SOKKAL KORÁBBAN, MINT 2012 !!!
MÁTÉ ÜZENETE
2010. MÁJUS 19.
A Föld kilépése a harmadik sûrûség sötétségébõl, sokkal korábban meg fog történni, mint két és félév, mint 2012, amit a (spirituális) naptár elõre jelez.
(Részletek és kivonatok)
www.awakening-healing.com/A-HNewsLetters...ssages_SW_061910.htm
Mexikói olajszennyezés a földi sötét erõk tálalásában, az, hogy késleltessék a hatalomból való kivonulásukat, vagy ezt az eseményt galaktikus csapásnak minõsítsék, vagy a súlyos környezeti károkért a büntetõ isten a felelõs.
Nem történt más, mint egy mechanikai meghibásodás, az olajkitermelések okozta szeizmikus mozgás miatt. A baleset igazi gyökere a Föld kapzsi kizsákmányolása. (már más források is említik, hogy a kõolaj és más fossziliák, a Földanya katalikus rétegei, olyan kenõanyagok, mint az emberi szervezetben, ami a csontok együttmozgásának súrlódásában segítnek, így a föld rétegeinek, lemezeinek mozgásában) Ahelyett hogy a szabad ill. ingyenenergia átadását, bevezetését engedték volna, hatalmas profit megszerzése a cél, bármi áron. Nem érdekli õket a környezeti hatások, és az sem hogy a Földanya egy érzõ lény, és az olaj, és a folyadékok, olyanok, mint az embernek a vére. Az emberek, okozta kárt, az embereknek kell semlegesítenie.
Sokan számon kérik a galaktikus testvérektõl, hogy jöjjenek el megmenteni a Földet, de erre az a válasz, hogy elérkezik nemsokára a találkozás pillanata, most még úgy látszik, hogy ez nem biztonságos pillanat ránk nézve, hogy a tömeges landolással segítsenek az olajszennyezõdés megszüntetésében. De sokat, másmódon segítenek ebben. Például az áramlatok terelgetésében, hogy a nagy mérvû szennyezõdés ne érje el a partokat. Az olajfolt megléte egy változtatási helyzetet fog behozni, azt hogy az emberek rádöbbenjenek arra, hogy másféle energiahordozókat keressenek, vagy használjanak majd, mert egy ilyen katasztrófa veszélyezteti a természeti világot.
A közeljövõben nagyobb hangsúlyt kap majd, hogy helyi közösségi kezekbe kerülnek (önkormányzati, civil stb.) a környezetvédelmi, gazdasági döntések, engedélyek. A korrupciók, a csalás, és a mohóság felszámolása a cél. A vegyi anyagok használatától való tartózkodás, a háborúskodás és a tömeges elszegényesedés megszüntetése.
Az Arany Kor terve eredetileg létrehozott egy magasabb mesteri tanácsot, amelynek az a feladata, hogy segítse a világunk gyors változásába való belépésünket és lelki megújulásunkat. Ugyanakkor a sötétség képviselõi gyorsan teremtettek egy kaotikus idõt, hogy ne derüljön ki számunkra, hogy mindannyian isteni részek vagyunk, és egymáshoz vagyunk kapcsolódva, elválaszthatatlan részei vagyunk a lelkek egyetemes családjának.
Még jelentõs idõ áll elõttünk arra, hogy felismerjük a végsõ valóságos, igazságos képet, mert ez még sokak számára problémás felfogni, hogy elhiggyék hogy hatalmas változás elõtt állunk. Számos és sokakat sokkoló bejelentés fog megtörténni, hogy rövid idõn belül elképzelhetetlen változásokat fogunk megtapasztalni. A Föld kilépése a harmadik sûrûség sötétségébõl, sokkal korábban meg fog történni, mint két és félév, mint 2012, amit a (spirituális) naptár elõre jelez. Ahogy közelítünk 2012 felé, saját bõrünkön fogjuk megtapasztalni, azt, hogy az idõben a múlt, a jelen és a jövõ elkezd egy pontba közelíteni, az egyidejûségbe, különbözõ energiasíkokba..
A Ti Áldott Anyaföldetek a legjobb úton halad a Felemelkedési útján, errõl biztosíthatunk bennetek, de arról fogalmunk sincs, hogy ki fogja választani, azt hogy meglássa ezt a fényt, és, ki akik nem. A fény beáramlása a Földre spirituális tisztaságot hoz majd és jelentõs változásokat minden sejtetekben, amelyek a szén alapúból kristályosabb formákba váltanak, lehetõvé teszik, hogy testünk hordani tudja majd az Aranykor vibrációs fényét. Azok, akik a fényt választják, azok a Földdel kapcsolódnak majd, akik nem azok egy másik világba kerülnek, ahol megannyi tanulmányaik elvégzése során lehetõségük lesz felfedezni, meglátni a fényt.
Azt nem lehet pontosan tudni, mi fog történni majd a jövõben az Arany Korba lépésünk idején, csak, azt hogy esetleg mi történhet akkor a mostani helyzet meglátásának alapján.
Mi nem jósok vagyunk, nem jósolunk meg semmi olyat, hogy az egy-egyben úgy lesz. AMIKOR A FÉNY HÍRNÖKEI ÁTADNAK VALAMI ÜZENETET, HÍRT NEKED, biztonsággal, MINT PÉLDÁUL AZ ARANYKORBA LÉPÉS ADVENTJÉRÕL AZ AZÉRT VAN, MERT AZ MÁR LÉTEZIK AZ IDÕTLENSÉG JELENÉNEK FOLYAMATÁBAN. És lélek szinten ti tudtok errõl, DE NEM TUDTOK TUDATOSAN EMLÉKEZNI RÁ, nem tudod felfogni történõ eseményként, hogy a Föld kilép a harmadik és negyedik sûrûségbõl, példátlanul gyorsan áthalad ezeken és továbbfolytatódik az ötödikbe, mert a lineáris idõ még mindig folyamatban van, s vele csak akkor tudnád érzékelni, ha megtörtént, befejezõdött már ebben valami. És hogy ez folyamatban van azt még csak kevesen, érzékelik a világ népességeibõl, akik megértik, hogy minden régi utat szétbomlasztó megmozdulás mögött a Föld szédületes gyorsasággal bekövetkezõ változása van, és ez pedig a Föld átmenete egy dicsõséges új korszakba.
Az átalakulás energiájának esszenciája mindenki számára a kozmoszból érkezik, lényege a minden létezõ oszthatatlan tudat, az én Vagyok A Teremtés Teremtõje, Társteremtõje, és ez semleges energia. (megj. Tehát Mi adunk töltést neki, gondolatainkkal, érzéseinkkel, szívünkkel, az anyagi valóság megmunkálása során: ez a 4 testtel együtt teremtés.) Mi nyilvánítjuk meg az energiát pozitív vagy negatív töltéssel, vagyis azzal hogy fényt vagy sötétséget csatolunk hozzá, és ez alakítja folyamatosan az egyéni és kollektív gondolatokat, érzéseket és cselekedeteket. Éppen ezért javasoltuk azt annyiszor, hogy arra összpontosítsatok, hogy mit kívántok a világnak tenni, és elérni az életben és, és nem azt, hogy mit nem kívántok, mit nem akartok, elérni és megtenni. (megj.tõlem,lásd: Vonzás Törvénye, Ábrahámtól, A Brahmantól.: Azt is leszállítja az univerzum, amit nem akarsz, mert nem ismeri a nem-et, tehát amit nem szándékozol, annak ne adj fókuszt, ne adj teremtõ energiát, mert te teremtesz, ez az örök foglalkozásod, ha akarod, ha nem). Ezzel a példával élve, azt mondhatjátok hogy a teremtés fényének energiája az adott helyzetben, pillanatban, burkoljon be bennetek, és az lendületbe viszi a teremtéseiteket, ha viszont negatív, sötét töltéssel látjátok el (pl válság van, kilátástalanság, nyomor, semmit nem tehetek, kevés vagyok, beteg vagyok, összesküvés van, stb...) az energiát, az burkol be bennetek, az csökkenteni, megakadályozni fogja a teremtésetek intenzitását. Az ami lehetõvé teszi a fejlõdéseteket, amikor a valóságotokban a pozitív lendület megállíthatatlan lesz.
Sokan szeretnének tudni a Plejádokról, de az igazat megvallva nehéz hozzákapcsolni a róluk szóló tudást, a mostani tudásotokhoz. Sokatok õsei, és vannak közületek sokan, akik a régmúltból innen érkeztek meg, hogy részt vegyenek a bolygó csillagmagvetés programjában, és számosan közvetlenül különbözõ csillagnemzetekbõl, csoportosan érkeztetek, hogy rendkívüli szerepet játszatanak a bolygón ezekben az egyedülálló idõkben ebben az univerzumban. Tehát jelentõs plejádi befolyással bírtok, akár magatokban, akár a támogatók között a földi populációban, de ez nem kizárólagosság. Más civilizációi is jelen van már hosszú ideje annak, hogy betették a lábukat a Földre, mint például az Arcturus, Szíriusz, Lyra lényei, többek között, és inkarnálódtak ide, idõrõl, idõre, és azok utódjai is megtestesültek a Földön, fõleg az utóbbi idõkben. (megj: mesterek érkezése a Föld Felemelkedését segítendõ az univerzum számos részébõl, a fény szövetségek jóváhagyása által), és ugyanazzal a céllal, mint a Plejádiak.
Többen kérdeztétek tõlünk azt, hogy az univerzum asztrológiai aspektusai jelentõsek e rátok nézve, úgy ahogy azt sokan hiszitek? Nos annyit mondhatok, bármiféle asztrológiai tudás nélkül is, hogy a bolygók, csillagok változó pozíciói, igen is hatással vannak, és befolyásolják az életetek alakulását. Ti választjátok meg születési idõpontotokat, az égi várható mozgások szerint, mert azok energetikai hatásai összehangolnak a mások által választott születési idõpontokkal a lelketek terve alapján. A kedvezõen pozícionált bolygók szerencsétekre behívják a pozitív energiák keltette jóérzést, a magasabban rezgõ energiaáradás hatással van a teremtéseitekre és más célkitûzéseitekre. Bár jelenleg még sok az ellenállás e tekintetben. Különbözõ asztrológiai ismeretekkel rendelkezve, az, segítségetekre van, napi döntéshozatalotokban, bár a napi elemzésekbe mélyülés sokszor függõséget is okozhat, mert elnyomhatja a belsõ felismerés hangjának iránymutatását, az intuíciót, a lélek növekedését segítõ belsõ hangot.
(Megjegyzés: ez a rész sokkolónak hathat a most ébredõknek, kérjük azt úgy kezelni, vagy elolvasni, felfogni. Félelmeket nem szeretnénk kelteni: a klónok és az Illuminátusok ideje lejárt, közben Obama felemelkedett Mester átvette USA irányítást, ennek eredménye nemsokára fizikai valóságunkban is meg fog látszani)
Ahogy az ("új" energia beáramlott a Földre, (és töltést kapott), látnivaló volt, hogy akármilyen ellenállásba is ütközött, mégis megállíthatatlan volt. Ez az, az idõ, amit Máté úgy nevez, hogy kitört az Illuminátus háború, (megj: 2000-2003 között) amelyben két frakciójuk egymásnak esett. (“War” in Illuminations for a New Era.) Felszínre került Bush elnök eltávolítása, aki a világgal (vezetõivel) szemben és saját Illuminátus frakciójában is nevetségessé vált ostoba viselkedésével és retorikájával, és amely már az õ érdekeiket sem szolgálta. Bush klón volt, és azt szerették volna, hogy a Bush klónok vonala tovább folytassák a világuralmi pozíció megtartást a másik frakcióval a Cheney (alelnök) megújult klónokkal szemben. Az Illuminátusok frakciói azonban egyet értettek abban, hogy hatalmuk fenntartása nem más, mint a Világuralmi pozíció megszerzése. Ez a cél mindig is létezett, és kapcsolatokkal, házasságokkal, rokonsággal, szövetségekkel erõsítették meg. Végül az õsi egységük felbomlott, egymással harcoltak, és két csoporttá válták. Egyik Európában (Blair-Erzsébet Királyné), a másik pedig Amerikában ragadta magához a hatalmat. Minden frakció még kisebb szilánkokra esett szét, így az amerikai frakció is, amelyet a Bush klónok és ellenzéke a Cheney klónok jellemeznek.
A hatalmi harcokban, amennyiben gyilkosságokra került sor, akkor az adott frakciókba csoportokba, a csoportra jellemzõ új klón került a helyükre. (errõl ír még Máté: “Human Cloning,” Revelations for a New Era.)
Közben Stephen Hawking is megszólalt, bizalmatlansággal a földön túli civilizációkkal kapcsolatban, amelyben barátságtalan lépésnek tekintené bejövetelüket a Földre. Máté szerint, Hawking egy áldott lélek és nem tudja, mi vezette erre a megjegyzésre, mivel szívében nincs sötétség, de ez késleltetheti a galaktikus testvériséggel való találkozást. Televíziós bejelentésének lényege az volt, komolyan kell venni a közeljövõben a Földön túli civilizációk megérkezését, és az nem biztos, hogy pozitív hatással lesz ránk nézve. Ugyancsak mi motiválja C. Sagant arra, hogy azt állítsa, hogy nincs bizonyíték arra, hogy a földön kívül is van intelligens élet, talán az, hogy megfenyegették a családját.
Semmi, de semmi sem fogja megakadályozni a csillagcsaládok közeli nagy találkozóját, és azt sem hogy biztonságba tartsanak meg bennünket addig.
Soha egy pillanatig sem vagytok egyedül. Számtalan másik fizikai világokból érkezõ lények segítenek bennetek az utatokon és utazásotokban.
Szeretett fivéreim és nõvéreim, mennyire örömteli és izgalmas idõszak ez mindannyiunk (földi és nem földi létezõk számára). Érezzétek át!!!
Szeretet és béke
Suzanne Ward : Máté egykori édesanyja és most földi csatornája