header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Pusztai Orsolya írásai

Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #2881 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
A JÓság - Jézus tanítása

Édes gyermekek, kik teremtõ Atyátok szeretetébõl születtetek! Itt a Földön tanúságot tesztek, szeretetrõl, hitrõl, bölcsességrõl, önmagatokról, melyben mind Isten nyilvánul meg Bennetek.

Gyermekek, erõtök növekszik bennetek, s ezt az erõt meg kell tanulnotok jóra fordítani, s nem csapongani benne.

Gyermekek! Minden oldalról olyan energiák áradnak felétek, melyeket befogadva, nektek azt összpontosítanotok kell! Legyen az erõtök központja szívetek, melyben benne van az igaz Szeretet! Hisz Atyátokhoz csatlakoztok ott, s az Én szívem Lángja bennetek lobog.

Hát erõtöket e Szent Lángba összpontosítsátok, s növeljétek akkorára, hogy e Szent Láng átfogja szíveteket, elterjedjen testetekben. Lángoljon bennetek, s nõjön akkorára, mi körülvesz egy Szent Lángoszlopban, hogy abban fényeskedjetek, isteni akaratban!

De ehhez az kell, hogy felismerjétek magatokban az Erõt és a Fényt. Tudjátok, az erõ arra való, hogy jót tegyetek vele a szeretetben. Mert az ember lelke eredendõen Jó, hisz Istentõl való. Ha a cselekedet, mit tesz, nincs összhangban szíve jóságával, az feszültséget okoz, s ez a feszültség elakasztja az energiát s nem áramlik bennetek, s körülöttetek.
Ezért gyermekek, figyeljetek arra, hogy mit gondoltok, mondtok és tesztek, hogy abban a szívbéli jóság, s a szeretet érzése benne legyen.
Nem baj, ha hibáztok, ha bevillan egy gondolat, kicsúszik a szátokon egy szó, vagy egy tett, mit hirtelen nem szívbéli jóság vezérel. Hanem az, mit megtanultatok itt a Földön, s mit felvettetek magatokra, neveltetésetek során. Nem baj, hisz emberként jártok a Földön, s a hibáitokból mind tanultok.

Bocsássatok meg magatoknak! Próbáljátok meg azt, hogy felismeritek, miben s hol hibáztatok. Ezt a hibát kijavítjátok, s legközelebb odafigyeltek, mit mondtok, cselekedtek. Ezért, az odafigyelés nagyon fontos. Ez olyan, mint egy önfejlesztés.
Földeteken, nagyon sok ilyen felhívást lehet látni, hogy önismeretre tanítanak. De az igazi önismeret az, mikor meglátod magadban az Isteni Jót, s felfedezed igaz Valódat, mely a szeretetben gyökeredzik.

Hát tartsatok magatoknak saját önismereti tanfolyamot! Ismerjétek meg magatokat gondolataitok, cselekedeteitek és szavaitok által! Lássátok mindenben a jót! Keressétek minden kimondott szavatokban a jóság és a szeretet erejét! Lássátok gondolatotokban az isteni szabadságot! S gondolkodjatok a szeretet gondolataival.

Mikor valamit tesztek, kérjétek magatokat: Szívbéli jóságból cselekedjem azt! A szeretet irányítsa minden tettemet, Isten akaratában! Ámen. így fohászkodjatok magatokban, s hangosan, ha úgy akarjátok.
Akkor a szeretet elárad bennetek, s nem marad meg csak szívetekben, hanem elönti testeteket is, s lelketek felszabadulhat és irányíthat benneteket.
Ha magatokban ezt a - szeretetreakciót - kiépítitek, bármikor elõ tudjátok hívni. Egy olyan szeretet-pajzsotok lesz, mely véd benneteket, a világ olyan zajától, mi nem szeretetben gyökeredzik.
Gyermekek! Meg kell különböztetnetek! Fel kell ismerjétek mindenben a szeretetet, a jót, s azt kell meglátnotok, azt kell értékelnetek, s azt kell fejlesztenetek. Magatokban is!
Mindenben ott a Jó! Miben talán nem is látod szemmel, szívvel megérzed azt.

Ezért gyermekek, áldásom mindig bennetek, mert szívem lángja ég lelketek szívében, s ha felfedezitek, s kiárasztjátok magatokba, Én vezetlek benneteket az Úton.
Drága gyermekek! A Szeretet, a Jóság s az isteni Áldás vegyen körbe bennetek!
Angyalaimat küldöm el hozzátok, hogy segítsenek, s a jót megláttassák veletek.

Hát árasszátok ki szívetek szeretetét, és éljetek e szeretetben, Isten akaratában, MOST.

Jézus voltam itt köztetek, s Vagyok mindig Bennetek!
(forrás:Pusztai Orsi kristálycsakra.hu)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #3065 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
2011. Április - a szellemi irányítás beengedése
2011.04.01



2011. Április - a szellemi irányítás beengedése

A hónap mantrája:

SZÍVEMBE ISTENI FÉNYEM BEFOGADOM
SZELLEMI ÉNEMNEK MAGAMBAN HELYT ADOK!


Ebben a hónapban megérthetjük, hogy magunk irányítjuk gondolatainkkal és érzéseinkkel utunkat, és ez az Út akkor lesz EGY az istenivel, ha elfogadjuk a Felsõbb Tudatosság Szív irányítását Bennünk!
Saját magunk vagyunk életünk irányítói!
Gondolataink meghatározzák érzelmi irányultságunkat. Cselekedeteink pedig hangot adnak akaratunknak. De honnan táplálkoznak ezek a motiváló erõk? Milyen bizonyosság segíthet minket ebben? Annak felismerése, hogy minden bennünk születik. Nem külsõ tényezõk, személyek vagy körülmények határoznak meg minket, hanem az, honnan szemléljük a Létezést! Ha külsõ támpontokon keresztül, akkor oda is kötjük a történéseket, és mindenek okát bennük látjuk. De létezik-e bármi is csak külsõ okokból? Mibõl születik meg minden külsõ körülmény? Ezen gondolatok elkezdenek egy belsõ bizonyosság felé irányítani minket: honnan és mibõl indul ki minden, amit világomnak érzek? Hol a központ, melybõl mindez táplálkozik? Hol van mindennek az eredete?
Igen sokan rávágják: bennünk!

De Jézus azt kérdezi: belsõ bizonyosságodból jelented ezt ki? Hiteddel összekapcsoltad Önmagad Felsõbb Tudatod Fényével? Mikor kimondod a szót, honnan indul el? Fejedbõl, vagy a Szívedbõl? Hiszed vagy tudod mindezt? Ha tudod, e szerint is éled? Honnan indulsz el, mikor megnyilvánulsz? Benne állsz-e belsõ pontodban, isteni Tudatosságodban? Mindaddig nem válik belsõ bizonyossággá léted, míg igent nem mondasz Magadra!
Bizonyosságunk: a szellemi irányítás tudatos felismerése és elfogadása!

Április energiái világosan (ha eddig homályos lett volna ) megmutatják bennünk azokat a helytelen vagy felesleges dolgokat, melyek már nem tartoznak a tudatos fejlõdés útjához életünkben.
Olyan belsõ letisztulás idõszaka ez, ami kikíséri belõlünk a felesleges érzelmi és gondolati mintákat és helyüket isteni erényekkel tölti be. Most nem szabad helyt adnunk az elkeseredésnek, mert az ellenerõk és az ego ezzel próbál bennünket utunkról letéríteni.
Ezen idõszak már határozott lépéseket, hitet és elkötelezõdést vár tõlünk fejlõdésünk útján.

A Szeretet Rendje már mûködésbe lépett és folyamatosan alakítja át világunkat, az Új Eszméknek megfelelõen. Ezek az energiák magasan rezgõ Fényben tündökölnek és áthatnak mindent.
Ezért az alacsonyabb rezgésû energiák tudatossági szintjérõl feljebb kell lépnünk a lélekvezérelt, szellem által irányított szintekre.
A szellemi Bölcsesség idõszaka ez, mikor elmélyedve Önmagunkban felfedezzük az isteni Tudást.

Az elmúlt hónapok erõteljes megtisztító és hangoló energiái megterhelték testünket, sokan fáradtnak, erõtlennek érezték magukat.
Nagy mennyiségû energiát áramoltattunk át az energiarendszerünkön, és ezek folyamatosan dolgoztak és dolgoznak bennünk.
A hangolások mintegy "elõkészítették a talajt" az új eszmék kicsírázásához életünkben.
Az energiahangolások felásták és bevetették kertünket a Szeretet a Hit és a Bölcsesség isteni virágaival. Nekünk most ápolnunk és öntöznünk kell õket a szellemi Tudatosság energiáival, hogy kibújva és megerõsödve kibonthassák pompázatos szirmaikat.
Így tudjuk majd magunkba szippantani a Szentlélek illatát!

Lelkünk folyamatosan dalol bennünk, hogy emlékeztessen a Boldogságra, melyet megélni jöttünk a Földre.
Mielõtt tiltakoznál, elmondom, hogy minden pillanatban benne van a Boldogság. Lehet, hogy rejtõzködik, de ott van! Nekünk csak meg kell látnunk. De a látásunkat most már testi szintrõl Szív szintünkre kell áthelyeznünk.
Ha egy pillanatra magadba nézel és megkérdezed: itt és most, ebben a pillanatban boldog vagyok-e? - megkapod a választ.

Mielõtt az agyad bekapcsolna egy érzés szalad át rajtad a szíved központjából kiindulva, ami ennek a pillanatnak szól. De ezt csak akkor érzed, ha benne vagy tudatosan a pillanatban.
Ha nem ment, próbáld újra! Érezd meg a pillanat boldogságát! Az itt és most-ban minden rendben van! Mindened megvan és semmi másra nincs szükséged, mint a Lét-re.
Ez a LÉTezés tiszta tudata, mely megéli az ÉLET boldogságát, pillanatról-pillanatra.
Ez a Szív-szint!
Ahogyan az alsó 3 energiatest és csakra mûködése is szépen lassan átalakul bennünk, és az irányítás magasabb aspektusokba emelkedik, úgy lép tudatosságunk is feljebb a Fény szintjein.

A Szellemi Tudatosság az isteni FÉNYTUDAT!

De ennek a Tudatosságnak az elérése biztos alapokat kíván. Ha nincs egy olyan tiszta, szeretetteli tér bennünk, amit kitöltsön, nem tud kapcsolódni hozzánk. Hiába vágyakozunk, ha nem teszünk semmit vágyaink elérése érdekében.
Érzelmeinket és gondolatainkat tisztába kell tennünk magunkban, hogy megérthessük a magasabb tudatosság irányultságát.
El kell fogadnunk a szellemi tudat vezérlõ erejét és minden akaratunkat szívünkbe kell helyeznünk. A Szív tartja harmóniában érzelmi, gondolati és cselekedeti energiáinkat.

Csörgött az óra: ÉBRESZTÕ!

Ébredj Tudatodra! Nincs már idõ szunyókálni, tessék "kezedbe venni" Tudatosságodat és Élni vele!
Engedd, hogy lépéseid ezentúl ez az erõ vezesse. Kezdj el szívbõl gondolkodni, érezni és cselekedni, meglátod, hogyan alakul át az életed és borul virágba lelked.


Attól, hogy magasabb tudatossági szintre lépünk, pontosan érteni fogjuk kik is vagyunk, és miért jöttünk a Földre.
Emberként ugyanúgy meg kell élnünk magunkat, ahogyan szellemként tesszük.
A Létezés aspektusai összeköttetésben állnak egymással és a közöttük áramló fényinformációk mindkét irányba mozognak.
Ez azt jelenti, hogy szellemünk lelkünkön át emberünknek küldi tudatosságunk által útmutatásait és a Fényt, de emberi megéléseink ugyanúgy lelkünkbe íródva szellemünk felé közvetítik tapasztalatainkat, mely által õ is fejlõdik. Ez egy oda-vissza Tudatossági csatorna.
Ezért egyik aspektusunkat se becsüljük alá. Minden részünk Létezésünk szerves és fontos eleme.

Most ezeket az elemeket hozzuk összhangba és emeljük az egész rendszert magasabb rezgésekbe. Minden folyamatot, ami tudatosodásunkat segíti Felsõbb Énünk irányítja. De a sikeres fejlõdéshez emberünk is kell! Nekünk kell önszántunkból átengedni az irányítást és ezzel megnyerni az Irányítást!

Kicsit zavaros?

Gondold el, hogy van egy emeletes busz. Aki járt Angliában láthatott szép számmal ilyen buszokat .
De ez a busz most 3 emeletes és minden emeleten van egy vezetõfülke. A 3 emelet szellemi-lelki és testi tereidet és tudatosságodat jelképezi.
Kicsit sántít a példa, de most csak elmélkedünk…
Minden vezetõfülkében van egy kormány, ami felülrõl vezérelt, de minden vezetõ maga is tudja irányítani a saját szintjén. Ha gondolatban belehelyezkedsz az egyes vezetõk nézõpontjaiba, megértheted mi a különbség a rálátások között.
Az alsó csak az út szintjét látja, a magasabban ülõ már átlátja a környezõ utcákat. A felsõ szintrõl pedig az egész forgalmat. Te utasként kire bíznád a vezetést?
Ez nem azt jelenti, hogy te a saját szinteden nem fogod a kormányt és nem figyelsz az útra, hiszen minden figyelmedre szükség van az út felismeréséhez, csak azt, ha érzed, finoman jobbra fordítana a magasabban ülõ (mert mondjuk õ már lát egy akadályt 3 utcával tovább) akkor megfontolod, hogy elfogadod- e a jelzést, vagy továbbra is saját akaratoddal egyenesben tartod a buszt.
Ehhez azonban minden vezetõnek kapcsolatban kell lennie a többivel (akár megérzés szinten is), kell legyen közöttük egy érthetõ jelzésrendszer (SZÍV).


Az Irányítás elfogadása nem jelenti azt, hogy sorsod kiveszik a kezedbõl, csak azt, hogy segítséget nyújtanak a lépések megtételére és szükségességük megértésére.
A Magasabb Tudat nem utasítani, hanem segíteni szeretne. Minden amit a javadra tesz(el), utadat segíti.
Rajtad áll, van-e benned annyi alázat Önmagad iránt, hogy képes vagy a segítséget elfogadni?
Légy tudatos minden lényedben és megérted, Mag-ad irányítod Életed, csak engedned kell az Útmutatásnak.





A hónap fontosabb napjai:


Április 1. - A Lépés napja! Elindító, megújító energiák érkeznek lelkünkbe, hogy megtehessük az elsõ lépéseket a szellemi tudatossággal átitatott létezés felé. Ez az ÚT az emelkedés Útja, az isteni Rendben.
Ez a Rend pedig minden igaztalan dolgot lebomlaszt, hogy újjáépíthessen. Nekünk csak szívünk szavát követve, a jézusi úton járva kell lépnünk elõre. Ha hittel tesszük, minden segítséget megkapunk a fejlõdéshez. Legyen ma a Remény Sugara, mi ébreszt bennünket és engedjük, hogy Önmagunknak is tudatára ébredhessünk. Szólítsuk meg Felsõbb Énünket és kérjük meg a vezetésre és a szükséges lépések megtételének segítésére.


Április 3. - Olyan szellemi és bolygóenergiák érkeznek, melyek a befogadást erõsítik bennünk. Az Univerzum egy olyan Fénypalástba fogja a Föld energiaterét, mely a szívek megnyílását segíti, így teremtve helyet az EGY ISTENI SZÍV erejének mindenkiben. Ezek az erõk a tiszta, feltétlen Szeretet rezgéseit szórják szét és így kapcsolnak bele minket a szellemi áramlatba. A krisztusi dimenziókból érkezõ Fény-esszencia elõször a Föld körül a krisztushálón keresztül fejti ki a kollektív tudatban a hatását. Nagyon sok emberben felmerül a gondolat, hogy változtatni szeretne. Ez is egy új, tudatos lépés megtételére ösztönöz. Ezután szépen folyamatosan ez a Fényerõ leáramlik egy hullámzó, lágy mozgással és beborít mindent, így az emberi aurateret is. Ennek hatása olyan érzés, mintha egy lebegõ álomszerû tudati tér lenne körülöttünk, de ha belemegyünk ebbe az erõtérbe, rájövünk, hogy igenis tudatos és határozott energia, ami az isteni Szeretet Útjára hangol bennünket. Meditáljunk rá bensõnkben az isteni Szeretet lakhelyére, és lássuk meg, van-e gátja annak, hogy megtaláljuk magunkban? Tisztítsuk meg a szívünkhöz vezetõ utat, hogy a Szeretet akadálytalanul „közlekedhessen” bennünk és rajtunk keresztül.


Április 4. - Nagyon erõteljes energianap. A 4-4-4 erõi dolgoznak egy égi kapun keresztül. Amikor az év a hónap és a nap száma is megegyezik, olyan együttállások következnek be a szellemi, lelki és fizikai terekben, melyek erõteljes hangolásokat eredményeznek. Ilyenkor az együttes kód megnyitja azt az energiakaput, melybõl leáradhatnak azok a segítõ erõk, amikkel újabb fejlõdési szakaszba léphetünk mind egyéni, mind kollektív szinten. Ilyenkor az az idõkód is megnyílik, mely a Föld és az emberiség fejlõdésének újabb periódusát indítja el.
A "4" a megvalósítás száma, segíti az Ideát a fizikai világban megtestesülni. A most érkezõ energiák az Isteni Rend, a Szeretet Törvényének beiktatását hozzák el. Ennek eredményeképpen elkezdenek feloszlani az igaztalan és a Rend ellen ható szervezõdések, és bár ez az elején egy káoszszerû állapotot eredményez, de mint ahogy egyesek mondják, az Õskáoszból is isteni Rend született, itt is minden a helyére áll az isteni Törvények szerint, csak türelmesnek kell lennünk . Nem kell mást tennünk, csak Isten Akaratának beteljesülését kívánnunk. Engedjük el a saját életünkbõl is a gátló, hátráltató energiacsomagokat, és fogadjunk minden Újat szeretettel. Felsõbb Énünk ismeri a fejlõdés minden szakaszát bennünk, így ha kérjük, mindent elrendez a Terv szerint.


Április 9-10.
- Ennek a hétnek a két utolsó napja energetikailag összekapcsolódik. Egyfajta számadás, mérlegelés történik a lelkünkben. Olyan, mintha levonnánk eddigi életünk tapasztalatait, és azt, ami segítõ beépítjük, ami hátráltató felajánljuk és elengedjük. Ne ragaszkodjunk semmihez, mert beleköthetjük magunkat a régibe, ezzel hátráltatva az Új befogadását. Lelkünk ma rendet rak lélekkamránkban és lomtalanítást végez . A szellemi úton való lépésekhez tiszta tudati energiákra és pozitív gondolati, érzelmi töltésre van szükségünk.
Fontos, hogy ma tudatosan csatlakozzunk Földanyához. Õ az, aki felruház minket azokkal az emberi tulajdonságokkal, melyek életünk során tanítanak minket. Ezt születési képletünk alapján kapjuk, hogy erõsségeink és gyengeségeink felismerése okán fejlõdhessünk. Mikor tudatosodunk, ezek a tulajdonságok már nem mindig segítenek, van, hogy kinõjük, túlhaladjuk õket. Ilyenkor Földanya elveszi ezeket, ha tudatos kapcsolatban vagyunk vele, vagy ha kérjük Õt. Ezek helyét pedig megtölthetik az isteni erények és tiszta, szeretetteljes tulajdonságok. Bármi is emelkedik ki a mélybõl, ne tagadjuk le, hanem fogadjuk el és szívünkkel lássuk segíthet-e még minket, tanulhatunk-e általa, vagy csak cipeljük magunkkal és ideje megválnunk tõle.
Sokszor olyan sérelmeket hordozunk magunkban, melyek feleslegesen generálnak lehúzó rezgéseket bennünk. Sok ilyen érzés régen elengedhetõ lenne, ha a makacsság vagy a sértõdés nem ragaszkodna ezekhez a fájdalmakhoz. Nézzük meg miért ragaszkodunk, és engedjük el az ego felesleges kötelékeit, amivel fájdalomtestünket táplálja ezekbõl az emlékekbõl.


Április 11. - Újabb lehetõség az elindulásra! Ma egy újabb energiában támogató nap a szellemi vezetés elfogadására (bár ez minden pillanatban nyitva áll nekünk). A ma leáradó és szétáramló energiák megláttatják velünk a minden fizikai dologban benne rejlõ szellemiséget. Ha képesek vagyunk ennek a vezérlõ erõnek a felismerésére, és hajlandóságot mutatunk a Kegyelem befogadására, egy olyan belsõ erõt kapunk lelkünktõl, mely célirányosan vezet rá isteni utunkra. A belsõ késztetés egy olyan isteni megelégedettséget teremt, mely lelkünk tiszta vágyaira fókuszál. Így lesz elég bátorságunk, hogy felvállaljuk Önmagunkat magunk elõtt!


Április 17
. - Isteni és istennõi energiák összekapcsolódása. A mai napon olyan energia harmonizáció indul el, mely a kiegyenlítést ezeken az erõkön keresztül igyekszik megvalósítani. Az emberben lévõ Fénytengely (KA csatorna), mely létezéseink aspektusait köti össze, folyamatosan áramoltatja azt a spirális duál-erõt bennünk, mely az isteni és istennõi aspektust együtt tartalmazza ebben az ölelésben. Ha szellemi vagy lelki tereinkben ez az egyensúly megbomlik és bármelyik oldal erõsebbé válik, akkor mi emberként nem tudjuk a nõi vagy férfi oldalunkat kellõképpen megélni, vagy éppen az a dominánsabb, amelyiknek nem kellene.
Ezen erõk kiegyenlítése zajlik most szellemi tereinkbõl leáradóan, hogy identitástudatunk minden szinten a helyére kerüljön, és így minden aspektusunk támogathasson.


Április 20. - Ma a korábban elinduló hangolásnak és kiegyenlítésnek hatására lehetõségünk lesz a minket tanító kettõsség segítõ és hátráltató erejének felfedezésére. Nézõpontunkat kiszélesíthetjük és rálátásunk korlátozottságait ezzel elkezdhetjük feloldani. Ez nem azt jelenti, hogy azonnal mindent megértünk, csak azt, hogy hajlandóak vagyunk a megértésre törekedni. Megszólal bennünk egy hang, ami a megítélés eddigi programjait kérdõjelezi meg, és az elfogadás erején keresztül egy másik képet is elénk tár.
Ismeritek azt a mondást: legjobb védekezés a támadás? Ez is egy ilyen példa. Pl. azt, hogy valaki goromba, otromba, nem kell helyeselnünk, de meg kell látnunk mi készteti erre. Legtöbbször a félelem, hogy nem fogadják el. Ezért "megelõzendõ a megaláztatást", inkább õ aláz meg másokat. Ha ezt meglátjuk, rögtön értjük, ez az ember segítségért kiált. Szép lassan megtanuljuk felismerni ezeket a helyzeteket és a mögöttük megbújó okokat, ezzel azt is megértjük, mikor kell cselekednünk és mikor nem. A kettõsség eggyé válik a Szeretet Rendjében!


Április 22. - Ma Nagypéntek van, Krisztus áldozatvállalásának beteljesülése. Az angyali kórusok ezen a napon énekkel Urunkat dicsõítik, és krisztusi fénnyel vonnak be minden szeretetteljes megnyilvánulást, felajánlást. Az imának ma százszoros ereje van, és minden önzetlen cselekedetünkért segítõ energiát kapunk.
Ezen a napon Mária imádkozik a lelkekért, és nekünk magyaroknak ez különösen kedves, hiszen nemzetünk védelmezõjeként és Szent Koronánk õrzõjeként értünk ekképpen is imádkozik. Gábriel arkangyal és segítõi ma elkísérik égi édesanyánkat arra az útra, amit értünk Õ tesz meg minden évben Isten felé, a megváltás beteljesedéséért. Ez az út a Földet és az Eget összekötõ Fénylõ Tejútrendszeren keresztül vezet a Mennyek kapujáig. Itt Istenanyánk leborul és Jézus Szent Szíve nevében kegyelmet kér ránk.
Ilyenkor "csillaghullás"-sal válaszol az ÉG és a csillagok is különleges kegyelmi erõvel ajándékoznak meg, mert a csillagképek energiái rajzolódnak le a földi térbe. Ez azt jelenti, hogy születési képletünk segítõ erõi hozzánk áramlanak és feltöltenek. Ma meditáljunk rá ezekre a csillagenergiákra és a segítõ bolygókra. Csodálatos tanításokat kaphatunk.


Április 24-25.
- HÚSVÉT napjai, a Feltámadás ünnepe, a Megváltás misztériuma. Ezen a két napon krisztusi Énünk összekapcsolódik szívünkön át velünk, hogy átérezhessük ennek az isteni ajándéknak a csodáját bennünk. Megszólít minket létezésünk okán és mindenhol, fizikai, leli és szellemi tereinkben is kitölt a mindent jóváíró megváltás és felszabadulás! Lelkünk meghajol az isteni Akarat és a krisztusi Kegyelem fényei elõtt, és megnyitva minden részét befogadja azok tisztító, segítõ és beteljesítõ erõit. Minden Fénylény együtt ünnepel a lelkekkel, és a szellemi terek különleges fényeket küldenek le az alsóbb régiókba, melyek a tudatos megnyílást és befogadást segítik. Ma olyan elnézõek tudunk lenni .
A Szentlélek energiái most mindenkihez egyenként csatlakoznak, szellemi, lelki és fizikai szívünkön át egyszerre. Hitünk és lelki bátorságunk ezeken a napokon hozzásegít bennünket a gyógyuláshoz, mert e két nap energetikai csodája lehetõvé teszi a felismert karmikus minták elengedését.
Nem kell mást tennünk csak szívünk szeretet teli jelzéseire figyelnünk. Tudatosítanunk magunkban krisztusi valónkat és Õt saját lényünk aspektusaként befogadnunk!
Ebben az évben Húsvét szent Ünnepe különleges lélekújító ajándékot hoz nekünk. A mi feladatunk csak az, hogy mint izgatott gyermekek, szívünk terén megkeressük a számunkra elrejtett „aranytojást”.
A tojás, mint szimbólum a születésnek, a kibontakozásnak, a teremtésnek az energiáit hordozza. Ne felejtsük el, hogy régen az aranytojást tojó tyúkot a gazdagság jelképeként ismerték. Mi is gazdagodunk, hiszen most valami új születik, jön létre bennünk. Egy olyan belsõ tiszta Fény bontakozik ki, mely az isteni Rend, a Szeretet Törvénye, az Igazság és Bölcsesség hatalma bennünk.
Ha megtaláljuk ezt az ajándékot a szívünkben, rájövünk, hol is vannak azok a kincsek, amikre szükségünk van, hogy bõségben, boldogságban éljünk.
Tegyünk mi is belsõ felajánlást Urunknak és életünket helyezzük az Õ kezeibe, hogy megváltása, mivel terheinket magára vette, beteljesülhessen általunk. Ha elfogadjuk Õt megváltónknak, minden gondunkat lábai elé helyezve, lelkünk megkönnyebbül, szívünk kitárul!


Április 29. - Egy folyamat szakasza zárul most. A Központi Nap tengelye befejezi azt az elmozdulást mellyel beállította, hogy a spirális fejlõdés magasabb útjára mutasson, így a Galaxis és a Földtengely is alkalmazkodik az új rezgéstartományhoz. Testünkben kis belsõ feszültséggel járhat ez a hangolás, mert a bennünk lévõ létkódokat tartalmazó Fénykristályok is az új rezgésmintákra állnak át. A Ka csatornánkban futó Fény-DNS elkezdi átírni a fizikai testben lévõ DNS információkat, hogy testünk alkalmazkodhasson a tudati változásokhoz és az új energia-hatásokhoz. Sokan erre enyhe rosszulléttel és megmagyarázhatatlan furcsa érzetekkel reagálnak. Tudatosítsuk a bennünk zajló folyamatokat és fogadjuk el, mint fejlõdésünk szerves részét.
Végezzünk test-lélek és szellem összehangoló gyakorlatokat és áramoltassuk a Fényt tudatosan minden terünkön keresztül: kapcsolódjunk be a Szeretet Fény áramlatába.


Április 30. - Kegyelem napja. Isten gyermekeként szólít meg minket szívünkön keresztül. Szellemünk kitárja karját felénk, hogy összeolvadjunk az isteni ölelésben. Ez isteni hovatartozásunk kinyilatkoztatása, de csak akkor lehet igazán a miénk, ha bennünk is megvan ez a tiszta, feltétlen elfogadás az istenivel, szellemünkkel szemben. Ez a nap különlegesen erõs. Egyrészt a szellemi tudatosság fényei áramlanak dimenzió csakráinkon át, új kristálykódokat hozva létezésünknek, másrészt összekötõként szerepel május elsõ napjával, ami ugyancsak erõs hangolásokat tartogat számunkra.
Ma engedjünk a szellemi befogadásnak, és csak hagyjuk, hogy Isten ölelõ karjába emeljen bennünket.
2011. március vége
Pusztai Orsi

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hete - 15 éve 4 hete #3100 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.


10+1 Parancsolat

Az emberi létezés a Teremtés óta nagy változások tanúja és résztvevõje. Megélhette a teljes Egységet Istennel és saját döntése okán az elszakadást is.
Mikor Atyánk látta, hogy a szellemi kapcsolat nélkül botorkálunk a sötétben, segítséget nyújtott nekünk, hogy visszataláljunk Önmagunkhoz. Ezt azonban onnan kellett elkezdeni, ahol akkor voltunk: a fizikai ember szintjén.

A Bibliából ismert parancsolatokat az ember azért kapta, hogy értelmi és érzelmi fejlõdése ezen iránymutatások mentén olyan rendbe vezesse, melyben már alkalmassá válik a szellemi fejlõdésre és kinyithatja magában az Istenember-kódokat újra.

Ezek a parancsolatok ma is érvényes normák, de értelmük szellemi szinten, szívünk által nyer igaz iránymutatást.
Atyai segítséget kérve, égi sugallat útján próbálom nektek átadni mindazt, mi a Szív értelmezése szerint való.

Ki-ki fogadja hite, szeretete szerint.

Áldással
Orsi



Parancsolatok értelmezése az emberi életben:


I. tábla: Kötelességeink Istennel


1. parancsolat: Isten uralmának elismerése
2. parancsolat: Isten megismerése e
3. parancsolat: A hamis eskü ellen
4. parancsolat: Szenteld meg a pihenést is
5. parancsolat: A szülõk tisztelete


II. tábla: Kötelességek az emberekkel

6. parancsolat: Az emberi élet szentsége
7. parancsolat: A házasság szentsége
8. parancsolat: A vagyon szentsége
9. parancsolat: A hamis tanúskodás el
10. parancsolat: A mohó kívánság ellen




Útmutatások a Szeretet Rendjében:



1. Elsõ parancsolat - EGYSÉGTUDAT
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne legyenek más isteneid!

Isten így szól: - Ne hidd azt, hogy kívülálló vagyok. Ne helyezz ki magadból, hiszen Benned ÉLEK. Ha különállóként tekintesz rám a Fél-elem irányít! Nincs szükséged arra, hogy félelmek között élj! Csak az Egységben találod meg Önmagad, s Magadon át Engem! Ha meglátsz Magadban, EGY leszel Velem!

Ha képes vagy isteni mivoltodat elfogadni, az Egységtudat vezetésében nem lesz szükséged másra, csak erre a Tudatosságra.


2. Második parancsola - BÖLCSESSÉG
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne alkoss magadnak képet énrólam!

Isten így szól - Ha Önmagadban érzel Engem, ismersz. Ha kívül keresel, érzékeid megtéveszthetnek. Nincs szükséged arra, hogy neked bárkik bármit bemeséljenek és az õ hitüket fogadd el saját igazságodként. Az IGAZ kép rólam TE Magad Vagy! Ez a Te Bölcsességed, ha felismered!

A Bölcsesség nem más, mint Istenséged megnyílása Benned - mely már nem kép, hanem a VALÓ!


3. Harmadik parancsolat - BÉKE
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne élj vissza az én nevemmel!

Isten így szól: - Ha érzel Engem Magadban, benned isteni Békém lakik. Ez a Béke mindig tud magáról és nincs szüksége bizonyságra. Ha megnyilvánulsz szent Békém által, Bennem teszed, s Én általad Cselekszem. Ekkor Nevem én mondom ki a te száddal.

Ha nem érzed Istent Magadban, nevével csak külsõ megerõsítéseket keresel, de Vele nincs szükséged arra, hogy az elismerést, a bizonyságot másokból kikényszerítsd.
A Békesség elismeri Isten létét mindenben, bizonyságok nélkül is.


4. Negyedik parancsolat - TISZTELET
Én az Úr vagyok, a te Istened: az ünnepnapot szenteld meg!

Isten így szól: - Tisztelettel adózz Teremtõdnek és Önmagadnak azzal, hogy megszenteled a Teremtés csodáját!

A tisztelet azt jelenti, teljes Lényeddel meghajolsz és elismered a Létezést, mit a szellemi Fény alkotott. A teremtés, csak az alkotás elmélyült szemléletében tud kiteljesedni. Ha nem állsz meg egy pillanatra, hogy figyelmeddel megszentesítsd mindazt mit létrehoztál, nem tudod magadba engedni annak szépségét. Az ünnep az Élet teljességének elismerése és csodájának magadba fogadása. Ehhez azonban tisztelettel engedned kell, hogy szentsége megérinthessen a nyugalomban, mikor figyelmeddel magadon át az ünneplésnek adózol.



5. Ötödik parancsolat ELFOGADÁS
Én az Úr vagyok, a te Istened: tiszteld atyádat és anyádat.

Isten így szól: - Mikor utadra bocsátottalak és a Földre emberként érkeztél, Önmagad szellemi döntését valósítottad meg. Szüleidet te választottad, így õk döntésed segítõi, sorsod tanítói. Az ellenkezés meggátol a felismerésben és eltávolít sorsodtól.

Ha lázongsz sorsod ellen, Önmagad ellen kelsz fel, s nem ismered fel a lehetõségeket, melyeket szüleid biztosítanak fejlõdésedhez.
Az Elfogadás visszavezet az isteni Rend Útjára, az Akarat beteljesítõ és segítõ erõibe. Így leszel képes felismerni, hogy tested teremtõi szüleid: Apád és Anyád, kik nélkül e Földre le sem születtél volna.
Az ÉLET - REND és az Elfogadás kegyelme által ismerheted fel, hogy ez a REND tesz csak szabaddá.



6. Hatodik parancsolat - MEGBOCSÁTÁS
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne ölj!

Isten így szól: - Az Élet - SZENT! Az ÉLET ÉN VAGYOK! Ha ezt elfelejtenéd, a Megbocsátás Fénye visszavezet az Emlékezetbe.

Minden élet Isteni adomány, szellemi ajándék. Isten feltétlen szeretetének bizonyítéka.
Ami ezt a tudást elhomályosítja az emberi félelem, mely önigazolásként indulatokat kelt, melyek az embert irányíthatóvá teszik és kibillentik a szabad akarat döntésébõl. Ilyenkor az ember félelembõl bezárja a tudatosság kapuit és enged az indulatok keltette erõ irányításának. Úgy gondolja, mindenképpen meg kell védenie magát, és mindenkit akit "veszélyesnek" tart el akar távolítani, és a "potenciális veszélyforrást" meg akarja szüntetni.
A Megbocsátás erõi azonban felszabadítják az indulatok keltette irányítás kényszereit és újra visszavezetnek az Élet szeretetébe és tiszteletébe! Aki pedig tiszteli az Életet, képes tenni érte, akárkirõl is legyen szó.



7. Hetedik parancsolat SZER-ELEM
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne paráználkodj!

Isten így szól: - A Boldogság az EGYség megélése Önmagadban. Bármerre jársz életedben, ezt az Egységet keresed. Léted a Földön a megélések beteljesülése, így az Egység is megtapasztalható a szerelem által, de csak akkor jut el az igaz beteljesülésig, ha Magadban vagy SZERELEMBEN.

A beteljesülés pillanata csak akkor vezet el a Boldogsághoz, ha az Benned történik, mint isteni EGYesülés. Ez a SZERELEM csak Önmagadon által megélhetõ és nem külsõ érzékekkel érezhetõ. Amikor te Szerelemben vagy Önmagaddal (Istennel) a testi szerelem ennek emberi kiteljesedése, a belsõ megélés megnyilvánulása. A külsõ vágy elterel téged a belsõ figyelemtõl, és kiszakítja belõled a bizonyosság érzését. Ezért folyamatosan hiányérzeted van és keresed, mi is pótolhatná ezt benned.
Ha megtalálod a SZERELMET Istennel, nem lesz szükséged a beteljesülést kergetõ pillanatokra, mert képes leszel azt megélni azzal, akit a Földön társadként tisztelsz.



8. Nyolcadik parancsolat - BÕSÉG
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne lopj!

Isten így szól: - Az Univerzum Bõséggel áldott meg Téged, de ezt csak akkor érted meg, ha lelki kincseidet feltárod magadban. Nincs szükséged másra, csak mit Én adok neked, mert Utadat és feladataidat ez szolgálja.

Mikor a mohóság az irigység és a birtoklási vágy kezd el irányítani, már nem az isteni Úton jársz. Mikor elveszel mástól, Önmagadat károsítod meg, mert életenergiával fizetsz érte. Az Univerzumban az energiaáramlás törvénye szerint semmi sem marad üresen. Tehát ha te elveszel valamit, ott üresség keletkezik, és mivel ezt te tetted, neked is kell annak a hiányát betöltened. Önmagad energiájából teszel oda.
Amire szükséged van, az Univerzumtól megkapod, csak ki kell nyitnod magad a Bõség energiáinak és teret teremtened, ahová beáradhat a Kegyelem. De amíg te ezt a teret mindenféle dolgokkal, mohó vágyakkal és elképzelésekkel telíted meg, nem fog eljutni hozzád jogos "jussod".


9. Kilencedik parancsolat - IGAZSÁG
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne hazudj!

Isten így szól: - Az Igazság Te Magad Vagy! Az Igazságtól eltérni azt jelenti, Önmagadat tagadod meg! A hazugság görbe tükör, melyben nem látszik Örök valód, csak az árnyék, mely elillan, ha megérinti a Fény!

Ha az Igazság ösvényén jársz, a legnehezebb próbatétel is a javadra fordul és a legkilátástalanabb helyzet is megoldódik, csak türelemmel és hittel ki kell tartanod az Egyetemes Igazság Törvénye mellett. Az igaztalan szó feljegyzésre kerül az Univerzumban és mint energetikai teher nehezedik létezésedre. A hazugság, ahogyan Atyánk is mondja, csak addig képes fenntartani magát, míg a Fény fel nem fedi az álarcot, melyet visel. A hazugság azt jelenti nem bízol se magadban se másokban, ezért nem vállalod fel Önmagad, mást mutatsz, elvárásoknak engedelmeskedsz. Csak akkor lehetsz Igaz, ha bátran kiállsz és vállalod az Életed és Istent, saját magad és mindenki elõtt!
Ne feledd Atyád így szeret, amilyen Vagy!



10. Tizedik parancsolat - HARMÓNIA
Én az Úr vagyok, a te Istened: ne kívánd, ami a másé!

Isten így szól: - Az egész Univerzum az otthonod, és benne minden ugyanúgy a Tiéd, ahogy mindenki másé! Az Egyetemesség nem tesz különbséget, mert Minden EGYként Létezik, ez a Harmónia Rendje.

A te életed most lehetõség, hogy ezt az univerzális Harmóniát megtaláld Magadban és érezd, a birtoklás nem visz közelebb a dolgok megértéséhez, csak a hála és az öröm mindazért mit Isten adott neked. Ha ebben a Harmóniában létezel, képes leszel örülni nemcsak annak amid van, hanem annak is ami a másé, mert benne az Univerzum egyetemes ajándékait látod.
Az irigység eltakarja szemed elõl a magasabb rendû szándék megnyilvánulását, mely mindenkit a maga Útján vezet. A Harmónia visszaállítja benned a megértést: minden úgy jó, ahogy van!



11. Tizenegyedik parancsolat - JÉZUS- A SZERETET
Én az ÚT vagyok, az IGAZSÁG és az ÉLET! Ki hisz Bennem, örökké ÉL!

Mikor Jézus a Földön járt megmutatta nekünk a Szeretet Útját (a Szellemi Fény útját, Önmagunkat), és vele átadta a Szeretet törvényét, mely Vele és Általa vezet el minket újra az EGYségbe, MAGunkba. Ha magad felajánlod neki (krisztusi Énedet magadba hívod) kézen fog, és ha engeded, végigvezet téged a szellemi fejlõdés Útján, a Fénybe, a Tudatosságba, haza.

www.kristalycsakra.eoldal.hu/cikkek/tani.../11-parancsolat.html
Pusztai Orsolya oldaláról:
11 Parancsolat
2011.05.25

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #3143 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.

A hónap fontosabb energianapjai:


Augusztus 1. - A hónap elsõ napján erõteljes tisztító hatás érvényesül. Átmosó energiák érkeznek és a bennünk lévõ fenntartásokat hivatottak eltávolítani belõlünk. Csináljunk elengedõ gyakorlatokat:
Hunyd be a szemed és lazíts " Csak magadra figyelj" a lélegzésedre, szíved ritmusára. Kezdd el önmagadat figyelni fentrõl lefelé, vagy lentrõl felfelé, ahogy neked jobb. Mindig egy testrészre figyelj.
Figyeld meg, milyen érzések vannak azon a részen - és lazítsd el tudatosan. Ha kellemetlen, fájó, szúró, feszülõ az a tér, akkor ott blokkok vannak.
Ha ilyent tapasztalsz, kérd meg az angyalokat, jöjjenek most hozzád és hozzanak egy arany zsákot, amibe kirakhatod ezeket a negatív energiákat. Lásd, hogy megérkeznek és eléd tartanak egy aranyszínû zsákot, amit a szájánál szétnyitva fognak.
Most gondolatban a kezeddel nyúlj bele abba a területbe, ahol a blokk van, fogd meg azt és tedd ki eléd a zsákba. Érezni fogod a blokk keménységét, tömörségét, ahogy megfogod.
Majd ha már ezután képes vagy ellazítani azt a testtájat, haladj tovább - Minden területet lazíts el és rakd ki belõlük a blokkokat, negatív energiákat. Ha ezzel készen vagy, kérd meg az angyalokat kössék be a zsákot és vigyék el a rossz energiákat. Köszönd meg a segítségüket.
Ezután hívd magadba az Univerzum isteni Dimenzióiból a Szeretet éltetõ energiáit és töltekezz fel velük-

Augusztus 3.
- 10 milliószoros nap és dimenziókapu aktiválás. A hónap és a nap száma (8+3) kiadja az év utolsó két számát 2011, így a két számerõ összekapcsolódva egy energetikai spirált aktivál, ami lehozza a térbe az isteni rezgést, a 11-es mesterszám kódja alapján. Ez az isteni szám az összetartozás isteni érzését erõsíti most bennünk. Erõteljes energiák érezhetõek, és ha megfigyeled központi erõtengelyedet, akkor érezheted benne is ezt a spirális mozgást. Koncentrálj ma a testi-lelki-szellemi összetartozásra és az isteni EGYségedre.
Mondogasd a mantrát: Testem-lelkem-szellemem tökéletes harmóniában és Egységben van.

Augusztus 8. - Az Új Föld energiái kaput nyitnak a Krisztus-háló terében, hogy rezgésükkel átjárják azt. Egy új energiafrekvenciát állítanak be a hálón, mely lágyan átrezgi vele az atmoszférát. A levegõben egy nagyon finom, apró hullámvonalakból álló fényenergia áramlik szét. Lejjebb érve ezek a hullámenergiák összekapcsolódnak és egy finom ringató erõt alkotnak. Magadban is érezheted ezt a hintázó mozgást " Ez az energia egyfajta ritmust ad, új idõszámításra készít fel" Csak engedd, hogy hangoljon, és kérd szellemed és lelked segítségét az új ritmus felvételére.

Augusztus 10. - Befejezõdik egy fejlõdési és átalakulási ciklus a Föld és az ember energetikájában. Az aurába és a csakrákba is új energiák kerültek, amik most elkezdenek dolgozni. A próbák idõszaka következik, képes vagy-e használni és úrrá lenni ezeken az új képességeken? Sok olyan helyzetet állítanak eléd az elkövetkezõ idõkben, melyek önmagadnak bizonyítják rátermettségedet és felkészültségedet. Ne szomorodj el, ha még beleesel a régi hibákba és automatizmusokba, hiszen minél jobban figyelsz magadra, annál hamarabb észreveszed és szépen el is hagyod õket. Kérj türelmet és tisztánlátást feladataidhoz!

Augusztus 13. - Telihold és beavatás. Az ember 12-es energiarendszerének harmonizálása folyik a szellemi síkok segítségével. Az emberi szellem most olyan erõket és fényeket küld nekünk lelkünkön át, melyek a bekötött új energiákat rendezi el a folyamatosan fejlõdõ energetikai rendszerben. A Fénytestek kalibrálása folyik. Lehetnek különös testi érzeteid: szédülés, homályos látás, zúgó hangok hallása és olyan, mintha benned valami motoszkálna. Ezek csak ideig-óráig érzékelhetõk, míg a harmonizálásuk folyik és utána sokkal energikusabbnak érzed magad. Kérdezd mindig angyalaidtól, mi az, amit most érzel? Hogyan segítheted a beépülést, átíródást? Lehet, hogy csak egy pár percre el kell lazulnod

Augusztus 17. - 8 bolygó szellemi ereje kapcsolódik a Föld energiarendszerébe. A Földdel a 9 energiája, a teljesség fénye kötõdik össze. Együttes erejük áthangoló minõségû és a magasabb dimenzióba emelkedést készíti elõ. A bolygóerõk olyan energetikai teret hoznak létre, melyeknek középpontja Földünk. Egy Fénykör központi tengelyébe kerülve Földanya és a mennyei Fények ereje kapcsolódik össze, ami a földi dolgok rezgését is megváltoztatja. A rezonanciaszintek elkezdenek újrahangolódni.

Augusztus 20-22. - Ez a 3 nap együtt fejti ki hatását és erõteljes változásokat hoz. Energetikailag egyre erõsödõ hatás érvényesül, ahogy haladunk napról-napra. Hasonló lesz energetikailag ez a 3 nap, mint egy beavató Szer, ahol az embert megtisztítják, felkészítik és beavatják a tudásba.
Itt ezt most szellemi szintekrõl kapjuk. Mindenkinek van személyes tanítómestere, aki felkészítette és elindította földi útjára lélekként. Õ most egy újabb beavatásra készít fel bennünket (egyébként a születés és a halál is egyfajta beavatás). Mély és tanító álmaink lesznek éjjel és felismerést, megértést segítõ helyzetek nappal. A 3 nap folyamán olyan dolgok játszódnak le bensõnkben lelki és emberi szinteken is, melyek új szemszögbõl láttatják velünk a létezés dolgait. Újabb szakaszba léphetünk a sorsfejlõdés útján: a Szeretet ösvényére. Érzékeink áthangolódnak az érkezõ energiáknak megfelelõen, ezért néha furcsa érzeteink lehetnek, fényeket és formákat láthatunk a térben, amit fizikai szemmel eddig nem vettünk észre. Ezek olyan fényszimbólumok, melyek ezt a hangolást szolgálják. Csak engedd, hogy dolgozzanak a Fényerõk, és tudd, minden szükséges dolog benned van, csak fel kell ismerned-

Augusztus 26. - A befelé figyelés és az elemzés idõszaka. Most látszólag nem történik semmi, de belül igenis nagyon fontos fejlõdés és változás zajlik. A hangolások erõinek be kell épülnie, ezért a mozgalmas idõszakokat mindig felváltja egy elemzõ és beépülõ szakasz. Most ennek az ideje jött el. Néhány napig pihenj sokat és türelemmel figyelj minden változást magadban és körülötted. Ez az idõ megteremti a lehetõséget a további fejlõdésre. Õrangyalod most nagyon sokat munkálkodik energiarendszered harmonizálásán és testi-lelki kapcsolatod tökéletesítésén. Gondolj rá szeretettel és küldj neki hálát és áldást segítségéért.


Augusztus 29-30. - Ez a két nap egy újabb hangolást hoz. A Fény-DNS következõ frekvenciája aktiválódik. A test átalakítása és finomhangolása folyamatos és kényes munka, ezért csak egymásra épülve történhetnek a szakaszai. Most a testi érzékszervek hangolása kezdõdik a lelkiekhez. Már most is sokan láttak át egyszer-egyszer nyitott szemmel is a dimenziókon és figyeltek meg szellemi lényeket (tündéreket, manókat) közlekedni mellettük. Ez azért lehetséges, mert a szellemi hangolásoknál a fizikai érzékszervek frekvenciái idõszakosan a lelki érzékekre állhatnak rá. Ahogy a dimenziók egyre közelebb kerülnek és az õket elválasztó - fény-membrán - vékonyodik, az érzékszervi tapasztalások is finomodnak. Lelki érzékszerveink intuíciónkon keresztül adják le jeleiket az embernek. Ez a hangolás intuitív érzékelésünket fejleszti, de ugyanakkor fizikai érzéseinket is erõsíti.

Augusztus 31. - A hónap utolsó napja olyan, mintha álomszerû történések között lebegnénk. Kicsit furcsa, valótlan képek és érzések között. De ezek a valótlannak gondolt dolgok igenis valósak és igaziak. Tudatunk egy eddig nem ismert része kezd bekapcsolódni létezésünk e szakaszán az életünkbe. Hozzá kell szoknunk, meg kell ismernünk ezt a finom, fénnyel teli, magasan rezgõ részünket is. Az agyi területek és féltekék összehangolása folyik. Amíg a jobb és bal agyféltekénk nem tud együttmûködni és harmonikusan összekapcsolódni, az isteni tudatosság csak egy szintig tud teret nyerni bennünk, mert mindig az elemzõ felünk akar majd iránytani. Most egy kicsit megmutatkozik elõttünk a másik, beleérzõ oldal is, hogy tapasztaljuk, egyik sem teljes a másik nélkül. Engedd, hogy a tapasztalás részeddé váljon és tanítson téged.
Ez a tapasztalás elõkészít szeptember energiáira, melyek képességeidet hívják majd elõ.

Szeretet teli lépéseket és csodás tapasztalásokat kívánok!

Áldással
Pusztai Orsi
kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #3155 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.

2011. Szeptember - Tudatosság kódok ébredése


A hónap mantrája:
TUDATOM VILÁGIT ISTENNEK SZENT EGÉN
FELISMEREM MAGAM, BENNEM AZ ÖRÖK FÉNY!


Ez év kilencedik hónapja egyfajta beteljesülést nyit meg elõttünk. Ez a hónap olyan felismeréseket és tudatos megértéseket hozhat el számunkra, ha beengedjük, mely Önmagunk és a Teremtés kapcsolatát tárja fel elõttünk.

Nagyon erõteljes energiákkal és tanításokkal teli idõszaknak nézünk elébe. Nagyon sok agyi aktiválás és Fénytest kód beavatás várható. Az egyik energiából szinte azonnal a másikba lépünk, gyors váltásokkal.

Ahhoz, hogy magasabb tudatosságunk információit befogadhassuk és megértsük olyan agyi területeket kell felszabadítani és bekapcsolni a mûködésbe, melyek eddig nyugalomban (álomban) voltak.
Ebben a hónapban ezért sok fejjel kapcsolatos érzésünk lesz, melyek kóválygó, bizsergõ, tér-idõbõl néha kizökkentõ hatásokkal érintenek meg.
Szívünket ugyanúgy érinti a dolog, hiszen a SZÍV-TUDATOSSÁG az, ami összekapcsol minket minden síkunkon Önvalónkkal.


Jézus szerint ez a hónap a TUDAT ébredése és Önvalónk elfogadásának beindítója:
Kezdet és vég csak ugyanannak a dolognak más-más nézõpontja. Az Új felismeréséhez tudnom kell, hol van a régi végpontja mindaddig, míg teljességében el nem fogadom. Semmi nem múlhat el az Öröklétben - Minden tovább ÉL! Az, hogy melyik létsíkon, hogyan és miért már egy magasabb Tudat irányításának függvénye. Ebbe a magasabb Tudatosságba azonban minden beletartozik, így ha tudatos résztvevõivé kívánunk válni a megújulásnak, bele kell helyezkednünk ebbe az állapotba. Éreznünk kell a változásban az állandóságot, azt az erõt, mely mögötte áll. Önmagunk vagyunk a kezdet és a vég!
Az ember fel kell ismerje, hogy részese a Legmagasabb Tudatosság Fényének! A hónap energiái tiszta felismerésekkel vezetnek el a bizonyossághoz: a Tudatosság ajtaját mindenkinek magában kell megnyitnia, hogy beengedhesse Felsõbb Énje irányítását! Ha képesek vagyunk hinni saját Tudatosságunk isteni Fényében, elér a bizonyosság: Tudatában vagyok Létezésem minden aspektusának és engedem, hogy tudatom újabb részei váljanak számomra nyilvánvalóvá!
Bizonyosságunk: a Létezés örök fejlõdés és változás a Tudatosodás útján!


Szeptember nagyon erõteljes energiái a felzárkózást is segítik. Akik esetleg lemaradtak a fejlõdésben, most ugyan kicsit rohamtempóban, de utolérhetik magukat.
A felismerés nem marad el, csak lehet, hogy kicsit késik.

Sokaknak már így is nagyon felgyorsult az idõ és a világ, de vannak olyanok is, akik már az idõn mintegy kívül, egyfajta lebegésszerû állapotban, a megelégedettség energiáiban ringatóznak.
Minden úgy jó, ahogy van!
Mindenkinek hite, szeretete, ereje, útja szerint!
Megnyugodhatsz, a lelked már úgyis döntött a fejlõdés mellett, különben nem olvasnád ezeket a sorokat.
A hónap nagyon sok isteni képességet ébresztget bennünk, felismeréseket tartogat számunkra és szeretetünket mutatja meg nekünk nap, mint nap, hogy hozzáállásunk magunkhoz és a világhoz méltóvá tegyen minket ezen képességek tudatos használatára.

Amikor az ember már önmagától is a jót kívánja, látja, teszi és abban él, átadja az irányítást annak a szeretet teli felsõ erõnek, mely a szellemi Fény Õbenne, a Felsõbb ÉN isteni Tudatossága.
Ez az önzetlen Szeretet kivirágzása bennünk, mely az elfogadással karöltve szívünkbõl ragyog, csak azért hogy Fénye világítson.
Ekkor az élet teljesen új oldalát ismerheted meg, mely mentes az elvárásoktól és ragaszkodásoktól, mert az, ami vezet téged nem függ semmilyen emberi kicsinységtõl.
A tiszta isteni képességek és eszmék ismeretében már tisztán dönthetsz, Tudatosságod mely síkjának adod át a vezetést (én a szellemire szavazok).

Legyen ez a hónap bármilyen energetikai hangolásoktól teljes, a lényeg mindig az, hogyan fogadod és engeded magadba az isteni Kegyelmet.
Miként képes általad és benned dolgozni az isteni Akarat. Ebben döntsél te MAGad!



A hónap fontosabb energianapjai:


Szeptember 1. - Lélekgyógyító Fények áradnak le az isteni Térbõl. A lelkek Fényesszenciájának megvilágító Fényei Földünk energiaterébe érkezve áradnak szét a dimenzionális térben. Minden ember-lélek felismeri benne a saját "kijavító-frekvenciáját", a szellemi világok által etalon-mintának nevezett rezgést és azzal töltekezik. Ez a rezgés kiválasztja magából a nem-kívánatost, hogy felismertesse, mit kell elengedni, kijavítani szeretettel, megbocsátással.
Kezdjük el felismerni, mik azok a vissza-visszatérõ érzések, emlékképek, gondolatok, melyek folyamatosan motoszkálnak bennünk. Ezek szólítanak most korrekcióra minket. Ezek azok a gátló energiák, lélekemlékek bennünk, melyek megakadályozhatnak a továbblépésben és fejlõdésben.
Csináljunk elengedõ gyakorlatokat a megbocsátó isteni Fények segítségével. Szólítsuk meg bármelyik arkangyalt, vagy mesteri fénylényt hogy segítsen. Szellemünkre hagyatkozva Önmagunkban feltárva, megbocsátva és elengedve ezen blokkokat, felszabadulhatunk.

Csináld meg a következõ gyakorlatot:

Ülj, vagy feküdj le, helyezd magad kényelembe. Hunyd be a szemed és végy néhány mély lélegzetet. Minden kilégzéskor lazíts testtartásodon, engedd, hogy minden görcsösség és feszültség elhagyjon. S ekkor végy újra néhány mély lélegzetet, és minden kilégzéskor próbáld meg kikapcsolni gondolataidat is. Ne erõltesd, vagy akarj nem gondolkodni, csak hagyd, hogy elússzanak, hagyd szertefoszlani õket, ne ragaszkodj egyikhez sem. Semmire se összpontosíts. Tudatodat engedd lemerülni a mélybe. Érezd, ahogy merülsz lefelé, egyre mélyebbre a nyugalomba. majd csak engedd, hogy szétáradj Magadban és körülötted.

Érezd azt, hogy valami fölötted álló szeretetteljes erõ tölt el és vesz körül. Ez valami szeretetre méltó, erõs és bölcs. Ez nevel, oktat téged, vigyáz rád, gondoskodik rólad és irányít. Ugyanakkor nagyon könnyed, vidám és játékos kedvû. Amint megismered és bízol benne, életedet izgalmassá és mulatságossá teszi. Felsõbb Éned jelenlétét érzed magadban.

Olyan élményben lehet részed, amely ennek a magasabb rendûnek a jelenlétérõl tanúskodik. Ha netán nem látsz, vagy nem érzel semmit, akkor is bízvást elhiheted, hogy figyel rád.

Lazíts ismét, és élvezd azt, hogy az Univerzum része vagy, és hogy Isten gondoskodik rólad. Mondd magadban, vagy akár hangosan a következõt: "Érzem az Univerzum jelenlétét az életemben és bízom benne.".
Most ezt az Õsbizalmat engedd Szeretetté válni benned. Nézd meg, hol áramlik általa lényedben a Szeretet és hol akad el valamiért.
Ahol akadályt érzel a Szeretet áramában, arra a helyre magadban szeretetteljes figyelmeddel és gondolatoddal menj oda.
Figyeld meg, mi okozza ezt a blokkot: érzés, gondolat, személy, helyzet?
Milyennek látod ott az energiát: sötétnek, világosnak, nagynak, kicsinek, színesnek vagy színtelennek?
Nevezd meg konkrétan a blokkot, pl. Ez egy fájdalom, félelem, aggodalom, a szomszéd vagy a volt társam miatti dolog stb.
Majd mondd ki: "Megbocsátok önmagamnak mindenért, ami miatt ez a dolog (nevezd meg) bennem van, amiért megteremtettem. Isten segítségével megbocsátom és elengedem."

Mikor elengedted, egy felszabadult érzés lesz ott benned " ezt a teret töltsd fel a szereteteddel és haladj tovább, ha még vannak blokkolt területek benned, vagy gyere vissza éber tudatodba."


Szeptember 3. - A 12-es energiarendszert kiépülni segítõ DNS kódok felébredése. Ez azt jelenti, hogy Felsõbb tudatosságod, neked megfelelõ módon, megnyitja azokat a kristályinformációkat, melyek a Fény DNS 12-es spirális rendszerében most nálad a kiépülést segítik. Ezek a fényprogramok végigfutnak az energiarendszereden, leolvassák a jelenlegi rezgési információkat, majd a Teremtõ Fényközpont kódjai alapján elkezdik végrehajtani a szükséges változtatásokat, melyek a finomanyagi test és a 12-es energiarendszer mûködését hivatottak beállítani.
Lehetnek szédelgõ, liftezõ érzéseid. Hol nagyon elevennek érzed magad, a másik pillanatban mintha hirtelen elfáradnál. Ezek az energiaprogramok kódjai szerinti beállítások pillanatnyi testi tünetei. Csak fogadd el, és engedd megtörténni, úgy, ahogy neked a legjobb. Nyugodtan kérj segítséget a Fénymesterektõl és szólítsd meg szellemed a munka levezénylésére. Ha nagyon szélsõségesek az érzéseid, kérj harmonizációt, vagy mondd: Kérem, legyen finomabb a hangolás!

Szeptember 9. - 9: 9 energiái, melyek összeadódva (1+8=9) újabb 9-et adnak a beteljesülés és elrendelés számát. A 9-es energiái a befejezettség erõit hordozzák, mintegy lezárva az elõzõ fejlõdési ciklust. Ezen a napon energiakapu nyílik, melynek feladata a már lekötött, de még nem aktív energiák beindítása. Olyan energetikai"lökést" kap a Földünk, mely jócskán megemeli a rezgésszámot körülöttünk és bennünk is. Ezért különösen kihegyezettek vagyunk minden érzékünkkel.
Kérjünk türelmet és bölcsességet magunkba, hogy lássuk és értsük, mindez értünk van.
A bennünk eddig szunnyadó képességek közül ma elkezdenek azok kibontakozni, melyek a másokra való ráhangolódást és megértést segíti. Ez nagy hasznunkra lehet akkor, mikor egymás tükreiként tanítva/tanulva megértjük, miért is történik ez, vagy az velünk.

Szeptember 11. - Mesteri energiák érkeznek, melyek saját mesteri képességeink kibontakozását segítik. Ezek olyan isteni tudások bennünk, melyek mélyen, létezésünk finomrezgésû fényenergiáiban vannak kódolva. Mindannyian részesei vagyunk a tudásnak, de mindig csak annyi hozzáférhetõ a számunkra, amire Szeretetrezgésünk képessé tesz. Ilyenkor nyílnak meg bennünk olyan terek, melyek feltárják a további utunkhoz, feladatainkhoz szükséges információkat.
Ez a nap különösen alkalmas saját fénymesterünkkel való kommunikációra. Mikor elindultunk földi utunkra, õ bocsátott el minket égi hazánkból, s õ lesz az, aki várni fog minket az átlépésnél is.
Szólítsd meg a mestered imában vagy meditációban és kérd látogasson meg, vagy emeljen fel magához. Kérj tõle útmutatást, vagy tanítást életeddel, fejlõdéseddel kapcsolatban.
Õ folyamatosan figyelemmel kíséri utadat emberként is, és ha úgy véli segíthet neked, meg is teszi olyan formában, ami akkor neked a legjobban megfelel (ezért ne is fírtasd, vagy kritizáld a módszert).

Szeptember 12. - A mesteri energiák mellé az érzelmi és gondolati tereink hangolását segítõ, isteni erõk érkeznek. Ezek befogadását és érzelmi, gondolati blokkjaink elengedését a Telehold fényesen rezgõ energiái is segítik. Ezen az estén érdemes Holdanyával összekapcsolódni, mert igen erõteljesen takaríthatjuk ki magunkból segítségével a bennünk lerakódott, ragaszkodó sérelmeket! A hónap és a nap száma együttessen a 21-es számot adja ki, melynek jelentése itt a dualitásból az egységbe lépés kódja. Az Új Föld energiái a mai napon erõteljesen kötõdnek hasi központunkhoz, hogy akarati területünket a Szeretet frekvenciáira hangolják. Hasi területen erõteljes energiamozgás érzékelhetõ, mely szívünkben is "visszarezonál". A hangolás kicsit késõbb még folytatódik.

Szeptember 18. - Behangolás kezdõdik egy finomabb rezgésû tudati energiába! Ez a tudatosság az angyali világok egyik sajátos rendszere, mellyel képesek bármilyen energetikai térhez hozzákapcsolódni. Ez a rezgés azért segít minket, hogy befogadhassuk saját lényünk magasabb aspektusaiból érkezõ impulzusokat és lelkünk érthetõbben szólhasson hozzánk.
Ma tudatosítsuk többször, hogy test-lélek-szellem EGYségben létezünk. Küldjünk szeretetet minden lényünkbe!

Szeptember 21. - A 12-én elkezdõdött hangolás második fejezete következik. Az Istenember Szeretetenergiáinak hangolása, a magasabb tudati frekvenciák irányításának elfogadása. Mindez természetesen csak lehetõség, hiszen mindez rajtunk, hajlandóságunkon és hitünkön is múlik.
A mai napon a Szentháromság fényei sejtjeinkben tükrözõdnek vissza, mintegy ízelítõt adva a finom energiák érzékelésének.


Szeptember 23. - Erõs ez a nap is, bár ebben a hónapban ezt bármelyikre elmondhatnánk. Egy fordulónap megtapasztalói vagyunk, hiszen egyrészt ma van (tegnap éjjel) az Õszi napéjegyenlõség, másrész a hónapban is energetikai változás történik! Szeptember utolsó hetében olyan felépítõ energiák dolgoznak, melyek az irányító kristályrendszereket hangolják be bennünk magasabb aspektusainkon keresztül. A kristályinformációk fénycellákként, töltött állapotban várják az aktiválást. Ezek a cellák egyrészt testi, másrészt lelki energetikánkban vannak jelen. Csak a magas tudatosság fényeinek "engedelmeskednek" és kódjaik csak megfelelõ rezgésszám és tudatosság okán nyithatóak. Ezek az információk vezérlik testi, lelki átalakulásainkat és Istenember energiáink használatát.
Ma mindenképpen nyissuk meg magunkat szellemi fényünknek és ha lehet menjünk természet közelbe, ahol a szabad ég van felettünk, hogy átérezhessük a Földenergiákat.
Szólítsuk meg Földanyát és küldjünk neki Szellemünkön át fénylõ Szeretetet!

Szeptember 26. - Az emberi tudatenergiák irányítórendszerének hangolása kezdõdik. A koronacsakra és a felsõbb dimenziócsakrák beállítása közben az agyi területek áthangolása is folyik. A tobozmirigy fénykristályai érzékenyebbé válhatnak és a bennük található fordítórendszer ezért ráhangolódhat magasabb dimenziókra ideiglenesen. Nagyon sok emberben emiatt idõszakosan felerõsödik a médiumitás és az intuíció. Ez a hangolás mind a szellemi Fénytudat, mint pedig az emberi elmetudat energiáira hatással van.
A beavató idõszak végére egy magasabb tudatosság által irányított testi és szellemi kapcsolatrendszer beállítása történik meg. Ez az energia erõteljesen hat az idegrendszerre, ezért lehetnek kisülések (ingerült idõszakok), idõszakos átkötések (csendes befelé fordultság) és furcsa érzetek (mintha futkosna bennünk valami elektromos dolog).
Ha úgy érezzük túl feszültek vagyunk, szeretettel kérjük meg Földanyát, hogy leküldhessük a többletenergiát hozzá, hogy újra harmóniába kerülhessünk.

Szeptember 29.
- Érzelmi blokkok feloldása kezdõdik el, aminek idõszaka átnyúlik majd a következõ hónap közepéig. Régi eldugott sérelmek és felesleges kötöttségek kioldását kezdi meg lelkünk Felsõbb Énünk segítségével. Gyermeki lelkünk segíthet nekünk ezen sérelmek feldolgozásában, hiszen az õ tisztasága, bizakodása és hite átemelhet bennünket minden önsajnálaton.
Ha szeretnétek õt megszólítani, és vele a szeretetteljes kapcsolatot visszaállítani, látogassátok meg õt Önmagatokban. A belsõ gyermek meditációt megtaláljátok a honlapon, a meditációk címszónál.

Vagy csináld meg ezt az egyszerû, elengedõ gyakorlatot:

Ülj, vagy feküdj le, lazítsd el magad, hunyd be a szemed és lélegezz mélyeket ...
Kérd meg szellemi segítõidet, legyenek veled ebben az érzelmi, energetikai megtisztulásban.
Kilégzéskor gondolj arra, hogy mindent kifújsz magadból, ami számodra nem kívánatos. Lazán, erõlködés nélkül minden csalódottságodat, félelmedet, fáradtságodat engedd kioldódni magadból, és lélegezd ki. Itt az ideje, amikor meg tudsz szabadulni régi életmódodtól, mindattól, ami rosszul szolgál téged. Képzeld el, hogy régi sémáid, beidegzõdéseid, másoktól átvett mintáid és a céljaidat gátló tényezõk elhagyják testedet, minden egyes lélegzéskor. Elengedsz, és ragaszkodás nélkül átadsz az Univerzum gondoskodásának minden régi sérelmet és negatív érzelmi mintát, programot ...
Akár láthatod is õket fizikai alakzatokban, vagy színmintaként távozni testedbõl. Minden kilégzéskor apránként lazítod régi kötelékeidet, és ezáltal egyre több teret adsz magadban az új számára. Érezd már most, mennyire megkönnyebbülsz általa.

Amikor már néhány perce csinálod ezt a gyakorlatot, képzeletben gondolj arra, hogy minden egyes belégzéskor a legfõbb életenergiát - az Univerzum lét-energiáját - szívod magadba. Ebben a lét-energiában minden, amire szükséged van, vagy amit kívánsz, benne van: szeretet, szerelem, erõ, egészség, szépség, akaraterõ, bizalom, bõség. Szívd be minden lélegzetvétellel, és érezd, ahogy részeddé válik! Képzelj egy olyan új világot, amely fel fog épülni, vagy már éppen épül is, s fogékonysággal, elevenséggel, vitalitással és energiával tölt el téged. Nyugodtan hitesd el magaddal, hogy életed máris olyan, amilyennek magad is szeretnéd. Képzeld azt, hogy ez az új élet máris létezik, és ízlelgesd! Hagyd eltûnni a régit és élj az újban.

A meditáció végeztekor tudatosíts jelenlétedet, óvatosan nyisd ki a szemed és térj vissza a szobádba. Figyeld, hogy meg tudod-e õrizni magadban az újfajta látásmódot. Ne felejtsd el, hogy egy folyamatban vagy, amelynek köszönhetõen új élet épül fel számodra. Aminek a kezdete te vagy!

Szeptember 30. - A hónap utolsó napja nagyon erõteljes és fontos ebben az évben. A Föld, a Nap és a Hold Szentháromság energiáinak összekapcsolása kezdõdik el és folyik tovább, míg meg nem történik az energetikai átminõsülés a kívánt szinten.
Megpróbálom a legegyszerûbben leírni nektek, amit mutattak nekem. Bocsánat, ha nem tudom a maga teljes valójában visszaadni.
Ezt úgy képzeljétek el, hogy a Napszellem, a Földszellem és a Holdszellem megfogják egymás kezét itt a mi univerzális terünkben, körbe állnak és együttes erõvel és Akarattal lehívják a dimenzióba az egyesítõ isteni energiákat.
Ez az energialeáradás elindul a szellemi tér Szentháromságot képviselõ EGY fényébõl. Elõször egy "Fényháromszög" alakot formáz, ami elkezd többdimenziós térben forogni, majd ereszkedni. Ezzel egy spirális fraktálszerû energiasávot alkot. Ez a Fénynyaláb ereszkedve minden dimenzióban a szellemi és lelki terekben összekapcsolja az egyesítõ energiákat. Leárad az ÚJ Föld energiaterébe, a Szeretetföld dimenziójába és bekötõdik annak szellemi közepébe, egyesülve ott a Nap-, Föld-, és Holdszellem tudatosságával és megnyilvánulásával.
Ez bennünk is érezhetõ lesz a hasi-, a szív-, és a tudatközpontunkban. Egyfajta csakra átminõsülés is beindul, aminek hatására energiarendszerünk is áthangolódik.
Ez mindig fura testi érzetekkel és látomásokkal járhat.
Kérjünk mindig harmonizálást és szólítsuk meg szellemünket és lelkünket, hogy végezzék el a kellõ korrekciókat rajtunk.


Ez a hónap mind tudatilag, mind energetikailag megerõsít bennünket, hogy tisztán és hittel telve léphessünk fejlõdésünk új, magasabb fokára.
Csodás tudatosodást nektek!

Áldással
Pusztai Orsi
kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #3164 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.

A hónap fontosabb energianapjai:


Október 1. - Nagyon erõteljes energiák érkeznek, melyek a novemberi 11:11 dimenziókaput készítik elõ. Már most elindulnak a szellemi terekbõl azok a segítõk, akik ebben a lehorgonyzásban közremûködnek. Olyan Fényfátyolszerû energiát hoznak magukkal, mely képes nagyon magasan rezgõ energiája okán mindenen áthatolni. Ezt a fátyol-energiát kezdik el hullámzóan, fel-, és le- mozgatni és ezzel egy finom rezgést beindítani. Úgy képzelheted el, mint amikor nagyon lassan szeretnél kirázni mondjuk egy selyemfüggönyt- Rezgése simogatóan kelt hullámzást a szubatomi térben. Elindul a finomanyagi kristályszerkezet újabb fázisának bekódolása.


Október 3. - Szívnyitogató energiák érkeznek, melyek olyan érzelmeket hoznak felszínre, amik eddig blokkolták a tiszta Szív Szeretetrezgést. Ezért mély belsõ megérzések, néha kicsit szívszorító érzések megélõivé válhatunk. Legyünk nyitottak és befogadóak, hogy szívcsakránk gazdagodhasson egy új Szeretet-frekvenciával, melyet ezek a leáradó energiák kódolnak belénk. Ez segít a továbbiakban bennünket isteni érzéseink felismerésében és vezérlésük elfogadásában. Az Isteni Rend Törvényeinek megértésében.


Október 6. - Az elfogadás energiáit "tesztelik" globális szinten. Olyan események történnek akár veled személyesen, akár csoportban vagy nemzetek szintjén, mely megértést, együttérzést és összefogást kíván mindannyiunktól. Legyél szív szinteden és lásd meg a történtek isteni aspektusát a Szeretet erejének felemelõ magaslataiból. Ne engedj a fizikai helyzet rezgéseinek, hanem értsd meg azt a legfelsõbb Okot, mely mindent irányít.
Nekünk magyaroknak ma különösen kristálytiszta, krisztusi gondolatokkal és érzésekkel átitatódva kell lennünk, mert a Föld szívcsakrája egy új hangra (rezgésre) áll be, melyet nekünk itt lakóknak feladata továbbítani. Ha tisztán adjuk át, egy olyan változás indulhat el, mely a tisztaság kristályrezgéseit árasztja szét mindenben. Ezáltal egy új Föld-, és kollektív tudati frekvencia tud aktiválódni. A Szeretet Rendjének T(r)ónusa.


Október 9. - A Szentség ereje érkezik dimenzionális terünkbe. Ez azt jelenti, hogy szívünkön át képesek vagyunk érzékelni, minden dolog teremtett szentségét, azaz az isteni Eredetet. Így képesek leszünk megkülönböztetni mindazt, ami velünk együtt képes rezegni a szentség frekvenciáján, tanítva és segítve bennünket, és meglátjuk azokat, melyek számunkra nem érdemes dolgok.


Október 10.
- Ez a nap egyfajta fordulópont. Egyrészt Fényaktiválások történnek a ma nyíló dimenziókapun keresztül, melyek a Fénytestek kiépülésében játszanak nagy szerepet, másrészt felkészítés kezdõdik Önmagunk Fényének felismerésére. Ez a folyamat egyre erõsödõ befelé fordulásra bíztat bennünket, egyfajta tudatosítása Önmagunk isteni Valójának. Ez nem azt jelenti, hogy mától remete életet kell élnünk, hanem azt, hogy tudatosan éljük meg minden percünket, érezve azt, hogy minden irányítója magamon keresztül ÉN VAGYOK!
Ennek felismerése Istenember valónkban erõsít meg bennünket hitünk által.


Október 17. - Ezen a napon egy univerzális téraktiválás történik. A bolygórendszerek szintjén energetikai átrendezõdés indul el. Azok az Õsprincípiumok (szellemi energiák), melyek a bolygóerõket táplálják, most egy magasabb rezgésszámú irányításra váltanak. Ezáltal a leáradó erõk is módosulnak és a bolygóenergiák egyfajta összekapcsolódásának leszünk részesei. Naprendszerünk egy különleges aktiválásban részesül, melyben a Galaxis Fénytengelye újrahangolja az emelkedés "szögét". Erre azért van szükség, mert minden energiának harmóniában kell lennie a változások megtörténtéhez. Mind a csillagrendszer tudatenergiái, mind "személyes" energetikai rendszereink és a bolygók harmonikus egysége is ezt szolgálják. A Fénytengely a szerint mozdul, ahogyan ezek az energiák a legoptimálisabban alakíthatóak. Figyeljük önmagunkat, tartsuk meg harmóniánkat és belsõ bizonyosságunkat, mert saját Léttengelyünk is követi ezeket a változásokat, hiszen a Fényuniverzum közepébe, a Teremtõ Központba vagyunk mindannyian bekötve.
Ezen a napon még egy nagy változás történik. Egy olyan energiaminõség kezdi meg mûködését, mely elõkészíti a közelgõ "energia-csendet". Ez egy nehezebb, megterhelõbb energia, ami megpróbáló és hitünket, szeretetünket "vizsgáló". Kétségeken keresztül próbál eltántorítani téged hitedtõl, a hiábavalóság energiáit próbálja elültetni benned. Olyan érzés, mintha egy súlyos energiaköd ereszkedne rád" de szeretettel ez is csökkenthetõ!
Minden nappal egyre érezhetõbb lesz ez a "terhelõ erõ", de nem kell megijedned semmitõl, hiszen isteni Lényed maga a Szeretet és a Fény. Támaszkodj szilárd, tiszta hitedre és szeretetedre, és bármi is történik, szeretettel itass át mindent benned és körülötted. Ez az idõszak próbára tesz: mennyire gondolod komolyan az emelkedést, mennyire vagy kitartó és következetes elhatározásodban.


Október 19. - Angyalcsapatok érkeznek a Földre. Feladatuk az energiahangolások beépülésének elõsegítése. Olyan eszközökkel dolgoznak, melyek lehetõvé teszik az energia-rendszer megnyílását és befogadóvá válását. Megérzéseink és érzékenységünk felerõsödhet, és fényvillanásokat láthatunk magunk körül. Belül furcsa bizsergõ, melegedõ érzetek futkoshatnak, és fejünk kicsit tompa lehet. Néha olyan, mintha magunkon kívül találnánk magunkat. Nem kell megijedni semmitõl, ezek az új energiák behangolódásának jelei. Az angyalok munkája által újabb képességek bontakoznak ki bennünk, létezésünk újabb aspektusai tárulnak fel. Köszönjük meg a segítségüket és szívbõl jelentsük ki: legyen minden Isten akarata szerint bennem! Nagy odafigyelésre van szükség, mert ezeket az erõket csak szívünkön át, belülrõl érezhetjük meg.


Október 21-22. - Ez a két nap energetikailag nagyon erõs. Egyrészt ellensúlyozni kell az energiaköd hatását valamilyen szinten, másrészt véghez kell vinni az energiaátalakítást. Tudatosan, szeretettel Magadban kell lenned és belsõ Univerzumodban dolgozni ezen a befogadáson. Most minden benned zajlik le! Sejtjeid fénykristályainak rezgéseiben, belsõ Világodon keresztül.
Egy kódrendszer aktiválás kezdõdik el. Ez a kód már az emelkedés szellemi információit nyitogatja fényatomok szintjén. Innen kerül az új frekvencia a sejtek Fénykristályaiba, melyek a Tobozmirigyben található irányítórendszert figyelik. Ez a rendszer folyamatos kapcsolatban áll az Univerzális szellemi tudattal és egyfajta fordítórendszer segítségével a számunkra értelmezhetõ információkat továbbítja emberi tudatosságunkba is, hogy megérthessünk. A kódaktiválás ebben a fordítórendszerben egy változást (frekvencia-felszabadítást) idéz elõ. Olyan információk továbbítódhatnak általa, melyek már a magasabb tudatosság, a Szeretet emelkedettebb meglétét igénylik. Ez a Szeretet-erõ bennünk, sejtek szintjén képes információkat továbbítani, és a sejtemlékezet szükséges tereit felébreszteni. Az átalakulás folytatódik.


Október 26. - Ettõ l a naptól november 11-ei dimenziókapu nyitásig egyfajta energiacsend érzékelhetõ- ez azt jelenti, hogy a szellemi világok kivonnak bizonyos erõket a földi energiarendszerbõl, éppen azért, hogy a rezgések minimalizálásával alakulhasson minden a Maga rendszerében. A 17-én aktiválódott elnehezítõ, megterhelõ erõ eléri "csúcspontját". Bármilyen kétségek merülnek fel benned, csak befelé, Szívedre, belsõ Mesteredre hallgass! Most Önmagad Létezésének Központját kell megtalálnod. Magadban! E nélkül nagyon nehezen tudsz majd kapcsolódni az újabb energiákhoz. Nem kell most szólongatnod senkit, mert Mindent Magadban kell megtalálnod! Ez a fõpróba - készen állsz-e elfogadni azt, amit szellemed szeretne adni neked: Új Létezésed energiáit. Ezek az erõk viszont csak Önmagadon át befogadhatók és érezhetõk. Neked kell most elismerned teremtõ hatalmadat és szellemi nagyságodat: számot adhatsz Magadról.
Nem kell félned semmitõl, nem fogsz elveszni vagy ilyesmi- egyszerûen csak megérzed, hol tartasz Önmagad felismerésében és elfogadásában. Csak Magadnak bizonyítasz.


Október 29.
- Nagyon finom szellemi rezgés érkezik mindenkihez saját léttengelyén keresztül Önmaga felsõbb aspektusaiból. Segíteni küldi szellemed ezeket az energiákat, hogy az Önfelismerésben veled (benned) legyenek. Nehezen lesznek érzékelhetõk, a még mindig mûködõd energiaköd miatt. Magadban érzékeled, nem kívülrõl kapod, hanem Magadon át, szívedbe érkezik. A Szeretet tudja beazonosítani, a Megnyílás befogadni és a Hit aktiválni.
Engedd hát az Akaratot megnyilvánulni Benned…


Október 31. - Istenember energiák ébrednek Önvalód emberi tudatosságában. Gondolataidat szellemi nagyságod és isteni hovatartozásod felé fordítják. Megerõsödhetsz most Öntudatodban és kijelentheted újra tiszta Hittel:
Istenhez tartozom, Atyámé Vagyok!

A hónap sok olyan felismerést tartogat, mely segít megértened Önmagadat. Tiszta szeretettel és hittel nyílj meg az érkezõ tanításoknak. Nincs mitõl félned, hiszen szellemed és lelked pontosan tudja feladataidat és utadat, vezetnek rajta téged, ha engeded.

Amit elvállaltál, csak azokat teszik eléd, csak azokat kell megélned. Ezért tudd, benned van mindezek ismerete, és feladatok sikeres végrehajtásának tudása.

Csak engedd, hogy szellemed lelkeden keresztül felébressze ezt benned. Fogadd el Önmagad és megtudod KI VAGY!

Áldással
Pusztai Orsi
kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.989 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24