header ok

Idézet

Több
17 éve 5 hónapja #654 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Idézet
.
"Ahelyett, hogy vennék neked valamit, amit szeretnél, valami olyat adok neked,
ami az enyém, ami tényleg az enyém.
Egy ajándékot. Valamit, ami jelzi, hogy tisztelem azt az embert, aki itt ül velem szemben, és arra kérem, hogy értse meg, mennyire fontos, hogy vele lehetek.
Most már van valamije, ami egy kicsit én vagyok, van belõlem egy darabkája, amit szabad és hirtelen támadt elhatározásomban adtam neki."
(Paolo Coelho: Tizenegy perc )


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
  • Istvan
  • Újonc fórumozó
  • Újonc fórumozó
Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #717 Írta: Istvan
Istvan válaszolt a következő témában: Idézet
.
"Mindenkinél eljön az a pillanat, amikor össze kell vetnie azt a kevés jót, amit tett, mindazzal, amit tehetett volna."
(André Gide )


Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja Istvan által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hónapja #768 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Idézet
.
Nem jön vissza..

" Három dolog soha nem tér vissza: a kilõtt nyíl, a kimondott szó, és az elmúlt nap. "
(Georg Friedrich Daumer )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #820 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Idézet
.
" Aki szeretetben él, nem büszke, nem akar másokon uralkodni, nem halljátok soha, hogy hibáztatna vagy gúnyolna másokat. Nem kutat mások szándékai felõl, nem hiszi azt, hogy õ jobban cselekszik, mint mások, és soha nem tartja többre magát embertársainál. Aki szeret, az amennyire csak lehet, elkerüli, hogy fájdalmat okozzon."




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #869 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Idézet
.


"Elvárni senkitõl nem lehet semmit. El kell fogadnunk az embereket olyannak, amilyenek... Egy ember van a világon, akitõl elvárhatunk dolgokat, s akit akár meg is változtathatunk... Mi magunk. S hogy kialakítsuk magunkat, az épp elég feladat egész életünkre. Ha ezt megtesszük, hatunk másokra is. Ha mindig a legtöbbet adod másoknak, elõbb-utóbb elkezded ezt vissza is kapni."
(Sarah Garden)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
  • Istvan
  • Újonc fórumozó
  • Újonc fórumozó
Több
17 éve 3 hónapja #930 Írta: Istvan
Istvan válaszolt a következő témában: Idézet
.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.485 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24