header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

"2012" és a vele kapcsolatos írások

Több
16 éve 2 hete - 16 éve 2 hete #2636 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

Gaia üzenete a Föld Napjára Joahimtól


2010. 04. 23.

Testvérem, gyermekem, itt vagyok köszöntelek téged, kérlek az alábbi üzenetemet add át társaidnak, fénytestvéreidnek, melyet szívük õszinte szeretetével fogadnak mert készek felvállalni küldetésüket, hogy közösen, és egyenként dolgoznak igaz önvalójuk felismerése, és életre keltése érdekében.
Gaia vagyok, szeretettel köszöntelek benneteket. Örülök, hogy ennyien egybegyûltetek ünnepelni a föld napját. Jó látni és érezni amint szívetek és az én szívem összekapcsolódva egyként dobog. Mint tudjátok, minden ember ki jelen inkarnációját tölti itt a földön azért született le, mert egyezséget kötött, hogy részt vesz a nagy átalakulásban. Segíti a föld és az emberiség felemelkedését az új tudatosságban. Sokan vagytok már, akik emlékeztek erre a felvállalt munkára, hiszen Ti vagytok az élcsapat, aki vezeti és segíti az ébredezõ társaitokat, hogy útjukat megtalálva beteljesíthessék küldetésüket.
Elérkezett az idõ, hogy a kristálytudatosság földelése, majd aktiválása minden ember és a föld energia rendszerében, a kristályhálón keresztül összekapcsolódva, eggyé válva megtörténjen. A föld folyékony kristályháló szerkezetének és az emberiség kristályhálójának összehangolása komoly feladatot jelent minden ember számára, hiszen mindenki saját tempójában képes beépíteni, majd aktiválni fejlõdése érdekében.

Elérkezett az idõ, hogy komolyan vegyétek küldetésetek nincs idõ a halogatásra, amint látjátok, halljátok és tapasztaljátok, a változás átalakulás felerõsödött az idõ kereke egyre gyorsabban forog, szinte alig követhetõek a hírek. Emlékezzetek, amikor egy évvel ezelõtt azt mondtam, majd akkor kezdõdik az igazi nagy átalakulás amikor "tüzes nyilak hullanak a vízre, víz tõr fel eddig elképzelhetetlen helyekrõl" amint tudjátok az elsõ részét már ki-ki saját szemével láthatta, tapasztalhatta. Nagy csoportokban távoznak fénytestvéreitek, hogy segítsék az átalakulást, katasztrófákkal teli hírek várnak rátok szint e minden nap. Kapuk nyílnak melyen keresztül tisztító, gyógyító energiák érkeznek a föld megsegítésére, sajnos ez áldozatot követel.

Szeretteim az elme játékának kizárásával készüljetek szívetekben a nagy átalakulásra, és kérlek titeket, ne tragédiának fogjátok fel a történéseket, hanem minden pillanatban legyetek tudatában ez mind értetek és értem történik. Aki a feltétel nélküli szeretet és elfogadás fényével tölti fel lénye minden részét élete minden pillanatát, az "itt és a most" jelenléte hatja át az, békében és nyugalomba fogadja a változásokat, még ha az élete teljesen átalakult és nem - pozitív irányban.

Gyermekeim, felejtsétek el megítélni a veletek és körülöttetek történt változást, csendesedjetek el, halljátok meg lelketek szavát, hiszen a bennetek lakozó nagy és hatalmas szellem szól hozzátok. Nincs mitõl félnetek, ismerjétek fel magatokban azt, akik valójában vagytok. Isten nyilvánul meg rajtatok keresztül, az egy az igaz, ki, általatok mutatja meg magát. Ismerjétek meg igaz lényetek szent eszenciáját, akik mindig is voltatok. Gyermekeim, szeretteim engedjétek el a félelmeiteket, az ítélkezéseket, a ragaszkodásotokat emberekhez, tárgyakhoz fûzõdõ viszonyotokat. Semmihez és senkihez ne kötõdjetek, hiszen a felemelkedés csak a szabadság által történhet meg.
Meg kell válni minden régi hitrendszertõl, tanult és hozott elavult szokástól. engedjétek meg magatoknak, hogy szabadon szárnyaljatok azok legyetek, akik mindig is voltatok, csak elfelejtettétek, hiszen leszületésetek feltétele a felejtés, hogy a lélek fejlõdéséhez tapasztalásához a teljes tudattalanság szükséges, a tudást dns -tek õrzi, csak emlékezni kell. Megtalálni a magatokhoz vezetõ utat, hogy újra felismerjétek a bennetek lakozó teremtõt, a mestert.

Szeretteim biztosítalak benneteket , hogy a mélyreható nagy átalakulás idején sem felejtelek el és nem hagylak el benneteket, hiszen közös a múltunk és közös a jövõnk. Csak a szívetekre összpontosítva legyetek, találjátok meg odabent a békét és nyugalmat, akkor képesek lesztek velem együtt fejlõdni és emelkedni, hogy velem együtt ünnepelhessétek az új föld megszületését, melyet az isteni szeretet finom, lágy eszenciája tölti be. Ahol a béke, öröm, boldogság, az egy-ség élmény megtapasztalása vár minden létezõre.
Gyermekeim bízzátok magatokat az isteni gondviselésre, higgyétek el, megérdemlitek a jólétet, a bõséget az életetek minden területén. Az egy az igaz mag nagyon fontos lényei, részei vagytok. A szent szellem feltámadásának, az õsi mag-ar népe vagytok. Készüljetek lelketekben a feltámadásra, tudjátok, amikor elérkezik az idõ, nem veheti át a hatalmat felettetek a pánik, maradjatok szívetekben, éljétek meg a békét, mert azáltal megtörténik az, amiért most itt vagytok.

Az elkövetkezendõ idõszakot hitetek megerõsítésével töltsétek, és tudjátok, képesek vagytok megoldani ezt a felvállalt munkát, hiszen sok ember várja az útmutatásotokat, segítségeteket. Most búcsúzom, áldás kísérje utatokat, béke legyen bennetek, szeretet érzése hassa át egész lényetek.
Johaim
(angyalszárny.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 2 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2691 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
SOKKAL KORÁBBAN, MINT 2012 !!!

MÁTÉ ÜZENETE
2010. MÁJUS 19.
A Föld kilépése a harmadik sûrûség sötétségébõl, sokkal korábban meg fog történni, mint két és félév, mint 2012, amit a (spirituális) naptár elõre jelez.

(Részletek és kivonatok)
www.awakening-healing.com/A-HNewsLetters...ssages_SW_061910.htm


Mexikói olajszennyezés a földi sötét erõk tálalásában, az, hogy késleltessék a hatalomból való kivonulásukat, vagy ezt az eseményt galaktikus csapásnak minõsítsék, vagy a súlyos környezeti károkért a büntetõ isten a felelõs.
Nem történt más, mint egy mechanikai meghibásodás, az olajkitermelések okozta szeizmikus mozgás miatt. A baleset igazi gyökere a Föld kapzsi kizsákmányolása. (már más források is említik, hogy a kõolaj és más fossziliák, a Földanya katalikus rétegei, olyan kenõanyagok, mint az emberi szervezetben, ami a csontok együttmozgásának súrlódásában segítnek, így a föld rétegeinek, lemezeinek mozgásában) Ahelyett hogy a szabad ill. ingyenenergia átadását, bevezetését engedték volna, hatalmas profit megszerzése a cél, bármi áron. Nem érdekli õket a környezeti hatások, és az sem hogy a Földanya egy érzõ lény, és az olaj, és a folyadékok, olyanok, mint az embernek a vére. Az emberek, okozta kárt, az embereknek kell semlegesítenie.

Sokan számon kérik a galaktikus testvérektõl, hogy jöjjenek el megmenteni a Földet, de erre az a válasz, hogy elérkezik nemsokára a találkozás pillanata, most még úgy látszik, hogy ez nem biztonságos pillanat ránk nézve, hogy a tömeges landolással segítsenek az olajszennyezõdés megszüntetésében. De sokat, másmódon segítenek ebben. Például az áramlatok terelgetésében, hogy a nagy mérvû szennyezõdés ne érje el a partokat. Az olajfolt megléte egy változtatási helyzetet fog behozni, azt hogy az emberek rádöbbenjenek arra, hogy másféle energiahordozókat keressenek, vagy használjanak majd, mert egy ilyen katasztrófa veszélyezteti a természeti világot.
A közeljövõben nagyobb hangsúlyt kap majd, hogy helyi közösségi kezekbe kerülnek (önkormányzati, civil stb.) a környezetvédelmi, gazdasági döntések, engedélyek. A korrupciók, a csalás, és a mohóság felszámolása a cél. A vegyi anyagok használatától való tartózkodás, a háborúskodás és a tömeges elszegényesedés megszüntetése.
Az Arany Kor terve eredetileg létrehozott egy magasabb mesteri tanácsot, amelynek az a feladata, hogy segítse a világunk gyors változásába való belépésünket és lelki megújulásunkat. Ugyanakkor a sötétség képviselõi gyorsan teremtettek egy kaotikus idõt, hogy ne derüljön ki számunkra, hogy mindannyian isteni részek vagyunk, és egymáshoz vagyunk kapcsolódva, elválaszthatatlan részei vagyunk a lelkek egyetemes családjának.
Még jelentõs idõ áll elõttünk arra, hogy felismerjük a végsõ valóságos, igazságos képet, mert ez még sokak számára problémás felfogni, hogy elhiggyék hogy hatalmas változás elõtt állunk. Számos és sokakat sokkoló bejelentés fog megtörténni, hogy rövid idõn belül elképzelhetetlen változásokat fogunk megtapasztalni. A Föld kilépése a harmadik sûrûség sötétségébõl, sokkal korábban meg fog történni, mint két és félév, mint 2012, amit a (spirituális) naptár elõre jelez. Ahogy közelítünk 2012 felé, saját bõrünkön fogjuk megtapasztalni, azt, hogy az idõben a múlt, a jelen és a jövõ elkezd egy pontba közelíteni, az egyidejûségbe, különbözõ energiasíkokba..
A Ti Áldott Anyaföldetek a legjobb úton halad a Felemelkedési útján, errõl biztosíthatunk bennetek, de arról fogalmunk sincs, hogy ki fogja választani, azt hogy meglássa ezt a fényt, és, ki akik nem. A fény beáramlása a Földre spirituális tisztaságot hoz majd és jelentõs változásokat minden sejtetekben, amelyek a szén alapúból kristályosabb formákba váltanak, lehetõvé teszik, hogy testünk hordani tudja majd az Aranykor vibrációs fényét. Azok, akik a fényt választják, azok a Földdel kapcsolódnak majd, akik nem azok egy másik világba kerülnek, ahol megannyi tanulmányaik elvégzése során lehetõségük lesz felfedezni, meglátni a fényt.
Azt nem lehet pontosan tudni, mi fog történni majd a jövõben az Arany Korba lépésünk idején, csak, azt hogy esetleg mi történhet akkor a mostani helyzet meglátásának alapján.
Mi nem jósok vagyunk, nem jósolunk meg semmi olyat, hogy az egy-egyben úgy lesz. AMIKOR A FÉNY HÍRNÖKEI ÁTADNAK VALAMI ÜZENETET, HÍRT NEKED, biztonsággal, MINT PÉLDÁUL AZ ARANYKORBA LÉPÉS ADVENTJÉRÕL AZ AZÉRT VAN, MERT AZ MÁR LÉTEZIK AZ IDÕTLENSÉG JELENÉNEK FOLYAMATÁBAN. És lélek szinten ti tudtok errõl, DE NEM TUDTOK TUDATOSAN EMLÉKEZNI RÁ, nem tudod felfogni történõ eseményként, hogy a Föld kilép a harmadik és negyedik sûrûségbõl, példátlanul gyorsan áthalad ezeken és továbbfolytatódik az ötödikbe, mert a lineáris idõ még mindig folyamatban van, s vele csak akkor tudnád érzékelni, ha megtörtént, befejezõdött már ebben valami. És hogy ez folyamatban van azt még csak kevesen, érzékelik a világ népességeibõl, akik megértik, hogy minden régi utat szétbomlasztó megmozdulás mögött a Föld szédületes gyorsasággal bekövetkezõ változása van, és ez pedig a Föld átmenete egy dicsõséges új korszakba.
Az átalakulás energiájának esszenciája mindenki számára a kozmoszból érkezik, lényege a minden létezõ oszthatatlan tudat, az én Vagyok A Teremtés Teremtõje, Társteremtõje, és ez semleges energia. (megj. Tehát Mi adunk töltést neki, gondolatainkkal, érzéseinkkel, szívünkkel, az anyagi valóság megmunkálása során: ez a 4 testtel együtt teremtés.) Mi nyilvánítjuk meg az energiát pozitív vagy negatív töltéssel, vagyis azzal hogy fényt vagy sötétséget csatolunk hozzá, és ez alakítja folyamatosan az egyéni és kollektív gondolatokat, érzéseket és cselekedeteket. Éppen ezért javasoltuk azt annyiszor, hogy arra összpontosítsatok, hogy mit kívántok a világnak tenni, és elérni az életben és, és nem azt, hogy mit nem kívántok, mit nem akartok, elérni és megtenni. (megj.tõlem,lásd: Vonzás Törvénye, Ábrahámtól, A Brahmantól.: Azt is leszállítja az univerzum, amit nem akarsz, mert nem ismeri a nem-et, tehát amit nem szándékozol, annak ne adj fókuszt, ne adj teremtõ energiát, mert te teremtesz, ez az örök foglalkozásod, ha akarod, ha nem). Ezzel a példával élve, azt mondhatjátok hogy a teremtés fényének energiája az adott helyzetben, pillanatban, burkoljon be bennetek, és az lendületbe viszi a teremtéseiteket, ha viszont negatív, sötét töltéssel látjátok el (pl válság van, kilátástalanság, nyomor, semmit nem tehetek, kevés vagyok, beteg vagyok, összesküvés van, stb...) az energiát, az burkol be bennetek, az csökkenteni, megakadályozni fogja a teremtésetek intenzitását. Az ami lehetõvé teszi a fejlõdéseteket, amikor a valóságotokban a pozitív lendület megállíthatatlan lesz.

Sokan szeretnének tudni a Plejádokról, de az igazat megvallva nehéz hozzákapcsolni a róluk szóló tudást, a mostani tudásotokhoz. Sokatok õsei, és vannak közületek sokan, akik a régmúltból innen érkeztek meg, hogy részt vegyenek a bolygó csillagmagvetés programjában, és számosan közvetlenül különbözõ csillagnemzetekbõl, csoportosan érkeztetek, hogy rendkívüli szerepet játszatanak a bolygón ezekben az egyedülálló idõkben ebben az univerzumban. Tehát jelentõs plejádi befolyással bírtok, akár magatokban, akár a támogatók között a földi populációban, de ez nem kizárólagosság. Más civilizációi is jelen van már hosszú ideje annak, hogy betették a lábukat a Földre, mint például az Arcturus, Szíriusz, Lyra lényei, többek között, és inkarnálódtak ide, idõrõl, idõre, és azok utódjai is megtestesültek a Földön, fõleg az utóbbi idõkben. (megj: mesterek érkezése a Föld Felemelkedését segítendõ az univerzum számos részébõl, a fény szövetségek jóváhagyása által), és ugyanazzal a céllal, mint a Plejádiak.
Többen kérdeztétek tõlünk azt, hogy az univerzum asztrológiai aspektusai jelentõsek e rátok nézve, úgy ahogy azt sokan hiszitek? Nos annyit mondhatok, bármiféle asztrológiai tudás nélkül is, hogy a bolygók, csillagok változó pozíciói, igen is hatással vannak, és befolyásolják az életetek alakulását. Ti választjátok meg születési idõpontotokat, az égi várható mozgások szerint, mert azok energetikai hatásai összehangolnak a mások által választott születési idõpontokkal a lelketek terve alapján. A kedvezõen pozícionált bolygók szerencsétekre behívják a pozitív energiák keltette jóérzést, a magasabban rezgõ energiaáradás hatással van a teremtéseitekre és más célkitûzéseitekre. Bár jelenleg még sok az ellenállás e tekintetben. Különbözõ asztrológiai ismeretekkel rendelkezve, az, segítségetekre van, napi döntéshozatalotokban, bár a napi elemzésekbe mélyülés sokszor függõséget is okozhat, mert elnyomhatja a belsõ felismerés hangjának iránymutatását, az intuíciót, a lélek növekedését segítõ belsõ hangot.
(Megjegyzés: ez a rész sokkolónak hathat a most ébredõknek, kérjük azt úgy kezelni, vagy elolvasni, felfogni. Félelmeket nem szeretnénk kelteni: a klónok és az Illuminátusok ideje lejárt, közben Obama felemelkedett Mester átvette USA irányítást, ennek eredménye nemsokára fizikai valóságunkban is meg fog látszani)
Ahogy az ("új" energia beáramlott a Földre, (és töltést kapott), látnivaló volt, hogy akármilyen ellenállásba is ütközött, mégis megállíthatatlan volt. Ez az, az idõ, amit Máté úgy nevez, hogy kitört az Illuminátus háború, (megj: 2000-2003 között) amelyben két frakciójuk egymásnak esett. (“War” in Illuminations for a New Era.) Felszínre került Bush elnök eltávolítása, aki a világgal (vezetõivel) szemben és saját Illuminátus frakciójában is nevetségessé vált ostoba viselkedésével és retorikájával, és amely már az õ érdekeiket sem szolgálta. Bush klón volt, és azt szerették volna, hogy a Bush klónok vonala tovább folytassák a világuralmi pozíció megtartást a másik frakcióval a Cheney (alelnök) megújult klónokkal szemben. Az Illuminátusok frakciói azonban egyet értettek abban, hogy hatalmuk fenntartása nem más, mint a Világuralmi pozíció megszerzése. Ez a cél mindig is létezett, és kapcsolatokkal, házasságokkal, rokonsággal, szövetségekkel erõsítették meg. Végül az õsi egységük felbomlott, egymással harcoltak, és két csoporttá válták. Egyik Európában (Blair-Erzsébet Királyné), a másik pedig Amerikában ragadta magához a hatalmat. Minden frakció még kisebb szilánkokra esett szét, így az amerikai frakció is, amelyet a Bush klónok és ellenzéke a Cheney klónok jellemeznek.
A hatalmi harcokban, amennyiben gyilkosságokra került sor, akkor az adott frakciókba csoportokba, a csoportra jellemzõ új klón került a helyükre. (errõl ír még Máté: “Human Cloning,” Revelations for a New Era.)
Közben Stephen Hawking is megszólalt, bizalmatlansággal a földön túli civilizációkkal kapcsolatban, amelyben barátságtalan lépésnek tekintené bejövetelüket a Földre. Máté szerint, Hawking egy áldott lélek és nem tudja, mi vezette erre a megjegyzésre, mivel szívében nincs sötétség, de ez késleltetheti a galaktikus testvériséggel való találkozást. Televíziós bejelentésének lényege az volt, komolyan kell venni a közeljövõben a Földön túli civilizációk megérkezését, és az nem biztos, hogy pozitív hatással lesz ránk nézve. Ugyancsak mi motiválja C. Sagant arra, hogy azt állítsa, hogy nincs bizonyíték arra, hogy a földön kívül is van intelligens élet, talán az, hogy megfenyegették a családját.
Semmi, de semmi sem fogja megakadályozni a csillagcsaládok közeli nagy találkozóját, és azt sem hogy biztonságba tartsanak meg bennünket addig.
Soha egy pillanatig sem vagytok egyedül. Számtalan másik fizikai világokból érkezõ lények segítenek bennetek az utatokon és utazásotokban.
Szeretett fivéreim és nõvéreim, mennyire örömteli és izgalmas idõszak ez mindannyiunk (földi és nem földi létezõk számára). Érezzétek át!!!
Szeretet és béke
Suzanne Ward : Máté egykori édesanyja és most földi csatornája

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2700 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
Üzenet az Arkturuszról, 2010.júliusi energiák
Írta: Deb Graves/Araznu/Yan
2010. június 28.

lightworkers.org/channeling/107932/shift...s-message-arcturians

Gyógyítás Kék Sugarán

Deb Graves/Araznu

Az Emelkedés Energiái

2010. JÚNIUS/JÚLIUS

Júliusban és az elkövetkezendõ hónapokban, egyre nagyobb geomágneses eltolódás tapasztalható majd a Földön. Ezeket a felemelõ változásokat minden földi halandó meg fogja érezni. Többen úgy döntenek majd, hogy idõ elõtt elhagyják a bolygót, kilépési pontjaikon, vagy néhányak már felemelkednek az 5. dimenzió frekvenciájára. A mostani folyamat átalakító eseményei mindegyike arról szól, hogy az emberiség tudatossági szintje eléri az 5. dimenzionális valóság szintjét, amirõl oly sokan tettek már említést.

A mostani életetekben, ti választottátok ezt az isteni lenyomatot, tervezetet, hogy választani fogtok, vagy a kilépési pont, vagy az utatok folytatása egy másik valóságba. Akik a Földanyával maradnak, azok együtt vele mozogva, azt választottátok, hogy felemelkednek.

Már ebben a hónapban látni, érezni lehet, azt amint megnyílik egy interdimenzionális csillagkapu, amelyen nemsokára beléphettek. Sokan azt kérdezték tõlünk, mikor történik meg ez pontosan, 2012-ben? Azt tudjuk mondani, hogy az idõt nem lehet nagyító alá venni (vagyis sok minden tõlünk származó esemény befolyásolja), de az erre utaló magasabb rezgésû energiák már itt vannak, ezt mutatják, azt, amit tanítanak a természeti népek, és számos õsi kultúra, legismertebb közülük a maja naptár és a 2012-rõl szóló próféciájuk.

Mi azt kérjük szeretettel a bolygó összes fénymunkásától, hogy meggyõzõdésük, hitvallásuk szerint tartsanak horgonyt az 5. dimenziós változásoknak a Földön.

Csatlakozzanak a Földanyához, a Teremtõhöz, A Forráshoz, az Erõhöz, teljesen mindegy, hogy ki hogyan nevezi, csatlakozzatok a legfõbb és legmagasztosabb jósághoz.

Ahogy hagyjuk, hogy rajtunk keresztül áradni ezeket a csodálatos rezgéseket, energiákat a saját frekvenciájukon és horgonyt adunk nekik (megtestesítjük és rajtunk keresztül Földanyánkhoz kerül), az segíteni fog, egyensúlyt, harmóniát hoz be az életünkbe és teremtésközpontunkba.

Mi Arkturusziak itt vagyunk. Itt vagyunk, hogy a magunktól telhetõ módon segítsünk nektek ezekben a csodálatos idõkben. Bármikor meghívhatóak vagyunk, mi Arkturusziak. Legtöbbetekkel már barátságban vagyunk, és hívhattok bennünket, akár Arkangyalokként is.

Mi Arkturusziak spirituálisan fejlett interdimenzionalitással rendelkezõ lények vagyunk, akik szerepet vállaltak az emberiség fejlõdésének felügyeletében, hogy a lehetõ legjobb lehetõségeit hozza ki magából, és hogy új magasabb valóságába kerülhessen.

***



Sandalphon Arkangyal Fivérünk
A Kék Sugár Fénye

Sokan, akik közületek felébredtek, Fénymunkások, csillagmagokat érzik a hajtóerõt, hogy megosszátok bölcsességeteket mindenkivel, de úgy, hogy akik meghallgatnak bennetek azok ne prédikációnak, vegyék, és akként változzanak, mert így a szabad akaratuk és döntésük szenved el csorbát, amint kapcsolatot velünk. Gyûljetek össze csoportokba, így növelhetitek rezgéseteket, hogy készen tudjatok állni a következõ kihívásoknak. Segítsétek minél több helyen, helyzetben, felszabadítani a félelem energiákat, hadd tudják meg mások is, milyen az amikor a feltétel nélküli szeretettel töltekezhetek fel.

Hogy fizikai testeteknek tudjatok segíteni, befogadni ezeket a magasan vibráló energiákat, szükséges sok folyadékkal hidratálni testeteket, tiszta víz fogyasztásával. Szükséges magas vastartalmú ételek fogyasztása ezekben az idõkben, mint a spenót, datolya, bab és hüvelyesfélék, mert ezek segítenek a geomágneses erõk változásához alkalmazkodni.

Kristály választék, 2010 júliusára: földelõ kövek/kristályok, mint például: a hematit, fekete borostyánkõ, fekete obszidián, gránátkõ, krizantém kõ, füstkvarc, turmalin.

Legyetek gyengédek, kedvesek önmagatokhoz, és pihenjetek akkor, amikor szükségét érzitek.

Sokan panaszkodnak a fejük hátsó részében szúró fájdalmakra, nyomásra, hányingerre és szédülésre. Ezek a tünetek majd mind elmúlnak, amikor a test beintegrálja magába az erõteljesen változtató energiákat.

Legnagyobb Szeretettel és Áldással:

Araznu / Deb Graves

www.bluerayhealing.com


Forrás:fényegység.hu

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2725 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
2012 - Készen állsz a dimenzióváltásra?

Valami van a levegõben: az emberek többsége érzi, hogy hamarosan változás veszi kezdetét. Az anyagi világon alapuló társadalom elérkezett a szellemi világon alapuló társadalommá válás utolsó stádiumába.


Ez egybecseng a maják állításával, miszerint a 2012-es évtõl olyan jelentõségû globális váltás következik be kultúránkban, tudatunkban és életmódunkban, amelyre ezelõtt még soha nem volt példa. A közép-amerikai tolték és maja civilizáció naptára szerint a 2012. évben, több mint 5000 év után véget ér egy világkorszak, és elkezdõdik egy új. Ezt az eseményt Kecalkoatl, a Tollaskígyó nevû istenség visszatérésével azonosítják, akit félig madár, félig kígyó alakban ábrázolnak, amely a szellem és az anyag egységét szimbolizálja.

"A jövendölés nem jóslás, jóllehet annak igyekszik tûnni.
A jövendölés egy szál a jelentés teljes szövetében, a világszemlélet egészében. Ily módon az élet és a lét egy formájának is tekinthetjük."
Armin Geertz

Részlet a könyvbõl:

Civilizációnk egyre fokozódó ütemben gyorsul, de vajon mi felé rohanunk? A szorongások sokasodnak. A környezet pusztulófélben van. A hõség az ózonréteg elvékonyodásával növekszik. A dzsihád nyíltan ujjat húz a McVilággal értelmetlen háborúk és a televízió által közvetített kegyetlenkedések útján. A lakosság kiszorul, amint a városokat elnyeli a mérgezõ áradat. Latornemzetek nukleáris fegyvertárat halmoznak fel. Elnökök nyugtatgatnak, hogy mindenki "nagyobb szeletet kap a tortából", és közben elmélyítik az igazságtalanságot, és rábólintanak a kínzásokra. A katonai elemzõk nyersanyag-háborúkra készülnek, amiket a vízért és gabonáért vívnak; a bennszülött jóslatok a sarkok közelgõ felcserélõdésére mutatnak, ami tisztára fogja törölni merevlemez-meghajtóinkat.

A New Age kultuszok tagjai az eget pásztázzák földönkívüli jelenésekért, az ómódi vallások az Armageddont várják. A szabadelvû elméletalkotók által valaha megígért lineáris fejlõdés és a "történelem vége" egy másik valóság hagymázas képzelgésének tûnik. Aktivisták és radikálisok a globalizáció "felperzselt föld" taktikájától elborzadva kötik az ebet a karóhoz, hogy "igenis lehetséges egy másik világ". Ám kevés embernek van bármiféle elképzelése arról, hogy milyen is lenne ez a másik világ.

Könyvem radikális elméletet fejt ki, miszerint az emberi tudat éppen gyors átmenetet végez egy új állapot, a tudatosság egy új intenzitása felé, amely az idõ, a tér és az én eltérõ megértésében, átalakult felfogásában fog megnyilvánulni. E tétel szerint az átmenet máris folyamatban van "jóllehet nagyrészt a tudatküszöb alatt ", és egyre nyilvánvalóbbá fog válni, ahogyan közelítünk a 2012. évhez. Közép-Amerika maja és tolték civilizációjának szent naptára szerint ez a dátum jelzi a több mint ötezer éves "nagy ciklus" végét, egy világkorszak befejezõdését és a következõ kezdetét.

A hagyomány a nagy ciklus beteljesülését a közép-amerikai Kecalkoatl isten, Tollaskígyó uralkodó visszatérésével kötötte össze, akit a szobrok és a templomok dombormûvei félig madár, félig kígyó alakban ábrázolnak, ami a szellem és az anyag egységét szimbolizálja. A mexikói régész, Enrique Florescano így ír: "Tollaskígyó az az isten, aki átörökíti a civilizációt, feltárja az idõt, és kifürkészi a csillagok mozgását és az emberi sorsot." Az általam felvetett hipotézis szerint a nagy ciklus beteljesülése és Tollaskígyó visszatérése valójában archetípusok, és mögöttes jelentésük a psziché természetében beálló változás felé mutat. Ha ez az elmélet helytálló, akkor tudatunk átalakulása új intézmények és társadalmi szerkezetek gyors kialakulásához, kifejlõdéséhez és elterjedéséhez fog vezetni, amelyek megfelelnek új szellemi szintünknek. Ez a folyamat leginkább egy olyan elõrenyomulásra emlékeztethet, amely jelenlegi kaotikus és szorongató körülményeink korlátai közül a Föld egy harmonikus, talán egyenesen utópisztikus állapota felé vezet.

Minden tõlem telhetõt el fogok követni, hogy kibontsam és elmagyarázzam, mit értek a tudat eme átalakulásán, és vezérfonalat adjak az olvasónak a folyamat megértéséhez. Érvelésemben kifejtem, hogy ha egy bizonyos perspektívából nézzük, történelmünk alaposan elõkészítette ezt a korszakalkotó ugrást az új környezetbe, ugyanakkor aktív közremûködésünkre van szükség a megvalósításához. Miután felismertük, mi forog kockán, mindnyájan egyénileg eldönthetjük, vajon van-e merszünk átugrani a vízválasztón .
(Daniel Pinchbeck: 2012 - A Tollaskígyó visszatér)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 8 hónapja #2747 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

Lehet, hogy így lesz?

Most ezekben a kritikus idõkben, amikor a környezet szennyezõdése, a földi javak teljes kirablása és a kollektív tudati szint tökéletes lésüllyedése komoly problémákat és következményeket okoz, végre el kell jutnunk arra a tudati szintre, hogy felismerjük, hogy ez így nem mehet tovább. A régi világ a végéhez közeledik, amikor egy új veszi át a szerepét. Arra kell törekednünk, hogy ebben az új világban tanuljunk azokból a negatív dolgokból, amit azok követtek el, akik már csak percekig tudják a hatásaikat a természet és az emberiség egy kis része fölött gyakorolni. Az õ óráik meg vannak számlálva. Igaz õk nem tudják, vagy ha tudják is, nem hiszik el. Nem baj, nem az számít, hogy õk mint hisznek, hanem az, hogy mi fog velük történni.
A másik kérdés, hogy mi fog velünk történni? Melyik oldalon akarunk állni? Gondolom nem mindegy, hogy hogyan éljük meg 2012-ben a hatásokat és ezek milyen következményekkel fognak járni. Nem akarok senkit sem megrémiszteni, a tudatszint változás nem fog borzalmakkal vagy szenvedéssel járni. Sõt azok számára, akik ezzel a fejlõdéssel lépést tudnak tartani, azok csak azt fogják észrevenni, hogy a környezetükben sok minden másképp alakul, mint eddig. Megnõnek a spirituális képességeik és az szellemi felismeréseik. Sok olyan dologra fognak magyarázatot és megértést találni, amit eddig nem értettek és nem is érzékeltek. A spirituális valóságérzet finomabbá válik. Szívcsakra kitágul és csak a boldogság és a szeretet érzése lesz bennünk minden élõlény iránt. Egyszerre nem fogja õket a negatív környezeti hatás érinteni. Csak a jóra és a szépre lesznek hajlamosak. A szellemi fejlõdés évtizedeket fog ugrani nagyon rövid idõ alatt.

És mi lesz a többiekkel? Azok akik meg fognak ragadni az anyagnál, a materialista gondolkodásnál, az arroganciánál? Most õk mosolyognak, sõt gúnyolódnak. Továbbra is játszák kisded játékaikat. A pénz, a hatalom, a háborúk, a természet tönkre tétele, a mások leigázása és kihasználása, a politikai hatalommal való visszaélés és a tudatszint hiánya fogja az életüket továbbra is kitölteni. És saját gondolkodásuk és cselekedeteik lesznek azok, amik õket tönkre fogják tenni. Gazdasági csõd és politikai zûrzavar lesz a részük.
A természet védekezni fog a maga módján, természeti katasztrófák és idõjárási változások útján. Hogy milyen formában azokat ma még csak sejteni tudjuk. De nem lesz kirándulás az biztos. Nem gyõzöm hangsúlyozni, még mindig nem késõ felébredni csipkerozsirka álmunkból.
Akik már felismerik, hogy ez így nem mehet tovább, azoknak biztos meg van az igényük egy jobb és egy szebb világ létrehozására. Akik meg nem akarják felismerni, azok továbbra is rongálni fogják a természetet és visszatartani az emberiséget a tudati fejlõdésben.

(forrás: 2012tudatszintvaltas.lapunk.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2761 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
2012 - világvége vagy spirituális felemelkedés?


Húsz éve olyan jelentõs energetikai változások zajlanak a Földön, melyek hatása sokaknak már most érzékelhetõ. Az elõrejelzések szerint azonban a változások még nem értek véget. Mi várható öt év múlva?
Az átalakulás célja, hogy a sûrû és kaotikus anyagi létbõl, ahol jelenleg vagyunk, felemelkedjünk a félanyagi létbe, ahol a legnehezebb energiák - úgymint gyûlölet, bosszúszomj, mártíromság, irigység, félelem stb. - nincsenek jelen, vagy legalábbis kezelhetõk.

A folyamat a maja naptár szerint 2012-ben éri el a tetõpontját. Hogy pontosan mi történik majd, nem tudjuk, mindenesetre nem valószínû, hogy 2012. január 1-jén hirtelen a hetedik mennyországban találjuk magunkat. Ráadásul a felemelkedés - azaz a tudat tágulása és a lélek megtisztítása a nehéz, "lehúzó" energiáktól - nem következik be automatikusan. Bár a fenti változások katalizátorként mûködnek, tennünk is kell a fejlõdésért.
Szabó Judit ezoterikus író, a változásokkal foglalkozó médiumi üzenetek kutatója segített eligazodni a számos kérdést felvetõ témában.
- Hogyan éljük meg a Földön zajló energetikai változásokat a mindennapokban?

- Úgy érezzük, mintha gyorsulna az idõ. Valójában nem az idõ gyorsul, hanem a Földet érõ energiák rezgése emelkedik folyamatosan, aminek hatására egyre csökken az anyag sûrûsége. Ennek a fizikai jele az, hogy gyorsabban mozgunk, illetve érünk el egy másik embert vagy pontot. A szellemi jele pedig az, hogy egyre többször és egyre hamarabb megvalósulnak a gondolataink. Ezért is fontos, hogy figyeljünk rájuk, és tudatosan megfogalmazzuk õket.

- Hogyan befolyásolják ezek a változások a közgondolkodást?

- A közgondolkodásban mindinkább megjelennek a nem materialista nézetek. Virágzik az ezotéria, holott húsz éve még beszélni is alig lehetett róla. Egyre többen választanak valamilyen alternatív gyógymódot a hagyományos orvoslás helyett. Nõ a bioboltok száma, sõt már a nagyáruházakban is kaphatók biotermékek.
- Milyen belsõ átalakulást idéznek elõ a minket érõ magasabb rezgésû energiák
- Fejlõdik a finomérzékelésünk, egyre jobban mûködik az intuíciónk. Tapasztalhatjuk magunkon a belsõ hallás kialakulásának jeleit is: úgy érezzük, mintha belülrõl csiklandoznák a fülünket, vagy hallani véljük a nevünket, holott senki nem szólt hozzánk. Több együttérzést tanúsítunk az állatok iránt, sokan kommunikálunk is velük, ami korábban legalábbis nem volt szokás.

- Ezzel szemben a hétköznapi élet során - az utcán, a tömegközlekedési eszközökön stb. - talán soha nem tapasztaltunk olyan mértékû feszültséget, mint manapság .

- Érezhetõen nõ a feszültség az emberekben. Ez azért van így, mert a bennünk rejlõ "lehúzó" energiák fokozatosan a felszínre kerülnek. Valami új van kialakulóban, amit egyfajta átrendezõdésnek kell megelõznie. A nehéz élmények belsõ feldolgozása mindenkit igénybe vesz, testi, lelki és szellemi szinten egyaránt. Emiatt nemcsak feszültebbek, hanem fáradékonyabbak is vagyunk, és többet alszunk. Vannak, akik nem kívánnak élni az emelkedõ energiaszint által nyújtott szellemi fejlõdés lehetõségével. Emiatt õk egyre durvábbak lesznek, egyre több negatív tulajdonságuk nyilvánul meg.
- A felemelkedés egyik feltétele, hogy képesek legyünk felülkerekedni a félelmeinken, és megnyíljunk, aminek a jelenlegi körülmények a legkevésbé sem kedveznek. Mit tehetünk?

- Elõször is tudatosítsuk magunkban a félelmet, mert csak ezután tehetünk bármit is. Gyógyszerszedés helyett keressünk valamilyen természetes gyógymódot - ezek gazdag tárháza áll rendelkezésünkre. Otthonunkban teremtsünk csendet, próbáljuk meg kiiktatni a televízió háttérzaját. A relaxálás sokat segíthet abban, hogy a félelem "kimenjen" belõlünk. Már az is jót tesz, ha fél órára beülünk egy kád vízbe, és végiggondoljuk a napunkat. Hétvégéken lehetõség szerint pihenjük, a mosatlan egész biztosan megvár. Ha szeretnénk komolyabban dolgozni magunkon, vezessünk álomnaplót, és segítségével próbáljuk meg értelmezni az álmainkat.

Ami a megnyílást illeti: a szeretet ott van mindannyiunkban, de ez önmagában kevés. A hozzá vezetõ utat telehordtuk mindenféle "törmelékkel", vagyis nehéz élményekkel. Ezeket most szépen, fokozatosan el kell takarítanunk, azaz valamilyen gyógyítóeljárás segítségével fel kell oldanunk õket. Minden ilyen alkalom után jobban és jobban tudunk szeretni - s a szív lassan magától megnyílik. A körülmények valóban nem a legkedvezõbbek, de a jelenleg uralkodó intellektuális beállítottság az utolsó napjait éri, és egyre többször nyilvánulnak meg a nõies jin energiák.

- Számos vélemény kering arról, hogy mit hoz majd a 2012-es év. A jövendölések sorában az általános szellemi felemelkedés éppúgy megtalálható, mint a világméretû katasztrófa & - továbbá szinte minden más is a kettõ között.

- Nehéz lenne megjósolni, hogy pontosan mi történik majd 2012-ben, és jobb is így. Ha ugyanis tudnánk, nem lenne motivációnk a fejlõdésre. Éberségünk kihunyna, ami szellemi szempontból a legnagyobb veszteségek közé tartozik.

- Az átalakulás hatására megváltozik-e a fizikai testünk és érzékelésünk?

- A rezgések emelkedésével testünk finomabb, könnyebb, szinte áttetszõbb lesz, de a belsõ szerveink megmaradnak. A testi fájdalmak csökkenni fognak. Ugyanakkor az öt fizikai érzékszervünkkel többet tudunk majd érzékelni.

- Ha elfogadjuk a reinkarnáció tanát, további leszületésekre számíthatunk. Mennyiben térnek majd el ezek az eddigiektõl?

- A 2012 utáni inkarnációk várhatóan könnyebbek lesznek. A félanyagi létben már nem az intellektus játssza a fõszerepet, minden egyszerûbbé, tisztábbá válik. Az anyagot könnyebben alakíthatjuk gondolataink révén, így a "kint" és a "bent" is nagyobb hatással lesz majd egymásra. Gondolataink, érzéseink testünkben, testünkön is megnyilvánulna
- ez különben valamilyen szinten már ma is így van.

Készüljünk fel a változásokra! Judit tanácsai:
- Fejlesszük ki magunkban a szívcsakra, azaz a szív energiaközpontjának a minõségeit, úgymint tisztalelkûség, becsületesség, jóhiszemûség, együttérzés.
- Teremtsük meg a belsõ békét és harmóniát!
- Törekedjünk arra, hogy egységben éljünk, ha nem is mindjárt az univerzummal, de legalább a többi emberrel!
- A másikban ne a különbséget, hanem a hasonlóságot keressük! Igyekezzünk például kimaradni szóváltásokból az utcán vagy a tömegközlekedési eszközökön.
- Bármilyen kis közösségekben is, de fogjunk össze másokkal! Minden mindennel összefügg, így bármit teszünk, azzal nemcsak magunkra, hanem a környezetünkre is befolyást gyakorolunk. Ez a kölcsönhatás pedig mindannyiunkra nézve felelõsséggel jár.
- Tudatosítsuk magunkban, hogy ugyanígy felelõsséggel tartozunk a Föld - azaz a bolygó, a víz, a levegõ, a növény- és az állatvilág - iránt is. Éljünk úgy, hogy ezzel csökkenthessük a Föld szenvedését!
Forrás: nlcafe.hu

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.957 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24