást nyújtunk barátunk õrangyalának is, és lehetõséget adunk arra, hogy az angyali gyógyítás megtörténhessen. Mindezt távolból is irányíthatjuk, és barátunknak még csak bíznia, vagy hinnie sem kell ennek mûködésében.

A legfontosabb azonban: önmagunk gyógyítása

Már megtanultuk, hogy õrangyalunk azért van körülöttünk, hogy segítsen, irányítson bennünket, sõt védelmet nyújtson nekünk, ha szükségünk van rá. Õrangyalunk tehát akkor is segíthet, ha testi betegségben szenvedünk, vagy amikor érzelmileg, lelkileg nem érezzük túl jól magunkat.

A legkönnyebben relaxációval tudunk gyógyulást kérni beteg testrészünkre

1. Helyezkedjünk el kényelmesen, ott, ahol senki sem zavarhat meg bennünket.

2. Képzeljük el, amint ágyban fekszünk, és keressük meg a beteg felületet. Ha a lelkünket érezzük betegnek, akkor természetesen a bennünket körülvevõ energiákra gondoljunk, mert biztos, hogy ott lehet a baj.


3. Küldjünk tudatosan gyógyító energiákat erre a területre, majd kérjük meg Rafael arkangyalt, hogy küldjön hozzánk õrangyalokat, akik segíthetnek a gyógyulásban.

4. Próbáljunk teljesen ellazulni, és tudatosítani a körülöttünk lévõ gyógyító energiákat. Ha az segít, akkor azt is vizualizálhatjuk, amint angyalkák röpködnek a beteg testrészünk felett, és csillogó fényükkel energiát bocsátanak felénk. Igyekezzünk elengedni minden fájdalmat, sérelmet.

5. Egy idõ után tudatosan érezni fogjuk, hogy elkezdõdik a gyógyulás, a fájdalom már nem olyan erõs, az érzelmi viharok csökkenni látszanak. Ekkor köszönjük meg az univerzumnak, hogy angyalokat küldött a gyógyulásunk elõsegítésére. Érezzük továbbra is magunk mellett az õrangyalunkat.

6. A végén számoljunk el ötig, lélegezzünk mélyeket, majd nyissuk ki a szemünket. Sokkal jobban fogjuk érezni magunkat, és érzékeljük azt is, hogy mennyire feltöltõdtünk energiával.
(Dorenn Virtue
Angyal terápia könyve alapján)
forras: www.noiportal.hu




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #1928 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Gyógyulások
A gyógyulás a végén a videóban!!!!!

Világ botrány!

28 éve meg van a rák elleni módszer, de egy bizonyos lobby nem engedi nyilvánosságra hozni!

Ez ellen lázadt fel egy ember, aki valamikor közéjük tartozott, de idõközben sok jót hallott Jézusról és most kiteregetett!

Amióta Ádám és Éva fiai megszülettek, azóta ezen a földön, folyamatosan zajlik a "másik" ember módszeres és nehezen minõsíthetõ rendszerben megszervezett kiírtása!

A Kainok ott ülnek a Világ pénzhalmain és évszázadok óta szövetséget kötöttek azokkal az emberekkel is, akiket Isten arra hatalmazott fel, hogy mutassák a felé vezetõ útat!

Nincs jogom ítélkezni, ahhoz viszont van, hogy közvetlen keressem Istennel a kapcsolatot.

Azt gondolom, Õ ad erõt ahhoz, hogy a múltunk kutatásában szerzett információkat egyesítsem az Internet csodájával, ami után kezd egyértelmüsödni, hogy valakik nem akarnak jót Nekünk!

Amikor errõl beszélünk, akkor elõdobálnak pénzhalmaik mögül, némi júdás pénzt kormányoknak, orvosoknak, és szervezgetik tovább kaini céljaikat.

Mindenki tudja, hogy a gyógyszeripar az elsõ helyen áll, megelõzve a kábítószer, az olaj és fegyver üzletágakat. Sikerült nekik azért, mert a világ orvosai naivúl elhitetik velünk, hogy évi kétszer repülhetnek valahova egzotikus helyre, megismerni az új gyógyszereket. Közben aláírják a világ számára kiküldendõ mérgekhez kötött esküjüket! Ha Te mindekkor valami egyszerû természetes anyaggal szeretnél gyógyulni, akkor elõkapva az addig sublót fiában tartott "Hippocratis Jusjurandum" azaz a Hippokratész-i esküre mögé bujva dörgedelmesen kuruzslónak nyílvánítanak! Hátha még az Elme Iskolájáról az agykontrollrólm hallanak, (ami lesöpri a patikák két nagy szekrényét,) akkor van igazán félelmükben, mérges kedvükben.

De a közelmúlt viszont valódi pánikot váltott ki a pénzkupac mögött, mert egy Német kutató orvos egyetemi tanár elõállt egy módszerrel, amely 98% hatékonysággal gyógyítja a rákot!!!

Ezt az orvost börtönbe csukták, mert az Egyetemen oktatta a módszert! Sõt számûzték és házi õrizetben tartották, mindakkor amikor a pénzkupac birtokosai egy nemzetközi Konferencián záradékot adtak ki, amelynek idemásolom néhány sorát! Néhány napon belül a teljes anyagot és a gyógymódról a dokumentumokat publikussá teszem:

1. Az Új Orvostudományt (GNM) 27 éve fedezték fel és azóta ismerik. Körülbelül 27 éve - a világfõrabbi Menachem Mendel Schneerson egyik Talmud-cikke alapján - a világ összes rabbiját kötelezték arra, hogy gondoskodjanak róla, hogy minden zsidó vallású pácienst a Germán Új Medicinával (korábban Új Orvostudomány) kezeljenek.

Ennek a terápiának 98%-os a túlélési aránya.

2. A borzasztó az volt, amit Dr. Esra Iwan Götz fõrabbi is megerõsít, hogy ugyanazon talmud cikk szerint a nemzsidó páciensek számára el kell lehetetieníteni. hogy a Germán Új Medicina szerinti kezelést kapjanak.

Egyszerûen felfoghatatlan, hogy - amit Dr. Esra Iwan Götz fõrabbi is megerõsít - nem csak hogy tudta minden zsidó rabbi, hogy az Új Orvostudomány igaz és helytálló és gondoskodtak róla, hogy egyetlen egy zsidó pácienst se kezeljenek kemoterápiával és morfiummal, hanem hogy minden zsidó professzor beleértve az onkológusokat is, akik a többség, egyidejûleg kétféle kezelést végeztek: a zsidó páciensek kezelését és a nemzsidó páciensek félrekezelését.


Nézd meg a témáról szóló filmet a linkre kattintva:

www.gyornet.eu/mozim/orvos/
(forrás: lelki békénk.hu)


Alapismereteket oktató video, elõadás 1,5 órában.

Érdemes megnézni, számomra nagyon érdekes és tanulságos volt.
(Margit)


www.ujmedicina.hu/index.php?option=com_c...ticle&id=20&Itemid=4
(a video forrása: ujmedicina.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.905 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24