header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

"2012" és a vele kapcsolatos írások

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #3136 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.

2011-2012-re vonatkozó gondolatok

Ez egy nagyon fontos írás, ezért kiteszem teljes egészében:


A Szeretet ünnepe, a téli napforduló, az új év, a januári napfogyatkozás éppen újholdkor, jó alkalmak voltak az elmélyülésre, a meditálásra, a 2011 és 2012-es évekkel kapcsolatos kérdések feltevésére.

Megpróbálom összefoglalni a kapott válaszokat, amelyeket meditációimban kaptam és amelyeket csak akkor akartam továbbadni, miután legalább három megerõsítést kaptam megvilágosodott lélektársaimtól.

Nagy örömömre szolgál, hogy a felemelkedés elkezdõdött. Az elõjeleket, a készülõdést már évek óta láthatta mindenki, akinek van szeme a szellemi-lelki látásra, de 2011-ben már az is látni fogja ezt a csodálatos átalakulást, aki eddig hallani sem akart róla. Sok millió ember aki szívbõl vágyik a megvilágosodásra és tett is érte, az most a Központi Nap (Forrás) sugarainak ereje és segítsége által megvilágosodhat és Isten-tudatossága felemeli õt a következõ rezgésszintre, és egy magasabb dimenzióba.

2011-ben Földünk és az emberi lélek a csillagok fényébõl és a Forrás éltetõ sugaraiból olyan erõt kap, amely átalakítja a Föld szerkezetét is és az emberi tudatosságot is. Minden ember, aki ma itt lehet ezen a bolygón, kiváltságos helyzetben van. Eddigi szellemi fejlõdésének, szeretni tudásának eredményeként kapta ezt a lehetõséget. Ez az utolsó próba és a legnehezebb, mert minél szebb eredményeket ért el az élet struktúrájának megteremtésében, annál jobban eltompította emlékezõ képességét, szellemiségét. Teremtõképességét, bölcsességét nem a
természettel, és az egymás közötti egység magvalósítására használta, hanem az anyagi világ és a túlélés nehézségei miatt, figyelmét a testiségre összpontosította. Így is szép eredményt ért el szellemi fejlõdésében is, csak a megélése vált nehezebbé e dimenzióban.

Most a magasabb rezgésû fénysugarak amelyek érik Földünket, felemelik testünk rezgésszámát. Ennek eredményeként tágul látókörünk, felerõsödik harmadikszem képességünk (telepátia, bensõ hang, auralátásunk és az öngyógyító képességünk), mert aktiválódnak az új impulzusok hatására a DNS-ünkbe kódolt isteni tulajdonságaink. Ez teljesen megváltoztatja minden ember gondolkodásmódját és életét.

Amikor mindenki látni fogja a másik ember auráját és érti a másik ember gondolatait is, akkor megszûnik a hazugság és vele együtt egy csomó dolog, ami ebbõl fakad életünkben. Már ez szebbé tenné a világot! De sokkal többet hoz magával a harmadikszem aktiválás, hiszen megszûnik a halálfélelmünk, ami minden félelem forrása. Ha nincs félelem, akkor a bizalom és a szeretet fog irányítani döntéseink meghozatalában. Az önbizalom, az õszinteség és a tiszta szeretet igaz szerelmeket és örömteli mindennapokat teremt. Minden ember a saját bölcsességét, alkotóképességét szabadon, korlátok nélkül érvényesítheti és ez már elég is a lelki béke és a világbéke valósággá válásához.

2012.12.21.-ét már így fogjuk megérni, valódi önvalónkra ébredve, tisztán látva, hogy többek vagyunk, mint amit képzeltünk magunkról, valódi fénylények vagyunk (hiszen látni is fogjuk
fénytestünket, az auránkat), akik testet öltöttünk szellemi fejlõdésünk érdekében e Föld bolygón.

Persze a következõ kérdése mindenkinek az, hogy mi történik velünk 2012.12.21. után? Erre összpontosítva meditáltam többször is, kihasználva a legerõsebb csillagállásokat és energiákat az elmúlt harminc napban.

Nagyon jó hírem van! 2012 örömünnep lesz minden ember számára, mert senki nem veszíti el azt, amit már elért szellemi fejlõdése útján! (a többmillió év alatt).

Minden emberi lélek felemelkedik egy magasabb tudatossági szintre, mint ahol most tart, illetve ahol 2012.12.21-én tartani fog.

Azért kiváltságos lehetõség ez a két év, ami mostantól még hátra van, mert ez alatt az év alatt annyi lehetõséget kap minden ember a megvilágosodásra, mint még soha ilyen rövid idõn belül.

Tisztán láthatja az egész fejlõdési folyamatot, a teremtés és a világmindenség kibontakozásának értelmét, és ezen belül saját létének értelmét is.

Azt hiszem ez elég lesz az örök élet, a létezés megértéséhez és a szeretet tudatos megéléséhez.

De még ennél is nagyobb jelentõséggel bír a mostani fejlõdési ciklus vége, mégpedig azért, mert nemcsak a Földön lévõ és nemcsak a mi Galaxisunkban, de az összes létezõ Univerzumban megvilágosodott lények együttes felemelkedése valósul meg, egy olyan egységet alkotva, aminek energiája egy új Univerzumot hívhat létre!

Ez az igazi ünnep! Ez az, ami nagyon ritka esemény, és ennek részesei lehetünk mi is, mindannyian! Ezért igazán érdemes megvilágosodni!

Sok ember van, aki nem tudja elhinni, hogy neki sikerül megvilágosodni, mert évek óta mindent megtesz ennek érdekében, de mégsem halad.

Kedveseim, bízzatok Istenben! Nem elég hinni, de bízni és cselekedni kell! Az önbizalom a legfontosabb egyéni utunkon, mert jó döntéseket az élet minden pillanatában csak így hozhatunk.

A jó cselekedetekhez pedig, jó döntések kellenek. Jó cselekedetek nélkül a szeretet semmit nem ér, mert nem tud megnyilvánulni, valósággá válni.

Örömhírem van! Már az magas szellemi tudatosságra vall, hogy emberként létezhet valaki most a Földön. Ez már olyan szint, amit sosem veszíthet el. Visszafejlõdni lehetetlen és a továbbfejlõdéshez rengeteg lehetõséget kap még, annyit és annyiszor, amennyi csak kell, hogy tovább tudjon lépni a következõ szintre.

Itt ebben a testi létformában, a szeretni tudásunkon alapszik a rezgésszámunk emelkedése, máshol más lehet a mozgatórugó.

Ha nehéznek bizonyult ez a lehetõség, (e földi élet), a létezés kínál majd másikat, máshol. Csak bízni kell! Soha nem feladni!

Most felsorolok néhányat a lehetõségek közül, ahol folytathatja szellemi fejlõdési útját az ember a felemelkedés (dimenzióugrás) után, a saját maga által elért rezgésszint alapján.

1.) A megvilágosodott emberek aurája erõs fényt áraszt és rezgésszintje lehetõvé teszi az anyagi testének teljes átalakulását fénytestté anélkül, hogy át kellene menjen a halál kapuján. Õk lesznek azok, akik kapcsolatba lépnek az Univerzum összes felemelkedett Isten-tudatosságú lény lelkével és együtt, és a Teremtõvel eggyé válva, egy hatalmas fénykitörés formájában új Univerzumokat hívnak létre.

Lesznek olyan megvilágosodott emberek is , akik mások szeme láttára alakulnak át egy fényvillanással fénylényekké, lebontva egy szempillantás alatt anyagi testüket. Ez hirtelen történik, minden figyelmeztetés nélkül.

2.) Azok, akik még nem világosodtak meg, azoknak is felemelkedésben lesz részük, de a saját rezgésszintjüknek megfelelõen. Egyesek a halál kapuján lépnek ki e világból és e testbõl, mások igénybe vehetik az angyalok és más magasabb szintrõl érkezõ lények segítségét, akik mind a
Teremtõ szolgálatában egyesítik azokat, akik szívbõl csatlakoznak hozzájuk a magasabb világok örök fényében.

Rengeteg anyahajó és merkaba (fényjármû) várakozik arra, hogy megnyíljon a lehetõség, hogy az emberiség segítségére legyenek, amikor elhangzik a Teremtõ jelszava, kezüket nyújtsák és felemeljenek ûrhajóikba és magukkal vigyenek embereket (de csakis az ember beleegyezése és rezgésszintje alapján).

Amikor a Forrás, tehát Isten hangja megszólal, minden egyes létezõ szívében egy idõben, és jelzi azt,
hogy "Eljött az idõ", az isteni terv beteljesülésének ideje, akkor, mivel Õ a Központi Nap, a fénye beragyog minden lelket és aktiválja az emberi DNS/RNS-t is, és képesek leszünk látni mindazt, ami van körülöttünk a valóság teljes megnyilvánulásaként.

Itt jegyzem meg, hogy több millió lélek van most emberi testet öltve a Földön (Isten kegyelmébõl), hogy tanúja és részese lehessen ennek a ritka lehetõségnek, mely által magasabb dimenzióba léphetnek, (de akinek nem sikerült emelni rezgési frekvenciáját az itt szerzett tapasztalással, azt szeretettel hazaviszik, oda ahonnan érkezett).

Félni senki nem fog , látva az ûrhajókat és merkabákat, mert már tudomása lesz arról, hogy ki kicsoda és hogy senki nem mehet máshova, mint amit a rezgésszintje megenged.

Sokan várják ezt a pillanatot és érzik szívük mélyén, hogy nem e bolygó az eredeti otthonuk. Most végre hazatérhetnek. Számukra ez lesz az ünnep!

Azok akik már kiléptek (meghaltak), vagy még a jelszó elõtt meghalnak bármilyen okból kifolyólag, azok asztrál síkon várakozhatnak és a jelszó elhangzása után õk is lehetõséget kapnak a választásra. Õket az angyalok segítik majd.

3.) Azok, akik maradnak még ezután is a Földön (mert nem megfelelõ a rezgésszintjük), azok is nagy átalakuláson mennek keresztül, ahogy a Föld is, de szenvedni többé nem fognak. Álomba merülnek (még a pólusváltás elõtt) és egy új Földön fognak felébredni, ahol a szeretet lesz az irányadó erõ.

Sok megvilágosodott mester marad (saját döntése alapján) tanítóként az új Földön, de mivel már sok mindent láttak és megéltek, már sokkal nagyobb szeretetben és egységben élnek együtt az emberek. Békében és egy teljesen új struktúrát felépítve folytatják szellemi fejlõdésük útját.

Képesek lesznek az öngyógyításra, tehát az öregséget sem kell többé
megtapasztalniuk. Használni fogják harmadikszem képességeiket, telepátiával kommunikálnak majd, képesek lesznek teleportálással a helyváltoztatásra, sõt még az idõutazás titkai is feltárulnak elõttük. Hidakat építenek a dimenziók közt, kapukat nyitnak a Galaxis minden arra alkalmas bolygójára.

Ilyen világban, még a test korlátaival együtt is, örömteli életet lehet élni!
Mindenki egyként törekszik majd a mûvészetek és lelki kapcsolatokon keresztül, hogy örömöt szerezzenek a lélek számára. Ez is egy sokkal szebb jövõ!

A felemelkedésre való felkészülést már most el lehet kezdeni. El kell dönteni, hogy milyen folytatást szeretnénk és aszerint kell élni a jelent!
Ilyen tudatos gondolkodásmóddal már a mostani jelenben, és a mindenkori jelenben is örömteli életet élhetünk !

Szeretõ szívvel Lehner Ella
(felemelkedés.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 5 hónapja #3295 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.


2012 - A HATALOM ÉVE


Az idei év SZAVA a HATALOM lesz. 2012-t már hosszú idõ óta nagy figyelem övezi. Az õsi kultúrák és civilizációk megjövendölték ezt az idõszakot. Azt, hogy ez az év mit fog magával hozni, és hogy mit is képvisel. Ez nekünk, embereknek egy fordulópont lesz. Ugyanakkor viszont, a gyorsuló idõszak és az idei év sebességének ellenére ez mégis egy fordulópontot, és nem pedig egy végpontot vagy egy új kezdetet jelent. Már sok éve a fejlõdésben lévõ tudatosság viharának a közepében tartózkodunk. És mi, egyszerû emberek, minden tõlünk telhetõt megteszünk, hogy lépést tartsunk ezzel az idõszakkal, és mindazokkal a kihívásokkal, amit ez a bolygó, saját magunk és más emberek kínáltak fel és adtak oda számunkra.

2012 egy olyan év lesz, ahol sok hatalmi áttörésnek leszünk szemtanúi. És ez nem csupán a jövõre vonatkozó energiaforrásokat jelenti, hanem sok-sok ember hatalmát is. A hatalmi kapcsolatokat közted és az életedben szereplõ emberek között, továbbá a kormány, a struktúrák, rendszerek és az alkalmazottak körében. A régi életmód összeomlását már sok éve figyelemmel kísérjük, és ez továbbra is folytatódni fog, de már kevesebb sokk és kevesebb trauma kíséretében. Az a fájdalom, ami oly sokakon végigsepert az elmúlt években, még ezután is jelen lesz némelyek életében. De ez a fájdalom olyan lesz, mint egy bejáratott izom. Ez nem azt jelenti, hogy a jövõben nem fogsz fájdalmat, bánatot átélni az életedben bekövetkezett veszteség következtében, hanem azt, hogy amikor keresztülmész egy ilyen nagy fájdalmi, szomorúsági perióduson, akkor te, és a te emberi tested és szellemed elkezdi megérteni az élet végtelen körforgását.

A bolygó, amin élünk, életének egy új évszakába lép be. Többé már nem a fiatalság ciklusát fogja élni. Életének egy olyan szakaszába lép be, hol másképpen kell gondolkoznunk, másképpen kell viselkednünk ahhoz, hogy lépést tartsunk vele. Sok ember aggódik emiatt, és amiatt, hogy vajon mit fog ez hozni. De 2012-ben létrejön egy hajtóerõ, egy impulzus, ami hatással lesz a jövõbeli változásokra. Lesz egy hajtóerõ a planetáris megoldások tekintetében, és lesz egy sürgetés, amit maga a bolygó fog irányítani. Tehát bármilyen önmagadon belül érzett emberi sürgetõ érzés, vagy bármilyen másoktól hozzád érkezõ sürgetõ érzés nem fog szolgálni téged, hacsak nem szeretsz félni, vagy aggódni, szorongani.

Idõnként a félelem vagy az aggodalom, szorongás érzése tökéletesen a helyén van, hisz azért van ott, hogy elengedd, felszabadítsd azt. De gyakran a hisztériát, ami végigsöpör egy csoporton, egyetlen ember szítja fel a többiekben is. Befolyásoljuk egymást. Hogyan is lehetne ez másképpen? Ezért aztán nagyon tisztának, egyértelmûnek kell lenned önmagadban az idén ahhoz, hogy megérezd, milyen változásokat vár tõled az életed, a bolygó, és azt is, hogy miért is maradnál itt, vagy hogy miért is távoznál innen.

Az élet végsõ célja a pillanatról szól. A Pillanat pedig az a hely, amiben megbízhatunk, ahol Létezhetünk. A múlt gyakran az a hely, amire hivatkozni szoktunk, egyfajta referencia pont, és mi a múlt szemével próbáljuk meglátni a jövõt, hogy többé ne ismételjük meg azokat a dolgokat, amiket a hibáinknak, tévedéseinknek tartunk, és hogy így valami mást, valami újat teremthessünk, és ne a múltat ismételjük. Ezért aztán a jövõbeli látomásaink és szándékaink gyakran a múltunkban gyökereznek.

De ahogy kilépünk ebbõl a múlt századból, és belépünk egy teljesen másmilyen idõszakba, ez lehetõvé teszi számunkra, hogy még jobban elengedjük a múltunkat. Továbbá azt is lehetõvé teszi, hogy felismerjük, hogy a Most és a jövõ az, ami számít, ahol vagyunk, és ami felé tartunk, ezért ez az egyetlen hely, amire fókuszálnunk kell. És 2012 újra és újra el fogja hozni ezt az igazságot az életedbe. Hiszen ez egy tudati fordulópont, amin mindannyian keresztül megyünk. És ez bizony nem mindig szép, nem mindig élvezetes. De akkor is ez az élet igazsága. A tõlünk telhetõ legtöbbet tesszük, és a körülöttünk lévõknek is ezt kínáljuk fel, amikor erre alkalmunk nyílik. Befogadjuk azt, amire szükségünk van, már amikor eszünkbe jut, hogy be kellene azt fogadnunk.

2012 az úttörõk és a forradalmárok éve lesz. Bizonyos értelemben az elmúlt úgy 5 év olyan sok sokk-hullámot küldött keresztül oly sok emberen, hogy egy bizonyos értelemben zárószelep került mindarra, ami egyébként elérhetõ lenne. 2012 le fogja robbantani ezt a zárószelepet sok mindenki számára. Sokkal biztosabb leszel a dolgodban, abban, amit teszel, abban, aki vagy, abban, hogy miért is vagy itt, még akkor is, ha pillanatnyilag éppen meg kell adnod magad az életed és minden más teljes bizonytalanságának - mert csak úgy juthatsz el oda, hogy felszabadíthasd magad ennek a pillanatnak a számára, ennek a pillanatnak a hálájára.

Néhány tapasztalás, aminek az elmúlt években a szemtanúi voltunk - mint amilyen a struktúrák, rendszerek összeomlása, vagy a természeti katasztrófák - ezek továbbra is folytatódni fognak egész 2012-ben. Még mindig lesznek sokkoló pillanataink ezekben az eljövendõ helyzetekben. De mostanra már, hogy sokakban kifejlõdött ez a fájdalom vagy bánat izom, ez az év a cselekvés és a hatalom éve lesz személyes és kollektív értelemben egyaránt. Technológiai fejlettségünk tekintetében most némiképpen bele kell ütköznünk a plafonba. Most nem a fejlett technológia keresése a célunk, kivéve azokat a technológiai megoldásokat, amik összekapcsolnak bennünket a Földdel - ami fenntart és táplál minket.

Ahhoz, hogy az emberek magasabbra jussanak, mindig szükségeltetik a szív. Ezért sokan mélyen összekapcsolódnak majd a saját szívükkel és Önmagukkal olyan módokon, ahogy már régóta nem tették. Ha egy ideje már elszigeteltségben élsz, akkor 2012-ben ezt nem fogod tudni továbbra is így folytatni. Szükségét fogod érezni a közösségnek, annak, hogy emberekkel légy.

Az õsi mestereink spirituális igazságai - akik a naptárak örökségét hagyták ránk - és akik tudati váltásként beszéltek errõl az idõszakról - ezek az igazságok most igazzá válnak a testünkben. Állandón ebbõl az igazságból érzünk és beszélünk. Szüntelenül ebbõl az igazságból teremtünk.

Az a bizalom, amire szükséged lesz ahhoz, hogy navigálni tudd 2012 néhány változását, amivel szembe fogsz kerülni - már kifejlõdött a belsõdben. A támogatás és a pozitivitás hullámai keresztül áramoltak az interneten, mások szavaiban, továbbá a temérdek inspirációs könyvben és üzenetben - és ezek mind hatalmas támogatást nyújtanak mindazokhoz a kihívásokhoz, amikkel szembenézünk. De a szellem a legerõsebb részt azon keresztül fogja lejátszani az idén, amit emberi lényekként le is tudunk földelni a spirituális érzékszerveinket, a spirituális elménket és a legnagyobb, legteljesebb szívünket használva. Mennyire tudunk megnyílni, mennyit tudunk adni egymásnak és ennek a világnak, hiszen most újraépítkezünk. Mindig újraépítkezünk.

Érzékelés értelmében a szív, a torok és a harmadik szem energiái ebben az évben egyesülni fognak. Sokan az eddiginél jóval könnyebbnek fogjátok találni, hogy a szívetekbõl beszéljetek és a szellemetekkel lássatok. De sokatoknak emlékeztetnetek kell majd magatokat az alap energiátokra ebben az évben. Arra, ami itt tart benneteket a földön, ami lehorgonyoz titeket a Föld energiáihoz. Az elmúlt években lezajlott sok belsõ és külsõ planetáris ingadozás és hullámzás hatására sokan elhagyták az alapzatukat. Ezért a fizikai aktivitással, a fizikai gyakorlatok által bejutni a testetek alsóbb részeibe rendkívül fontos lesz, és azok közülünk, akik sok évet töltöttetek azzal, hogy megnyíljatok a felsõ aspektusaitok számára, most lehetõvé válik, hogy a fény nyelvét létrehozva a teremtéseitekben, a cselekedeteitekben és a másokkal való kommunikációtokban mozogjatok a világban.

Egyre többen fogtok tapasztalni spirituális látomásokat, angyalokkal való találkozásokat, és át fogtok látni a fátylon, és látni fogjátok az eltávozottakat. Ez egyre hétköznapibb lesz. Ne féljetek beszélni az élményeitekrõl, hiszen ez állítja be a normát a tömegek számára. Tehát amikor csak úgy érzitek, és ettõl nem érzitek magatokat kellemetlenül, bátran osszátok ezt meg másokkal is! Sok emberi lény már belefáradt a létezés régi mintáiba, módozataiba. A régi életmód már nem készteti õket csodálatra, meglepõdésre, és ez pontosan így tökéletes.

Ez a fejlõdés. Továbbá pedig annak bizonyítéka, hogy oly sokakban jelen van az eddig megélt régi életmódtól és a régi tapasztalásoktól való lekapcsolódás. Régen még kapcsolódtunk ezekhez, de ma már valami másra van szükségünk, hiszen másmilyen idõket élünk, és valami többre van szükségünk. Sokan emlékeztek a 60-as, 70-es évekre, amik forradalmi és fejlõdést hozó évek voltak. Az elõttünk álló 2-3 évben pont ilyen sok változást fogtok látni, mint akkoriban, csak most mindezt turbó sebességre kapcsolva. Legyetek elõvigyázatosak, és maradjatok földeltek, és arra fókuszáljatok, amit éppen tesztek, mert a sebességet teljes egészében önmagatok fenntartásán értem.

És ahányan vagyunk, annyiféle sebességgel bírunk. Egy páran rendkívül gyorsak vagyunk bizonyos területeken, aztán talán más területeken pedig lassúak. Ne engedd, hogy az elméd elcsábítson, és azon gondolkodj, hogy mi a legjobb a számodra. Csak az érzéseid szerint élj, amennyire ez csak lehetséges számodra, és bízz meg abban, amit választasz. Bízz magadban, amikor a tested egy teljesen más útra vezet téged, mint amit az elméd jelölt ki számodra. De kérlek, ne ítéld el azonnal az elmédet, amiért nem ismerte a tervezett utat. Ehelyett légy inkább kíváncsi, hogy hová és miért vezet el téged oda, ahova elvezet a te természeténél fogva intelligens tested!

Sokunk szépsége az, hogy összekapcsolódunk a felsõbb énünkkel, és olyan mélyen hallgatunk a szellemre, hogy ez lehetõvé teszi, hogy a testünk átalakítsa magát egy teljesen másmilyen módon. Azáltal, ha egyszerûen csak hagyod és megbízol abban, hogy a tested hadd tegye azt, amit tenni akar, és amire szüksége van, és ha mindezt kíváncsisággal és nyitottsággal teszed, akkor rájöhetsz valami egészen másra. Akkor talán másképpen fogsz tenni dolgokat. Ez az, amit az Élet már annyira vár, és így sokkal több élményre tehetsz szert ebben az életedben.

Az a bátorság, amit sokan fogtok érezni az idén, egyedülálló lesz az elmúlt 4-5 évnyi tapasztalásod értelmében. Az elmúlt 4-5 évnyi tapasztalásod arra sarkalt, hogy egyszerûen élj, hiszen emlékeztél arra, hogy az élet árama nem garantált. Ez mindössze egy tapasztalás egy csodálatos bolygón, és ahelyett, hogy szégyenkezve vagy ítélkezve néznél vissza arra, amit szerinted mi, mint emberiség megteremtettünk, ehelyett nézz a Mostra és a jövõre, arra, hogy a bolygónak és az emberiségnek mire van ezek után most szüksége. Így fogod helyreállítani a személyes hatalmadat ebben az évben. Mert az ítélkezés, a szégyen és a vádaskodás egyikünket sem fogja elõre vinni, sõt, épp az ellenkezõje fog történni.

Ha eddig még nem tetted volna meg, akkor most helyezz erõsebb fókuszt a fizikai egészségedre és jóllétedre 2012-ben! Mert egyre nehezebb lesz összhangba kerülnöd olyan cselekedetekkel vagy tápanyagokkal, amik nem felelnek meg a testednek, mivel az emberiség egyre érzékenyebbé válik. És ezzel a megnövekedett érzékenységgel együtt jár annak megértése, hogy a testednek mire van szüksége. A tested és a bolygó - tükör, tükör. Mind a kettõt te szolgálod. Ne feledkezz el a természetrõl! Hiszen ott van az ajtód elõtt! Hangos. Beszél. Ez egy ajándék mindannyiunk számára. És vagy kincsként tekintünk rá, vagy figyelmen kívül hagyjuk. Nyisd ki a szemed a benne rejlõ szépségre!

Ismerd fel, hogy sok olyan pozíció létezik, akár kormányokban, akár más szervezetekben, amik tényleg a legjobbat akarják ennek a világnak, és nekünk. Tehát ha egyszer a harc, a küzdelem véget ér, az emberek és a kormányok közötti harc, akkor megszületik a középút. A kormányban dolgozó emberek is emberek, pont úgy, mint te meg én.

Te hogyan teremtenéd a világot, ha választásodban állna mások nagykövetének lenni? Odafigyelnél, és keresnéd a véleményeket. Ez egyre gyakrabban meg fog történni. De ha azon kapod magad az idén, hogy mások felett ítélkezel, vagy másokat vádolsz, akkor nagyon kellemetlenül fogod magad érezni egy igen intenzív módon. Mert ennek a bolygónak az energiái többé már nem támogatják ezeket a rezgéseket. Abban az értelemben támogatják csak ezeket a rezgéseket, hogy elengedd azokat, de életmódként többé már nem támogatják!

Minden nap figyelj oda magadra, halld meg magad! Ebben az agyon stimulált világban ismerd fel, hogy te vagy az a személy, aki visszaállíthatod a saját egyensúlyodat! Minden nap figyelsz magadra, hallod magad? Vagy pedig csak a külvilág zajai miatt panaszkodsz? Minél inkább a szeretõ csend és tér nagykövetévé válsz, annál inkább mások is meg fogják érezni benned ezt az általad létrehozott belsõ mintát. És ezt minél inkább megérzik mások is benned, annál inkább megosztásra kerül majd az emberek között. Mi mindannyian osztozunk egymással. Ez a bolygó a megosztás helye.

Megválaszthatod, hogyan akarsz ezen a Földön létezni. Nem mindig választhatod meg a körülményeket, és nem változtathatsz azokon a dolgokon, amik már megtörténtek veled, de azt megválaszthatod, hogyan akarsz Te létezni! Amennyiben mély depresszió gyötör éppen vagy nagyon elszigetelted magad az élettõl, és azon tûnõdsz, hogy egyáltalán miért is vagy még mindig itt, tudd, hogy sokan éreztek hasonlóan az elmúlt években. És tudd, hogy azért vagy még itt, mert ezt választod, hogy itt legyél. Légy hát kíváncsi a miértre! Nem nehéz elmenni errõl a bolygóról! Sokféleképpen megtehetjük. Vagy a saját kezünk által, vagy úgy nevezett ,,baleset" által - emberként ilyeneket szeretünk mondogatni.

Ezért is olyan nagyon fontos az élet, és az elménk irányította világban elfeledkeztünk arról, hogy mi az élet szikrái vagyunk, aki éppen most testben tapasztalja meg magát. És ez az élet szikra az, ami itt tart bennünket. És ez a test, és ennek fenntartása és támogatása teszi lehetõvé számunkra, hogy még több mindent meg tudjunk tenni. Egy csodaszép bolygón élünk, aki támogatja és táplálja a mi gyarapodásunkat, növekedésünket. Azt akarja, hogy halljuk õt és dolgozzunk vele együtt. És mi ezt meg is fogjuk tenni, mivel nincs más választásunk.

2012 a nagyszerû hatalom éve lesz! Ez a szó szét fog terjedni a világban és az életedben különféle szemszögekbõl és nézõpontokból! Találd hát meg a hatalmadat a szívedben, találd meg a saját hangod hatalmát, találd meg a szellemed hatalmát, és ezeket használd, amikor a saját hatalmadból cselekszel. Így kerül megteremtésre az új emberi tudatosság bolygója. Beszélhetünk még errõl sokat, vagy pedig belevágunk végre, azzá válunk, és megtesszük!

2012 - A hatalom éve. A TE ÉVED.

Lee Harris, minden jog fenntartva.

( az üzenet megtekinthetõ a YouTube-on is az alábbi linken:

www.youtube.com/watch ...

(Fordította: Telegdi Ildikó)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 hónapja #3300 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.

AZ IDÕK VÉGE, nem a Világ vége

A NASA-tól kiszivárgott hírek vagy mi lesz 2012-ben? Érdekes....


"Az Idõ vége, nem jelenti a Világ végét", mint ahogyan hibásan értelmezték, és így közvetítette a Biblia.

A 2012-ben várt változás, teljesen megváltoztatja majd a Földön az életet és magát az emberiséget.
- A Hold létrehozza, saját légkörét, nátrium vegyületekbõl, mely most 6000 km2 területen terül el.
- A Mars légköre is gyorsan növekszik, mely az Observer, 1997-es meghibásodásához vezetett.
- A Föld légkörében, ma is változások történnek, a felsõ rétegekben, egy eddig nem létezõ új gáz jelent meg, - a vulkáni tevékenység 1875 óta, az 5 szõrösére nõtt.
- A Vénusz fényerõssége jelentõsen megnõtt.
- A Jupiter mágneses tere, megduplázódott, a bolygó és egyik holdja közt, ionizált sugárzás tubusát észlelték.
- Az Uránusz és Neptunusz pólusai felcserélõdtek, nõ a mágneses erõterük és folyamatosan növekszik a fényük.
- A Nap mágneses tere, 1901 óta 230%-al nõtt.

Szibéria Nemzeti Tudományos Akadémia jelenti, hogy ezek a Naprendszerben észlelt sokoldalú változások, a Foton Gyûrûbe való behatolásnak tulajdonítható, mely egy jóval erõsebb energiájú kozmikus zóna. Ezen energiát veszi át a Nap és szórja az egész Naprendszerben.
A Foton Gyûrû, több sávos fotoncsík, mely a Galaktika központjából áramlik, a Tejút spiráljait követve. A mi naprendszerünk, ezt a Gyûrût, 25 920 év alatt, mely periódust
Galaktikus Évnek nevezünk, (Az ókoriak, Nagy Évnek hívták) kétszer keresztezi. A Foton Gyûrû, átszelése, 2000 évig tart. Úgy értékelhetõ, hogy a Nap már 1998 óta behatolt a Gyûrûbe és a Földre ez, 2012-re tehetõ. A Foton Gyûrûbe való behatolás, a Biblia által jövendölt, félelmetes spirituális változást okoz az embernek.
Feltehetõ, hogy azon emberek, akiket egoista viselkedés, alacsony auralüktetés jellemez, a Foton Gyûrû magas frekvenciájú sugárzását, nem tudják elviselni. Tehát, egy nagy spirituális alapokra épülõ, természetes szelekció következik be.

- Minden lény, elsõsorban, energiából épül fel. Az energia, információt és annak fordítottját jelenti (információ oda-vissza áramlását). Az anyagi test, más energiatestek, takarója. Természetesen az ember is, az univerzális felépítés része (több energiatestünk van:
1. fizikai test, 2. étertest vagy elektromágneses test, 3. asztráltest
vagy érzelmi test, 4. mentális test, 5. kauzális test (a lélek
lakhelye).

- Annak tényét, hogy ezek tiszta energiák, az idõk során tett megállapítások, valamint az utóbbi két évszázad tudományos kutatásai is alátámasztják.
- Negatív érzületek, megélések - negatív, káros, energiákat termelnek
- csökkentik a frekvenciákat. A gondolatok, akár anyagiasodhatnak is.
(Lásd a Montauk kísérletet) - Az érzelmek, megélések, emberi gondolatatoknak, mint minden energiának, van egy adott rezgése. Egy negatív energiának, a fejlõdés egyetemes törvénye szerint, természetesen csak, alacsony rezgésszáma lehet.
A Világegyetemben *semmi sem véletlenszerû*, minden alárendelõdik egy célnak, mely az élet fennmaradása és fejlõdése. Az anyag önmagában nincs (csak energia van), az élet teremtésének megmagyarázhatatlan eredménye. Létezik egyetemes kémiai, fizikai, asztronómiai, de jogi törvények is. Ezek azonban nem kizárólagosak. A Világegyetem, nem a Nap Hadteste. A napirenden, a sokszínûség van.

A Föld 2012-ben

A Földön az élet radikálisan megváltozik, a Foton Gyûrûn történõ áthaladás miatt. Konkrétan ez mit jelent?
- A Foton Gyûrû, annyira óriási, hogy átszelése is, 2000 évet vesz igénybe, erõs elektromágneses sugárzást bocsájt ki, a látható és a láthatatlan frekvenciákban, beleértve az X sugárzást (röntgen).

- A Gyûrû fotonjai, egy sokoldalú és sokkoló hatást fejtenek ki, a földi anyagra. Elsõsorban, minden test fluoreszkálni fog, mely hatása, hogy 2000 évig, nem lesznek éjszakák! A testek által kibocsájtott fény
- hõhatás nélküli, és nem lesz árnyék.
Az egész naprendszer, molekuláris, anyag struktúrája megváltozik. A foton energia megoldja, a NASA gondját, szabad és környezetkímélõ energia forrásává válva. (Ahogyan azt, Tesla gondolta.)
A Föld fajsúlya fokozatosan csökken és megváltozik. Miután a Föld rezgésszintje, több ezer évig állandót jelzett, 1980-ban 7,8 Hz -rõl, felgyorsult a mai, 12 Hz-re. Ez azt jelenti, hogy a rezgés frekvencia növekedés hatásaként, a nap 24 órája valójában, 16 órát jelent. Ez egyelõre elfogadható, de ez magyarázza, hogy miért nincs elégséges
idõnk, miért sietünk egyre jobban és miért fáradunk el.

Mi történik, a Foton Gyûrûbe való belépéskor 2012-ben, vagy más évben?
- az teljesen elképzelhetetlen, hisz a teljes emberiség, egy más dimenzióba lép át.

Még nem tisztázott?
Pontosítva, 24 óra, effektív, 0 órát jelent, tehát a földi idõ, mint olyan - megszûnik!
A baj nem jár egyedül - megváltoznak a Föld mágneses Pólusai is.

A jó jel azonban ismételten:
- Az Idõ vége (maya naptár), nem a Világ vége. A pillanat viszonylagos közelségének jele, a naprendszer szélén található plazma ragyogásának 10 szeresére való növekedése.
A Napon keresztül a bolygók, ugyancsak növekvõ energiát kaptak. A mayák is várható változásokról, a félistenek üzenetét küldik:
- A teljes Naprendszer, szinkronizálódik, a Galaxissal és Világegyetemmel, a jó hatásaként,
- Átlépünk a jelen technológiából, és amit az Idõrõl és Térrõl tudunk, a pénz szükséglete - eltûnik.
- Az 5.-ös Dimenzióba lépünk!
- Az emberi DNS, a jelenlegi 2 spirálról, 12 spirálra programozódik át.
Az emberi lényt illetõen, a változások, hatalmasak és pozitívak. (Ami jó jel, hisz a szervezet megtisztulását jelenti). Mellékhatások, viszont fájdalmasak. így:
- migrén, fejfájás, fáradtság, szédülés, ritmuszavarok,
- megfázás jellegzetes tünetei (láz, izzadás, csontfájás) melyeket a hagyományos kezelés nem segít
- izomzat gyengülése, nehézlégzés, ok nélküli elfáradás.
- limfatikus- (nyirok), és immunrendszer változás,

- nyugtalanság, depresszió, stressz a múltba révedés

*A Foton Gyûrûbe való belépéskor egy átfogó újraharmonizálási folyamat történik, melyben a testünk saját frekvenciája a Világegyetem alapfrekvenciájára hangolódik.* *Ez az, amelyrõl a régi írások beszélnek.*

Az áthangolódás váratlanul érkezik, és erõs lesz - azok, akik alacsony rezgésen vannak, vagy negatív beállítottságúak (rosszindulatúak, egoisták) - nem élik túl az átváltozást.
(Megtisztul a Föld maga, és az emberiség is!)
A gén és DNS frekvencia az embernél, nagyon magas és finom lesz. Ezért tulajdonképpen, a fény, mely a félistenek és szentek auráját láthatóvá teszik - most az embereket is fénnyel telítik (világítani fogunk).

A "fénymunkások - a jó szándékú emberek lámpásai" - feladatuk a tanítás, felkészítés a változásra.
Dr. Berrende Fox - a vér tesztekbõl kimutatta, hogy 20 éve az emberek sejtszinten kezdtek változni, vannak kik, a DNS szerkezetben új láncszemeket fejlesztettek (nem mindenki!).
Az üzletben gondolkodók nyereségei:
- intuíció és paranormális teljesítõkészség fejlõdése,
- az agy jelenleg 5-10 % -nyi használt területe, jelentõsen megemelkedik,
- minden gyógyíthatatlan betegség (rák, AIDS is) eltûnik,
- megsokasodnak a telepatikus és bioenergiát használó terapeuták,
- (akik túlélik) megváltozik a fizikumunk és, aurába öltözünk (láthatófény veszi körül testünket).
2012 nagyon közel van, és többségünk biztosan fogja látni, e jövendölés valódiságát, vagy hamisságát.

De mit kell tenned? Alapvetõ változtatást, életedben. Tanulj meg magas frekvenciát árasztani, rezegtetni: (jóság, szeretet, harmónia, fény, megértés, együttérzés), hogy megfelelj a Föld rezgésének, mely már megkezdte az 5. dimenzió felé, a felemelkedést!

Forrás: rakjegyuek.network.hu/blog/rak-jegyuek-k...ege-nem-a-vilag-vege

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #3343 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.



A tizedik felismerés

Az a Peruban fellelt kézirat, amely Krisztus elõtt 600 körül keletkezett arámi nyelven, azt jósolja, hogy az emberi társadalomban a XX. század utolsó évtizedeiben óriási változások fognak lezajlani. Ez lesz a tudat reneszánsza.
A kézirat tanításai jellegükben nem vallásiak, hanem spirituálisak' valami újat fedezünk fel ezen a bolygón az emberi élettel, az élet értelmével kapcsolatban és ez gyökeres változást idéz elõ az emberi kultúrában.
A mû fejezetekre oszlik és mindegyik egy-egy, az élettel kapcsolatos felismerésrõl szól. Ebben a korszakban, az emberiség sorban eljut majd ezekhez a felismerésekhez, egyikhez a másik után, míg végül eljutunk egy tökéletesen spirituális kultúrához a Földön. Rávilágít továbbá, hogy az ezzel a tárgykörrel kapcsolatos keleti és nyugati gondolatok, vallási tanítások egy magasabb rendû igazsággá Integrálhatók. Megmutatja, hogy a nyugatnak igaza van, amikor fejlõdésrõl, egy magasabb szint elérésérõl beszél. Ám a keletnek is igaza van, amikor hangsúlyozza, hogy az egó - önzõ - hatalmától meg kell szabadulni ,,Teljesebb tudatra kell szert tennünk, belsõ kapcsolatot kell létesíteni Istennel, mert csak akkor haladhat fejlõdésünk valami - magasabb - felé, ha önmagunk magasabb rendû kormányozza."
Az alábbiakban röviden ismertetjük a kéziratban foglaltakat, vagyis a kilenc felismerést.

ELSÕ FELISMERÉS

Lényege: az életünket megváltoztató véletlenek tudatosítása. Az az érzés, hogy a háttérben egy másik folyamat is zajlik.
"Melyebb spirituális erõ munkál mindenben, amit cselekszünk."
Az emberi élet során elõforduló véletlenek kapcsán újragondoljuk milyen rejtélyek veszik körül életünket ezen a bolygón. Még nem értjük, de sejtjük, hogy a titokzatos véletlenek igazából nem véletlenek. Érezzük, hogy az életnek van egy másik oldala, amelyet meg föl kell fedeznünk egy másik folyamat, amely a felszín alatt zajlik.
Az elsõ felismerés akkor következik be, amikor tudatosodnak bennünk az életünkben bekövetkezõ véletlenek.

MÁSODIK FELISMERÉS

Lényege: az új világszemlélet kibontakozásának folyamata.
E felismerés történelmi rálátást biztosit a nyugati gondolkodás számára. Szélesebb történelmi perspektívába helyezi jelenkori tudatunkat.
A jelenlegi modem világszemlélet kibontakozása kb. 1000-2000-ig, mint egy ezer évig tart. Mint az emberi társadalmakban annyiszor, ebben az idõszakban is a vallás és papjai fontos szerepet játszanak. Az elsõ ezred forduló táján a keresztény egyház vezetõi határozzák meg a nép valóságtudatát. Egyszer - akkori ismeretek szerint - azt tanítják, hogy Isten a földet és rajta az embert a világmindenség közepébe helyezte. Ez a nézet a késõbbiekben módosul. Másreszt, azóta is fennáll a tanítás, miszerint az ember földi élete lényegében - spirituális - vizsgakent szolgál. Az embernek magának kell, döntenie az isteni üdvözülés és az ördög kísértõ mesterkedései között.
A középkori világkép a XIV-XV század táján kezd széthullani, az emberek egyre gyakrabban veszik észre a papok viselkedési rendellenességeit (pl. fogadalmuk megszegése, stb.). Luther és társai kijelentik, hogy a papság romlott és korrupt. Új egyházak létesülnek, melyek azt hirdetik mindenkinek joga van hozzáférni a Szentíráshoz, és személyesen értelmezni.
Kb. a XVII. századra megkérdõjelezõdik az egész addigi világszemlélet. A csillagászok bebizonyítják, hogy nem a Föld van a kozmosz középpontjában. Ekkor új meghatározást követel az Istenhez fûzõdõ viszony is. Ez az újkor kezdete megindul a világ módszeres felfedezése, mely 400 évig tart. Új magatartásformává válik a tudományos kételkedés, hogy elhiggyenek barmit. Bizonyítékot követelnek fizikai síkon. ,,Az ember ellenõrzése alá vonja a világot".
A tudományos felfedezések azonban nem határozzák meg az ember valódi spirituális helyzetet, de elég ismeretet adnak ahhoz, hogy segítségükkel emelje az életszínvonalát. A természet készleteinek felhasználásával saját életkörülményeit javítja. Eközben tökéletesen eltéved az anyagi biztonság, a földi örömök utáni hajtásban. Önnön kényelme és élvezete megszállott hajszolása közben gátlás nélkül keresztülgázol mindenen, és ilyen módon az összeomlás szélére juttatja közvetlen és tágabb környezetét. Az újkor végén egyre több az olyan ember, aki a munka megszállottjává válik, aki kikapcsolódás helyett is a munkát használja. Ezt sokan azért teszik, mert nem akarnak illetve nem mernek szembenézni a kérdéssel, miért is élnek. Az eredeti kérdést, hogy mi is történik életük során spirituális értelemben a Földön, fokozatosan félretoljak.
A Második felismerés megmutatja, hogy a tudat átalakulása elkerülhetetlen. Leleplezi a téveszméket, és ezáltal akarja elérni, hogy fölébük emeljen. A kézirat szerint a második évezred az emberiség fejlõdésének szükségszerû fokozata, de ennek vége felé már ideje felocsúdni és újra föltenni a kérdést mi áll az élet hátterében ezen a bolygón? A további felismerések magyarázatot adnak erre.

HARMADIK FELISMERÉS


Lényege a mindenség egyetlen nagy energia rendszer.
A kézirat itt azt állítja, hogy megtanuljuk a korábban láthatatlannak tartott energia érzékelését. Ez a fizikai világegyetem felfogásának eddigi módját változtatja meg.
Az ezredforduló táján az emberek felfedezik az energia új formáját, amely lényeget képezi minden dolognak, kisugárzik mindenbõl, beleértve saját magunkat is. Ennek az energiának az érzékelése azzal kezdõdik, hogy az ember mind érzékenyebbé válik a szépségre (pl. egy óriásfa formájának látványa kellemes érzéssel tölti el vagy egy koncert olyan energiafeltöltõdést idéz elõ az egyénben, hogy utána sokkal jobban érzi magát stb.). A szépség érzékelése barométer, amely jelzi milyen közel járunk ahhoz, hogy ténylegesen érzékeljük az energiát.
A teljes Univerzum energiából áll, amelyre gondolataink által hatni tudunk. Az elõzõ példánál maradva, nem csak nekünk kellemes hatású, hanem a fának vagy a másik embernek is jólesik, ha megcsodáljuk.
A mindenség olyan energiából áll, amely reagál az elvárásainkra. A többi dolog, élõlény is része ennek az energiauniverzumnak, tehát ha 1 kérdésünk van, valamely képviselõje megjelenik és meghozza a választ. Azáltal, hogy mit kezdünk saját energiánkkal, befolyásolni tudjuk az Univerzum többi résztvevõjének (növényeknek, állatoknak, embereknek, stb.) az energiáját, ezen keresztül életfolyamatait és mindnyájan együtt az egész Univerzum mûködõképességét.

NEGYEDIK FELISMERÉS


Lényege, az emberi konfliktusok az energia hiányából, az érte való harcból fakadnak.
A kézirat megállapítja, hogy a ,,tudatlan" emberek küzdenek egymással az energiáért. A világmindenség egyetlen, dinamikus energia halmazból áll, amely fenntart bennünket. Mi emberek azonban - különbözõ okoknál fogva - elszakadunk ennek az energiának a bõséges forrásától. Mivel energia nélkül gyengének és védtelennek érezzük magunkat, ennek leküzdésére - látszólag spontánul - pszichológiai eszközökkel (a másikat lekezelve, kritizálva, lelki kínokat okozva, stb.) elvonjuk másoktól az életközeget, az energiát. Empátia nélküli emberek esetében, ez a tudattalan, ösztönös törekvés húzódik meg minden konfliktus mélyén.
Amikor egyszer megértjük ennek a harcnak a lényegét és hajlunk a jóra, akkor jöhet szóba e konfliktusokon való túllépésünk.

ÖTÖDIK FELISMERÉS


Lényege: Az emberi konfliktusoknak úgy tudunk véget vetni, ha fogadni tudjuk egy magasabb forrásból származó energia beáramlását.
A kézirat itt egy új típusú megértésrõl beszél, amelyet hosszú idõn át misztikus tudatnak neveztek. A XX. század utolsó évtizedeiben egyre többen képesek a megérzésekre. Ez fontos szerepet játszik az emberi konfliktusok felszámolásában. Amikor ugyanis a dolgok, élõlények szépségét és egyediségét csodáljuk, energiát veszünk fel. Ha eljutunk arra a szintre, hogy egyúttal szeretetet is érezzünk irántuk, akkor vissza is adhatjuk az energiát. Gyakorlás által, végül automatikusan jutunk abba a szeretet teljes állapotba, hogy õszinte együttérzéssel élve, beengedi önmagába a szeretetet. De ahhoz elõbb - megtisztítva gondolkodását- megfelelõ állapotba kell hoznia tudatát. ,, Az univerzum mindannyiunkat képes ellátni energiával, ha megnyitjuk magunkat a forrás számára".
Ha rosszkedvûek, nyugtalanok vagy fáradtak vagyunk, ez energia hiányt jelez. Amikor szükségét érezzük, álljunk meg és töltsük fel magunkat energiával. ,, Legyünk állandóan tele, õrizzük meg a szeretet állapotát!". Ha elértük ezt az állapotot, senki és semmi nem képes annyi energiát elvonni, amennyit azonnal ne tudnánk pótolni. Sõt, a belõlünk kiáradó energia ellenirányú áramlást gerjeszt, amely ugyanolyan mennyiségû energiát vonz magához, így az soha sem fogyhat ki. De ennek a folyamatnak állandóan tudatosnak kell lennie, különben nem mûködik. Ez különösen akkor fontos, ha emberek között vagyunk.
Testünk egy bizonyos szinten rezeg. Ha engedjük, hogy energiánk túlságosan lecsökkenjen, azt testünk sínyli meg. Ilyenkor könnyen megbetegszünk. E téren a hajszoltság, a stressz nagyon sokat ronthat. A szeretet által tudjuk a rezgést magas szinten tartani és ettõl maradunk egészségesek.
Ha rendszeresen fel tudunk töltekezni energiával, majd egy ,,véletlen" elõre lendíti az életünket, ez az energiaszint állandósodik bennünk, és ettõl kezdve magasabb rezgésállapotban létezünk. Gyermekeink átveszik a mi rezgésállapotunkat, és még magasabb szintre emelik. Az ember így viszi tovább az evolúciót. A korábbihoz képest a mai nemzedék annyiban különböznek, hogy mi már készek vagyunk ezt a folyamatot tudatosítani, s így meggyorsítani.
Mikor véletlenszerûen vagy késõbb mind gyakrabban feltöltjük magunkat belsõ (isteni, szeretet) energiával, a tudatunkban már nem a másik ember kijátszása munkál, hanem ettõl teljesen eltérõ gondolatok lépnek mûködésbe, amelyek identitásuk magasabb szintjérõl származnak. Ezek az intuíciók. Ezek másként mûködnek, mint a megszokott gondolatok. A tudat hátterében bukkannak fel, akár éber állapotban, akár álom vagy látomás formájában, de közvetlenül érkeznek az egyénhez, hogy irányítsák.

HATODIK FELISMERÉS


Lényege: fel kell hagynunk, régóta ismételgetett drámáinkkal, hogy megtalálhassuk igazi önmagunkat.
E részben ismerhetjük meg, hogy az egyén - a legtöbbször tudattalanul - milyen módszerekkel ,,uralkodik" másokon. A kézirat ezt azért ismerteti, hogy rádöbbenve ennek tarthatatlanságára hagyjunk fel a használatával. Ugyanis valahányszor visszatérünk ehhez a beidegzõdéshez, mindannyiszor leválaszthatjuk magunkat az elõre vivõ forrásból. Nem könnyû megszabadulni ettõl a szokástól, mert eleinte mindig tudattalanul mûködik.
A mások fölötti ,,uralom" módszere többnyire azonos azzal, amit gyerekkorunkban használtunk, hogy magunkra vonjuk a figyelmet, magunk felé irányítsuk az energiát. Ennél a módszernél rekedtünk meg, ezt ismételjük újra. Ez a mi tudattalan hatalmi drámánk.
Ha az energia megszerzése, megtartása érdekében mindig ugyan azt manipulációs viselkedési formát alkalmazzuk. Az egyik mindig ellenkezik (õ az örök ,,ellenzéki''), a másik folyton veszekszik vagy kritizál (õ a ,,vallató"'), a harmadik bizalmatlanul hallgat ill. elhallgat (õ az ,,elzárkózó"), a negyedik a ,,szenvedõ".
A megtisztulás folyamata mindannyiunk számára az, hogy saját, személyes ,,hatalmi drámánk" tökéletesen felszínre hozzuk a tudatalattinkban. ,,Az igazság mindig (jótékonyan) hat." A konfliktusok miatt ne a másikat okoljuk, hanem magunkban kutakodjunk. Nem lehetséges a továbblépés, amíg szembe nem nézünk önmagunkkal és fel nem fedezzük, miként manipulálunk másokkal az energia megszerzése, kétes sikerû megtartása érdekében.
Saját igazi spirituális identitásunk felkutatásához úgy kell végignézni életünket, mint egy hosszú mesét, melynek magasabb rendû értelme, tanulsága van. Azzal kell kezdeni, hogy miért épp ebbe a családba születtem? Ennek mi lehetett a valódi célja? Milyen közeget nyújtottak szüleim, rokonaim? Engem milyen viselkedésre késztettek megnyilatkozásaik? Stb. Ennek a vizsgálódásnak során többször azonban sohase ítéljük el hozzátartozóinkat, mert az õ ösztönös viselkedésük a mi tanításunkat célozták (csoportkarma). Ha tudatosítjuk önmagunkban saját hatalmi drámánkat, akkor képesek leszünk felismerni a magasabb rendû igazságot a családunkkal kapcsolatban: azt az igazi értéket, amely az energiával összefüggõ konfliktusok mögött rejtõzik. Ha egyszer rájövünk erre, akkor egész életünk könnyebben feltöltõdik energiával, és megtaláljuk azt az igazságot is, hogy mi magunk kik vagyunk, milyen úton járunk valójában.
Az élet értelme, hogy meghaladjuk múltbéli beidegzõdéseinket és továbblépjünk, elegendõ energiára kell azonban szert tennünk ahhoz, hogy túljussunk súlyos hatalmi drámánkon és továbbléphessünk a spirituális folyamatban. Erõ kell a múlt tisztázásához, amelynek során tudatosodik bennünk a korábbról magunkkal hozott manipulációs technikánk. Ha sikerül meghaladnunk ezt a szokást, akkor megtaláljuk magasabb rendû önmagunkat, következõ evolúciós identitásunkat.

HETEDIK FELISMEERÉS


Lényege: a valódi én evolúciójának mozgásba hozása a helyes kérdésfeltevés, a tennivaló intuitív megérzése és a válaszadás folyamata révén részesülni ebben a varázslatos folyamatban, ez a boldogság igazi titka.
A kézirat kifejti a tudatos önfejlesztés szükségességét oly módon, hogy állandóan fel kell figyelnünk minden véletlenre, minden válaszra, amelyet a világ rendelkezésünkre bocsát. Az életben nem az a nehéz, hogy válaszokat kapjon az ember, hanem az, hogy helyesen ismerje fel, mi a kérdés. ,,Ha jó a kérdes, mindig megérkezik a válasz."
Még az egyáltalán nem ,,tudatosodott" emberek is képesek belebotlani a megfelelõ válaszba, visszamenõleg helyesen értékelni a véletleneket. A Hetedik felismerés azonban akkor érvényesül, ha az ember már abban a pillanatban megérti a választ, amikor az felmerül (a szinkronicitás azonnali felismerése). Ez emeli ,,magasabb" szintre a mindennapi életet.
A kézirat a válasz megkapásának módjaként beszél az álmokról is. Azt mondja, hogy össze kell hasonlítani az álmunkat életünk történetével. ,,A rossz álmok hordozzák a legfontosabb üzeneteket."
Nem csak az álmok nyújtanak útmutatást az ember számára, hanem a gondolat és az intuíció is. A kézirat szerint, mindenkinek sokkal több ilyen sugallata van, mint hinné. Ahhoz, hogy felismerjük õket, megfigyelõi álláspontra kell helyezkednünk. Ha eszünkbe ötlik egy gondolat, fel kell tenni a kérdést miért? A megfigyelõi álláspont segít lemondani a vágyról, hogy mindent magunk irányítsunk.
A negatív gondolatokat, a félelem képeit meg kell semmisíteni abban a pillanatban, amikor felmerülnek. Azután a tudat által egy másik, kedvezõ és kellemes képet kell a helyére képzelni. Az ember nemsokára eljut oda, hogy az intuíció, csupa pozitív dolgokat sugall majd. Ha ez után mégis elõfordul, hogy negatív kép keletkezik - mondja a kézirat - azt nagyon komolyan kell venni, és nem szabad követni. (Ha pl. megérzése révén teherautó roncsai között látja magát és nem sokkal ezután teherautón, akarják elvinni valahova, akkor arra a kocsira nem szabad felszállni!)
Minden velünk kapcsolatos eseménynek jelentõsége van és valami módon minden a kérdéseinkre vonatkozik. Ez különösen azokra a dolgokra igaz, amelyeket rossznak minõsítünk.
A Hetedik Felismerés kijelenti, hogy minden eseményben, legyen az bármennyire negatív, meg kell találnunk a pozitívumot.

NYOLCADIK FELISMERÉS

Lényege: a többi emberhez való újszerû viszonyulás révén lehet kihozni belõlük a lehetõ legjobbat. Ez a kulcsa annak a titokzatos folyamatnak az állandó mûködéséhez, hogy a válaszok mindig megérkeznek.
A kézirat elmagyarázza, hogyan segítsünk azoknak, akik meghozzák számunkra az általunk keresett választ.
Ha valaki keresztezi utunkat, mindig hordoz valamilyen nekünk szóló üzenetet. Véletlen találkozások nincsenek. De az, hogy át tudjuk-e venni az üzenetet, attól függ, miként reagálunk ezekre a találkozásokra.
Ha az ember mélyebb szinten figyel meg valakit, észre veheti a valódi énjét a magára öltött álcák alatt. Ha erre a szintre koncentrálunk, a vizsgált személy arcának finom rezdülésébõl kiolvashatjuk, hangjának más csengésébõl meghallhatjuk, mit gondol, mi az igazság.
Úgy koncentráljunk az emberekre, hogy egyúttal energiát küldjünk nekik. Ha valaki ellenszenvet vált ki belõlünk, ne visszatetszõ vonására koncentráljunk, ne haragosan nézzünk rá, hanem vegyük észre szépségét vagy más értékét, és íly módon energiát küldjünk felé. Ehhez már bizonyos ,,lelki nagyságra" kell tudnunk szert tenni.
Az ember beszéljen, ha rajta a sor, és sugározzon energiát, ha valaki másnál van a szó. Az így együttmûködõ emberpár vagy csoport tagjainak emelkedik az energiája és rezgésszintje. Íly módon mindenki egyéni energiája egy közös energiabankká egyesül. Itt minden csoporttag tudja, mikor szólaljon meg és mit mondjon. Ez a tudatos társalgás, amelyben mindenki igyekszik a többiekbõl a lehetõ legtöbbet kihozni, ahelyett, hogy ,,uralomra" törne fölöttük. Így létrejönnek a szerelmi kapcsolatnál is említésre kerülõ ,,szuperszemélyek" vagy más néven - a múltból ugyan némi pejoratív felhanggal csengõ, de valójában igen pozitív egyének - a ,,magasabb rendû személyek".
A kézirat itt lényegében egy teljes, új etikát ír le. Az Interperszonális Etika arról szól, hogy mégtöbb üzenet jusson el mindenkihez. Ha az emberek eszerint bánnának egymással, az mindenkinek a fejlõdését elõsegítené.
A Nyolcadik felismerés óva int attól, hogy - esetleg elvakult kötõdéseink (személyhez, elvhez, stb.) miatt - megtorpantsuk fejlõdésünket.
Fontos rész a gyerekekkel való bánásmód. A felnõtt egyszerre csak egy gyerekre tudja összpontosítani a figyelmét. Ha a felnõttek számához képest túl sok a gyerek, akkor a felnõttek túlterheltté válnak, és nem tudnak elegendõ energiát adni, a gyermekek pedig versengeni fognak a felnõtt idejéért. Emiatt az emberek megtanulják kitágítani a család kereteit a vérrokonság határain túlra is. Így mindig lesz valaki, aki képes teljes figyelemmel fordulni a gyermek felé. Egyébként - a gyermek fejlõdése szempontjából -jobb is, ha nem minden energia származik ugyanattól az embertõl. Gondoskodjék azonban bárki a gyermekrõl, teljes figyelmét neki kell szentelnie!
A kézirat megmagyarázza a szerelmi kapcsolatok problémáját is. Amikor felüti fejét a szerelem, a két ember tudattalanul árasztja egymás felé az energiát. Ez egy igen feldobott érzés, melyre sokan áhitoznak és ezért - sokszor bármi áron is - keresik a szerelmi kapcsolatokat. Az emberek zöme ezt a ,,felpörgetett" érzést a partnertõl várja és elvágja magát az univerzális energiaforrástól. Idõvel a szerelmi energia általában fogyatkozni kezd. Ezt megakadályozandó, a szerelmesek többnyire hatalmi drámájukhoz folyamodnak, amivel manipulálják egymást és a szükséges energiát maguk felé terelik. A kapcsolat - rossz esetben - hatalmi harccá válik. E szerelemmel kapcsolatos problémánk még gyerekkorunkban kezdõdött otthon- a családban. Az ottani ,,energiaharcok" miatt nem voltunk képesek integrálni önmagunk ellenkezõ nemû oldalát. Azért tud az ember kötõdni az ellenkezõ nem valamelyik tagjához, mert tulajdonképpen szüksége van az ellenkezõ nemû energiára.
Létezik azonban az Univerzummal harmóniában élõ emberi lényben az a misztikus energia, amelynek belsõ forrásából elvileg mindenki meríthetne, és amely kétnemû férfi és nõi egyszerre. Ha spirituális fejlõdésünk megfelelõ, akkor megtudunk nyílni mindkét energia irányában, de az evolúciónk kezdetén ez még nehéz. Idõ kell ahhoz, hogy az integráció folyamata végbemenjen. Az igazság az, hogy eddig mindannyian megrekedtünk azon a fejlõdési fokon, amikor az ellenkezõ nemû energiát önmagunkon kívül keressük, a nõ egy férfiban, a férfi egy nõben. (Jó esetben, ugyanabban a partnerben, legrosszabb esetben - szexuális torzulásként - ugyanolyan nemû partnerben).
Fejlõdésünk kezdetén automatikusan kezdtük elfogadni az ellenkezõ nemû energiát. Ez is természetesen árad be lényünkbe a világmindenségbõl. De - a dolgok kellemesebbnek tûnõ megoldásaként - ha felbukkan egy olyan ember, aki közvetlen formában kínálja ezt az energiát, akkor könnyen elvágjuk magunkat az univerzális forrástól.
A kézirat szerinti megoldás, saját erõnkbõl kell teljessé tennünk magunkat. Szilárd, õszinte alapra kell helyeznünk kapcsolatunkat. Ha ezt megtesszük, akkor emberi kapcsolataink magasabb rendûek lesznek. Ha - adott esetben - ilyen alapon vesz részt mindkét fél a szerelmi kapcsolatban, akkor a férfi és a nõ, mint egy ,,szuperszemély" mûködik, és ez nem téríti le egyik felet sem saját egyéni evolúciós útjáról. Csak azok létesíthetnek ilyen kapcsolatot, akik tökéletesen felfedik önmagukat, és nem titkolják, miért teszik azt, amit tesznek. Csak õszinte alapon lehet kölcsönösen bizalommal teli kapcsolat. Íly módon válhatunk újra szabaddá és a világmindenséggel összekapcsolódottá.
Az ember társas lény, de csak arra ,,méltónak" jut vele teljes harmóniában élõ társ. Ehhez ,,fel kell nõni" mindkét félnek. A társsal élõ embereknek olyan tiszta lelkiismerettel, odaadóan kell viszonyulniuk egymáshoz, mint saját magukhoz. Úgyis mondhatnánk, hogy társukat mintegy önmagukon belül kell hordozniuk. Így léphet, elõre mindkét fél az evolúcióban és találhatja meg örömét, mivel képes kölcsönös harmóniát termelni.
Összefoglalva: a másokhoz való viszonyulásunk szabja meg evolúciónk ütemét. Gyakoroljuk az energia áramoltatást! Az ember tudatosan sugározzon energiát a többieknek. (Pl. haragos, intrikázó embernek a lehetõ legtöbb energiát kell küldeni. Ha megérzi, hogy az energiához úgy is hozzájut, könnyebben felhagy a mesterkedéssel.). Ha megcsodáljuk egy ember megjelenését, tartását, ha valóban õrá koncentrálunk, mígnem alakjának, vonásainak egyedisége felragyog, akkor adhatunk neki energiát, felemelhetjük.
Ehhez az elsõ lépés természetesen az, hogy a magunk energiaszintje magas legyen. Ez esetben megindíthatjuk az energia áramlását önmagunkba, és rajtunk keresztül a másik emberbe. Minél inkább gyönyörködünk a másik ember teljességében, belsõ szépségében, annál több energia árad belé és természetesen belénk is. Ezért nem is tehetünk jobbat önmagunkkal, minthogy másokat szeretünk, hogy árasztjuk feléjük az energiát. Az energia kivetítése óriási hatást gyakorol az egyénre. Ha az emberek - hátsó szándék nélkül - tudatosan alkalmazzák ezt a módszert, hihetetlen magasságokba képesek emelkedni, miközben egymást építik és maguk is, -épülnek.

KILENCEDIK FELISMERÉS

Lényege: az emberi kultúra következõ évezredbeli megváltozása a tudatos evolúció hatására.
A kézirat egy új életformát ír le. Az emberiség önként lecsökkenti majd a lélekszámát (pl. csak annyi gyermek születik, akikkel megoldható az intenzív foglalkozás). Így mindenki a Föld legszebb, energiában leggazdagabb helyein élhet.
Intuíció által vezettetve minden ember pontosan tudni fogja, mit tegyen és mikor. A történelem során sok látnok pillantott már meg ilyen ill. ehhez hasonló világot (Marx is), de az utópia megvalósításának módját sohasem sikerült megtalálni.
Az emberek nagy tömegei változtatnak majd foglalkozást. Ha ugyanis az intuíció világosan közli az egyénnel, hogy ki Õ és mit kellene tennie, akkor nagyon gyakran elõfordul, hogy rájön, nem a megfelelõ pályán van és a fejlõdése érdekében más munkát, kell választania.
Nagy fokú automatizálás (komputerizálás) megy végbe, melynek célja: felszabadítani az emberek idejét, hogy más foglalatosságot csinálhassanak. A munkaidõ lerövidül: egy teljes munkakört két-három ember fog ellátni.
Az emberek a számukra fontos felismerésekért önként adakoznak. Amikor az ember ad, ugyanakkor kap is, mert ez az energia mûködésének elve a világmindenségben. A Kilencedik Felismerés szerint, ha egyszer elkezdünk folyamatosan adni, attól kezdve mindig több fog beáramlani, mint amennyit egyáltalán szét tudunk osztani.
Az a legfontosabb, hogy meglássuk ennek az életmódnak az igazságosságát. Nem azért vagyunk ezen a bolygón, hogy kiépítsük a magunk ,,személyi kultuszát", hanem azért, hogy fejlõdjünk.
A kézirat nem tagadja, hanem inkább megvilágítja az egyház tanításait a teljes igazság a tudományos és a vallásos világszemlélet szintézisében.
Isten az evolúció által teremtette a világot és teremti még ma is. A Szentírás arról szól, hogy az ember hogyan tanulhatja meg befogadni Isten energiáját, Isten akaratát (Az Isten energiájára való fogékonyság tetõpontját Jézus élete jelentette).
A kézirat sok vallás lényegét megvilágítja. Minden vallás arról szól, hogy az emberiség kapcsolatot keres valami ,,magasabb" forrással. Továbbá minden vallás azt mondja, hogy Istent belül kell érzékelnünk mely érzéklelés, kitölti az embert, és többé teszi, mint azelõtt volt. A kézirat szerint valamikor a történelem folyamán egy ember meg fogja találni az Isten energiaforrására való rákapcsolódás igazi módját, és maradandó példát mutat arra, hogy ez lehetséges (Ez volt Jézus).
A Kilencedik Felismerés elárulja perspektívánkat, mi emberek vagyunk az egész evolúció csúcspontja. Az anyag kezdetben gyenge formát öltött, aztán egyre bonyolultabbat (ásványok, kövek, növények, állatok. emberek). Minden fejlettebb forma az elõzõnél magasabb rezgésszinten mûködik.
A fejlõdés elõször fizikai szinten folyt majd mentális síkra terelõdött. Most pedig az egész folyamatot behozzuk a tudatba. Az egész emberi történelem a tudatos evolúcióra készített fel bennünket. Az a sorsunk, hogy álladóan emeljük energiaszintünket. Ahogy emelkedik az energiaszint, úgy emelkedik testünk atomjainak rezgésszintje is. Így egyre könnyebbé, egyre inkább tisztán spirituális lényekké válhatunk. Miközben az emberek rezgésszintje emelkedik, akár teljes embercsoportok is, akik elérték a megfelelõ szintet, hirtelen láthatatlanná válnak azok számára, akiknek rezgése alacsonyabb szintû (szétválás). Az eltûnt csoport tagjai azonban úgy látják, hogy még mindig ott vannak, csak éppen könnyebbnek érzik magukat.
A Kilencedik Felismerés szerint a megmaradó emberek a harmadik évezredben elérik ezt a magasabb rezgésszintet, a hozzá legközelebb állok csoportjaival közösen. A történelem folyamán egyes kultúrák már el is érték ezt a rezgést a Maják, pl. együtt léptek át. Egyes egyenek szórványos átlépése most is elõfordulhat, de az emberiség általános átlényegülése csak akkor valósulhat meg, ha teljesen megszüntetjük a különbözõ félelemérzeteket (A félelem, harag, irigység, stb. nagy mértékben lecsökkenti az ember rezgését), ill. ha minden körülmények között fenn tudjuk tartani a kellõ rezgésszintet.
Minél több szépet, jót vagyunk képesek észlelni és teremteni, annál inkább fejlõdünk. Minél jobban fejlõdünk, annál magasabb a rezgésszintünk. Kitágult érzékelésünk végül megnyit bennünket a ,,Mennyország" számára, amely ma is itt van elõttünk, csak éppen egyenlõre nem látjuk...

TIZEDIK FELISMERÉS


Létezik egy Tizedik Felismerés is, mely nem írásos formában ,,Jött le" Ezt a hivatkozott könyv nem tárgyalja, csak utal rá. A kézirat azt sugallja, hogy a felismeréseknek el kell terjedniük az emberek között. Arra kell törekedni, hogy az emberek nyitottá váljanak - a fejlõdést biztosító - energiával való összekapcsolódással. Ha nem így történik és az emberiség továbbra is empátia nélkül, a másokon való keresztül gázolás negatív hatását növeli, valalmint a bolygó kizsákmonyolását fokozza, azt nem éli túl.
Mindannyiunknak meg kell tenni mindent a fejlõdésért. A változást magunkon kell kezdeni.
Lényege: Õrizni a látomást.
A Tizedik felismerés által arra eszmélünk rá, hogy az emberek a történelem folyamán mindvégig arra törekedtek, hogy ezt a megélt spiritualitást meghonosítsák itt a földön. Mindannyian feladattal érkezünk ide, és ahogy egyre tudatosabbá válik bennünk ez a felismerés, így egyre pontosabban felidézõdik bennünk a születési látomás: az, hogy mit akartunk elérni életünkben. Késõbb felidézhetjük a közös világlátomást is, amely szerint az új kultúra mindannyiunk együttmûködése által jön létre.
Tudjuk: az a feladatunk, hogy tudatosan, imával õrizzük ezt a látomást.

TIZENEGYEDIK FELISMERÉS


Lényege: Az imamezõk kiterjesztése.
A Tizenegyedik Felismerés arról szól, hogy pontosan miként õrizzük a látomást. Vallási szövegek, versek, a filozófusok mûvei évszázadok óta beszélnek egy bennünk lévõ, szunnyadó képességrõl, amelynek rejtélyes mûködése által befolyásolhatjuk, hogy mi történik a jövõben. Nevezték ezt a képességet a hit erejének, pozitív gondolkodásnak, az ima hatalmának. A tapasztalatok szerint az ima erejét a szándékmezõk adják, amelyeket kiterjeszthetünk és meg is erõsíthetünk, különösen olyankor, ha másokkal együtt egy közös látomásban egyesítjük erõnket. Ez az az erõ, amelynek révén õrizzük a spirituális világ látomását, gyûjtjük az energiát önmagunkban és másokban, hogy ez a látomás valósággá váljék.

TIZENKETTEDIK FELISMERÉS

A Tizenkettedik Felismerés még nem került nyilvánosságra...

blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&from=70&pi...hol=&n=szuromieszter

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 11 órája #3382 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.


Müller Péter

"Drága embertársaim!

Földünkön jelentõs energetikai változások zajlanak, melyek minden ember életét érintik.
Felgyorsult életünknek jó páran ismerik az okát, azonban sokan kétségbeesetten,
értetlenül állnak a változások elõtt.

Átalakulásunk oka, a jelenlegi sûrû anyagból való felemelkedés egy magasabb rezgésszámú dimenzióba, ahol az alacsony rezgésû energiák már nem hatnak ránk (félelem, gyûlölet, irigység, féltékenység stb.) vagy már nincsenek is jelen.

Tudom, hihetetlennek tûnik, mert a látszat gyakorta mást mutat, de ezek az energiák már nem sokáig lesznek életképesek.

Sokat hallhatunk, olvashatunk a dimenzióváltásról, hogy zajlik majd,
de biztosat senki nem tud, mi is fog történni valójában.
Számos könyv foglalkozik régóta a témával, több verzió is elképzelhetõ.

Az emelkedés célja, hogy tudatunkat megtisztítsuk és egonkat kordák közé szorítva,
lelkünket megnyitva kapcsolódjunk isteni énünkhöz.

Ez a folyamat már régóta elkezdõdött, idáig azonban nem volt ennyire szembeötlõ a változás.
A folyamat a maja naptár szerint 2012-ben éri el a tetõpontját.
Mit jelent ez?
Azt érezzük, felgyorsul az idõ. (Az idõt egyébként csak mi, emberek érzékeljük, más dimenziókban nincs se tér, se idõ.)
A Földet érõ energiák rezgése fokozatosan emelkedik, az anyag sûrûsége csökken.
Mivel jár ez a jelenség?
Tudatunk kitágul, egyre többször használjuk intuitív érzékelésünket.
Fejlõdik finom érzékelésünk, egyre többen tudnak összekapcsolódni Isteni énünkkel,
másokkal is tudati szinten.

Testünk is változáson megy át, ennek következtében sokszor érezhetjük magunkat fáradtnak, idegesnek, levertnek ok nélkül. Komoly hangulathullámzások törhetnek ránk a semmibõl.
Ez azért van, mert testünk nehezen alkalmazkodik a hozzánk érkezõ, új energiákhoz, amíg beépül. Nem kell tõlük megijedni, hagyjuk, hogy beépülhessenek az új energiák. "
Feküdjünk rá arra a bizonyos hullámra és hagyjuk, hogy vigyen magával elõre"
Sokkal gyorsabban túljutunk a nehezén!

Tudati szinten gondolataink egyre többször és egyre pontosabban valósulnak meg.
A pozitív, teremtõ gondolataink is, de a félelmeink, nehézségeink ugyanígy.
Ezért is fontos, hogy figyeljünk gondolatainkra, és tudatosan fogalmazzuk meg õket.
Egyre többen foglalkoznak ezotériával, nyitnak alternatív gyógymódok felé,
aminek megvan az elõnye is, és a hátránya is. Ha nem vagyunk elég körültekintõek és túl gyorsan akarjuk életünkbe a változásokat behozni, akkor bajt is okozhatunk, elsõ sorban magunknak, de környezetünknek is.
A két legfõbb erény, amit mindenkinek meg kell tanulni, ha szeretne a változásokban részt venni: türelem és alázat.

E kettõ nélkül könnyen kicsúszhat lábunk alatt a talaj.
De ha betartjuk a szabályokat, akkor megtapasztalhatjuk a bõséget és szeretetet életünkben.
Ahogy emelkedik a rezgésszint, úgy növekszik a stressz, feszültség az emberek között.
Vannak emberek, akik nem akarják a változásokat és nem képesek ezeket az új
rezgéseket befogadni.

Õk maradnak a saját rezgésszintjükön, viszont azok, akik emelkednek,már nem tudják elviselni a durva energiákat.
Ilyenkor a két tábor energiája egymásnak feszül.
Sokszor tapasztalhatjuk, hogy régi barátok, ismerõsök maradnak el mellõlünk
és új ismeretségek születnek.

A hazugságok, önáltatások ideje lejárt.
Mindenkinek szembe kell néznie saját félelmeivel, megoldatlan ügyeivel.
Mindenki saját magáért felelõs, persze útmutatást kérhetünk, de az úton egyedül kell végig mennünk.
Nem szabad elfelejtenünk, sose vagyunk egyedül!
Azok, akiknek azonos a rezgésük, csoportokba szervezõdnek,
és együtt haladnak tovább az úton.
Lesznek, akik utolérnek minket és felzárkóznak, de lesznek, akik végleg elmaradnak.
Amikor becsukódik mögöttünk egy ajtó, kinyílik elõttünk egy új!
Ezt ne felejtsük el. Ne rágjuk magunkat azon, hogy mi lesz majd,
hanem éljünk a jelenben, tanulva a múltból! Ez a feladat!

Aki megtalálta " középpontját", messzire sugárzik!
Hívójele bejárja a világot, és akinek szól, meghallja s válaszol.
Rokon lelkek, ha tiszták, állandó adásban-vételben vannak.
Ne félj, hogy társtalan maradsz.
Szíved adásban van és megtalálod a veled "egyívásút".
Minden az "adó" erején és tisztaságán múlik. Ha csillagodat követed, életed is megváltozik.
Régi szokások, szemléletek és társak is elmaradnak.
Mások jönnek helyettük,az egónk az egyetlen ellenségünk, ami visszavethet fejlõdésünkben.
Az, aki elhiteti velünk, hogy nem vagyunk méltók a változásra, az emelkedésre, hogy nem is érdemeljük meg a tudást. Ne higgyünk neki!

Az egyik legerõsebb fegyver, a szeretet, mely mindent elsöpör és nincs ellenség,
mely szembe szállna vele.
Jelenünkben szívcsakránk megnyitása a feladat, ami korántsem olyan egyszerû,
mint amilyen könnyû leírnom.

Sok sérelmet, fájdalmat és feldolgozatlan traumát cipelünk magunkban (életek óta),
aminek feldolgozására és megbocsájtására most jött el az idõ.
Bontsuk le falainkat! Merjünk hinni, bízni és szeretni!
Még ha védtelenek is leszünk általa, sebezhetõk, de a régi színjátékok már nem folytathatók. Magadat kell átalakítani, ha sorsodon változtatni akarsz.Ha belül változol, megváltozik a "kívül" is.
Lelked sugárzása messzire hat, átvarázsolja a külvilágodat.
De magadon kell kezdeni! Ha külsõ harmóniára vágysz,
elõször magadban kell összhangot teremtened.
Ha szeretetre vágysz: szeretned kell!
Ha társra vágysz, alkalmassá kell válnod a társulásra.
Akiben ez a "bensõ mágnes" mûködni kezd, nem akarja a másikat sem elnyomni,
sem manipulálni - úgy vonz, hogy mindenkit meghagy a maga szabadságában.

Az emberek ezt megérzik.
A vonzásnak ezt az ellenállhatatlan erejét SZERETET-nek hívjuk."

(Forrás: Müller Péter)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja - 13 éve 10 hónapja #3394 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.

Müller Péter gondolatai

"Drága embertársaim! Földünkön jelentõs energetikai változások zajlanak, melyek minden ember életét érintik. Felgyorsult életünknek jó páran ismerik az okát, azonban sokan kétségbeesetten, értetlenül állnak a változások elõtt. Átalakulásunk oka, a jelenlegi sûrû anyagból való felemelkedés egy magasabb rezgésszámú dimenzióba, ahol az alacsony rezgésû energiák már nem hatnak ránk (félelem, gyûlölet, irigység, féltékenység stb.) vagy már nincsenek is jelen. Tudom, hihetetlennek tûnik, mert a látszat gyakorta mást mutat, de ezek az energiák már nem sokáig lesznek életképesek. Sokat hallhatunk, olvashatunk a dimenzióváltásról, hogy zajlik majd, de biztosat senki nem tud, mi is fog történni valójában. Számos könyv foglalkozik régóta a témával, több verzió is elképzelhetõ. Az emelkedés célja, hogy tudatunkat megtisztítsuk és egonkat kordák közészorítva, lelkünket megnyitva kapcsolódjunk isteni énünkhöz. Ez a folyamat már régóta elkezdõdött, idáig azonban nem volt ennyire szembeötlõ a változás. A folyamat a maja naptár szerint 2012-ben éri el a tetõpontját.

Mit jelent ez? Azt érezzük, felgyorsul az idõ. (Az idõt egyébként csak mi, emberek érzékeljük, más dimenziókban nincs se tér, se idõ.) A Földet érõ energiák rezgése fokozatosan emelkedik, az anyag sûrûsége csökken. Mivel jár ez a jelenség? Tudatunk kitágul, egyre többször használjuk intuitív érzékelésünket. Fejlõdik finom érzékelésünk, egyre többen tudnak összekapcsolódni Isteni énünkkel, másokkal is tudati szinten. Testünk is változáson megy át, ennek következtében sokszor érezhetjük magunkat fáradtnak, idegesnek, levertnek ok nélkül. Komoly hangulathullámzások törhetnek ránk a semmibõl. Ez azért van, mert testünk nehezen alkalmazkodik a hozzánk érkezõ, új energiákhoz, amíg beépül.

Nem kell tõlük megijedni, hagyjuk, hogy beépülhessenek az új energiák. " Feküdjünk rá arra a bizonyos hullámra és hagyjuk, hogy vigyen magával elõre" Sokkal gyorsabban túljutunk a nehezén! Tudati szinten gondolataink egyre többször és egyre pontosabban valósulnak meg. A pozitív, teremtõ gondolataink is, de a félelmeink, nehézségeink ugyanígy. Ezért is fontos, hogy figyeljünk gondolatainkra, és tudatosan fogalmazzuk meg õket. Egyre többen foglalkoznak ezotériával, nyitnak alternatív gyógymódok felé, aminek megvan az elõnye is, és a hátránya is. Ha nem vagyunk elég körültekintõek és túl gyorsan akarjuk életünkbe a változásokat behozni, akkor bajt is okozhatunk, elsõ sorban magunknak, de környezetünknek is. A két legfõbb erény, amit mindenkinek meg kell tanulni, ha szeretne a változásokban részt venni: türelem és alázat. E kettõ nélkül könnyen kicsúszhat lábunk alatt a talaj. De ha betartjuk a szabályokat, akkor megtapasztalhatjuk a bõséget és szeretetet életünkben. Ahogy emelkedik a rezgésszint, úgy növekszik a stressz, feszültség az emberek között. Vannak emberek, akik nem akarják a változásokat és nem képesek ezeket az új rezgéseket befogadni. Õk maradnak a saját rezgésszintjükön, viszont azok, akik emelkednek, már nem tudják elviselni a durva energiákat. Ilyenkor a két tábor energiája egymásnak feszül. Sokszor tapasztalhatjuk, hogy régi barátok, ismerõsök maradnak el mellõlünk és új ismeretségek születnek. A hazugságok, önáltatások ideje lejárt. Mindenkinek szembe kell néznie saját félelmeivel, megoldatlan ügyeivel. Mindenki saját magáért felelõs, persze útmutatást kérhetünk, de az úton egyedül kell végig mennünk.

Nem szabad elfelejtenünk, sose vagyunk egyedül! Azok, akiknek azonos a rezgésük, csoportokba szervezõdnek és együtt haladnak tovább az úton. Lesznek, akik utolérnek minket és felzárkóznak, de lesznek, akik végleg elmaradnak. Amikor becsukódik mögöttünk egy ajtó, kinyílik elõttünk egy új! Ezt ne felejtsük el. Ne rágjuk magunkat azon, hogy mi lesz majd, hanem éljünk a jelenben, tanulva a múltból! Ez a feladat! Aki megtalálta " középpontját", messzire sugárzik! Hívójele bejárja a világot, és akinek szól, meghallja s válaszol. Rokon lelkek, ha tiszták, állandó adásban-vételben vannak. Ne félj, hogy társtalan maradsz. Szíved adásban van és megtalálod a veled "egyívásút". Minden az "adó" erején és tisztaságán múlik. Ha csillagodat követed, életed is megváltozik. Régi szokások, szemléletek és társak is elmaradnak. Mások jönnek helyettük... ...az egonk az egyetlen ellenségünk, ami visszavethet fejlõdésünkben. Az, aki elhiteti velünk, hogy nem vagyunk méltók a változásra, az emelkedésre, hogy nem is érdemeljük meg a tudást. Ne higgyünk neki! Az egyik legerõsebb fegyver, a szeretet, mely mindent elsöpör és nincs ellenség, mely szembe szállna vele. Jelenünkben szívcsakránk megnyitása a feladat, ami korántsem olyan egyszerû, mint amilyen könnyû leírnom. Sok sérelmet, fájdalmat és feldolgozatlan traumát cipelünk magunkban (életek óta), aminek feldolgozására és megbocsájtására most jött el az idõ. Bontsuk le falainkat! Merjünk hinni, bízni és szeretni! Még ha védtelenek is leszünk általa, sebezhetõk, de a régi színjátékok már nem folytathatók magadat kell átalakítani, ha sorsodon változtatni akarsz. Ha belül változol, megváltozik a "kívül" is. Lelked sugárzása messzire hat, átvarázsolja a külvilágodat. De magadon kell kezdeni! Ha külsõ harmóniára vágysz, elõször magadban kell összhangot teremtened. Ha szeretetre vágysz: szeretned kell! Ha társra vágysz, alkalmassá kell válnod a társulásra. Akiben ez a "bensõ mágnes" mûködni kezd, nem akarja a másikat sem elnyomni, sem manipulálni - úgy vonz, hogy mindenkit meghagy a maga szabadságában. Az emberek ezt megérzik. A vonzásnak ezt az ellenállhatatlan erejét SZERETET-nek hívjuk."

(Müller Péter)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.473 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24