header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Pusztai Orsolya írásai

Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #3463 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai


.

A hónap fontosabb napjai:




Október 1
. - A hónap elejétõl kezdve olyan Energiaminták sugárzódnak le a Krisztus-hálón keresztül a Föld energetikai terébe, melyek a Dimenziócsakrákban "szunnyadó" kristálykódok aktiválását segítik elõ.

Ezek az erõk évrõl-évre különbözõ idõszakokban érkeznek hozzánk, hogy a szükséges áthangolások megtörténhessenek. Most ebben a hónapban segítenek egy újabb rezgésszintet beállítani energiaterünkben.

A dimenziócsakrák energetikai rendszerünkbe való integrálása lehetõvé teszi az év folyamán érkezõ segítõ Erõk befogadását és testi szintre történõ leképzõdését. A dimenziócsakrák energiaköpenyét, ami további aurarétegenként fog körbe minket, harmonizálnunk kell Fényrezgés szinten.

Mivel ezek a csakrák már kristályszerkezetûek, ezért az integrálásban és a harmonizálásban személyes kristályaink is segítenek nekünk. Ezek a személyes kristályok pontosan azt a feladatot látják el mellettünk, ami segít az aktiválásokban. Személyes kristályra úgy tehetünk szert, hogy meditációban megkérjük a kristályok mesterét, vagy a kristály-angyalokat (akik a mesterrel dolgoznak), hogy küldjék el számunkra személyes kristályunkat. Egy csodálatos Fénykristályt fogunk kapni, mi energiaterünkben kering ezután körülöttünk, folyamatosan harmonizálva azt tudásunknak megfelelõen. Ha földi szinten is szeretnénk egy személyes kristályt, ami segít az energiákat leképezni fizikai valóságunkba, akkor Fénykristályunkat kérjük meg, hogy segítsen a választásban, és õ azt a kristályt fogja nekünk megmutatni, amire szükségünk van. Ehhez nem kell mást tennünk, csak elmennünk egy kristály üzletbe, és hagyni, hogy a személyes kristályunk megszólítson minket. Fizikai szinten a személyes kristályok idõszakonként változhatnak fejlõdésünknek megfelelõen, de ezt megérezzük, mert Fénykristályunk jelzi nekünk.

A Kristálytudat mindenhol jelen van. Földi szinten, a felszín alatt található Kristály-szigetek (barlangokban és hasadékokban, ill. még a tengerek mélyén is találhatóak a föld alatt) fogadják és szórják szét a Dimenziókon keresztül érkezõ és az Energiakódoláshoz szükséges rezgéseket. Ezek a kristályszigetek egyrészt régebbi civilizációk (pl. Atlantisz) telepített tudástárai, másrészt a Föld fejlõdése során kialakult Fényenergia tárolók. Ezek az Energiák nem szabadulhatnak fel addig, míg a Föld el nem éri az aktiváláshoz szükséges rezgésszintet, akárcsak mi. Ezért fontos, hogy folyamatosan fejlõdjünk és integráljuk magunkba a Fényt, mert a mi rezgéseink és a Föld rezgése együttesen képesek az aktiválásra. A dimenziócsakrák harmonizálása és energiarendszerük egységesítése ezért is fontos a további fejlõdés érdekében, mert nemcsak a Dimenziókon át érkezõ rezgéseket, de a földi energiatér számunkra szükséges információit is "foghatjuk", érthetjük és továbbíthatjuk általuk.

A kristályszerkezet egy olyan energiamátrix, mely képes felfogni, tárolni és küldeni (felszabadítani) is információkat, fényrezgések formájában. Minden megnyilvánulás tartalmaz Fénykristályokat, és bár számos részük éteri és egyéb nemfizikai formában van jelen, ez egyáltalán nem zavarja õket energiaterük kialakításában. Azok a civilizációk, ahol tudatosan dolgoztak együtt a kristályokkal, ezt pontosan tudták, és ki is használták e lehetõségeket. A tudat beszûkülése, az ego térhódítása és az anyagi világ felé fordulás azonban megakadályozta a kristálytudatossággal való egyesülést, és sok információ "elveszett". A jó hír azonban, hogy semmi nem tûnik el, csak elfeledkezünk róla...de itt az idõ, hogy újra emlékezzünk!

A kristálykódok, amik tartalmazzák mindazt a tudást, mit létezésünk folyamán megszereztünk, bennünk vannak. Minden sejtszintû, atomi és szubatomi részünk tartalmazza õket. Minden energiamintázatunkban benne rezegnek fényinformációik. Fénytesteink aktiválását is kristálykódjaink felszabadításával érhetjük el.

Tudnunk kell azonban, hogy minden rejtett kristályinformáció (azaz tudás) csak a megfelelõ rezgésszint elérésével szabadítható fel bennünk. Ha elérjük és képesek vagyunk megtartani a szükséges fényrezgés-szintet magunkban, a kódok ezt egy "indítóüzenetként" értelmezik és aktiválódnak. Ekkor leszünk képesek megérteni és használni képességeinket. Sokszor ezt nem ismerjük fel, de mindig kapunk segítséget, akár külsõ aktiválások formájában is. (Amikor mesteri, angyali energiák érkeznek és segítenek elérni a megfelelõ Fényrezgés szintet. ezt azonban nekünk kell a továbbiakban fenntartani.)

Minden kristálykódnak saját rezgése, hangzása van. Aki már átélt ilyen aktiválást, az tudja, hogy a kristálykód felnyílása hangrezgésekkel is jár. Ezek a hangrezgések terjednek el az energiarendszerben és adják át az információt ilyenképpen fizikailag is az összes sejtnek. Mintha megszólaltatnánk egy gongot...és a rezgés szétárad lelki, majd testi szinten, és minden összerezeg vele. Ezért nem szabad görcsösnek lennünk. A feszültség megakadályozza a szabad rezgésáramlást, mert megfeszíti mint a lelket, mint a testet. A befogadás, nyíltság és õszinte bizalom (hit) az, ami segíti a fejlõdést.

Az emberi fejlettségtõl és energiaminõségtõl függ, kiben melyik szabadul fel. Ezért csak saját fejlõdésünk elõsegítése által juthatunk elõre, és aktiválhatjuk magunkban tudásunkat. Ehhez meg kell ismernünk magunkat, és el kell hinnünk, hogy mindez értünk, és miattunk történik. Mert mi akarjuk így...

A cikk végén megtalálod azt a gyakorlatot, mely segíti, hogy megérezd dimenzió-csakráid energiáit.



Október 3.
Az érkezõ erõk hatására energiarendszerünk kissé felbolydulhat, így olyan Egység-fények érkeznek, melyek segítik a kiegyenlítést. Végezzünk egységbe hozó, test, lélek és szellem kapcsolatot harmonizáló gyakorlatokat. Meditációban emelkedjünk Önmagunk magasabb-rezgésû tereibe és egyesüljünk az ott megnyilvánuló Tudati-rezgéseinkkel, megnyilvánulásainkkal. Minden dolog mögül a Magasabb Értelem energiái sugároznak felénk, hogy más aspektusból is megközelíthessük mindazt, amit tapasztalunk.

Lelkünk hívogat magához, és Felsõbb Énünk szeretne egyesülni velünk tudatosan. A feladat nem más, mint felemelni magunkat Önnön Létezésünk magasabb pontjára. Ki kell alakítanunk a folyamatos kapcsolatot lelkünkkel, hogy rajta keresztül magasabb Én-ünkbe helyezkedve Tudatosságunkat magunkhoz vehessük.

Október 7.
- A hét lezáró napja. Tudatos kapcsolatra ösztönzõ és egységbe hozó energiák behangolása folyik bennünk. Energiaterünk feltöltõdött azokkal a Fényekkel, melyek utat mutatnak Magasabb aspektusaink felé. Kezdjük el ezekez használni és tudatosan Önmagunkr/b/a figyelni.


Október 8.
- A második hét kezdetén kristálykódok érkeznek hozzánk, melyek a Fény DNS információihoz kapcsolódva beindítják a tudatosodási és átalakulási folyamat újabb lépcsõjét.


Október 10.
- A szellemi tudat integrálása a Földi tudatosság csatornáiba. Erõkiegyenlítés és belsõ harmóniánk megtalálása. Ez a nap hatalmas erejû Fényrezgéssel itatja át a teret. Elkezdõdik az Istenember Tudat-szintû Energia-aktiválás! Olyan dimenziókapuk nyílnak az Energiafény burkokon keresztül, melyek aktiválják a Föld-mag Kristályszív Tudatosságát. Ez azt jelenti, hogy az Új Föld-minõség elkezdi áthatni, átrezegni Földanya Szívközpontjából kiindulva a Föld fizikai terét, hogy így összekapcsolódhasson az Istenember-i Egy-Kristályszív minõséggel! Ez az energia átrezegteti a Föld aurarétegeit, átáramlik a Föld csakrarendszerein, és egyesül az Egy-Szív Minõségben, az ÚJ Föld energetikai Központjában. (Az Új Föld Energiaképe már megvalósult a magasabb létsíkokon, dimenziókban, de csak a beleemelkedéssel egyesül és válik azzá, aminek az elrendelés szerint lennie kell.) Ez a minõség (Egy-Szív) az Istenember ismérve - minden létezõ Isteni Szívrezgése. A nap számkódja szerint: 10:10=1:1 " Egy Szív " Egy Lét= Isten-i Minõség.



Október 12.
- A Harmónia Fényei érkeznek hozzánk, hogy az áthangolódásokat kiegyenlítõ energiájukkal megélhetõvé tegyék. A kristálykódok beépüléséhez a bennünk élõ hármas egységnek: akarat-érzelem-gondolat harmóniában kell rezegnie. A Harmónia erõi arra ösztökélnek minket, hogy ereszkedjünk le szívünkön át belsõ terünkbe a lélek mélyére, hol minden maga a Csend. Ismerjük fel mindennek az Egységben való létezését és központunk felfedezésével helyezkedjünk abba bele, hogy a harmónia szellemi szinteken keresztül minden részünket, fénytestünket átjárja.

Ez többszöri gyakorlást és kitartó munkát igényel, de megéri. Olyan dolgok tárulhatnak elénk mire megértünk és miket megérthetünk. Akármi is legyen az itt az ideje felismerni és tanulni belõle. Értékeljük önmagunkat! Legyünk hálásak a Létezés lehetõségéért és keressük meg isteni gyökerünket önmagunkban. Békéljünk meg azzal, akik vagyunk és fogadjuk el magunkat szeretettel.



Október 14. - A második hét végén megszólít bennünket Felettes Énünk. Tudatja velünk félreérthetetlenül, merre tartunk, kik vagyunk és miért. A hét utolsó napját szenteljük ennek a lélekpárbeszédnek a meghallgatására, és aki teheti, legyen egyedül, önmagában, a csöndben. Ne az agyunkat járassuk, hanem a szívünket hallgassuk. A szívünk mélyén hozzánk szóló csendet.

Legyen ez az elmélkedés idõszaka, hogy a késõbbiekben érkezõ energiák már egy tudatos emberrel vehessék fel a kapcsolatot.



Október 15. - A harmadik hét kezdetén az újhold-energiák testi és lelki megújulás fényeivel segítenek belépni bennünket valami feltárulóban lévõbe... Képességeink, rejtett tudásunk kibontakoztatására van lehetõségünk. Mindannyian rendelkezünk azokkal a képességekkel, melyek segítenek egyéni és kollektív utunkon. Ezek a képességek olyan energiacsatornák, melyek az adott információhoz és erõhöz juttatnak bennünket, hogy tudatosan használva azokat, tegyünk önmagunkért. Úgy tekinthetjük õket mint csatlakozók az adott képesség-energiákhoz. Ezzel a kapcsolattal aktiváljuk azokat az erõtereket, melyeket magunkba hívva használhatjuk az adott erõt. Minden képesség belénk kódolt, de adott életünkben azok szabadulnak fel, melyek segítenek feladatainkban. Aki folyamatosan felismeri és fejleszti önmagát, az képes észrevenni ezeket az energiákat magában és tudatos felismeréssel elõhívhatja azokat. Újhold felszabadító energiái segítik azoknak a képességeknek az ébredését, melyekre már megértünk.



Október 19.
- A hit energiájának napja, így a mai nap aktuális kérdése lehet: Van-e hitünk önmagunkban, és Önmagunkon át Istenben, a Gondviselésben? Képességeinket úgy használhatjuk igazán, ha elhisszük, minket szolgálnak feladataink végrehajtásában. De csak az a képességünk áll szolgálatunkba, melyet elõhívtunk feladatunk felismerése és elfogadása kapcsán. Amit megértünk és elfogadunk, annak megoldásához mindig kapunk segítséget. Ma a hit energiái hatják át terünket. Angyali hírvivõk érkeznek és a Mennyei Atya dicsõségét hirdetik. Ha képesek vagyunk az isteni dicsõségben önmagunkat meglátni, és hittel Õt elfogadni, olyan kapukat nyithatunk meg önmagunkban, melyek felszabadítják rejtett erõinket. Ezek az energiák finom Fénypermetként terítenek be minket és átrezgik minden sejtünket. Kérjük ma Atyánktól hitünk megerõsítését és megtisztulását!



Október 21.
- A mai napon, a harmadik hét lezárásaképpen, sejtjeink fénymagjában aktiválódik a testi átalakulás újabb programja. Olyan érzetek lehetnek bennünk, mintha belülrõl valami finom bizsergetõ, csiklandozó energia áramlana. Bizonyos területeken kicsit szurkáló, húzó érzések is elõfordulhatnak. Minden sejt tartalmazza azokat a sorskódokat, melyek a finomanyagi test átalakulásának fázisait vezérlik. A most felnyíló energia-programok az idegi-, és a hormonális szabályozó rendszer átalakítását végzik. Idõleges túlérzékenységben nyilvánulhatnak meg ezek a tünetek, és a fej egyes területein belsõ melegség érzés és lüktetés lehetséges. Ez eltart egy darabig…



Október 22. Az újabb héten az Õsök energiáinak beáradása segít bennünket az Egység-tudat felismerésében. Múlt és jelen idõtereinek összekapcsolódása. Õseink tudása és õsiségünk szent energiái segítenek minket mind egyéni, mind nemzet szinten, hogy Önmagunkban felfedezzük azokat a belsõ értékeket, amiért az adott Nemzet fiai és leányai vagyunk. Olyan õsi tudást hordozunk mint Isten Szeretetének Magjai, ami a Föld és az emberiség fejlõdésében jelentõségteljes és nélkülözhetetlen. Ez most is így VAN! Ezek a tudások mindenkiben ott vannak valamilyen szinten, de belénk teremtésünktõl fogva kódoltan bennünk van. Egy-egy ilyen kód a Hitünk, a Nyelvünk és a Szeretetünk. Ha megengedjük magunknak, hogy ÉLÕ-vé válhasson bennünk Bölcsességünk, Magunkon át összekapcsolhatjuk az emberit és az istenit, felnyílnak az õsi tudás kapui. Az Örök-ség esszenciája így megérint bennünket és szívünkön át mindenkit e Földön. Legyünk büszkék, és hordozzuk alázattal a feladatot, melyet Istenünk reánk bízott. Krisztusi – Kristály kódok aktiválódnak bennünk, amennyiben magyarságtudatunkhoz képesek vagyunk kapcsolódni.


Biztos sokan ismeritek a hitvallást: A magyar nem hisz, hanem tud, nem imád, hanem tisztel, nem valami ellen, hanem céljai megvalósításáért küzd, és nem õseit követi, hanem azt követi, amit az õsei is követtek.

Teremts összeköttetést meditációban lelkeden át Õseid hangjával és engedd, hogy tanítsanak.



Október 25.
- Mesteri energiák érkeznek földi terünkbe a felsõbb dimenziók közvetítésével. Elindul az öntudati hangolás és az átalakítás. Ennek célja, hogy el tudjuk fogadni magunkban mesteri Lényünket. Ennek akadálya sokszor a sejtek tudatában eltárolt tapasztalati emlékek és a kollektív hitrendszer blokkjai. Ezeket a sejtemlékeket próbálja feloldani és kiemelni belõlünk ez a mesteri Fény. Testünk kicsit furcsán viselkedhet, mert ezek az energiafény-cseppek beborítják és átsugározzák, ezzel készítve fel minket az összekapcsolódásra. Mintha egy fénybõr réteg lenne rajtunk, olyan érzés foghat el. Saját személyes mesterünk egész idõ alatt mellettünk áll és segít nekünk az integrálásban. Bátran kérjük õt, hogy mûködjön együtt velünk, tegyük fel neki kérdéseinket és fontoljuk meg a válaszokat.



Október 28.
- A negyedik hét vasárnapján egyfajta kegyelmi erõ és áldás részeseivé válunk. Tudatosságunk Felsõbb Énünk által beavat bennünket lényünk misztériumába, Fényember mivoltunk bizonyos titkaiba. Létezés-tengelyünk beállítása megkezdõdik. Ez egy olyan Fény-egyenes, mely a Teremtõ-Forrás központjából indul és rajta "felfûzve" árad le (siklik) létezésünk. Ha elveszítjük tengelyünket, kibillenünk az egyensúlyból, "félresiklunk" (milyen csodálatos ez a magyar nyelv) és nem találjuk a helyünket ott, ahol vagyunk. Erre a tengelyre kerülünk most vissza, amennyiben elhagytuk. Visszarendezõdik a teremtésben elfoglalt helyünk és beállítják, természetesen Felsõbb Énünk közremûködésével, tengelyünk forgásirányát és sebességét. A beállítást olyan mesteri tudással rendelkezõ Fénysegítõk végzik, kik részt vesznek a folyamatosan zajló teremtési fázisok összehangolásában és közvetlenül a Forrás Isteni minõségével dolgoznak. Így életünk ritmusa is rendezõdik. Legyünk együttmûködõk és nyissuk meg magunkat a Fénynek.



Október 29.
- A hónap levezetõ energiáit telehold rezgései támogatják, melyek felerõsödve állnak újra mellénk, energiatér aktiválás kezdõdik a holderõk segítségével. Azokat a lélekmintákat szabadítják az érkezõ energiák fel, melyeket elfedtünk és fátyol mögé takartunk. A Hold energiái megmozgatják vízháztartásunkat, ezáltal tisztítva meg bennünket sejtszinten a nem kívánatos lerakódott sejtemlékektõl. Újabb lehetõség a felismerésre és elengedésre. Legyünk õszinték magunkhoz, hogy mindent felfedhessünk.



Október 31.
- A hónap utolsó napján mindenki egy csodálatos és személyes ajándékot kap Felsõbb Énjétõl személyes mesterén keresztül. Ez egy útmutatás, ami akár jelben, egy útmutató mondatban vagy érzésben jelentkezik, de kaphatunk személyes tárgyakat is éteri szinten, mi jelképként szolgál feladatainkhoz. Ez egyfajta Fény-mandala, mely tartalmazza azokat az energia-kulcsokat, melyek képességeink elõhozatalában segítenek. Becsüljünk meg mindent Önmagunkon keresztül!

Csodás Egységbe hangolódást mindenkinek! Isten Áldása és Kegyelme, Jézus Szeretete vezessen bennünket az EGYségbe!

Áldással: Pusztai Orsolya

2012. szeptember vége

Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3511 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
,






A hónap fontosabb napjai:



November 1. - Mindenszentek. Megnyílnak a Mennyek kapui, és ott lakó szeretteink látogathatnak el hozzánk. Olyan energiák vesznek körbe most mindent, amik összekapcsolják a földi, angyali-mesteri és mennyei tereket. Ez a nap csodálatos a maga nemében, mert elõkészít az egész hónapra. Minden olyan energia megtapasztalható a mai nap, amire nyitottak vagyunk.

Angyali seregek veszik körbe a Földet és kísérik le, majd vissza a Földre szállókat, akik egész nap itt vannak. Akik érzékenyek ezekre az erõterekre, a mai napon folyamatosan bizseregni és borzongani fognak, de ez kellemes borzongás lesz.

Benépesül a Föld tere és boldog találkozások valósulnak meg angyali csoportok által kísért rokonainkkal. Ilyenkor olyan családi energiák is újra aktiválódnak, melyek segítik az esetleges diszharmonikus kapcsolatok rendezését. Érdemes megszólítani szeretettel azokat az eltávozott hozzátartozókat, akikkel fizikai síkon nem sikerült tisztázni dolgainkat. Itt az idõ a bocsánatkérésekre és megbocsátásokra. Csak hunyd be a szemed, hívj angyali segítséget, és szeretettel kérd, jöjjön el hozzád. Megérzed jelenlétét - mondj el neki dolgokat szíveddel és teremts köztetek harmóniát szeretettel. Mondj áldást a családodra!

Ugyanakkor ez a nap a képesség-aktiválások szempontjából is jelentõs, mert az energiák segítõ hatásúak, nekünk is használnak a befogadásban, hiszen lelkünk igen fogékony ezen a napon. Talán szeretteink is segítenek nekünk sugallataikkal angel smile.



November 2. - "Jövõ-kódok" érkezése és az ehhez kapcsolatos tudás-kódok aktiválásának idõszaka. Olyan gyógyulási folyamatok indulnak meg bennünk, melyek mind lelki, mind pedig sejt szinten hangolják össze bennünk az energiákat. A jövõ-kódok olyan tudati rezgések, melyek elkövetkezendõ feladatainkhoz szükséges képességet és tudást aktiválnak bennünk. Ezzel együtt a bennünk elrejtett tudásnak olyan csatornái nyílnak meg, melyek úgynevezett "jééé-érzésben" jönnek a felszínre. Amikor magyarázat vagy földi tanulás nélkül rálátunk valamire, egyszerûen tudjuk ez így van. Figyeljük mindazt, ami megnyilvánul bennünk és engedjük, hogy segítsen bennünket utunkon.



November 3. - Felkészítõ energiák érkezése, hangolás. Elindulnak szellemi tereinkbõl azok az erõk, melyek átveszik bennünk a vezérlést és intuitív erõink kezébe adják. Ez olyan belsõ kapcsolatokat indít el bennünk, mely énjeink közötti párbeszédet eredményez. Azaz, a bennünk mûködõ részeink (szerepeink) elkezdenek harmóniába hangolódni bennünk. Ez sokszor jár furcsa, szinte önmagunkban ellenérzéseket kiváltó megélésekkel, amikor egyszerre tartunk az egyik énünkkel valamit jónak, a másikkal rossznak. Most készítenek elõ bennünket énjeink megtisztítására, tudatos felismerésükre és gyógyítására. Ne tagadj, vagy háríts semmit, csak figyelj és szeretettel tudatosítsd. Már attól, hogy elfogadod magad és részeidet olyannak, amilyenek, már elkezdõdik benned a gyógyulás.



November 4. - Az igazság erõi és angyalai érkeznek hozzánk. Ez a nap felkészít bennünket arra, hogy tisztán értsük a bennünk dolgozó igazságrendszert és el tudjuk választani saját, isteni igazságunkat a bennünk mûködõ idegen igazságoktól. Fontos tudnunk, hogy mi mit akarunk valójában, hogy önnön életünket élhessük. Addig nem leszünk boldogok, míg nem a saját utunkat járjuk. Ez pedig nem mûködik saját igazságunk tudása nélkül. Kérd meg az Igazság angyalait, segítsék megmutatni neked azokat a "hazugság-lepleket", melyekkel eltakartad lényegedet önmagad elõl. Most rajtad a sor, hogy levedd ezeket magadról. Ha elhiszed azt, hogy buta, csúnya vagy alkalmatlan vagy, akkor ezek az erõk befolyásolják az életedet. De ha felismered, hogy Isten gyermekeként pontosan azokkal a dolgokkal rendelkezel amire szükséged van, akkor elõ tudod hívni magadból segítõ erõidet, amivel máris szépnek, tudatosnak, és képesnek érzed magad.



November 5. - A hónap elsõ beavató hetének kezdõ napja, gyermeki világunk feltárulása. Ezen a héten foglalkozzunk sokat belsõ gyermekünkkel, és csináljunk olyan dolgokat, melyekben örömünket leljük, ami boldogít minket. Akármilyen kis "buta" apróság is az, játék vagy szórakozás. Figyelj az emlékekre, gyermeki üzenetekre, és gondolatban szeretgesd meg gyermekedet. Csinálj önkifejezõ, kreatív dolgokat.

Hasznos, ha megcsinálod a belsõ gyermek meditációt: www.datafilehost.com/download-38c45e9b.html



November 7. - Ezen a napon egyfajta kiegyenlítõ erõk lépnek mûködésbe. Most sok minden mérlegre kerül. Az érzések ma különösen intenzíven jeleznek, éppen azért, hogy felismerjük mi az amivel rendben vagyunk, és mi az amivel még nem. Ahol negatív érzelmek jelennek meg, azon a területen még nem élünk harmóniában. Lehet, hogy olyan dologra vágyunk vagy várunk, amiben lépnünk vagy éppen engednünk kellene. Tudatosan tekintsünk rá arra a dologra, hívjuk segítségül intuitív énünket és a Szeretet jóváíró erõit és cselekedjünk szívünk szerint.



November 11. A hónap központi napja, kódok aktiválódnak bennünk Felsõ Tudatosságunk bekapcsolásához. Ezen a vasárnapon szellemi tereink elkezdik összhangba hozni tudatosságunkat Létezésünk fénytengelyén át minden dimenzióban. Ma nagyon fontos, hogy tudatosan megszólítsuk lelkünket és szellemünket a vezetésre.



November 12. - A második hét kezdete, felnõtt énünk gyógyítása. Ez a hét olyan felismeréseket tartogat számunkra, melyekkel magunkra aggatott álcáinkat és álarcainkat vehetjük le. Sokszor a megfelelni vágyás, a valahová tartozás indít bennünket olyan cselekedetekre, melyek nem is mi vagyunk. De ha belegondolsz, te mindig is Istenhez tartozol és a Nagy- Egész részeként nem vagy egyedülwink smile. Isten pedig nem vár el tõled mást, csak hogy Önmagad legyél, hiszen így képviseled magad által legjobban Õt. Engedd, hogy gondolkozz és érezz magadról mélyen, belül. Ha sokszor felébredsz éjszaka, vagy azon kapod magad, hogy bambulsz, ne bánd, csak kérdezd meg, min kell most meditálnom?



November 13. - Az univerzális központi Naperõk lépnek aktív mûködésbe, ugyanakkor Újhold energiái is áthatják terünket. Ez az idõszak az õsi tudás újabb ajtajának feltárulása és a bennünk élõ férfi és nõi erõk összehangolása. Ma nagyon erõteljes energiák állítják be az agyi csatornák frekvenciáit és az agyféltekék összehangolása folyik.

Érdemes ma (is) egybehangoló gyakorlatokat végezni:




November 15. - A hónap közepén egy energiaspirál aktiválás kezdõdik. Fénytengelyünk energiamagjában egy spirális erõ áramoltatja bennünk az Istenatyai és Istenanyai energiákat. Ezek tartják létezésünket harmóniában síkjainkon, hogy tudatosságunk mindig megfeleljen az adott dimenzió rezgéstartományának. Ebbõl az energiaspirálból folyamatosan rezgések terjednek szét minden irányban, hogy folyamatosan tudatosítsuk a kapcsolatot Önmagunkkal. Mikor tudatossági szintünkön aktiválás vagy frekvencia-módosítás történik, ebbõl a spirálerõbõl kiindulva olyan frekvenciák kerülnek bele az energiaterünkbe, melyek egyfajta érzéki áthangolódást eredményeznek. Sokan voltunk már úgy, hogy megváltozott bennünk bizonyos dolgokhoz, emberekhez való hozzáállásunk. Elkezdtünk másfajta dolgokhoz vonzódni, más ételeket, zenéket kedvelni. Ezek a fejlõdés, a tudatosodás és az átalakulás velejárói - figyeljük magunkat és éljük át az adott lehetõségeket.



November 18. - A második hét lezárásaként lelkünk útmutató üzeneteket küld intuitív énünkön keresztül, melyek jövõbeli utunkra mutatnak. Õrangyalunk segít, hogy a bennünk zajló átalakulások harmonikusan mehessenek végbe. Vedd fel a kapcsolatot meditációban õrangyaloddal és öleld át szeretettel. Mondj érte egy imát, és kérd az angyali fényeket tisztítsák és gyógyítsák õt.



November 19. - A harmadik hangoló héten bölcs énünk felszínre hozása a cél. Olyan tudatosság erõk mûködnek most bennünk, melyek a rejtett helyzeteket elõhozva, azokat más megvilágításban tárják elénk. Itt az idõ, hogy bölcsen szembe nézzünk az eddig halogatott dolgokkal és felismerjük valódi Énünket a Szeretetben. A tudás örök részünk, de hozzáférésünk csak akkor lehetséges, ha elismerjük kik is vagyunk valójában.



November 21. - Ez a nap elindít egy olyan fénytest hangolást bennünk, mely a jövõ hónapban nyíló tudatosság-kapu fényeire kalibrálódik. Energiája az egységbe hozó, szellemi vezérlést elfogadó, örömben létezõ Istenember kódjait állítja be. Ez a Fénytest energia hivatott hozzákapcsolni minket a decemberben kinyíló tudatosság erõkhöz.



November 22. - Érzelmi hangolás - Ebben az idõszakban minden láthatóan elkülönül és a dualitás sokkal érezhetõbbé válik. A választás szabadságának megélését tanítja nekünk szellemünk. Ha tudatosan engeded, hogy lelki érzékszerveid átvegyék az irányítást benned, felfedezheted, hogy igazából nem is kell választanod, mert mindenben az egységet láthatod. Ha úgy érzed sírnod kell, tedd meg. Ne tarts vissza semmit, engedd el a régit, és adj helyet az újnak.



November 25. - A harmadik hét lezárásaként belsõ bölcsességekkel és felismerésekkel gazdagodva, egy új szemléletmód válik lehetségessé. Rajtunk áll, hogyan éljük meg földi életünket. A tanulásra és tapasztalásra fókuszálunk, mindenben meglátva a segítõ erõket, vagy emberi érzékszerveink által vezetve a körülmények áldozatának tartjuk magunkat. Írd le, milyennek látod magad és hogy milyen szeretnél lenni. Figyeld meg, hogy vágyott önmagad a te szívbéli kívánságod, vagy másoknak akarsz megfelelni? Hogyan éreznéd valóban jól magad? Most pedig írd le, mit tudnál tenni annak érdekében, hogy ezt megvalósítsd? Szíved megmutatja a célt, neked csak követned kell szeretettel és kitartással.



November 26. - A levezetõ hét kezdetén csakra aktiválások kezdõdnek. Ezek az energiák egész hónapban már folyamatosan tisztogatták és állítgatták energia-központjainkat, de most egyfajta újrahangolás indul el. Tudatos odafigyelésünk és felismeréseink eredményeképpen, az energiamintázat átalakítása történik. Ezek az aktiválások nem mindig tünetmentesek, mert a blokkokat elõbb ki kell oldaniuk. Ha bárhol szorítást, nyomást érzel, vidd oda a figyelmedet szeretettel és engedd el onnan a ragaszkodásaidat (azok fájnakembaressed smile).



November 28. - Telihold erõi ma különösen erõteljesen indítanak be bennünk egy beteljesülési folyamatot. Ez a folyamat egyfajta tisztulás, mely átvezet bennünket az adventi hetek erõibe. Érzelmi, gondolat és akarati tereink tisztítását Holdanya is segíti. Ajánld fel neki mindazt, ami gátol a fejlõdésben téged. Gyújts egy gyertyát és tedd bele a lángba mindazt, amit meg szeretnél változtatni, jobbá szeretnél tenni az letedben. Ne mond meg, hogyan csak kérd az isteni Akarat megvalósulását.



November 29. - Ezen a napon egy belsõ beavatási folyamaton megyünk át. Olyan mintha saját magunkat értékelnénk át. Belsõ mesterünk, bölcs énünk egy erõt bocsát rendelkezésünkre, mely teremtõ energiáinkat áthatva segít figyelmünket jobban fókuszálni. Ezáltal tudatosabban cselekedjük meg a dolgokat és megértjük azok következményeit.



November 30. - A hónap utolsó napján angyali üdvözlet érkezik. Az az angyali rend látogat meg, melyhez tartozol. Olyan energiákat és fényeket hoznak, mellyel áthatják aurateredet és beburkolnak védelmi erõikkel. Ez a kegyelem segít neked, hogy decemberben elfogadd mindazt a kegyelmet és csodát, melyet a Teremtés tartogat számodra.



Boldog megéléseket a Lét örömében!




Pusztai Orsolya
Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #3544 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.



A hónap fontosabb napjai:



December 1-2.
- Ez a két nap szervesen összefügg, és egy idõkód alapján aktivál energiákat.

Az "1" Isteni kód, atyai ereje és a "2" Istennõi kód anyai ereje dolgozik, ami a kiegyenlítõ Isteni és Istennõi erõk leáradását indítja el egy Fénykapun keresztül. Ez egy olyan duális spirál energia, mely a szellemi térben ismert és bennünk rejtezõ Animus és Anima erõket harmonizálja, és 12-éig erõteljesen dolgozik. Az Anima és az Animus a tudattalanban mûködõ nemi identitás képviselõje. Mindünkben létezik mindkét erõ, hiszen egységes létezõk vagyunk, akik magukban hordozzák a Teljességet. Tehát az Anima a férfiban élõ nõ, a férfi személyiség feminin jellegzetességeinek a megtestesítõje (érzések, hangulatok, intuíció, misztikus fogékonyság, az egyéni szeretet, ill. a tudattalanhoz való viszony), Animus pedig a nõben létezõ férfierõ (döntésképesség, ráció, logika, tetterõ). Ezek az erõk segítenek, hogy kapcsolódhassunk a másikhoz, az ellenkezõ nemhez, a bennünk élõ egyezõség alapján. Ezzel a segítõ én-tudattal vagyunk képesek megérteni a másikat. A most leáradó duál-energiák segítik felfedezni bennünk, és egységessé formálni ezeket az erõket. Ha elnyomtuk magunkban bármelyik részünket, az most megmutatkozik és kiegyenlítésre szólít fel.

Ha lehunyod a szemed, megszólítod a benned élõ Animust és Animát, és magad elé képzeled saját nõi és férfi énedet egymás mellé, nézd meg, melyik a dominánsabb. (Itt szellemi energiákról van szó, nem a fizikai nemi szerepekrõl). Ha bármelyik magasabb, fényesebb, erõsebb a másiknál, akkor neked egységbe kell hoznod õket. Szeretettel fel kell ébresztened azt, aki eddig szunnyadt benned. Úgy kell látnod mindkettõt, mint egyenlõ, egyforma részeket, akik átölelik egymást. Amíg ez nem megy, a harmónia nem lehet teljes benned.



December 3. - Az elsõ teljes decemberi héten, mely Advent második hete, az alsó csakrák tisztítása és beavatása folyik. Közben Földanyához való viszonyod és szeretetteljes összeköttetésed is vizsgálat alá kerül. Olyan csakrák aktiválódnak az energiarendszeredben, melyek az ásvány-, növény-, és állatvilághoz kapcsolnak tudatilag. Minden szinten létezik egy Szeretet-háló, mely az adott létszint energiáit tartja az isteni rezgésben. Az ásványvilágban ezt a kristályok biztosítják, a növényeknél a virágok (pl. lótusz, rózsa), az állatvilágnál a delfinek tartanak fent egy szeretet-háló rendszert és nálunk embereknél a szívünkkel mi is részei vagyunk ennek. Ebben az idõszakban azok a kapcsolatok kerülnek felszínre, melyekben kötöttségek vannak, amik lehúzhatnak és nem engedik ezt a szeretet-rendszert akadálytalanul kapcsolódni bennünk. érzelmi teremtõ erõink felülvizsgálata folyik.



December 6. - Szent Miklós napja. A legenda szerint a püspök lelkét (342 december 6-án) angyalok vitték végsõ nyughelyére, ahol egy tiszta forrás eredt. Ebbõl a tiszta forrásból áradó szeretettel küldi ajándékait minden gyermeki léleknek, azaz a mindenkiben élõ belsõ gyermeknek (krisztusi tisztaságnak). Ez a nap hatalmas szeretet-erõket mozdít meg bennünk. Az együttérzés és a szolgálat belsõ energiái áradnak szét bennünk, hogy megérezhessük a feltétel nélküli odaadás és elfogadás örömét.



December 9.
- Az elsõ hét vasárnapján a fizikai testben egyfajta átalakulás történik. A sejtmagokban lévõ Fény-DNS aktivál egy energiát, ami a sejttudatot alakítja át. Felébreszti a sejtekben azt az õsi tudást és isteni információt, mely a finomanyagi test átalakulásának újabb fázisát eredményezi majd. Ha ezen a napon furcsa, émelygõ érzések jönnek, az lehet ennek a jele.



December 10. - Ezen a napon Advent harmadik hete is kezdetét veszi. Ez az idõszak most a belsõ és külsõ igazságok egyeztetésérõl, ezáltal a bennünk élõ lelkiismeret megnyugvásáról, Önmagunk felvállalásáról szól. Szívterünket töltik be az isteni Kegyelem fényei, és szeretet minõségünk felismerése történik bennünk. Olyan események megélõi lehetünk, melyek megmutatják, hol kell fejlõdnünk még a szeretetben.



December 12. - A hónap elején beindult Istenatyai és Istenanyai beállítások átíródásának ideje. 12-12-12 kódaktiválás. A Szentháromság erõi hatnak át: gondolati-, érzelmi-, és akarati tereinkben. A 21-ei tudatváltozás elõkészítése folyik. A galaktikus központi Nap erõi fizikai Napunk kapuját megnyitva, kozmikus fénysugarakat közvetítenek a Krisztus-hálóra. Ez a háló összekapcsolódik koronacsakránkon át Tudatosságunk minden terével és csatornákat nyit meg bennünk. Ezek a csatornák erõközpontjainkkal összekapcsolódva egy Új energia-tudatosságot ébresztenek bennünk: a kozmikus Szeretet Tudatosságát, a Szent Szív erejét, mely minden sejtünkben ott ragyog. Egy új Fényszeretet-energiatest aktiválódása kezdõdik mindazokban, akik még nem tették ezt meg maguktól. Ez a Fénytest képes összekapcsolni emberi rendszereinket az Isteni Szívvel és bekapcsolni mindenkit a feltétlen szeretet áramába.



December 13. - Újhold erõi most energetikai rendszerünket is megújítják. Erõteljes auratisztítás kezdõdik, mely a rendszereinkben lévõ felesleges mintákat és képeket söpri ki. Fontos, hogy ismerjük fel ragaszkodásainkat és fogadjuk el: igazából semmi nem a miénk, hiszen Istentõl kaptuk ajándékba addig, míg megéljük benne magunkat. Lényünk az örökkévaló szellemi Tudatosság Fénye, ami nem függ semmilyen fizikai dologtól, emberi ragaszkodástól. Kötöttségeinkkel csak magunkat szorítjuk be egos világunkba. Ha felismerjük határtalanságunkat, emberi életünk tanításai örömmel töltenek el.



December 16. - A második hét lezárásaként a Földben lévõ kristálytelepek szeretetrács szerkezete elkezdi rezonálni azokat a fényhullámokat, melyek kiegyenlítik az energiahangolások által keltett változásokat. Ez a Szeretet-hullám végigárad a növény-, és állatvilág rácshálóján, és az emberi Szeretet-hálón keresztül a bennünk lévõ kristálykódokat is megszólítja. A tobozmirigy fénykristályai ma nagyon erõteljesen jelezhetnek.



December 17. - A harmadik héten, Advent utolsó hetében, a felsõbbrendû Szívcsakra behangolása folyik. Ez a központi erõtér bennünk összekapcsolódik test-lélek és szellemi Szív-egységben.

Érdemes elvégezni az egységbe hangoló energia-gyakorlatot, síkjaid harmóniába hozatalára (ez a gyakorlat alapja energiaterünk érzékelésének és önmagunk tudatosításának).

Innen letöltheted: www.datafilehost.com/download-71c73274.html


December 21.
- A Föld és az emberiség az Aranykapuhoz érkezik. Az, hogy mikor és hogyan lépünk át rajta, tudatosságunk és szeretetünk függvénye. Ezen a napon hajnalban megszületik újra a Fény, hiszen a téli napforduló a fény születése! Ezért kell megtisztítanunk magunkat, hogy befogadhassuk az isteni ajándékot, mely újra emlékeztet magunkra, fény természetünkre, az isteni Szövetségre: a Szeretetre!

Ebben az idõben egyfajta dimenzió átállítás folyik. Földünk egy téridõ-spirálon fejlõdik és most egy másik idõ-tér mátrixra helyezõdik át. Ez egyfajta kicsit álomszerû érzést okozhat, olyan, mintha kóvályognánk, bambulnánk. Ezen a napon olyan erõk érkeznek, melyek tudathangolást eredményeznek. Minden ember egy sajátos tudatszinten éli meg önmagát, ami kapcsolódik csakrarendszere mûködéséhez és inkarnációs tapasztalataihoz, karmájához. Ma egy olyan kegyelmet kap mindenki, hogy ezt a tudatszintet módosítják egy lépcsõvel felfelé, azaz mindenkinek a tudatszintjén emelnek egyet. Aki ezt képes elfogadni, egy új szemlélet és energiamûködés birtokosa lesz. Aki még nincs felkészülve erre, annak fokozatosan állítják be új rendszere mûködését, úgy, ahogyan neki megfelelõ.

Az emelkedés bennünk zajlik le! Rajtunk áll, a belsõ változást, fejlõdést megvalósítjuk-e világunkban: 22-én újra felkel a Nap, és mi döntjük el, hogyan fogadjuk ezt az Új Hajnalt és Új Tudatosságot! Építsük fel együtt Új Világunkat a Szeretet Rendjében!



December 23. - A harmadik hét lezárásaként Istenember kódok beállítása történik. A galaktikus Ember tudatossága ébredezik újra - ez sokszor olyan szemléletváltozással jár, amire nem is számítunk. Figyeld magad tudatosan és ismerd fel, mi szolgálja mind önmagad, mind a világ fejlõdését.



December 24. - A negyedik hetet Szentestével köszöntjük, az angyalok új erõket és isteni ajándékot hozva érkeznek meg. Ugyanakkor felsõ csakráink átállítása és behangolása kezdõdik az új erõknek megfelelõen. Az angyalok visszatérte ragyogással, és énekkel tölti be a Föld terét, érezhetõen "feldúsul" az energia. Tegyünk a karácsonyi asztalhoz még egy terítéket, és vendégeljük meg szellemi segítõinket.

Pusztai Orsi

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #3590 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
..

Karácsony jelképei:




A karácsonyfa
: Életfa. A fa igazából azt az isteni impulzust hívja le hozzánk a Földre, amit a Napból kapunk. Olyan, mint egy közvetítõ csatorna, egyfajta vevõ antenna. Lehívja és szétárasztja a szobában ezt az univerzális energiát. Fizikailag jeleníti meg csillogó díszeivel azt, ami szívünkben is benne van: a szellemi Fényt! Nincs más feladatunk hát, mint felismerni ezt, és egész évben ragyogni.


A gömb:
A gömb egyfajta mandala. A gömb, mint szimbólum a teljességet jelképezi. Azokat a bolygóenergiákat hivatott behívni és erejüket a gyertya fénye által visszatükrözni, melyek naprendszerünkben hatnak ránk. Minden bolygóenergia egy-egy szerv mûködését segíti a fizikai testünkben. Ezek az erõk a Karácsonyfa közvetítõ csatornáján keresztül leáradhatnak, és szellemi üzenetükkel feltölthetnek bennünket.


A csúcsdísz: Az Istenember, a szellemi ember jelképe, kinek feje az Égbe, lába a Földre ér. Sokszor alakjával, a betlehemi csillagot formázza, mert ez hozta hírül a Megváltó születését. Az ötágú csillag az Istenember csillaga, a hatágú csillag az egység jelképe, mint a Szentháromság megélése a szellemi és az anyagi világban egyaránt.

Angyalhaj: Az isteni titkok szimbóluma, mely mindent átszõ, de néha láthatatlan. A jászol szalmájának " a kis Jézus derékaljának " analógiája. Sokan ezért angyalhaj helyett szalmát hintenek a fára.

Hold és Nap, ezüst és arany: A yin és yang jelkép egyesíti a dualitás világának hitrendszerét, ahol megnyilvánul mint férfi-nõ, anyag-lélek, levegõ-föld, tûz-víz ellentétpárok, ezáltal ezek harmonikus egységét szimbolizálja. A színek a gazdagságot jelképezik, amik istenanyai és istenatyai minõségükben a szívünkben élnek.

Dió és alma:
Az alma az Életfa gyümölcse a Szeretet és a Bölcsesség szimbóluma. A MAG szimbóluma. A dió is bölcsesség-jelkép. Az emberi agyhoz hasonlatos mintázatú, nem véletlenül vannak benne agyi tevékenységet serkentõ anyagok (agyfényesítõk). Az aranyalma és az aranydió a fénylõ bölcsességet hozza el nekünk.

Szaloncukor: Itt a Földön nagyon sokszor a Szeretetet egy másik boldogságforrással, az édességgel, a csokoládéval próbáljuk pótolni. A szaloncukor, mint jelkép a belsõ, igazi boldogságot jelképezi, amit csak Isten, Jézus által érthetünk meg mint Létezést, Önmagunkban. A fára akasztott édességek ezért az Istentõl kapott Boldogságot, Szeretetet jelképezik.


Csengettyû: A harang, csengõ az égi hírhozó harsonát jelképezi. Így adják hírül a szellemi világokban, ha valamilyen esemény történik. A pogány kultúrákban démonûzõ hatást tulajdonítottak a hangjának. A megtisztítás rituáléjában játszik szerepet, akárcsak a tûz elemû jelképek, mint a gyertya és a csillagszóró.

Csillagszóró:
Tûz elemû energia. A fényszikrák a bennünk fellobbanó isteni szikrát, a Krisztus impulzust is jelképezik. A csillaghullás egyes körökben az isteni eszmék Földre érkezését jelenti.

Gyertya
: A gyertya a három sík, a test, a lélek és a szellem jelképe, vagyis a viasz, a kanóc és a láng, a Szentháromság üzenete. A fény megérkezése a fiú születésével történhetett meg. A gyertya fénye a bennünk lobogó isteni szeretetláng földi tükrözõdése, az isteni Fény fizikai megnyilvánulása.



Áldott Karácsonyt!



Pusztai Orsolya
Kristálycsakra




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #3605 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai

.


Ünnepeljetek! - Jézus üzenete


Ünnepeljetek! Minden pillanatban örvendjetek a Létnek! A Létezés Teljességének! Boldogságban, Szeretetben örvendjetek! Ünnepeljetek!

Lássátok, minden pillanat üdvözítõ számotokra, mert megtalálhatjátok benne boldogságotok. Ez a Boldogság az, mi maga a Létezés - az Öröm! Mert a Fény, a befogadott Fény, mi igaz örömöt hoz nektek, s ez belülrõl táplál, éltet, növel titeket. Ez a belsõ öröm, mi mosolyt csal ajkatokra, az Öröklétben - ez az igaz pillanat, miben kiteljesedve éltek!

Ünnepeljetek! Minden szent pillanat tiértetek van, bennetek létezik – magában a Teljességben!

Hát lássátok meg! Lássátok meg, hogy minden pillanat azért VAN, hogy megünnepeljétek, hogy a Létezés boldogságát magatokban szétárasztva megértsétek: Öröm, Boldogság, Teljesség az Élet!

Ünnepeljetek, mert ez az Ünnep elhozza nektek a megértést, hogy meglássátok mindenben a Fényt és elsõsorban MAGatokat szeressétek! Ezzel az öröm-dicsõítõ Fénnyel. Mert így tudjátok megérteni, Isten hogyan VAN BENNetek, mert ti vagytok az Õ dicsõsége!

Minden pillanatban, mikor ünnepeltek, az Õ dicsõségét méltatjátok és éltetitek: saját Létetek örömében.

Lássátok meg, az atyai áldás Fénye ott van fejetek körül: Szent Glória! Az Örömnek Fénye, a Boldogság Sugara, mi örökké éltet.

Gyermekek, Jézus Krisztus vagyok, Uratok, ki kérlek benneteket, ezt a belsõ örömöt találjátok meg Velem s Bennem. Ha beengedtek MAGatokba, hogy átjárjon a LÉTem, a krisztusi Erõ Örömöt hoz néktek!

Ünnepeljetek minden pillanatban, s legyen hála szívetekben mindazért, mit megÉLhettek itt – most, emberi testben. Mert ez a tapasztalat bármit is hoz nektek, a létet gazdagítja, s növeli a szeretetet benned. Lelked gazdagsága örömtõl gyarapszik.

Ünnepeljetek, s adjatok hálát örömben, boldogságban!



Reggel, mikor felébredsz, s nyiladozik értelmed álmosan még: adj hálát, s engedd be az Öröm energiáit! Mielõtt a gondolat eléri testedet, járjon át az Öröm, örvendj a Létnek s ünnepelj! Hogy új nap kél új lehetõséggel.

Ünnepeljetek, hogy itt vagytok, részei vagytok a Létnek, a Megnyilvánulásnak, a Teremtésnek!

Ünnepeljetek! Legyen boldogság és belsõ béke bennetek, hogy ez az Öröm átjárjon teljesen, s hogy megértsétek: minden pillanatban ünnepeljetek! Ünnep az, ha levegõt veszel s éltetõn szétárad testedben. Ünnep az, mikor átöleled gyermeked. Ünnep az, mikor barátaidra mosolyoghatsz, s õk visszamosolyognak néked. Ünnep az, mikor meghallod a madárcsicsergést a réten. Ünnep az, mikor lágy szellõ arcodat simítja, mikor a nap fénye rásüt homlokodra. Ünnep az, mikor érzed Léted, Egységben a Fénnyel. Ünnep az, hogy szemed lát, füled hall, s te érzed saját léted!

Figyeld meg belsõ örömödet benned, ahogy belül egy finom energia bizserget. Ez a belsõ öröm, mi nem kérdez, csak örül és ünnepel a Létnek! Engedd, hogy átjárjon és ünnepelj te is véle!

Gondolat ne zavarjon, s csak ez az érzés legyen: ünnep a Létezés, köszönöm Istenem!

Drága gyermekek, mikor itt jártam veletek, Létemet szétküldtem a Földön, hogy mindenben megnyilvánuljon, és legyen boldogságotok, örömötök. Ha felismeritek, hogy a Létezés maga Ünnep! Isten örömben teremtett Mindent!

Ezt az Örömöt engedjétek magatokból kiáradni, s legyen Fényetek: hálával, szeretettel ünnepeljetek, gyermekek. Ünnepeljétek magatokat, hogy vállalkoztatok, itt, erre a létre. Ünnepeljétek minden döntéseteket, mert meghoztátok és vele teremtettetek, az akármi légyen. Ünnepeljetek, hogy Szeretet van bennetek, s képesek vagytok szeretni és befogadni, és az isteni Fénykörforgásban megnyilvánulni!

Megáldalak benneteket a Boldogság Lelkével, hogy megtaláljátok magatokban és megértsétek.

Legyen ünnep minden pillanat, hálában, szeretetben! Isten áldása rajtatok, ünnepeljetek, gyermekek!

Ámen



Pusztai Orsi




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #3629 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.

2013.

A hónap fontosabb napjai:



Január 1.
- A lélekmag hangolás elsõ fázisa. Lélekminõségünkben beindulnak azok a frekvenciák, melyek a Nagylélek energiáiból segítõ erõként lehívhatók. A Nagylélek az az egységes Lélektudat, mely tartalmazza az összes szellemi kódot és lélekfrekvenciát, ami a Létezés egyéni és kollektív információira vonatkozik a szellememberben. Mindenki csatlakozik a saját Nagylelkéhez (ami egyébként képes magát részekre osztani és több párhuzamos inkarnációban megélni lélekrészként), és rajta keresztül saját szellemtudatához, Isteni Énjéhez. A most zajló beavatás-rendszerek lehívják azokat a tudáskódokat, melyek lélekmagunkat behangolják a tudatosodás következõ fázisába.



Január 3. - Tudatszint kódolás. 2012. december 21-én beáradó tudathangoló fények minden emberben egy változást készítettek elõ. Ez a változás, ahogyan korábban írtam, tudatszint emelkedést eredményez. Most indulhat el ennek a tudatemelkedésnek a megvalósító energiája, ami sokszor furcsa érzéseket és érzeteket eredményezhet. Olyan mintha kiesnének szavak, fogalmak az "agyunkból", hirtelen kilépve a térbõl és idõbõl, pár pillanatig nem tudjuk, hogyan kerültünk ide és hol is vagyunk egyáltalán? Majd minden visszazökken, de már egy kicsit más minõségben.



Január 6. - Vízkereszt energiái. Régen, a szellemi idõkben, mikor az ember közvetlen kapcsolatban állt még a természet erõivel, Vízkereszt ünnepe Húsvéttal volt egyenértékû.A Krisztus-tudatosság térnyerése nem Jézus testi megszületésével teljesedett, hanem amikor Krisztus a Jordán-keresztelõ során, érzékfeletti módon jött a földi világra. Az érzékfeletti születés az az õskép, amikor Krisztus minden ember lelkében (víz elemû erõ) megszületik az ember belsõ útján, egyénileg és önállóan, hogy megtalálhassuk a Krisztus-lényt saját lelkünkben (mely majd Pünkösdkor tudatosodik a Szentlélekkel). Vízkereszt elõkészíti bennünk a Pünkösdkor bekövetkezõ Tûzkeresztséget, mely a magasabb rendû isteni erõ letisztult befogadása (a Krisztus-impulzus).

Szellemtudományi értelmezésben a vízkeresztség során a tanítvány kilépett a testébõl - azaz elhagyta fizikai testét. Amikor a víz alá került, és a levegõt visszatartotta, ettõl az agyi terület energiaállapota megváltozott (oxigénhiány), az ego nem tudta tovább ellátni az irányítást, és az ember lelki tudatállapotba került. Ilyenkor szelleme kicsúszott a fizikai testébõl, és képessé vált átlépni tudatával arra az idõre a magasabb világokba. A Vízkereszt tehát lényegében megfelel a szellem átlépésének a szellemvilágba, ahol bizonyos tapasztalatokra, tudásra tesz szert.

Pünkösdkor viszont, a tûzkeresztségnél, már nem az ember emelkedik ki a testébõl a szellemi világokba, hanem fizikai testén belül maradva képes befogadni a szellemi világ impulzusait. Ilyenkor tehát mi magunk fogadjuk be a Szentszellemet, a szellemi világ hatásait.

Ez a nap, most egy új keresztséget is hoz. lelkünk újból-i kinyilatkoztatását hovatartozására. Ma minden lelket megkérdeznek, elkötelezõdött-e isteni útja és minõsége mellett? Vállalja-e az elkövetkezendõ feladatokat? Ha kinyilvánítjuk szándékunkat az isteni Út követésére, olyan lelki ajándékban részesülünk, mely segít ezen feladatok megoldásában.



Január 7. - Krisztus-tudat beáradásának következõ fázisa. A krisztusfény-háló energiaterébõl érkeznek mindenkihez olyan impulzusok, melyek hozzákapcsolják saját energiaterében azokhoz a krisztusi erõkhöz, mely belsõ megváltását, felszabadulását eredményezik. A megváltásnak elõször Önmagunkban kell lezajlani ahhoz, hogy megértsük szentségét! Mindannyiunk szívébõl egy finom kristályos aranyló fényszál kötõdik be a Hálóba. Ezen keresztül történnek ezek a Szeretet-minõség hangolások. Ha érzed a szívedben az impulzusok dobbanásait, csak fogadd be õket!



Január 10. - A DNS-szál újabb rezonanciája, kozmikus tér-hálókapcsolat kialakítása. A tér-idõ rendszerben egyfajta fényháló szerkezet mûködik, ami a fizikai rezgéstartományú fényerõket a "helyükön tartja". Így maradnak a bolygók és galaxisok a térben. Ha változás történik ezen háló rezgéstartományában, az minden benne létezõre kihat. Ezért kell most ennek a szálnak újrahangolódnia, hogy az átalakult Tér-hálóhoz új minõségben kapcsolódhasson.

Érdemes ma ráhangolódni az 5. Fénydimenzió rezgéseire, hogy az átalakulási folyamat könnyebben végbemehessen.



Meditáció az 5. dimenziós Fényszeretet rezgésekre: www.datafilehost.com/download-0cfe5b09.html


Január 11. - Újhold energiái, az év elsõ Újhold ereje. Minden újholdkor energiáink letisztultan állnak az érkezõ beavató és alakító hatások elõtt. Ekkor energiarendszerünk olyan csúcsponti állapotban van, amikor képes magába fogadni és ugyanakkor magából átadni a szükséges energiákat. Ebben az állapotban sokkal könnyebben kezdünk neki bármilyen átalakulásnak, mert az emberi tudat ilyenkor sokkal fogékonyabb. Az újhold kitágítja tudati tereink horizontját, ezzel befogadóvá tesz minket mindenre, minden új-ra. A leáradó és beállító erõk ekkor kezdik el munkájukat fizikai síkon is, hiszen elõször szellemi és lelki tereinket hangolják. Ha tudatos befogadók vagyunk, fizikailag is érezhetõ változásokat tapasztalhatunk.



Január 13. - Fontos energianap a 12-es minõség hangolásában. Most központi energiaterünket, a Lét-tengelyt a 13. energiaszálat tisztítják. Erõteljes vibrálást és energiapulzálást érezhetünk csakra-tereinkben, elsõsorban a korona és a gyökércsakra táján.



Január 14. - Istenember kódok áradnak le a Léttengely fényterén keresztül, és a 12-es csakra-rendszer beállítása kezdõdik. Az Alfa és Omega csakrák erõteljes mûködése tapasztalható. Ezek a csakrák kötnek a galaktikus központba, és olyan kristályinformációkat továbbítanak, mely kozmikus létezésünk információit tárják fel bennünk, ha felkészültünk.



Január 18.
- Kapcsolati átrendezõdés, a teremtõ erõ aktiválásának fázisa. Teremtõ potenciálunk tudati fejlõdésünkkel arányban folyamatosan nõ. Ez azt jelenti, egyre erõteljesebb gondolati és érzelmi képeket hozunk létre, melyek kihatással vannak fizikai létezésünkre is. Most kerülnek leolvasásra a bennünk aktívan élõ képek, és teremtõ erõnk megvalósításba szólítja õket.

Érdemes újra megcsinálnod a hitrendszeri képek kitakarítását.

Hitrendszeri-blokkok feloldása meditációval: www.datafilehost.com/download-bbb10642.html



Január 21.
- A csillagfény angyalok az auratéren dolgoznak. Összekötik a bennük rezgõ energiamintáinkat a csillagok erejével. Minden testi részünk energetikai lenyomata megtalálható a saját erõ-mezõnkben. Ezek a részek kozmikus energiával töltõdnek és adják át az információt a testi szintre. Ezen kapcsolatokat állítják helyre az angyali segítõk. Hangolódja ma rá a bolygóerõkre és segítsd a munkájukat. Egy kis segítség - ha a csillagfény meditációt elolvasod.


Január 24. - Újabb lélekhangolás – tisztítás. Most olyan érzések és emlékek jönnek fel benned, melyek megbocsátásra és szeretetre vágynak. Akár kapcsolatban, akár helyzetben éled meg õket, csak engedd megnyilvánulni, hogy dolgozhass velük. Ez egyfajta kapcsolódás a benned élõ minõségekkel. Csak érezd át õket, figyeld meg mit jelentenek, vagy mit okoznak benned? Határozd meg, szükséged van-e így rájuk? Ha igen, szeretettel öleld magadba õket. Ha nem, fogadd el eddigi tanításukat, minõsítsd át szíved fényével világossá õket és add át a magasabb dimenzióknak megbocsátásoddal.



Január 27. - Telihold napja. Holdtöltekor érjük el a felvevõképességünk csúcsát, de szervezetünk gyakran reagál idegességgel erre az idõszakra a fokozott Holderõ leáradás miatt. Lelkünk ekkor nagyon nyitottan válaszol mindenre. Felszínre jöhetnek elnyomott érzések, gondolatok, melyek megszabadulásra várnak. Ez a nap így a kiürülés napja is. Ezért érdemes minden olyant elengedni magunkból, ami feszültséget, zavart, gátat okoz. Egyszerûen ismerjük fel mi az a dolog/dolgok, ami zavar minket. Szívünk jelzõrendszere segít nekünk ebben. Majd kérjük meg Holdanyát vegye el tõlünk és változtassa át, majd gondolatban "postázzuk" el neki mindezt. Ne feledjünk köszönetet mondani neki. A meditációk között találsz Holdmeditációt is, amit most elvégezhetsz.



Január 29.
- Isteni Énünk, tiszta Szellemünk üzen nekünk gondolataink által. Érdemes az elsõ gondolatra, tudatszikrára odafigyelni. Olyan információkat kapunk ma, melyek segítenek a tudatos megértésben az elkövetkezendõkben. Ha nem is érted, vagy érzed ezeket az üzeneteket, hidd el, megkapod õket - majd késõbb tudásként jelentkeznek a "semmibõl" benned.



Január 31.
- A hónap lezárásaként álomüzenetet kapunk. Ez lehet "éber álom", mikor éberen elrévedünk, vagy alvó álom, mikor testünk, elménk pihen. Ez az üzenet az univerzális tudat, az Egységes intelligencia ajándéka, mellyel segít, hogy érezzük az összetartozást. Érdemes ma magunkkal vinni egy füzetet, és mindazt feljegyezni, ami gondolati síkon érkezik a Magasból.



Áldott kapcsolódást az univerzális Ember minõségébe!

Áldással: Orsi



Pusztai Orsolya

Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24