header ok

Ami egyik kategóriába sem tartozik bele.

A szeretetrõl

Több
8 éve 9 hónapja #4285 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.

AZ IGAZ SZERETET TÍZ TITKA 6 perces video






--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #4366 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.


"Szeretni és szeretve lenni olyan, mintha kétfelõl sütne ránk a nap."

(David Viscott)




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #4486 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
TE VAGY A FÉNY


Légy önmagad fénye, és társaid vezérlõ csillaga,keresd meg a sötétséget és vigyél fényt oda.
.
A szeretet a legnagyobb erõ, mely utat mutat neked, hol kell segítened magadon, és az embereken.

Ne félj, bátran lépj egyre magasabbra,s ne hallgass a reményvesztett démonokra.

Ne higgy amikor azt suttogják neked:Ó, ez úgy sem sikerülhet!

Hited mindenen átsegít majd,hogy jót akarsz, és egyre jobbat.

Nézd magad az angyalok szemével,így megértheted az eddigi életed.

Ne keseregj azért, amit eddig nem tettél meg,s ejts könnyeket azért amit elvesztettél.

Van a lelkedben egy láng a tudatosságod fénye,engedd,hogy ez mindent elégessen végre.

A sorsod a tiéd,te érzed és tudod mit kell tenned,még akkor is ha mások nem értenek veled egyet.

A szeretet megvéd a sérüléstõl, és utat mutat neked,hogy a fény, szeretetteljes harcosa lehess.

Állj ki elveid mellett,s mindig érezheted majd, hogy az angyalok ott állnak melletted és simogatnak.

A szenvedély tüzével töltik meg testedet,megmutatják majd mit hol keress.
Találd meg szíved saját igazságát,mert csak akkor látod meg,milyen is az élet valójában.

Ne csak a szemeddel nézz, hanem a szíveddel láss, ott rejlik a teljes igazság.
Ott rejlik a fény, a jókedv és mosolygás,még akkor is ha a külvilág teljesen más.

Élj szívedben mosollyal hát,hiszen valahol mindig várnak rád.

Az embereknek szüksége van rád,szórd szeretetfényedet, s mindig add tovább.
Az élet sokféleképpen megáldott téged,fedezd fel magadban a bõséget és a kedvességet.

A dolgok megvalósulásának kulcsa a kezedben van, hiszen te vagy saját életed teremtõ mágusa.

Keresd és kutasd a szíved titkait, és meglátod az élet mire is tanít.

Ha a szeretetért élsz,más szemmel nézel majd a világra,s rájössz majd,hogy
TE VAGY A VILÁG VILÁGOSSÁGA!
K.GY.





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
8 éve 1 hónapja #4522 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.


Az ember lassan meghal, ha nincs szeretve!



Osho szerint az ember attól ember, mert jólesõ érzés tölti el, ha ölelést kap. Az ölelés egyenlõ a törõdéssel, szeretettel, amit ha az ember nem kap meg, akkor lassan elhagyja a lelke ezt a világot, és meghal.


Ha egy ember úgy érzi, hogy õ már senki számára nem kedves, mindenki elõtt értéktelen és haszontalan, akkor beindul a lassú elmúlás folyamata, aminek végén ott van a halál.

Ezért Osho szerint a világon a szeretet rendelkezik a legnagyobb gyógyító erõvel, hiszen az képes meghosszabbítani az életet. Ha minden ember a szeretetre összpontosítaná a figyelmét, sokkal kevesebb betegség lenne, és gyógyszerekbõl sem kellene annyiféle.

Ezért fontos nagyon az ölelés, fõként a gyerekkorban, hiszen orvosok és pszichológusok is alátámasztották, hogy azok az újszülöttek, akik nem kapnak elég ölelést, puszit, vagy szeretet, egyszerûen meghalnak, annak ellenére, hogy rendszeresen táplálva vannak, és még a védõoltások is megvédik a kórokozóktól, halálos betegségektõl.

Ahhoz, hogy éljünk, a testünk mellett a lelkünket is táplálnunk kell, mégpedig a legfontosabbal, a szeretet gyógyító energiáival.

(Osho)

filantropikum.com/osho-az-ember-lassan-m...l-ha-nincs-szeretve/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #4805 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #4825 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.





...

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 1.069 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24