.
Õsi jóslatok 2012-re - A húszéves átmenet az Aranykorba
Diana Cooper - 2012-es-azutan
www.dianacooper.com
hu.scribd.com/doc/51300950/Diana-Cooper-2012-es-azutan
Õsi jóslatok 2012-re- A húszéves átmenet az Aranykorba
2012. december 21. egy 26 000 éves csillagászati idõszak végét és egy új korszak kezdetét is jelzi. Azon a napon ritka együttállás lesz megfigyelhetõ a Föld és a Nap között. A múltban ilyen együttállások esetén szerencsétlenségek és katasztrófák következtek be az emberiség alacsony tudatossága miatt.
Ez alkalommal azonban lehetõségünk nyílik egy új és dicsõséges korszak megteremtésére - de mindenkit arra kérnek, hogy vegye ki ebbõl a részét, mert a végeredmény még nem biztosított. Lady Gaia, a Földet felügyelõ hatalmas Lény elrendelte, hogy a Földnek és minden rajta élõnek fel kell emelkednie.
Ez azt jelenti, hogy mindenkinek és mindennek fokoznia kell a rezgésszámát. Ha készen állunk,akkor 2012 egy csodálatos, új életforma kezdete lehet mindannyiunk számára.
A húszéves átmenet az Aranykorba
2012. december 21. egy új, húszéves átmeneti idõszak kezdete, amely eljuttat bennünket 2032-be. Ekkor valóban kezdetét veszi az új Aranykor.
2012 téli napfordulóján a Neptunusz, a Plútó és az Uránusz úgy helyezkednek majd el, hogy kölcsönösen hatást gyakorolnak egymásra. A Neptunusz a felsõbb spiritualitást jelképezi, a Plútó az átalakulást, az Uránusz pedig a változást.
Amint az energiák együttmûködnek, erõteljes hatással lesznek a bolygó tudatosságára. Lehetséges a rezgésszám óriási megváltozása- egyénileg és kollektíven - mindaddig, míg bölcsen használjuk az energiát. A tervezett változás olyan rendkívüli, hogy az õsi bölcsek nem tudták megjósolni, mi fog történni e dátumot követõen.
A régiek elõrejelzései
A MAJÁK 2012. december 21-ét a Teremtés Napjának nevezték, és azt jósolták, hogy az aznap beérkezõ energia aktiválni fogja a kundalíni-erõt az egyénekben és a bolygón. A jóslatok azt állítják, hogy stimulálni fogja az elmúlt életeinkkel és a valódi énünkkel kapcsolatos genetikai emlékeket, és sok ember megvilágosodását és felemelkedését mozdítja majd elõ.
Azt is elõrevetítik, hogy a bolygószintû kundalíniereje segíteni fog az összes piramis aktiválásában és ki-igazításában, ami összeköt bennünket az univerzumon belül minket megilletõ hellyel, és azt is, hogy ez a szoláris tudatosság újjászületését fogja eredményezni az emberiségben. A piramisok (maja, egyiptomi stb.)kozmikus számítógépek. Emellett az univerzális energia generátorai és alállomásai is.
AZ INKÁK szerint 2013 elõtt egy aszteroida fogja elõsegíteni a Föld megtisztulását.
AZ AZTÉKOK szerint a jelenünk a világ ötödik napja vagy "korszaka", amely egy 26 000 éves idõszak vége.
A BENNSZÜLÖTT AMERIKAI bölcsek közül sokan egyetértenek abban, hogy 2012-ben kezdõdik az ötödik világ.
A HOPIK azt állítják, hogy 2012 egy korszak vége - hogy egy 25 éves megtisztulási idõszak után az általuk "Felemelkedésnek" nevezett kor következik majd.
A CSEROKIKNAK saját naptáruk van, amely 2012-vel befejezõdik. Egyetértenek abban, hogy a korábbi világok kataklizmákban értek véget, és talán ez a világ is erre a sorsra jut.
A SZENEKA INDIÁNOK szerint 2012-ig lesz egy 25 éves megtisztulási idõszak.
A MAORI hagyomány szerint 2012-ben felemelkednek az illúzió fátylai, és egybeolvadnak a fizikai és a spirituális síkok.
AZ AFRIKAI SÁMÁNOK is beszélnek 2012-rõl. Például a zuluknak van egy meséjük a 2012-es katasztrófáról.
AZ EGYIPTOMI mítoszok arra utalnak, hogy 2012 vége egy bolygószintû tudatosságváltozás elõhírnöke.
A PLEJÁDOK NAGY NAPTÁRA, amely egy, a Plejádok mozgására alapozott kozmikus naptár, 2012. december 21-én ér véget. Jelenleg a más galaxisokból a Földre érkezõ, magasabb energiák a Plejádokon keresztül érkeznek. Most sok csillaggyermek egy ideig a Plejádokon marad - amely a megtestesülés elõtti pihenõhely - annak érdekében, hogy felkészüljenek a Föld lassúbb frekvenciáira.
2012 után minden ilyen csillagember közvetlenül egy fizikai megtestesülésbe érkezik majd, átalakító nélkül, és így magasabb rezgést fog hordozni. Magas rezgésszámú anyát kell majd választaniuk, aki képes ezt befogadni.
A TIBETI ÉS A ZSIDÓ NAPTÁRAK azt jelzik, hogy 2012 egy hosszú ciklus vége. A Védák szerint a visszaemelkedés a fénybe 2012-ben kezdõdik. Sok HINDU hisz abban, hogy Kalki, akit avatárnak és Visnu úr utolsó megtestesülésének tekintenek, 2012-ben jön el.
Ha képes megvilágosítani 60 000 embert a téli napforduló elõtt, akkor elindíthat egy megvilágosodás-hullámot. Ha nem, akkor a Földön elmulasztjuk ezt a rendkívüli lehetõséget.
BRAHMA KILÉGZÉSÉRÕL úgy vélik, hogy 26 000évig tart. A kilégzés végén van egy kozmikus pillanat,amelynek során megnyílnak az ég kapui. Ebben a né-ma idõpontban csodás dolgok történhetnek, beleértve az emberiség átalakulását is.
A 25 éves megtisztulási idõszak
A bölcs öregek szinte mind belefoglalták jóslataikba azt a tényt, hogy 2012 elõtt egy 25 éves megtisztulási idõszak fog bekövetkezni. Kecalkoatl nevéhez fûzõdik a"13 mennyország és 9 pokol" nevet viselõ jóslat.
Azt állította, hogy az 1987. augusztus 16-án véget érõ "Pokol-ciklus" után egy békés idõszak következik majd.1987. augusztus 17-én következett be a Harmonikus összerendezõdés néven ismert bolygóegyüttállás, 2012 elõtt 25 évvel. Aznap több ezer fényküldött ment fel hegytetõkre vagy szent helyekre, hogy szeretetért és békéért imádkozzon, illetve meditáljon a Földön.
2012-es év
MI FOG TÖRTÉNNI 2012-BEN?
Azt mondták, ha készen állunk, egy fokozatos, de gyorsuló ébredés következik, amint az emberek megnövelik a rezgésszámukat.
Ez mindenütt az embereken múlik, és ezért olyan fontos, hogy a fényküldöttek a jóra koncentráljanak, és megtartsák Arany Atlantisz visszatérésének látomását. Számos jóslat nagy kihívást jelenthet. De felül kell emelkednünk rajtuk, és a csodálatos lehetõségekre kell koncentrálnunk.
2012-t a "magzatmozgásnak" tekintem. Ez az a pillanat, amikor érzed, hogy a baba rugdos a méhedben, és tudod, hogy az átalakulás valódi. De még van idõd az elõkészületekre, mielõtt felbukkan az új élet.
A végeredmény azon múlik, hogy hányan készülnek fel rezgésük megemelésével erre a jelentõs idõszakra, és hogyan fogadják a kozmikus pillanatok energiáját.
A 2009-es tudatosság alapján valószínûleg a következõ eredményt fogjuk megtapasztalni
A harmadik dimenzióban élõ hatalmas tömegek, akik materialisták és spirituálisán zártak, mindent visszatartanak. A felkészületlen lelkek jelenlegi megtestesülésük végén azt fogják választani, hogy útjukat egy másik harmadik dimenziós bolygón folytatják. Ügy távoznak majd, hogy hálásak lesznek az itteni létezés lehetõségéért. Pillanatnyilag azonban rengeteg emberre van nagy hatással a világszerte bekövetkezõ változás légköre.
Tehát az általános tudatosság szintjétõl függõen sok olyan ember, aki jelenleg csak a fizikai világban hisz, felébred majd, és lelkileg megnyílik. Lesznek, akik kezdenek majd szellemeket, tündéreket vagy akár angyalokat és megvilágosodott mestereket látni vagy hallani.
Mivel a csakráik nincsenek hozzászokva a magasabb energiához, ez megzavarhatja és megrémítheti õket. Különösen akkor, ha a hitrendszerük vagy a vallásos hátterük azt sugallta nekik, hogy nincs ilyen dimenzió. Ennek következtében alaposan megnövekedhet a mentális betegségeknek nevezett jelenségek elõfordulása.
Sok ilyen embernek kicsúszhat a talaj a lába alól, és segítségre lehet majd szüksége. Már láttunk példát olyanokra, akik nem képesek megbirkózni a beérkezõ fény gyorsabb rezgésével. Alantasabb fantáziáikat élik ki, amelyhez az internetet is felhasználják. Ha segíteni akarsz nekik, nagymértékben támogathatod õket azzal, hogy megáldod a világhálót, és fényt küldesz neki.
A legfõbb lehetõségek 2012-re
A legfõbb lehetõséget az jelenti, hogy a harmadik dimenzióban élõk közül rengetegen megnyitják majd a szívcsakrájukat, és a fény negyedik dimenzióssá változtatja õket.
Ha a szívünk nyitott, akkor nem tudunk egymásnak ártani, ez tehát bolygónkon mindenütt a békemozgalmak spontán felbukkanását fogja eredményezni.
A spirituális világokra való ráébredés számukra tudatosságuk csodálatos kiterjesztését jelenti majd. Nyitott szívükkel automatikusan szeretni és tisztelni fogják a többi kultúrát és az állatokat, és így a gyerekek,az állatok és a menekültek számára az egész világon jobb feltételek születnek.
Emellett kezdik majd megérteni az elmúlt életeket is, tehát egyre inkább emlékezni fognak arra, hogy kik õk valójában, és méltányolni fogják hosszúra nyúlt lelki utazásukat. Amint felismerik nagyszerûségüket és értéküket, elkezdik majd tisztelni önmagukat, egymást és minden más lényt.
Az Egység érzését fogják átélni az állatokkal, a növényekkel és az embertársaikkal. Az embereket testvéri érzések fogják átjárni, és a közjó érdekében kezdenek el tevékenykedni.
Rengetegen fognak a megvilágosodás és felemelkedés útjára lépni!
..
Hogyan segítsd a folyamatot?
1.Tedd békéssé és harmonikussá az életedet. Ekkor energiád automatikusan megemeli majd mindenkinek a rezgését, akivel kapcsolatba kerülsz.
2. Ismerd fel, hogy mindenki egyenlõ, és bánj velük eszerint.
3. Tisztelj minden életformát a bolygón, a szikláktól, rovaroktól és növényektõl kezdve az állatokig és emberekig.
4. Ne adj energiát a félelemnek, a sötétségnek vagy a tömeghisztériának. Ehelyett koncentrálj a jóra, a bölcsre és a nagyszerûre, hogy az terjeszkedjen.
5. Vizualizáld, hogy a világ minden táján békében és szeretetben éljen mindenki.
6. Járj úgy, hogy lábadat a földön, fejedet pedig az égben tartod. Ha elég ember követi ezt, akkor elkerülhetetlenül növekednie kell minden ember tudatosságának. Az a feladatod, hogy állhatatosan tartsd a fényedet és viselkedj világítótoronyként. Azt fogod tapasztalni, hogy képes vagy több ezer lelket befolyásolni, és még arra is, hogy a felemelkedésbe vezesd õket.
Gyarmati László
ffiformula.ucoz.com
essado.myffi.biz
(Ezt az írást emailban kaptam továbbítom, hátha másoknak is segítségére lesz)