header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

"2012" és a vele kapcsolatos írások

Több
15 éve 10 hónapja #2773 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

Föld a negyedik dimenzió kapujában!

Egyre inkább észre kell vennünk, számunkra valami eddig szokatlan jelenségek zajlanak körülöttünk! Soha nem tapasztalt szellemi információ áradat érhet minket naponta. Hihetetlen történetekrõl hozva új híreket. A régi nyugodt életünhöz, a mai életvitelünk már semmiben nem hasonlít a korábbihoz. Minden akaratunk ellenére, egyre idegesebbek leszünk, egyre feszültebbek. Ellehetelenülõ megélhetési lehetõségek, a nagy többség számára! Hatalmas méreteket kezd ölteni a belsõ feszûltségünk, ez emberi agresszióban nyílvánul meg környezetünkben! és a föld országaiban egyaránt. Mit is jelent számunkra az ember számára, a negyedik dimenzióba való tudatváltás...!

Mindennapi életünkben teljesen új helyzetekben találhatjuk magunkat. Érzelmi, értelmi hullámverést is tapasztalhatunk, gyakori kedélyváltozásokkal. Napszakokban belsõ érzelmeink, liftezõ változásait élhetjük átt rövid idõ alatt.Láthatjuk a föld bolygó változásait, áradások, klímarendezõdés, árvizek,itt - ott földrengések, tornádók, új betegségek, intenzív hõingadozások, Négy évszak eltûnése,/ lecsökkent szélsõséges 2-re/! A klíma változások összefüggésben vannak a belsõ érzelmi világunk,gondolkodásunk változásaival?
Talán a földdel együtt mi emberek is változunk? Megváltozhatnak a céljaink, érdeklõdésünk iránya? Miben változhatunk? Jobb emberré válunk- esetleg rosszabbá? Megértõbbé? Talán bölcsebbé? Esetleg nem akarunk másoknál többnek látszani? Megtanulunk mások örömének szívbõl örülni? Talán kiszabadulhatunk önmagunk köré épített falaink mögül? Megtanuljuk más emberekben észrevenni önmagunk esetlenségét is! Megtanulhatjuk az igazságok fontosságát? Kiderülhet, "csak egy ember él a földön" csak sok arca van? Szerepek elválasztanak, de mind egy tökéletes lény vagyunk, a másságainkkal együtt? Kiderülhet a Francia zászlóra írt igazság! Az Egy mindenkiért , Mindenki egyért jelszó igazsága, - Az emberek alap igazsága is!
Kiderülhet a sokszinû megjelenési test formáink ellenére, eltérõ gondolkodásunk, jellemeink belsõ-külsõ adottságaink, eltérõ hitvilágaink másságán túl. Mégis szellemben egységes egy vagyunk.
(forrás: ra9tv5.blogter.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #2781 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

Új Föld születik?


Ez csak egy játék. Az élet nevû játék a föld bolygón.
És mi van a túloldalon, az élet nevû játékon, a Mátrixon kívül?
Azt megtudod majd, ha kijutottál. Valójában mindannak a torzulásnak, amit lent tapasztalsz, a valódi, esszenciális, tiszta képe. A hiány nélküliség, a bõség-tudatú lét. Egyre inkább belenõsz magad is. Ezzel mintegy gyógyítod az alsó életteret. Az veled együtt tisztul, így emeled magaddal. Nem arról van szó, hogy a fizikai lényed lép át. A tudatod az, ami halad, ami tágul, növekszik, egyre teljesebben magába fogad mindent. (kivéve a hiányt) Vagyis visszatér a teljességhez, újraegyesül a forrásával. Ez az út az árnyékból a fényre. Arra, amelyik a valódi élet, nem annak torz visszfénye. Ez a szabadulás, ami a lét egy darabjának is a megszabadítása.

És 2012?

Egy dátum. Egy energia, egy kódolt üzenet. Egy figyelmeztetés. Mást jelent a szûkség-mátrix lakóknak, és mást a bõség-tudatúaknak. Szûkség tudattal (vagy hiány-tudattal, más néven tudat-lanul): apokalipszis, vég, halál, félelem. Bõség-tudattal (mindenség-tudattal, más szóval tudat-osan): újrakezdés, születés, aranykor, új élettér. Nem vagy-vagy, hanem is-is.
Ezért érvényesek mindazok a próféciák, amik az átlépés mindkét oldalát leírják. Aszerint éled át, hogy hol vagy, melyik tudati, és ezáltal lét-állapotban.
Mint tudjuk, minden születést megelõz egy várandóssági idõszak, majd pedig egy szülés, ami fájdalmakkal, vérveszteséggel jár. Egy új föld születésénél bábáskodtok éppen a vajúdási (tágulási) szakban. Ezért hullámzik az energia, ahogy szüléskor, de egyre gyorsabban, mint az egyre sûrûsödõ fájások. Ez a tágulási erõ tünete. Tudat-tágulás.
A ti földi idõtök szerint 1999.08.11.-én kezdõdött el a szülés-születés utolsó fázisa, és 2012-ig tart. Az új föld egy új tudatú lény lesz, amelyiket nem a karma-törvény kormányozza majd, hanem az egyesült tudatok torzítatlan rendje. Új világ születik.
Ilyen az elválás folyamata a régi tudattól.

Minél inkább sikerül addig (2012) a bõségtudatot leföldelni, annál kisebb lesz a megrázkódtatás. Ennél a megemelkedett energiaszintnél, amiben a Föld akkor fürödni fog, a 2012=5 egy mars év. Vagyis egyszerre egy lehetõség a harcra, a küzdelemre, és a mars által uralt Kos szerinti újjászületésre, egy új kezdetre, mint ahogyan a tavaszpontot az asztrológiában a Kos 0 fokán tartjátok számon, mint a tavasz kezdetét. Ez jelképesen az élet újraszületése is, amikor a fák, növények újra megtelnek élettel, kirügyeznek a hosszú téli álom után.
Egy megemelkedett energiaszinten a válaszreakciók is nagyon hevesek. Ha a szûkség-tudatot nem növi ki addig az emberiség, akkor abból válaszol a megnõtt energiaszintre, és mintegy öntudatlanul ettõl vezérelve erõszakos választ ad, mert fél. Aki szûkségben van, az fél, és aki fél, az védekezésül támad. Ekkor nagy eséllyel semmisítheti meg magát, mert félelemdémonait megidézi, és ez önnön pusztulását okozhatja.
A sorsotok a Ti kezetekben van, és a folyamat kimenetele attól függ, hogyan reagáltok a kozmikus változásokra, az új idõkre.
Aki maga belép a bõségtudatba, az mintát is ad, és le is földeli azt magán keresztül a Földre, és az emberi kollektív tudatba. Mint egy magot, elülteti. Az életével minden nap láthatatlanul öntözi ezt a növényt, az új tudat csíráját, amely növekszik, egyre több embert táplál a Ti síkotokon. Egyre több tudathoz jut el azok közül, akik a saját tudatukat nem képesek felemelni. Olyan, mint egy anti-vírus. Mégsem lesz soha erõszakos. Ez egy jelenlét, ami általatok hat. A közös tudatba ültetve egyre erõsödve láthatatlanul hat azokra az emberekre, akik még nem zárták be teljesen a szívüket. Õket eléri, és mintegy gyógyítja.
Ez az erõ a szív útján hat, és segít a szívtõl elválasztott elmét újra a szívhez kapcsolni. Ezért nem kell hozzá meggyõzés, iskolaalapítás, direkt marketing. Ez láthatatlanul, csendesen hat. Egyszerûen van, élettel teli. Olyan, mint a régóta várt nyári zápor, ami mindent felfrissít, megújít.

Aki a szíve szerinti úton jár, az az emberiség megváltója, a föld gyógyítója.
(részlet Margarita Zoé)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #2808 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

A Föld és a változások


Sokan nem tudnak mit kezdeni a a jelenleg végbemenõ és egyre nehezebben áttekinthetõ folyamatokkal.
Még a gyakorlott spirituális útonjárók is gyakran elbizonytalanodnak: valóban ezt akartuk? Valóban van változás? Minek ez az egész, ha ennyi fájdalom és szenvedés az ára?

Jelenleg a Föld és vele együtt az összes rajta levõ élõlény hatalmas változáson megy keresztül. A Föld gyógyítja önmagát és elindult "szeretet-bolygó" állapot felé. A rezgésszáma emelkedik, ami a vele együtt rezgõ lényeket - minket is beleértve - nagyon megviseli - elsõsorban érzelmileg.
Egy új kor kezdetét - egyfajta szülési fájdalomként - a régi rend felbomlása elõzi meg.
Minden és mindenki eldönti, hogy részt kíván-e venni, és ha igen, milyen módon, ebben az átalakulásban.
Elválik a búza az ocsútól életünk minden területén. A régi módszerek, kapcsolatok, elgondolások megmérettetnek: szeretet alapúak-e, vagy sem. Amiben nincs (elég) szeretet marad a szintjén, a többi emelkedik és tovább tisztul(hat).
Az átalakulás hatalmas változás, amikor benne vagyunk, nem tudjuk áttekinteni. Ezt, az élet minden területét érintõ hihetetlen sebességû folyamatot könnyen lehet káosznak érzékelni. Akik (ön)tudatlanok, vagy másképpen a spirituálisan kevésbé képzettek csak a zûrzavart érzékelik és rettegnek az – alulról, vagy belülrõl nézve - érthetetlen jelenségek láttán.
(forrás: agaba lélekmód.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 9 hónapja #2810 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Maják hirvivõjének elõadása lesz Budapesten!!!
2012 hangja - A maják hírvivõje Magyarországon


A maja "vének tanácsának" vezetõje három napot tölt Budapesten, és elõadásain a 2012-re jövendölt világvégérõl mondja el az igazságot.
Címkék: maják, 2012, Magyarországon, ókor, naptára, maja próféciát, világvége, Atlantisz
Don Alejandro Cirilo Perez Oxlaj, vagy maja spirituális nevén Nomád Farkas augusztusban Magyarországra látogat. Nomád Farkas jelenleg a maja õslakosok nagykövete és a "vének tanácsának" vezetõje, a tanács tudásának és üzeneteinek közvetítõje, tulajdonképpen a "dzsungel hangja". Ezen felül benne tisztelhetjük az igencsak elhíresült maja naptár naptárnokát, valamint betölti a guatemalai kormány különleges nagyköveti címét is.

A középkori maja civilizáció leszármazottai szétszóródva élnek Közép-Amerikában. Körülbelül tízmillió maja van Guatemalában, Mexikó deli részén, Hondurasban, Belize-ben és Salvadorban. A maják helyzete leginkább Guatemalában rendezett, ahol 2008. novemberében elnökké választották Alvaro Colomot, Nomád Farkas tanítványát. Nomád Farkast a kilencvenes évek elején választotta a tanács vezetõvé, és azóta gyakran utazik a világban, hogy különbözõ vallási vezetõkkel találkozzon. Mint üzenetvivõ elõadásokat is tart, legközelebb éppen Magyarországon. Látogatása során elsõ kézbõl mondja el a maja próféciát és ad betekintést a maja kultúrába.

2012 lényege

Általában nagyon sok 2012-vel összefüggõ dolog tisztázódik Nomád Farkas elõadásain. Eloszlanak tévhitek a világvégérõl, amit a közhiedelem szerint a maják jósoltak meg. Tisztábban fogjuk érteni azt a változási szakaszt, amiben vagyunk, és ami a legnagyobb dolog, egy tisztább, biztatóbb képet kapunk a jövõnkrõl!


A maja naptárak idõszámítása 2012. december 21-én véget ér. Ebben sokan világvégi próféciát látnak, mások szerint azonban csak egy olyan ciklus végérõl van szó, amely i. e. 3114. augusztus 13-án kezdõdött el. Ezután újabb 5125 éves idõszak veszi kezdetét, amely teljesen különbözik majd az elõzõektõl. Az átmenet feltehetõen nem lesz zökkenõmentes A maja kalendáriumokból kiolvasták az elemzõk, hogy a 16 milliárd évvel ezelõtt történt õsrobbanás óta milyen fejlõdési szakaszokon ment át az emberiség.

A maja jövendölés szerint 2012. december 22-én vége egy csillagászati ciklusnak, és ez sokak szerint katasztrófákhoz vezet a Földön.

Az elképzelés követõi úgy vélik, a maják valaha Atlantisz örökösei voltak, és rendelkeztek a jövõt illetõ információkkal is. Kultúrájuk Mexikó déli területeitõl Honduras nyugati részéig virágzott, és tény, hogy egyik-másik találmányuk jóval megelõzte a korát. (Többek között írott nyelvvel, magas színvonalú építészettel, valamint fejlett csillagászati és matematikai rendszerrel büszkélkedhettek.) A maja próféciák szerint a mostanában érezhetõ átalakulási folyamat a 2012-es év karácsonya elõtti napokban éri el tetõfokát. Az ókor legpontosabbnak számító naptára éppen ezért 2012. december 21-én véget is ér.

Nomád Farkas elõadásain Te is pontos képet kaphatsz 2012-rõl és a maja kultúráról!
Magyarországi tartózkodása során Nomád Farkas az ELTE Gólyavárban tart elõadást (augusztus 13.), majd másnap Dobogókõn vezet egy tûz-ceremóniát, végül pedig az EZO.TV jóvoltából egy világméretû internetes elõadást tart augusztus 15-én este.
(forrás:astronet.hu)









Nomád Farkas maja vezetõ Budapesti elõadásának hanganyaga ezen a linken megtalálható a menûben.

2012tudatszintvaltas.lapunk.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 8 hónapja #2838 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
Figyelmeztetve voltunk


2012-vel kapcsolatban eszembe jut a Titánik luxushajó katasztrófája, ami 1914-ben egy tragikus baleset következtében elsüllyedt és több ezer utasból csak pár százan élték túl ezt a katasztrófát. A luxushajót 1912-ben építették Angliában és a tervezõk "elsüllyeszthetetlennek" tartották. Egy jégheggyel való összeütközés során annyira megsérült, hogy 3 óra alatt elsüllyedt.

A hajó a megengedett sebességnél gyorsabban haladt és hogy lerövidítse az utat, amely Angliából New Yorkba vezetett, jóval északabbra hajózott, mint a kijelölt útvonal. A hajó több figyelmeztetést is kapott, hogy a jéghegyek miatt veszélyes ez az útszakasz, de senki sem vette ezt figyelembe.

Pedig figyelmeztetve voltak.

Sokan az utasok közül még a süllyedéskor sem gondoltak komolyan arra, hogy valami nagyobb baj is történhet, mert biztonságban érezték magukat, sõt a hajó kapitánya is megnyugtatta õket, hogy a hajó képtelen lenne elsüllyedni. A mentésre lett volna elegendõ idõ, de kiderült, hogy nem áll elegendõ mentõcsónak az utasok rendelkezésére, mivel nem is számoltak azzal, hogy valami hasonló katasztrófa megtörténhet a hajóval.

Ma mi is hasonló helyzetben vagyunk. A katasztrófa közeleg, de mi gõgösen meg vagyunk róla gyõzõdve, hogy nem történhet semmi bajunk. Biztonságban érezzük magunkat és nem akarjuk a figyelmeztetéseket észre venni. Pedig egyre nyilvánvalóbbak. De ugyan úgy viselkedünk, mint azok a z utasok, akik még akkor sem hitték el hogy valami bajuk eshet, amikor a luxushajó már félig a vízben el volt merülve. A gõgösségük és az arroganciájuk lett a végzetük.

Itt az ideje, hogy végre észrevegyük és felismerjük a jeleket, amik a veszélyre utalnak. Vagy mi is gõgösségbõl és hitetlenségbõl nem akarjuk ezeket a jeleket észrevenni? Mi is biztonságban érezzük magunkat? Ez csakis rajtunk múlik, hogy a luxushajón akarunk maradni, ami már süllyedõben van és a biztos végzet felé halad, vagy a mentõcsónakban, ami megadja nekünk a biztos túlélés lehetõségét.

A döntés a mi kezünkben van.
(forrás: 2012tudatszintvaltas.lapunk.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #2851 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
Mi történik a Földdel 2013-ig?


Maya prófécia (Dreamspell Calender) és a Plejádok (fiastyúkbeli lények) tanításai a jövõnket illetõen egybehangzóak. Mai nap kaptam meg egy nyilatkozatát Drunvalonak, aki szinte ugyanarról beszél. A következõkben megkisérelem összefoglalni, hogy mi történik a Földdel és velünk. Írok a segítségrõl is, amit igénybe tudunk venni.

A Dreamspell (Álomvarázs) nem más, mint a Föld 2013 idõhajójának a negyedik dimenzióba vezetõ útjának teljes leírása, un. Idõ-program az utolsó 26 évre, azaz 1987-2012 dec.31-ig. A Dreamspell tartalmazza a föld bolygóközi, csillagközi kozmológiai történetét, másrészt a szociális újrarendezõdés kulcsait.
A Plejádok úgyszintén tanításokat és segítõ programot adnak rendszeresen az embereknek.
Drunvallo által emlitett forrás: - Nagyon régen élt egy amerikai indián, akinek megengedték, hogy meglátogasson minden törzset - leginkább az Egyesült Államokban - és a titkos törzseket is (a Nagymama törzseket), hogy ott összegyûjtse és leírja ezeknek a törzseknek azon jövendöléseit, ami közös volt bennük. Megtalált egy olyan fonalat, amely végigfut az összes prófécián és amely arról az idõrõl beszél, ami közeledõben van”
2012 végén, illetve 2013-ban nagy változások lesznek bolygónkon.

Ennek okai:

- Lezárul a Galaktikus Középpont körüli keringés 230 millió éves periódusa
- A Nagy Központi Nap körüli végtelen hosszúságú körpálya két végpontja is záródik.
- Véget ér a 26000 éves Föld-Nap-Plejádok keringési ciklus.
2013-ig a következõ események fognak lezajlani:
- Pólusváltás történik, ezáltal megváltozik a Föld Naphoz viszonyított helyzete.
- Egyidõben a Napban is pólusváltás zajlik le, ezáltal megváltozik a Plejádokhoz viszonyított helyzete.
- A Plejádokon is bezárul az aktuális spirálkör, így megváltozik az Orionhoz viszonyított helyzete.
- Az Orion teljesen felbolydul, 24 órára elsötétül, ez alatt a rendszer minden csillagán és bolygóján pólusváltás megy végbe.
- Az Orionon, felszentelve újra megnyílik a galaxisok közötti átjáró.
- A Szíriusz az egész világmindenség misztériumiskolájává lép elõ.
- A Naprendszer keringési pályaképe megváltozik, az Alcyone helyett – az egész Plejádok csillagrendszerrel együtt - a Szíriusz körül kezd el keringeni.
- A galaxis ezen karjának a Szíriusz lesz az új központi napja, a Plejádok pedig be fog olvadni a Szíriusz csillagrendszerbe.


Jelenleg bolygónk már a fotonövezetben tartózkodik.
Eddig a peremén haladtunk ki-be sodródva. A fotonövezet a Galaktikus Középpont magas rezgéstartományú kozmikus kisugárzása. 2000-ben léptünk be ebbe az övezetbe, egyre mélyebbre tartunk és 2000 évig fogunk benne tartózkodni.
A fotonövezetbe lépésünk hatására a változások már elkezdõdtek. A Föld galaktikus Nap-beavatása miatt egyre több áradás, földrengés és vulkánkitörés lesz megfigyelhetõ. A kontinensek arculata át- és átrendezõdik majd bekövetkezik a pólusváltás.
A pólusváltás emberekre gyakorolt hatása:
A pólusváltást követõen a Föld (és az Univerzum) evolúciós folyamatával szinkronban dimenzióváltás következik be. A Föld keringési pályája addigra már teljesen a fotonövezet hatása alá kerül, így csak azok lesznek képesek a folyamatot a Földön, a fizikai síkon túlélni, akik erre felkészülnek.
Mik a kilátásaink? Mit mondanak errõl a Plejádok és az indián törzsek (Drunvalo)?

Plejádok próféciája

Szerintük mindenkinek két választása lesz:
Nem kívánnak a Földön maradni (ebben az esetben a galaxis egy másik részében található bolygóra kerülnek, ahol folytatódni fognak karmikus leckéik és az a háromdimenziós evolúciós folyamat, melynek most is a részesei.
Itt kívánnak maradni. Ebben az esetben mindenkinek meg kell nyitnia és aktivizálnia kell Ka-csatornáit, hogy testük képes legyen kiállni a Földön bekövetkezõ rezgésszint-változást.
Akik folytatják karmikus leckéiket (1), azaz eltávoznak a Földrõl:

- Egyesek azért választják majd a természeti katasztrófák általi halált, mert tudatuk felismeri, hogy emberi megtestesülésük már túlságosan mélyre süllyedt a látszatok világába, és képtelen egyéb módon kitörni onnan.
- Mások azért hagyják el ily módon a "földi árnyékvilágot", hogy a Fény honába segítsék a halálon velük együtt átmenõket, és követendõ példával járjanak elöl a felemelkedés terén.
- Megint mások azért választják a halálnak ezen módját, mert készen állnak a Föld elhagyására, hogy ezután egy másik bolygón folytassák evolúciós pályafutásukat.
- Lesznek olyanok, akik egyszerûen azért halnak meg ilyenkor, mert fizikai szervezetük a fennmaradó idõben már nem alkalmas arra, hogy az átlépéshez szükséges változásokat meg tudja valósítani a Földön.
Függetlenül attól, hogy ténylegesen, avagy a felemelkedésre készek esetében látszólagosan, ki miért leli halálát ilyenkor, a magasabb kollektív tudat olyan hatással bír az események alakulására, hogy véletlenekrõl szó sem lehet. Mindazok, akik elhagyják a fizikai síkot, maguk döntenek errõl!
Akik dimenziót váltanak (2), azaz a Földdel maradnak:
Amikor az ember elér egy bizonyos tudati fejlettségi szintet, éljen akár olyan területen, ahol hatalmas földrengések temetnek maguk alá mindenkit, vagy sodródó árvízek pusztítanak minden útjukba kerülõt, õ mégis túléli az eseményeket. Egyszerûen feljebb rezeg a következõ dimenzióba, és halál helyett egyfajta szellemi emelkedettséget tapasztal meg.

2013-ra a Földön maradóknak négy evolúciós alapelvet kell megérteniük és magukévá tenniük:
- A földi ember létének célja a fizikai, érzelmi, mentális és spirituális fejlõdés.
- Minden emberi lény magában hordozza a fénybõl és szeretetbõl álló Isteni Lényeget, amelynek alaptermészete a jóság
- A szabad akarat abszolút érvényû, univerzális joga mindenkinek, ám a tökéletesedés lehetõsége abban rejlik, hogy saját akaratunkat hittel és bizalommal alárendeljük az isteni akaratnak.
- Minden természeti létezõ szent és sérthetetlen, függetlenül attól, hogy egyéni szinten mennyire szolgálja a Magasabb Én szükségleteit.

2013 elején az egész Plejádok-rendszer (amibe a Napunk is beletartozik) magasabb "iskolai" osztályzatba lép, és a csillaghalmaz Fényvárosoknak fog otthont adni. A Fényvárosok olyan lakóhelyek, ahol a népesség minden egyes tagja tisztában van a fejlõdés szellemi törvényeivel, és tiszteletben tartja minden dolog szentségét. A Fényvárosok lakosai felismerik életcéljukat, és önmaguk, közösségeik és az egész létezés fejlõdése és növekedése érdekeinek alávetve élik életüket (Isteni Terv szerint), és elérik legalább a Krisztus-tudat szintjét.
A felemelkedésünket "megakadályozni akarták olyan erõk, melyek ellenérdekeltek bolygónk fentebb vázolt fejlõdésében, de megakadályozni már nem tudják. Ezek a lények a Lant csillagképbõl érkeztek, elõször az Orion-övet szállták meg, majd kb. 20500 évvel ezelõtt megállíthatatlan behatolást intéztek a Föld ellen. A behatolás után a Lant-lények úgy határoztak, hogy vagy a Föld légterét átszövõ asztrális síkon maradnak, vagy a "föld alatti sátáni birodalomban", hogy egyre erõteljesebb hatást tudjanak kifejteni az emberiség tudatalattijára. Vezetõjüknek, Lucifernek terve az volt, hogy Legfelsõbb Lényként magához ragadja a Föld irányítását. A Lant-lények által vezetett erõket a szíriuszi flotta fizikai síkon nem sokkal ezelõtt már kiszorította a Naprendszerbõl, asztrális és föld alatti síkon azonban még zajlanak a Földön az események (2006/3). Az Isteni Terv megvalósul, ahogy "meg van írva" Az Isteni Terv pedig az, hogy 2013-ra legalább 144000 ember eléri a Krisztus-tudat szintet, mivel ez az a minimális létszám, mellyel az emberiség túlélheti a dimenzióváltást".

Õslakó amerikaiak próféciája- interjú Drunvaloval

Úgy tûnik, hogy a környezetünk, amiben élünk teljes egészében meghal és minden, ami ebben van. Effelé állapot felé tartunk most. A világ helyzete gyorsan és teljesen megváltozik.
Az embereknek három hulláma van a Földön, akikrõl azt mondják, hogy nagyon rövid idõn belül meg fognak halni.
Nem tudom, hogy mit jelent ez pontosan, de amikor errõl olvastam, az volt az érzésem, hogy mindez körülbelül 10 nap alatt megtörténik. Valami nagyon gyors, valami NAGYON NAGY dolog történik, és rendkívül nagy számban elpusztítja az embereket. Kívülrõl nézve ez borzalmasnak tûnik. Ez lehet atomháború, madárinfluenza, vagy ki tudja mi. Külsõ szemlélõként a túlélõk számára katasztrófának tûnik, de belsõ szemlélõként, akik ilyen módon távoznak el, ezt így tervezték. El akarnak menni, és együtt akarnak elmenni. Amikor a Földet elhagyva összegyûlnek, akkor az elsõ hullám egy konkrét helyre - idõben / térben / dimenzióban - távozik, így együtt lehetnek azok, akik összetartoznak. Mivel õk nincsenek igazán összehangolódva a Földdel, ezért egymással tudnak csak harmóniában lenni (máshol).
Azt tartják, hogy ezután egy még nagyobb változás történik, amellyel az emberek egy másik hulláma távozik a bolygóról. Ez szintén az õ belsõ szintjük szerinti választás alapján történik - nem egyfajta öngyilkosság - hanem belülrõl ezek az emberek tudják, hogy történik valami, így összegyûlnek azért, hogy egy másik helyre távozzanak térben/idõben.
Azután jön egy harmadik hullám, amellyel ismét rengeteg ember hal meg. Ezt a csoportot "stopposoknak" nevezik a próféciában, mivel nem tudják, hogy hol van az otthonuk, ezért távoznak így el, hogy megkeressék azt a helyet, amit legvégül otthonuknak éreznek.
Amint ezek a hullámok elvonulnak, az embereknek mindössze milliói (nem milliárd) maradnak a világon - ami egy nagyon kicsi szám. Az õslakó amerikaik jövendölése szerint, azok az emberek, akik itt maradnak, Egy Szívben egyesülnek. Egyetlen élõ létezõvé válnak. A versengéstõl vagy vallástól függetlenül minden különbözõség megszûnik és a hátralévõ emberek egy családdá lesznek. Ezután ezzel az újonnan megtalált magasabb tudatossággal azok, akik itt maradtak a Földön, magukhoz ölelik a Földet és elrepülnek vele - mintha a Föld ûrhajóvá vált volna, amely egy új hely felé repül és a Földön az életnek egy csodálatosan új módja jelenik meg.
Mindent tökéletesen elrendezünk a tiszta tudatosságunkon keresztül. Nem a technológián vagy bármi ehhez hasonlón, hanem az õsvalónkon keresztül. A Melchizedek-ek szempontjából tulajdonképpen a Föld ûrpályáját változtatjuk meg.

Mi a segítség?

Drunvalo: Az elsõdleges dolog, amit remélem az emberek tudatosítanak majd, hogy minden rendben lesz. A legfontosabb dolog, amit én látok most az, hogy megtaláljuk a szakrális helyet a szívünkben. (ld. Drunvalo könyve: Élet a szívben).
Amikor emlékezni tudunk a létezés õsi módjára és be tudunk jutni erre a szakrális helyre és csak ülni és figyelni mindezt, mint egy filmet és nem hagyni, hogy bármilyen módon megérintsen. Emlékezz, hogy a Föld Anya tudja, kik ezek az emberek, akik az "Egy Szívvé" tudnak válni. Igazából szerencsésebb, ha azt mondjuk "Egy Lótusz". A szívben erre a helyre mindig úgy hivatkoznak, hogy lótusz. Amikor megtaláltad az utat oda, a Föld Anya teljes egészében gondodat viseli és megvéd és mindennel ellát téged. Bár körülötted minden õrületnek tûnik, csodálatos lesz.
A Kogi sámánok-Drunvalo „élet a szívben” tanítása és a kapcsolódó meditációt tartok az alábbi idõpontokban és helyeken: március 23.-án Garai u. 24.(Keleti pu.nál). Elöbb említett hat részes tanfolyam elsõ részeként, április 25.-én az Angyalszívben.
A Csillagközi Fényküldöttek (Hathorok, Plejádok stb)
A Krisztus-tudat szintet elérõk alapítják meg az Új Földet és elhozzák a Megvilágosodás Korát/Fény Korát/ Aranykort/Vízöntõ Korát. A Krisztus-tudat eléréséhez szükséges kvantumugráshoz fizikai és érzelmi testeinknek át kell esniük speciális gyógyításokon, megnyílásokon, hogy egyáltalán elõkészüljünk a változásokra. A Plejádok és más Csillagközi Fényküldöttek tevékenységének ez az egyetlen célja, vagyis hogy ezáltal megtisztítsák az utat számunkra (bennünk), Krisztus tömeges méreteket öltõ, második eljövetele elõtt. Segítségükkel lényegében ráébredünk megvilágosodott mesteri mivoltunkra, és még itt a Földön - emberi testben - Krisztus-tudatosságra teszünk szert - emberrõl emberre terjedõ megvilágosodás útján. Annak érdekében, hogy Krisztusi Jelenlétünk beleáramolhasson az anyagi világba, hogy lehorgonyozhasson fizikai testünkben, meg kell tisztítanunk Ka-csatornáinkat és a Ka-mintázatot minden karmikusan hozott szennyezõdéstõl és blokkolt energiáitól.
A Csillagközi Fényküldöttek (Hathorok, Plejádok stb) Akkor jelennek meg nálunk, amikor az emberiség egy nagyobb fejlõdési ciklus végéhez ért. Ráébresztenek minket aktuális fejlettségi szintünkre és mutatják az utat a következõ szint (jelen esetben a Krisztus-tudat) elérése felé. Egyszerûen fogalmazva most lehetõségünk nyílik arra, hogy Ka-csatornánk megnyitásával fizikai testünkbe fogadhatjuk multidimenzionális énünk, holografikus lenyomatunk energiáit.
A Fényküldötteinek kidolgozott, hatékony módszerük van arra, hogyan gyógyítsuk meg, alakítsuk át és készítsük fel szervezetünket a változásokra. A Fényküldöttek azonban nem csak a technikáját hozták el, hanem maguk is hatékonyan részt vesznek a munkában. Minden bizonnyal van közöttetek, akik idõnként furcsa zúgást érzékelnek, esetleg enyhe rángásokat idegpályáikon, a csakrák helyén furcsa aktivitást (hõhullám, bizsergés), illetve egyre erõsödõ (elõzõ életekbõl hozott, még megoldatlan) érzelmi hullámokat és mellette egyre fokozódó nyugalmat. Ezek a "tünetek" arra utalnak, hogy a fényküldöttek segítségével megkezdõdött szervezeted felkészítése és átalakítása (ebbe a fizikai átalakulást is beleértem) a túlélésre.
A MerKaBa egy energia mezõ. Akörül létezik, aki a feltétel nélküli szeretet terében van, úgymint minden élõ körül az egész Univerzumban. Amikor a MerKaBa aktivizálódik az adott személy körül, akkor teljes védelemben van, az univerzum szeretete által. A MerKaBa a felemelkedés eszköze. Amint felerõsödnek a szív energiái, akkor az egyén megtalálja azon magasabb energiákat, amelyekre mint az 5.-ik dimenziós térre hivatkoznak.
A MerKaBa meditációt Drunvalo tanítja az Élet virága tanfolyamok keretében Magyarországon.

Le Caroll így méltatja Peggy munkáját: "A Humán Elektromágneses Erõtér Kiegyenlítõ Technika napjaink új energetikai eljárása. Beavat a saját elektromágneses erõterünk (UCL) természetének felismerésébe és tudatosításába. Új információkat fogadunk be energetikai anatómiánkra vonatkozóan, amelyek visszahatnak a Kozmikus Szövedékkel való kapcsolatunk erõsítésére. A végsõ eredmény egy olyan készség kifejlesztése, amely a Kozmikus
Szövedék kimeríthetetlen erõforrásának rendszeres és folyamatos hasznosítására jogosít."
Szeretettel:
Lõcsei Fanni

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.799 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24