header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

"2012" és a vele kapcsolatos írások

Több
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #3434 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.


2012.09.21-22.

Ezen a hétvégén a Napforduló erõivel olyan energiák áramlanak szét a térben, melyek belsõ utunkat hivatottak feltárni bennünk.

Szívünk õrzi azokat a tapasztalati vágyakat és feladatokat, melyekkel a Földre érkeztünk.

Lelkünk figyeli, hogy belsõ térképünket követve haladunk-e fizikai életünk útján?

Az elkövetkezendõ napokban ezen belsõ és külsõ útnak az összehangolása folyik bennünk, hogy Szívünk és Emberünk között harmónia legyen.

Sok belsõ (megéletlen) vágy-energia nyilvánulhat meg és érzés szabadul fel belõlünk.

Vizsgáljuk meg ezeket az érzéseket és vágyakat és hozzuk õket harmóniába magunkban.

Ezt úgy teheted, hogy beteljesíted ezeket az érzéseket emberileg magadban, vagy ha ezt nem tudod megtenni, akkor szellemi szinten, meditációban megéled azokat a dolgokat, ami belsõ vágyként benned élnek. (Pl. egy utazás)

Lelkünk ebben az idõszakban az álom-lélek térben is próbálja ezeket a megéletlen dolgokat kiegyenlíteni, ezért nagyon mozgalmas és különös álmaid is lehetnek...

Figyelj most befelé, ez az önfeltárás idõszaka benned!
www.kristalycsakra.eoldal.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 8 hónapja - 13 éve 8 hónapja #3456 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.



2o12 - A végelszámolások ideje


Biztosra veszem, hogy lassan nincs olyan ember, aki nem érzékeli, mekkora változásban van a bolygónk. Ugyanúgy, az egyén szintjén is zajlanak az átalakulások. A változásoknak az életedben sosem lesz vége. Ha
azt tervezed, hogy egy darabig kihúzod igy, és megvárod, amig a dolgok leülepednek, fel kell készülnöd a meglepetésre. A dolgok állandó kavargásban vannak és lesznek ezen a bolygón és a saját életedben egyaránt még egy jó ideig. Ezen nem tudsz változtatni. Amit meg lehet változtatni, az az, ahogyan a változáshoz viszonyulsz, és ahogyan a változás hatására változol.

Több témakört is szeretnék érinteni a jelenlegi változások kapcsán.

Az elsõ fontos témakör a testi szintû változások. Talán soha nem tapasztalt mennyiségû betegség diagnosztizálható, mint napjainkban. Ennek fõként 2 oka van. Az elsõ az, hogy számtalan fiatal és középkorú lélek dönt úgy, hogy nem kiván részt venni az átalakulásban. Nem fejlõdnek, és a könnyebb utat választják, elmennek a földi sikról. A lélek olyan betegséget vagy balesetet teremt, mellyel hamar kiléphet a testbõl. Nehezen viselik a Földre érkezõ emelkedett rezgészintet. Biztosan tapasztaljátok Ti is, hogy tömegek hagyják el a földi sikot.

A másik oka a fizikai tüneteknek az, hogy a karmaletétel testi szinten is zajlik. Az emocionális tisztulás a testet is érenti. Keresztül kell engedni magunkon az érzéseket. Szinte nincs olyam ember a környezetemben, aki az utóbbi idõben ne esett volna át legalább egyszer epe- vagy vesegörcsön, emésztési problémákon, fejfájáson, látás- vagy hallászavaron, bõrproblémákon. Jellemzõ tünet lehet még a szédülés, a hányás, hamenés, kiütések, köhögés, pánikrohamok.

A karmaletétel nem azt jelenti, hogy leválasszák rólunk, amire nincs szükségünk, hanem azt jelenti, hogy a hozott feladatokat halmozottan kapjuk, hogy az idei évben keresztül tudjuk engedni magunkon. Bármilyen fizikai tüneted is jelentkezik (legyen az egy fejfájás vagy egy rákos daganat), ne feledd, hogy mindig ott van a választás lehetõsége. Szembenézel vele, megszünteted létezésének okait, ezzel meggyógyitva a tested, vagy megadod magad neki. Azt gondolom, hogy nincs más választás, mint tudatosan dolgozni önmagunkon. A megértés hiánya a gyógyulás hiányához vezet.

Valóban eljött a végelszámolások ideje. Akivel még karmikus feladatod van, megjelenik az életedben. Ezek lehetnek rég látott jóbarátok, de lehetnek számodra vadidegen emberek. Néha két szem villanásából megtörténik az energiacsere. Nagyon egyszerû: ha valaki felé van karmikus adósságod, az elveszi, ami az övé (lehet, hogy megbánt), ha pedig õ tartozik Neked, visszaadja, ami a Tiéd (pl. segit Neked valamiben). Emberek jönnek-mennek most az életünkben.

A másik fontos témakör, amit szeretnék érinteni, azok az egzisztenciális félelmek. Sokan állandó félelemben vannak, hogy bizonyos dolgokat elveszíthetnek, vagy életszínvonaluk lecsökkenhet. Félelembõl látszatbiztonságot teremtenek, amely még jobban erõsiti a függõségi viszonyt. Azt hiszik pl., hogy fontos jól fizetõ, biztos munkahelyet találni, hogy fontos, hogy mindig legyen pénz a számlájukon, vagy olyan dolgokra, amikre "szükségük" van. Ezzel elkezdõdik az ördögi kör. Azzal a félelemmel, hogy egy napon kevesebbük lehet, mint ma, félelmet vetítenek ki a jövõbe. Fontos meghozni azt a döntést, hogy végre a jelenben éljünk! Csak a MOST létezik.

A gazdaságban óriási változások/átalakulások vannak és várhatóak. Nem tudhatod, mi lesz holnap. Ezért élj a mában! És ne feledd, az élet igazságos! A pénz újrafelosztása folyik a világban. Azok az emberek, akik segítenek társaiknak az átalakulásban, akik megosztják tudásukat, tapasztalataikat, és hajlandóak személyes fejlõdésükért megtenni mindent, amit tudnak, azok emelkednek, és biztosra vehetik, hogy nem süllyednek el. Akik csupán a materiális világgal vannak elfoglalva, egyre nagyobb pánik van úrrá rajtuk.

A harmadik téma, amire kitérnék, a lélektárs és ikerlélek témája. A párok közötti összekapcsolódás kezdetét vette, igy néhány hónapon belül megtörténhet a találkozás. Ám egy rendkivül fontos dolgot meg kell értenünk ehhez: szeretned kell önmagad! Ikerlángod olyan mint Te! Talán nem úgy néz ki, de energetikailag sejtrõl-sejtre pont olyan, mint Te. Tehát ha gyûlölsz magadban bármit, ikerlángod, visszatükrözi Neked azt. Bármit is érzel, õ ugyanazt érzi. Igy ha nem szereted magad feltétel nélkül, õ sem tud szeretni és elfogadni Téged. Ehhez óriási mennyiségû emocionális gyógyulásra van szükség. De egyre közelebb vagy ehhez az egyesüléshez. Az abszolút integritás és õszinteség mûvészetének mesterévé kell válnod, hogy mûködjön a kapcsolat. Az öngyógyitás és az önmagaddal való munka mesterévé kell válnod.

A földi sik átalakul. Hogy résztvevõként vagy szenvedõ szemlélõként veszel részt benne, az már a Te döntésed.

Ne feledd! Ez most egy olyan változás, mely mindent megváltoztat!

Forrás: tudatbazis.hu

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3514 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
,


Utunk a Foton Gyûrûn át, az Alcione körül.


A Földön az élet radikális változását eredményezi a Foton Gyûrûn történõ áthaladás.
A Foton Gyûrû annyira óriási, hogy átszelése is 2000 évet vesz igénybe, a jelenlegi Földi idõszámítás szerint, erõs elektromágneses sugárzást bocsájt ki a látható és a láthatatlan frekvenciákban, beleértve az X sugárzást. A Gyûrû fotonjai egy sokoldalú és sokkoló hatást fejtenek ki a földi anyagra. Elsõsorban minden test fluoreszkálni fog, amely hatása, hogy 2000 évig nem lesznek éjszakák! A testek által kibocsájtott fény hõhatás nélküli, és nem lesz árnyék. Az egész naprendszer molekuláris anyag struktúrája változik, a fotonenergia megoldja a NASA gondját, a fõ szabad és környezetkímélõ energia forrásává válva. (ahogyan azt Tesla) gondolta.

A Föld fajsúlya fokozatosan csökken és megváltozik. Miután a Föld szintje több ezer évig állandót jelzett 1980-ban 7,8 Hz -rõl felgyorsult a mai 12 Hz-re. Ez azt jelenti, hogy a rezgés frekvencia növekedés hatásaként a nap 24 órája valójában 16 órát jelent.

Ez egyelõre elfogadható, de magyarázza, hogy miért nincs elégséges idõnk, miért sietünk egyre jobban és miért fáradunk.

Mi történik a Foton Gyûrûbe való belépéskor 2012-ben, mert más évben az teljesen elképzelhetetlen, hisz a teljes emberiség egy más dimenzióba lép át. Még nem tisztázott? Pontosítva 24 óra effektív 0 órát jelent, tehát a földi idõ megszûnik!

De hogy egy szerencsétlenség nem jár egyedül, abban a Nulla Pontban megváltoznak a Föld mágneses Pólusai is. A jó jel azonban ismételten az idõ vége nem a Világ vége! A pillanat viszonylagos közelségének a jelét a naprendszer szélén található plazma ragyogásának 10 szeresére való növekedése. A napon keresztül a bolygók ugyancsak növekvõ energiát kaptak.

A mayák is várható változásokról a félistenek üzenetét küldik. A teljes Naprendszer szinkronizálódik a Galaxissal és Világegyetemmel, a jó hatásaként. Átlépünk a jelen technológiából, és amit az idõrõl és térrõl tudunk.

A pénz szükséglete eltûnik. Az 5.-dik dimenzióba lépünk. Az emberi DNS a jelenlegi 2 spirálról 12 spirálra programozódik át. Az emberi lényt illetõen a változások hatalmasak és pozitívak.

Mellékhatások viszont fájdalmasak (ami jó jel hisz a szervezet megtisztulását jelenti) így: Migrén, fejfájás, fáradtság, szédülés, ritmuszavarok. Megfázás jellegzetes tünetei (láz, izzadás, csontfájás) melyeket a hagyományos kezelés nem segít. Izomzatgyengülés, nehézlégzés, ok nélküli elfáradás. Limfatikus és immunrendszer változás, nyugtalanság, depresszió, stressz a múltba révedés. A Foton Gyûrûbe való belépéskor egy átfogó újraharmonizálási folyamat történik, melyben a testünk saját frekvenciája a Világegyetem alapfrekvenciájára hangolódik.



Ez az "égbemenetel" melyrõl a régi írások beszélnek: A "felemelkedés" mivel váratlanul erõs, azok, akik alacsony, vagy negatív tulajdonsággal rendelkeznek (rosszindulat, egoista) nem élik túl az átváltozást. A gén és DNS frekvencia az embernél nagyon magas és finom. Ez tulajdonképpen a fény, amely a félistenek és szentek auráját láthatóvá teszi.

Dr. Berrende Fox vér tesztekbõl kimutatta, hogy 20 éve az emberek sejtszinten kezdtek változni, vannak kik a DNS szerkezetbeli új láncszemeket fejlesztettek. A várható nyereség: Intuíció és paranormális teljesítõkészség fejlõdése. Az agy jelen 10-15 % -nyi használatbavétel jelentõs megemelése. Minden gyógyíthatatlan betegség (rák, HIV is) eltûnik. Megsokasodnak a telepatikusok és bioterapeuták. Megváltozik a fizikumunk és (akik túlélik) aurába öltözünk.

forrás:/facebook/

paramoral.eu/news.php



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3515 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
,

Mi történik a Földön 2013-ig - válogatott jóslatok és elõrelátások gyûjteménye

szerzõ: Kubik Livia

2012 végén, illetve 2013-ban nagy változások lesznek bolygónkon. Ennek okai:

- Véget ér a 26000 éves Föld-Nap-Plejádok keringési ciklus
- Lezárul a Galaktikus Középpont körüli keringés 230 millió éves periódusa
- A Nagy Központi Nap körüli végtelen hosszúságú körpálya két végpontja is záródik.

2013-ig a következõ események fognak lezajlani:

- Pólusváltás történik, ezáltal megváltozik a Föld Naphoz viszonyított helyzete
- Egy idõben, a Napban is pólusváltás zajlik le, ezáltal megváltozik a Plejádokhoz viszonyított helyzete
-A Plejádokon is bezárul az aktuális spirálkör, így megváltozik az Orionhoz viszonyított helyzete
- Az Orion teljesen felbolydul, 24 órára elsötétül, ez alatt a rendszer minden csillagán és bolygóján pólusváltás megy végbe
- Az Orionon felszentelve újra megnyílik a galaxisok közötti átjáró
- A Szíriusz az egész világmindenség misztérium iskolájává lép elõ
- A Naprendszer keringési pályaképe megváltozik, az Alcyone helyett - az egész Plejádok csillagrendszerrel együtt
a Szíriusz körül kezd el keringeni.
- A galaxis e karjának a Szíriusz lesz az új központi napja, a Plejádok pedig be fog olvadni a Szíriusz csillagrendszerbe.

Jelenleg bolygónk már a foton övezetben tartózkodik, eddig a peremén haladtunk ki-be sodródva. A foton övezet a Galaktikus Középpont magas rezgéstartományú kozmikus kisugárzása.

2000-ben léptünk be ebbe az övezetbe, egyre mélyebbre tartunk és 2000 évig fogunk benne tartózkodni.
A foton övezetbe lépésünk hatására a változások már elkezdõdtek. A Föld galaktikus Nap-beavatása miatt egyre több áradás, földrengés és vulkánkitörés lesz megfigyelhetõ.

A kontinensek arculata át- és átrendezõdik, majd bekövetkezik a pólusváltás.
A pólusváltást követõen a Föld (és az Univerzum) evolúciós folyamatával szinkronban dimenzióváltás következik be.
A Föld keringési pályája addigra már teljesen a foton övezet hatása alá kerül, így csak azok lesznek képesek a folyamatot a Földön, a fizikai síkon túlélni, akik erre felkészülnek.

Mindenkinek két választása lesz:

- Nem kívánnak a Földön maradni (ebben az esetben a galaxis egy másik részében található bolygóra kerülnek, ahol folytatódni fognak karmikus leckéik és az a háromdimenziós evolúciós folyamat, melynek most is a részesei).
- Itt maradnak (ebben az esetben mindenkinek meg kell nyitnia és aktivizálnia kell Ka-csatornáit, hogy testük képes legyen kiállni a Földön bekövetkezõ rezgésszint-változást).


Akik folytatják karmikus leckéiket, azaz elmennek:

Egyesek azért választják majd a természeti katasztrófák általi halált, mert tudatuk felismeri, hogy emberi megtestesülésük már túlságosan mélyre süllyedt a látszatok világába, és képtelen egyéb módon kitörni onnan.

Mások azért hagyják el ily módon a "földi árnyékvilágot", hogy a Fény honába segítsék a halálon velük együtt átmenõket, és követendõ példával járjanak elöl a felemelkedés terén.
Megint mások azért választják a halálnak ezen módját, mert készen állnak a Föld elhagyására, hogy ezután egy másik bolygón folytassák evolúciós pályafutásukat.

Lesznek olyanok, akik egyszerûen azért halnak meg ilyenkor, mert fizikai szervezetük a fennmaradó idõben már nem alkalmas arra, hogy az átlépéshez szükséges változásokat meg tudja valósítani a Földön.



Függetlenül attól, hogy ténylegesen, avagy a felemelkedésre készek esetében látszólagosan ki miért leli halálát ilyenkor, a magasabb kollektív tudat olyan hatással bír az események alakulására, hogy véletlenekrõl szó sem lehet.Mindazok, akik elhagyják a fizikai síkot, maguk döntenek errõl.

Akik dimenziót váltanak, azaz maradnak a változásokban:

Amikor az ember elér egy bizonyos tudati fejlettségi szintet, éljen akár olyan területen, ahol hatalmas földrengések temetnek maguk alá mindenkit, vagy sodródó árvizek pusztítanak minden útjukba kerülõt, õ mégis túléli az eseményeket.
Egyszerûen feljebb rezeg a következõ dimenziókban, és halál helyett egyfajta szellemi emelkedettséget tapasztal meg.

Addig, 2013-ra, a Földön maradóknak négy evolúciós alapelvet kell megérteniük és magukévá tenniük:

- 1. A földi ember létének célja a fizikai, érzelmi, mentális és spirituális fejlõdés.

- 2. Minden emberi lény magában hordozza a fénybõl és szeretetbõl álló Isteni Lényeget, amelynek alaptermészete a jóság.

- 3. A szabad akarat abszolút érvényû, univerzális joga mindenkinek, ám a tökéletesedés lehetõsége abban rejlik, hogy saját akaratunkat hittel és bizalommal alárendeljük az isteni akaratnak.

- 4. Minden természeti létezõ szent és sérthetetlen, függetlenül attól, hogy egyéni szinten mennyire szolgálja a Magasabb Én szükségleteit.

2013 elején az egész Plejádok-rendszer (amibe a Napunk is beletartozik) magasabb "iskolai" osztályzatba lép, és a csillaghalmaz Fényvárosoknak fog otthont adni.

A Fényvárosok olyan lakóhelyek, ahol a népesség minden egyes tagja tisztában van a fejlõdés szellemi törvényeivel, és tiszteletben tartja minden dolog szentségét.

A Fényvárosok lakosai felismerik életcéljukat, és önmaguk, közösségeik és az egész létezés fejlõdése és növekedése érdekeinek alávetve élik életüket (Isteni Terv szerint), és elérik legalább a Krisztus-tudat szintjét.

forrás:/facebook/

paramoral.eu/news.php?item.2319.5

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja #3518 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.

50 nappal a nagy változás elõtt - amit a fotonövrõl tudni érdemes

1961-ben fedezték fel mûholdak segítségével, hogy a Plejádok körül valami furcsa, aranyló energia felhõ jelenik meg. Pontosan nem tudták definiálni, hogy mi ez, de az észrevehetõ volt, hogy határozottan közeledik a Naprendszer felé.

Ahogy Napunk halad az Alcyone körül, ki és belép ebbe az övbe, amit Foton övnek nevezünk.


Napunk keresztül halad a Foton övön megközelítõleg 2160 év alatt és a övön kívül 10.800 évig. A teljes ciklus felépítése: a naprendszerünk belép a Foton övbe (2160 év), kilép a Galaktikus Éjszakába (10.800 év), és ismét be (2160 év), és ismét ki (10.800 év). A foton keletkezésérõl, a fizika szintjén annyi elmondható, hogy amikor egy pozitron találkozik egy elektronnal, a másodperc töredéke alatt lenullázódik a töltésük, és a kiegyenlítõdés pillanatában az anyag energiává, fotonná, fénnyé alakul át. Tulajdonképpen ez az abszolút Fény, ami a részecskék találkozásából született.

Akármilyen megdöbbentõ is, a NASA elõször kidolgozta a tervet a Foton öv felrobbantására, és állítólag tettek is erre kísérleteket. Ez tökéletesen kifejezi ezen csoport valódi szándékait, hatalmi gõgjét, és hamis mindenhatóság tudatát. Hamarosan azonban rá kellett döbbenniük, hogy a Foton övet nem tudják megsemmisíteni, és az határozottan, ellentmondást nem tûrve közeledik. A Nap 1998-ban lépett be a Foton övbe, amit a csillagászok is visszaigazoltak, ugyanis igen intenzív napaktivitás volt akkortájt, és különféle napkitörések zajlottak a felületén.

A tudósok bejelentése szerint az utóbbi évek legnagyobb viharai dúltak most a Nap felszínén, és a Föld mágneses terét elért gázfelhõk mérsékelt geomagnetikus viharokat keltettek. Ezek következtében a mûholdas rendszerek, az elektromos hálózatok, és a mobiltelefonos hálózatok is megbénulhattak részlegesen. Mivel a gázok elektromosan töltött részecskéket tartalmaznak, ezért valóban érzékelhetõek voltak ezek a zavarok a távközlési, a mûholdas, az áramszolgáltató, és a navigációs rendszerekben. Arról is vannak statisztikai adatok, hogy az emberek érzelmi, és mentális állapotára is erõsen hathatnak ezek a napkitörések, ilyenkor több baleset, katasztrófa, és akár erõszakos cselekmény is történik. A nap jelenléte a Foton övben 2002-tõl vált teljessé.

A tudósok az elõrejelzéseikben sok olyan dolgot említenek, melyek részben már érzékelhetõek, csak talán finomabban, és nem egy univerzális kataklizma jellegével. Arról beszélnek, hogy a szeizmikus aktivitás fokozódhat, vagyis földrengések, vulkán kitörések, nagyobb gyakorisággal várhatóak. Esetlegesen pólusváltás is történhet, és ezeket a jeleket valóban már mind tapasztaljuk is. Ha a Nap lép be elõször a Foton övbe - mondták a tudósok -, akkor lehet, hogy 5-6 napra teljesen kialszik az égbolt fénye, és totális sötétség borul a Földre. Sõt bizonyos fokú lehûlés is elkezdõdhet, ami akár egy átmeneti, kisebb fajta jégkorszakkal is felér majd. Utána pedig, az abszolút Fény sugárzó jelenléte lesz várható.

A Plejádok üzenetei úgy szóltak, Barbara Hand Clow szerint, hogy 1987. március 16-a és 22-e között a Föld belépett a Foton övbe, egyetlen hétre. Ezután, minden évben egy héttel ez elõtt léptünk a Fénysávba, és egy héttel ez után hagytuk el ezt a mezõt. Vagyis minden évben kitolódik ez az idõszak 2-2 héttel. 1988-ban már három hetet, 1998-ban pedig már közel fél évet tartózkodott a Földbolygó a Foton öv sugarában. Minden évben, az idõ hossza növekedni fog 2012-es esztendõ téli napfordulójáig, amikor a Föld teljes keringési pályája a Foton övben lesz, és ezzel a Nagy Ciklus véget ér és ez az a dátum, amikor a maja naptár is végzõdik.

A Foton övbe való belépés óta a Földre nagyon erõs spirituális energiák áramlottak, ez elindította finoman ezt az átalakulási folyamatot. Ahogy haladunk elõre az idõben, egyre többször vagyunk ennek a spirituális átalakító erõnek a hatása alatt, egyre többet tartózkodik a Föld a Fotonövben, így az átalakító hatások egyre folyamatosabban és intenzívebben érnek bennünket.

A Foton övvel való találkozás valóban hozhat kataklizmákat, mint ahogy a legutóbbi Oroszlán világkorszakhoz kötõdik Atlantisz pusztulása is, és az azt követõ Özönvíz, i.e. 10 800 körül. Tehát a Foton övbe való belépés, nem mindig kellemes, de mindenképpen egy hihetetlen mély transzformáció. Lehetõség az emlékezésre, egy kvantum ugrás megélésére, amikor is egy egész civilizáció felemelkedhet a létspirálján egy magasabb szintre. A mi kollektív és egyéni rezgésszintünkön múlik, hogy mit fogunk ebbõl megélni. Amikor végleg megérkezik a Föld ebbe az állapotba, akkor ez a változásokkal teli szakasz lezárul és egy stabil állandó szakasz következik be.

forrás:http://hitelvilagstadium.blogspot.hu/2012/10/50-nappal-nagy-valtozas-elott-amit.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3523 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.


Az utolsó hónapok (napok) folyamatai - 2012. december 21-ig



"A TE FOLYAMATOD 2012" címû könyv kapcsán



Riport : MICHAEL ELRAHIM AMIRA -val, a szerzõvel,
- a tudatossági energia folyamatáról
Riporter: MICHAEL VOGT / Alpenparlament TV
forrás: www.dein2012prozess.de





Riporter.:
2012 dec 21-e egyre jobban közeledik. Sokan tartanak, rettegnek ettõl a dátumtól, és talán van értelme egyszer arról beszélni, hogy itt nem egy idõpontról, hanem egy folyamatról van szó.

Michael E.A.:
Igen, egészen pontosan. Mélyedjünk bele.
Vegyünk egy footbalmeccset. Ha csak a 90. percet nézzük, akkor az egész mérkõzést nem látjuk, csak a végeredményt. Ugyan a 90.perc megmutatja a végeredményt, de sokan eldöntötték, hogy a teljes 90 perc alatt ott vannak, akár aktív játékosként, akár inaktív nézõként, ahol emócióik és gondolataik vannak.
Tehát a teljes 90 perc a döntõ, és 2012 dec. 21-e megmutatja az eredményt.

Riporter.:
Nem lesz-e túl késõ, ha ezt a dátumot követõen kezdek el foglalkozni a dolgokkal?
Michael E.A.:
Az ellenkezõje a helyzet. Ahogy a szellemi világ elmondja, mi a feltételeket teremtjük meg hozzá. Spirituális, szellemi, érzelmi, és a ténykedést a...síkokon. Ezek a feltevések dec. 21-ig.

Aztán dec. 22-tõl igazán elkezdõdik. Mert a szellemi világ azt mondja, onnantól kezdve van ca. 20 évünk, ..Nem tudtam, de a Maják szerint 2032 a következõ dátum, ahol az arany korszak elkezdõdik.

2012-tõl két emberiség fog élni:

A félelemmel teli, bizonytalan, tudatlan emberek, akik családokba, kontinensekre tömörülnek, és a másik oldalon a spirituális, szeretetteljes, tudatos emberek, akik tudatában vannak, mi történik. És a miénk lesz a feladat, hogy 20 éven keresztül mi, akik ismerjük a törvényszerûségeket, akik tudatosak vagyunk, megéljük azt, mit oly sokáig mondtak. Mi csodákat fogunk létrehozni.

Mi akik a nehéz anyagi világ körülményei között megtanultuk kezelni a dolgokat, mi csodákat viszünk végbe. Egészségesek leszünk, megfiatalodunk. És a többiek ott állnak majd és megkérdezik: Hogyan csinálod ezt?
És ez alatt a 20 év alatt meg lesz a lehetõségünk, hogy az egész emberiséget abba a helyzetbe hozzuk, ahol mi az elmúlt 10 év alatt dolgoztunk.

Tehát az egész munka akkor egy segítségnyújtás azok számára, akik ezt még nem lépték meg.
Valamit megérteni, az emberiséget megérteni egy alapfeltétel, egy kihívás.

Csak akkor értheted meg, pl egy kilencedikesként az elsõst, -és soha nem mosolyognád meg, amiért csak kezdi tanulni a betûket, - hiszen te is így kezdted.

Akkor tudod megérteni az emberiséget, ha felismered, hogy ahogy mi is elkezdtük és permanensen fejlõdtünk, és mi abban különbözünk, hogy mennyi reinkarnációs folyamaton mentünk keresztül. Hány életet éltünk. Ez persze különbség lesz a fiatal, a teenager, az öreg lélek esetén.

És a földön létezik egy csoport, akit a Szellemi világ az öreg lelkek legidõsebb lelkeinek mond, és ezt a lemúriai, atlantiszi nyelven Elohim-nak mondanak, õket An kana Te-nekhívják. Az An kana Te azt jelenti, hogy õk Földanya õrzõi az idõk kezdete óta. Tehát léteznek a bolygón olyan lények, akik végtelen sok életet éltek, õk atlantisz Fõpapjai és fõpapnõi, õk a Lemúriai lakosok.
An kana Te-k feladata újra emlékezni arra, kik õk. Ma, ha felismered ki vagy, akkor tudod, mi a feladatod.
Riporter.:
Te azt mondtad, hogy ez megnevezés, és nem cím. Miért hangsúlyozod ezt?

Michael E.A.:
Mert rögtön kialakulna egy nézet, mi szerint vannak a normál emberek és van az elit, a különlegesek, de épp ellenkezõ a helyzet. Ez egy feladat. Pl. olyan, mint egy házépítés, ott is van az építész, akinek megvan a feladata. Õ relatív korán jut hozzá az egészhez, mert az õ feladata a szellemi megalkotás, a teljes kép megálmodása, aztán kerül papírra, és aztán jönnek a különbözõ mesteremberek, akik kézi munkával megalkotják, de ez nem jobb vagy rosszabb, csupán ez az õ feladatuk. Tehát az építész feladata az elõkészítés.

Az An kana Te -ket, az öreg lelkeket a Forrás arra választotta ki, hogy a rendszert védjék és óvják.
Amikor a Forrás azt mondta, hogy én szeretnék egy teljesen új univerzumot, ahol az én saját teremtõi akaratomat odaadom az egyes részeknek, és az egyes részeknek megvan a lehetõségük, hogy bármit megtegyenek, szabad akarattal. És ebben a zárt részben lehetséges a megzavarás is, és ebben az An kana Te-k, mint egy védõ csoport azok, akik minden inkarnációbna jelen vannak, hogy az emberiséget vezessék és utat mutassanak.

Riporter.:
Hogyan kerülnek ennek tudatába?

Michael E.A.:
Akik ezt most hallják, õk érteni fogják. Az öreg lelkek annyi inkarnációt éltek, hogy már nincs karmájuk, már teljesítették a karmát. Szabad volt mégis karma nélkül inkarnálódnunk, egyetlen okból, hogy itt legyünk, amikor Földanya felemelkedik.

Ami most történik, az az univerzumban még soha nem történt meg, Egy teljes bolygórendszer kompletten felemelkedik az egyik dimenzióból egy másikba. Egyes mesterek élték át ezt eddig: Buddha, Krishna, Jéshua.

Ahhoz, hogy most egy teljes rendszer felemelkedjen, egy enormisan magas energia szükséges. Amirõl ma beszélünk, az energia, nem anyagi energia, hanem más energia. Van a tudatossági energia és a befolyásoló energia. Ezt az energiát csak tudatos emberek tudják kezelni. És ami ehhez szükséges, azok az érzelmek, amik ehhez kellenek. Szeretetre van szükség. Ez azt jelenti, hogy csak egy érett lélek, akik sok inkarnáció során minden helyzetet megélt és megoldott, most ismét leszületik, a nélkül, hogy személyes megoldani valója lenne. Mindezt a teljes, tiszta szeretetbõl. Az egyetlen, amire szükség volt, -és a szellemi világnak mindig vannak csodálatos példái ...

Mi ott álltunk az ég kapujában, készen arra, hogy most pedig lemegyek, és ezt a rendszert haza szeretjük, de le kell jutnom. Ám a rezgésem már feljebb van, hogyan jutok hát le, ennek egyetlen módja van, egy ballasztra van szükségem. Tehát a reinkarnációs égi ajtónál fent valamit be kellett csomagolni, hogy lejuss. Mert ha semmilyen témád nincs, már nem tudsz lejutni, ha nincs reinkarnációs témád, amit meg kell tapasztalnod, és meg kell oldanod.

Tudod, mit csináltunk, fogtunk egy hátizsákot, amire pl. az volt írva, "partneri kapcsolati gond", és gyerünk .. mentünk lefelé, avagy "pénzügyi gond" - ok. ez jó lesz és gyerünk lefelé.
Egy ilyen támát becsomagoltunk és így érkeztünk ide.

Ez csodás, ha ebben az életben felismered, miért jöttél, azonnal tudod, mi a feladatod, csak arra kell emlékezned, ki vagy te. De csak a hátizsákra van szükségem, és ha felismerem, akkor egyszerûen elengedem a hátizsákot.

És épp ez történik, Még soha a világban nem inkarnálódott egyszerre 7 millió feletti õrzõ. Õk érzik, és ezt nem lehet értelemmel felfogni. Ezt csak érzed. Ezek az emberek már gyerekkortól kezdve érezték, hogy más vagyok, mint ez a világ...

Riporter.:
Most már rámutattál arra, hogy 2012 decemberében a föld frekvenciájával fog történni valami. Mi a kulcs és miért olyan jelentõs ez, ami a Schumann frekvenciával történik?

Michael E.A.:
Igen. Én csak azt mondhatom, amit a szellemi világ nekem mond, én ezt egyáltalán nem tudtam.
1987-ben a Föld rezgés frekvenciája, 7,83 Herz volt. Minden atom, minden molekula ebben a a rezgésben volt, beleértve a testünket is.

A harmonikus konvergenciával került a 11:11 kapu megnyitásra, a fény kapu, a mesteri kapu.
1987-tõl 2010-ig (ezt fontos megérteni, mert akik ezt hallják, õk tenni fognak, ez a tevékenység a fontos) tehát ebben az idõszakban Földanya 23 év alatt 5 oktávot emelkedett. Mindig fél fokonként emelte saját energiáját. 2010-ben 13 Herz felett voltunk már.

2010 óta most 16,7 Herz-nél tartunk, tehát további két év alatt 4 oktávot emelkedett.
Tehát, akik most a következõ napokban azt érzik, hogy az érzelmi testükben terheltek, sokan testi síkon betegszenek meg, mások az érzelmi síkon. Most tehát ismét egy más síkon épül fel egy energia, a tudatossági síkon. Hogy Földanya, mint egy hordozó rakéta felemelkedhessen.

Hogy megérthessük. Mostantól ( 2012 junius) 7 hónapunk van, és a cél a 21 Herzes frekvencia. A 21 Herz a Tao, a szeretet az 5. dimenzió. Tehát amíg 23 év volt 5 oktávra, 2 év volt 4 oktávra, most 7 hónapunk van 4,5 oktávnyi emelkedésre. Tehát egy enormisan nagy felemelkedési erõre van szükségünk, hogy Földanya, mint egy hordozó rakéta mûködjön. A Föld fel akar emelkedni és ehhez energiára van szüksége.

Riporter.:
Ez egy egészen döntõ pillanat, hiszen rámutattál, hogy nincs automatizmus. Tehát nem dõlhetünk hátra (nem.., pedig sokaknak ez lenne a kívánatos...vannak, akik rózsaszín szemüveget hordanak, és azt mondják, magától jó lesz minden....hát nem..)
Tehát minden egyes embernek hozzá kell tenni a teljesítményét..

Nem kell, de van 7 milliárd ember, akinek az információk hiányában fogalma sincs arról, mi is történik. Még akiknek pl. Svájcban, Németországban, Ausztriában meg lenne a lehetõségük, hogy informálódjanak, õket nem érdekli. Õk elmennek egy meccsre, egy jót esznek, de ezekhez a támákhoz, amikrõl most mi beszélgetünk, nincs affinitásuk. Miért, mert a reinkarnációs ciklusaik alapján nincs meg az érettségük. Ennek semmi köze bármilyen megítéléshez is. Nem jó, vagy rossz. Ez egyszerûen egy fejlõdési, egy tudatossági állapot.

Amikor elhatároztam, hogy csak, mint médium dolgozom, a Rainbow fesztiválon Jeshua azt mondta, (Jézus soha nem volt a neve, bár az arkangyali energiát csatornázni viszonylag egyszerû, de Jéshua, az személyes energia ..) tehát azt mondta, egyetlen lehetõséged van.

Ha érzed, hogy más emberekrõl akarsz gondoskodni, akkor együttérzés szükséges. Olyan emberekre van szükségünk, akikben megvan az együttérzés. Mert csak akiben megvan az együttérzés, az képes egy másik emberrõl vagy állatokról gondoskodni, de az együttérzés csak szeretetbõl fakadhat. Tehát az elõzõleg kialakított ön-szeretet az, melybõl a szeretet fakadhat.

Jéshua azt mondja, soha nem mondtam, hogy szeresd a társadat, az igazi üzenet, amit átadtam az volt, hogy szeresd önmagad. Aztán könnyebb lesz a másikat is szeretni.
Tehát a sorrendnek meg kell fordulnia.

Mi pedig kifelé irányultunk, a szeretetet kifelé irányítottuk az emberek felé, hogy aztán õk jobban szeressenek minket, ami soha nem tudott mûködni.

A szellemi világ azt mondja, két dolognak kell megváltoznia, a kontrollált pénz hatalmának és a speciális egyesülésnek. Az elmúlt 2.000 évben mindegyikünk kapta ezeket a kihívásokat. Nem egy, hanem 50 inkarnációnk volt. A középkorban kaptuk ezeket. Jéshua-tól 30 oldalnyi üzenetet kaptam a 2. könyvben. El kell engednetek a megígért életem történeteit. Két dolgot kell elengedni. Hogy magatokkal hoztatok valamilyen bûnt, hogy bûnösök lennétek. Egy lény csak az anyagi világ értelmében tud bûnös lenni, eredendõen soha.

A papok kezébe adták a jogot, hogy feloldozzanak, akik elõször bûnössé tettek, aztán hatalomvesztetté, így függõvé tettek minket. Azt mondták, te semmit nem tudsz tenni, ránk vagy Jézusra van szükséged, hogy újra bûntelen legyél.

Jéshua azt mondta, soha nem volt Jézus a nevem, ez egy latin név, én soha nem voltam római, a nevem - Jéshua ben Joseph, Dávid házából.

Amint elengeded a hazugságot, egy vákuum keletkezik és beárad az igazság. És a Valóság pedig szabaddá tesz minket.

Riporter.:
Ezt a Vatikánban nem szívesen vennék...
Michael E.A.:
Lehetséges, igen...

De mondjunk még valamit azokhoz az emberekhez, akik kulcspozicióban vannak..
Tehát a lényeg, hogy mi a hozzájárulásunkat megtegyük, amit nem kell, nem jó lenne, hanem szeretnénk. (szabad akaratból)

Egy An kana Te olyan, mint egy anya. Egy anyának sem mondják, hogy neked most gondoskodnod kell, neked szeretned kell gyermekedet. Pont errõl van szó. Oly sok embert megismertem az elmúlt 5 év során, mindegyik ugyanazt mondta. Olyan szívesen segíteném az embereket, szeretetet szeretnék, igazságot és azt, hogy mindenkinek jól menjen. Ez, egy emberben, akiben az önszeretet kifejlõdött, automatikusan elõáll, amit minden nap teszünk.
Mit tudok átadni neked, nem csupán információkat, mi az, amit teszünk, mit tudsz te tenni?
Én most épp ezt kapom a szellemi világtól, impulzusokat, mit tehetünk.

Riporter.:
Megmutatkozik, hogy olyan világban élünk, a Föld egy olyan szelet, ahol még tévedések léteznek, hogyan lehet ezt letenni.

Michael E.A.:
Ahhoz, hogy bármi változzon, a tudatosságon kell változtatni. A Föld morphogenetikus mezõje egy tudatossági mezõ, amit a szellemi és spirituális világ az Akasha krónikának hív.
Az elõre prófétált dolgokban szerepel, hogy ha az emberek kritikus tömege rendelkezésre áll, ott lettek az An kana Te-k megemlítve egy része az embereknek, ca.7 millió ember itt inkarnálódott, akik a gondolati és emocionális területeken változást tudnak hozni.

A világot nem tudjuk megváltoztatni, nem tudunk pl. technikai haladás által változást hozni, ez nem mûködne. De ha a megváltozott gondolkodást az érzelmek energiájával kiárasztjuk, akkor ez fantasztikus változást hozhat. Ez olyan, mint a "századik majom" effektus. Ezért fontos minden ember, mert akármelyikünk lehet a "századik majom". De nem azért mert kell, hanem mert szeretnék valamit tenni. És ha akkor megkérdezed, de mit tegyek, akkor megkapod az információt, mert ezt szeretnéd. A szabad akarat mindig döntõ.
A Szellemi világ, az arkangyali csoportok teli kézzel állnak itt és várnak, de az embereknek azt kell mondani, kérem! Akkor kapnak.

Riporter.:
A könyv címe: a tudatossági energia folyamata. Mit kell ezen érteni, mit lehet tenni?

Michael E.A.:
Most vagyunk a 16,7 Herznél, egy féllel történõ emelkedés során kerülünk 17,2-re. Amikor Földanya egy új lépcsõt megtesz, és a lépcsõk nagyon kicsik, de nagyon intenzívek. Jelenleg minden két hétben teszünk egy lépcsõfok emelkedést.

Földanya fel akar emelkedni, és mint egy hordozórakétának, energiára van szüksége. Ez két módon lehet, vagy elõre tankol, ami a legjobb lenne, mielõtt kilõ. Ha elõre megvan az energia, akkor amikor eléri a pontot, ahol emelkedhet, akkor lágyan, gyengéden megemelkedik. A tele tankolás a tudatossági energia által lehetséges, olyan lények által, akik tudatosak. Miután az emberek többsége tudatlan, hatalmától megfosztott, így a tudatos rétegtõl függ. Ezek azok a lények, akik ebben az inkarnációjukban 5-10-15-20-40 éve ezzel foglalkoznak.

De mi történik ?
Én 30 éve foglalkozom ezekkel a dolgokkal, és egyszer csak ott állok, és mintha az elején tartanék. Most azt mondta a szellemi világ, az történik, hogy az egyéni emóciók által lehet feldolgozni a még meglévõ, „negatívnak” (ok... nincs negatív..,) de így élhetõ érzelmeket, a dühöt, féltékenységet, gyûlöletet, tehát mindent, ami a legmagasabb érzelmeket gerjeszti bennünk. Mi az An kana Te-k, ezekbe az energiákba beleástuk magunkat, teljes szándékkal.

Pont a "negatív" energiákba, mert ezek azok, amik a legnagyobb energiát szolgáltatják, ha megváltoztatjuk õket. Tehát pl. gyerekkorunkban nem tisztáztunk bizonyos dolgokat, nem is tudtunk, de elástuk magunkban mélyre. És ebben a fázisban, amikor Földanya a legnagyobb üzemanyagot igényli, feljön mindez. Ezek egyszerû dolgok.. pl kimész az ajtón és a szomszédod azt mondja, hogy a garázsa elõtt parkolsz. Normál esetben azt mondod, ok, elállok. De e helyett, mintha egy kapcsolót kattintanának benned, elkezdesz felrobbanni. A legegyszerûbb esetekben ez történik.

A partnered a reggelinél mond egy egyszerû mondatot, és valami felrobban benned. Ha mi ezt megértjük, hogy most van a pillanat, amikor egyszerûen a következõt tehetjük. A teljes arkangyali csoport itt van körülöttünk, ezt nem egyedül kell csinálnunk. Ez nem egy több napi, hónapnyi folyamat, ez egészen könnyedén mehet, gyorsan, egyszerûen.

Amikor tehát felismerem: Ó, düh van bennem.., -tehát jó lenne egy névvel ellátni ezt az energiát. Fontos lenne felismerni, megnevezni az energiát.

Pl. a legmélyebb düh van bennem, a legmélyebb féltékenység, frusztráció, sértõdöttség, tehát nevet adok neki és megkérem az arkangyali erõket, hogy a lényem teljességébõl, ez fontos, tehát a teljes Lényembõl, létembõl oldják fel. És azonnal érzed, hogy elkezd valami belül oldódni. Õk átveszik ezt az energiát, és oldják.

Tehát ezt az elõtt kell kérned, mielõtt megeszed a szomszédodat... hát persze. Tehát becsukod az ajtót és azt mondod, ok, megbeszéljük késõbb. Akkor tehát transzformálódnak ezek az energiák. Mondhatod, hogy vonatkozzon ez minden inkarnációdra, vagy teljes ciklusodra. És megkérjük, hogy ezt az energiát fénnyé és szeretetté változtassák, és Földanya számára tegyék tudatossági energiaként hozzáférhetõvé.

Ha mi ezt azelõtt megtesszük, mielõtt Földanya a felemelkedési pontot eléri, akkor ezt az energiát befogadja, és elérve a pontot csendesen átlép, és minden jó.
Riporter.:
Tehát ez egy transzformációs folyamat, melynek során a negatív, destruktív energiákat használjuk fel, melyek "elraktározásra kerültek", mert egy más módon másra szolgálnak...

Michael E.A.:
A folyamat a felemelkedés, melynek során egy alacsonyabb energia egy magasabb rezgéssé átváltozik. Ezt csak egy tudatos lény teheti meg. Az alacsonyabb érzelmeinket, az alacsonyabb energiáinkat a tudatos folyamat kapcsán, hiszen szeretném megváltoztatni egy magasabb szintre emelem, fénnyé és szeretetté. És pont ez történik a kollektívben. Ha 7 millióan világszerte ezt megtesszük, akkor a lépcsõfokok egyre gyorsabban emelkednek.

Egyre több energiára van szüksége Földanyának, hogy a 21 Herzet elérhesse.

Riporter.:
Rámutattál arra, hogy a bûnösség egy nagy korszakon át egy olyan befolyásoló, elnyomó eszköz volt, aminek kapcsán alacsonyan lehetett tartani az önértékelést, befolyásolni lehetett az embereket. Látsz-e lehetõséget, letétet arra, hogy abban, amit naponta megélünk a gazdaságban, a pénzügyekben, hogy ez a krízis feloldódjon? Hogy ezek a tartozások, felelõsségek a levegõbe repüljenek? Segít-e minket, ha ez összetörik?

Michael E.A.:
A szellemi világ azt mondta nekem, érezz rá, hogy azzal a gondolkodással, amivel most rendelkezel a harmóniát vagy a diszharmóniát hordozod, okozod? Az a kérdés, hogy tényleg összeomlást akarunk, tényleg azt akarjuk, hogy a pénzrendszer összedõljön? Tényleg azt szeretnénk, hogy számos kommunikáció megszûnjön és káosz törjön ki? Tudod mi lesz, ha káosz tör ki? Ez millió, talán milliárd emberéletbe kerülne.
Nem lenne-e értelmesebb azt mondani, hogy mi, akik tudjuk, mi zajlik, és kapcsolódni tudunk, permanensen együtt vagyunk, könyveket tudunk olvasni, össze tudunk gyûlni, hogy kihasználjuk a szellemi feltevéseket, és olyannak hagyjuk a világot, amilyen.

Rendelkezünk a szellemi feltevésekkel, és életünk során belemélyedünk a szeretetbe, Jeshua azt mondta, arról fogjátok felismerni egymást, hogy az önszeretet jellemzõ. Ez azt jelenti, hogy az élet minden területén a munkában, a partnerkapcsolatban elmélyedünk az önszeretetben. Ez pontosan azt jelenti, hogy nem megyünk bele több kompromisszumba.

Nem végzünk munkát csupán a pénzért, hanem csak azért, ha mi is töltõdünk általa, csak olyan partnerkapcsolatban élünk, mely szeretettel tölt fel, nem azért, mert kompromisszumokba kell belemennünk.
Mi most elkezdhetjük az átélt önszeretetet megélni. Ha mi ezt tesszük, ha sokan tesszük, ha a kritikus tömeg ezt teszi, akkor Földanya morphogenetikus mezõjét emeljük, és ha elér a dimenzióváltáshoz, ha az ötödik dimenzióban vagyunk, ahol nincs már idõ. Tehát gondolat, érzés, megélés és oda jutunk. Tehát hagyjuk a világot olyannak, amilyen, maga által is vezetõdni.

Még soha nem volt olyan, hogy a világ megkérdezze, hogyan van az, hogy a legnagyobb rész nem rendelkezik szinte semmivel és a kevesek birtokolnak mindent. Oly nagy tudatosodási hullámok mozdulnak, és mindenki érzi, valami nem stimmel.

Riporter.:
Valóban, minden fórumon azt látni, hogy emberek úgy látják, hogy a jelenlegi rendszer lebontja önmagát. Ez nem feltétlenül az összeomlást jelenti, hanem sok kérdést, hogy mi zajlik egyáltalán? A könyv elsõ fejezete: a Káosz vagy újrakezdés?

Michael E.A.:
Két dologról van szó. Az egyik a tudatosodási energia, mellyel Földanyát felemeljük, melyet élünk, hiszen már az örömben létezünk, ezt a hétköznapok során termeljük. Az érzéseket átalakítjuk fénnyé és szeretetté.
Amirõl még nem beszéltünk. Mi lenne, ha nem lennénk elegen közülünk, akik készen állnak minderre.
Hogy a mindennapi kenyerünket megéljük, a mi feladatunk ezt megtenni. Már az inkarnációnk elõtt tudtuk, hogy ez a mi feladatunk. Tehát ha mi csak félig tankoljuk fel a bolygót, vagy háromnegyedik... Mi történik, ha gázt adsz, -és ezt már sokan átéltük-, hogy üres a tank. Tehát ha Földanya elindul és a felemelkedési folyamat alatt nincs elég energiája, mert szabad akaratból nem álltunk elegen készen, akkor egy rövid idõn belül felemelkedési energiát kell teremtenie önmagának. Ezt nem õ teszi meg, mert mindig a tudatossági energia szükséges. Tehát mit tesz? Valahol megrázza, megmozdítja a bolygót. Mi átélünk egy természeti katasztrófát, ami tíz-húsz, százezer embert érint. Ezt milliók nézik a tv-ben. Mi történik? Egy együttérzési, érintettségi, tudatossági hullám árad szét, és a Föld a jelen most pillanatában megkapja az energiát, amire szüksége van és felemelkedik.

Tehát mi most a következõ hét hónap alatt a saját részvételünkkel dönthetünk. Egy diszharmónikus felemelkedést szeretnénk – mert a Föld definitív felemelkedik-

Tudod, a szellemi világ elmondta, hogy közülünk az elsõ helyen ki áll? Lady Gaia, és a hét milliárd emberi lélek, az emberiség ebbõl a szempontból alárendeltje Lady Gaia-nak, a második helyen áll. Földanya, az univerzum ezen gyöngye hazamegy, és az övé a legmagasabb prioritás. Földanya - ezt képben láttam,- mint egy anya, aki az összes gyermekét a karjában tartja és mindegyiket haza szeretné vinni. A világ hatalmasai pedig a saját szikláikhoz kapcsolódtak, mert tudják, hogy most nagyon- nagyon hajlamos, fogékony. És amikor a csúcsokat alul lefelé húzogatják, akkor Földanya meg kell támassza magát és õ ránk támaszkodik.
Mert egy An kana Te, egy öreg lélek magasabban rezeg, mint Földanya. Mi a 16.7 Herz felett rezgünk, 17-18 rezgésén vagy még magasabban. Ez az, amikor mindenki, aki a mi kötelünkbe kapaszkodik, húz minket, és akkor lebetegszünk, mélyrepülünk, de ezt Földanya csak egy rövid ideig teszi, aztán megtámasztja magát és újra elindul.

Riporter.:
Tehát a kezünkben tartjuk, hogy egy ugrásszerû felemelkedés várható, vagy egy lágy átmenet. Tehát ha energiára van szükség, most pl. Itáliában és Japánban is volt földrengés, ezt a áldozatok által kapja meg.

Michael E.A.:
Január 13-án az Arkangyali erõk a következõ üzenetet adták át nekem: Élet vagy halál? Hányan kell még életüket adják? Mert ez az energia nem termelõdik automatikusan. Mi nem fogunk automatikusan zökkenõmentesen hazamenni. Hazamegyünk definitív, és sokan vele megyünk, de Földanya azt szeretné, ha mindannyian mennénk vele. De ehhez neki energiára, méghozzá tudatossági energiára van szüksége.

Döntõ lehet, ha pl. december 18-19-én, amikor mondjuk Földanya 20,7 Herzen áll, ha ekkor az utolsó fél emelkedést megteszi, akkor egy lágy átmenet képzelhetõ el.

Ami a fantasztikus, akkor nagyon sokan majd úgy gondolják, hogy mi valóban lököttek vagyunk, hogy ezekkel a dolgokkal foglalkozunk. Hiszen azt mondják majd: itt van dec. 22-e, és minden olyan, mint volt eddig, és ezt már mondtuk, hogy mindent hiába tesztek. Ezt mondanák.

Aki ezt a felelõsséget nem érzi, ott a szellemi világ érezhetõen elmegy egy pontig és ott megáll. Megmondhatnák nekem, de nem tehetik. Nekem kell az érzelmeim, érzékelésem által megérezni, nekem kell kitalálnom. Akkor elmondom, hogy hogyan érzem, és akkor azt mondják: igen.

Jeshau azt mondta, ..kaptam egy dátumot, a szellemi világ azt mondja, ez év szeptember 30-ig ki kell árasztani szabad akaratunkat ki kell rakni az ablakba, mert Földanya rendszere harcol a túlélésért, õ már régen kollaborált, együttmûködött volna, de mi, az arkangyali erõk tartjuk, stabilizáljuk õt. De ezzel fenntartjuk a jelenlegi rendszert is a Földön. Tehát most minden léleknek meg kell kapnia a lehetõséget, hogy amilyen módon ez megy, egy szabad akaratot fejezzen ki. A világ vezetõinek készen kell állniuk arra, hogy a spirituális döntést meghozzák., hogy a világ egy fajta igazságosság felé elmozdul. Az ellenkezõ irányba el kell indulnunk, az egyik végleten álltunk eddig. El kell indulni egy általános elosztás felé.


Riporter.:
Ezt hívod te a 2012 személyes folyamatának. Mit jelent, milyen segítséget jelent ez, mit lehet kapni ezáltal?

Michael E.A.:
A könyv egy üzenetben érkezett könyv, az interneten csak 7 oldal szerepel belõle. Ez az érzelmeinkkel foglalkozik, a folyamattal, mely bennünk végbemegy, a terheinkkel, a "bûneinkkel", aminek gondolatait el kell engednünk, hogy megszabaduljunk.

Nagyon fontos, hogy ma még foglalkozzunk a témával: a szeresd felebarátodat, mint tenmagadat, ez nagyon-nagyon fontos...

A kezedbe veszed a folyamataidat. A szellemi világ az elmúlt években a kezébe vette a folyamataimat ás átvezettek az élet minden területén.

És ezt most mindannyian átélhetjük. Mindenki eljut egy pontra, ez a mi utolsó inkarnációnk, ezzel lezárjuk inkarnációs ciklusunkat. Mi bejelentkeztünk a teljességre. Az utolsó inkarnációd során a vizsgát le kell tenned, a tökéletes elengedést hogy a saját lelkünk teljes bizalmában legyünk. Olyan életszituációkba kerülünk, ahol azt mondod, ezt saját erõbõl nem tudod megoldani. A pozitív gondolkodással eljutsz erre a pontra, és ezt most nagyon sokan élik meg. Sok spirituális ember volt nagyon beteg, ahol kompletten el kellett engedniük dolgokat. Ez a teljes átadás, nem a saját akarat, történjen meg az isteni hullám.

Ezen a folyamaton átvezetjük az olvasót. Ez egy csatornázott könyv. A csatornázott könyvek (Kryon, Walsh,) azért erõsek, mert több csatornát használnak. Nem csak a szavak által, hanem az érzelmek által, a spirituális csatorna által belevisznek egy folyamatba. Az olvasás által elkezdõdik egy folyamat, és ez nagyon fontos most.

Akik közülünk dec.21. elõtt a saját folyamatukat lezárják, amennyiben minden témában eloldozódnak, a saját rezgésüket megemelik. A könyv befejezésekor, tavaly novemberben 21 Herzen rezegtem. Amikor a könyvet befejezed, rezgésben a 21-es Herzen vagy, ezáltal te ezt a rendszert emeled, egy tartópillér vagy. Mi katalizátorok vagyunk, átvesszük a húzóerõt és ezt a rendszert felfelé tudjuk húzni, avagy szeretni.

Riporter.:
Utolsó kérdés, miért olyan döntõen fontos, hogy az "ellenségeinkkel" hogyan bánunk?

Michael E.A.:
Hogy lezárjuk a témát, és összefoglaljuk, mert nagyon fontos, ezt az interjút nagyon sok ember látja majd, és hálás köszönet, hogy ma lehetõség van rá, hogy ez itt ma elhangozhatott.

Ha mi készen állunk a folyamatainkon kompletten végigmenni, ezzel Földanya energiáit emeljük, az alvó állapotból kikecmeregjünk, a 3 kulcsot megtaláljuk, akkor Földanyát segítjük harmonikusan felemelkedni dec. 21-én.

De az élet megy tovább, és 20 évünk van ezután, hogy minden életterületen a jogtalanságokat, igazságtalanságokat a harmónia, az öröm, az igazság, a béke rendszerévé átalakítsuk. Egészen sokunknak lesz egészen sok tennivalója ezzel a következõ 20 év alatt.

De feltételekre van szükségünk. Milyen feltételekre? Átalakítjuk a földet, mert jelenleg azokat alakítjuk át, akik a döntéseket hozzák. A hatalmasokat, de mindenekelõtt azokat, akik a mi népképviselõink. Van egy rendszer a földön, hogy a hatalom valahonnan máshonnan jön, mint ahol azt mi megéljük. A mi népképviselõink, akik mindenhol választottak, õk hozzák a döntéseket.

Pl Németországban fontos funkciót tölt be Angela Merkel. A név meghatározó, a név a sors. A nevében már benne van az angyal, ezen kívül az ..el-ben ( Gabriel, Michael..) az isteni való tükrözõdik. Õ duplán hordja magában ezt. Minden szent korábban egy vétkezõ volt.. Tehát ha most mi abban a helyzetben vagyunk, hogy mindenkit a belsõ isteni önvalója miatt szeretünk, mert mindenki, a hatalmasok is isteni teremtmények. Most másként fejezõdnek ki, de ha most még az egójuk által dominánsak, (ami jó így).

De ha mi naponta, amikor egy impulzust megkapunk, magunkat a teljes tiszta szeretet állapotába hozzuk, mint amikor a partnerünkrõl vagy a gyermekeinkrõl gondolkozunk. Ez azért fontos, hogy a szabad akaratot betartsuk, mert ez a második energia, a befolyásoló energia. A német nyelvterületen, Salzkammergut területén indul el a változás. Ha most mi a hordozók kezébe adjuk a kulcsot, függetlenül attól, ahogyan most kifejezõdnek, és mi megkapjuk az impulzust és betakarjuk õket a viola- vagy a rózsaszín fénnyel, és a következõkre gondolunk: benned van az igazság, a szeretet és a tudás, a tiéd az erõ, hogy az igazság szerint mûködj. Ha ezt milliók teszik közülünk, akkor mi történik? Tudod, volt egy kísérlet Amerikában, hogy imádkoztak emberek gyógyulásáért, és akikért imádkoztak ott extrém magas volt a gyógyulás.

2010-ben minden emberben felébredt a lélek. Mi fog történni? Ezek az emberek összeülnek, és döntéseket hoznak, és miután 2012 az az év, amikor a lélek minden emberben tudatossá válik, egyszer csak a döntésnél azt fogják mondani sorban, hogy valami kapcsán nincs jó érzésem, és olyan döntéseket hoznak majd, amiket nem vártunk volna tõlük.

1987 volt az az év, amikor a Berlini fal leomlott, és ugyanabban a helyzetben vagyunk most...

Riporter.:
Azért legyünk itt óvatosak a kijelentésekkel, de ami megfontolandó, hogy emberek akik az elõzõ évek során 10-20 év során az elnyomó rendszert kinyilvánították, most kezdenek valami mást kinyilvánítani. Ha ez a letétemény benne van a fejlõdési lehetõségben, akkor dolgozni kell rajta.

Minden közéleti személyiségnek van családja, ez nem kell direkt az adott személy legyen. Lehet, hogy valamelyikük férje, vagy felesége azt mondja, te figyelj, amit ez vagy az csinál, azt nem tartom jónak...vagy a gyerekek. A környezetben egészen sok minden változik. Ha közülünk egyre többen az új világot látják, és nem azt nézik, mi történik a meglévõben, ez döntõ lesz, akkor mi ezt realizáljuk.

Ez 2012 és 2015 között megtörténik. A szellemi világ azt mondja, az egész rendszer megváltozik, mert a döntéshozók a keretfeltételeket megváltoztatják majd. Azt mondják majd, ezt mindig is így kellett volna csinálni, most stimmel.

A legszebb a beszélgetésben a 2012-n túli perspektíva megmutatása, az eddigi 2012-t érintõ témákkal ellentétben.

Köszönöm a beszélgetést.

Javaslom a www.dein2012prozess.de honlap felkeresését a további információk érdekében.


Fordítás: Mélvin-Maja

hitelvilagstadium.blogspot.hu/2012/11/az...folyamatai-2012.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24