header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Tudatosság

Több
6 éve 2 hete #6127 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Tudatosság
.

4 taoista "tétlenségi" szabály, amely hatására megváltozik az életed!


Ébredtél reggel úgy, hogy azt érezted, elvesztetted az életed felett az irányítást? Mindannyiunknak vannak ilyen napjai, és azt gondoljuk, hogy ez teljesen rendben van!

Mindenki harcol a saját démonaival, rendszeresen, a maga módján. Nagy- és kis erõfeszítéseid dicséretet és tapsot érdemelnek. A keleti gondolkodásmód értelmében az élet harmóniájának a titka a nem a cselekvésben rejlik. Ez természetesen távol áll attól a nyugati felfogástól, hogy a siker titka a kemény munka. A taoista filozófia pillére a tétlenség általi cselekvés, amit wuwei-nek hívnak.

Az úgynevezett tétlenség az, ami erõteljes lendületet ad a cselekvésnek! A nem-cselekvés (wuwei), amely arra szólítja fel az embereket, hogy ne avatkozzanak bele az élet folyásába, maradjanak szemlélõdõk.


4 fontos dolog szükséges a nem-cselekvéshez:

1. Bizalom

Ne felejtsd el, hogy minden, ami az életedben történik, okkal van. Bízz a jelenlegi helyzetben, és fogadd el. Ha valami vagy valaki nem felel meg az elvárásaidnak, akkor arra nincs is szükséged. Semmiképp ne add fel, ne engedd, hogy a nehézségek elpusztítsanak. Tanuld meg elfogadni azt, amit nem változtathatsz meg.

2. Hallgass a megérzéseidre, a többi az Univerzum dolga

Bízz abban, ami veled történik épp az a lehetõ legjobb, ne zavard össze az Univerzumot. Bármi is történjen, mosolyogj. Az élet szép, ne felejtsd el!

3. Értékeld, amid van

Légy hálás a legkisebb dolgokért is, a tiszta égboltért, az esõ illatáért, a madárcsicsergésért, a levegõért. Csupán a nézõpontodat kell megváltoztatnod. Fogadd az életet egy nagy ajándékként, és ne úgy tekints rá, mint, ami tele van akadályokkal. Kezdetben nem lesz könnyû, de hidd el, ez az út. Tanulj meg megbocsátani, mond el gyakran szeretteidnek, hogy mennyire fontosak számodra, sosem tudhatod mennyi ideig lesztek egymás mellett.

4. Élj egyszerûen


"Nem számít az, hogy a pohár félig tele, vagy félig üres, a lényeg, hogy van vized". (Rudi Francisco)

Ne bonyolítsd túl az életet, próbálj meg a lehetõ legegyszerûbben élni. Hallgass a megérzéseidre, és meglátod hihetetlen utak nyílnak meg elõtted. Ha a világ darabokra hullik körülötted, szedd össze, és építsd újra. Ne felejtsd, hogy még mindig élsz, az ember szíve óránként kb. 4 ezret dobban. Minden szívverés azt suttogja, hogy "még mindig élsz."


filantropikum.com/4-taoista-tetlensegi-s...gvaltozik-az-eleted/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #6150 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Tudatosság
.

A kozmikus kapcsolatok 5 típusa: senkivel nem találkozunk véletlenül az életben


Az Univerzum igencsak rejtélyes, és útjai kifürkészhetetlenek. Kaotikus és összetett, mégis tökéletes harmónia uralkodik benne.

Sok igazság rejlik abban a kijelentésben, miszerint nincsenek véletlenek a világon. A leghétköznapibb dolgok is részét képezik az összképnek, és nagyobb célt szolgálnak. Ebben rejlik a Világegyetem varázsa.

Az élet nem egy nyugodt, békés utazás. Tele van hullámvölgyekkel és emelkedõkkel, néha nehezebb pillanatok várnak ránk, máskor könnyebbek. Az élet minden egyes részlete, még a legkisebb és legjelentéktelenebb tapasztalatok is, fontosak és értékesek. Az Univerzum pedig elkísér bennünket az úton.

Utunk során sok különbözõ emberrel találkozunk, akiknek mind más a célja. Minden találkozásnak megvan a maga jelentõsége, hiszen mindenkitõl tanulhatunk valami újat z életrõl. Egyes emberek egész életünk során mellettünk maradnak, másokkal csak rövid ideig hoz bennünket össze a sors, de ezeknek a találkozásoknak is megvan a maga értelme.


5 típusú kozmikus kapcsolat létezik:

1. Emberek, akik felébresztik a bennünk rejlõ lehetõségeket

Vannak olyan emberek, akik feltûnnek az életünkben, és gyökeresen megváltoztatják azt. Direkt vagy indirekt módon kiprovokálják a változást. Néha már csak azzal is fontos változtatásokat hozhatunk az életünkben, ha ezekre az emberekre gondolunk. Õk a példaképeink, akikhez hasonlítani akarunk, lehetnek akár hírességek, akár különleges emberek, akik inspirálnak. Az Univerzum gondoskodik róla, hogy a megfelelõ pillanatban lépjenek be az életünkbe.

Ezek az emberek felébresztik a bennünk rejlõ potenciált, és cselekvésre sürgetnek.

2. Emberek, akik emlékeztetnek valamire


Vannak olyan emberek, akik csak azért jelennek meg az életünkben, hogy emlékeztessenek bennünket a céljainkra. Az Univerzum azért hozza õket az életünkbe, hogy ne tévedjünk le a saját utunkról.

Ezek az emberek emlékeztetnek rá, kik vagyunk, és kivé szeretnénk válni.

3. Emberek, akik segítenek növekedni


Vannak olyan kapcsolatok is, amik abban segítenek, hogy fejlesszük a személyiségünket. Mellénk szegõdnek, és velünk együtt járják az utat. Megtörténhet, hogy néha ellenünk tesznek, vagy kiprovokálják, hogy részt vegyünk egy kalandban. Segítenek megtanulni mindazt, amit magunktól nem lennénk képesek megtanulni.

Ezek az emberek arra ösztönöznek, hogy fejlõdjünk.

4. Azok az emberek, akik rövid ideig maradnak, aztán kilépnek az életedbõl

Vannak olyan emberek, akik csak nagyon rövid ideig maradnak az életünkben, néha olyan jelentéktelennek tûnõ pillanatokig, hogy észre sem vesszük õket. Találkozhatunk velük például a metrón, az utcán vagy egy kávézóban, rövid ideig beszélgetünk, és lehet, hogy nem is alakul ki köztünk szorosabb kapcsolat. Az õk céljuk, hogy megerõsítsenek bennünket, és bizonyítsák, nem vagyunk egyedül.

Ezek az emberek segítenek, hogy ne érezzük egyedül magunkat az úton, felvidítanak.

5. Azok az emberek, akik hosszú ideig az életünk részesei maradnak

Vannak olyanok is, akik hosszú ideig az életünk részesei maradnak. Õket nehéz megtalálni, de rendkívül értékesek a számunkra. Mellettük biztonságban és kényelemben érezhetjük magunkat. Õk a barátaink, a családtagjaink, vagy akár a lelki társaink.

Ezek az emberek a társaink, akiknek ugyanaz, vagy legalábbis nagyon hasonló a küldetése, az életútja, mint a miénk.

Nem kell mást tenned, mint türelmesen várnod, mert elõbb vagy utóbb biztosan feltûnnek majd az életedben. Ha pedig egyszer megérkeztek, örökre melletted maradnak.

Hihetetlen jelentõséggel bírnak a számunkra, igazi katalizátorok, akik fényt és energiát hoznak az életünkbe.



filantropikum.com/a-kozmikus-kapcsolatok...letlenul-az-eletben/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #6184 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Tudatosság
.

Kövesd ezt a 6 egyszerû tanácsot, hogy meggyógyítsd a lelked sebeit.


"Minden törlõdik az emlékezetbõl egyszer. Elfelejted az összes ígéretet, az összes sérelmet, az összes haragot. Hány nap és hány éjszaka kell elteljen, míg a seb begyógyul?" - Mark Levy

Sajnos leragadtál egy olyan élethelyzetben, amely az állandó válságokról és konfliktusokról szól. Éppen ezért az elsõ és legfontosabb dolog a teendõk listáján az az öngyógyítás kell legyen, csak így tudod megvédeni magad a külsõ negatív hatások ellen!

Az öngyógyítás azonban valódi önismeret nélkül szinte lehetetlen! Fontos, hogy felismerd és tudomást vegyél a lelkedben dúló káoszról! Az öngyógyítás azzal kezdõdik, hogy leásol a problémák gyökeréig, ez fájdalmas, de szükséges lépés. Ha felismered és elfogadod õket, akkor könnyebb lesz a gyógyulás folyamata. Osztályozd õket, tanulj belõlük, és végül engedj el minden olyan dolgot, ami a múltban történt, és még most is nyomaszt.

4 lépés az öngyógyítás felé:


1. Gyógyítsd magad szeretettel

Egyáltalán nem önzõség, az ha elfogadod és szereted magad. A szeretet a legfontosabb dolog a világon, elõbb tanuld meg szeretni saját magad, majd a belõled áradó szeretetet vetítsd ki az egész világra. Csak akkor lehetsz jóban másokkal, miután elfogadtad önmagad, és begyógyítottad a lelki sebeidet. Az öngyógyítás során felszabadulsz az érzelmi nyomástól, minden negatívumtól és szenvedéstõl, amit eddig magadra vettél.

2. Találj egy módszert, amitõl megnyugszik a lelked

Minden ember más, ebbõl következik, hogy nincs egy univerzális recept a boldogságra. Mindenki meg kell találja a saját kulcsát a lelkéhez, ne keresd az egyetlen egyetemes választ, mert ilyen nem létezik. Fókuszálj a számodra legmegnyugtatóbb kikapcsolódásra, ahol rátalálsz a lelkedre.

Sok embernek a lélekhez vezetõ kulcs a meditáció, de van, akit az ima, vagy az olvasás, akár valamilyen mûvészet gyakorlása hoz egyensúlyba. Arra kell törekedned, hogy nyugalmat találj abban, amit csinálsz, keresd meg azt a tevékenységet, azt a helyet, ahol maszk nélkül, önmagadat vállalva élhetsz.

3. Engedd szabadon a fájdalmat!

A lelked mélyén gyökerezõ fájdalom olyan, mint egy maró hatású sav, meg kell szabadulnod tõle, mielõtt még különösebb problémát okozna. Legtöbb esetben a fájdalom, a lelki teher nem látható, viszont harag, depresszió, fóbiák képében manifesztálódhat.

Éppen ezért fontos megérteni és elengedni, hogy mi az, amitõl valójában szenvedsz. Nézz szembe a fájdalommal és a félelemmel, és szabadulj meg tõle, soha ne fojtsd magadba a negatív érzéseket. Amikor ezt megteszed, a tested és az elméd felszabadul, elindul a tisztulási folyamat.

4. Írd ki magadból!


A kézzel írás csodálatos terápiás hatással rendelkezik, ha kiírod magadból azt, ami fáj, felszabadulsz a nyomasztó érzés alól. Így jobban realizálódik, hogy tulajdonképp mi is a probléma, és könnyebb lesz a feldolgozás. Ha azért aggódsz, hogy valaki meglátja, és elolvassa, egyszerûen égesd el a papírt miután leírtad a problémád.

5. Add át magad a gyógyulásnak!


Amikor rájössz, hogy mi a probléma, beindul a gyógyulási folyamat. Ehhez pedig békére, csendre és magányra van szükséged! De van, akinek sokat segít egy õszinte baráti beszélgetés is, azonban mindig te tudod csak, hogy mire van a leginkább szükséged a gyógyuláshoz. A lelki problémák börtönébõl való kiszabadulás akkor következik be, ha felismered a fájdalmat, és rátalálsz a helyes útra.

6. A világ jobbá tétele

Abban a pillanatban, amint elindulsz az öngyógyulás útján, az egész világ jobbá tétele felé tettél egy nagy lépést. Könnyebben elfogadod a körülötted lévõ dolgokat és embereket, az ítélkezés helyett pedig inkább önzetlen támogatást nyújtasz.


filantropikum.com/kovesd-ezt-a-6-egyszer...tsd-a-lelked-sebeit/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #6192 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Tudatosság
.


Útelágazáshoz érsz....




Lépkedsz életed országútján, és lassan elágazáshoz érsz. Már régóta feszít belülrõl egy érzés: valami nincs a helyén. Szíved jelez, hiszen állandóan vadul kalapál, szinte ordít, hogy változtatni kéne.

Te pedig csak vársz.... Várod, hogy jobb legyen.... Várod, hogy legyen erõd ugrani egy nagyot.... Várod, hogy jön valaki, aki megment Téged.... Várod, hogy megérkezzen a megfelelõ idõ.... De úgy tûnik, sosem jön el. Kifogások mindig lesznek, és a változásra felkészülni sem lehet. Így minél több idõ telik el, annál fáradtabb leszel. Lassan már élni sincs kedved, mégsem lépsz. Még mindig nem érzed elég rozsdásnak a szöget. Pedig ezer meg ezer jelet küld az Univerzum feléd. Te pedig makacsul ellenállsz. Az út mentén mindig akad 1-1 fûszál, amibe kapaszkodhatsz. Hátha majd most.... mondogatod.... Most majd jön egy jobb ajánlat.... Most majd felvállal.... Most majd összeszedem magam.... Majd.... majd.... majd.... De nem veszed észre, hogy a "majd" sosem jön el? Csupán az erõdbõl lesz egyre kevesebb.

Újabb útelágazáshoz érsz. Vajon az eszedre vagy a szívedre hallgatsz? Biztonsági játékot játszol, vagy fejest ugrasz az ismeretlenbe? Hagyod, hogy továbbra is a minimumon vegetálj, vagy adsz magadnak esélyt a boldogságra?

Gondold át kérlek, mit veszíthetsz. Egy helyzetet, melyben évek óta boldogtalanul élsz? Egy embert, aki sosem volt a Tiéd? Elveszíted a szenvedést, a fájdalmat?

Igen ám, de mi van, ha rosszul döntök? - kérdezed bizonytalanul.
Meggyõzõdésem, hogy ez nem lehet így. Hiszen affelé vágyódsz, amerre van a sorsod. De senkinek nem feladata leragadni, és szenvedésben tartani magát. A feladatok megoldásra várnak. És ne feledd: bármikor dönthetsz újra. Bármikor dönthetsz másképp. Ha az az út sem mûködik, majd átlépsz a következõre. De sosem tudhatod, míg ki nem próbáltad. Légy bátor!

A bölcs ember azonnal a változás mellett dönt, ha érzi, hogy valami nem mûködik. Tudja, hogy lépni kevésbé fáj, mint beleragadni abba a helyzetbe, ami méltatlan hozzá. Nem pazarol el évtizedeket arra, hogy várja a megfelelõ pillanatot. Hiszen tudja, hogy ezeket Õ hozza létre.

Guzsik-Mohácsi Viktória ( elozoeletek.blogspot.hu )



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #6205 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Tudatosság
.





2020, a Föld dupla éve. 2020-ban aktiválódik a "Vagyok", és a "Kapcsolatban vagyok másokkal" mantra!


A 2020-as év nem csak egy igen erõs vibrációval rendelkezik, hanem numerológiai szempontból is legalább annyira izgalmas lesz. Szimmetrikus, és a 20-as szám megduplázódásából tevõdik össze, a béke és az összefogás fogja leginkább jellemezni.

Sokkal hangsúlyosabb lesz minden az életben, kétszer annyi erõvel lesznek jelen a jelentõségteljes dolgok az életünkben, mint eddig. A 2-es szám a kettõsség szimbóluma, az önmagunk és mások közötti hidat jelképezi, de felerõsödik mind az emberi, mind pedig a spirituális kommunikáció szerepe is ebben az évben. A 2-es szám arra emlékeztet, hogy nem vagyunk egyedül ezen a bolygón, soha ne érezzük magunkat magányosnak. A fejlõdéshez és a továbblépéshez szükségünk lesz a másokkal való kapcsolatra, a kommunikációra, az együttmûködésre és a szeretetre.

2020 szimbolikus jelentõségû, szimmetrikus szám. 20:20 = a béke egyetemes kódexe.
A 2-es szám arra emlékeztet, hogy lépjünk ki az ego és az önzés birodalmából, felejtsük el azt az elképzelést, hogy egyedül is nagyon jól megvagyunk, és nincs szükségünk senkire ezen a bolygón. A rezgések szintjén össze vagyunk kötve egymással, nem tudunk élni embertársaink nélkül. Mindannyiunkban benne van az az õsi vágy, hogy együttes erõvel újból létrehozzuk az Univerzum tökéletességét és harmóniáját. A 0 az örökkévalóság szimbóluma. A két erõs vibrációjú szám egyedi kombinációja, a 20 egy igen erõs szimbolikus jelentéssel bír.

A 20. szám egy olyan szám, amely reményt, bizalmat és biztonságot jelent. Ha biztosak vagyunk önmagunkban, és bízunk azokban a hatalmakban, amelyekkel az univerzum felruházott minket, és kitartóan követjük a céljainkat, akkor az Univerzum segítségével bevonzhatjuk azokat a dolgokat az életünkbe, amire mindig is vágytunk.
20 + 20 = 4. A 4-es szám a rendet, a stabilitást, a felelõsséget, a békét, de a fizikai valóságot is képviseli. Ez egy gyakorlati szám, a család és a ház energiájával kapcsolatos, tehát ebben az évben gyakorlati megoldásokat fogunk találni olyan kérdésekre, amelyek a legmélyebben vannak a szívükben. Szeretnénk biztonságot, hosszú távú sikert, kiegyensúlyozott és harmonikus életet? Ezennel felhívást kapunk arra, hogy minden energiánkat és képességünket fektessük be, de ne sajnáljuk a munkát, a lelkesedést és az idõt sem.

A 4-es szám a bizalom és a tudatosság jelképe is, tárjuk ki a szívünket, és engedjük be azokat a dolgokat és embereket, akik felénk közelednek. Arra is lehetõséget kapunk ebben az évben, hogy megváljunk azoktól az emberektõl, gondolatoktól és eszméktõl, akik már nem irányítják pozitív irányban az életünket.

2020 egy dinamikus év lesz, tele új lehetõségekkel, új emberekkel. Ami nem megy, azon tudni kell változtatni, habozás kétségek és félelmek nélkül. Azért jöttünk erre a bolygóra, hogy tanuljuk, fejlõdjünk, megmutassuk szépségünket, ne gyötrelemmel és szenvedéssel, hanem boldogan éljük az életünket.
Az "Én vagyok" egy olyan erõteljes mantra, amely a vágyaink teljesítését és a kiteljesedést szolgálja. Arra késztet, hogy szembenézzük a félelmeinkkel, legyünk bátrak, és higgyünk abban, hogy minden rendben lesz. Merjünk felelõs döntéseket hozni, tegyünk meg mindent annak érdekében, hogy az életünk olyanná változzon, amelyben teljességgel jól érezzük magunk. Ennek az évnek a energiája arra késztet bennünket, hogy hitelesen és õszintén fejezzük ki saját igazságunkat, legyünk önmagunk, lássuk és éljük meg azt a csodát, amit úgy hívunk, hogy ÉLET.


filantropikum.com/2020-a-fold-dupla-eve-...yok-masokkal-mantra/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 10 hónapja #6225 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Tudatosság
Elengedni az aggódást

Az utóbbi napokban (és az elkövetkezőkben is) rengeteg nem várt kiadás nehezítette életünket, ami miatt úrrá lehet rajtunk az aggódás.


Az augusztusi telihold erős energiákat hordoz, így érdemes tudatosan figyelnünk gondolatainkra, érzéseinkre, és dolgozni azon, hogy képesek legyünk elengedni a pánikot.

Tudatosítsuk magunkban, hogy a jólét nem csupán az anyagiak birtoklását jelenti. Gazdag, aki egészséges, akinek van családja, aki szerelmes, akinek van szabadsága, és így tovább.

Úgy érzem, kemény őszi hónapok következnek, így mindenképpen fel kell töltekezni még ebben az egy hónapban kellő energiával, hogy képesek legyünk békésen megélni az év végét.

A jövő év fogja elhozni a vágyott megkönnyebbülést, de tudjuk, mielőtt kivilágosodik, az éj egyre sötétebbé válik, így a java még most következik.


Szerintem rengeteg szigorítás, korlátozás, törvénymódosítás vár ránk, próbálják a maradék szabad akaratunkat is elvenni tőlünk. A sötét erő érzi a vesztét. Sok mindennek pusztulnia kell még az új épüléséhez. Szerintem ebben a rendszerben senki nem akar létezni a jövőben. Itt az idő, hogy az emberek kiálljanak magukért, őszinték és igazak legyenek. Hogy ne féljenek és ki merjék nyilvánítani igényeiket.


Írd össze kérlek, a te életed jelenleg mitől gazdag! Bővelkedsz az időben? Szép lakásban élsz? Minden nap van időd meditálni? Vannak gyermekeid, szüleid, akiket szerethetsz? Terem finom barack a kertedben?

Amíg nem veszed észre, milyen jómódban élsz, addig képtelenség még többet teremteni a jelenleginél. Légy hálás azért, ami körbevesz!

Ez az időszak egy nagyon fontos dologra akar megtanítani!

Gondolkozz el kérlek, hogy amiket másoknak adsz, annak megfelelő értékű energiát kapsz-e visszafelé. Ebből le tudod mérni, mennyire tiszteled és becsülöd magad, illetve a munkádat. Az ellenérték lehet pénz, öröm, vagy segítség. Ha az áramlás csak egyirányú, akkor megborul az egyensúly, és egyre szélsőségesebb helyzetekben találod magad. Azt fogod érezni, tőled mindenki csak elvenni akar. Ennek pedig más oka nincs, mint észrevenni és másképpen kezelni a hasonló helyzeteket.

Ezt azért tartom fontosnak leírni, mert ha megértések születnek benned, akkor képes leszel elengedni az aggódást, hiszen tudni fogod, hogy minden a hozzáállásodon múlik.

Ha az utóbbi időszakban központi kérdés nálad is a jólét, akkor arra kérlek, írj össze tíz okot, hogy miért érdemled meg azt, hogy bőségben élj! Ne feledd! Ami téged körbevesz, az közvetlen összefüggésben van a meggyőződéseddel.


Ha teheted, állj ki a telihold fényébe, vagy gyújts egy fehér gyertyát, és odafigyelve, meggyőződéssel mondd ki a következőket:


-Elengedem a folytonos aggódást, hogy nem kapom meg, amire vágyom.

-Elengedem az összes szegénységi fogadalmat, amit előző életeimben tettem.

-Elengedem a bűntudatot, amit a gazdagsággal kapcsolatban érzek.

-Elengedem a kényszerképzetet, miszerint a gazdagok rossz emberek.

-Elengedem a szüleim elvárásait, amik megakadályoznak a bőség befogadásában.

-Elengedem a bosszúságokat, a szomorúságot, és nem a hiányra fókuszálok.

Nyugodtan egészítsd ki listát saját gondolataiddal, hiedelmeiddel, majd zárd le: “LEGYEN ÍGY MOST”!


Határozd el magadban, hogy mostantól elengeded az aggódást, mely a legtöbb nem kívánt esemény bevonzója. Higgy abban, hogy mindenre van megoldás, és a megfelelő hozzáállás lehetővé teszi, hogy észre is vedd! És ne felejts el augusztusban töltekezni! Sok sikert kívánok hozzá!

Guzsik-Mohácsi Viktória ( elozoeletek.blogspot.hu )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.483 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24