header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Spirituális gondolatok

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #3160 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Spirituális gondolatok
,

A lélek kapcsolatai a földi síkon


Sokan valószínûleg kételkedve fogják ezt az írást fogadni, lesznek akik a fejüket fogják csóválni és azt fogják mondani:"ezt így nem hiszem el teljesen". Nem áll szándékomban meggyõzni senkit sem, sõt mindenkit meghagyok a maga hitében. Célom csak azokat a tényeket leírni, amik a szellemi törvények alapján mûködnek. Remélem lesznek azonban olyanok is, akik már egy magasabb tudati szinttel rendelkeznek és meg fogják az összefüggéseket érteni, sõt talán igazat is fognak nekem adni.
Nos nézzük, mirõl is van szó egyáltalán? A lélek kapcsolatai a földi síkon. Mit is kell ezen értenünk?

Talán kezdeném az elejénél. Mi akik ide leszületünk a földi síkra, leszületésünket a karma örök körforgása szabályozza. Persze vannak kivételes lelkek is, akik már nem a karma törvényeinek hatására születnek le az anyagi világba, hanem önkéntesen egy nagyobb feladat megvalósítása céljából. Ezekrõl a lelkekrõl most nem szeretnék beszélni, mert ez egy másik téma lenne. De azok a lelkek akik „normális körülmények között” születnek le, azok leszületését a karma és az isteni törvények szabályozzák. Most nem akarok kitérni az okokra, de az biztos, hogy mindegyikünk, akik itt élnek a földön, valamilyen karmikus okok miatt vagyunk itt, tehát valaminek a hatására vagy ellenhatására, valamit nem végeztünk még el vagy az elõzõ életünkben az életfilozófiánkkal, a gondolkodásmódunkkal, a cselekedeteinkkel megteremtettük a reinkarnáció feltételeit. Mi általában (kevés kivétellel) az asztrális szintekrõl születtünk le, ahol mi, mint szellemek éltünk. De nevezzük magunkat lelkeknek, mert mi mindannyian egyúttal lelkek is vagyunk. A szellemi síkokban (asztrális sík) lélekcsoportokban, lelki közösségekben éltünk. Itt nem szeretnék megint ebbe a témába belemélyedni, mert ennek most nincs semmi nagyobb jelentõsége. A lényeg az, hogy a leszületésünk elõtt elõ lettünk készítve a földi síkra való lejövetelünkre.

Ez azt jelenti, hogy kiválasztottunk( a lelki segítõinkkel együtt) egy családot, egy környezetet, egy országot, egy népet, egy kultúrkört és még a nemünket is. Erre azért volt szükségünk, hogy a szellemi fejlõdésünket a számunkra legideálisabb feltételek mellet tudjuk tovább folytatni. A sorsunkat és a feladatainkat elõre meghatároztuk, persze a karma és a szellemi fejlõdésünk tükrében. Ez annyit jelent a szellemi törvények értelmében, hogy a tudatszintünknek megfelelõ feltételeket kaptunk, hogy ott folytathassuk a szellemi fejlõdésünket tovább, ahol az elõzõ éltünkben abbahagytuk. Az elõzõ életeinkben megismert szellemi tudásunkat és szellemi tapasztalatainkat nem felejtettük el (tudati rezgésszint), hanem a tudatunkban (szellemünkben) elraktározva hoztuk ezeket magunkkal. Olyan szülõket és családot kaptunk, ahol a kölcsönös szellemi fejlõdésre lett lehetõségünk.Tehát a leszületésünk nem csak a mi szellemi fejlõdésünket szolgálja, hanem a szüleink, testvéreink, gyerekeink, barátaink, párkapcsolataink, sõt még ellenségeink szellemi fejlõdését is.

Mi a kapcsolatainkban egymásra hatunk, mindegyikünk egy tükröt tart a másik elé és a másik is mielénk. A problémáink nem a kapcsolatainkban lesznek, hanem saját magunkban, a kapcsolatok csak segítenek ezen problémák felismeréseben és megoldásában. Sokan ezt nem így látják és mindig a másikat (másokat) hibáztatják a sorsuk, az életük, a történések, a dolgok alakulása miatt. Hogy ilyen helyzetben élek (életsors), annak a gyerekkorom (szüleim), a párkapcsolataim, a munkahelyem, a környezetem, a társadalom a hibás, tehát a másik és sohasem én. Soha nem a másik a hibás, csak mi nem ismerjük fel a szellemi összefüggéseket, mindig a kívülálló eseményeket, dolgokat, személyeket tesszük felelõssé az életünkért. Vannak azonban, akik már felismernek bizonyos dolgokat, a dolgok közötti összefüggéseket, de a megvalósítással még nehézségeik vannak.
Nos térjünk vissza az eredeti témánkhoz. Mi egy családban, párkapcsolatban, baráti körben, társadalmi rendszerben élünk, ahol állandó kapcsolatban állunk vagy kerülünk más emberekkel. Ezek a kapcsolatok a negatív vagy a pozitív történések által, állandó érzelmi, gondolati hatással vannak ránk, problémáink vagy boldogságunk forrása. Aggódunk, ha a gyerekünk beteg, mérgelõdünk, ha a párkapcsolatainkban problémák merülnek fel és gondoskodással tekintünk a szüleinkre, de sokszor viták alapja is lehet egy szülõi kapcsolat. Tehát úgy is mondhatnám kisebb nagyobb szenvedések és örömök érnek minket az emberi kapcsolataink által. Méreg a munkahelyen, a kollégákkal, a fõnökkel, bosszankodunk a hivatalok bürokráciája miatt vagy ha az árak drágulnak. Már egy egyszerû tv nézés is sok emócióval jár, mert nap mint nap konfrontálva vagyunk a horror hírekkel és a negatív hatásokkal, szinte érzelmileg beleéljük magunkat, amiket ott látunk, a hatásai alatt állunk.
Kapcsolataink meghatározzák az életünket, az életünk alakulását. Mi teljesen részeseivé válunk ezeknek a kapcsolatoknak, hol mélyebb vagy kevésbé mélyebb értelemben. Az érdekes azonban az, hogy mi nem a valóságban élünk a kapcsolataink által, hanem egy valóságnak látszó illúzióban. A család elhiteti velünk, hogy mi szülõ, gyerek vagy testvér vagyunk, a párkapcsolatunk elhiteti velünk, hogy mi férj és feleség vagyunk és a társadalom elhiteti velünk, hogy mi fogyasztók, barátok vagy ellenségek vagyunk. A földi sík illúziója becsap minket. Elõször is becsap minket, mert elhiteti, hogy ez a valóság, másodsorban becsap minket, mert elhiteti velünk, hogy bizonyos kötelékek kötnek össze minket a másik emberrel, emberekkel. Mégpedig érzelmi és az ego (elme) által megszabott kötelékek, amik hol megboldogítják az életünket egy rövid idõre, hol pedig hosszabb idõre megkeserítik. Általában a kapcsolataink, kevés kivétellel, nagy részben szenvedéseket okoznak nekünk.
De kell-e szenvednünk, szükségünk van-e ezekre a szenvedésekre, kérdezhetnénk? Gyakorlatilag nem kellene szenvednünk egy kapcsolatban sem, de mégis sokszor szenvedünk. A szenvedés, és itt most elsõsorban a kapcsolataink által megélt szenvedésrõl beszélek, megpróbál minket elindítani a felismerések útján. Ezektõl a szenvedésektõl csak akkor tudunk megszabadulni, ha a kapcsolatainkat más szemszögbõl vizsgáljuk meg, az egot és az elmét kiiktatva. Mégpedig úgy, hogy ezekhez az emberekhez földi szinten nincs egyáltalán a szellemi értelemben véve semmiféle kapcsolatunk és szellemi szinten is csak annyi, hogy egy lélekcsoportot alkotunk, ugyan úgy, mint a szellemi síkokban, csak emberi testet öltve és családot vagy kapcsolatokat játszva. Ha jól belegondolunk, a szüleink nem a szüleink, csak lelki társaink, akik velünk eljátsszák a család szerepét, az õ és a mi szellemi fejlõdésünk érdekében. A testvérünk nem a testvérünk, csak eljátszunk egy testvéri szerepet, hogy egymást segítve a szellemi fejlõdésben, elõrehaladjunk. Az ellenségünk nem az ellenségünk, csak ö egy tükröt állít elénk, hogy mi azokat a szellemi feladatokat elvégezzük, amiket el kell végeznünk. Egy anya vagy egy apa számára egy gyerek elvesztése egy tragédia vagy egy gyerek számára a szülõ elvesztése. Óriási szenvedést okoz, mert érzelmileg belemélyednek az illúzióba. A gyerekük tulajdonképpen nem is az õ gyerekük, csak most itt a földi síkon játsszák el a szülõ és a gyerek szerepét.A következõ életükben talán fordítva lesz, a mostani gyerekük lesz a szülõ és fordítva. Egyszer ezt a szerepet vállalja el a lélek, máskor egy másikat, a hangsúly mindig a szellemi fejlõdésen van.

Ha azonban a kapcsolatokat nem belülrõl, hanem kívülrõl tekintjük (szellemileg mint kívülálló), akkor rájövünk, hogy mi mindannyian csak lelkek vagyunk és bármi is történjen a másikkal, az mindig az ö szellemi fejlõdését és az isteni törvényeket szolgálja. Legyen az halál vagy születés, tragédia vagy öröm. A lélek számára nincs se jó se rossz, csak tapasztalatok vannak.
Ezt a legjobban egy színházi elõadással tudnám példázni. A színpadon a színészek egy családi drámát játszanak, ahol mindenki jelen van. Gyerek, szülõ, testvér, férj, feleség, barátok, ellenségek. Az egyik színész a másiknak a gyereke, vagy szülõje vagy férje, felesége stb. De igazából õk nincsenek rokoni kapcsolatban, õk csak színészkollégák. Mindegy mi történik a színpadon, a nézõ nem fogja azt úgy venni, mintha a valóságban történne meg. Ö azt mondja ezt csak játék, nem a valóság. Ez csak egy illúzió. A nézõ nem fogja elhinni, ha a színpadon a gyerek vagy a szülõ meghal, hogy akkor az igazából halt meg. A színész csak eljátssza ezt a szerepet. És amikor legördül a függöny, akkor az egész társulat, mint színészkollégák el fognak beszélgetni a színház büféjében egy kávé mellet és egyik sem fogja elhinni, hogy õk családi kapcsolatban állnak egymással. Ezt csak eljátszották a színpadon.

Nos a földi élet is ilyen. Egy színház, ahol a leszületett lelkek szerepeket játszanak el, hogy szellemileg fejlõdjenek. A kívülrõl való értékelés azt jelenti, hogy ugyan úgy kell a családi vagy kapcsolati dolgainkat is nézni, mint ahogy a színész is az elõadást látja. Egy színész soha nem fogja komolyan venni, hogy meghalt a színpadon a kollégája, mert tudja, hogy igazából csak eljátssza ezt a szerepet. Tisztában kell azzal lennünk, hogy nem a valóságot éljük meg itt a földi síkon, hanem csak egy illúziót, amit sok esetben a valóságnak tekintünk.
Ha meghal a szülõnk vagy a gyerekünk vagy a testvérünk, ö sem hal meg igazából (szellemi értelemben), csak elhagyja a földi síkot, mint az a színész is, aki lemegy a színpadról, ha eljátszotta a szerepét. Persze ez nem azt jelenti, hogy a családi vagy más tragédiákkal szemben közömbösnek, hidegnek kell lennünk. Az együttérzés az egyik dolog, de az érzelmi „túl” átélés a másik. Sokan egy családi tragédiát el sem tudnak viselni, évekig gyászolnak. Ezek az emberek még nem értették meg a lelkek közötti kapcsolat összefüggéseit. Mi sajnos túl nagy emócióval beleéljük magunkat a történésekben, legyen az negatív vagy pozitív dolog. És sajnos a negatív emóciók nagyon lehúzó erejûek, nagyon sok kötödéssel járnak. De a boldogság érzete is kötõ erejû, mert az illúziója által ide köt minket a földi síkhoz. És ez a trükk az egészben, hogy az emócióink, az érzelmeink által egy állandó kötödésben élünk. Kötõdünk a családhoz, a párkapcsolathoz, a barátokhoz, a társadalomhoz, a hazához, az õsökhöz. Ezek a kötödések mind akadályok a szellemi fejlõdésünkben. Nem engednek minket elõre haladni.
De nem csak, hogy akadályozzák a szellemi fejlõdésünket, hanem vissza is fognak minket ide a földi síkra húzni. Karmákat és vágyakat teremtenek, amik megakadályozzák, hogy kikerüljünk a reinkarnáció mókuskerekébõl. A cél nem az újra leszületés, hanem a szellemi síkokon való továbbhaladás, ameddig meg nem találtuk Isten hazáját és megint Eggyé nem váltunk Vele.
De ameddig ezt nem ismerjük fel, addig itt fogunk életrõl életre, kötödésrõl kötödésre ebben az illúzióban élni, amit mi földi síknak nevezünk.
Kuppán Tibor asztralutazas.lapunk.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 8 hónapja #3445 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Spirituális gondolatok
.



Úgy bánj másokkal, ahogyan szeretnéd, hogy veled bánjanak

Az ötödik dimenzióban élt élet elsõ gyakorlata, hogy úgy bánsz másokkal, ahogyan szeretnéd, ha veled bánnának. Állandóan gondolj arra, hogy mások hogyan érzik magukat, és hogyan szeretnék, hogy bánjanak velük. Ha tehát azt látod, hogy valaki visszahúzódik, mert félénk, akkor finoman vond be õt a körbe. Ha egy elveszett vagy szenvedõ teremtményt látsz, segíts rajta. Nem helyénvaló dolog, ha valaki szeretetéhes embereken segít úgy, hogy azok megmentõjeként tetszeleg, hiszen csak saját szeretetéhségét leplezi, mert ettõl érzi jól magát. Ez a harmadik dimenzió egyik aspektusa. Az ötödik dimenzióban úgy reagálsz mások szükségleteire, hogy nincsenek személyes, hátsó szándékaid. Ennek következtében az univerzum tízszeresen megjutalmaz.

Tégy olyan dolgokat, amelyek a legfõbb érdekedet szolgálják!

Ha valami nem a legfõbb érdekedet szolgálja, akkor az mások legfõbb érdekét sem szolgálja. Ennek ellentéte szintén igaz. Ha nem szolgál valaki más javára, akkor a saját lelkedet sem fogja szolgálni. Tehát mindig úgy cselekedj, hogy ezt szem elõtt tartod.

Legyen nyitott a szíved!

Mindenkor cselekedj szeretetteljes kedvességgel. Ha valaki rosszindulatúan cselekszik veled szemben, vagy árt neked, szeretettel áldd meg.
Állíts fel fontossági sorrendet az életedben úgy, hogy több szabadidõd legyen!
Nem lehetsz mindig szörnyen elfoglalt, és tarthatod rezgésedet az ötödik dimenzióban, tehát szánj idõt a lazításra, a meditációra és arra, hogy élvezd az életet.
Kezeld a dolgokat könnyedén, hogy élvezd a szórakozást és a nevetést!
Figyeld a hozzáállásodat! Vedd könnyedén a dolgokat! Válaszként válaszd a nevetést. Boldogabbnak fogod érezni magad, és a körülötted lévõk is boldogabbak lesznek.

Vedd körül magad magas frekvenciájú emberekkel!

Hozz döntést azzal kapcsolatban, hogy inkább azokkal légy együtt, akik emelik a frekvenciádat, ne pedig azokkal, akik csökkentik. Ha ez azt jelenti, hogy egyedül leszel, vagy egy ideig kevesebb barátod lesz, amíg be nem vonzód az újat, akkor is ezt kell választanod.


Tartsd az otthonodat az ötödik dimenzió rezgésében!

Tedd az otthonodat a lehetõ legharmonikusabbá. Ez nem azt jelenti, hogy hagyni kell, hogy lábtörlõként bánjanak veled, hogy mások továbbra is elégedettek legyenek. Erõre és hatalomra utal, és arra a képességre, hogy meg tudd emelni a háztartásodban élõk frekvenciáját. Ugyanakkor az otthonodnak tisztának, boldognak és biztonságos menedékhelynek kell lennie. A virágok, a gyönyörû zene és a színek segítenek neked ebben.

Olyan rezgést sugározz, amely elégedettséget okozó munkát vonz!

Ebben a magasabb dimenzióban te uralkodsz az életed és az energiamezõd fölött. Tehát a frekvenciádat olyan munka frekvenciájához kell igazítanod, amely megfelel a vérmérsékletednek, és mélyen elégedetté teszi a lelkedet. Hasznosnak találhatod a "Bõség és manifesztá-ció" címû fejezetben szereplõ információkat és gyakorlatokat.

Élj bõségtudatosságban!

Figyeld a gondolataidat és a szavaidat. Gondoskodj róla, hogy gondolataid és állításaid igazodjanak a legmagasabb szintû lehetõségekhez. Ne húzd le a látomásodat kétségekkel, félelmekkel és szegénységtudatossággal. Légy nagylelkû!

Élj úgy, mint egy mester!


Mindig tisztességgel, becsülettel és felelõsséggel cselekedj.
Légy szimbiotikus kapcsolatban a növényekkel, a fákkal és a természet egészével!
Ha megölelsz egy fát, megnyílhatsz az általa hordozott tudás és bölcsesség elõtt, ugyanakkor a fa gyökerei segítenek, hogy a gyökereid mélyebbre hatoljanak föld-csillag-csakrádba. Ha kint vagy a természetben, az egyensúlyban és harmóniában tart, és segít, hogy fenntarts egy ötödik dimenziós frekvenciát.

Fogyassz megfelelõ ételeket!

Fogyassz könnyû, de magas rezgésû ételeket, amelyek frekvenciája illik a tiédhez. Az ötödik dimenziós ételek biotermesztésbõl származnak. Fogyassz annyi zöldséget, amennyit csak tudsz, valamint gyümölcsöket, olajos magvakat és kiegyensúlyozott tápértékû ételeket. Áldd meg az ételedet, mielõtt elfogyasztod. Tartsd észben, hogy szükséged lehet valamennyi nehezebb ételre is ahhoz, hogy földelt maradj, és ezt tartsd tiszteletben. Nem lehetsz az ötödik dimenzióban, ha úgy repkedsz, mint egy ûrutazó. Egyensúlynak kell lennie.

Spirituálisán viszonyulj minden dologhoz!

Minden helyzetben és minden emberben keresd a legmagasabb minõségeket. Áldd meg az alacsonyabb frekvenciájú dolgokat, hogy magasabb szintre emeld azokat.
Diana Cooper

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3513 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Spirituális gondolatok
.

A Szeretet-Szerelem Áramában - meditáció

Ez a meditáció hatalmas isteni Energiákat és Fényeket mozgat meg. Elsõsorban az isteni Szeretet-Szerelem elfogadásáról és annak áramába való bekapcsolódásról szól. Ha benne tudunk maradni és csatornáivá válni ennek az erõnek, azzal Magunkat, Embertársainkat és Földünket is segítjük a Szeretet Útján maradni...

Ha képes vagy megérezni, áramoltatni és körforgásában maradni, életedet a tiszta Fények vezetik már.

Javaslom, elõször lassan olvasd el, és értsd meg mirõl szól, képzeld magad elé a meditációt. Ha látod áramlani ebben a képben az energiát, akkor hidd el, "élesben" is menni fog. Ekkor helyezkedj el, egyenes gerinccel ülve és csináld végig a gyakorlatot, minden sietség nélkül. Ne erõlködj, vagy erõltess semmit. Csak annyit energiát kérj, amennyit el tudsz viselni, és azt áramoltasd. Majd, ahogy többször csinálod a gyakorlatot úgy erõsödnek majd a Fények és az erõk is, idomulva hozzád.

Jó meditálást és tiszta Szeretet-Szerelem Fényeket nektek!



Meditáció



Lábad helyezd a földre, tenyered lazán tedd a térdeidre, gerinced legyen egyenes. Most figyelj befelé.

Vegyél néhány mély lélegzetet. Fújd ki a levegõt és tedd le vele minden nyûgödet és bajodat, hogy megtisztulva be tudd fogadni azt az energiát, ami most hozzád érkezik " hívd az isteni Fényeket magadhoz" Hívd az isteni Szeretetet.
Lásd és érezd magad, ahogy itt ülsz és figyeld, ahogy az érkezõ energiák hatására a korona csakrád kinyílik és tisztul.

Lásd azt a tiszta tölcsérformát, mely fejed tetejérõl felfelé mutat. Van akinek arany színû, van akinek ezüstben pompázik. Figyeld meg a tiéd milyen.
Ha úgy érzed, bármi akadály van benne, szívd be a levegõt és fújd ki a korona csakrádon keresztül. Távolíts el vele onnan minden gátat és akadályt. Szívd be a levegõt, és fújd ki a korona csakrádon át mindaddig, míg teljesen tisztának nem érzed...
Érezd, hogy készen állsz - Készen vagy arra, hogy befogadd a Mennyei Atya Szeretetenergiáját, tiszta, igaz Akaratát-
Hiszen az Õ akarata nélkül nem születhettél volna erre a Földre. Az Õ Szeretete által lettél olyan csodálatos, amilyen vagy. Az Õ képmása vagy. Gondolati síkon tartozhatsz ide-oda, bármihez vagy bárkihez de tudnod kell legfõképpen a Mennyei Atyához tartozol. Neki tartozol szeretettel. Nem kéri Õ tõled, hogy légy hálás. De most megteheted magadért és mindenki másért, hogy lehozd magadba azt a Szeretetenergiát, azt a fényességet, azt a csodálatos erõt, amit Õ sugároz feléd.


Most, miután megnyitottad a korona csakrádat, ereszd be ezt a Szeretetenergiát. Nyiss kaput, hogy belépjen a fejedbe. Nem kell mást tenned, csak engedned, hogy beáradjon. Érezd, ahogy belép korona csakrádon át a fejedbe-
Ereszkedik lefelé és hátra megy a kisagyba. Fogadd be, érzékeld s vezesd innen tovább lefelé akaratoddal.
A hátgerinceden árad végig, kívül, a bõröd határán.
Szinte végigborzolja a hátadat finom, érdekes érzéssel...
Vezesd magadon tovább lefelé a Szeretetenergiát...
Engedd tovább, érezd, ahogy halad testeden. engedd egészen le, a gerinced tövéhez.
Lent az ülepednél megfordul ez az energia és belép a gyökércsakrába, átjárja, fénnyel tölti fel, majd átlép a gyökércsakrán... túlárad rajta, s elindul a hasfaladon fölfelé.
Érezd, ahogy ez a tiszta Szeretetenergia most elõl, fölfelé árad benned.
Jön fölfelé, és eléri a gyomrodat, majd a mellkasodat, torkodat, homlokodat - majd a fejed tetején becsatlakozik a korona csakrádba.

Most újra elindul hátrafelé - te az akaratod erejével vezesd tovább, és érezd, ahogy hátul újra leér a kisagyhoz, s továbbárad a hátadon.
Végigmegy testeden, s ahogy halad lefelé minden csakrádat megtisztítja a Szeretet isteni energiája - átsugározza tereidet.
Mert tudhatod, hogy a szeretet mindent jóvá tesz.
Teljesen megtisztul most minden körülötted, úgy a hátsó csakrákban, mint a hátad mögött lévõ aurateredben. A szeretet szétáradva mindent megtisztít itt - engedd, hogy átjárja hátsó tereidet.

Leárad a gyökércsakrádba, és onnan továbbhalad lefelé Földanyához, egészen Földanya szívéhez.

Õ szeretettel visszaküldi neked, és most árad Tõle felfelé a Szeretet tiszta energiája-
Újra becsatlakozik ez a Fény a gyökércsakrába -

Majd tovább fel a hasfaladba, mellkasodba.
Itt is átmossa és megtisztítja elsõ csakráidat és aurateredet.
Engedd, hogy áradjon, hívd, kérd, és vezesd fölfelé ezt a Szeretetenergiát.
Áthalad mellkasodnál, megtisztítja a torokcsakrád, 3. szem csakrád - és újra becsatlakozik a korona csakrádba.
Itt folyamatosan árad beléd Mennyei Atyádtól a Szeretet isteni energiája, és örvénylik a csakrádban.
Engedd ezt a Szeretetet továbbra is leáradni végig a gerinceden.
Át a gyökércsakrádon keresztül, föl a mellkasodon.
Érezd ezt a forgást - áramoltasd a Fényt körbe-körbe, hátulról-elõre.
Érezd, hogy befogadtad energiateredbe Fényét -
Érezd, hogy átváltoztat, megváltoztat téged ez a Szeretetenergia.

Felér a torkodhoz, a 3. szemedhez, s megint ott van a fejednél. Érezd ezt a fénylõ, aranyszínû, csodálatos energiát.

Engedd le újra hátul egészen le a gátig -
A gátnál most ne elõl vezesd tovább, hanem gerincedben, a fõ energiavezetéken keresztül. Tested belsõ terében van egy fõ-csatorna, mely összeköt minden csakrát. Azon a csatornán kezdd el fölfelé emelni, emeld föl -
Ne engedd, hogy visszaessen, emeld bátran - tartsd meg és emeld tovább -
Emeld, hogy feljöjjön a szívedig -
S most engedd, hogy szíved befogadja ezt a finom, meleg, csodálatos rózsaszín, arannyal vegyített energiát, a Mennyei Atya Szeretetenergiáját.

Lásd és érezd, ahogy szíved töltõdik Szeretettel - egyre többel és egyre nagyobb.
Te is egyre nagyobb vagy.
Elkezdesz tágulni, és még nagyobb lenni, hiszen igaz valód határtalan.

Feltöltõdik most a szellemed is az isteni Szeretet Fényével.
Áramoltasd tovább a Szeretetet, és érezd meg, ahogy szellemedtõl visszatér fizikai testedhez, belép a korona csakrádon át a kisagyba, végigfut a hátgerinceden - az ülepednél bemegy a gyökércsakrán keresztül a fõvezetékbe .

A testeden belül feltölt, és emelkedik egészen a szívedig.

Érzed, ez már a felsõbbrendû Szeretet - isteni Szerelemenergia Fénye, mi áramlik benned.
Befogadod ezt a Szerelemenergiát, hiszen a Mennyei Atya is Szerelemmel szeret téged, s te is Szerelemmel szereted Õt.
Senkit és semmit nem szeretsz úgy, mint Õt. Azzal a legtisztább Szeretettel, Szerelemmel, amit tõle kapsz. Hát próbáld meg megérezni és megtartani magadban ezt a szeretetet. Töltekezz fel vele teljesen.
Próbáld magadba szívni ezt a csodálatos Fényt, ezt a csodálatos energiát. Áramoltasd - érezd, hogy végigfut a hátadon, és feljön a fõ-vezetéken keresztül. Érezd, ahogy töltõdik vele a szívtered. Érezd, hogy ez a tér egyre nagyobb, és nagyobb.


Most pedig engedd, engedd szabadon, hogy minden ember átélhesse ezt a csodát, úgy ahogy te is megtapasztaltad, ahogy te is átélted ezt a Szeretetenergiát. Engedd át nekik is ezt az élményt - gazdagodjon vele mindenki.

Te most Fényember vagy.

Szeretettel vagy megtöltve, s arra vágysz, hogy ezt a Szeretetet, amit leküld neked most a Mennyei Atya azt áraszthasd a Mindenség felé, és minden ember szívéhez...


Gondolatban mond ki, hogy mindenkit elfogadsz olyannak amilyen. Feltétel nélkül szereted, bárhol is él és bárki is legyen az. Önmagadat is.

Most gondolatban bocsáss meg mindenkinek, bármikor, bármilyen formában is megbántott volna téged.

És te is kérj bocsánatot mindenkitõl, ha megbántottad volna õket.

Most tiszta szívvel bocsáss meg önmagadnak és szabadulj fel.

Lásd és érzékeld, ezáltal, hogy kimondod a bocsánatot milyen áldásban is részesülsz, mert a legfontosabb dolog az, hogy tudjunk megbocsátani. Ezt kéri most tõled a Szeretetenergia, hogy bocsáss meg teljesen önmagadnak tiszta szívedbõl.


Lásd azt a testet, aki most te vagy, és szeresd õt. Fogadd el olyannak amilyen.
Ne akard se õt, se mást megváltoztatni. Csupán csak áraszd a Szeretetet. És a Szeretet majd elvégzi az õ dolgát. Nem tudsz szóban olyan tökéleteset mondani, mint amit a Szeretet-energia adni tud.

Merd elhinni, hogy képes vagy tisztán szeretni. Mert te magad vagy a Világ. Te magad vagy a Világmindenség közepe. Te vagy a középpont. Te vagy a legfontosabb.
A Mennyei Atyának te vagy a legfontosabb -
Szeress hát minden nap, áraszd magadból -

Tartsd magad tisztán, szeretetben - És ne menj el soha semmilyen dolog mellett úgy, hogy nem tetted meg azt, amit érzésed diktált neked. Tedd meg, vagy csak szólj egy szót. Nem kell sokat mondani, csak érezd meg, mi az a szó, amivel a szeretetet feltudod ébreszteni abban az emberben. Hidd el, ha elmered fogadni a Mennyei Atya szeretetét, általad olyan szavakat fog adni a szádba, mellyel reményt és hitet adsz. Engedd, hogy áramoljon ez a Szeretetenergia, engedd, hogy áradjon most minden ember felé, minden élõlény felé, hogy bearanyozza, felemelje, hogy elindítsa ezt a Földet azon az úton, ami reá vár. Ne késlekedj! Ne legyél rest! Ebben sose legyél lusta! Adj és kapsz akkor!
Érezd ezt a forgást, érezd ezt a csatornát.


A mai naptól ez a csatorna a tied. Áraszd folyamatosan rajta át ezt a Szeretet-Szerelmet. Ezt kéri tõled a Szûzanya, s ezt kéri tõled a Mennyei Atya is. Figyeld meg, hogy egyre tágul és egyre nagyobb ez az energia, amit már közvetíteni tudsz. Hisz méltó vagy rá. Méltó vagy rá, kiválasztott vagy, fénymunkás vagy.

Tudsz már bánni a Fénnyel.

Kérlek szépen, mindennap gyakorold ezt. Érezd a szívedben ezt a finom érzést, hogy milyen csodálatos a szeretetet árasztani, feltétel nélkül elfogadni mindent és mindenkit. Érezd ezt a csodálatos nagyságot.
És érezd az összekapcsolódást mindenkivel.


Gyönyörû, rózsaszínû fényben úszik most itt minden. Áldást kapsz az áldásos munkádért. Tied a Mennyei Atya áldása.
S most szép lassan, de ebben a Szeretetben maradva helyezkedj vissza fizikai testedbe és tudatosságodba saját tempód szerint.

Új Élet virradt rád, Fény gyermeke.

Pusztai Orsolya
Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja #3531 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Spirituális gondolatok
.


A FELEMELKEDÉS 8 KULCSA


-részletek-
A továbblépés 8 kulcsa

A Mesterek most azt mondják:

Akik a Felemelkedõ Tudatosságot választották maguknak, azok számára vannak bizonyos követelmények, hogy elérkezzenek ebbe az isteni érzésbe. Ezek olyan, Univerzális Törvények szerinti követelmények, melyeket nem lehet kikerülni, és csak szívbõl áradva lehet megtenni, mert ha elmébõl tesszük, akkor elferdülhetnek eredeti rendeltetésükben, olyanokká válhatnak, mintha hazugságot ötvöznénk egy harcos igazságával. Bár õk is elérkezhetnek majd a felemelkedési folyamatba, de ha nem szívbõl valóan teremtenek, akkor nem fejezõdnek ki a teremtéseik úgy, ahogy azt szeretnék, csak egy megszokássá lesz számukra, és majd egy újabb megvilágosodás kérdése, hogy elérkezhetnek az új valóságba.

A kulcsok a következõk:


A Felemelkedési Kulcsok alapját a szent geometria csillag tetraédere képezi, mindegyik kulcs a csillag egy pontjára mutat rá. A nyolc örök igazság, mindegyik része az egésznek és magába foglalja a másikat, mindegyik a másik nélkül csak része az egésznek, ahogy te része voltál/vagy, minden ami valaha voltál, vagy leszel a mindenségben örökkön-örökké.

1. AZ ISTENI FORRÁSBÓL SZÁRMAZUNK ÉS ÍGY ÖNMAGUNKBAN TÖKÉLETESEK VAGYUNK

El kell ismerni azt, hogy TÖKÉLETESEK Önmagunkban Tökéletesek VAGYUNK,
El kell ismerni ISTENI TÖKÉLETESSÉGÜNKET, HOGY A SZELLEM EGYFORRÁSÁBÓL áradunk ki mindannyian végtelen UTAZÁSAINKBA, mind az Egy forrásából valók vagyunk, az Egybõl valók örökké.

2. FOGADD EL AZ UTADAT, AZT AMIÉRT IDE JÖTTÉL!!!

Nem valami nagy dologért kell küzdened, nem azért jöttél, hogy a küzdelem legyen a tanulságod, hanem azért, hogy tapasztalj.

3. EGYEDISÉGED SÉRTHETETLENSÉGE AZ ISTENI INTEGRÁCIÓ!!!

Megõrizni és képviselni, fenntartani a Személyes megbecsülésed, tisztességed.
Annak az igazsága, hogy, minden lehetõség, amelyet megadunk magunknak, az meg van magunkon belül, felismeri azt, hogy van személyes igazságunk, és az nem az, amelyet már készen kaphatunk másoktól.

4. AZ VAGYOK, AKI VAGYOK, AZ LÉGY, AKI VAGY!!!

Az Légy, Aki Vagy, ne olyanná, mint amilyennek mások feltételeznek!!!
Te alkotod meg a kegyelem, a megbocsátás fényét, és az nem lehet tökéletlenség, amit Isten alkot, olyanná légy amilyen a szellemedbõl vagy.
Neked nem kell megjavítani magadat, csak elismerni saját istenségetek teljes isteni létezésed.

5. SAJÁT ÉRTÉKESSÜNK ELFOGADÁSA/ÖNBECSÜLÉS!!!

El kell ismerned, hogy értékes vagy, és az értékességed hogyan illeszkedik, jelenik meg a külsõ és belsõ világodban. És felismerni azt, ha értékesebbnek tartod magadat másnál, vagy kevesebbnek, az azt jelenti, hogy még az önmagad felismerése hiányos.

6. ELISMERNI SAJÁT ERÕFESZÍTÉSEIDET, CSELEKEDETEIDET, SAJÁT NAGYSÁGODAT ÉS MEGHATALMASODÁSODAT!!!

Az igazság erõforrása nem az egóból származik, hanem a Szellem egységébõl az EgyLélekbõl árad ki. Az igazság ereje, a szelídség ereje. Fénybõl való vagy és minden teremtés, mégha megfoghatatlan is számodra onnan származik.

A félelem, egy olyan belsõ erõ, amely az egóból származik, és azt sugallja, hogy kevesebb vagy minden más dolognál.

Az Igazságodban a jóságod kegyelme az Erõ, a Hatalom, a feltétel nélküliség ereje, amelyet nem használhatsz mások megsértésére vagy negativitásra.

Az igazi hatalom, a Szeretet Hatalma, az élõ társ-teremtõd minden szándékodban, amely megad, felkínál minden lehetõséget számodra.

7. ELFOGADNI HOGY MINDEN VÁLTOZÁSBAN VAN!!!

Legyen Önbecsülésed, Teljes Vagy, Te vagy a Hatalom, Te vagy a Kegyelem saját világodon belül!!!

A Most Mindig Van, a változások a gyakorlásból jönnek, csak akkor jönnek. Ez azt jelenti, hogy a nézõpontokon kell változtatni. Ki kell fejezned magadból amit tudsz, nem elrejteni azokat a kincseket.

Történelmi példával élve, legyél eretnek az elfogadott normák tekintetében. Változtasd meg a normákat, alkosd át egy új szempont szerint, a Kegyelem, a Jóság tisztaságának segítségével, és sétálj vele könnyedén lelkedben fényesedve, mert te alkottad meg ezeket.

8. MEGTANULNI SZERETNI ÖNMAGUNKAT, MERT SZERETETT ÖNMAGADAT NAGYON SOKAKAT MEGÉRINT!!!

Megtanulni, szeretni magatokat, beleszerelmesedni magatokba. És ez szeretet/szerelem megérint megszámlálhatatlanul másokat is. Minden energiának hatása van másokra, vagy energiacsere által, vagy amit magatok mögött hagytok, mint lenyomatot, ahogy adjátok, úgy fogadja a másik. Másokat tükörként láthatjátok meg magatokban, ahogy fájdalom van vagy öröm lakik a szívükben.

Ó hányszor is mondtátok már ezt: Minden az Isteni Kegyelembõl árad. És ez az Igazság!!!

Mindig is így van!!!


atudatosteremtesmuveszete.blogspot.hu/20...lkedes-8-kulcsa.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #3658 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Spirituális gondolatok
.


Jó érzések, rossz érzések


Mint az életedben minden, az érzéseid is pozitívak vagy negatívak
lehetnek, vagyis rosszak vagy jók. Minden jó érzés forrása a szeretet! A rossz érzések pedig egytõl egyig a szeretet hiányából fakadnak. Minél jobban érzed magad - például amikor örülsz -, annál több szeretetet adsz. És minél több szeretetet adsz, annál többet is kapsz.

Minél rosszabbul érzed magad — például amikor kétségbeesel -,
annál több negativitást sugárzol kifelé. És minél több negativitást adsz, annál többet kapsz vissza az élettõl. A negatív érzésektõl azért érzed magad annyira rosszul, mert az élet pozitív ereje a szeretet, a negatív érzésekbõl pedig ez teljességgel hiányzik!

Minél jobban érzed magad, annál jobb lesz az életed.

Minél rosszabbul érzed magad, az életed annál rosszabb lesz .
egészen addig, amíg meg nem változtatod az érzéseidet.

Amikor jól érzed magad, abból automatikusan az következik, hogy
a gondolataid is jók. Képtelenség, hogy jól érezd magad, ugyanakkor negatív gondolataid legyenek! És ugyanilyen lehetetlen, hogy rosszul érezd magad, miközben jó gondolatok járnak a fejedben.

Ahogyan érzed magad, az pontos tükre, leheletfinom precíz
fokmérõje annak, amit az adott pillanatban kifelé sugárzol. Ha jól érzed magad, nem kell törõdnöd semmi mással, hiszen biztos lehetsz benne, hogy a gondolataid, a szavaid és a tetteid szintén jók. A jó érzések pedig önmagukban garantálják, hogy szeretetet adsz, a szeretetnek pedig vissza kell térnie hozzád!


Ami jó, az jó


A legtöbb ember tudja, milyen az, amikor jól vagy nagyon rosszul
érzi magát, de nem tudatosul benne, hogy szinte mindig negatív
érzésekkel él együtt. Azt hiszi, csak akkor érzi rosszul magát, ha szélsõségesen negatív érzések kerítik hatalmukba, például
szomorúság, gyász, harag vagy félelem. Bár ezek valóban rossz
érzések, fontos tudnod, hogy számtalan árnyalatuk van.

Ha az esetek nagy részében megvagy, rendben vagy, azt hiheted,
hogy ez a "'megvagyok" vagy "rendben vagyok" pozitív érzés, hiszen
nem érzed magad igazán rosszul. Ha korábban igazán rosszul érezted magad, akkor ahhoz képest ez a "rendben vagyok" valóban sokkal jobb, mint a "nagyon rosszul vagyok". De ha szinte mindig csak rendben vagy, az negatív érzés, mert rendben lenni nem egyenlõ azzal, hogy jól vagy. Jól lenni azt jelenti, hogy jól vagy! A jó érzések közé tartozik például a boldogság, az öröm, a lelkesedés, a szenvedély. Ha csupán rendben érzed magad, átlagosan vagy sehogyan, az életed rendben lesz, átlagos lesz, semmilyen lesz! Az pedig nem jó élet. A jó érzések azt jelentik, hogy valóban jól érzed magad, és ezek az igazán jó érzések hozzák el számodra az igazán jó életet!

"A szeretet fokmérõje a mérhetetlen szeretet."
Szent Bernát (1090-1153)

"Ha eddig abban a hitben élted az életed, hogy "akkor leszek
boldog, ha lesz egy szebb házam", "akkor leszek boldog, ha lesz
munkám vagy elõléptetnek", "akkor leszek boldog, ha a gyerekek
diplomát szereznek", "akkor leszek boldog, ha több pénzem lesz",
"akkor leszek boldog, ha utazgathatok", vagy "akkor leszek boldog, ha egyszer beindul az üzlet", sosem fogod elérni ezeket a dolgokat, mert a gondolataid ellentmondanak a szeretet mûködési elvének. Ellentmondanak a vonzás törvényének.

Elõször boldognak kell lenned, boldogságot kell adnod, hogy
boldogságot kapj! Fordítva nem történhet, mert mindent, amit kapni szeretnél az életben, elõbb neked kell odaadnod! Az érzéseidet te irányítod, a szeretetedet te irányítod, a szeretet ereje pedig mindent visszajuttat hozzád, amit csak adtál."




NE VEDD MAGADRA MÁSOK SZEMETÉT!!!


Bármelyik nap megtörténhet, hogy csalódunk, frusztráltak, megbántottak leszünk. Talán valaki meghiúsította tervünk vagy durva volt velünk az irodában. Az élet tele van kellemetlenségekkel és nehéz emberekkel. Nem irányíthatjuk a körülöttünk élõket, de a velük kapcsolatos reakcióinkat viszont igen.

Valakitõl egyszer hallottam, hogy "Az élet 10 %-ban az, ami történik és 90 %-ban az, ahogy reagálsz rá." Ha idegessé válsz és esetleg elveszted nyugalmad, mert valaki megtámadott, akkor azzal elveszíted az erõd.
Ezt az ötletet jól illusztrálja David J. Pollay "A kukás kocsi törvénye" c. könyve. Annyira jó David története, el is mesélem:
Egy napon David egy New York-i taxiban egy találkozóra tartott. Hirtelen egy másik autó vágott be elébük. A taxisnak kénytelen volt beletaposni a fékbe és átvágni egy másik sávba, de még így is csak pár centin múlt, hogy nem ütköztek össze. Az autó vezetõje dudált, ordított és rázta az öklét, de furcsa mód a taxisofõr csak rámosolygott és integetett neki. David elcsodálkozott a taxis higgadtságán és megkérdezte, hogy csinálja.

A taxisofõr elmesélte, hogy sokan olyanok, mint egy nagy szemeteskocsi. Egész nap frusztráltsággal, csalódottsággal, bosszúsággal telve járkálnak. Amint felszaporodik a szemetük, valahol ki kell borítaniuk - és néha pont te leszel az, akire ráborítják. Nem veheted magadra, mert semmi köze sincs hozzád. Csak mosolyogj, integess és kívánj neki jót!

Davidnek annyira tetszett a taxis filozófiája, hogy könyvet is írt róla. Nagyon bölcs ez a taxis!

Ez a New York-i taxis arra tanít bennünket, hogy a sikeres emberek nem engedik meg, hogy mások szemete beszennyezze napjukat. Ha valaki rád borít egy rakományt, ne légy csalódott, mérges, sértõdött! Ha megengeded magadnak ezt a hibát, akkor a végén elveszíted az erõd. És az is megeshet, hogy egyszer annyira belefáradsz a körülötted élõk szemetének hordozásába, hogy valaki másra fogod ráborítani. Nem akadályozhatjuk meg, hogy mások ránk borítsák a hulladékukat, de ha felismerjük, hogy mire való - a szemetük -, akkor megakadályozhatjuk, hogy hasson ránk.

Döntsd el ma, hogy ragaszkodsz békédhez! Ragaszkodsz boldogságodhoz. Ragaszkodsz erõdhöz. Ha továbbra is erõsen állsz lábadon, mosollyal arcodon, akkor nem fog számítani, mi történik körülötted. És ekkor leszel a legjobban. Ekkor tud eljönni Isten és megvívja csatáidat. Ekkor tud egy magasabb szintre emelni. Rád tudja hinteni kegyét és életed minden napján gyõzelemre vezet!

atudatosteremtesmuveszete.blogspot.hu/20...z-erzesek-ereje.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #3673 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Spirituális gondolatok - meditáció
.








9 angyal - Fénysugár meditáció



Helyezkedj el kényelmesen...



Semmi mást nem kell tenned, csak befelé figyelj… Próbálj meg kizárni minden külsõ zajt, és körülményt, de ne erõltesd. Ha nem megy, vedd úgy, hogy a meditációd része. A felbukkanó gondolatokat, ahogy jönnek, engedd is el. Így nem hagyod, hogy megkössenek, elterjedjenek benned.

Figyelj befelé a szívedre, szíved hangjára "Halld meg a szíved dobbanását" Teremtsd meg a csendet önmagadban" Vegyél egy mély lélegzetet. Szívd be a levegõt és viszonylag hangosan fújd ki - Vegyél újabb levegõt és mind azt a negatív energiát amit hoztál magaddal,vagy történt veled bármi is az elmúlt idõszakban, fújd ki a következõ kifújásnál. Szívd be, fújd ki - Érezd, hogy leteszed mindezt és megnyugszol. Leteszed a problémát amely foglalkoztatott téged - Hagyd, hogy elmenjen. Most nincs rá szükség. Csak befelé figyelj, csak a csendre és csak önmagadra - Érezd magadban a békességet - Érezd magadban az elfogadást, hogy betudod fogadni mindazt az égbõl jövõ energiát ami le fog ide jönni.

Õszinte elfogadással nyisd ki most a szívcsakrádat, hogy a Mennyei Atya szeretete le tudjon jönni s harmonizálni tudja benned mindazt a befogadóképességet, ami benned van. Minden irányítás nélkül te magad is érzékeled és tudod, hogy be tudod fogadni a Mennyei Atya szeretetét, hisz azért vagy itt.

Nap mint nap kapsz belõle, és hálával küldöd azt vissza. Légy most ebben a befogadó állapotban. Figyelj befelé a belsõ csendre.



Most egy csodálatos fehér fénysugárral hét angyal ereszkedik lefelé, hogy Fényt hozzanak le hozzád. Ez a hét angyal a 7 csakra színét hozza le fényben magával, a teremtõ fénysugarakat. Ha megnézed, láthatod, minden angyal olyan színû amilyen Fényt hozott le magával. Olyan színû a ruhája, és olyan színt is bocsát ki magából. Az Angyalok elõtted egy félkörben állnak meg. Érezd meg és légy befogadó, hogy azt a Fényt, amit lehoztak az elérhessen hozzád.



Tisztelettel kérd meg az angyalokat, tegyétek a munkájukat, amiért lejöttek ide. Kérd, hogy a leküldött Fényt kössék be oda, ahová való, itt és most.



Elindult a Fény, elõször a gyökércsakra fénye. Vörös fénysugárként indul el az angyaltól, s eléri a testedet. Lehet benne csillogó fehéres vagy más színû fénysugár is "Fogadd be" ez a Fény megtisztítja a csakrádat. Feltölti a fénnyel - Engedd, hogy bejöjjön ez az energia. Fogadd be, hogy megtudja tisztítani a csakrádat - addig áramlik az energia, amíg szükséged van rá, hogy megtisztulj és megtelítõdj vele.



Elindul a keresztcsonti csakra fénye, narancs sugara a 2. angyaltól. Lehet benne csillogó ezüstös-fehéres vagy más színû fénysugár is " Eléri a 2-es csakrádat és feltölti fénnyel "Engedd, hogy bejöjjön ez az energia. Fogadd be, hogy meg tudja tisztítani és fel tudja tölteni harmonikusan a csakrádat.



Elindul napfonat csakrád felé is a tisztító, feltöltõ Fény. Lásd, ahogy a 3. angyal elindítja feléd aranysárga sugarát. Ha érkezik vele más színû csillogás is, csak fogadd be " Összekapcsol saját aurájával téged... Érezd éltetõ energiáját és fogadd be" Hasadban érezheted a melegséget, ahogy átjárja teljesen. Egy finom, örvénylõ mozgás figyelhetõ meg benned, mi feltölt teljesen ezen a területen.



Most elindul a szívcsakrádba az éltetõ zöld Fény. Ebben a zöldben láthatsz csillogó rózsaszínes vagy más színû fényeket - A 4. angyal küldi azt neked szeretettel. Most látod, ahogy aurájából vékony rózsaszín fénysugarak is elindulnak feléd és beolvadnak a zöld fénybe. Érezheted mellkasodban a szeretettel bizsergõ érzést, amivel tisztít és tölt téged ez az energia. Megtisztít ott mindent és bekötõdik - fogadd be szeretettel és hálát.



Elindul a torokcsakrádba a következõ fény... Az 5. angyal sugara. Csodálatos kék energia. Lehet, hogy vele aranyos színû fénysugár is érkezik - Fogadd be, fogadd be ezt a tisztító Fényt, hogy kitisztítsa a torokcsakrádat, hogy be tudjon kötõdni. Érezd az energiát magadban és azt is milyen szeretettel sugározza ezt rád az angyal. Nyisd meg magad, hogy ez a terület teljesen megtisztulhasson és segítsen neked a kapcsolataidban. Mintha puha sálként ölelné körbe torkodat...



Most elindul az újabb fénysugár a 3. szemedhez, homlokcsakrádhoz. A 6. angyal küldi feléd. Indigókék, kicsit lilás színû energiasugárral, hogy megtisztítsa ott is a csakrád. Ebben a fényben csillogó kristályos erõk vannak. Ha nem lenne elég nyitott ez a csakrád, akkor most ez a fény nyit rajta. Érezheted homlokod elsõ és fejed hátsó részén is azt a forgó, örvénylõ mozgást, amivel ez a megnyílás jár. A tompa nyomás már a nyitottságot jelenti. Engedd bele az angyal fényét. Kapcsolódj össze aurájával, hogy feltöltõdhess...



Elindul a korona csakrádba a 7. angyal lilásfehér sugara. Csillogó aranyos-fehéres fénysugárral. Nagyon intenzív energia, mely belép fejtetõdön. Ez a csillogó fény tisztító, és bekötõ.

Ha megnézed magadat, láthatod vagy érzékelheted, hogy a bekötött fények által egy fényoszloppá válsz. Az összes fénysugár most összekapcsolódott... A Teremtés 7 szent fénysugara.



Feltölt téged ez az energia, megtisztít. Most érezheted, hogy a talpadon keresztül elindul egy spirális energia, mely leköti ezt a Fényt Földanyához. Érezd a finom energiaáramlást, ami a talpadon keresztül megindul, s egyenesen Földanya tenyerébe érkezik.

Érezd, hogy ezáltal teszel a Földért. Érezd azt is, hogy ott ahol most te vagy, mögötted ott vannak a szüleid, testvéreid, barátaid, családod, rokonaid, akár jelen vannak a földi életben akár nincsenek. Az általad most bekötött Fény hozzájuk is átkapcsol, átáramlik, õket is tölti - fizikai és lelki szinten is.



Érezd magadban és mögötted, a sugarasan szétáramló hét csakrán keresztül bekötött fényt, mely egyszerre tölti a Földet, és tölt minden egyes embert. És ha szeretnéd látni, akkor láthatod, hogy milyen csodálatos energia alakult itt most ki ebben a formában ahogy küldöd szét a Fényt. Áramoltasd ezt az energiát a Földért, az emberekért és kérlek áramoltasd ezt az energiát minden élõlényért a Földön. Minden emberért, minden állatért, minden növényért és minden vízért és a levegõért.

Lásd és érzékeld, hogy az általad közvetített energia megtisztít most mindent... Lásd, hogy a vizek tisztulnak, a Föld is tisztul, és lásd hogy a szeretet által a Fény eljut mindenhová, minden ember szívébe. Ébreszti bennük a szeretetet. Engedd át ezt az energiát. Lásd ezt a csodálatos rózsaszín, aranyos-fehér Fényt, ami most körülvesz.



Most fentrõl újabb két angyal érkezik. A 8-as csakra és a 9-es csakra angyalai. Idejönnek hozzád, és hozzák az õ fényüket is… Ezüst és arany energia érkezik velük.

Eléd állnak. Kitárják karjaikat, körbeölelnek téged és megáldanak. A két angyal aurájának fénye összekapcsolódik, és most elindul egy ezüstösen-arany Fény, ami teljesen körbeölel téged. Sejtszinten érezheted ezt a finom energiát. Sokkal finomabb és sokkal magasabb szintû energia ez, teljesen új érzés van benned. Másképp hat és másképp dolgozik. Lehet, hogy számodra ismerõsnek hat.



A Szentléleknek az energiája ez. Hiszen minden ember áldást kap, aki a másikért valamit tett. Itt most te megteszed a Földért, Földanyáért, az emberekért, állatokért, a vízért, a levegõért és minden növényért, hogy az általad átengedett és közvetített energiával megtisztuljon és emelkedjen. Semmi mást nem kell csinálnod csak árasztani magadból és átereszteni magadon keresztül ezt a finom energiát. Érezd meg a Szentlélek energiáját, mely most lágyan megsimogatja arcodat. Érezd érintését az arcodon. A szeretet érintését, a tiszta Fény érintését. Merd elhinni, hogy téged is megérint és megérintett a Szentlélek. Érezd a hálát a Mennyei Atya szívébõl, hogy tettél valamit. Nem csak magadért, másokért is. Érezd az áldást, érezd szívedben a melegséget, hisz most szív szinten vagy.

Szívbõl tudjuk kimondani a legszebb dolgokat. Ha szívbõl adsz, szívbõl kapsz. Hát igyekezz minél többet szív szinten lenni. A szív nem hazudik, a szív õszinte. Hát légy te is õszinte és igaz.



Köszönd most meg az angyaloknak, hogy eljöttek ide hozzád és megadták neked és a Földnek ezt a Fényt...

Most érzed, hogy feltöltõdtél ezzel a finom energiával, és most lassan megszûnik rajtad keresztül ez a finom áramlás. De a Fény benned van, így teheted a dolgodat a mai naptól a szív szintjén.

Bármikor adhatsz ebbõl az energiából azoknak az embereknek akiknek most is adtál. Reggeli meditációdban, imáidban küldj ebbõl a fénybõl és abból amit megéreztél most az arcodon.



Figyelj magadra és érezd meg, hogy egy változáson mentél át. Egy olyan áldást kaptál, amely segít a most-ban élned. Segít a mában, hogy mindig jó döntéseket hozz, és mindig õszinte legyél. Szeretetteljes és igaz. Most figyelj finoman a szívedre, érezd a szíved dobogását, majd finoman érezd meg, hogy hogyan veszed a levegõt nyugodtan, kényelmesen.



Saját tempódban, ahogy jólesik neked, sietség nélkül, de gyere vissza az itt és most-ba.



Mielõtt befejeznéd a meditációt, mondj köszönetet mindazoknak az égi energiáknak, Mennyei Atyának kik segítettek neked abban, hogy ezt itt és most megéld.



Vége a gyakorlatnak.



Pusztai Orsolya
Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.689 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24