Prókai Tamás: Elengedés, integrálás, sorsfordulók
Jelen idejû történések a próbák idejének végét jelentik.Az elmúlt idõszakban megmérettetett lelkünk. Felszínre kerültek hiányosságaink, értékeink. Most egy utolsó nagy próba elõtt állunk, melynek sikeres teljesítésével életünk gyökeres változáson mehet keresztül. Számot kellett és kell adnunk minden tudásunkról. Különbözõ konkrét élethelyzeteket kaptunk, amikor bizonyítanunk kellett. Sokszor éjjel, álmunkból felriadva is.
Hagyjuk -e, hogy félelmeink, fájdalmaink elragadjanak minket?
Tudunk -e bármilyen helyzetben feltétel nélkül hinni, és bízni Teremtõnkben?
Kemény feladatok ezek, hiszen emberségünkbõl kifolyólag képesek vagyunk pánikba esni, kibillenni egyensúlyunkból. Ha ez meg is történt, nem mindegy, hogy mennyi idõ alatt tudatosul bennünk helyzetünk, és aztán mennyi idõ múlva és mit teszünk annak megoldása érdekében. Problémamegoldó készségünk lett górcsõ alá véve. Ezen folyamatok közben lehetõségünk volt önmagunk vizsgálatára. Szükségessé vált értékeink, vélt értékeink átértékelése, azok magasabb szempontból történõ vizsgálata. Ezen közben nem szabad megfeledkeznünk személyiségünk, élethelyzeteink vizsgálatáról sem. Kritikus szemmel kell nézzük önmagunkat, megvizsgálva mi az, ami szükséges, mi az, ami feleslegessé vált, illetve mit kell átértékelnünk. Ehhez most óriási segítséget kapunk, ugyanis a Test, Lélek, Szellem integrációja van folyamatban. A Szellem kiteljesedése, illetve a Testtel, a Lélekkel való összekapcsolódása történik most. Ez lehetõvé teszi számunkra a magasabb szempontból való vizsgálódást. Isteni Énünkön keresztül látni fogjuk a kellõ, illetve a haszontalan dolgainkat.
Lélekbõl fakadó érzéseink a Szellem szûrõjén keresztül nyilvánulnak majd meg, így csak az õszinte és tiszta érzéseinknek fogunk hangot adni. Ezen egység kialakulásához új energiaminõségekre lesz szükségünk, melyeknek bekötése és hangolása folyamatban van. Ez járhat lelki és fizikai fájdalmakkal is. Fokozottan szükséges a teherként cipelt fájdalmaink, félelmeink oldása, elengedése. Nem mindig egyszerû, de ha igazán akarjuk, menni fog. Az erõs energiáknak köszönhetõen a Napfonat, a Szívcsakra, és a Koronacsakra területén figyelhetünk meg fájdalmat, de gyakori a szédülés, a hasmenés is. Kellemetlen tünetek, de elviselhetõek.
Ezen szellemi történések bontakoztak ki bennem az elmúlt napok folyamán. Nem volt könnyû megélni, és számomra sokszor nehéz volt tisztán látni.
Pár tanácsot adnák, amik segíthetnek a folyamatok könnyebb megélésében:
- Kérni a segítséget az elengedéshez és oldáshoz,
- Kérni az energiák bekötését, hangolását,
- Kérni Szellemünket, vélünk összekapcsolódva, bennünk teljesedjék ki, kérni vezetését, tanítását,
- Kérni a segítséget, hogy önnön középpontunkban tudjunk maradni,
- Sorsunkat elfogadva feltétel nélkül hinni és bízni Teremtõ Öregöstenünkben!
Ennyit tudtam ma adni Néktek, bízva abban, hogy segítségetekre lehetek!
Járjátok Utatok az Öregösten áldásával!
Forrás:Csillagszülött