.
FOLYTATÁSA AZ ELÕZÕNEK
"Dimenzióváltás asztrozófiai szemmel"
Fény-háromszög
Mindezeken túl 2010. július 16. és szeptember 12. között egy rendkívül különleges Fény-háromszög fog létrejönni az égen. Olyan, amelyre talán sok száz éve nem volt példa, és amely belátható idõn belül nem tér vissza. Négy lassú mozgású, és ezen belül két messianisztikus bolygó kerül racionalizáló (kvadrát) és inspiráló (oppozíciós) kapcsolatba egymással, akként, hogy az Uránusz- Jupiter együttállás miközben már tavasz óta szemben áll a Szaturnusszal, július közepétõl mindhárman együtt (!) kvadrát (azaz teremtõ erejû) fényszögbe kerülnek a Plútóval.
A lényeg: képzeljetek el egy nagy piramist magatok elé, amelynek egyik talpkövét a Szaturnusz, másik talpkövét az Uránusz-Jupiter együttállás jelenti, csúcsán pedig a Plútó áll. A piramis-hatás egyben a trigon tüzes, inspiratív fényszög erejét is elhozza.
Az általuk érintett csillagképek pedig a Halak (érzelmek), a Szûz (munka, rendezés) és a Nyilas (tudás, hit, isteni törvény, a Fény terjesztése). Mivel emellett az Uránusz maga levegõs minõség, a Plútó pedig a tûz elemét képviseli, és a Tejúton van, ami a fa eleme, így szépen látszik, hogy a Fény-háromszögben mind az Öt Elem találkozik: azaz a tûz, a levegõ, a víz, a föld és a fa egyesíti energiáit 2010. nyarán. Mit jelent ez? Azt, hogy Föld Anya valamennyi "energetikai minõsége" beindul most egyszerre. Megtisztul a Föld! Erõteljesen.
Megtisztulnak a vizek, a levegõ, a föld. Hogy milyen folyamatban konkrétan? Nem tudni. Ahogy majd az emberiség aktuális szellemi állapota megkívánja.
Négy bolygó, három csillagkép, három különféle fényszög energia és az Öt Elem együttes ereje adódik össze! Olyan sokrétû át-változási folyamatról van tehát szó, amely mindenki életében nyomot hagy és kompromisszumok nélkül kisöpri az értéktelen, tisztátalan, vagy rendezetlen viszonyokat és helyzeteket. Mindezt azonban a teljes újjászületés, és a minõségi felemelkedés érdekében teszi! Egy olyan új korszakért, amelynek bár feltétele a régi, értéktelen lerombolása, de amely egy jóval magasabb szintû korszakba repít.(Hiszen ahhoz, hogy valami ilyen mélyen megújuljon elõtte valaminek végleg meg kell halnia.)
Az Öt Elem a kvintil varázserõ fényszögét kelti nyáron életre, mellyel még a legnehezebb helyzet is átvarázsolható lesz! A Teremtõ gondoskodó keze benne van ebben is. Hiszen miközben próbatételek és radikális változások sora elé állít minket júliustól, a varázserõt is a kezünkbe adja, hogy mindezt pozitívan átminõsítsük.
Ráadásul a Plútó, mely a Fény-háromszög csúcsán áll a Tejúton jár. A radikális átalakulási folyamat a Tejút magas szintû isteni energiái által támogatott! A minõségi szintemelkedés és a teljes újjászületés tehát a mozgatórugó, ami a változásokat elindítja, és amelyben az isteni gondoskodás fokozottan megjelenik.
Szaturnusz Mester közben még mindig a Szûz csillagkép múltból elrugaszkodó lábánál halad. Így vagy úgy, de mindnyájunk életében megjelenik, hogy addig nem tudunk elindulni a jövõ felé, amíg nem lépünk túl végérvényesen - tisztán és radikálisan - a múlton. Visszatérõ élethelyzeteket kaphatunk, amiket ezúttal örökre rendeznünk kell.
A Halak csillagképnek köszönhetõen a radikális tisztulási folyamatok, melyek júniustól beindulnak, fõleg érzelmi, lelki téren hatnak. Ugyanígy a mindent elsöprõ váratlan fordulatok is fõleg érzelmi téren köszönthetnek be. Emellett a tisztulás és az ezt követõ megújulás a spirituális világban is, valamint minden emberi kapcsolatunkban (család, munka, barátságok, üzleti élet) megmutatkozik. Attól függõen kinek hol van rendeznivalója.
A hosszú évekig tartó folyamat több ciklusban fog lezajlani és valószínûsíthetõen egy sokrétû, mindent átható globális változást készít elõ. Természetesen, aki az elsõ "fordulóban" megoldja a feladatait és megtisztul minden felesleges tehertõl annak a következõ átalakulási ciklus már más jellegû változásokat hoz: például másoknak segíteni a tisztulásban, az át-rendezõdésben, az újjászületésben. Hiszen a halak minõsége az önzetlen segítség üzenete is!
Aki elvégzi a munkáit és képes végleg tovább lépni a múlton (Szûz), aki felismeri a múlt Örök Értékeit és ezekbõl merítve el tud indulni elõre, aki aláveti az egész életét a radikális megtisztulásnak, aki tud áldozatot hozni a fejlõdés érdekében, az szinte napról, napra, hétrõl, hétre és hónapról, hónapra konkrétan érezni fogja a minõségi szintemelkedést és a csodálatos, felemelõ pozitív változásokat.
(Ilyen hatások lehetnek például az idõ minõség megváltozása, a fény-hatások változása, a harmadik szem kinyílása, és a kvintil varázserõ fényszög aktiválódása, melynek révén mind az ÖT érzékszervünk egyszerre lép mûködésbe.)
A jövõ felé elindulni elsõsorban 2010. októbertõl lehet majd, mert a Szaturnusz ekkor éri el a Szûz csillagkép középsõ részét, majd jövõbe lépõt lábát. Addig még a múlt rendezése vár ránk, valamint, hogy visszataláljunk Örök Kincseinkhez.
A nyári Fény-háromszögnek, azaz a most drasztikusan beinduló átalakulási folyamatnak két tartópillére van:
Elsõ tartópillér:
A Jupiter- Uránusz együttállás által a tisztulási folyamatokban az Isteni Törvény ereje jelenik meg. Kulcsfontosságú lesz az Isten Hit (fõleg majd 2012. júliustól, amikor a Jupiter poláris minõségbe lép), mert a Hit ereje által tudunk "felfelé" gondolkozni és a szívünket a Teremtõ felé tisztán megnyitni.
Most mindenki rendezze el magában legbelül, hogy is áll a hit kérdésével? Ha rosszul, hát eljött az ideje, hogy letisztázza hisz -e Istenben? Nem ködösítek: most nem elég a barátomban hinni, vagy a társamban hinni, vagy a családomban (persze ezekben is kell). Az Isten Hit a kérdés. És a kulcs. Mert a Teremtõbe vetett Hit segítségével lehet a radikális változásokat magas szinten, pozitívan, boldogan megélni és ép lélekkel egy szinttel feljebb lépni.
Fontos tartópillér lesz a csalással és hazugsággal szemben az Igazság ereje! Õszinte szó. Õszinte tett. Tiszta helyzetek. (A gazdasági életben is!)
Az átalakulás tartópillére továbbá a Szeretet, a megbocsájtás bölcsessége, és általában az õsi, tiszta emberi Bölcsesség. (Ami a természet tiszteletébõl fakad.)
Második tartópillér:
A változások másik tartópillérét a Szaturnusz, azaz az Örök Értékek jelentik. A becsület, a tisztesség, az õszinteség, a család, az anyaság, a párkapcsolatok szentsége. (Mindaz, ami a mai világból jórészt kiveszett - sõt ciki lett.)
Továbbá fontos pillér a munka és a rendezés. A dolgaink helyretétele. És általában a helyretétel ereje. Eljön az ideje, hogy érzelmi téren minden letisztuljon, és a helyére kerüljön. Mindenki oda ahova való - vagy aki mellé való. Az értéktelen kapcsolatok egyszerûen "kiesnek" az életünkbõl és többet nem találkozunk velük.
A szaturnuszi tartópillér fontos eleme az áldozat! Bereniké hajánál jár a Nagy Mester. A szintemelkedéshez és a minõségi (életforma)átalakuláshoz most elengedhetetlen az a tudatosan meghozott áldozat, amely tavaly õsszel már része volt életünknek. Valami olyan dolgot érdemes beáldozni, ami most fontosnak tûnik ugyan, de valójában pótolható. Az áldozatot az Örök Értékek, az Örök Kincs érdekében kell meghozni, azért, hogy ez tovább jöhessen velünk a következõ (eggyel magasabb) életminõségbe.
Minden meghozott áldozat áldássá válik! Most fokozottan a plútói radikalizmus miatt.
A második tartópillér része az Örök Élet Itala, melyet a Kehely csillagkép õriz. Ez az Örök Tudás, melyet elõzõ életeinkbõl hozunk magunkkal, és ami a végsõ tudás esszenciája - a Szeretet ereje. Kérek mindenkit, ébressze fel magában ezt a Tudást! Higgyétek el, ott van bennetek! Eljött az ideje, hogy az életetek átminõsítéséhez alapvetõ erõként használjátok.
Az Örök Érvényû Kapcsolatok szent ideje köszönt be. Amik kiállták az idõ próbáját. (Legyen az akár jelen, akár elõzõ életbeli "idõ minõség".) Az átalakulások másik kulcsa tehát, hogy az Igazi Társunkkal kéz a kézben menjünk az úton. És aki nem az Igazi " vagy nem igaz barát " azt most radikális módon el-válik. (Persze ettõl még lehet érték! De mint jeleztem a mérce most magas és nem tûr kompromisszumot: csak az Örök Érték mehet át a következõ korszakba.)
Fontos tartópillér a Szentség élménye. A radikális tisztulási folyamatok az emberi élet nagy Szentségei, az Örök Emberi Értékek nevében (védelmében) zajlanak le.
Meglátásom szerint az átalakulási, tisztulási folyamat utolsó szakaszának elindítója pont ez a nyári Fény-háromszög lehet. Hatalmas erõ van benne! Különleges csoda!
Összegzés:
Az elkövetkezõ években tehát minden, ami értéktelen, ami hamis, ami nem tiszta az radikálisan összeomlik. Azért, hogy a helyén egy új, egy magasabb szintû életminõség szülessen meg.
A lényeg: magas szintû átminõsülési folyamat radikális tisztító és megújító erõvel az Örök Emberi Értékek jegyében.
Az uránuszi tisztulás és a radikalizmus az élet minden területére igaz: emberi kapcsolatok, gazdasági élet, étkezési szokások, szellemi élet. És a Föld Anyára is.
Lényeges, hogy folyamatról van szó! Nem köthetõ egy konkrét eseményhez. A bolygó mozgások fényében: esemény-lánc. A több évig tartó átalakulási folyamat kulcsszavakban:
- rugalmas lélek
- Isten Hit
- értéktelen dolgok radikális elengedése
- visszatérés az Igaz Emberi Értékekhez
- intuíció ereje (sugallatokra hagyatkozni)
- tisztulás (testi szinten is)
- rendezés és helyretétel
- megújulási képesség
De mind közül a legfontosabb:
- a Szeretetre alapozni!
Az új korszakban nem azt fogják kérdezni az emberek egymástól: "Milyen autód van? Hol vetted a Gucci órád?" hanem azt: "Milyen ember vagy? Hiszel Istenben? Tudsz szeretni?"
Fontos megemlíteni, hogy a bolygó mozgásokban egyértelmûen látszik, hogy a fent sokat említett, nagyon domináns Uránusz-Plútó teremtõ fényszög (kvadrát) nem szûnik meg 2012. decemberében. Hogy ez miért fontos? Mert azt mutatja, hogy a radikális tisztulási folyamat, amelyen a Föld jelenleg elindult nem ér véget a maják által jelzett idõpontban, hanem még hosszú évekig folytatódik tovább. Azaz bármi is történjék 2012. decemberében, az átalakulások, a tisztító erejû átminõsülések nem érnek véget. Mint ahogy az Élet sem.
Hogyan is gondolhatja bárki is, hogy a Teremtõ elveszi szeretett gyermekétõl, az Embertõl a muskátlik kacéran pirosló virágait? Az eper mámorító tavaszi illatát? A cseresznye roppanó nyári zamatát? A paradicsom vörösen kibuggyanó levét? A lila akác szerelemre hívó illatát? A hajnali madárfütty koncerteket? Az õszi erdõ tarkaságát? A szerelem teremtõ erejét? A tavaszi rét harsányan hivalkodó zöldjét, mely mind-mind az ÉLETRÕL szól!
Végezetül azt kérem, ne fogadjátok el kételkedés nélkül ezeket a sorokat sem! Mindenki gondolja végig magában intuíciója segítségével mit is gondol minderrõl?
A biztos választ a korszak-váltással kapcsolatban felgyülemlõ tétova kérdésekre csak azok a Mesterek és Szellemi Vezetõk tudják teljes egészében, akik jelenleg nem élnek fizikai testben ezen a földön. Én most a saját tudásom szerinti megközelítést osztottam meg veletek. Ne feledjétek az õsi tanítást:
"Aki földi testbe született nem lehet a végsõ tudás birtokában."
Ezért bárki, bármit mond az elkövetkezõ években, csak a lelketek szavára hallgassatok! Ha rugalmasan megnyíltok a változások elõtt, ha elmondjátok a Miatyánkot, ha hisztek Istenben, ha a Becsület, a Hûség, az Õszinteség, a Tisztaság, a Tisztesség, az Emberi Értékek és a Szeretet vezérli a tetteiteket, akkor semmi baj nem érhet benneteket se most, se 2012-ben, se késõbb!
(Veres Mónika
2010. május hava
www.csillagtitkok.eoldal.hu/