header ok

Szellemtan

Tanítások, megtörtént események a szellemi tanítással kapcsolatban

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #4564 Írta: Margit
.


Az orvos csendesen a karjába fektette az élettelen gyereket, és halott feleségét kitolta a mûtõbõl. Utána 2 csoda is történt!



Karácsony este volt, a házaspár szíve tele izgalommal. Különleges karácsonyi ajándékot vártak, december 24-én legkisebb gyermekük megszületését. Akkor még nem tudták, milyen tragikus dolgok történnek majd az elkövetkezõ néhány órában.
A mûtõben minden normálisnak tûnik, a fájások rendszeresek, Tracy teljesen nyugodt, hiszen tudja, milyen érzés vajúdni, világra hozni egy gyermeket. De hirtelen drámai változás következik be: komplikációk lépnek fel, és az orvosok egyre idegesebbek lesznek. Férje nem tudja, mi történt, de ösztönösen érzi, hogy valami nincs rendben. Aztán hirtelen egy hosszú, mindenen áthatoló sípolást hall: Tracy szíve leállt.

Az orvosok pánikba esnek, mindent megpróbálnak, hogy az anyát visszahozzák, de hiába. Minden másodperc többnek tûnik, olyan kínzásnak, ami a férj számára elviselhetetlen.
4 idegtépõ perc után az orvosok szomorúan jelentik be, hogy Tracy elhunyt, és azonnal a baba életéért kezdenek el küzdeni. Minden másodperc számít - ezt tudják jól, elmondják a sokkot kapott Mike-nak, aki épp akkor veszítette el a feleségét, hogy császármetszéssel kiveszik a nõ hasából a babát. A férfi sokkos állapotában nem sok mindent érzékel a körülötte lévõ történésekbõl, csak bólogat.
A szoba tele van sípoló gépekkel, zsivajjal, de Mike még mindig nem érzékel semmit, csak bámulja szeretett felesége élettelen testét.
Az orvosok kihúzzák az újszülöttet, és feszülten figyelnek néhány másodpercen át - mindenki a sírására vár, mely bizonyítja, hogy fejlett a tüdeje. De a baba halva született.

Mike kábultan veszi át halva született fiát, és kettõs gyászában még mindig érzéketlenül, csendben, néz a "külvilágra".
Aztán váratlan dolog történik: a még mindig nagyon gyenge, fiatal újszülött mellkasa lassan emelkedni és süllyedni kezd. Aztán sírni kezd, hangosan tudatja, hogy él!

Aztán hirtelen megtörténik az újabb csoda: Tracy szíve újra verni kezd. Szabálytalanul, lassan, de egyre erõsebben. Majd kinyitja a szemét. Nem tudni, hogyan, de visszajött az életbe, hogy együtt legyen a férjével, és azzal az erõs kisfiúval, aki néhány másodperce jött vissza a halál torkából.

A kisfiú ma már egy nyüzsgõ 3 éves, aki imádja testvéreit és szüleit. Azóta sem tudja senki, mi történt Tracyvel, és kisfiúkkal, hogy visszatértek a halálból.
Egy biztos, azóta a család minden évben egy különleges csodának éli meg a karácsonyt.

Forrás: kiskegyed

www.napjaink.org/az-orvos-csendesen-a-ka...-2-csoda-is-tortent/


Szerkesztõ megjegyzése:


A szellemi tanítás által az emberek kezdik másként élni a mindennapjaikat, mert nagyon sokan felismerik ennek a jelenségnek a "titkát", ami valójában nem is titok, csak az emberek elõtt ismeretlen jelenség.
Az én hitem szerint, a Jóisten megmutatta magát karácsony estén, hogy Õ létezik, mert ugye hogyan is kezdett el újra dobogni mind a gyermek és az anyuka szíve is? Isten csodálatosan segít, mindig ott, ahol szükség van rá, ha az emberek szíve telve van hittel.
Mindig boldogsággal tölt el, ha ilyen és ehhez hasonló eseményrõl hallok, mert ez igazolja Isten csodálatos gyógyításait.
(Imre Margit)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 10 hónapja #4575 Írta: Margit
,



Így választja meg a lélek a családtagokat és barátokat mielõtt leszületne a Földre!



A lelkeink idõrõl-idõre újra egymásra találnak, és ezen találkozások révén mindig fejlõdnek, alakulnak és változnak. A lélek, barangolása alatt, megannyi új élménnyel, tapasztalattal gazdagodik, melyeket majd egy testbe beleszületve kamatoztathat.

Így választja meg a lélek a családtagokat és barátokat mielõtt leszületne a Földre!

Nem is hinnénk el, hogy a lélek hányféle testbe képes beleszületni az idõk során. Olykor az is lehet, hogy ugyanazok lesznek a szüleink, mint akik az elõzõ életükben is voltak. Minden döntést a lélek hoz meg. Azt, hogy kik is leszünk tulajdonképpen a földi életünk során, szintén a saját, szellemünk választja ki, ahogyan azt is, hogy milyen emberek fognak bennünket körülvenni, kik lesznek a családtagjaink, barátaink. Annak ellenére, hogy nem emlékezhetünk ezekre a fontos döntésekre, mégis mi hoztuk meg.

Mielõtt leszületnénk a Földre, saját magunknak választjuk meg azt is, hogy milyen leckéket szeretnénk megtanulni a földi életünk során, ehhez mérten pedig kiválogatjuk azokat a lelkeket is (szülõk, barátok, családtagok formájában), akik segítenek majd az utunkon. A választási lehetõségeink abszolút nem korlátozottak: megtörténhet, hogy egy földi élet során annyira összekapcsolódunk egy másik lélekkel, hogy majd a következõ leszületésnél is egy családba születünk.

Az elõttünk álló élet minden egyes részletét az úgynevezett Lélekszerzõdés foglalja magába. Ebben pontosan meg van határozva a születésünk ideje, helye és a családtagjai, aminek a tagja leszel majd. A születésedtõl fogva, egészen a halálodig, minden egyes napod elõre meg van tervezve, és ezt te saját magadnak alkottad meg még akkor, amikor lélek voltál.

Ennek értelmében tulajdonképpen szabadon választhatsz, megteremtheted saját magad számára az életedet. Nem könnyû kiválasztani, hogy milyen sors várjon ránk, de minden egyes földi élet egy-egy leckét tanít meg, ami elengedhetetlen a lelki gyarapodáshoz és fejlõdéshez.

Mikor úgy érzed, hogy pont jókor, jó személlyel találkoztál, az azt jelenti, hogy a Lélekszerzõdésed egy része beteljesedett. Annak ellenére, hogy a földi élet messzire sodorhat azoktól a lelkektõl, akik fontosak számodra, meg van az esélye annak, hogy az életben újra egymásra találjatok.

A világ egy rendkívül rejtélyes hely, de ne feledd, semmi sem történik ok nélkül. Talán jobban el tudod fogadni a mostani életedet, ha tudod, hogy az egészet saját magadnak teremtetted azért, hogy a lelked egy magasabb szintre juthasson. Éld meg az életed napjait, hogy majd büszke lehess önmagadra, mikor befejezted a földi küldetésed.



forrás: filantropikum.com/igy-valasztja-meg-a-le...leszuletne-a-foldre/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 9 hónapja #4619 Írta: Margit
.


Karmikus jegyek - Elõzõ életek lenyomatai a testen

Elõzõ életed emlékei akkor tárulnak fel elõtted, ha azok fontosak a jelenlegi fejlõdésed szempontjából. Az emlékeket elõidézheti egy illat, egy hang egy helyszín. Sorozatosan elõjöhetnek nehezen megoldható magánéleti gondok vagy betegségek. Figyelmeztethetnek a régmúltad történéseire testi jelek is: a születésed pillanatától meglévõ anyajegyek vagy bõrelszínezõdések.

A reinkarnáció elméletét vizsgáló szakemberek szerint fontos üzenete van a testen található anyajegyeknek és bõrelváltozásoknak. Regressziós hipnózis során a páciensek nagy százaléka pontosan le tudja írni a halálának körülményeit és meg tudja nevezni az életét kioltó fizikai sérüléseket vagy betegségeket is.


AZ ANYAJEGY ÉS A FORRADÁS ÜZENETE


1949-ben egy észak-amerikai halász, William George azt mondta a fiának és a menyének, hogy meg fog halni és a fiukként fog újjászületni. Megígérte nekik, hogy fel fogják ismerni az anyajegyeirõl, amelyek a bal karján lesznek. A család értetlenül állt a férfi eszmefuttatása elõtt, azt hitték megbolondult. Hetekkel késõbb az idõs férfi eltûnt a csónakjából. Kilenc hónappal az eltûnését követõen a menye világra hozott egy kisfiút, akinek pigmentfoltok voltak a bal karján, épp ott, ahol a nagypapa annak idején megjelölte.

Ahogy a fiúcska cseperedett, egyre inkább kezdet viselkedésében az elhunyt nagypapához hasonlítani, még bicegett is, pedig sosem sérült meg. A sérülést még William George-ként szerezte, egy sportmérkõzésen.
Még elképesztõbb egy másik észak-amerikai férfi, Victor Vincent története.
Egy évvel a halála elõtt magához hívta lányunokáját, és azt mondta neki, hogy az õ gyermekeként fog visszatérni és fel fogja ismerni õt a forradásairól. A férfi egy régi sérülés nyomát viselte az orrán, és egy mûtéti heg volt a hátán. 18 hónappal késõbb Vincent unokája egy kisfiúnak adott életet, akinek az orrán és a hátán hegszerû bõrelváltozás volt látható, pont ott, ahol a néhai nagypapának.
A kisfiú rendkívül koraérett volt, kétévesen azonosította a korábbi fiát, lányát és az özvegyét fényképrõl. Kilencéves koráig maradt meg a képessége, addig borzongató részletességgel be tudott számolni elõzõ élete minden részletérõl.


A SZÕRÉN-SZÁLÁN ELTÛNT ASZTMA


Nagyon gyakran elõzõ életünkben akkora trauma ért bennünket, hogy a rossz érzéseket, félelmeket - mint egy lenyomatot - fóbiák, megmagyarázhatatlan szorongás vagy súlyos betegség formájában magunkkal hozzuk a jelenlegi sorsunkba is.

A következõ történetet, ha nem saját két szememmel látom, nem hiszem el. Évekkel ezelõtt részt vettem egy több hónapos regressziós tanfolyamon, ahol vezetett, mély meditációban vittük vissza egymást a jelenlegi életünk fordulópontjaihoz, illetve a mai problémáink elõzõ életbeli forrásához.

Egy akkor 20 éves, fiatal fiú csoporttársam egészen kicsi gyermekkora óta szenvedett nagyon súlyos asztmában. Egyik alkalommal, amikor õ volt a gyakorlás alanya, a meditáció során eljutott egyik korábbi életébe, az 1800-as évek észak-amerikai Vadnyugatára. Férfi volt akkor is, egy gyönyörû felesége és egy pici, pár hónapos gyermeke volt. Aranyásóként dolgozott és nagyon gyakran keveredett területért vagy pozícióért folyó harcba a többi társával. Sok haragosa volt. Egyik éjjel, amikor a családjával az otthonukban aludtak, valaki rájuk gyújtotta a házat. Hallotta a felesége kiáltozását és a gyermeke sírását. A füstben fuldokolva, botorkálva, tapogatózva eljutott a gyermekéhez, akit a bölcsõbõl kiemelt és kivitte a házból. Vissza akart menni a feleségéért, de már annyira elterjedt a tûz, hogy képtelen volt a nõt kihozni, aki bennégett a házban.
Soha nem tudta megbocsátani magának a történteket, úgy érezte, hogy cserbenhagyta a szerelmét. A trauma emléke a súlyos légszomjjal járó asztmában jelentkezett a mai életében, és nem tudott normális párkapcsolatot sem kialakítani, mert mindig attól félt, hogy képtelen lesz benne megfelelni. A tudattalanból felszínre került emléknek köszönhetõen megértette, hogy a jelenlegi problémái mibõl fakadnak. Rájött, hogy az a múlt volt, nem ostorozhatja magát életeken át érte, minden tõle telhetõt megtett, de a most, az nem a múltról szól. Ebben az életében mindent másképp csinálhat. Az asztmája ettõl az esettõl kezdve soha többé nem jött elõ, eldobhatta a gyógyszereit.


GYÖTRÕ FÓBIÁK

A testi betegségek mellett, a lelki bajok hátterében is karmikus problémák állhatnak. Ha jelenlegi sorsunkban nem történtek olyan események, amik magyarázatot adhatnának egy pánikbetegségre, szorongásra, magasságtól vagy fulladástól való félelemre, szinte biztos, hogy egyik elõzõ életünkben szenvedtünk el valami olyat, ami ezeket a tüneteket kiváltja.
Engedjetek meg egy személyes példát a saját életembõl.
Soha nem tudtam garbót viselni és sálat sem szívesen tekertem a nyakam köré, mert folyton úgy éreztem, hogy fullaszt. Semmi nem magyarázta ezt az érzésemet, édesanyámtól megtudtam, hogy születésemkor a köldökzsinór nem volt a nyakam köré tekeredve és nem ért semmilyen fulladással kapcsolatos trauma sem gyermekkoromban.
A fentebb említett tanfolyamon kaptam magyarázatot a furcsa érzésemre.
Egy elõzõ életemben találtam magam a középkori Franciaországban. Férfi voltam, akit ártatlanul bebörtönöztek és halálra ítéltek. Egy nyilvános akasztás során öltek meg. A börtön elõtti téren felállítottak egy akasztófát és több száz ember szeme láttára kötöttek fel. Amint ez a történet tudatosodott bennem, már nem zavart a garbó vagy a sál viselése. Mai napig hordok kendõket kiegészítõként.


A KARMA KARMÁBAN

A születés nem a véletlen mûve, elõzõ cselekedeteink határozzák meg mikor, hova és milyen körülmények közé születünk. Bármit küldünk ki az Univerzumba, az visszatér hozzánk. Ha valami baj van az életünkben, akkor próbáljuk meg megfejteni mi olyat tettünk, ami ezt okozhatta. Minden, ami bennünket körülvesz, minket tükröz. A sorsunk ismétli önmagát, amíg meg nem tanuljuk a leckét, hogy változtatnunk kell az utunkon.

Számtalan módszer létezik a múlt feltárására, de a legjobb mód az önismeret. Ha nem hagyod figyelmen kívül az életedben felbukkanó jeleket, nem söpröd be a problémáidat a szõnyeg alá, hanem megoldást keresel a nehézségekre, megkapod a segítséget az elõrejutásban. Fontos elgondolkodni a tetteinken és meghallani a belsõ hang üzeneteit.
A karma törvényét sokan, sokféleképpen értelmezik. Mi egyáltalán a karma, milyen típusai vannak, és hogyan oldható fel? A következõ írásomban ezt fogom boncolgatni.

A cikk megjelent a Nõi Portál weboldalon is, 2014. október 14-én.

Forrás: www.lelekpalya.hu/cikkek/eletmod/karmiku...lenyomatai-a-testen/


elozoeletek.blogspot.com/2017/02/karmiku...etek-lenyomatai.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 9 hónapja #4620 Írta: Margit
.


5 meghökkentõ visszaemlékezés a Mennyországra gyerekektõl


A gyerekek gyakran erõs emlékekkel rendelkeznek abból az idõbõl, mielõtt megszülettek.


Dr. Wayne Dyer 2015. augusztus 30-án hagyta el ezt a világot. Az alábbiakban egy részlet olvasható Wayne legújabb, "A Mennyország emlékei" címû könyvébõl, ami tökéletesen bemutatja a földi tapasztalatoknál sokkal szélesebb körû hitét.


Nagyon élveztem az egy életre szóló szerelmi viszonyt a gyermekekkel, különösen az újszülöttekkel, csecsemõkkel és a kisgyermekekkel. Ha egy baba van a szobában, az majdnem olyan, mint egy mágneses kapcsolat, ami felhívja a figyelmemet, és muszáj érintkezésbe lépnem vele. Mint nyolc gyermek édesapja számtalan órát töltöttem csupán a szemébe bámulva a családunkba újonnan érkezõknek. Ezekben a privát pillanatokban gyakran küldtem néma kíváncsi üzeneteket kérve õket, hogy meséljenek Istenrõl, és az alaktalan lelki világról. Sok-sok órát töltöttem a padlón fekve, hogy közvetlen kapcsolatba kerülhessek az új érkezõkkel. Már régóta lenyûgözött a tény, hogy a gyerekeknek csak itt jelennek meg a személyiségjegyeik. Szeretem megkérni a kicsi totyogó babákat, akik éppen csak elkezdenek nyelvvel kommunikálni, hogy mondják el nekem, mire emlékeznek.

Felnõtteket kértem meg az élet minden területérõl, hogy osszák meg kicsinyeik bölcsességét, és sok saját tapasztalatot is belefoglaltam a saját gyermekeim emlékeirõl az új könyvembe, "A Mennyország emlékeibe." Több mint meg vagyok gyõzõdve arról, hogy sokkal többrõl szól az életünk, mint az a pár rövidke év, amit a Földön kiosztanak számunkra. És a fiatal fiaink és lányaink azok, akik bepillantást nyújthatnak nekünk abba a feneketlen, végtelen, láthatatlan világba, ami mindannyiunk számára ott van, hogy felfedezzük. Végtére is nem volt sok idejük, hogy igazán felejtsenek.



"A Mennyország emlékei" címû könyvem 8 részbõl áll, amelyek szépen bizonyítják a mennyország, az elmúlt életek, a szülõk kiválasztásának létezését, valamint egyebek mellett angyali, és a Forrrásunkhoz való spirituális csatlakozásról szóló történeteket.

Íme néhány a több ezer történetbõl, melyeket olyan szülõktõl kaptam, akiknek gyermekei nagyon is tisztában vannak azzal, hogy õket választották.



1. "Egyik este vacsoránál a fiatalabb nevelt/fogadott fiunk (körülbelül négy éves volt) hosszasan beszélni kezdett az életérõl a "csillagokban", és hogy fivérei és nõvérei voltak, akik ott éltek. Elmondta, hogy a férjemet és engem látott onnan, és sokszor megpróbálta felhívni a figyelmünket, de mi soha nem láttuk õt, ezért úgy döntött, hogy megszületik az anyukáján keresztül, így megtalálhatjuk.

A legkevesebb, amit mondhatok, a férjemet és engem ez teljesen letepert. Az elsõ fiam után volt egy pár vetélésem, úgyhogy amikor a kisebbik fiunk elmondta nekünk, hogy mit látott, tudtam, hogy a lelke megpróbált átjönni rajtam keresztül, bár a testem nem volt képes rá.''




2. "A fiam négy éves körül volt, amikor a "Jobban szeretlek, mert..." játékot játszottuk.

Azt mondtam neki, hogy "Jobban szeretlek, mert... szeretlek a végtelenen túl, a Hold körül kétszer, a Mars körül, és megérintve minden csillagot úton vissza hozzád." Elég nagy válasz, nem? Ezzel meg is vertem. Vagy legalábbis azt hittem.

A fiam nagyon komolyan mindkét kezét az arcomra tette, lecsukta kristálykék szemét az enyémmel együtt, és azt mondta: "Anyu! Én jobban szeretlek, mert téged választottalak, amikor a mennyben voltam."

Mondanom sem kell, õ nyerte meg a játékot.''




3. ''Öt évesen a kisebbik fiam teljesen váratlanul bejelentette, hogy õ választotta a feleségem és engem a szüleinek. A feleségem kíváncsian kérdezte, hogy ezt hogyan tette. Teljesen tárgyilagosan kijelentette, hogy amíg a mennyországban volt mielõtt megszületett, keresztül mehetett egy ajtón, hogy kiválassza a szüleit, és egy másik ajtón, hogy kiválassza a testvéreit. Nem voltunk templomba járó emberek, és nincs tudomásunk arról, hogy bármilyen külsõ forrásból szerezte volna ezt az ötletet.



4. ''A fiam folyamatosan arról beszél, milyen izgatott volt mint baba a hasamban, miközben várt rám, milyen ijedt volt, hogy ki kellett jönnie, és hogy milyen boldog volt, amikor végre láthatta az arcomat. Mindig azt gondoltam, hogy milyen kreatív.

Gyerekként hallásproblémái voltak, amit mûtéttel orvosoltak. Amikor kijött az altatásból, énekeltem neki. Megragadta az arcomat tágra nyílt szemmel, és azt mondta: "Anyu! Olyan szép a hangod! Ez volt az a hang, amit választottam!" Azt hittem, hogy csak más emberek történeteit meséli, akik megosztották a tapasztalataikat, de eszembe jutott, hogy mégis több folyik itt, mint amit gondoltam.''




5. "Amikor a lányom három éves volt, megemlítette egy beszélgetés során, hogy tetszett neki, amikor a mennyben volt. Én aznap egy kicsit szomorú voltam, mert azt mondta nekem, hogy azt kívánta, hogy az apja legyen velünk otthon, mint a többi gyereknél (elváltunk, amikor megszületett).

Aztán azt mondta: "De ez rendben van, mert tudtam, hogy ilyen lesz."

Megkérdeztem, hogy mit akart ezzel mondani, és így válaszolt: "Anyu, amikor a mennyben voltam, én választottalak. És tudtam, hogy egyedül leszünk, úgyhogy minden rendben. Ne aggódj anya, annyira szeretlek téged." Csodálatos volt számomra ezt hallani.



Beszélj a gyerekeiddel és kérdezd meg õket, hogy miért választottak volna téged, ha erre lehetõségük adódik, mielõtt megszületnek. Az ilyen jellegû kérdések lenyûgözõ és ellenállhatatlan beszélgetésekre ösztönöznek, ami jobb kapcsolathoz vezethet, függetlenül a jelenlegi koruktól. Ha egy kisgyermek szülõje vagy, azt javaslom, hogy légy nyitott bármire amit a gyermeked mondhat, különösen akkor, ha olyan nyomokat kínál, hogy emlékei vannak arról, amikor a szülõ kiválasztásra került sor, miközben még kizárólag a lelkek világában tartózkodott.

Arra biztatlak téged, hogy vizsgáld meg, milyen lehetséges indítékaid lehettek, amikor a saját szüleidet választottad ki. Egykor az életemben elképzelni sem tudtam, hogy miért választottam apámnak azt az embert, aki gyerekként elhagyott engem, aki egy felelõtlen részeges volt, aki sok idõt töltött nõk kergetésével, lopással, és aki börtönben végezte. Életem nagy részét töltöttem ezt az embert keresve haraggal, sõt dühvel teli szívvel.



Tíz évvel a halála után a sírjánál azonban elkezdtem megérteni, hogy végül is miért nevezhetem az apámat "a legnagyobb tanítómnak." Ebben benne volt az iránta való megbocsátásom és a belsõ dühöm leküzdése, hogy képessé váltam összehangolódni a valódi hivatásommal. Talán, de csak talán, annak érdekében választottam az apám, hogy megtapasztaljam a szeretet gyógyító erejét, és hogy a magasabb tudatosság tanítója lehessek, amely mint tant, a megbocsátást is magában foglalja.

Dr. Wayne W. Dyer

Forrás: ujvilagtudat.blogspot.hu/

blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&from=60&pi...key=&hol=&n=suzymama

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #4743 Írta: Margit
.

Egy reinkarnáció emlékei - 45 perces film




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4838 Írta: Margit
.




8 finom jel, amit a lelkek küldenek a Szellemvilágból, ha körülötted vannak!


Ha hiszel a szellemekben, akkor bizonyára azt is tudod, hogy ezek a spirituális energiák, teremtések, gyakran üzeneteket küldenek, mert valami fontos dologra szeretnék felhívni a figyelmedet, mielõtt végleg elhagynák a földi életet.

Most következzen 8 jel, ami arra utal, hogy egy vándor, még itt maradó lélek próbál kommunikálni veled.

1. Pislákoló, villogó fények

Ülsz az íróasztalod elõtt, ég a lámpa, olvasol. Majd váratlanul apró villogásokra leszel figyelmes, és azt gondolod, hogy lehet áramingadozás okozza a jelenséget, vagy a világítótest fog kiégni. Azonban lehet, hogy egy szellem energiamezejébe került a lámpa, és azért kezdett pislákolni. Ilyen esetben figyelj az esetleges többi jelzésre is.

2. Egy finom leheletet, enyhe szellõt érzel magad körül

Ülsz a kényelmes kanapédon, olvasod az újságot, minden ablak, ajtó becsukva, zavartalan nyugalom vesz körül. És ekkor hirtelen arra leszel figyelmes, hogy egy lágy szellõ suhan el elõtted, amely még egy melegséget is hozott magával. Ez is a szellem jelenlétére utalhat.

3. Ha hallod, hogy valaki a neveden szólít


Ha már elõfordult veled, hogy valaki suttogva a neveden szólított, de mikor körülnéztél, nem láttál senkit, akkor ez a kóbor szellem egyik kapcsolatteremtõ próbálkozása lehet.

4. Álmok

A legtöbb lélek az álmok révén, a tudatalattiba beférkõzve juttatja el az üzeneteket. Ezért ha azt álmodod, hogy egy szellem beszél hozzád, igyekezz elgondolkodni annak az üzenetén, és ha szükségét érzed, készíts elemzést.

5. Különleges illatok

Ha hirtelen, egy addig ismeretlen, kellemes illattal találkozol, és tudod, hogy nem volt a közeledben senki, és egy parfümös üveg sem lelhetõ fel, akkor lehetséges, hogy egy szellem haladt át a szobán. Ezért nézz körül, hátha hagyott valamilyen üzenetet.

6. Látomások

Ha néha látomások formájában feltûnik egy különös, ismeretlen alak, vagy az ablak sarkában megjelenik egy fénygömb, akkor ez egy jel lehet arra, hogy a szellem megpróbál kapcsolatba lépni veled.

7. Érezni a jelenlétét

A megérzéseidre mindig figyelj oda, mert elõfordulhat, hogy a lelkeden keresztül próbál valami fontosat a tudomásodra hozni az a bizonyos szellem. Az energiamezõ, amellyel rendelkeznek, az idegrendszert is befolyásolhatja.

8. Számok, szimbólumok

Ha az elektronikus órád kijelzõjén megpillantod a 11:11-es idõt, akkor az arra utalhat, hogy egy szellem tartózkodhat a közeledben.


filantropikum.com/8-finom-jel-amit-a-lel...a-korulotted-vannak/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.552 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24