header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Müller Péter írásai

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #4722 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Müller Péter írásai
.


Müller Péter: "Ez a segítség minden mélyrõl jött S.O.S. jelünkre megérkezik"



Ahogy anya nélkül nem születhet ember a földre, úgy õrangyal nélkül sem. Errõl meg vagyok gyõzõdve.

Az egyik alulról formál és testet ad neked, a másik fölülrõl tart és láthatatlanul segít élni. Más kérdés, hogy ezt a segítõt nem látod, nem hallod, nem érzékeled, de van. Nevezd ezt a hallást sugallatnak, ihletnek, intuíciónak vagy csak egy hirtelen jött világos gondolatnak vagy jó érzésnek, de amíg teljesen nem süketülünk meg ebben a mai zûrzavarban, és az antennánk mûködik, ez a segítség minden mélyrõl jött S.O.S. jelünkre megérkezik. Nekem például most azt üzente, hogy ezt írjam le - mint e heti útravalót. Meglátod, hasznát veszed!

Írta: Müller Péter


Forrás: www.life.hu/sztarszerzok/muller-peter/20...z-orangyalokrol.html


elozoeletek.blogspot.com/2018/11/muller-...-minden-melyrol.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 5 hónapja #4817 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Müller Péter írásai
.


Müller Péter: "Sosem késõ - most jött el az ideje!"




Egy vödörben ugyanaz a víz lehet, mint a tengerben. Ami hiányzik belõle - az a végtelenség.

Szereted a tengert? Nem a fürdést, az úszást, a folyót és a tavakat - hanem a tengert. Azért szereted, mert végtelen. Határtalan világban lebegsz. Óriási, végtelen és iszonyúan erõs. A mélyét nem ismered, még a legtisztább tengernek sem, mert odáig nem látsz le; nem is sejted, milyen titokzatos világ felszínén úszkálsz. Ki tudja, honnan érkezett az a halraj, amelyik a lábadhoz simul. Te a korlátok, határok világában élsz, õ a határtalanban.

Van a tengernek egy napsütéses, nyugodt, szép és szelíd arca... van, amikor játékos és hullámzik... lecsúszhatsz a hullámok hátáról... És van, amikor dühbe gurul és háborog, s ilyenkor veszélyt jelent mindenre és mindenkire, akinek határa van. Elsöpri...

Ha átadod magad a tengernek, olyan, mintha az Istenben lebegnél. Van, aki fél tõle. Van, aki szereti. Van, aki a tengerbe hazamegy, mert ne feledd: születésed elõtt, mielõtt a szárazföldre vetõdtél volna, mint egy hajótörött, ilyen vízi világ lakója voltál. Pici embrió korodban még kopoltyúcskád is volt.

Vannak népek, akik a tengert nõnemûnek érzik. Vannak, akik férfinak. (Il mare, la mer) Én nõnek. És ha valaha tengerpartra jutottam, igyekeztem olyan helyre keveredni, ahol nem látszik a túlsó part. Nincs szemben egy látható sziget. És alkonyatkor látom a fáradtan izzó napot a tenger alá bújni.

Szeretem az alkonyt. Alkonyatkor a napod beérik, s minden, ami értékes benned, édessé és ehetõvé válik. Van, aki "késõn" szül, "késõn" találja meg a párját, "késõn" talál magára. Sohase mondd, hogy késõ! Hanem azt, hogy eljött az ideje.

Forrás: www.life.hu/index.html

elozoeletek.blogspot.com/2016/03/muller-...most-jott-el-az.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #4833 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Müller Péter írásai
.


"Kit vonzol az életedbe? És kit taszítasz?"




Élni csodálatos mutatvány. De a nyulat, amit a cilinderbõl elõhúzol, te magad tetted bele. Akkor is, ha nem emlékszel rá.

Akkor is, ha kiderül róla, hogy nem nyúl, hanem szörnyeteg. Akkor is, ha egy kellemetlen, mohó egér. És akkor is " fõleg akkor! " ha ezt az egész folyamatot még önmagad elõtt is olyan szenvedélyesen tagadod, hogy meg tudnád verni azt, aki ezt a szemedre veti. Akkor is, ha azt hiszed, hogy ami történik veled, nem a te mûved, hanem mások mûvelik veled.

Mindent megidéztünk. Bevonzottunk. Megtettünk.

Nem ilyennek képzeltük, nem így akartuk, nem ilyennek hittük, de nemcsak az lett belõle, ami lett, hanem már akkor is ez lappangott benne, amikor elõször megvágytuk - de nem láttuk még benne.

Mással nem azért történik más, mert peches vagy szerencsés, hanem mert mást varázsol magának. Kit vonzol az életedbe? És kit taszítasz? Ki lesz a gyermeked? És ki az anyád? Ezek a Sorsnak nevezett mutatványunk legrejtélyesebb részei, de ebben sem áldozat vagy, hanem tevõleges résztvevõ.

Vigyázz, mit teszel a cilinderedbe, mert elõjön.

(Müller Péter)


elozoeletek.blogspot.com/2015/10/kit-von...s-kit-taszitasz.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4870 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Müller Péter írásai
.



Müller Péter: "Ezt nevezik a lelkek titkos összekötöttségének"



Hogy ki a legjobb barátod, onnan ismered fel, hogy váratlanul fölhív telefonon, akár késõ este is, és ezt kérdi: 'Mi bajod van?'

Megérezte. Õ egyedül. Mások még az arcodat is látták, elõzõ nap hosszan beszélgettél velük, és nem vettek észre rajtad semmit. Õ meg érezte, nagy távolságból is.

Ezt nevezik a lelkek titkos összekötöttségének.

Az is lehet, hogy te is föl akartad hívni õt, de mégsem tetted. Lebeszélted magad, és õrizted tovább a nyomasztó bajodat. Õ meg átlátott beléd. Az is tudta talán, hogy éppen hívni akartad õt. Ezek a láthatatlan lélek-kapcsolatok megfejthetetlenek. De minden esetben az igaz szeretet jelzései. És nagyon gyakoriak. Azt hiszem, most is eszedbe jut valaki!... Nem biztos, hogy a barátod. Lehet az anyád, a gyereked, a párod, vagy a szerelmed is. Hívd föl, mert rád gondol!

Írta: Müller Péter

Cikk forrása: www.life.hu/sztarszerzok/muller-peter/20...szekotteteserol.html
elozoeletek.blogspot.com/2018/10/muller-...k-lelkek-titkos.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4895 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Müller Péter írásai
.
Müller Péter: "Szeress akkor is, ha most még nem szeretnek!"


És ne felejtsd el, hogy varázsló vagy! Boldogságod nemcsak a külsõ körülményeid függvénye, hanem megteremtõje is! Minden külsõ ok nélkül is lehetsz derûs, szomorú sötét idõben is, és meglátod: kisüt a napod!

Ha tudnád, mennyi minden alakult úgy, mert te idézted magadra félelemmel, balhittel, öntudatlanul borús gondolattal! És ez így van az érzéseiddel is. Nemcsak körülményeid hatására születnek, hanem ki is váltja az életed eseményeit.


Szeress akkor is, ha most még nem szeretnek!

Adj elõleget a Jóistennek! És légy vidám akkor is, ha nincs okod rá!

És szeress akkor is, ha most még nem szeretnek! Elõbb-utóbb majd megszeretnek. És csakis olyan zenét hallgass, ami örömmel tölt el, s keresd azoknak az embereknek a társaságát, akik derûsek és lelkileg erõsek, és felébresztik benned az alvó, jó varázslót. A legszebb tengerésznóták viharban születtek!

Írta: Müller Péter

Cikk forrása: www.life.hu/sztarszerzok/muller-peter/20...rol-szeretetrol.html

elozoeletek.blogspot.com/2018/06/muller-...kkor-is-ha-most.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #4945 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Müller Péter írásai
.


Müller Péter: "A gyengeség nem természete a lelkednek"


A gyengeség nem természete a lelkednek, hanem szerzett tulajdonsága. Igazi természeted isteni és erõs.

Amikor újszülöttként bömböltél, ételt, törõdést követeltél, amikor pici babatestedet megtanítottad állni, járni, futni minden fájdalmas bukás ellenére, amikor kis csúszómászóból emberré növekedtél, nem voltál gyenge. Hanem végtelenül erõs. Késõbb lettél gyenge, amikor elvesztetted a hitedet, amikor megijedtél a világtól, amikor hagytad, hogy a rossz körülmények elszívják erõdet, és meggyengítsenek, akkor lettél gyenge.

Mások tettek gyengévé.

És a rossz gondolataid, téves érzéseid és a körülményeid hatalma. Tudd, hogy atomerõvel születtél. Hatalmas energiával és óriási kezdeti bátorsággal! Elfelejtetted! Rossz varázslat alá kerültél, és elhitted, hogy gyenge vagy. Ez jusson eszedbe, ha gyengének érzed magad. Törpék országában elõbb-utóbb Gulliver is törpének érzi magát. Hagyja magát lekötözni. Mindaddig, míg magára nem ébred. És akkor letépi magáról a kötélnek érzett, valójában cérnavékony kötelékeit. És föláll!

Müller Péter

Forrás: www.life.hu/sztarszerzok/muller-peter/20...ti-bolcsesseget.html



Facebook oldalunk: www.facebook.com/utmutatoaleleknek1/?fref=ts

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.929 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24