.
Egy bunkó gazdag férfi esete az eszes egészségügyi asszisztenssel!
Egy ismert híres üzletembert pár napra beutalták a kórházba, ahol különbözõ vizsgálatoknak vetették alá. A férfi rendkívül durván, csúnyán viselkedett az orvosokkal, különösen az õt ápoló asszisztenssekkel, akikkel úgy beszélt, mintha a rabszolgái lettek volna. Majdnem senki sem mert szólni a befolyásos és dúsgazdag férfinak, csak a fõnõvér állta a sarat.
Egy nap az okos nõ elhatározta, hogy megleckézteti a pasast, mert nem tûrheti tovább, hogy megalázza õt és a kollégáit. Így bement a kórterembe, ahol a férfi feküdt, és közölte vele, hogy meg kell mérnie a lázat.
A férfi ellenkezett, azt mondta, hogy az õ szájába semmiféle lázmérõt nem tesznek be.
- Nem is a szájába kell betennem, mivel nagyon pontos mérésre lesz szükség, ezért a hátsó felébe kell betennem a lázmérõt, így tolja le a nadrágját, gyerünk - utasította a fõnõvér.
A férfi végül megadta magát, és miután az asszisztens felhelyezte a lázmérõt, amirõl a férfi azt hitte, hogy lázmérõ, így szólt:
- Elfelejtettem valamit, át kell mennem a másik kórterembe, addig meg ne mozduljon!
És ekkor sorra bejöttek az asszisztensek, és mind hangosan elnevették magukat. Mikor megjelent egy orvos is, megkérdezte a férfitól, hogy mi történt, mire az dühösen kiabálni kezdett:
- Hogy hogy mi történt? A doktor úr talán nem tudja, hogy miként néz ki egy lázmérés ?
- Igazából tudom, de azt nem egy szál szegfûvel szokták elintézni.
forrás:
twice.hu/bulvar/egy-bunko-gazdag-ferfi-e...gugyi-asszisztenssel